Żelowanie naturalnych paznokci - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 15:22   #151
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziewczyny bardzo was proszę o pomoc. Otóż tak bardzo chciałam mieć piękne pazurki na Święta,że zdecydowałam się na żelowanie. I nie jestem zachwycona, a wręcz przerażona!
Pierwszego dnia wszystko było prawie idealnie. Prawie, bo nie jestem ekspertem, a zauważyłam pare błędów jakie popełniła kosmetyczka.
Zabieg wyglądał tak,że dokleiła mi białą końcówkę do paznokcia na klej. Nie zrobiła tego dokładnie, bo po powrocie do domu zauważyłam,że w niektórych miejscach między paznokciem, a tą końcówką są takie zgrubienia kleju spowodowane zapewne niedociśnietą końcówką z klejem do paznocia
Póżniej nałożyła mi kilka warstw tego żelu.
Na drugi dzień na kciukach zaczęło mi podchodzić powietrze pod żel. Pewnie przez skórki. Przed wizytą nie zaproponowała mi maniciuru, więc na założenie poszłam z zarośniętymi, zaniedbanymi skórkami. Fatalnie to wyglądało, ładne, białe pazurki z zarośiętymi skórkami. Gdybym wiedziała,że przy tym nie usuwa się skórek, poszłabym do niej dzień wcześniej na maniciur. Ale to nie wszystko...
Paznokcie miały wytrzymać od piątku przed Świętami do Sylwestra, bo bardzo daleko wyjeżdzałam i nie miałam możliwości na ewentualne poprawki.
Póżniej już między białą końcówkę, a żel zaczęła podchodzić woda. Żel zaczął odpryskiwać z innych paznokci. Wiem,że żle zrobiłam, ale sama opiłowałam żel przy skórkach tak, aby spiłować te odpryśnięcia i w miarę to wszystko zrównać.
Dziś jestem już w domu, ale jakoś nie chcę iść na poprawki do tej Pani. Poradzcie mi co teraz zrobić, jak usunąć ten żel z paznokci? Nie chcę czekać aż zrośnie, bo to zajmie wieki.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 16:08   #152
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Z tego co piszesz nie było to utwardzanie ale przedłużanie na tipsie.
Przedłużane pazurki zazwyczaj są mniej narażone na zapowietrzenia a Ty piszesz, że miałaś z tym problem już na drugi dzień. Możliwe, że wina leży po stronie Twoich paznokci ale w tym przypadku podejrzewałabym raczej tą stylistkę. Bo co jak co ale skórki przed zabiegiem powinna doprowadzić do porządku. A jeśli to ta sama, która wciskała Ci że żel niszczy paznokcie bo one pod żelem nie oddychają, to jestem pewna że marna z niej stylistka.
Jeśli chodzi o zdjęcie tipsów, to nie powinnaś robić tego sama bo możesz zniszczyć paznokcie. Z drugiej strony tej pani też bym się obawiała. Najlepiej byłoby udać się do jakiegoś porządnego salonu na zdjęcie (taki zabieg nie jest drogi). A może gdyby jakaś porządna stylistka zobaczyła je, to może mogłaby je naprawić?
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 10:05   #153
camelka_c
Przyczajenie
 
