czy konieczna depilacja? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-18, 21:42   #91
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez violonczelistka Pokaż wiadomość

A tak na serio to lubie meski zarost i nie chciałabym żeby mój TŻ się golił w miejscu intymnym czy przycinał włoski
kiedyś gadałam o tym z kolegą gejem i snułam domysły (nie byłam z nikim wtedy) że mi to też nie przeszkadza. on się śmiał że zobaczę jak poliżę owłosione jajko. zobaczyłam
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 21:47   #92
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dzięki Ci, że to napisałaś Grin, bo zaczynałam myśleć, że jestem jedyną "dziwną"
Miałabym się najpierw pokazywać nago i dopiero potem, za jakiś czas iść do łóżka? Oj niee, jak już bym stała nago, to zdecydowanie nie mogłabym stwierdzić "no, popatrzyłeś, ja nie jestem napalona, więc teraz ubierzmy się i obejrzyjmy film" Pożądanie byłoby za duże, ot co
Dlatego albo tylko lekkie miziu-miziu w ubraniu, całusy bardziej lub mniej namiętne, a bez ubrania=seks.
Post autorki nasunął mi wnioski że to ich pierwszy raz, w sensie że pierwszy w ogóle a nie pierwszy razem. Może sie mylę, ale skoro zadała takie pytanie to doszłam do wniosku że jeszcze z nikim nie uprawiała seksu.
A jeśli dziewczyna jest dziewicą to raczej rzadko dochodzi do tego tak od razu, zazwyczaj najpierw są pieszczoty etc. dlatego wydało mi się to dziwne.
Nie miałam tu na myśli doświadczonych osób, które nie potrzebują takich wcześniejszych ceregieli i seks traktują trochę luźniej niż osoby niedoświadczone.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:43   #93
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: czy konieczna depilacja?

a pod pachami po co się golimy?
jak dla mnie depilacja jest oczywista.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 22:58   #94
violonczelistka
Rozeznanie
 
Avatar violonczelistka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: wielkopolska (nareszcie :D)
Wiadomości: 508
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
a pod pachami po co się golimy?
jak dla mnie depilacja jest oczywista.
Poniewaz pachy są na codzień odsłaniane, w szczególności latem. Z resztą nawet wiosną lub jesienią w koszulce na krótki rękaw widać czy ktoś ma wydepilowane pachy.
Natomiast w majtki nikt nie zagląda nam bez naszej zgody
__________________
,,Zawsze robi mi się smutno, gdy coś miłego się kończy. Co prawda zawsze można mieć nadzieję na coś jeszcze milszego, ale co do tego nigdy nie ma pewności. "

Edytowane przez violonczelistka
Czas edycji: 2011-09-18 o 23:46
violonczelistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 23:27   #95
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: czy konieczna depilacja?

Dla Ciebie depilacja jest oczywista w tym miejscu, ale to nie znaczy, że każdy musi to robić.
Jak komuś to nie przeszkadza, to co tam.
Wielu kobietom np przeszkadza owłosiony wacek, a mnie nie.
Wielu facetom przeszkadza nieogolona, mojemu nie.
Dlatego nie silę się, by zawsze być gładka i golę się rzadko, na pewno nie codziennie i nie z raz na tydzień - rzadziej.
I na pewno nie golę się, gdy nie widzę się z TŻ-em, no chyba, że szłam na basen i jest to dla mnie lepsze, gdyż mam dużą skłonność do infekcji.
AMEN .
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 23:47   #96
Clemence
Zakorzenienie
 
Avatar Clemence
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Thessaloniki! Greece
Wiadomości: 5 383
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
a pod pachami po co się golimy?
jak dla mnie depilacja jest oczywista.
Jak dziewczyny napisaly,nie wypada jednak JUZ TERAZ,bo kiedys inaczej, miec gąszcza z pachy ,bo masz bluzki na ramiączkach ,wystarczy podnieść pachę i dziekujemy
a w miejscu intymnym nie pokazujesz się każdemu,spora roznica zreszta u mnie Pani od Polskiego nie goliła nog chyba nigdy.. jakos specjalnie nie zmienilam zdania na jej temat dzieki temu.Wiekszosc się smiala,ja mialam wrazenie,ze to po prostu jej wybor
takze wiesz..
__________________
>
and I'm like... and I'm like... and I'm like...


