Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-03-07, 16:11   #2101
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Widzę, że ten "Skazany" strasznie popularny się zrobił. My też jesteśmy przy II serii, wczoraj obejrzeliśmy 11 odc. i czekamy na kolejne od kolegi.
My też czujemy się dobrze, jutro na badanie krwi i glukozy się wybieram. Mam nadzieję, że jakoś to wypiję. I jeszcze dentysta. Dzień ze służbą zdrowia.
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 16:13   #2102
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

aaaaaaaa JOANNA zamien sie ze mna no

bebe no nastepnym razem musi sie udać, bedziemy trafiac przed owulacją
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 16:22   #2103
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Smile Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
aaaaaaaa JOANNA zamien sie ze mna no
hehe no nie wiem nie wiem czy się zamienie też chciałam dziewczynkę mąż chłopczyka ale w sumie to mało ważne byle by było zdrowe dzieciątko
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 18:29   #2104
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez cz.mamba Pokaż wiadomość
Minisiu! A kto się zajmie listą gdy wylądujesz już na porodówce???
To bedzie połowa czerwca a tu w wątku niektóre dopiero koniec sierpnia bedą rodzić.
Zostawisz nas??

Wiesz co myślę, że do tego czasu większość będzie już wiedziała co do płci to będzie wpisane, a poza tym jestem na początku listy, więc nie będzie tak źle. Znajde czas dla was i was nie zostawie - jakbym mogła - już nie umiem bez was żyć i chciałabym, aby była możliwość żebyśmy się wszystkie spotkały, ale niestety Mała przecież będzie spała to znajde czas i będziemy w kontakcie - obiecuje

JOANNA gratulacje córeczki


Lista szczęśliwych mamusiek

dyta19 – 30.05.2007 - dziewczynka

Mysz ka – 05.06.2007 - niespodzianka
Xantia – 15.06.2007 - dziewczynka
minisia – 16.06.2007 - dziewczynka
kasia_mw – 21.06.2007 - chłopak ?
ajanna – 22.06.2007 - chłopak i chłopak
magma 29 – 23.06.2007 - dziewczynka
katiii - 27.06.2007 - dziewczynka
Jezebel - 27.06.2007 - niespodzianka
blondi99 - 29.06.2007 - chłopak ?
anettii - 05.07.2007 - niespodzianka
ewa.nea – 07.07.2007 - niespodzianka
cz.mamba - 07.07.2007 - chłopak
Shemreolin – 12.07.2007 - chłopak
Izuniak – 17.07.2007 - chłopak
JOANNA 16 – 19.07.2007 - dziewczynka
Madzia : - ) – 20.07.2007 - niespodzianka
Olinda – 03.08.2007 - niespodzianka
joanna19831 - 03.08.2007 - niespodzianka
lea35 – 08.08.2007 - niespodzianka
joannah - 08.08.2007 - niespodzianka
czerwcowa panna młoda – 10.08.2007 - niespodzianka
osiołek – 12.08.2007 - niespodzianka
romenka – 15.08.2007 - niespodzianka
kropka241 – 16.08.2007 - niespodzianka
Kancia - 18.08.2007 - chłopak ?
Patrilla – 22.08.2007 - niespodzianka
Agniecha - 22.08.2007 - niespodzianka
blondie-b1 – 28.08.2007 - niespodzianka
barwa - 31.08.2007 - niespodzianka
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:03   #2105
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Tak czytam Wasze posty odnośnie płci iśmiać mi się chce jak pomyślę o mojej córci. Bo ja przez całą ciążę byłam przekonana, że to chhłopiec i lekarz też powiedział, że najprawdopodobniej chłopiec więc jak na porodówce powiedzieli, że to dziewczynka to cały czas się śmiałam. No i teraz to już nikomu nie wierzę nawet sobie i nie mam pojęcia jakiej płci się spodziewać...
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 20:33   #2106
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Witanko wieczorne!!