Avatar camelka_c
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomości: 11
GG do camelka_c
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziekuje za odpowiedź. Już kiedys na niego patrzyłam i własnie miałam zamiar go zamowić. A powiesz mi jeszcze jak go nakładać, żebym nie popełniła żadnej gafy?
Będe bardzo wdzięczna.
camelka_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 14:48   #154
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Angela@ bardzo Ci dziękuję za odpowiedz. Tak, niestety to ta sama stylistka, która mi mówiła,że paznokcie się niszczą. A ja jestem taka naiwna,że w końcu zdecydowałam się na to, bo według niej to utwardzanie. Mi się wydaje,że ten żelik podszedł pod skórki i dlatego zaczął odłazić. Sama już z nimi nic nie będę robić. Cieszę się,że można to usunąć, albo naprawić, ale tak już się zraziłam do tego typu rzeczy...Muszę coś z nimi zrobić, bo to fatalnie to wszystko wygląda, np. kiedy fluid dostaje się między białą końcówkę, a żelik i bardzo ciężko to usunąć. W sklepach zakrywam dłonie, bo zwyczajnie się wstydzę. wszystko robiła mi takim żelem w białym, małym słoiczku z ciemnym napisem.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 15:59   #155
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Skoro żel odstaje os strony skórek, to sądzę tak samo jak Ty, że zostały one zalane i że to ewidentna wina tej pani. Szkoda, że nie miałaś możliwości pokazania jej tego po tych kilku dniach . Ale to pewnie i tak by nic nie dało. Rozumiem, że mogło Cię to zrazić do żelu i domyślam się jak okropnie jest Ci funkcjonować z takimi paznokciami. Naprawdę najlepsze co możesz zrobić, to udać się do porządnego salonu. Trzymam kciuki abyś tym razem trafiła dobrze
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:31   #156
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Jak juz wczesiej pisalam mam utwardzone paznokcie akrylem, (u kosmetyczki bylam 6 grudnia). Przez ok 3 tygodnie bylam bardzo zadowolona, ale teraz wlasnie tak jaby odchodzi ten akryl od paznokci szcze ólnie na prawej rece od strony skórek, lewa reka nadal wyglada wzorowo. (moze to dlatego ze praw reka robie wiecej rzeczy??)
Prosilam o nalozenie alrylu bardzi cienko i na lewej rece nawet po miesiacu nie widac odrostu, gorzej jest z prawa kazdy paznokiec w mniejszym lub wiekszym stopniu podszedl powietrzem.
Planowalam w styczniu isc na korekte i teraz mam pytanie, czy jak wezme uzupelnienie to kosmetyczka zajmie sie ta prawa reka, czy bede musiala zrobic calkiem nowe?
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 20:50   #157
pani_sylwia
Raczkowanie
 
Avatar pani_sylwia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 267
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

moim zdaniem powinna zająć się i jedną i drugą ręką bo przecież to tak jak z manicurem.ja przynajmniej tak mam robione,u mnie czasami jest tak że raz prawa wygląda lepiej raz lewa nie wiem od czego to zależy ,ale nie wyobrażam sobie żeby kosmetyczka miała mi robić tylko jedną rękę,przecież musi opiłować paznokcie,troszke skorygować kształt,no nie oaza nie daj sobie wmówić że zrobi ci tylko tę gorzej wyglądającą dłoń.
pani_sylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 20:58   #158
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Musisz zrobić obie ręce. Z tą, która jest w lepszym stanie będzie mniej roboty - wystarczy najzwyklejsze uzupełnienie. Tą gorszą zaś trzeba będzie porawić (ale nie robić od nowa).
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-05, 13:29   #159
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

bylam u kosmetyczki powiedziala mi ze trzeca zrobic od nowa i zapalcilam tak jak miesiace temu szkoda ze nie przeczytalam tego:

Cytat:
Z tą, która jest w lepszym stanie będzie mniej roboty - wystarczy najzwyklejsze uzupełnienie. Tą gorszą zaś trzeba będzie porawić (ale nie robić od nowa
).

nie mialam rano dostepu do komputera, i zgodzialm sie na robienie od nowa,
kosmetyczka powiedziala ze trzeba bylo przyjsc po 3 tygodniach to wtedy wystarczyly by poprawki a tak to lepiej od nowa.
Tak jak wczesniej pisalam lwa reka wygladala b. dobrze.

teraz tak zapytam na przyszlosc jesli np 1 paznokiec caly podejdzie powietrzeb i bedzie odstawal i np kila paznokci podejdzie przy skórkach powietrzeb to czego mam rzadać?
jak w cenniku jest :
uzupełnienie 40
nalozenie 70
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 10:40   #160
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

oaza tą dobrze wyglądającą rękę też miałaś robioną od nowa?

Odpowiadam:
* jeżeli nie ma zapowietrzeń tylko odrost, stylistka powinna tylko uzupełnić
* jeżeli są zapowietrzenia np tylko przy skórkach, powinna usunąć tylko tą część masy, pod którą są zapowietrzenia, opowiednio podpiłować i uzupełnić
* jeśli paznokcie są w bardzo dużej części pozapowietrzane faktycznie lepiej jest zrobić wszystko od nowa
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 16:05   #161
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Droga Angel@ wyobraź sobie że te dobra tez mi spiłowała, w sumie moglam zaprotestować ale to byla moja 2 wizyta, i nie bylam świadoma co znaczy korekta, zreszta zaufalam .Faktycznie 2 paznokcie byly zapowietrzone porządnie ale jak jak juz wspomnialam lewa wygladala wzorowo, az trudno bylo uwierzyc że tam jest akryl bo byl cieniutko nalożony i nie bylo widac odrostu
(niedlugo wkleje zdjecie kktóre robilam 1go czy 2 go stycznia, to zobaczysz jak dobrze wygladaly)