'But know this...I'm only judged by one Power, and I serve HIM.. !

<3
Clemence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 00:45   #97
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
a pod pachami po co się golimy?
Pod pachami golimy się po to, żeby łatwiej było utrzymać higienę. Pachy szybko się pocą, a długie włosy sprzyjają temu... Dlatego lepiej te włosy usunąć.
A to, że ktoś goli włosy 3mm to już kwestia jego własnej estetyki.

Za to z miejscami intymnymi jest trochę inaczej. Trochę włosów jest tam pożądanych z racji tego, że jednak trochę chronią wejście do pochwy przed zarazkami itd.
Ale oczywiście są osoby, które ze względów estetycznych golą się w miejscach intymnych (całkowicie bądź tylko częściowo). Są też osoby, które jedynie przycinają włoski.

Kwestia praktyczna jest dla mnie najważniejsza. Zdrowie i higiena to podstawa. Za to kwestia estetyczna jest dla mnie drugorzędna. I przede wszystkim jest już to kwestia bardzo subiektywna. Każdy ma swoje preferencje dotyczące owłosienia
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 11:25   #98
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: czy konieczna depilacja?

No dla mnie estetyka dla mojego faceta jest ważniejsza niż dla jakichś obcych ludzi, widać jestem wyjątkiem.
Brzucha też nie pokazujemy wszystkim, a ponieważ mam ciemne włoski pod pępkiem to je usuwam, jak wiele moich znajomych brunetek. Tak samo wąsik, nogi...
Nie mówię o goleniu się "tam" codziennie na zero, ale busz między nogami jest dla mnie (i zapewniam was- nie tylko) obrzydliwy po prostu. U facetów mi nie przeszkadza.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:31   #99
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
a pod pachami po co się golimy?
jak dla mnie depilacja jest oczywista.
Jak można porównywać pachy z depilacją intymną??! pachy widzą setki ludzi na ulicy, szczególnie latem i jest to kwestia estetyczna ponieważ pod pachami sie pocisz i śmierdzisz.
W miejscach intymnych nie masz takiego zjawiska, to zupełnie inny obszar ciała. Na dodatek jest tam otwór który prowadzi dokładnie w głąb Twojego organizmu, do wnętrza. A to już SPORA RÓŻNICA.
Pod pachami nie masz żadnego otworu ktory prowadzi wgłąb Ciebie.

To oczywiste że wejście do pochwy musi być odizolowane od zarazków z zewnątrz i od tego są włosy.


Nie można porównywać owłosienia łydek, rąk czy głowy (miejsc jednolitych, ze skórą na całej powierzchni), do miejsc które mają delikatne otwory (pochwa, odbyt, rzęsy chronią oko).

Nie rozumiem jak w dobie powszechnej nauki, dostępu do informacji ktokolwiek może pytać "po co włosy na pipce, wszystkie włosy są zbędne". Jak można uczyć się biologii i nie ogarniać elementarnych spraw biologii własnej?
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:44   #100
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: czy konieczna depilacja?

Co wy piszecie, że włosy łonowe są nie potrzebne??
Są potrzebne !! Zatrzymują feromony , chronią przez zarazkami , grzybicą ,wszelkimi "syfami" z okolic odbytu.
Jak nie wiesz czy golić to zawsze możesz je skrócić ;D Nie musi być przecież na gładko a nie będzie .... puszczy :}
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 11:47   #101
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: czy konieczna depilacja?

no ja się wolę umyć 2 razy dziennie co kto lubi

jak dla mnie możecie chodzić z włosami nawet do kolan, poważnie
tyle ode mnie

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2011-09-19 o 11:50
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 12:03   #102
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: czy konieczna depilacja?

