Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-08.2011 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Wybieramy tytuł kolejnej cześci naszego wątku. Zapraszam do głosowania
Już jest zima i bałwanek-mamo, mamo nie mam sanek! 4 8,33%
Na jedzenie czasu nie marnujemy, od rana do nocy świat poznajemy. 0 0%
Śnieg, sanki i Mikołaj, do zabawy nas zawołaj. Ciągle rośniemy i coraz więcej łobuzujemy 0 0%
Książki „czytamy“, coraz więcej mówimy, nasze mamusie w zdziwienie wprawimy. 0 0%
Jesteście gotowi na szaleństwa wakacyjnych dzieci? To już kolejna zima z ich udziałem leci 0 0%
Pierwsze święta odkąd chodzimy i na saneczkach też już jeździmy 2 4,17%
Czy to synek, czy to córka- co dzień wielka rozpierdułka 13 27,08%
Kończymy ząbkować, zaczynamy mówić, wakacyjnych dzieci nie da się nie lubić. 3 6,25%
Zima przyszła, my psocimy i na sanki wychodzimy 2 4,17%
Różki nam powoli rosną, bunt dwulatka przyjdzie wiosną 15 31,25%
Zbieramy siły, szyki zwieramy, na bunt dwulatka razem czekamy 1 2,08%
Mamy ciągle nowe, szatańskie pomysły, przez które mamusie tracą wszystkie zmysły 3 6,25%
Na sankach śmigać, choinki stroić, przy stole broić- to wszystko tej zimy ze swym smykiem zrobimy! 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i na nocnik sobie siadam. 1 2,08%
Biegam, skaczę, klocki składam i do mamy ciągle gadam. 1 2,08%
Zęby prawie wszystkie mam, zjadam wszystko am, am am 2 4,17%
Głosujący: 48. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-11-02, 14:49   #1291
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Zaneta ja mam swoj juz 8 lat i nadal jest w super stanie, (mimo gryzienia go juz przez 3 dziecko), ale nie kupowalabym na all, bo nie wiadomo, czy nie trafisz na podrobe. Maz tak wlasnie kupowal, grubo po mnie i mu "padl".
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 15:43   #1292
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak u Was jest? Macie już w większości powyjmowane szczebelki?[/B]
juz z pół roku chyba teraz sie zastanawiam kiedy ja przeniesc na dorosle lóżko ale chyba do wiosny-lata poczekam. raz wypadła (na pupe) na poczatku ale od tego czasu jeszcze sie nie zdarzylo. w nocy sama wychodzi i idzie do nas do pokoju. rano budzi brata

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość
Dominik też nie puszcza dużo bąków, Dominik za to beka, beka "jak stary " Bardzo często. Ale podejrzewam, że to przez to że sporo pije. Powrócił już mój butelkowy potwór po chorobie. Łazi z butelką i woła "ić, ić"

A propo. Czy Wasze smyki wszystkie już się przerzuciły na bidony, szklanki i niekapki? Bo Domek dalej z butelką łazi. Umie pić z niekapka, ale woli butlę, to mu nie zabieram
moja w domu nie umie z butli pic, w zlobku pije herbatke i sok z butelki. nic poza tym. w domu ma niekapek i lovi 360. woli lovi. pije kiepsko przez słomke. dobrze je idzie z gwinta z butelki z dziubkiem
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-11-02 o 15:41
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 16:12   #1293
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

My mamy kojec ale O też nie wyciągałam szczebelków
Moje dziecko tylko śpi w łóżeczku.A druga spr jak chce cos zrobić to czasem na pare min go wkładam a tak by mi wychodził ale w kojcu nawet nie ma możliwości otwarcia
Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedyś pisałyście o portfelach,
miała któraś z Was portfel firmy WITTCHEN ?!

Zastanawiam się nad kupnem dla męża?
Czy ta cena jest warta jakośći ?!
ja mam torebki tej firmy i sobie chwaleWittchen to dobra polska firma
portfele trwałe ma Puccini i Fossil

co do kubków to B używa Nuby mamy 2 różne i ten słynny avent.Mam fajny kubek ale jestem obrażona na ta firme wiec nie polecam.Butelki i kubek tej firmy wylądowały w koszu.

