Przerzedzanie w³osów, dobranie fryzury... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-10-14, 18:53   #151
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomo¶ci: 3 706
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

odk±d ¶ciê³am w³osy na prosto jestem wiecznie wkurzona,okaza³o sie ¿e mam ca³kiem sporo w³osów i wygl±dam jak w che³mie ;( bardzo chcia³am je zapu¶ciæ w³a¶nie wszystkie ³adnie równo ¶ciête ale nie dam rady,mêczê sie z nimi strasznie,nie mówi±c juz jak wygl±dam
pomy¶la³am o takiej fryzie jak w za³±czniku,nada sie? Ujarzmi nieco w³osy?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7139859_3.jpg (15,2 KB, 30 za³adowañ)
Kiya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-05, 09:58   #152
maaary88
Przyczajenie
 
Avatar maaary88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez Kiya Poka¿ wiadomo¶æ
odk±d ¶ciê³am w³osy na prosto jestem wiecznie wkurzona,okaza³o sie ¿e mam ca³kiem sporo w³osów i wygl±dam jak w che³mie ;( bardzo chcia³am je zapu¶ciæ w³a¶nie wszystkie ³adnie równo ¶ciête ale nie dam rady,mêczê sie z nimi strasznie,nie mówi±c juz jak wygl±dam
pomy¶la³am o takiej fryzie jak w za³±czniku,nada sie? Ujarzmi nieco w³osy?
Kiya...Z tak± ilo¶ci± w³osów jak± mamy to nie by³ dobry pomys³ przycinaæ je na równo..Sama siê przekona³a¶....Ja aktualnie jestem w trakcie zapuszczania w³osów, które doradzi³a mi moja fryzjerka..Ale od razu doda³a, ¿e nie ma szans na równo obciête w³osy, dopóki nie bêd± wystarczaj±co d³ugie...

Co do fryzurki , bardzo mi siê podoba tylko musisz dorwaæ do niej dobrego fryzjera.. pozdrawiam...
__________________
...another time another life...for a while..
maaary88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-11-05, 22:21   #153
fatumxD
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Ja tez mam do¶æ gêste w³osy i narzekam tylko przy rozczesywaniu:P
A tak to uwa¿am, ¿e powinny¶my siê cieszyæ ze mamy tyle w³osów, a nie kilka icków, bo przynajmniej jak bêdziemy stare to d³u¿ej bêdziemy mieæ w³osy;D.
A tak serio to z gêstymi w³osami zrobisz du¿o wiêcej ni¿ z prostymi..
W sumie zagêszczanie w³osów nie jest drogie dlatego, bo jest to nie³adne..:P

Ja lubiê swoje kude³ki, b moge je krêciæ falowaæ prostowaæ itd i nie bêde wygl±daæ g³upio..:P

Ca³uski
fatumxD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-13, 22:47   #154
madzia33351
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Dziewczyny nie wiem w czym macie problem. Ja mam gêste w³osy do pasa. Kiedy¶ te¿ mia³am do¶æ takich gêstych w³osów. kiedy trochê mi zrzed³ i trochê podciê³am to ¿a³owa³am i zapuszczam. Powinny¶cie siê cieszyæ, ¿e macie takie piêkne i d³ugie w³osy. Inne dziewczyny to siê modl± ¿eby takie mieæ.
madzia33351 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 18:55   #155
Mmm8002
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Mam geste grube w³osy i ciesze sie ze takie mam. Kiedy¶ baaardzo pomaga³ mi szampon sunsilk fioletowy ale nie mogê go teraz znalesc w ¿adnym ze sklepów Moze ktoras z was iedawno go widziala??
Mmm8002 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-14, 23:32   #156
Kathrein
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Ehh.. mi siê moje w³osy ani troche nie podobaj±.. dlaczego nie mam prostych w³osów? Mam suche, zniszczone, szorstkie, bez po³ysku siano.. szopowate jak nie wiem..wywijaj± siê w ka¿d± stronê, a od g³owy odstaj± na 3cm.. prostownica u mnie jak najbardziej.. bo co dziennie. A marze, ¿eby jej nie u¿ywaæ, ale poprostu nie mogê Mam bardzo gêste i bardzo grube w³osy.. ok.. niech sobie takie bêd±.. ale dlaczego nie proste?!?!
Kathrein jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-15, 09:53   #157
Anekss
Raczkowanie
 
