Cilest/Elin - wątek zbiorczy! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-06, 11:10   #271
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
ale w co zwątpiłaś?
bo szczerze to nie rozumiem o co Ci chodzi...
W dzialanie tych tabletek wiem ze nie ma 100% ale moze maja mniejsze niz reszta tabletek? z watku wynika ze nietylko 1 zaszla w ciaze po tych tabletkach... a jakos o innych tabletkach nic nie znalazlam...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 14:23   #272
Kaya1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Ja biore Cilest od prawie dwoch lat. Niestety zauwazylam ze bardzo rzadko mam orgazm oraz mam mala ochote na seks. Czy ktos mial cos podobnego??
Kaya1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 19:03   #273
kaylee112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Hej Dziewczyny i Kobietki

Biore Cilest od dobrych kilku lat. Od niedawna mam co prawda jakies plamienia raz na jakis czas, ale wczesniej nie bylo zadnych problemow ani skutkow ubocznych (plamienia moga miec zwiazek z tarczyca i problemami z hormonami tarczycy jakie mam, ale nie o tym mialam pisac).

Chcialam sie wypowiedziec w kwestii zajscia w ciaze w trakcie brania Cilestu:
Przez ostatnie lata (okolo 8, z mala przerwa) zdarzalo mi sie zapomniec o niejednej tabletce, malo kiedy bralam regularnie o tej samej porze, czesto nawet pierwsza wzielam dopiero poznym wieczorem, bo o niej zapomnialam.
Dodam, ze rozmawialam z lekarka polska jak i niemiecka (obecnie biore niemiecki Cilest, bo sie przeprowadzilam) - nawet jesli zapomnialam prawie dobe o tabletce, to ja wzielam, a kolejna (ta wlasciwa) bralam po kilku godzinach przerwy. I nie zabezpieczalam sie wtedy dodatkowo, a mimo to nie zaszlam w ciaze przez te wszystkie lata..
Moja lekarka powiedziala mi kiedys, ze juz pierwsze siedem tabletek z opakowania zabezpiecza w 99%, reszta jest po to, zeby wszystko bylo uregulowane. I ja w to wierze, bo inaczej juz dawno zaszlabym w ciaze przy moim zapominalstwie..

Pamietajcie jednak o tym, ze czasem inne leki oslabiaja dzialanie antykoncepcji -zwlaszcza antybiotyki, leki przeciwzakrzepowe podawane w szpitalu, narkoza, mozliwe ze tez leki silnie znieczulajace itp. (tak poinformowano mnie w szpitalu przed operacja) - na to uwazam i w trakcie kuracji lekami dodatkowo sie zabezpieczam

Dodam jeszcze, ze nie mialam nigdy skutkow ubocznych, po rozpoczeciu brania tabletek schudlam, dopiero w ostatnim czasie mam male problemy, ale nie wiarze ich z Cilestem, tylko z innymi hormonami (przeszlam operacje tarczycy).

Mam nadzieje, ze "pociesze" lub doinformuje te z Was, ktore maja watpliwosci..