Swoją drogą strasznie mnie ciekawi co może być dla faceta podniecającego, erotycznego w całkowicie wydepilowanej pipce... serio, nie rozumiem tego, przecież taka golutka jest taka dziecięca, niewinna... nie jarze!
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 13:00   #103
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Swoją drogą strasznie mnie ciekawi co może być dla faceta podniecającego, erotycznego w całkowicie wydepilowanej pipce... serio, nie rozumiem tego, przecież taka golutka jest taka dziecięca, niewinna... nie jarze!
Ludzie mają różne gusta. Próbowałaś? Może i Tobie by się spodobało?

Śmiechem żartem można powiedzieć, że za dzidzie piernik nie idzie się na spotkanie z prokuratorem...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:19   #104
Poseidon
Raczkowanie
 
Avatar Poseidon
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 72
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Swoją drogą strasznie mnie ciekawi co może być dla faceta podniecającego, erotycznego w całkowicie wydepilowanej pipce... serio, nie rozumiem tego, przecież taka golutka jest taka dziecięca, niewinna... nie jarze!
Chyba właśnie to, że jest taka dziecięca i niewinna - może to odmładza w jakimś sensie partnerkę. Mnie w wydepilowaniu kręci najbardziej aksamitna skóra w tym miejscu a sama muszelka staje się taka bardziej "całuśna" Ale i tak wolę busz!
Poseidon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 14:55   #105
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Co wy piszecie, że włosy łonowe są nie potrzebne??
Są potrzebne !! Zatrzymują feromony , chronią przez zarazkami , grzybicą ,wszelkimi "syfami" z okolic odbytu.
Jak nie wiesz czy golić to zawsze możesz je skrócić ;D Nie musi być przecież na gładko a nie będzie .... puszczy :}
Nie przesadzaj. U mnie jakoś nic się nie zmieniło, nie zaczęłam nagle mieć grzybic i innych "syfów" odkąd zaczęłam całkowicie usuwać owłosienie z okolic intymnych.

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:54 ----------

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Swoją drogą strasznie mnie ciekawi co może być dla faceta podniecającego, erotycznego w całkowicie wydepilowanej pipce... serio, nie rozumiem tego, przecież taka golutka jest taka dziecięca, niewinna... nie jarze!
Coś musi być, skoro tyle kobiet się tam depiluje, i tylu mężczyzn lubi łyse pipki.

Ja tam nie wiem co jest podniecającego we włosach łonowych, ale rozumiem, że gusta sa różne.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:12   #106
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
No dla mnie estetyka dla mojego faceta jest ważniejsza niż dla jakichś obcych ludzi, widać jestem wyjątkiem.
Brzucha też nie pokazujemy wszystkim, a ponieważ mam ciemne włoski pod pępkiem to je usuwam, jak wiele moich znajomych brunetek. Tak samo wąsik, nogi...
Nie mówię o goleniu się "tam" codziennie na zero, ale busz między nogami jest dla mnie (i zapewniam was- nie tylko) obrzydliwy po prostu. U facetów mi nie przeszkadza.
No właśnie dla CIEBIE, nie dla każdego jest to obrzydliwe, więc nie ma co się kłócić.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:24   #107
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez diamentowa Pokaż wiadomość
No dla mnie estetyka dla mojego faceta jest ważniejsza niż dla jakichś obcych ludzi, widać jestem wyjątkiem.
Brzucha też nie pokazujemy wszystkim, a ponieważ mam ciemne włoski pod pępkiem to je usuwam, jak wiele moich znajomych brunetek. Tak samo wąsik, nogi...
Nie mówię o goleniu się "tam" codziennie na zero, ale busz między nogami jest dla mnie (i zapewniam was- nie tylko) obrzydliwy po prostu. U facetów mi nie przeszkadza.
Dla mnie estetyka dla mojego faceta też jest ważniejsza. Tylko, że to, czy mam zarośnięte wargi sromowe i wzgórek, przycięte włoski na krótko, paseczek, czy jestem wydepilowana na zero nie jest pojęciem z zakresu estetyki. To zależy od mody, i przyzwyczajenia. I zapewniam cię, że dla mojego faceta nie jestem brzydsza z zarostem niż bez.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:47   #108
findsomething
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 463
Dot.: czy konieczna depilacja?