A my dziś mamy studniówkę! Tzn 100 dni do przewidywanego terminu

Byłam z tej okazji u dentysty i pokrywała mi zęby jakimś czymś, żeby je dodatkowo ochronić. Umówiłam się na następną wizytę 16 maja

Jejku, zaczęłam pić też mleko, jakoś mi przechodzi gorące. Zimnego nie mogę tknąć...

No lecę się wykąpać i spać, bo rano do pracki!

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skf718.JPG (118,9 KB, 21 załadowań)
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-07, 21:21   #2107
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

kropka: oglądałam wiele mebelków - na żywo i w necie. zdecydowałam, że najpraktyczniej i najtaniej będzie kupić łóżeczko 70x140, które najpierw jest niemowlęce - ze szczebelkami, a potem szczebelki się zdejmuje i zostaje tapczanik. znalazłam takie w Voxie i w Klupsiu i wybraliśmy BartekII Klupsia, bo jest tańsze (a i jeszcze ma szufladę ). jest droższe niż takie najprostsze, ale ponieważ i tak kupujemy 2 to wolę od razu takie . komodę i regał kupujemy też z serii Bartek i w tych samych kolorach - sosna z zielenią

shem: a propos karmienia - to zgadzam się z blondi - oczywiście, że po cesarce można karmić i najlepiej jak najszybciej zacząć dziecko przystawiać do piersi, bo to pobudza wydzielanie mleka. ja urodziłam naturalnie za kwadrans dziesiąta wieczór, a małą do karmienia dali mi dopiero następnego dnia rano i karmiłam ją bardzo długo. a co do laktatora, to będzie Ci potrzebny tylko, jeżeli chcesz odciągać mleko i podawać je butelką - bo jeżeli piersią to pierś wystarczy . może najpierw wypróbuj w szpitalu - tam powinni wypożyczać laktatory - żeby stwierdzić, czy w ogóle będziesz go używać?

Edytowane przez Madziorka
Czas edycji: 2007-03-07 o 21:34 Powód: post pod postem
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 08:25   #2108
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

A u nas dziś 100-dniówka do porodu

Kancia oddałam wczoraj te papiery do ZUS-u i babka powiedziała, że do miesiąca powinna przyjść decyzja - zobaczymy
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 08:32   #2109
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

mnisiu to trzymam kciuki i czekam co tam nabazgrola Mózgi z ZUS
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:09   #2110
kasia_mw
Zadomowienie
 
Avatar kasia_mw
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 758
GG do kasia_mw Send a message via Skype™ to kasia_mw
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

A ja właśnie obaliłam szklaneczkę glukozy, nie było takie złe, bo wcisnęłam całą cytrynę (bez niej pewnie bym sobie nie poradziła). A za godzinkę kłucie . Mam nadzieję, że nie przebije mi znowu żyły lub sama nie pęknie. Ostatnio trafiłam na profesjonalistkę, chciałabym, żeby dzisiaj też była w labolatorium.
Dziewczyny te z córeczkami w brzuchu powinnyście dzisiaj dostać podwójną liczbę kwiatuszków. A to od mojego chłopaka dla waszych dziewuszek :
__________________
kasia_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 09:12   #2111
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość

shem: a propos karmienia - to zgadzam się z blondi - oczywiście, że po cesarce można karmić i najlepiej jak najszybciej zacząć dziecko przystawiać do piersi, bo to pobudza wydzielanie mleka. ja urodziłam naturalnie za kwadrans dziesiąta wieczór, a małą do karmienia dali mi dopiero następnego dnia rano i karmiłam ją bardzo długo. a co do laktatora, to będzie Ci potrzebny tylko, jeżeli chcesz odciągać mleko i podawać je butelką - bo jeżeli piersią to pierś wystarczy . może najpierw wypróbuj w szpitalu - tam powinni wypożyczać laktatory - żeby stwierdzić, czy w ogóle będziesz go używać?
Ja chciałabym mieć laktator żeby zostawiać mleko w butekach tak by Łukasz mógł karmic dzieciaka, gdy mnie nie będzie. Nie chce sie przywiązywać do dziecka cyckiem... WIem, że pewnie będę nieźle ograniczona przez to karmienie, ale chciałabym czasami gdzies wyjsć z koleżankami na kilka godzin i wtedy by było miło, gdyby Łukasz miał czym nakarmic małego. A nie wyobrażam sobie ręcznie wyciskać... jakieś to dla mnie dziwne.

