Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-14, 11:19   #3961
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

szczotkę z dzika naprawdę warto kupić. ogólnie nie lubię avonu ale szczotka z naturalnym włosiem tej firmy jest super
6291cc2e5cca5cd6ab177e5efe4c5e0758342977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:20   #3962
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
przepraszam, że się wtrącam, ale chciałabym uzyskać od was poradę ..
Moje włosy są w miarę zdrowe, odżywione itp., ale mają niesamowitą tendencje do łamania się co mogłybyście mi polecić żeby tak przestało się dziać?.. obecnie zaczęłam nakładać na końcówki jedwab z biosilka czy to im pomoże?
Ten jedwab zawiera alkohol denat. więc raczej zaszkodzi niż pomoże.
Może szarpiesz włosy podczas czesani, rozjaśniasz, albo używasz prostownicy?
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:21   #3963
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez limetka87 Pokaż wiadomość
kto sie zna na skladzie i moze przeanalizowac skad ktory podala ząbkania?
podam jeszcze raz sklad:
Odzywka: Aqua, paraffinum liquidum, cetearyl, alcohol, ceterath-20, carboxymethyl, chitin, hydrolyzer keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, lecithin, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, dipalmitoylethel hydroxyethylmonium methosulfate, parfum, benzalkonium bromide, methylparaben, citric acid, alpha amyl cinnamal, linalol

Szampon: aqua, sls, cocoamidopropyl, bataine, cocamide dea, carboxymethyl, chitine, hydrolyzed keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, tallow alcohol, lecithin, parfum, propylene glycol, 5-bromo-5-nitro-1,3 dioxane, methylparaben, citric acid, ci42090, alpha amyl cinnamal, linalol
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:22   #3964
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Pisałam wcześniej, że przyspieszył mi porost

Na opakowaniu jak byk jest napisane drukowanymi literami, że STYMULUJE ODRASTANIE WŁOSÓW
Nie wiem czemu chcesz mi udowodnić, że ten szampon nie przyspieszył mi porostu
ależ ja Ci nic nie chcę udowadniać . Napisałam powyższą swoją wypowiedź w odniesieniu do posta anwen, bo zawierał stwierdzenie, że piszesz o wypadaniu a nie przyspieszaniu. Jeśli zadziałał na jedno i drugie, to tylko pogratulować.

Poza tym dodam tylko, że sama swego czasu dermeny używałam i mi również pomogła. Zahamowała wypadanie, pojawiły się babyhair. Ale te włosy, które miały naturalną długość nie przyspieszyły. Stymulowanie odrostu, to wg mnie właśnie stymulowanie cebulek włosowych do produkcji włosów, które wypadły, a nie do szybszego rośnięcia tych istniejących. Ale to tylko moje przemyślenia, proszę mnie znowu nie atakować z tego powdu


Cytat:
Napisane przez zabkania Pokaż wiadomość
podam jeszcze raz sklad:
Odzywka: Aqua, paraffinum liquidum, cetearyl, alcohol, ceterath-20, carboxymethyl, chitin, hydrolyzer keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, lecithin, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, dipalmitoylethel hydroxyethylmonium methosulfate, parfum, benzalkonium bromide, methylparaben, citric acid, alpha amyl cinnamal, linalol

Szampon: aqua, sls, cocoamidopropyl, bataine, cocamide dea, carboxymethyl, chitine, hydrolyzed keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, tallow alcohol, lecithin, parfum, propylene glycol, 5-bromo-5-nitro-1,3 dioxane, methylparaben, citric acid, ci42090, alpha amyl cinnamal, linalol
a nie lepiej wrzucić te składy na wątek z analizami? Tam szybciej i dokładniej będzie można uzyskać odpowiedź (no i łatwiej później do tego dotrzeć)
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii

Edytowane przez Bruja
Czas edycji: 2010-10-14 o 11:26 Powód: dopisek
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:27   #3965
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
ależ ja Ci nic nie chcę udowadniać . Napisałam powyższą swoją wypowiedź w odniesieniu do posta anwen, bo zawierał stwierdzenie, że piszesz o wypadaniu a nie przyspieszaniu. Jeśli zadziałał na jedno i drugie, to tylko pogratulować.