I najwazniejsze - kazdy organizm jest inny!
Pozdrawiam
kaylee112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 20:41   #274
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
W dzialanie tych tabletek wiem ze nie ma 100% ale moze maja mniejsze niz reszta tabletek? z watku wynika ze nietylko 1 zaszla w ciaze po tych tabletkach... a jakos o innych tabletkach nic nie znalazlam...
no litości...
tabletki dają 99% skuteczności jeśli są prawidłowo brane...
jak ktos bierze nieregularnie albo nie zabezpiecza sie dodatkowo jak np przy braniu antybiotyków no to wtedy jest ryzyko ciąży.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 10:07   #275
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Pomijajac juz temat wyzej przezemnie poruszony chcialam sie pochwalic ze wczoraj wzielam juz 2 tabletke cilestu narazie niby bez skutkow ubocznych oprocz tego ze JEDNA piers stala sie nabrzmiala powiekszyla sie a druga zostala taka jak byla wyglada to dosyc smiesznie i wcale mi sie to nie podoba sadze zepewnie ta druga nie powiekszy sie juz wogole i bede musiala szukac innych tabletek a szkoda bo jak narazie sa ok
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 09:23   #276
kaylee112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Hej Gryzelda.
Nie odbierz tego zle, ale mysle, ze po drugiej tabletce nie moze "nieodwracalnie" nabrzmiec jedna piers.. Moze za bardzo sie przejmujesz tym wszystkim. Troche wyluzuj i sie nie stresuj tak bardzo tymi pigulkami. Tak naprawde dopiero po jakims czasie mozna stwierdzic, jak one na Ciebie dzialaja. A poza tym organizm przez pierwsze 3 miesiace musi sie przestawic. Uzbroj sie w cierpliwosc.
Pozdrawiam.
kaylee112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 12:07   #277
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

jednak troche sie stresuje bo wczesniej calkowicie bylam na nie dla tabletek anty uwazalam ze to samo zlo, nadal nie jestem do nich przekonana ale nie moge sobie pozwolic na kolejnego dzidziusia narazie wiec wole byc troche pewniejsza...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 15:13   #278
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
Pomijajac juz temat wyzej przezemnie poruszony chcialam sie pochwalic ze wczoraj wzielam juz 2 tabletke cilestu narazie niby bez skutkow ubocznych oprocz tego ze JEDNA piers stala sie nabrzmiala powiekszyla sie a druga zostala taka jak byla wyglada to dosyc smiesznie i wcale mi sie to nie podoba sadze zepewnie ta druga nie powiekszy sie juz wogole i bede musiala szukac innych tabletek a szkoda bo jak narazie sa ok

skoro na ulotce jest napisane ze dziala od 1 tab to znaczy ze tak musi byc. przeciez producenci swiadomie nie narazaliby kobiety na ciaze a wlasnej marki na zle opinie!
co do tych piersi to skoro to 2 twoja tab to chyba normalne ze sa nabrzmiale bo masz okres.
ja bralam cilest 2 lata i bez ciazy!
po rocznej przerwie powrocilam do tab ale biore Yasminelle. po cilescie mialam straszne zyly na nogach i piersiach a kazde noworozpoczete opakowanie konczylo sie bolami brzucha ;/
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 15:46   #279
Cathy86
Rozeznanie
 
Avatar Cathy86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 728
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Hej Dziewczyny!
Biore 11 dzien Cilest, wziełam pierwszego dnia miesiaczki i jak miałam tak dalej mam okres :| 11 DNI!
Zarejestrowałąm sie juz do lekarza dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat, ale postanowiłam zapytać Was czy moze któras też miała takie skutki uboczne???

Pozdrawiam
__________________
http://suwaczki.maluchy.pl/li-7355.png <----- Moja córeczka
Cathy86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 16:18   #280
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Cathy86 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Biore 11 dzien Cilest, wziełam pierwszego dnia miesiaczki i jak miałam tak dalej mam okres :| 11 DNI!
Zarejestrowałąm sie juz do lekarza dowiedziec sie czegos wiecej na ten temat, ale postanowiłam zapytać Was czy moze któras też miała takie skutki uboczne???