Edytowane przez blondynkapoznan
Czas edycji: 2012-11-02 o 16:14
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 16:16   #1294
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
My mamy kojec ale O też nie wyciągałam szczebelków
Moje dziecko tylko śpi w łóżeczku.A druga spr jak chce cos zrobić to czasem na pare min go wkładam a tak by mi wychodził ale w kojcu nawet nie ma możliwości otwarcia

ja mam torebki tej firmy i sobie chwaleWittchen to dobra polska firma
portfele trwałe ma Puccini i Fossil

co do kubków to B używa Nuby mamy 2 różne i ten słynny avent.Mam fajny kubek ale jestem obrażona na ta firme wiec nie polecam.Butelki i kubek tej firmy wylądowały w koszu.
ja swego czasu też mojego wrzucałam do łóżeczka jak coś chciałam zrobić, ale niestety już nie nie usiedzi w miejscu zbyt długo...
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 16:27   #1295
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
ja swego czasu też mojego wrzucałam do łóżeczka jak coś chciałam zrobić, ale niestety już nie nie usiedzi w miejscu zbyt długo...
to wspólczuje
moje chłopaki jak są razem to na 5 min nie moge wyjsc z pokoju
a wogole B uwielbia na stoły , ławy wchodzić ost nawet na okno probuje
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 17:00   #1296
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
jak nauczyłaś z 360? też mamy, ale już dawno kupiłam, nie wiedział w ogóle o co caman w sumie dawno nie próbowałam, może by mleko z takiego pił? muszę spróbować. A Twoje jak zaskoczyło?

Scio to może i ja poproszę jak już tak hurtem?
ja podgielam lekko tą gumke by czuła sok i tak sie zaczelo. mleka nie pije z niczego...

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

kinga juz lepiej. jest słaba, słania sie na nogach z niedojedzenia i anemi (nie chce jesc prawie wcale, gdyby nie UU to chyba byz glodu padla...), ale goraczki nie ma. zeby bylo weselej wylozyla sie i rozwalila od wewnatrz gorna warge...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 17:10   #1297
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
ja podgielam lekko tą gumke by czuła sok i tak sie zaczelo. mleka nie pije z niczego...

---------- Dopisano o 18:00 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

kinga juz lepiej. jest słaba, słania sie na nogach z niedojedzenia i anemi (nie chce jesc prawie wcale, gdyby nie UU to chyba byz glodu padla...), ale goraczki nie ma. zeby bylo weselej wylozyla sie i rozwalila od wewnatrz gorna warge...
Moja Lila ma narazie zbita temperaturę, ale tez jest słaba... mam tylko nadzieję,że nie zafunduja nam dziś takiej nocy jak z wczoraj
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 17:35   #1298
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez myha82;37376094
Kto jeszcze oprócz mnie dziisaj w pracy?


EVE potwierdzam Mery wyglada na duzo strasza niz 15 miesiecy. I te jej blond loczki :love:

Wczoraj po raz drug była nauka samodzielnego zasypiania. Trwalo to 45 minut. Byłam juz bliska wziecia jej na rece i utulenia na rekach. nie nie płakała tylko łajzowała po całym łóżeczku, gadała itd. na rekach zajełoby mi to zapewne 5-10 minut.[COLOR=Silver
[/COLOR]
ja bylam dzis w pracy

dzieki za mile slowa o Marysi

za nauke samodzielnego zasypiania
Cytat:
Napisane przez jacieeeee Pokaż wiadomość

A propo. Czy Wasze smyki wszystkie już się przerzuciły na bidony, szklanki i niekapki? Bo Domek dalej z butelką łazi. Umie pić z niekapka, ale woli butlę, to mu nie zabieram
moja pije z butli lub z kubusia waterrr i nic wiecej. Niekapkow nie toleruje, rzuca nimi.

brumku Marysia zawsze dzawoni do tatusia. Kiedys nagram.