Naszła mnie taka refleksja że chyba najlepiej postawić na złoty środek: raz ogolona, raz przystrzyżona, czyli takie urozmaicenie
findsomething jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 18:50   #109
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: czy konieczna depilacja?

To zabawne, że pachulce są dla wszystkich, więc trzeba golić, a krocze pokazujemy tylko facetowi, więc to już opcjonalnie. A że pot i brud - powiedziałabym, że na łonowych włosach zbiera się jakby więcej cudów, niż pod pachą - pod pachę mamy dezodorant, smarujemy po myciu i nawet jak są włosy, to nic nie śmierdzi. Dla mnie żaden argument. Busz powinien być skrócony w trójkącie bermudzkim i zgolony w obszarze pozamajtkowym - to dla mnie minimum. Nie można wykluczyć, że coś nas podwieje, że się wywalimy w kiecy, że zerwie nam spodnie znienacka, że "szeroko pojęte cokolwiek" - tak samo, jak myjemy zęby, tak newralgiczne punkty powinny być przystosowane do nagłych sytuacji. Takie jest moje zdanie
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-19, 19:05   #110
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez findsomething Pokaż wiadomość
Naszła mnie taka refleksja że chyba najlepiej postawić na złoty środek: raz ogolona, raz przystrzyżona, czyli takie urozmaicenie
a ja robię tak : raz ogolona, ale raczej nie na zero, raz zarośnięta i też mam urozmaicenie .

Edytowane przez Candy_lips
Czas edycji: 2011-09-19 o 19:07
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:01   #111
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
To zabawne, że pachulce są dla wszystkich, więc trzeba golić, a krocze pokazujemy tylko facetowi, więc to już opcjonalnie.
Pach też golić nie trzeba Co kto lubi. Chociaż nie znam ani jednej osoby, która ma busz pod pachami i jednocześnie nie ma problemów z niemiłym zapachem...

Cytat:
A że pot i brud - powiedziałabym, że na łonowych włosach zbiera się jakby więcej cudów, niż pod pachą - pod pachę mamy dezodorant, smarujemy po myciu i nawet jak są włosy, to nic nie śmierdzi.
Może śmierdzieć nawet jak nie ma włosów. Jak się człowiek spoci, to nie ma bata, umyć się musi.

Cytat:
Busz powinien być skrócony w trójkącie bermudzkim i zgolony w obszarze pozamajtkowym - to dla mnie minimum.
Co kto lubi