Avatar Anekss
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdañsk
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez Kathrein Poka¿ wiadomo¶æ
Ehh.. mi siê moje w³osy ani troche nie podobaj±.. dlaczego nie mam prostych w³osów? Mam suche, zniszczone, szorstkie, bez po³ysku siano.. szopowate jak nie wiem..wywijaj± siê w ka¿d± stronê, a od g³owy odstaj± na 3cm.. prostownica u mnie jak najbardziej.. bo co dziennie. A marze, ¿eby jej nie u¿ywaæ, ale poprostu nie mogê Mam bardzo gêste i bardzo grube w³osy.. ok.. niech sobie takie bêd±.. ale dlaczego nie proste?!?!
Katherin je¶li bêdziesz u¿ywaæ prostownicy to woje wlosy nigdy nie bêd± wdobrej kondycji . To takie b³êdne ko³o. Odstaw prostownicê i skoncentruj siê na pielêgnacji w³osow a one na pewno ci siê odwdziêcza . Ja te¿ nie mam prostych w³osów ale zawsze skupialam siê na ich pielêgnacji, na wiza¿u jest wiele w±tków o od¿ywkach, to jest kopalnia wiedzy. Powodzenia.
Anekss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 11:47   #158
Maadzius
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin ;d
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: Przerzedzanie w³osów, dobranie fryzury...

Moje w³osy krêc± siê na koñcach, mam pytanie czy przerzedzenie w³osów mia³oby jaki¶ wp³yw na to zjawisko? ;p

Chodzi mi o to czy po przerzedzeniu moje w³osy nadal bêd± siê skrêca³y?



Pozdrawiam
Maadzius jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 14:50   #159
takajednadziewczyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 7
Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Mozna przerzedziæ sobie w³osy? jak? uwaga. nie chodzi mi tu o cieniowanie. bo s± takie g³upie fryzjerki dla których te dwa s³owa oznaczaj± to samo! ;/

A moze wy wiedzie. jak to jest?

Tylko nie mówcie ze nie wiecie.....

Edytowane przez takajednadziewczyna
Czas edycji: 2009-04-20 o 15:10
takajednadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 15:13   #160
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 4 852
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

omg :O ale po co to robic ? ja wiele bym da³a ¿eby mieæ tak gêste i grube w³osy jak przed moim nieszczêsnym farbowaniem!
Fame jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 15:50   #161
takajednadziewczyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

po to bo mam wielk± szope i to nie s± gêste w³osy tylko mega gêste. i jak je rozpuszcze to staje to sie uci±¿liwe.

no, ale widze ze nie wiecie tez du¿o w tym temacie...szkoda....
takajednadziewczyna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-20, 17:02   #162
moorph
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wa³brzych
Wiadomo¶ci: 420
GG do moorph
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Istnieje metoda przy ktorej pewne partie wlosow scina sie ok 8-10 cm od skory, doskonaly sposob na sciagniecie objetosci przy zachowaniu dlugosci. Ale tez nie do kazdych wlosow. Mozesz tez mocno wydegazowac.
moorph jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 20:52   #163
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Cytat:
Napisane przez takajednadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Mozna przerzedziæ sobie w³osy? jak? uwaga. nie chodzi mi tu o cieniowanie. bo s± takie g³upie fryzjerki dla których te dwa s³owa oznaczaj± to samo! ;/

A moze wy wiedzie. jak to jest?

Tylko nie mówcie ze nie wiecie.....
niszcz prostownic±, suszark±, farbowaniem, odchudzaniem polowa sama wypadnie...

Szanuj to co masz dziewczyno, idz do dobrego fryzjera, ktory dobierze Ci fryzurê.
Nawet nie wiesz ile dziewczyn zazdro¶ci Ci takiego problemu
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 21:47   #164
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 16 988
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Cytat:
Napisane przez guantanamera Poka¿ wiadomo¶æ
niszcz prostownic±, suszark±, farbowaniem, odchudzaniem polowa sama wypadnie...