Witam sie po 1 dniu pracy, masakra bylam 10 h i prawie ogarnalema co mialam ogarac, reszta w pon i wtorek do zrobienia. TZ za to wysprzatal caly dom - luzik
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 18:24   #1299
agulaaabar
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaabar
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 040
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
kinga juz lepiej. jest słaba, słania sie na nogach z niedojedzenia i anemi (nie chce jesc prawie wcale, gdyby nie UU to chyba byz glodu padla...), ale goraczki nie ma. zeby bylo weselej wylozyla sie i rozwalila od wewnatrz gorna warge...
Ajć to musiało bolec ;/
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Agulaaabar współczuje straty rodzeństwa. Moja babcia straciła bliźnięta. Jedno żyło kilka godzin, drugie około miesiąca. Podobno błąd lekarzy. Zła krew podali i zmarło ( te starsze)
Brat tż też był z bliźniąt, ale to Wam pisałam juz.

Nie wyobrażam sobie stracić dziecko a co dopiero dwójkę......

Ale Wy dzisiaj rozpisane
Przyznać się, która wstawiała ostatnio przepis na ciasto do pizzy z linkiem do przelicznika wagi? Robiłam dzisiaj - rewelka!

To ja już sama nie wiem co z tym naszym bidonem... staram się wycierać do sucha, żeby dobrze guma trzymała.... zakręcam aż będzie "klik" a i tak się leje
__________________
L i l i

Czas na zmiany !
25:0
30:12
Zakończone: 2
agulaaabar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 18:44   #1300
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

można podać dziecku to ciemne kakao na mleku krowim?
ost kupiłam mu to kakao w kartoniku Danonki i bardzo mu smakowało.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:31   #1301
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

blondynka - skoro czeolade i mleko mozna to i ciemne kakao na mleku też wg mnie
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 19:42   #1302
Kajool
Zadomowienie
 
Avatar Kajool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dziki zachód
Wiadomości: 1 433
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

witam z dołka jesiennego :P Siedze w nim po uszy i chyba nie wyjde

Na domiar Szymon wkroczyl w dziwny okres, nie wiem czy to nie bunt dwulatka, ale dosc wczesny. Z malego, slodkiego dziecka czasami przeistacza sie w potwora. O np. dzisiaj na spacerze, w koszyku mialam chleb dla kaczek, ale absolutnie sie dla malego nie nadawal. A on, ze chce i mam mu dac. Ni e dalam, to mi scene urzadzil. I nie dalo sie odwrocic uwagi. Czasami w takich chwilach jestem bezsilna. Nie wiem co nalezy zrobic. I powiedzcie jak to jest, dziecko nie bite, my z tz tez sie nie bijemy, a Szymon potrafi mnie zdzielic po glowie?? ALbo dzisiaj pokopal mnie. Kocham mojego szkraba, ale codziennie modle sie o ladna pogode, coby nie muisiec z nim siedziec w domu, bow tedy jest masakra.
Brumku ja szczebelki wyjelam, Szymonowi pomoglo to polubic lozeczko.
Chorowitka zycze zdrowia.