Poza tym dodam tylko, że sama swego czasu dermeny używałam i mi również pomogła. Zahamowała wypadanie, pojawiły się babyhair. Ale te włosy, które miały naturalną długość nie przyspieszyły. Stymulowanie odrostu, to wg mnie właśnie stymulowanie cebulek włosowych do produkcji włosów, które wypadły, a nie do szybszego rośnięcia tych istniejących. Ale to tylko moje przemyślenia, proszę mnie znowu nie atakować z tego powdu
To prędzej ty mnie atakowałaś, ja tylko odpisałam

Substancja czynna, którą zawiera Dermena, 1-metylonikotynamidu, zwiększa krążenie-ukrwienie w obrębie skóry głowy i tym samym przyspiesza porost.

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2010-10-14 o 11:28
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:33   #3966
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez zabkania Pokaż wiadomość
podam jeszcze raz sklad:
Odzywka: Aqua, paraffinum liquidum, cetearyl, alcohol, ceterath-20, carboxymethyl, chitin, hydrolyzer keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, lecithin, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, dipalmitoylethel hydroxyethylmonium methosulfate, parfum, benzalkonium bromide, methylparaben, citric acid, alpha amyl cinnamal, linalol

Szampon: aqua, sls, cocoamidopropyl, bataine, cocamide dea, carboxymethyl, chitine, hydrolyzed keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, tallow alcohol, lecithin, parfum, propylene glycol, 5-bromo-5-nitro-1,3 dioxane, methylparaben, citric acid, ci42090, alpha amyl cinnamal, linalol
Chityna, Keratyna hydrolizowana,Proteiny sojowe,Elementy skorupy jaj wysoko, więc może pomóc na porost




---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Ale się przed ostatni miesiąc opuściłam w przyśpieszaniu porostu prze brak czasu
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:33   #3967
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Ten jedwab zawiera alkohol denat. więc raczej zaszkodzi niż pomoże.
Może szarpiesz włosy podczas czesani, rozjaśniasz, albo używasz prostownicy?
no właśnie nie rozjaśniam z prostownicą skończyłam już grubo ponad rok, a czesze je bardzo delikatnie..
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:35   #3968
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
To prędzej ty mnie atakowałaś, ja tylko odpisałam

Substancja czynna, którą zawiera Dermena, 1-metylonikotynamidu, zwiększa krążenie-ukrwienie w obrębie skóry głowy i tym samym przyspiesza porost.
Jeśli tak to zabrzmiało, to widocznie źle sformułowałam swoją wypowiedź. Miałam na celu raczej poparcie Twojej wypowiedzi (dlatego post był skierowany do kogo innego, nie bezpośrednio do Ciebie). Tak czy inaczej, przepraszam za oftop, ale zdziwiło mnie odebranie tego jako atak, podczas gdy coś zupełnie odwrotnego miałam na myśli

Tak żeby nie było całkiem nie w temacie: producent sam pisze, że owszem, zwiększa ukrwienie, co przeciwdziała miniaturyzacji mieszków włosowych (czyli stymuluje odrastanie wypadniętych kłaczków ): http://dermena.pharmena.pl/dermena.php
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:37   #3969
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
no właśnie nie rozjaśniam z prostownicą skończyłam już grubo ponad rok, a czesze je bardzo delikatnie..
Może odżywka z silikonami powinna pomóc. Zawsze to jakaś dodatkowa ochrona, szczególnie teraz jak robi się coraz zimniej.
Na Twoim miejscu spróbowałam bym też rekonstruktora, np. Joico.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:38   #3970
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