Szanuj to co masz dziewczyno, idz do dobrego fryzjera, ktory dobierze Ci fryzurê.
Nawet nie wiesz ile dziewczyn zazdro¶ci Ci takiego problemu
dok³adnie - nie kombinuj z ilo¶ci± tylko fryzurê dobierz - przy odpowiednim ¶ciêciu nawet najwiêksza szopa siê zmieni w zgrabn± fryzurkê
__________________
...

Prêdzej czy pó¼niej cmentarze s± pe³ne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-20, 22:55   #165
mandarynkaaa
Raczkowanie
 
Avatar mandarynkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 108
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

wyrwij po³owe.
ludzie to maj± problemy..
jak masz szope na g³owie to mo¿e warto zmienic kosmtyki ktorych u¿ywasz?
__________________
"Ale on zmartwychwsta³ i wiedzia³ o tym, czu³ to ca³ym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona ¿y³a przecie¿ tylko jego ¿yciem"

- Fiodor Dostojewski -
mandarynkaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 11:47   #166
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 2 104
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Zbyt gêste w³osy to jest problem! I rozumiem autorkê posta. Radzê Ci siê wybraæ do DOBREGO fryzjera, który w umiejêtny sposób przerzedzi Ci te w³osy. W³a¶nie na przyk³ad cieniuj±c. Poczytaj na forum o dobrych fryzjerach. Najczê¶ciej dziewczyny podaj± konkretne adresy dobrych fryzjerów w swoim mie¶cie. Jest tam tego tyle, ¿e w swoim te¿ znajdziesz.

Ponadto u¿ywaj odpowiednich kosmetyków, ¿eby nie robi³a Ci siê szopa. Uwierz mi, jest pe³no sposobów na to .
zzzielona jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 20:24   #167
neex
Raczkowanie
 
Avatar neex
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Cytat:
Napisane przez mandarynkaaa Poka¿ wiadomo¶æ
wyrwij po³owe.
ludzie to maj± problemy..
jak masz szope na g³owie to mo¿e warto zmienic kosmtyki ktorych u¿ywasz?
Wiekszosc widze niczego tutaj nie rozumie. Dziewczyny nie borykaj±ce sie z tym problemem nic nie wiedz±.
neex jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 21:22   #168
herbatazcytrynka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 66
GG do herbatazcytrynka
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

jedna z moich kole¿anek chodzi na przerzedzanie w³osów. I wiem, ¿e to na prawde mo¿e sprawiac wiele k³opotów, bo z bardzo gêstymi w³osami trudno jest sobie poradziæ
A co do siana... co¶ o tym wiem... odk±d pamiêtam mam suche w³osy, ale u¿ywaj±c nawil¿aj±cych kosmetyków jest chociaz troche lepiej i daje rade z moja 'szop±'
herbatazcytrynka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-21, 23:25   #169
gosia3103
Zakorzenienie
 
Avatar gosia3103
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 4 374
Dot.: Mo¿na przerzedziæ sobie w³osy? jak?

Cytat:
Napisane przez takajednadziewczyna Poka¿ wiadomo¶æ
Mozna przerzedziæ sobie w³osy? jak? uwaga. nie chodzi mi tu o cieniowanie. bo s± takie g³upie fryzjerki dla których te dwa s³owa oznaczaj± to samo! ;/

A moze wy wiedzie. jak to jest?