A mnie jesszcze w krzyzu polamalo
__________________
"Ty jesteś, wiem, już nie bajką, nie snem
Ale jesteś prawdziwy jak ja..."
Kajool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:47   #1303
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Hejka Jestem w trakcie nadrabiania, ale odpiszę chociaż na ostatnie posty, bo będę miała jeszcze większe zaległości .. W poniedziałek w pracy mamy przenosiny do nowego budynku, więc pewnie nie zajrzę a w domu marne szanse Teraz uprosiłam TZta o chwilę wolnego, to piszę, ale mama już wróciła z pracy i oczywiście musze zwolnić komputer
Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Agawoo, jednak co mama to mama- fajnie, że jesteście już w komplecie.
Oj, teraz tylko mama jest
Cytat:
Napisane przez Natka_ Pokaż wiadomość
Witaj w Polsce
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez brumek Pokaż wiadomość
1. Ale wzruszająca scena A następnego dnia, jak było? Nie miała do Ciebie dystansu albo odwrotnie - że nie odstępowała Cię na krok?
[...]
2. Witam się późną porą
Wiecie, ze my nie bylismy na cmentarzu Tak mi sie nie chciało, ze sobie odpuściliśmy. Moje groby wszystkie są w Warszawie, ale męża w Radomiu. I w tym roku wypadała kolej na odwiedziny jego rodziny. Bo co rok na zmianę jeździmy raz tu, raz tam, inaczej by się nie zdążyło. I nawet mu mówiłam, żeby sam jechał, ale nie chciał. A ja nie chciałam, bo jak sobie pomyślałam o jechaniu w korkach 2 godz., staniu w deszzu z Tymkiem na rękach, bo wózek między groby nie wjedzie, a potem od razu do domu kolejne 2 godz i jakieś karmienie na szybko w samochodzie, to mi się odechciewało... Więc cały dzień siedzieliśmy w domu (mąż pracował ), paląc sobie świeczki w dyniach i się przewalając po podłodze
A wieczorem, jak Tymek poszedł spać, my ... tapetowaliśmy duży pokój Tzn. dwa takie małe fragmenty, 3 godz. nam to zajęło. Po ciemku prawie i w ciszy, żeby go nie zbudzić
1. Tylko mama i mama Dzisiaj już ją można zostawić na chwilę, ale tak to tylko mama była

2. Dobrze zrobiliście, groby możecie odwiedzić jak się pogoda poprawi, a taka wyprawa z małym dzieckiem przy paskudnej pogodzie to nic przyjemnego
Cytat:
Napisane przez ellika Pokaż wiadomość
Agawoo pięknie opisałaś wasze spotkanie, masz niesamowite wyczucie

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
my byliśmy wczoraj na jednym cmentarzu (sami, bez dziecka, bo ogromnie wiało), plus małych miejscowości jest taki, że nie ma takiego tołku jak w miastach
mamy jeszcze jeden cmentarz, we wsi obok, dzisiaj podjedziemy, lub jutro
No nie wiem, my byłyśmy z mama w małej miejscowosci pod MIelcem, i tam nie było gdzie palca wcisnąć, miejsce do parkowania to cudem znalazłam

Amelka została z TZtem w domu, i dobrze, bo oczywiście lało .. Rano tylko ją wzięliśmy na chwilę na stary cmentarz w Mielcu, bo pogoda była jeszcze względna
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:50   #1304
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Kajool Pokaż wiadomość
witam z dołka jesiennego :P Siedze w nim po uszy i chyba nie wyjde

Na domiar Szymon wkroczyl w dziwny okres, nie wiem czy to nie bunt dwulatka, ale dosc wczesny. Z malego, slodkiego dziecka czasami przeistacza sie w potwora. O np. dzisiaj na spacerze, w koszyku mialam chleb dla kaczek, ale absolutnie sie dla malego nie nadawal. A on, ze chce i mam mu dac. Ni e dalam, to mi scene urzadzil. I nie dalo sie odwrocic uwagi. Czasami w takich chwilach jestem bezsilna. Nie wiem co nalezy zrobic. I powiedzcie jak to jest, dziecko nie bite, my z tz tez sie nie bijemy, a Szymon potrafi mnie zdzielic po glowie?? ALbo dzisiaj pokopal mnie. Kocham mojego szkraba, ale codziennie modle sie o ladna pogode, coby nie muisiec z nim siedziec w domu, bow tedy jest masakra.
Brumku ja szczebelki wyjelam, Szymonowi pomoglo to polubic lozeczko.
Chorowitka zycze zdrowia.