Ps bardzo Ci dziekuje za wszystkie odpowiedzi
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-06, 17:29   #162
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ale całkiem Ci je spiłowała i nakładała akryl tak jak za pierwszym razem? Czy tylko odrobinkę z wierzchu go zdjęła i nałożyła na to jedną warstwę? Bo jeśli tak to ok. Mogła tak zrobić jeśli pazurki miały już optymalną grubość żeby ich za bardzo nie pogrubiać. Ale w takim przypadku powinna Ci trochę inaczej cenę policzyć, bo to wlicza się w uzupełnianie
Na przyszłość będziesz już wszystko wiedziała

Chętnie zobaczę te fotki
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:13   #163
oaza
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 558
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

spiłowała mi akryl całkowicie, (paznokcie zdaje mi sie ze nie byly naruszone bo byly twarde) ale nie zostawila ani odrobiny akrylu
oaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 09:19   #164
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Skoro żel odstaje os strony skórek, to sądzę tak samo jak Ty, że zostały one zalane i że to ewidentna wina tej pani. Szkoda, że nie miałaś możliwości pokazania jej tego po tych kilku dniach . Ale to pewnie i tak by nic nie dało. Rozumiem, że mogło Cię to zrazić do żelu i domyślam się jak okropnie jest Ci funkcjonować z takimi paznokciami. Naprawdę najlepsze co możesz zrobić, to udać się do porządnego salonu. Trzymam kciuki abyś tym razem trafiła dobrze

Tak, gdybym była w domu z pewnością już na drugi dzień bym się do niej udała z reklamacją. Niestety nie mogłam,bo byłam już daleko od domciu...Teraz na dokładke przy otwieraniu puszki z colą odpadł/odprysł mi kawałek żelu. Musiałam go chyba jakoś podważyć. Ale on miał już pod sobą powietrze.nie to mnie jednak martwi. Paznokieć pod nim jest mięciutki, ona mi chyba dodatkowo za mocno spiłowała paznokcie przed nałożeniem żelu,ja zawsze miałam bardzo mocne paznokcie. Nigdy nie pękały i nie rozdwajały się.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 21:11   #165
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

to ja wam pokarze

wyzelowane ozywiscie przeze mnie pazurki mojej mamy :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wsjsjskks.JPG (45,2 KB, 663 załadowań)
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 12:36   #166
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

a ja mam takie pytanie.. czy mozna delikatnie spiłować kanty zażelowanych pazurków? pewnie naruszy to ich "konstrukcje" prawda?
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 12:40   #167
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Ja po żelowaniu sama w domu jeszcze raz nadawałam sobie kształt u niektórych paznokci, bo mojej stylstce tak się już spieszyło do następnej klientki,że jedny słowem zrobiła wszytko na odpierdziel. I nic się nie stało, ale robiłam to pierwszy raz i nie wiem czy można samemu robić takie rzeczy.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 19:26   #168
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Piłowanie samemu nie jest dobrym pomysłem.
*Jeśli spiłujesz masę z wierzchu możesz popsuć wymagane krzywizny, po za tym paznokieć będzie matowy. Nawet jeśli nabłyszczysz go bezbarwnym lakierem lub czymś w tym stylu, to i tak nie będzie wyglądał tak jak nabłyszczony żelem.
*Jeśli spiłujesz (skrócisz) paznokcie sama mogą się one zapowietrzać. Brzegi są odpowiednio zabezpieczone żelem i ma to duży wpływ na trawałość
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:05   #169
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dokładnie tj pisze Angela. Lepiej iść do innej stylistki na "poprawkę"
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-08, 22:10   #170
Indian Summer
Raczkowanie
 
Avatar Indian Summer
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez Angel@ Pokaż wiadomość
Piłowanie samemu nie jest dobrym pomysłem.
*Jeśli spiłujesz masę z wierzchu możesz popsuć wymagane krzywizny, po za tym paznokieć będzie matowy. Nawet jeśli nabłyszczysz go bezbarwnym lakierem lub czymś w tym stylu, to i tak nie będzie wyglądał tak jak nabłyszczony żelem.
*Jeśli spiłujesz (skrócisz) paznokcie sama mogą się one zapowietrzać. Brzegi są odpowiednio zabezpieczone żelem i ma to duży wpływ na trawałość