zdecydujcie a jakim cudzie piszecie czy o wypadaniu wlosow czy o przyspieszaniu porostu bo jedno z drugim nie idzie w parze
skoro wiekszosc tu tak korzysta z gogle to chyba sie spotkalo z opinia ze lepiej dostarczyc ziola poprzez suplementy do organizmu niz poprzez polewanie a nawet wcieranie z zewnatrz
ale rozumiem to parcie na ziola i powrot do przeszlosci tylko ze kogo nie spytam to nikt w tamtych czasach nie zrywal ziol i nie polewal sie nimi niby napisane ze stosowane od wiekow a dopiero teraz weszlo to w "mode"
ps zeby nie bylo sama tez uleglam tej modzie ale ziola dostarczam sobie od srodka
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:40   #3971
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
Jeśli tak to zabrzmiało, to widocznie źle sformułowałam swoją wypowiedź. Miałam na celu raczej poparcie Twojej wypowiedzi (dlatego post był skierowany do kogo innego, nie bezpośrednio do Ciebie). Tak czy inaczej, przepraszam za oftop, ale zdziwiło mnie odebranie tego jako atak, podczas gdy coś zupełnie odwrotnego miałam na myśli

Tak żeby nie było całkiem nie w temacie: producent sam pisze, że owszem, zwiększa ukrwienie, co przeciwdziała miniaturyzacji mieszków włosowych (czyli stymuluje odrastanie wypadniętych kłaczków ): http://dermena.pharmena.pl/dermena.php
OK, nie obrażam się, mam nadzieję, że Ty też

Jak by nie patrzeć to chyba żadna substancja nie może działać tylko na wybrane mieszki włosowe, wydaje mi się że działa na wszystkie tak samo.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 11:41   #3972
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Może odżywka z silikonami powinna pomóc. Zawsze to jakaś dodatkowa ochrona, szczególnie teraz jak robi się coraz zimniej.
Na Twoim miejscu spróbowałam bym też rekonstruktora, np. Joico.
zainteresowałaś mnie tym Joico , a co do silikonów to nie bardzo bo mam loczki ..
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:48   #3973
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zdecydujcie a jakim cudzie piszecie czy o wypadaniu wlosow czy o przyspieszaniu porosstu bo jedno z drugim nie idzie w parze
skoro wiekszosc tu tak korzysta z gogle to chyba sie spotkalo z opinia ze lepiej dostarczyc ziola poprzez suplementy do organizmu niz poprzez polewanie a nawet wcieranie z zewnatrz
ale rozumiem to parcie na ziola i powrot do przeszlosci tylko ze kogo nie spytam to nikt w tamtych czasach nie zrywal ziol i nie polewal sie nimi niby napisane ze stosowane od wiekow a dopiero teraz weszlo to w "mode"
ps zeby nie bylo sama tez uleglam tej modzie ale ziola dostarczam sobie od srodka
Moim zdaniem to prawie zawsze idzie w parze, przynajmniej u mnie
Miałam tak chociażby z wspomnianą Dermeną, ampułkami Radical czy Pokrzepolem.
Moja prababcia, babcia i mama zbierały pokrzywę i płukały w niej włosy. Jak byłam mała i jeździłam do babci na wakacje to każde mycie kończyło się płukanką z pokrzywy. Mam kochaną babcię
Zbierała różne zioła, ale to już do innych celów

---------- Dopisano o 12:48 ---------- Poprzedni post napisano o 12:46 ----------

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
zainteresowałaś mnie tym Joico , a co do silikonów to nie bardzo bo mam loczki ..
Tylko, że to spory wydatek Może dziewczyny coś zaproponują, niestety nie jestem ekspertem jeśli chodzi o loki.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:57   #3974
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

oki i tak dziękuje
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:07   #3975
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Kurczę , współczuję Może jakaś wcierka, albo suplement np. Vitapil
Nie chcę się szprycować tabsami, szczególnie iż większość nie pomaga... Je i tak trzeba stosować przez kilka miesięcy...Sama nie wiem;/

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
A czulas mrowienie po samponie? Ja po wcierce czuje ale po szamponie
Tak, przez miesiąc. Później nic. Zamówiłam tonik w aptece

