Pani Agnieszko - help me please! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-05, 18:00   #1
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71

Pani Agnieszko - help me please!


Kochana Pani Agnieszko!
Jakiś czas temu zwróciłam się do Pani z następującą prośbą:
"Zwracam się do Pani,jako ostatniej przysłowiowej deski ratunku.Otóż jestem blondynką (farbowaną-kolor ciepły naturalny blond przeplatany platynowymi refleksami) a oczęta mam zielone,bez żadnych domieszek niebieskości,czy brązu,po prostu czysto zielone!!! Nie mogę sie dopasować,jeżeli chodzi o makijaż,do żadnej kategorii (typu "cztery pory roku" ,zimna czy chłodna tonacja,ani też do żadnego standardu,no bo jak blondynka,to oczy powinna mieć niebieskie,itd.).Kocham kosmetyki,szczególnie te kolorowe i lubię eksperymentować,ale mam wrażenie,że nie mogę trafić w te właściwe.Proszę mi coś doradzić - bardzo liczę się z Pani zdaniem.
Dodam,ze mam 26 lat,dość jasną cerę,liczne brązowe pieprzyki,popekane naczynka krwionośne wokół nosa,regularny kształt brwi,twarz pociągłą,oczy i usta średniej wielkości.Chętnie zaopatrzę się w zaproponowane przez Panią kosmetyki,nawet te z wyższych półek,tylko proszę o dokładne nazwy i numery.
Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam."
Jako,że do dzisiaj nie otrzymałam żadniusieńkiej obiecanej odpowiedzi,pozwalam sobie ponowić prośbę.
Bardzo proszę o poradę.
Serdeczne pozdrowionka
Iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 20:46   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pani Agnieszko - help me please!

Dziekuje, ze mi przypomnialas . I przepraszam, za opieszalosc, ale ostatnio troche trudno jest mi sie pozbierac [img]icons/icon7.gif[/img]
W poniedzialek albo we wtorek bede w Sephorze i na pewno postaram sie dla Ciebie wyszukac cos ladnego z kolorowki.

Pozdrowionka [img]icons/icon40.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-05, 21:04   #3
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Pani Agnieszko - help me please!

Dziękuję ślicznie.Będę czekała z (nie)cierpliwością.
Ps. Nie ma za co przepraszać,choć sama jeszcze nie mam małego ludzika w domciu,to doskonale rozumiem obowiązki młodej mamusi.Pozdrawiam Panią i małego Wiktorka.
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 14:16   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pani Agnieszko - help me please!

Witaj Kumari [img]icons/icon7.gif[/img]
Niestety tylko polowicznie jestem zadowolona z dziesiejszej wizyty w Sephorze [img]icons/icon9.gif[/img] Po pierwsze moj synek pozwolil mi laskawie poogladac jedynie kosmetyki z gornej polki ( apotem tak sie zozdarl na caly sklep, ze musialam wychodzic w poplochu, bo wszyscy na mnie patrzyli jakbym go ze skory obdzierala [img]icons/icon9.gif[/img]

A po drugie troszke jestem rozczerowana asortymentem jeslichodzi o kolorystyke cieni. szukalam czegos ladnego kontrastowego dla Twoich oczat,( jakiejs fajnej czerwieni [img]icons/icon7.gif[/img] ) ale znalazlam tylko pomaranczowe. Natomiast dosc duzo jest stonowanych, twarzowych kolorkow w ktorych wydaje mi sie bedziesz ladnie wygladac.
Niestety tak jak wspomnialam sa to kosmetyki tylko zgornej polki, ale nie wykluczone, ze podobna kolorystyke znajdziesz u tanszych firm. ja niestety nie mialam mozliwosci pospisywac tych wszystkich numerkow i nazw [img]icons/icon9.gif[/img]

Oto te co mi sie podobaly :
Dior: cienie piec kolorow nr 310 i 450 ( ten moze z rozem w srodku daje nieco wiecej mozliwosci ) cena 202 zl i maja ladny deliktny blyszczyk - Lipgloss 001 ( bardzo naturalny ) cena 87 zl

Guerlain: cienie Nr 22Vert D'ean ( jasna zielen) i polaczyc ja z Lichen - piekna butelkowa zielen [img]icons/icon7.gif[/img]
Te cienie sa fajne jak chcesz, aby oczy i cienie byly jedna barwa - mocny, silny akcent Twojej urody;

Chanel: znane juz Lumiers Polychromes ( bardzo uniwersalne do ekstrawaganckiego makijazu ) i do tego Barwny blyszczyk nr 24 Comete lub 32 Hacienda;

Lancome: cienie bardzo ladne i spokojne [img]icons/icon7.gif[/img] z serii Focus nr 207 z numerem 237; cena 95 zl szt.