A mnie jesszcze w krzyzu polamalo
U nas podbnie. Ja na Agaty histerie nie reaguje. Mówie, ze rozumiem, ze jest zła i ze jak chce to ją przytulę i siedzę obok, próbuje odwrócić uwagę. Ale widze kiedy jest smutna a kiedy zła, ze złości marszczy nos.
I tez potrafi zbić i ugryźć, wydaje mi sie ze wyładowanie fizyczne to najłatwiejsze odreagowanie.

Zaraz powysyłam namiary. Postaram sie po weekendzie wrzucić jeszcze więcej. posłuchacie i zobaczycie co warto kupić a co nie
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:52   #1305
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Idula nam się rozchorowała wczoraj. Gorączka. Oczywiście nigdzie nie pojechaliśmy, a przez ten długi weekend przychodnie zamknięte. Postanowiliśmy z tż przeczekać do poniedziałku, ostatnio i tak wszytsko to były infekcje wirusowe. Podajemy więc przeciw gorączkowe i syropki jak ostatnio. Jak będzie źle pojedziemy na pogotowie. Chyba się wyrabiamy jako rodzice.

Co do butelek, to my tylko mleko wieczorem i rano, w sumie chyba z mojej wygody. W ciągu dnia kubki, szklanki, niekapek.

Kajool Ida też nas biła, ale mówiliśmy że nie wolno. Łapałam ją za rękę i trzymałam, żeby nie biła. Przeszło.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:52   #1306
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

helllołłłł


kurcze od czego zacząc, hmmm remont skończony dawno, dziewczyny zdrowe, Nati ok 3 miesiace temu zrezygnowała sama ze smoka a z miesiąc jak jej juz nie karmię, daję jej mleko krowie, i ok, butki w ogóle nie mamy więc pije ze szklanki przez słomkę, albo z kubka niekapka, kłóci się z Oliwka ale jak trzeba to i ja broni, ładnie tez bawią się, oigolnie sa za soba, zdjęcia wstawię do k., no chyba,że ktoraś nie jeast to tu,

4 ciąże??? wiem o dwóch, kto jeszcze?? jaka niespodzianka

a i dlaczego Patik zawieszona?
Oliwka troszeczkę się buntuje, zazdrosna o Nati, nie daję jej powodu, ale jednak,
cięzko mi się wbić do Was,
zaczełam chodzic na aerobic 3x w tygodniu + fitroll, sa efekry z czego się cieszę, ogolnie może być, trochę zarobiona jestem ale dam rade

widzę,że ela wróciła, bardzo się cieszę bo znikneła jeszcze w ciązy, w sumie pod koniec

dziubek 100 lat dla męża, spóźnione ale szczere

co do zdjęć to dajcie znac gdzie mam wstawić,
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 19:56   #1307
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez agni82 Pokaż wiadomość
PAtik:

Agawoo ale fajnie że już w domku, i przywitanie Amelki love..cieszcie się sobą. Dzielna jesteś że tyle wytrzymałas. Teraz już cię szybko nie zeslą na delegację na tak długo?
Na razie nigdzie się nie wybieram, ale możliwe że w przyszłym roku znowu jakiś wyjazd się trafi, ale to juz nie na tak długo

Paticzku, dostałas przelew ??
Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość

Agawoo super, że już w domku jesteś!
Też się cieszę
Cytat:
Napisane przez Stronczek27 Pokaż wiadomość
Agulaaabar współczuje straty rodzeństwa. Moja babcia straciła bliźnięta. Jedno żyło kilka godzin, drugie około miesiąca. Podobno błąd lekarzy. Zła krew podali i zmarło ( te starsze)
Ojej, to straszne
Cytat:
Napisane przez bella7 Pokaż wiadomość
hej
Byłyśmy u lekarza, to chyba tylko od gardła...ale gorączka nadal jest. Noc należy chyba do najgorszych do tej pory... I jeszcze Lena zobaczyła w nocy,że mam Lilę na rekach i tez przywędrowała do mamusi- zazdrośnica. Ciślismy sie w 4 na łóżku, w końcu Lenę eksmitowałam do wózka. Wstałam połamana, rano naprędce jadłam śniadanie- obym tego wszystkiego nie odchorowała. Teraz obie spia.