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość
jedwab biosilk jest na alkoholu i na dłuższą metę wysusza włosy
Tak, wiem. Ale mimo tego niektóre z nas go używają... I nie mam zamiaru stosować go na dłuższą metę-kupiłam go pierwszy raz na spróbowanie
__________________
Zapuszczalska
40 cm-43 cm-50 cm
11.11-długość:43 cm
Stosuję
8.11.10-Vitapil
11.11.10-Nisim
11.11.10-kubas pokrzywy
15.11.10-woda brzozowa

Rośnijcie szybciutko

ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 12:16   #3976
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Nie chcę się szprycować tabsami, szczególnie iż większość nie pomaga... Je i tak trzeba stosować przez kilka miesięcy...Sama nie wiem;/
Tabletki to ostateczność, ale jak masz zamiar coś brać to Vitapil jako jeden z nielicznych jest polecany przez dermatologów.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:10   #3977
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
zainteresowałaś mnie tym Joico , a co do silikonów to nie bardzo bo mam loczki ..

Ja mam "loczki" i uzywam Joico Dziewczyny pisalym, ze jak najbardziej moze byc
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:21   #3978
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Tabletki to ostateczność, ale jak masz zamiar coś brać to Vitapil jako jeden z nielicznych jest polecany przez dermatologów.
Dziękuje za rady
__________________
Zapuszczalska
40 cm-43 cm-50 cm
11.11-długość:43 cm
Stosuję
8.11.10-Vitapil
11.11.10-Nisim
11.11.10-kubas pokrzywy
15.11.10-woda brzozowa

Rośnijcie szybciutko

ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 13:31   #3979
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Dziękuje za rady
eee, nie ma za co
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 13:38   #3980
Amiria
Raczkowanie
 
Avatar Amiria
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 164
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez curlygirl_19 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
przepraszam, że się wtrącam, ale chciałabym uzyskać od was poradę ..
Moje włosy są w miarę zdrowe, odżywione itp., ale mają niesamowitą tendencje do łamania się co mogłybyście mi polecić żeby tak przestało się dziać?.. obecnie zaczęłam nakładać na końcówki jedwab z biosilka czy to im pomoże?
jesli sa nawilzone i odzywione, a jednak sie łąmia to doradziłabym solidną maske proteinowa lub rekostruktor i podciecie koncowek hocby 2 cm
__________________
Włosomaniaczka
zapuszczam-cel:wlosy do pasa
Amiria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:08   #3981
marejta
Zadomowienie
 
Avatar marejta
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 344
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Część dziewczyny, dopisuje się do Waszego wątku bo chce zapuścić włosy, od jakiegoś czasu poświęcam moim włosom więcej uwagi i dobrze mi z tym

Czy mogłybyście mi wytłumaczyć o co chodzi z tym olejkiem kokosowym, co i jak bo często słyszę, że ktoś go poleca ale ja nie wiem jak się za to zabrać, wprawdzie starałam się przeczytać wątek od początku ale już nie mam sił, więc może chociaż mogłybyście mi podać jakieś informacje w "pigułce"
__________________
19.06.2010 Szczęśliwa żonka

Wiktoria 3570, 58 cm
http://www.suwaczek.pl/cache/9f62d41b5c.png


Nie taki diabeł straszny jak go malują obrona zaliczona - Pani Magister
marejta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:21   #3982
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Część dziewczyny, dopisuje się do Waszego wątku bo chce zapuścić włosy, od jakiegoś czasu poświęcam moim włosom więcej uwagi i dobrze mi z tym