Lecę ogarnac nieco, bo o 11 przyjeżdza do mnie mama i babcia. Jeszcze nigdy nie odwiedziły naszego mieszkanka. Pokażę im wszystkie ciuszki i film z USG.



P.S. Xantia, wpisz moja wage w 21 tyg. na 62 kg. Obecnie ważę 62,6, ale zapomniałam zważyć sie w zeszłym tygodniu i myśle, że tak orientacyjnie to było wtedy z pół kilo mniej. Tak sie zastanawiam gdzie są te wszystkie kilogramy, bo naprawdę nie widzę żebym utyła, a brzuszka nie mam wielkiego.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 09:39   #2112
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Wink Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Co do płci to mój ukochany powiedział ,że mu obojętnie ,ale wiem że wolałby chłopaka (małego piłkarza ) .Mi jest naprawdę obojętnie,chciałabym w życiu mieć i chłopca i dziewczynkę . Wszyscy w koło mówią mi ,że napewno chłopak, bo świetnie wyglądam, hehe zobaczymy za miesiąc na usg czy maleństwo ma coś między nóżkami czy nie . Dzisiaj znowu się powtórzyło to "pukanie" o 6 rano, więc już na 99% jestem pewna ,że to guga mnie kopie ,fajne uczucie . A więc muszę zaznaczyć 7 marca w kalendarzyku . Jutro mykam do gina i zobaczymy co powie na te nasze różne RH ,mam nadzieję ,że wszystko będzie w porządku. Właśnie pałaszuję czekoladę mmm jaka pyszna A pogoda już nie taka piękna,a chciałam umyć okna,ale ma padać.Dobrze że ciepło jest przynajmniej . Hihi a dzisiaj nasz dzień , czekam na kwiaty od TŻ
W przyszłym tygodniu muszę sobie wreszcie kupić jakieś ciuchy, tak mi się podoba ta bluzka KANCI , szkoda ,że nie mam cierpliwości do grzebania w lumpeksach . Na szczęście mama lubi buszować w tych sklepach to złożę jej zamówienie . Mykam do wanienki,potem czeka mnie sprzątanko i gotowanko, no i mały spacerek z moim pieseczkiem haha "pieseczkiem" toć to PSISKO WIELKIE ,krzyżówka dobermana z ( o maj gad jak to się pisze ) o znalazłam z rottweilerem.Więc mam swojego obrońcę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture20060815_185007.jpg (45,2 KB, 6 załadowań)
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:21   #2113
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Agniecha sliczny psiuń
a tak btw, z tym, ze Ci mowią, ze ładnie wygladasz i bedzie syn to uwazaj ja wygladam jak mały potwór i ma byc syn
Moj TZ stwierdził, ze nie chce wiedziec jak bym wygladała jakby miała byc córa Chyba jak jeden wielki syfek

a wczoraj przedstawił mi plan działania na córcie po Adrianku

"weźmiemy 3 pojemniki, i tak 1 napełnie jednego dnia, 2 napełnie 2 dnia a 3 trzeciego. Po tych trzech dniach zaaplikujemy plemniczki z 1 pojemnika bo teoretycznie powinny tam zostać tylko plemniki "zeńskie"

posikałam się ze smiechu i mówię mu " a Ty co domowe IN Vitro bedziesz testował" a on śmiertelnie poważny i mówi " no co przeciez to dobry pomysł "
zabił mnie swoja kreatywnościa

a teraz iinej beczki Jak Wasi TZ podchodza do takich świąt jak dzień kobiet czy walentynki
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 10:46   #2114
barwa
Rozeznanie
 
