Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-17, 15:09   #631
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam
Czytam ze zgroza wasze doswiadczenia w gabinetach kosmetycznych - oczyszczanie na sile, dlugotrwale slady i blizny
Chodze regularnie na oczyszczanie od wielu lat i nie mialam takich "przygod". Wybaczcie dosadnosc ale czesc z was zamiast do kosmetyczki wybrala sie do rzeznika, kto daje takim osobom uprawnienia? Zgroza ogarnia, jak kosmetyczka moze komus zrobic taki sajgon na twarzy i jeszcze brac za to pieniadze
Ja po zakonczonym zabiegu oczyszczania (tradycyjne dlubanie) moge sie spokojnie pokazac ludziom na oczy, nigdy nie prosze o zaden fluid czy puder kamuflujacy na zakonczenie, a na drugi dzien nie ma nawet sladu po zabiegu. Teraz jest w miare dobrze z moja cera ale kilka lat temu wlasnie kosmetyczka wyprowadzala mnie z powaznego tradziku polekowego i wtedy tez nie bylo takich sensacji. To przykre jak czytam, ze tak wiele z was zrazilo sie do zabiegow u kosmetyczki przez grono rzeznikow uprawiajacych ten zawod.
Za dwa tygodnie wybieram sie na mikrodermabrazje diamentowa do swojej sprawdzonej, wieloletniej kosmetyczki i wiem, ze moge jej zaufac. Zycze wszystkim z was znalezienia dobrego specjalisty i swietnych wynikow pielegnacyjnych

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-17 o 15:10
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:26   #632
Rzeczywiscie15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 123
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

vril - zabiegi to strasznie indywidualna sprawa. Wszystko zależy od wrażliwości Twojej skóry i stopnia zaawansowania Twojego problemu/choroby.

Choć zgadzam się z Tobą w stu procentach! od dawna wiem, że zabiegi to nie taka prosta sprawa. Najważniejsze to znaleźć swoją specjalistkę i trzymać się jej tak długo jak tylko się da.
Rzeczywiscie15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 11:13   #633
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Chodze do dermatologa mam cere tradzikową spytalam sie czy moge wybrać się na oczyszczanie w trakacie leczenia odpowiedziała że jak najbardziej, ale i tak się nie wybrałam(brak kasy)
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:15   #634
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Witam
Czytam ze zgroza wasze doswiadczenia w gabinetach kosmetycznych - oczyszczanie na sile, dlugotrwale slady i blizny
Chodze regularnie na oczyszczanie od wielu lat i nie mialam takich "przygod". Wybaczcie dosadnosc ale czesc z was zamiast do kosmetyczki wybrala sie do rzeznika, kto daje takim osobom uprawnienia? Zgroza ogarnia, jak kosmetyczka moze komus zrobic taki sajgon na twarzy i jeszcze brac za to pieniadze
Ja po zakonczonym zabiegu oczyszczania (tradycyjne dlubanie) moge sie spokojnie pokazac ludziom na oczy, nigdy nie prosze o zaden fluid czy puder kamuflujacy na zakonczenie, a na drugi dzien nie ma nawet sladu po zabiegu. Teraz jest w miare dobrze z moja cera ale kilka lat temu wlasnie kosmetyczka wyprowadzala mnie z powaznego tradziku polekowego i wtedy tez nie bylo takich sensacji. To przykre jak czytam, ze tak wiele z was zrazilo sie do zabiegow u kosmetyczki przez grono rzeznikow uprawiajacych ten zawod.
Za dwa tygodnie wybieram sie na mikrodermabrazje diamentowa do swojej sprawdzonej, wieloletniej kosmetyczki i wiem, ze moge jej zaufac. Zycze wszystkim z was znalezienia dobrego specjalisty i swietnych wynikow pielegnacyjnych
Niestety znalezienie dobrej kosmetyczki to dzisiaj tak samo jak znalezienie dobrego fryzjera.2 razy byłam w salonie Dr eris i za każdym razem gdy wracałam do domu to jechałam bocznymi drogami.Maż był w szoku gdy mnie pierwszy raz zobaczył
Teraz już nie patrzę na reklamę salonu,znane firmy, czy nazwisko.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:20   #635
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

A ja nie mogę wyjść z podziwu, ze zamiast pójść do lekarza, dostać antybiotyki (w przypadku trądziku) lub normalnie się kwasić (gdy trądziku nie ma) chodzicie po kilka lat do kosmetyczki na rzeźnickie oczyszczania które nic nie dają (bo przecież chodzicie cały czas, więc problem wraca).