PS Rozumiem, że jesteś również za tym żeby i mężczyźni się depilowali w miejscach intymnych?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:08   #112
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
PS Rozumiem, że jesteś również za tym żeby i mężczyźni się depilowali w miejscach intymnych?
Jestem za tym, żeby im z gaci chaszcze nie wystawały, chociaż podobno powstaniec zawsze wyskakuje zza krzaków Lubię, jak jest wszystko przystrzyżone, jakoś tak wygodniej w pewnych sytuacjach. A że łatwiej o higienę to druga sprawa.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:22   #113
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Jestem za tym, żeby im z gaci chaszcze nie wystawały, chociaż podobno powstaniec zawsze wyskakuje zza krzaków Lubię, jak jest wszystko przystrzyżone, jakoś tak wygodniej w pewnych sytuacjach. A że łatwiej o higienę to druga sprawa.
Przystrzyżone czy zgolone? Bo pisałaś "Busz powinien być skrócony w trójkącie bermudzkim i zgolony w obszarze pozamajtkowym - to dla mnie minimum", więc myślałam, że facetów takie same zasady obowiązują
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:52   #114
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Przystrzyżone czy zgolone? Bo pisałaś "Busz powinien być skrócony w trójkącie bermudzkim i zgolony w obszarze pozamajtkowym - to dla mnie minimum", więc myślałam, że facetów takie same zasady obowiązują
Trudno jest wydzielić u faceta włosy poza majtkami, bo często łączą się w włosami na nogach/tyłku. Natomiast u facetów widoczny busz łonowy wychodzący ze slipów wygląda równie nieapetycznie i myślę, że warto coś z tym zrobić. Jednak nie swoimi majtkami zazwyczaj się nie interesuję.
Zgolone włosy u faceta wyglądają śmiesznie, bo trzeba by jakoś cieniować obszar przejściowy więc myślę, że przystrzyżenie jest optymalnym rozwiązaniem. Krzaki wypychające majtki i robak pomiędzy nimi nie zachęca mnie do igraszek.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:56   #115
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: czy konieczna depilacja?

mpt, no rozumiem Twoje podejście. Chociaż sama mam inne. Moim zdaniem każdy powinien mieć taką "fryzurkę" jaka mu pasuje. Nie ma obowiązku golenia włosów, nie ma obowiązku niegolenia ich. Niech każdy wybierze to, co mu odpowiada
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 23:32   #116
ladyanaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ladyanaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 304
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez Andzya77 Pokaż wiadomość
Ja na pierwsze intymne spotkanie z TŻ wygoliłam się na zero
Byłam pewna że to lubi jego pierwsz reakcja "Gdzie sa twoje włoski"
I prośba "Nie depiluj się więc"-Teraz tylko przycinam i golę zarost w okolicach bikini
Mi to nie przeszkadza ani mojemu TŻ ...
Mój TŻ uwielbia mój zarost

Zgadzam się 100%
__________________
Gładsze niż jedwab i aksamit,
włosy maluszka są dla mamy.
Od woni słonecznego lata,
słodszy jest mego dziecka zapach.


Nie ważne wielkie skarby świata,
przez wszystkie dni, miesiące, lata,
to dziecko jest dla swojej mamy
największym skarbem nad skarbami.
ladyanaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 09:46   #117
evela28
na drugie mam Irena
 
Avatar evela28
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mój raj
Wiadomości: 29 359
Dot.: czy konieczna depilacja?

chyba należałoby uświadomić autorce ( chociaż nie wiem czy jest nadal zainteresowana) iż ogolenie się pierwszy raz od razu na zero nie jest zbytnio komfortowe, innymi słowy boli i swędzi jak jasna cholera
__________________

kiedy życie daje ci w twarz
uśmiechnij się i z politowaniem powiedz:
bijesz się jak ciota
evela28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 11:28   #118
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
chyba należałoby uświadomić autorce ( chociaż nie wiem czy jest nadal zainteresowana) iż ogolenie się pierwszy raz od razu na zero nie jest zbytnio komfortowe, innymi słowy boli i swędzi jak jasna cholera
żeby tylko pierwszy...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 13:10   #119
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: czy konieczna depilacja?

Cytat:
Napisane przez evela28 Pokaż wiadomość
chyba należałoby uświadomić autorce ( chociaż nie wiem czy jest nadal zainteresowana) iż ogolenie się pierwszy raz od razu na zero nie jest zbytnio komfortowe, innymi słowy boli i swędzi jak jasna cholera
Mnie nic nie bolało ani nie swędziało.
To zależy od tego jakiej używasz maszynki i jak wrażliwą masz skórę.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-20, 19:22   #120
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: czy konieczna depilacja?

No też prawda.
Mnie wiele razy swędziało jak goliłam.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:18.