Avatar barwa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 781
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Mnóstwo kwiatków z okazji Dnia KObiet dla Was wszystkich, Waszych córeczek ode mnie i niespodzianki w brzuchu
spędzcie ten dzień milutko...

a... dzwonilam do labolatorium i mam wynik ujemny na toxo, czyli nie mialam styczności, cieszę się bardzo, bo w przeszłości spałam z siersciuchami, sprzątałam po nich, ogólnie - kocia mama ze mnie, teraz nie mamy kotka, ale jak tylko dzidzi podrośniej przyniosę jakiegoś - może moj mąż nas nie wyrzuci... ;-)

tak w ogole to on tez lubi zwierzęta, więc powinno być dobrze...

buziaki

a i zaponialam - kupilam kilka ciuszkó dla maleństwa i sobie ciążowe spodnie - zrobię zdjęcia to wstawię i się pochwalę
barwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 11:21   #2115
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Wink Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Mój mężczyzna na walentynki , czy dzień kobiet zawsze robi mi miłe niespodzianki,teraz czekam na pikne kwiatki . Uwielbiam tulipany jak już jest taka super wiosenka . Jeszcze mojej mamie coś zakupi zapewne .On ogólnie jest meeeega kochaniutki i uwielbia mnie uszczęśliwiać . Ech jak ja go kocham mocniutko !!!Teraz jest w pracy a ja tak tęsknie,nie może się doczekać ,bo chce poczuć jak maluszek kopie,jak przykładam dłoń to czuć te delikatne puknięcia
Haha Kancia ale masz pomysłowego faceta Mój jest maniakiem piłki nożnej i najlepiej chciałby mieć całą drużynę maluchów,powiedziałam mu że ok tylko on będzie rodził
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 11:24   #2116
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Barwa to super że masz ujemny wynik Ja jeszcze nie miałam takiego badania , a też tak jak Ty , w przeszłości miałam ciągłe kontakty z kociakami,ale mam nadzieję ,że taż mój wynik będzie ujemny
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 12:21   #2117
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

no nie wiem ja tez mam ujemny a wolałabym miec przeciwciała zawsze to mniejsze ryzyko choroby
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 12:53   #2118
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Racja Kancia ,pewnie że wolałabym mieć przeciwciała,mam poprostu nadzieję ,że jestem zdrowa
Właśnie nasmarowałam się oliwką tzn cycuchy,brzuszek i "schabki" .A resztę balsamikiem .A Wy dziewczyny całe się smarujecie czy też najbardziej "zagrożone" rozstępami miejsca?Ja tak raz lub 2 razy w tygodniu robię peeling kawowy i wtedy całe ciałko oliwką smaruję Mam nadzieję, że uda mi się uniknąć nowych rozstępów W ogóle będę miała żylaki Już mam zaczątki.Moja mama ma całe nogi w żylakach,babcia też!Mamie po porodzie strasznie spuchły nogi,chciała zejść piętro niżej po swoją torbę,ale na szczęście zawołała lekarza.Powiedział jej ,że gdyby wstała i poszła, to mogła by dostać zatoru czy skrzepu i.... mam dopiero 21 a tu już takie problemy.Ale jak będę o siebie dbać i pójdę na operację ( może za 2,3 lata) ,to wszycho będszie si .Nie ma co się zamartwiać na zapas.
Muszę coś zszamać i nie mam żadnego pomysłu
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 13:01   #2119
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Ja sie nie smaruje niczym bo mam tak tłustą skóre, ze chyba bym zwariowała jakbym sie mazała jakimis specyfikami. Sadełka na brzuchu mam tyle, ze raczej trudno bedzie o nowe rozstępy
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-08, 13:09   #2120
Awariss
Raczkowanie
 