Doprawdy, że też tak się wam nudzi.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:29   #636
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Co do kwaszenia to przeszłam i nadal mam zaskórniki Dodatkowo oczywiście czytam składy i omijam wszelkie potencjalne zapychacze
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 13:38   #637
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Co do kwaszenia to przeszłam i nadal mam zaskórniki Dodatkowo oczywiście czytam składy i omijam wszelkie potencjalne zapychacze
Jeśli masz cerę z rozszerzonymi porami skłonnymi do zapychania to choćbyś na kolanach do Częstochowy poszła to się ich nie pozbędziesz. Ale możesz mieć je mniejsze i czyste, i bez bólu, wyciskania, ran, strupów itp.. Skoro dalej zaskórniki masz to znaczy że kwasów używać za rzadko lub zbyt lekkich. I tyle.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 20:25   #638
kokosi19
Raczkowanie
 
Avatar kokosi19
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 48
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

ja nie wiem tyle razy byłam u kosmetyczki i to jest bezsensu bo później jest tylko gorzej .popierwsze jest się w kropki przez wiele dni, a później pryszcze i wągry wychodzą i tak w tych samych miejscach.nie wiem może do zlej kosmetyczki chodzę, ale gabinet ładny jest i dużo kosztuje wiec nie wiem o co chodzi
kokosi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 17:59   #639
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Na oczyszczaniu twarzy bylam pierwszy raz pare lat temu.To co sie stalo pozniej z moja cera to byla prawdziwa tragedia.Kosmetyczka nakluwala skore igla aby wycisnyc pryszcze, ranila twarz.Bolalo okropnie.Pozniej dostawalam wielkie ropne pryszcze.Buzia nie chciala sie goic- przez tydzien utrzymywaly sie zaczerwienienia.Pomyslala m wtedy: NIGDY WIECEJ!
Pare miesiecy temu przez przypadek dalam sie namowic na oczyszczanie twarzy i nie moge wyjsc z zachwytu!!!! Moja kosmetyczka to mistrzyni.Oczyszcza dokladnie, a jednoczesnie delikatnie.Nie kaleczy buzi- a skora jest naprawde oczyszczona! Na nastepny dzien nie ma sladu po zabiegu.Stan cery sie bardzo poprawil.Moja kosmetyczka jest nauczycielka w szkole kosmetycznej- moze dlatego robi to tak perfekcyjnie.Nigdy bym nie pomyslala, ze zgodze sie jeszcze na oczyszczanie twarzy.Teraz nie potrafie sobie wyobrazic, ze moglabym tego nie robic.
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:36   #640
Mrs Doyle
Przyczajenie
 