Tylko nie mówcie ze nie wiecie.....
oczywiscie, ze mozna przerzedzic wlosy, nawet takie ktore maja byc wogole nie cieniowane. Sa rozne techniki, ktore dobiera sie w zaleznosci od rodzaju wlosow. I dobry fryzjer na pewno bedzie znal roznice miedzy tym a cieniowaniem
__________________
http://maleslodkosci.blogspot.com/ zapraszam do kuchni
a tu inne moje dzie³a https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post40551899
gosia3103 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 11:10   #170
kika20i5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O¶wiêcim/Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Witam was moje drogie, równie¿ posiadam gêste, grube i ciêzkie w³osy, sa raczej proste i w ogóle nie mam pomys³u na u³ozenie jakiej kolwiek fryzury. Na dodtaek, u nasady sie przet³uszczaja za¶ koñcówki to istne siano!!! prostowanie odpada bo moje w³osy sa na skraju wtrzyma³osci po uzywaniu prostownicy (raz na tydzieñ) o kreceniu z kolei nie ma mowy bo sa tak ciezkie ze po ich zakreceniu po godzinie sa zupe³nie proste . Co gorsze w lipcu ide na wesele do kolezanki i w ogole nie wiem jak sie mam uczesac w dodatku moja fryzjerka sama nie wie co mi doradzic. Jestem za³amana :'(
kika20i5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 12:28   #171
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

Cytat:
Napisane przez kika20i5 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam was moje drogie, równie¿ posiadam gêste, grube i ciêzkie w³osy, sa raczej proste i w ogóle nie mam pomys³u na u³ozenie jakiej kolwiek fryzury. Na dodtaek, u nasady sie przet³uszczaja za¶ koñcówki to istne siano!!! prostowanie odpada bo moje w³osy sa na skraju wtrzyma³osci po uzywaniu prostownicy (raz na tydzieñ) o kreceniu z kolei nie ma mowy bo sa tak ciezkie ze po ich zakreceniu po godzinie sa zupe³nie proste . Co gorsze w lipcu ide na wesele do kolezanki i w ogole nie wiem jak sie mam uczesac w dodatku moja fryzjerka sama nie wie co mi doradzic. Jestem za³amana :'(
Je¶li chodzi o przet³uszczanie, to Ci nie pomogê, ale mo¿e znajdziesz jakie¶ pomocne rady w w±tku dla osób z przet³uszczaj±cymi siê w³osami (dzia³ Pielêgnacja w³osów). Je¶li chodzi o koñcówki (a na nich chyba powinna¶ siê skupiæ), to znajdziesz du¿o rad w w±tku "Walka o zdrowe i piêkne w³osy". Ja na koñcówki na pewno poleca³abym olejowanie. Co do fryzur, niewiele pomogê, moim zdaniem naj³adniej wygl±daj± zdrowe, zadbane, rozpuszczone w³osy
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-02-27, 21:22   #172
kika20i5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: O¶wiêcim/Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: zbyt gêste w³osy:(

weegirl, dzieki za rady na pewno przejrzê te w±tki o których napisa³a¶ co do fryzury na wesele to wiem ze zadbane rozpuszczone w³osy bardzo efektownie wygl±daj±, z tym ¿e zale¿y mi na jakiej¶ wygodnej fryzurze która bêdzie do¶æ trwa³a ca³± noc, a w rozpuszczonych w³osach hmmm... nie bêdzie to mo¿liwe. Jestem pewna ze oklapn± ;/ i bêd± siê kleiæ (mam zamiar szaleæ ca³± noc hyhy ) tak¿e liczê na jakie¶ rady i sugestie dziewczynki
kika20i5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-22, 15:56   #173
all12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomo¶ci: 3
Exclamation Dot.: zbyt gêste w³osy:(

A ja bym chcia³a miec mniej musz±ce siê, moga odstawaæ gdzie siê da nawet bym tak chcia³a, u mnie prostownica nie pomaga zawsze jak wyprostujê to muszê praæ troche w³ósów znad ucha i spinaæ w ty³ spink± lub wsuwkami. Mam na dodatek ¼le obciête :/ teraz myslê nad now± fryzur±, na razie mam ¶cieniowane,wygl±daj± ciê¿ko i do mnie nie pasuj±, najlepiej wygl±dam w kucykach,koczkach w tyle. Obetnê sie chyba do koñca szyi prosto. Ktos z was jest tak obciêty przy pusz±cych siê w³oskach.:confu sed:
all12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-06-08, 19:28   #174
jolka12350
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 14
Pilne! Przerzedzanie wlosow