Zgadza się))

Ja bym nie dłubała. Zawsze jak robię pazurki to pytam czy kształt odpowiada itp-czasem trwa to lataale uczulam na zabezpieczenia. Ja tez zawsze żelem zaokraglam brzegi żeby "zamknąć paznokcia" i wtedy wiem, że jest oki-
__________________
sierpień 2008-80,40 kg
listopad 2008-67,50kg
...........
grudzien-2008-65,30kg

Łącznie MINUS 15,10kg
na diecie rozdzielnej

Spasłam sie 5 kg-
od poniedziałku 8.11-walcze
jest 69kg
cel 65


kilogram juz zgubilam
Indian Summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 07:09   #171
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

no to nie dotykam... ehh nie mam na tą chwilę czasu umowić się na wizytę a czubeczki paznokci po przeprowadzce na nowe mieszkanie gdzie musiałam napalic w piecu zrobily sie szarawe i nie moge tego doszorować:/
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 18:03   #172
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Byłam dziś u innej maniciurzystki na usunięciu tego żelu. Zostawiła mi jednak cienką warstwę żelu, czy tak się robi zawsze? Ona powiedziała,że woli ,,coś" zostawiać, niż spiłować komuś pazurek do mięska jednak paznokcie nie wyglądają najlepiej, ładnie je pomalowała, wycieła skórki itd, ale są porysowane i teraz będę musiała nosić kryjące lakiery, dopóki żel nie zrośnie.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-11, 20:42   #173
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Cytat:
Napisane przez karolcia_83 Pokaż wiadomość
powiedziała,że woli ,,coś" zostawiać, niż spiłować komuś pazurek do mięska
Ja też jestem tego zdania i też tak robię. Tak jest o wiele lepiej dla paznokci
Możesz spróbować wygładzić troszeczkę ten porysowany żel polerką.
Jak będziesz malowała paznokcie daj jako bazę utwardzacz lub bezbarwny lakier a dopiero na to lakier kolorowy. Lub nakładaj 2-3 warstwy transparentnego różowego/beżowego lakieru do frencza - paznokcie będą wyglądały dobrze.
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-12, 08:28   #174
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Dziękuję Ci Angelko za mądre rady. Musisz być bardzo dobrą stylstką, szkoda,że nie mieszkasz w Wawce. Jak tylko zmyje ten lakier, który teraz mam postaram się wypolerować.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 10:55   #175
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

a powiedzcie mi dziewczynki, czy utwardzając naturalne paznokcie trzeba klasc te wszystkie wasrtwy zelu? chodzi mi o to ze ja mam pazurki spoko i chcialabym tylko nalozyc na nie jakas cienka warstwe, na ktorej dluzej trzymalby sie lakier, bo dostaje nerwicy, kiedy mecze sie nad jakims chociazby frenchem, a po dwoch dniach musze go juz zmyc.
jesli pisze glupoty to mnie nie bijcie
pozdr
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 12:25   #176
moj_ci_on
Przyczajenie
 
Avatar moj_ci_on
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

tez planuje nalozyc sobie zel na naturalne paznokcie.czy ktoras z was wie czy mozna to zrobic w domu zelem ale bez potrzeby uzycia lampy?czy to jest niemozliwe?
moj_ci_on jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 16:52   #177
Angel@
Zakorzenienie
 
Avatar Angel@
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: @
Wiadomości: 6 790
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

karolcia_83

slonko352 w takim przypadku tylko żel silikonowy

moj_ci_on nie ma takiej opcji
Angel@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 17:15   #178
slonko352
Raczkowanie
 
Avatar slonko352
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 341
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

dzieki Angel@
slonko352 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 12:58   #179
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Moje pazurki, choć takie delikatne i jeszcze mięciutkie, zaczynają dochodzić wreszcie do ładu. Szybko rosną,więc za 2 miesiące pewnie po żelu nie będzie śladu. Zastanawiam się tylko, jaki żel najlepiej położyć na paluszkach u stóp. Tutaj wcześniej było gdzieś zdjęcie, takich ślicznych pazurków u stópek. Wiecie czym mogły być robione. Są prześliczne i w lato chciałabym sobie coś takiego zrobić.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 13:00   #180
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Żelowanie naturalnych paznokci

Oj Angelk@ przepraszam, to Ty je robiłaś. czy na paznokcie u stóp kładzie się inny żel, niż ten na dłonie? Bajeczne te pazurki....
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-21 14:56:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.