Czy mogłybyście mi wytłumaczyć o co chodzi z tym olejkiem kokosowym, co i jak bo często słyszę, że ktoś go poleca ale ja nie wiem jak się za to zabrać, wprawdzie starałam się przeczytać wątek od początku ale już nie mam sił, więc może chociaż mogłybyście mi podać jakieś informacje w "pigułce"
Oto one polecam wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=276331
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:25   #3983
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dziewczyny, który Jantar polecacie, tą wodnistą odżywkę czy spray? Bo dużo tu na wątku czytałam, myślałam, że chodzi o tą mgiełkę, ale teraz już nie jestem pewna...
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:34   #3984
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który Jantar polecacie, tą wodnistą odżywkę czy spray? Bo dużo tu na wątku czytałam, myślałam, że chodzi o tą mgiełkę, ale teraz już nie jestem pewna...
spray jest na bazie alkoholu, ja używam od nie dawna tej w płynie, jest super. tylko trzeba przelać do czegoś innego, bo z opakowania ciężko jej się używa (ja pomieszałam z wodą brzozową Isana w małym psikaczu)
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:51   #3985
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, który Jantar polecacie, tą wodnistą odżywkę czy spray? Bo dużo tu na wątku czytałam, myślałam, że chodzi o tą mgiełkę, ale teraz już nie jestem pewna...
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
spray jest na bazie alkoholu, ja używam od nie dawna tej w płynie, jest super. tylko trzeba przelać do czegoś innego, bo z opakowania ciężko jej się używa (ja pomieszałam z wodą brzozową Isana w małym psikaczu)
Ja rowniez uwazam ze lepiej kupic odzywke, przelac do atomizera i tak spryskiwac na skore glowy Szybka metoda i bardzo efektywna (a przynajmniej tak mi sie wydaje )
Dzis znowu szukalam Glorii i nie znalazlam Jakos pech mnie przesladuje. Widzialam natomiast LATTE i PLACENTE- obie 1l i nie moglam kupic bo..... nie zmiesci mi sie do walizki!!!!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 15:53   #3986
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Dziękuję za odp

A próbowałaś wodę brzozową samą na skórę głowy? Jestem jej ciekawa

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2010-10-14 o 16:05
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 16:00   #3987
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

akisia tak, nakładam na skórę i włosy ale dopiero od paru dni, więc nic nie mogę jeszcze powiedzieć. tyle tylko, że nie przetłuszcza mi bardziej włosów i wyglądają już lepiej
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 16:05   #3988
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
akisia tak, nakładam na skórę i włosy ale dopiero od paru dni, więc nic nie mogę jeszcze powiedzieć. tyle tylko, że nie przetłuszcza mi bardziej włosów i wyglądają już lepiej
Dzięki za info, może się też skuszę, ale boję się, że skóra głowy będzie mnie swędziała :/
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:25   #3989
Brzoskwiniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Brzoskwiniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 94
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
A próbowałaś wodę brzozową samą na skórę głowy? Jestem jej ciekawa
Wiem, że nie do mnie pytanie, ale ja Ci wodę brzozową całym sercem polecam... Kochane cudo Mnie głowa po tym nie swędzi, tylko mrowi jak już


Dziewczyny, ja się chyba rozpłaczę... 1,5 cm zdecydowanie mi nie odpowiada, w półtora miesiąca No ale czego ja się spodziewałam, widocznie wewnętrzne sposoby nie bardzo na mnie działają, albo zadziałają później... Mam na myśli herbatkę zieloną, tran w kapsułkach, centrum, i od czasu do czasu skrzyp... Chyba się znowu wezmę za wszelkie możliwe sposoby, bo jak wspominam ten 1 cm który mi urósł w tydzień jak stosowałam wszystko, co mi się nawinęło... Zacznę chyba od rycyny.


Byłam w zdrowej żywności, pytam się ładnie pani, czy olej kokosowy jest, bo chciałam na włosy stosować taki zwykły, spożywczy, bo słyszałam że efekty są po nim świetne również, i już się cała nakręciłam, że sobie kupię, hurra! A tu zimny prysznic: nie ma. Ale niedługo mają dostać

Edytowane przez Brzoskwiniaaa
Czas edycji: 2010-10-14 o 17:26
Brzoskwiniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 17:32   #3990
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

nie powinna

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

kupiłam dzisiaj szampon revitax na porost , podaję skład :
aqua, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, disodium cocoyl glutamate, glycerin, pirostone olamine, panthenol, niacinamide, menthol, dimethicone propyl pg-betaine, citic acid, benzyl alcohol, tocopherol, propylene glycol, isopropyl alcohol, phenoxyethanol, polyquaternium-10, potassium sorbate, parfum, limonene, hexyl cinnamal .

co o tym myślicie?
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.