Przepraszam,że tylko o nas.
Zdrówka dla Lili

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość


kinga juz lepiej. jest słaba, słania sie na nogach z niedojedzenia i anemi (nie chce jesc prawie wcale, gdyby nie UU to chyba byz glodu padla...), ale goraczki nie ma. zeby bylo weselej wylozyla sie i rozwalila od wewnatrz gorna warge...
Zdrówka, oby szybko doszła do siebie
Cytat:
Napisane przez eveewe Pokaż wiadomość
j

Witam sie po 1 dniu pracy, masakra bylam 10 h i prawie ogarnalema co mialam ogarac, reszta w pon i wtorek do zrobienia. TZ za to wysprzatal caly dom - luzik
Pierwszy dzień zawsze jest męczący , dzielna byłaś
__________________
Damska torebka nie jest po to, żeby cokolwiek w niej znaleźć,

tylko po to, żeby w niej wszystko było
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:00   #1308
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Czytam Was i sama nie wiem co pisac. Marysia usypia - miejmy nadzieje. Obudzila sie dzis o 3 w nocy i do 5 swirowala, lazila ukladala sie itd. Az w koncu usnela a zaraz ja do pracy musialam wstac. pozniej 10 h w pracy, na telefonie, bo jednak duzo sie zmienilo w "papierologii", a i tak chyba jedna rzecz z bledem wyslalam.
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:00   #1309
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Agadus przywolalam Cie myslami. Polecałas kiedys dobre pedzle do makijazu. Mozesz przypomniej jakie to???
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-02, 20:03   #1310
Kolina
Zadomowienie
 
Avatar Kolina
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: domek na wzgorzu
Wiadomości: 1 525
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Witam sie po 1 dniu pracy, masakra bylam 10 h i prawie ogarnalema co mialam ogarac, reszta w pon i wtorek do zrobienia. TZ za to wysprzatal caly dom - luzik
dlugo pracowałaś, dzielna kobita

a jeśli chodzi o tz, to zazdroszczę, ja nigdy nie miałam takiej niespodzianki

w ogóle to mam doła, jak stąd aż na biegun południowy
wybaczcie
dobrej nocy
__________________
Kolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:05   #1311
CarmelaSoprano
Zakorzenienie
 
Avatar CarmelaSoprano
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 3 901
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Dama ma swoją bazę w szafie i jak się chce bawić to w niej siedzi i cuduje.
spraw taki namiocik Damie, nie będzie po szafie łaziła


http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30206882/

( i w ogóle to poluje na Ciebie Zaneta na FB bo chce pogadać )
__________________
W życiu tylko to się liczy, by iść razem na 6 nogach i jednej smyczy

Moja szczęśliwa liczba to czterysta miliardów.
Tak, wiem, nie jest zbyt poręczna w życiu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:05   #1312
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Scio dzieki za namiary. Bedziemy sluchac jutro, bo Antek spi, a ja klikam z tego samego pokoju.

Kajool, Scio ja tez mam malego buntownika w domu. Oj sie dzieje jak cos nie po jego mysli. W ogole znowu musze miec oczy dookola glowy, bo wychodzi wszedzie - na lawe, stolik dziewczyn, fotele (wczoraj z niego spadl na plytki), krzeselka (dzis z niego). Poza tym to maly szkodnik, jak sie dorwie do kredki czy mazaka, to mimo, ze ma kartke papieru, to maluje po podlodze. Obrywa sie dziewczynom, ze nie pilnuja swoich rzeczy... Ehhh z dziewczynami bylo latwiej, on chce we wszystkim je nasladowac.