Avatar Mrs Doyle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
GG do Mrs Doyle
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Uczęszczam do szkoły kosmetycznej i uczyliśmy się tam oczyszczania twarzy, mogę tylko stwierdzić że nie ma możlwiości by po takim zabiegu nie mieć zadnego sladu na buzi, zaczerwienienia itd, nawet jeśli kosmetyczka jest profesjonalistką w kazdym calu. Nie pochwalam mechanicznego oczyszczania twarzy, zdecydowanie wolę peelingi kawitacyjne czy też zabiegi kwasami. Należy pamiętać że prawidłowe oczyszczanie twarzy musi być poprzedzone m.in. maseczką rozpulchniajacą. Osobiście mam bardzo wrażliwą cerę i oczyszczanie twarzy pod tytułem: wyciskanie zaskórników mogłoby się dla mnie źle skończyć, może aby zapobiec nieprzyjemnym wrażeniom po kosmetyczce lepiej kupić krem z kwasami aha lub bha? Naprawde pomagają, używam i jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam!
__________________
can you change your whole life in one day?
Mrs Doyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 18:47   #641
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mrs Doyle Pokaż wiadomość
Uczęszczam do szkoły kosmetycznej i uczyliśmy się tam oczyszczania twarzy, mogę tylko stwierdzić że nie ma możlwiości by po takim zabiegu nie mieć zadnego sladu na buzi, zaczerwienienia itd, nawet jeśli kosmetyczka jest profesjonalistką w kazdym calu. Nie pochwalam mechanicznego oczyszczania twarzy, zdecydowanie wolę peelingi kawitacyjne czy też zabiegi kwasami. Należy pamiętać że prawidłowe oczyszczanie twarzy musi być poprzedzone m.in. maseczką rozpulchniajacą. Osobiście mam bardzo wrażliwą cerę i oczyszczanie twarzy pod tytułem: wyciskanie zaskórników mogłoby się dla mnie źle skończyć, może aby zapobiec nieprzyjemnym wrażeniom po kosmetyczce lepiej kupić krem z kwasami aha lub bha? Naprawde pomagają, używam i jestem bardzo zadowolona! Pozdrawiam!
Pewnie, ze nie ma mozliwosci aby nie bylo sladu.Ja mam np. dwa male strupki.Chodzi mi glownie o zaczerwienienia.Wczesniej jak chodzilam na oczyszczanie to naprawde to byla tragedia A teraz na nastepny dzien moje buzia jest gladka, bez czerwonych plam (no ok, moze z dwoma malutkim strupkami )
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-29, 18:57   #642
Mrs Doyle
Przyczajenie
 
Avatar Mrs Doyle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
GG do Mrs Doyle
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Twoja poprzednia kosmetyczka od oczyszczania to jakiś rzeźnik, kiedy buzia zaczyna krwawić nie wolno jej ruszać przecież!! A kwestia gojenia sie twarzy, tudzież niwelowanie zaczerwień zalezy od ingerencji kosmetyczki i rodzaju cery klientki, u każdego jest inaczej, u mnie npo zawsze była masakra i rozsypanie się zaskórników po całej twarz Ale wierze ze jest cała masa kosmetyczek które oczyszczają twarz w profesjonalny sposób
__________________
can you change your whole life in one day?
Mrs Doyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 19:12   #643
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Ja tez mialam takie problemy jak Ty.Bylam naprawde przeciwniczka meczanicznego oczyszczania twarzy.Do oczyszczania przez kosmetyczke namowil mnie moj dermatolog.Dalam sie namowic i jestem naprawde zadowolona A cere mam raczej trudna do oczyszczania.Nie mam tradziku ale mnostwo zaskornikow, duze, glebokie pory, wagry.Czasami wyskakuja praszcze.Teraz mam juz mniej problemow.A zabiegow mialam 3.W tym tygodniu musze zrobic temin na nastepny
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 19:11   #644
little_bad_girl
Raczkowanie
 
Avatar little_bad_girl
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 299
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam.
Chciałabym się wybrać do kosmetyczki i w związku z tym mam pytanie.
Czy jeżeli mam problemy z zaskórnikami (głównie na czole, brodzie i koło linii włosów) oraz wągrami to powinnam iść na oczyszczanie twarzy?
Z pryszczami nie mam problemu (wyskakują mi 2, 3 na miesiąc), i nie mam równego kolorytu twarzy.
Jeżeli to ważne to mam 16 lat.
Proszę o pomoc.
Chciałabym iść za 2 tygodnie, bo wtedy mam ferie, i jeżeli byłyby jakieś zaczerwienienia to nie musiałabym się pokazywać ludziom na oczy .
__________________
little_bad_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:32   #645
Buśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Mnie kosmetyczka nieźle załatwiła. Śladów czerwieni za bardzo nie miałam tylko tego dnia co było oczyszczane ale już minął tydzien od tego momentu a moje czoło wyglada okropnie. Wywaliło mnie pryszczami tak że szok. Nie wiem czy to kosmetyczka coś źle zrobiła czy to po prostu zbieg okoliczność. I jestem ciekawa czy jest jakaś instytucja gdzie możnaby się było poskarżyc na kosmetyczkę. Z góry dziękuję za odpowiedź
Buśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:49   #646
kasia1298
Raczkowanie
 