Avatar Awariss
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolverhampton
Wiadomości: 53
GG do Awariss
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Czesc. ja tez zaliczam sie jeszcze do sierpnia, mimo ze termin mam na 29 :P
Tak widzialam ze gadacie o rozstepach itp..Powiem Wam ze juz sie przejechalam na oliwce Johnsona. Strasznie mnie uczulila.. teraz stosuje zwykly balsam natluszczajacy neutrogeny i od czasu do czasu melonowomietowy peeling. No ale u mnie to dopiero 16 tydzien sie zaczal..
Agniecha, moja mama i dziadek mieli problemy z zylakami. Moja mama miala juz 3 operacje na to i jakos od malenkosci uczulala mnie jak wazne sa nogi
Tak wiec zapobiegawczo czyms kasztanowym sie smarowalam, ale tak jak z rozstepami..Jesli beda mialy Ci wyskoczyc to i tak to zrobia..tylko od Ciebie zalezy czy mocniej czy slabiej.
Awariss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 13:19   #2121
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Witam Cię Awariss Ja już mam żylaki.Moja koleżanka też ma z tym że mniejsze,poszła do lekarza i wyśmiał ją z pomysłem że jak będzie się smarować to znikną.Ja wiem ,że powinnam się smarować żeby zmniejszyć te które dopiero powstaną Ten lekarz jej powiedział ,że jak już są żylaki to tylko operacja.
A propos oliwki Johnsona.Moja koleżanka urodziła w grudniu.Smarowała córcie właśnie tą oliwką.Mała dostała strasznego uczulenia,skóra jej schodziła.Podobno ta oliwka bardzo często uczula.Ja jej nigdy nie stosowałam,teraz zakupiłam sobie oliwkę HIPP .Wyczytałam mnóstwo pozytywnych opinii na KWC i się skusiłam.Jest naprawdę godna polecenia Awariss mamy trochę podobne terminy (ja mam na 22.08. ) ,czy masz już brzuszek większy?Bo mój mi się tylko taki troszkę większy wydaje
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 13:23   #2122
Aqniecha
Raczkowanie
 
Avatar Aqniecha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 112
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

hehe Kancia nie przesadzaj z tym sadełkiem,widziałam fotę Twojego brzusia i jest śliczny,taki milusi Ja też nie jestem wychudzona , podobają mi się moje kształty Jak dorwę aparat TŻ to porobię sobie nareszcie foteczki i Wam pokaże
__________________

Marzenia miej takie , jakbyś miał żyć wiecznie.

Żyj tak,jakbyś miał umrzec jeszcze dziś.
(James Dean )
Aqniecha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 16:05   #2123
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

zrób zrób

cześć Awariss kolejna sierpniowa mamusia
jak juz tak rozmawiamy o oliwkach to stwierdziłam ze dla dzidka kupie zestawik z Bambino Mam tez nadzieje, ze mały bedzie miał normalna skórkę bo nie jestem zwolenniczką "nadczystosci"
Kurcze chciałabym juz czuć maluszka ale obawiam sie, ze szybciej jak 20 tydzien to nie poczuje
szczuplejsi mają łatwiej no
Czy tez macie takie stresy jak ja ja cały miesiac czekam jak na szpilkach zeby zobaczyc fasolka dlatego wolałabym juz go czuc zeby byc bardziej spojną
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 17:39   #2124
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Awariss witaj kolejna mamusiu Juz wciągamy Cię na liste