Agula a jak tam Lili, przeszedl katar? I jak sprawa z przesikiwaniem? Przestala?
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:07   #1313
agadus
Wtajemniczenie
 
Avatar agadus
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gruncik rolny nie obsiany
Wiadomości: 2 533
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez CrazyMachine Pokaż wiadomość
Agadus przywolalam Cie myslami. Polecałas kiedys dobre pedzle do makijazu. Mozesz przypomniej jakie to???
Kochana polecam Ci stronkę www.wizazysci.pl
ja tam kupowałam swoje pierwsze pędzle, mam je do tej pory i bardzo jestem zadowolona, nie wychodzi włosie, nie rozklejaja się, sa miekkie, włosie naturalne i syntetyczne, cienie się nakłada super, tak samo jak róż, podkład czy korektor
__________________

agadus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:13   #1314
eveewe
Zakorzenienie
 
Avatar eveewe
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 5 133
GG do eveewe
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Kolina Pokaż wiadomość
dlugo pracowałaś, dzielna kobita

a jeśli chodzi o tz, to zazdroszczę, ja nigdy nie miałam takiej niespodzianki

w ogóle to mam doła, jak stąd aż na biegun południowy
wybaczcie
dobrej nocy
czasem mu sie zdarza, podkreslil ze on siedzial z dzieckiem i wiecej zrobil niz ja przez 2 miesiacepracowalam tyle dzis bo moglam, bo tak musialabym siedziec dluzej w pon, a jeszcze nie wiem gdzie upchne Marysie.

Trzymaj sie, oby dol szybko poszedl
__________________
Nigdy nie odbieraj nikomu nadziei ! Może to jedyne co mu pozostało !

12.06.2010

Marysia - 11.08.2011

Aleks - 08-07-2013
eveewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:13   #1315
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Agadus dziękuję
Szczebelki wyciągamy na dzień. W nocy młoda za bardzo szaleje.
A w sprawie pierdzenia, oj pierdzi i to jak....
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:14   #1316
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Widze, ze nie tylko moja przechodzi jakis gorszy okres. Martyna była dziisaj taka marudna, ze szok. Juz sama nie wiem jak ja zabawiac. Wszytsko ja nudzi. Jak cos nie jest po jej mysli to albo mnie szczypie albo tupie nogami i płacze. Jest coraz gorzej. O włazeniu na wszytko i wszedzie nie mówie.
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:19   #1317
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Ostatnio czytałam książkę o psychologi rozwojowej dzieci (ze sie znow wymądrez ) i tam autorki twierdziły, ze 1,5 roku to taki kryzysowy czas. gorszy, trudniejszy. DZiecko sie denerwuje bo wie czego chce, ale nie umie tego wyartykułować itd.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:20   #1318
myha82
Wtajemniczenie
 
Avatar myha82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 839
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

SCIO wymadrzaj sie, wymądrzaj
__________________
Aniołek 8tc [*] 21.05.2007

Martynka


Natalka
myha82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:23   #1319
AgaGuernsey
Wtajemniczenie
 
Avatar AgaGuernsey
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 923
GG do AgaGuernsey
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam książkę o psychologi rozwojowej dzieci (ze sie znow wymądrez ) i tam autorki twierdziły, ze 1,5 roku to taki kryzysowy czas. gorszy, trudniejszy. DZiecko sie denerwuje bo wie czego chce, ale nie umie tego wyartykułować itd.
Tylko ze temu mojemu brzdacowi to jeszcze sporo brakuje do 1,5 roku
AgaGuernsey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-11-02, 20:27   #1320
CrazyMachine
Zadomowienie
 
Avatar CrazyMachine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Biegamy,piszczymy,na szafki wchodzimy,nie możemy się doczekać sanek i zimy.07-0

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam książkę o psychologi rozwojowej dzieci (ze sie znow wymądrez ) i tam autorki twierdziły, ze 1,5 roku to taki kryzysowy czas. gorszy, trudniejszy. DZiecko sie denerwuje bo wie czego chce, ale nie umie tego wyartykułować itd.
A widzisz, mojej się polepszyło chyba jak zaczęła więcej mówić, a my ją słuchać. Ciągle mówi dać i chodź. A my dajemy się prowadzić za rękę i pytamy jej, co by chciała, żeby pokazała itp. Tak się dogadujemy. Może coś w tym jest.
CrazyMachine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.