Pozdrawiam
niepotrzebnie zapisałaś się do lekarza
to jest całkowicie normalne i w większości ulotek jest o tym napisane,
na forum już też o tym wielokrotnie pisałyśmy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 16:57   #281
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cilest biorę już 1,5 roku. Ostatnio miałam takie zdarzenie z mojej głupoty że dwa dni pod rząd nie wzięłam tabletki i i tego drugiego dnia pojawiło mi sie plamienie jakieś skrzepy i tak "trzyma" już 3 dzień a do okresu jeszcze 9 dni Zastanawiam sie czy zapisac się moze do ginekologa a byłąm u niego przecież tydzień temu.
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 17:20   #282
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Cilest biorę już 1,5 roku. Ostatnio miałam takie zdarzenie z mojej głupoty że dwa dni pod rząd nie wzięłam tabletki i i tego drugiego dnia pojawiło mi sie plamienie jakieś skrzepy i tak "trzyma" już 3 dzień a do okresu jeszcze 9 dni Zastanawiam sie czy zapisac się moze do ginekologa a byłąm u niego przecież tydzień temu.
to jest odpowiedź skąd masz plamienie...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:27   #283
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Podejrzewałam że od tego ale moją psychike trzeba było uspokoic

Na ulotce wyczytałam że powinnam wziasc najpierw 2 tabletki i nastepnego dnia kolejne dwie. i później już normalnie. Okres pojawi sie jak zwykle? czy moze sie przesunąc. Wybaczcie durne pytania ;]

Edytowane przez siokoladka
Czas edycji: 2008-11-01 o 17:31
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:38   #284
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez siokoladka Pokaż wiadomość
Podejrzewałam że od tego ale moją psychike trzeba było uspokoic

Na ulotce wyczytałam że powinnam wziasc najpierw 2 tabletki i nastepnego dnia kolejne dwie. i później już normalnie. Okres pojawi sie jak zwykle? czy moze sie przesunąc. Wybaczcie durne pytania ;]
właściwie pytanie nie jest durne a trudne
bo nie wiadomo jak sie organizm zachowa, moze byc okres normalnie a moze sie przesunąć
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-01, 17:40   #285
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Dziękuje bardzo za pomoc
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:18   #286
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Mam pytanie. Jakiś czas temu brałam cilest przez okres około 2 i pół roku. Po około półtora rocznej przerwie zaczęłam przyjmować go znowu.
Po jakim czasie od przyjęcia ostatniej tabletki z (zaznaczam) pierwszego opakowania powinien pojawić się okres?
Pytam, bo po prostu po tak długim czasie nie pamiętam i bardzo dziękuje za odpowiedz
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:19   #287
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Mam pytanie. Jakiś czas temu brałam cilest przez okres około 2 i pół roku. Po około półtora rocznej przerwie zaczęłam przyjmować go znowu.
Po jakim czasie od przyjęcia ostatniej tabletki z (zaznaczam) pierwszego opakowania powinien pojawić się okres?
Pytam, bo po prostu po tak długim czasie nie pamiętam i bardzo dziękuje za odpowiedz
po prostu w trakcie 7 dniowej przerwy
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:27   #288
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Już już wiem
To wiedziałam, ze w przerwie między opakowaniami Chodziło mi czy występuje dzień, dwa, trzy dni po przyjęciu ostatniej tabletki.
Przeczytałam ulotke na stronie producenta. Okres powinien pojawić się pomiędzy 2 a 4 dniem przerwy miedzy opakowaniami...
Pierdoła jestem Przepraszam i dziękuje za odpowiedz Marwari.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:36   #289
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Ghost19 Pokaż wiadomość
Już już wiem
To wiedziałam, ze w przerwie między opakowaniami Chodziło mi czy występuje dzień, dwa, trzy dni po przyjęciu ostatniej tabletki.
Przeczytałam ulotke na stronie producenta. Okres powinien pojawić się pomiędzy 2 a 4 dniem przerwy miedzy opakowaniami...
Pierdoła jestem Przepraszam i dziękuje za odpowiedz Marwari.
Oj tam zaraz pierdoła
a mi chodziło o to, że nie ma reguły na to, którego dnia jest krwawienie
Producent pisze, ze miedzy 2 a 4 dniem, a jak u Ciebie bedzie 1,2,5,6 czy 7 dnia to tez ok
ja np. zawsze dostalam 5,6 dzien
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-16, 06:58   #290
nowakowamonika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 61
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Ja już mam czwarty dzien przerwy i jeszcze nie dostałam. Strasznie się boję:/ w tamtym miesiącu dostałam chyba drugiego dnia przerwy. Jest to moje drugie opakowanie. Czy to może się zmieniac na początku? Zawsze będzie w inny dzień czy od któregoś opakowania to się ustatkuje?
nowakowamonika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 11:04   #291
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