Mam problem...Mam bardzo geste w³osy, które siê strasznie pusz±, wiêc chcia³abym je przerzedziæ, ale nie wiem jak siê odbywa takie co¶...I tu moje pytanie do was. Jak fryzjer przerzedza w³osy? W jaki sposób?
jolka12350 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-22, 16:49   #175
poli96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: wyrzedzanie w³osów

Cytat:
Napisane przez gabi121 Poka¿ wiadomo¶æ
Idz do dobrego fryzjera. mnie tez tak przerzedzala i wyszlo super, potem poszlam do innego fryzjera i mi spaprals:/ bo wlosy nie ukladaja sie tak super jak wczesniej... ale polecam
mam pytanie, i jak zrobi³ ci tak ¿e ci sie podoba³o, to nie wycieniowa³ ci ? bo w³a¶nie chodzi mi o to, ¿eby nie mieæ ciemniowanych, bo teraz zapuszczam, tylko o to ,m ¿eby by³o ich ogólnie mniej i mniejsza objêto¶æ, czy jest to to : To o czym mówisz, to "dega¿owanie" czyli strzyzenie polegaj±ce na przerzedzaniu w³osów na ca³ej d³ugo¶ci. Fryzjer zmniejsza ich objêto¶æ, zaczynaj±c od nasady a¿ po koñce. Robi to za pomoc± specjalnych no¿yczek z z±bkami (dega¿ówkami). Mia³am ten sam problem co ty, mam grube i gêste w³osy i kompletnie nie wiedzialam co z nimi robic. Po umyciu mia³am straszna szope. Dzisiaj by³am u fryzjerki i zrobilam dega¿owanie, tylko ¿e w moim przypadku zabieg dokonywa³ sie na samych koñcówkach. Powiem Ci, ¿e nie kosztuje to du¿o, zap³aci³am 15 z³! pozdrawiam i polecam " ????
poli96 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 17:59   #176
karolina2727
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 77
Strzy¿enie gêstych w³osów

Mam bardzo d³ugie, gêste i grube w³osy. Chcia³abym je nieco skróciæ, nie bardzo drastycznie, ale tak, ¿eby by³o mi wygodniej ni¿ jest teraz.
To zdjêcie fryzury, któr± chcialabym mieæ.
Boje sie jednak, ze przez strzyzenie wlosy straca swoja objetosc, o co mam wiec poprosic fryzjerkê, osobiscie nie znam sie na tym.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg crawford10.jpg (30,1 KB, 22 za³adowañ)
karolina2727 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-30, 20:20   #177
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Strzy¿enie gêstych w³osów

Je¿eli fryzjerka Ci w³osów nie wycieniuje a zetnie na prosto w³osy raczej bêd± mia³y objêto¶æ na ca³ej d³ugo¶ci..nie wiem w czym problem..
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 06:55   #178
arameaa
Raczkowanie
 
Avatar arameaa
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Strzy¿enie gêstych w³osów

przede wszystkim niech Ci nie degazuje wlosow... a wycieniowac mozesz sobie jedynie troche bo jezeli masz geste i beda ciete na rowno nie beda Ci sie dobrze ukladaly
arameaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 09:53   #179
kosmetykoholiczka
Przyczajenie
 
Avatar kosmetykoholiczka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Strzy¿enie gêstych w³osów

o co masz poprosiæ fryzjerkê ? ¿eby Ci pod ¿adnym wzglêdem ich nie dega¿owa³a i najlepiej wydrukuj sobie to zdjêcie i id¼ z nim do fryzjerki. je¿eli to dobra fryzjerka to uzyskasz tak± fryzurê jak± chcesz. a jak jej bêdziesz po prostu t³umaczyæ o co Ci chodzi to (bior±c pod uwagê to ¿e, tak jak napisa³a¶, siê za bardzo na tym nie znasz ) efekt mo¿e byæ s³aby.. ze zdjêciem bêdzie Ci du¿o ³atwiej.
kosmetykoholiczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-01, 09:59   #180
Reddishh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 490
Dot.: Strzy¿enie gêstych w³osów

No moim zdaniem te¿ powinna¶ wzi±æ zdjêcie do fryzjerki, na pewno bêdzie jej i tobie du¿o ³atwiej
Reddishh jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:28.