Avatar kasia1298
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 78
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

To wszystko zalezy od kosmetyczki.Moja stara kosmetyczka zniszczyla mi cere! Nowa natomiast robi to super.Co do instytucji- nigdy nie slyszalam o czyms takim Ale to calkiem niezly pomysl
__________________

O wartości życia decyduje to, co już przeżyliśmy; o jego cenie co nam jeszcze z niego pozostało.


kasia1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:06   #647
xolkaax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Cym sie rozni normalne oczyszczanie od oczyszczania lyzeczka? Bo oczyszczanie normalne juz mialam na jesieni ale dermatolog kazal mi isc teraz na oczyszczanie lyzeczka na czym to polega? Gorzej boli?
xolkaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:03   #648
ejaj
Zadomowienie
 
Avatar ejaj
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 096
GG do ejaj
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam. Mam takie rozszerzone pytanie związane z oczyszczaniem twarzy u kosmetyczki.
Mam cerę mieszaną, skłonną do wyprysków, jednak ostatnio rzadko się one pojawiają. Mam 15 lat i brzydką cerę już od bardzo dawna, niecałe 5 lat. Od piątej klasy podstawówki męczę się z trądzikiem. Już od jakiś 3 miesięcy, bardzo się zmniejszył, wyskakują mi od czasu do czasu jakieś krostki, może jedna na tydzień. Jednak zostały oczywiście rozszerzone pory, blizny i błyszczenie. Jaki zabieg u kosmetyczki poleciłybyście Wy do mojej cery? Wiem, że i one dobierają takie, ale chcę co nieco wiedzieć, żeby mnie nie "wrobiła" w jakiś, który mnie zeszpeci:P Chciałabym ogólnie poprawić jej wygląd, żeby wyglądała ładniej niż podczas mojej pielęgnacji.
Drugie moje pytanie; czy zabiegi u kosmetyczki mogą wyleczyć z trądziku, tak, aby nie było po nim, ani śladu? Wiem, może dziwne pytanie, ale mam wrażenie, że mojej koleżance właśnie w ten sposób on przeszedł. Owszem chodziła do dermatologa, ale po tym poprawy u niej nie widziałam, a były momenty, że jej cera wyglądała gorzej od mojej. Była ona może 3-4 razy u kosmetyczki na oczyszczaniu i następnego dnia widoczne były efekty. Po ostatnim zabiegu, jej cera wygląda tak jakby nigdy nie miała styczności z trądzikiem czy krostami.
Bardzo będę wdzięczna za pomoc
__________________
Rebel inside. ^^

•.¸♥¸.•


[vichy]366899[/vichy]
prosze o jedno kliknięcie
ejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 20:56   #649
vingaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 8
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

A ja chodze na oczyszczanie twarzy mimo, że skórę mam wrażliwą. Wychodze zawsze zaczerwieniona, ale juz następnego dnia nic nie widać, a skóra wygląda o niebo lepiej. Przez jakis czas stosowałam peelingi kwasami u dermatologa (TCA i peeling migdałowy) i po pierwsze jeden zabieg nie rozwiązuje problemu zaskórniaków (w moim przypadku trzeba było 3 zabiegów w miesięcznych odstępach), a po drugie przez tydzień po TCA nie mozna wychodzić z domu bo skóra schodzi okropnymi płatami i jest purpurowa. Zeszły mi za to po tym stare blizny, ale wągry wróciły po 2 miesiącach. Cena takiego zabiegu to 150 zł więc wole iść raz na 3-4 miesiące do kosmetyczki niż raz na miesiąc do dermatologa i być wyłączoną z życia publicznego przez tydzień.
vingaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-07, 13:10   #650
ilonazw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Najpierw poleciła bym wybrać się do lekarza dermatologa, chociaż w Twoim wieku trądzik jest częstą dolegliwością.
Jeżeli chodzi o oczyszczanie to polecam ten zabieg, co prawda skóra bezpośrednio po nim nie będzie wyglądać ładnie, ale potem będą widoczne efekty. Jest wielu przeciwników mechanicznego oczyszczania twarzy, ale wydaje mi się, że poddanie się takiemu zabiegowi parę razy do roku nie zaszkodzi a nawet może pomóc, oczywiście nie można przesadzać.
Polecam również peeling kawitacyjny, czyli peeling za pomocą ultradzwięków.
Ponadto w gabinecie kosmetycznym można poddać się serii zabiegów oczyszczająco - normalizujących.
Gorąco polecam również kwasy, zwłaszcza kwas pirogronowy. Zabieg nim można wykonać na wiosnę lub jesień. Zabiegi kwasami wykonuje się w serii i są na prawdę skuteczne. Wypróbowałam je na sobie i gorąco polecam. Nie jest to przyjemny zabieg, ale warto trochę pocierpieć.
Podrawiam