Lista szczęśliwych mamusiek

dyta19 – 30.05.2007 - dziewczynka

Mysz ka – 05.06.2007 - niespodzianka
Xantia – 15.06.2007 - dziewczynka
minisia – 16.06.2007 - dziewczynka
kasia_mw – 21.06.2007 - chłopak ?
ajanna – 22.06.2007 - chłopak i chłopak
magma 29 – 23.06.2007 - dziewczynka
katiii - 27.06.2007 - dziewczynka
Jezebel - 27.06.2007 - niespodzianka
blondi99 - 29.06.2007 - chłopak ?
anettii - 05.07.2007 - niespodzianka
ewa.nea – 07.07.2007 - niespodzianka
cz.mamba - 07.07.2007 - chłopak
Shemreolin – 12.07.2007 - chłopak
Izuniak – 17.07.2007 - chłopak
JOANNA 16 – 19.07.2007 - dziewczynka
Madzia : - ) – 20.07.2007 - niespodzianka
Olinda – 03.08.2007 - niespodzianka
joanna19831 - 03.08.2007 - niespodzianka
lea35 – 08.08.2007 - niespodzianka
joannah - 08.08.2007 - niespodzianka
czerwcowa panna młoda – 10.08.2007 - niespodzianka
osiołek – 12.08.2007 - niespodzianka
romenka – 15.08.2007 - niespodzianka
kropka241 – 16.08.2007 - niespodzianka
Kancia - 18.08.2007 - chłopak ?
Patrilla – 22.08.2007 - niespodzianka
Agniecha - 22.08.2007 - niespodzianka
blondie-b1 – 28.08.2007 - niespodzianka
Awariss - 29.08.2007 - niespodzianka
barwa - 31.08.2007 - niespodzianka

Kancia miałam się zapytać, kiedy znów idziesz do lekarza, bo jestem ciekawa czy znowu idziemy w ten sam dzień Ja idę 03.04

Agniecha ja smaruje się zwykłą oliwką dla dzieci od 12tc i smaruje dziennie całe ciało Ostatnio kupiłam oliwke w żelu z Johnsona i jak narazie mnie nie uczuliła, ale różne opinie na jej temat słyszałam własnie o tym uczulaniu - szczególnie u dzieci
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:17   #2125
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Hejka! Witam nową mamę! Załączam oczywiście uzupełnioną tabelkę i przy okazji mojego piesia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg skf5C7.JPG (114,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2770.jpg (62,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN0377.jpg (106,3 KB, 18 załadowań)
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:32   #2126
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

Hej dziewczyny

Agniecha ja równiez mam zylaki i to nie poczatki tylko taki ok 5 cm i obok drugiego okolo 3cm, mam to po mamie i tacie a również mam 21 lat i się bardzo martwie bo w wakacje pożegnam się ze spódnicami. A w ciązy jeszcze zrobiły mi się bardzo widoczne i ciemne - niestety.

A co do produktów Johnsona to rownież slyszałam opinie o tym, ze uczulają .Jedna z moich znajomych narzeka, a druga chwali.Ja tak jak Kancia zdecydowałam się juz na Bambino.

Kancia ja pierwsze pukania dzidzi poczułam po 20 tyg. czekałam i wsłuchiwałam sie w mój brzuszek jak opętana, tym bardziej,ze Xantia napisała dużo wczesniej,że poczuła - po tym to juz miałam manie

A w poniedziałek mam wizyte i zobacze moją dzidzie i moze wreszcie całe to zamieszanie z datą sie rozwiąże się zdenerwuje troche jak się okaże że jeszcze pózniej wypadnie data porodu.
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:33   #2127
dyta19
Raczkowanie
 
Avatar dyta19
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

ojeju super ten twój piesek - jaki śliczny
dyta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:38   #2128
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

mnisia no następną mam 3 - 4 zalezy jak mi sie uda zarejestrowac

kropka co tak cicho siedzisz ostatnio
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:39   #2129
kropka241
Zakorzenienie
 
Avatar kropka241
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 344
GG do kropka241 Wyślij wiadomość przez MSN do kropka241
Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

jestem jestem
__________________
Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie..










Edytowane przez kropka241
Czas edycji: 2007-05-05 o 08:55
kropka241 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-03-08, 18:52   #2130
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Mamy czerwiec-lipiec-sierpień 2007

ja lubię dzień Kobiet
Śliczne Wasze psiaki!! widze że zapoczątkowałam tradycję galerię moich sierścuchów można zobaczyć TU:
http://walery5.pupile.com/
ja do doktora idę dopiero po koniec miesiąca zaczął "ciągnąć" mnie podbrzusze chyba rośnie też powolutku kupuję jakieś ciuszki ...
i od dziś zacznę używać Fissanu
Awariss witaj nam witaj
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.