na ulotce pisze ze moze sie tak stac przy prawidlowym zazywaniu tabletek ze poprostu krwawienie nie pojawi sie , ale jesli mozesz podejrzewac ciaze np. zapomnialas o jakiejs tabletce to trzeba ja wykluczyc
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 12:30   #292
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Ja zawsze dostaję w 5 dniu,raz zdarzyło się ze w 7 i już byłam spanikowana, ale nigdy się nie zdarzyło abym nie dostała.
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 22:58   #293
iskao
Raczkowanie
 
Avatar iskao
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Daleko w przestworzach
Wiadomości: 31
GG do iskao
Dot.: Cilest - kiedy skutki uboczne?

ja brałam Cilest przez 2 lata. nie mialam zadnych objawów ubocznych. no moze tylko ze przytylam jakies 5 kg co wyszlo mi na dobre. samo przez siebie mowi ze w wieku 19 lat przy wzroscie 170 moja waga siegala zaledwie 46 kg. teraz jestem 2 tyg. po odstawieniu. okres wydluzyl mi sie o 3,4 dni a teraz bardzo boli mnie podbrzusze. szczegolnie jeden z jajnikow.

nie chce straszyc dziewczyny ktore chca zaczac stosowac tabletki. kazdy organizm reaguje w inny sposob.

buziaki
__________________
Zajrzyj w siebie! W twoim wnętrzu jest źródło, które nigdy nie wyschnie, jeśli tylko potrafisz je odszukać.
iskao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 06:52   #294
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Cilest - kiedy skutki uboczne?

dosc czesto czytam ze skutki uboczne sa odczuwane dopiero po odstawieniu Cilestu, przypadek?
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:39   #295
syntja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 25
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

dziewczyny a jak mie w 6 dniu przerwy wystąpił okres , to kiedy mam przyjąc nastepna tabletkę?
syntja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:41   #296
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

o ile sie nie myle na ulotce jest napisane ze przerwa ma byc 7 dniowa, wiec nawet jak w dniu 6 pojawil sie okres to i tak kiedy mija 7 dni przerwy powinnas wziac tabletke.
Jak sie myle niech mnie ktos poprawi
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-19, 19:44   #297
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
o ile sie nie myle na ulotce jest napisane ze przerwa ma byc 7 dniowa, wiec nawet jak w dniu 6 pojawil sie okres to i tak kiedy mija 7 dni przerwy powinnas wziac tabletke.
Jak sie myle niech mnie ktos poprawi
nie mylisz sie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-26, 22:27   #298
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

No i doigralam sie chyba! napewno powiecie ze jestem wciazy urojonej! niesamowicie bola mnie piersi i sa wieksze dziwne bo jak bralam tab to tego nie bylo jedynie minimalnie a dzisiaj mam 3 dzien przerwy (przerwe 7 dniowa mam od poniedzialku) krwawienia brak za to zawroty glowy sa, bole w podbrzuszu dosyc czesto i jakas dziwna biala wydzielina!!! jestem w szoku bo jestem pewna ze to ciaza! pozatym dziwnie sie czuje! pamietam tez ze mialam kilka takich dni ze wydawalam sie sobie bardziej mokra znajac zycie to byly dni plodne ! bo wydzielna powiina byc chyba stale taka sama przy tabsach a nie roznorodna... odpiszcie cos blagam ! pnapiszcie ze w przerwie to normalne niepokoi mnie ta wydzielina jak i czeste bole w podbrzuszu tez tak macie? zebyscie wiedzialy co ja przezywam dodam ze nie pominelam zadnej tabletki pilnowalam tegoo to byla spraw jedna z najwzniejszych wciagu dnia wziasc tabletke!! rok temu wpadlam nie moge pozwolic na to drugi raz najdluzsze spoznienie to 30 minut! jedyne co by mnie niepokoilo to w 1 opakowaniu mialam caly czas brazowe uplawy podkoniec miallam antybiotyk i wspolzylam tylo 1 raz z prazerwatywa gdy skonczylam brac wzielam bodajrze jeszcze 3 tabletki ze starego opakowania i puznije 7dniowa przerwa i 1 dzien przyjelam tabletke z nowego i wspolzylam juz bez i zabezpieczenia tylko same tabsy 1 opakowania mialam bezpieczne bo mialam te plamienia i nie robilismy tego tylko raz z gumka jak wyzej pisalam a teraz skonczylam 2gie i takie rzeczy sie dzieja...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich

Edytowane przez gryzelda
Czas edycji: 2008-11-26 o 22:48
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 15:26   #299
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez gryzelda Pokaż wiadomość
No i doigralam sie chyba! napewno powiecie ze jestem wciazy urojonej! niesamowicie bola mnie piersi i sa wieksze dziwne bo jak bralam tab to tego nie bylo jedynie minimalnie a dzisiaj mam 3 dzien przerwy (przerwe 7 dniowa mam od poniedzialku) krwawienia brak za to zawroty glowy sa, bole w podbrzuszu dosyc czesto i jakas dziwna biala wydzielina!!! jestem w szoku bo jestem pewna ze to ciaza! pozatym dziwnie sie czuje! pamietam tez ze mialam kilka takich dni ze wydawalam sie sobie bardziej mokra znajac zycie to byly dni plodne ! bo wydzielna powiina byc chyba stale taka sama przy tabsach a nie roznorodna... odpiszcie cos blagam ! pnapiszcie ze w przerwie to normalne niepokoi mnie ta wydzielina jak i czeste bole w podbrzuszu tez tak macie? zebyscie wiedzialy co ja przezywam dodam ze nie pominelam zadnej tabletki pilnowalam tegoo to byla spraw jedna z najwzniejszych wciagu dnia wziasc tabletke!! rok temu wpadlam nie moge pozwolic na to drugi raz najdluzsze spoznienie to 30 minut! jedyne co by mnie niepokoilo to w 1 opakowaniu mialam caly czas brazowe uplawy podkoniec miallam antybiotyk i wspolzylam tylo 1 raz z prazerwatywa gdy skonczylam brac wzielam bodajrze jeszcze 3 tabletki ze starego opakowania i puznije 7dniowa przerwa i 1 dzien przyjelam tabletke z nowego i wspolzylam juz bez i zabezpieczenia tylko same tabsy 1 opakowania mialam bezpieczne bo mialam te plamienia i nie robilismy tego tylko raz z gumka jak wyzej pisalam a teraz skonczylam 2gie i takie rzeczy sie dzieja...
Dopiero zaczynasz brac tabletki więc to normalne,że inaczej się czujesz. Jeśli się denerwujesz to zrób test i po sprawie.
Śluz niekoniecznie jest jednorodny, u mnie bywa różnie.


Aha. Gin zmieniła mi Cilest na Regulon. Oby pomogły na trądzik.
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 16:48   #300
gryzelda
Zadomowienie
 
Avatar gryzelda
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Cilest - wątek zbiorczy!

Dzieki za odpowiedz. Dzisiaj jestem troche spokojniejsza ale nadal niepewna bo dostalam krwawienie ktore na wkladce wyglada na brazowe, jest skape, nie jest takie typowo obfite ani czerwone...
__________________
Większość kobiet czyni wszystko, by ich mężczyzna stał się inny.
Gdy już się staje, przestają go kochać.
Marlena Dietrich
gryzelda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-14 10:44:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.