dekoracja studniowki! motyw Tanca! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-27, 17:26   #1
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980

dekoracja studniowki! motyw Tanca!


dziewczyny macie glowy palne pomyslow i komputery pelne swietnych zdjec! robie dekoracje studniowki i brak mi juz inspiracji co zrobic na scienach! beda pary taneczne ale o jeszcze sufit caly balonami wylozony! help ! mam pustke w glowie!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 18:11   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

w mojej szkole był zwyczaj, ze co roku dekoracja studniówkowa była pt" ........". U mnie byly Hawaje był wodospad, były liany, chata murzynska - dla DJ. a na suficie był sznury z kwiatów takich jak na szyi Hawajki noszą, no i balony.
U mojej siostry był: "Strych", sały stare łóżka, zegary, wieszaki, ciuchy...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 18:46   #3
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

tylko ja robie temat "Tańca" mam juz pary taneczne roznych stylow ale nie mam pojecia co wsadzic pomiedzy!!!by na scianach pusto nie bylo! help!!!!mam w tej chwili pusta glowe
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 19:52   #4
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

Strasznie fajny motyw, ale bardzo trudny do uchwycenia na ścianach, bo taniec to przede wszystkim ruch.

Może coś, co absolutnie kojarzy się z tańcem. Moje typy to:
1. Muzyka - instrumenty i sprzęty grające charakterystyczne dla tych różnych typów tańca. Jakieś gramofony, płyty, gitary, bębny, perkusje.
2. Oświetlenie - na pokazach tańca gry światła też nie brakuje, więc możesz wstawić jakieś relkektory i upozorować ten blask konfetti, sreberkiem, folią, lampkami itp.
3. Buty - eleganckie, pełne blasku, wyraziste. Same takie buty, odpowiednio ustawione, dają wrażenie wystukiwania kroków.
4. Wrażenie nieustającego ruchu, wirowania - odzwierciedlane poprzez rozmyte kontury całej scenerii, czyli wszystkiego poza tancerzami. Do tego na przykład powtarzające się lub tylko nieznacznie zmieniające się motywy wokół ścian sali, dające wrażenie ciągłego obracania się w jednym miejscu.

Ale fajna praca Cię czeka. Bardzo lubię takie twórcze wyzwania. Powodzenia!!!
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 20:09   #5
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

wlasnie tez myslalam o butach i chyba tak zrobie , jest ogromny problem z pieniazkami wiec napewno nie moge zrobic wszystkiego cio bym chciala , mamy robione pary taneczne, wiec chyba dorobie buty albo plyty czy gramofony, myslalam tez o tyby pary te "wsadzic" pomiedzy takie szarfy jak na zdjeciu tylko u mnie nie bedzie swiatelek niestety !calosc dekoracji oprocz par w kolorze ecru bordo! denerwuje sie bardzo bo to moja taka pierwsza impreza powazna! jestem tylko co po studiach od 3 miesiecy pracuje a za soba mam tylko dekoracje scienne na uroczystosci!!!dziekuje za pomysly!!!bardzo cenne! wszystko bedzie na czarnej folii, i trzeba ja rozjasnic pozdrawiam...oj trzymajcie kciuki!!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 20:30   #6
Maja.M
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 82
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

Ten pomysł z szarfami jest bardzo fajny. Mogłyby być bardziej pozakręcane niż na zdjęciu, takie lejące i wijące się między tymi butami. To też dawałoby wrażenie ruchu.

A więc trzymam kciuki za pierwsze poważne przędsięwzięcie!
Maja.M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 20:36   #7
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

szarfy beda napewno z bibuły bo kasy brakmysle ze przez to sala bedzie wygladala bardziej stylowo,mam nadzieje ze sie to uda! pozdrawiam i dziekuje za wsparcie...
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-11-27, 23:54   #8
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

Nie ma to jak klasyczna czerń, ale mogą też być sprofanowane fluoryzującym sprayem itp. winyle Ewentualnie CD's... Albo pięciolinie... imitacja padającego śniegu, gwiazdki... może ślady na śniegu... Skopiowane kroki różnych tańców (takie ze strzałkami)... mogłyby też być przylepione lub naniesione (tymczasowo of kozzz ) na podłogę. A lampki choinkowe- na pewno nie zmieściłyby się w budżecie? Pary mogłyby tańczyć na czymś w rodzaju Golden Gate No ale grunt to nie przedobrzyć
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-05, 21:55   #9
L!L!
Raczkowanie
 
Avatar L!L!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 79
Dot.: Re: dekoracja studniowki! motyw Tanca!

[1=1d36bece409c03b7a589597 7e3eaa07c69f6d3f6_6423717 1b1711;230730]w mojej szkole był zwyczaj, ze co roku dekoracja studniówkowa była pt" ........". U mnie byly Hawaje był wodospad, były liany, chata murzynska - dla DJ. a na suficie był sznury z kwiatów takich jak na szyi Hawajki noszą, no i balony.
U mojej siostry był: "Strych", sały stare łóżka, zegary, wieszaki, ciuchy... [/quote]


A wiesz może skąd wzięli te sznury kwiatów i za ile ?
__________________
"...Czy Ty wiesz co powiedziałabym mu jako pierwsze?! Powiedziałabym mu, że najbardziej żałuje tych wszystkich grzechów, których nie zdążyłam z nim popełnić..."


Panna niezależna, świadoma swego piękna >!<
L!L! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.