Oprocz tych cieni teraz w lecie na pewno bedzie Ci ladnie w delikatnym zlocie. Bardzo ladne ma Bourjois, ale niestety nie nie zdarzylam spisac nazw. Natomist szminki nma ladne teraz sephora. Chodzi mi te palety z piecioma kolorami - mozesz spokolnie dobrac te w zlotawej cieplej kolorystyce.

JAk bedziesz miala ochote na nieco tansze cienie to popatrz jeszcze na Art Deco. Moze znajdzies zcos w podobnej kolorystyce tylko troche taniej. Ich jakosc tez jest bardzo dobra [img]icons/icon7.gif[/img]

Serdecznie Cie pozdrwiam i sorry, ze nie do konca moglam wszystko spisac [img]icons/icon9.gif[/img]

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 17:01   #5
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Pani Agnieszko - help me please!(do Pani Agnieszki)

Nie wiem,jakimi słowami mam opisać swą bezgraniczną wdzięczność za te wskazówki - na prawdę WIELKI DZIĘKI!!!
Będą Pani i Pani talentu fanką,jutro z samego rana (jutro tylko dlatego,że dzisiaj w Olsztynie nie wiele sklepików o tej porze jest otwartych [img]icons/icon12.gif[/img] pobiegnę i zafunduję sobie zaproponowane przez Panią kosmetyki - o dziwo! "wytargowałam" u swojego męża zgodę aż na 2 zestawy + jeden ze swoich środków = jeden tradycyjnie w tajemnicy...[img]icons/icon12.gif[/img] Aż mnie ciarki przeszywają na myśl,jak się "kosmetycznie" obkupię,dzięki Pani (nie umniejszając zasług Pani Agnieszki w finalizacji tego "projektu" hehehe...).
Przesylam masę pozdrowionek
Iwa
Ps....ciekawe w kogo wdał się mały Wiktorek ze swoim charakterkiem...?
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-10, 09:04   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pani Agnieszko - help me please!(do Kumari)

Droga Kumari [img]icons/icon7.gif[/img]
Prawde mowiac po takich milych slowach z Twojej strony zaczynam sie bac, ze doradzam kolory kobiecie, ktorej nie widzialam na oczy [img]icons/icon12.gif[/img] i w dodatku ta mila osobka ma zamiar wydac majatek na cos co jej doradzilam. To chyba nie na moje nerwy.

Dlatego prosze Cie Kumari dokladnie sie zastanow przed kazdym zakupem , czy aby na pewno bedziesz sie dobrze czula w takiej kolorystce. Ja moge sie mylic [img]icons/icon9.gif[/img]

Do tych cieni na pewno bedzie jeszcze pasowal brazowy tusz do rzes albo delikatny akcent ( najlepiej roztarta) brazowa kredka.

a jesli chodzi o charakter to chyba Wiktorek wdal sie we mnie [img]icons/icon12.gif[/img] natomiast chroniczna niechec do zakupow ma po tatusiu [img]icons/icon12.gif[/img]

Serdecznie pozdrawiam
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 21:22   #7
KUMARI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 71
Re: Pani Agnieszko - help me please!(do Pani Agnieszki)

Pani Agnieszko!
Doprawdy nie ma się czym denerwować...ja jestem NKK (Namiętna Kupowaczka Kosmetyków) i na dodatek chętnie robię za testerek [img]icons/icon12.gif[/img]. Problemik może jedynie tkwi w tym,że mój budżecik troszkę na tym traci (w tym momencie apeluję do Ministra Pracy o wyższe stawki...poborów,w końcu prawnik-czka,co prawda początkująca,ale zawsze jednak,też człowiek i też...musi wydawać pewne kwotki na upiększające zabawki)!
Pani propozycje są (jak zwykle,oczywiście) bardzo...interesujące i trafne! Jeszcze raz głęboki ukłon i wielgachne dzięki za nie [img]icons/icon7.gif[/img]
Co się tyczy Pani syneczka,to proponuje od małego przyzwyczajać do "zakupowania",co by w przyszłosci jakaś niewiasta (synowa Pani - czyli [img]icons/icon7.gif[/img]nie miała z nim kłopotów w sobotnie popołudnia- bez urazy dla szanownego małżonka... [img]icons/icon12.gif[/img]
Pozdrawiam serdecznie.
Iwa
KUMARI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.