Edytowane przez ilonazw
Czas edycji: 2009-02-07 o 13:12
ilonazw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 19:33   #651
Patii18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Witam
Mam takie małe pytanko..a mianowicie jestem 2 dni po oczyszczaniu twarzy.. po zabiegu pani kazała mi pzmeywać sie rumiankiem... niczym innym sie do tej pory nie smaruje tylko przemywam sie rumiankiem.
chciałam sie dowiedziec jakis srodkow teraz uzywac aby spowolnić powstawaniu nowych 'syfkow' .. chodzi mi glownie czy jakies maseczki robic czy tonikiem tylko czy moze jakies kremy.. Bardzo prosze o odpowiedz z gory dziekuje
Patii18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:17   #652
Patii18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

nikt mi nie chce pomoc
Patii18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 09:52   #653
Ewereee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 42
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Ja też chcę się wybrać do kosmetyczki ,ale tak o tylko na oczyszczenie twarzy nie mam żadnych wągrów ani trądziku chciałbym tylko poprawić kolorystykę i kondycję twarzy ile to będzie mniej wiecej kosztować? Pozdrawiam
Ewereee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 16:16   #654
zielona1311
Raczkowanie
 
Avatar zielona1311
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Siedlce/Warszawa
Wiadomości: 147
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

witam serdecznie
strasznie mi się stan cery pogorszył i wybieram się do kosmetyczki
mam cere tłustą,mnustwo zaskórników takie paskudne wągry,skóra przesuszona od preparatów typu zineryt, szara tłusta a zarazem odwodniona, łuszczy mi się
chce iśćna zabieg:
PEELING KAWITACYJNY+ OCZYSZCZANIE MANUALNE+AMPUŁKA (wprowadzana sonoforezą) + MASKA ALGOWA

to cały zabieg
czy któraś z Was coś takiego miała?
jak czesto to robic?
czy to sie powinno łączyć peeling+oczyszczanie+mask a?

pozdrawiam
zielona1311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:28   #655
papadan1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 152
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Nie jestem specjalistką od oczyszczania mechanicznego,po prostu nie lubię dusić ,ale silny nacisk punktowy musi uszkodzić skórę.
Ja polecam kwas glikolowy bo chyba jako jedyny może być stosowany latem,kilka dni wcześniej można zrobić mikrodermabrazję.Usuwa zaskórniaki,a skóra się nie łuszcz,wręcz przeciwnie wygląda jak po liftinku-naciągnięta i nawilżona i usuwa drobne plamki właśnie po duszeniu.Ja jeszcze stosuje retinol jak wyskakuje mi jakiś liszaj ,a mam to często gdy zmieniam miejsce i jest inna woda.
papadan1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:02   #656
mogwaica
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 521
GG do mogwaica
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

Tak się zastanawiam czy ma sens chodzenie do kosmetyczki w celu oczyszczania mechanicznego.M am cerę podatną na zapychanie.Skoro kosmetyczka ściska, wyciska (jak zwał tak zwał) i usuwa mi te zaskórniki to cera powinna być czysta.U mnie tak nie jest , ponieważ jak zawsze przy tego typu zabiegach stosuje się jakieś maseczki, kremy itd
No i wtedy zaczyna się problem gdyż w tych maseczkach i kremach .znajdują się glikole, capryle, gliceryna triglicerydy oraz inne składniki , które niby nawilżają ale mi akurat szkodzą poprzez zapychanie porów.
__________________
Im niższa kultura tym naśladownictwo bardziej rozwinięte...


mogwaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:49   #657
Olixxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 61
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

8 miesięcy temu poszłam pierwszy raz do kosmetyczki, zrobiła mi oczyszczanie i byłam zachwycona, zrobiła to bardzo delikatnie, potem same przyjemności, położyła taką fajną masę algową i ogólnie ok, zaraz po zabiegu ZERO ZACZERWIENIENIA. NIC! Miałam takie szczęście, że trafiłam od razu na odpowiednią kosmetyczkę, spytałam się jej na wejściu czy to prawda, że po oczyszczaniu twarz jest kilka dni zaczerwieniona itd, powiedziała, że tak nie jest tzn, że może inne tak robią ale ona na pewno nie, że oczyszczanie jest po to abym była piękniejsza zaraz po wyjściu z gabinetu a nie brzydsza i że mogę normalnie funkcjonowac i rzeczywiście tak było, od tamtej pory chodzę do niej regularnie i wyleczyłam się z trądziku dzięki różnym zabiegom kosmetycznym, lekom oraz profesjonalnym kosmetykom z jej gabinetu. I jescze wspomnę, że raz poszłam do innej kosmetyczki na oczyszczanie i to była masakra, 4 dni wyglądałam tak, że siedziałam w domu i nie pozwalałam na siebie nikomu patrzeć, okropieństwo, myślałam, że mi tak zostanie, także wiecie, trzeba trafić na dobrą kosmetyczkę i tyle. Zanim pójdziecie do jakiejś spytajcie się po prostu, jak odpowie, że buzia będzie troche zaczerwieniona tzn, że wyjdziecie od niej żałując swojej decyzji bo dobra kosmetyczk robi oczyszczanie tak, żebyśmy po wyjściu z gabinetu były piękniejsze! Aa i dodam jescze, że ta kosmetyczka ma malutki salon na moim osiedlu, nie żaden rekomendowany i liczy się dla niej przede wszystkim dobro klijenta, kiedy nie widziała takich efektów jakie powinny być robiła mi kolejne zabiegi za darmo i ogólnie ma niskie ceny, to jest prawdziwa komsmetyczka z powołania.

Edytowane przez Olixxx
Czas edycji: 2009-06-18 o 19:54
Olixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-20, 22:39   #658
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

zazdroszcze ci tej kobiety zna ktos podobna w warszawie? jak tak to blagam o info moze byc na priw ja na oczyszczaniu bylam raz bo zawsze sie balam! jak widac bylo czego wyszlam zmasakrowana mimo ze cere mam dosc sucha procz nosa i czola mialam podskorne grutki tylko w 1 miejscu.... pani je ponakluwala bolalo jak cholera bylam cala czerwona czerowne kropki potem mialam strupki i chyba ze 2 tygodnie dochodzilam do siebie a grudki jak sa tak sa.... i nie wiem co robic bo je widac szukam dobrej ksometyczki z wawy help

a za zabieg zaplacilam 180zl....
RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 12:09   #659
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

No to przepłaciłaś

Zaczerwienienia nie wywoła np peeling kawitacyjny, czy peelingi medyczne - a też doskonale oczyszczą Ogólnie rzecz biorąc są to zabiegi złuszczające naskórek, przez co skutecznie stymulują odnowę komórkową, rozjaśniają, nawilżają i wygładzają skórę. Do każdego rodzaju cery, w zależności od problemu zostaje dobrana odpowiednia seria peelingów (zwykle 6-8 co 14 dni), dzięki którym poprawia się jędrność i grubość skóry, rozjaśniają się przebarwienia, zwężają się pory, a drobne
zmarszczki ulegają wygładzeniu.
Można również wykonać jednorazowy zabieg celem odświeżenia skóry.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 13:22   #660
RedLipstik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: Oczyszczanie cery u kosmetyczki - wątek zbiorczy

tylko ze ja mam cere bardzooo naczynkową a kawitacyjny na te grudy nic nie da bo mialam raz...
RedLipstik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-22 00:48:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.