Ile macie cm w ³ydce? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz siê trzymaæ tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co ciê interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-29, 23:15   #31
asioollka
Zakorzenienie
 
Avatar asioollka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 3 426
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Moje nogi te¿ s± moim kompleksem, ale nie ma sensu siê kisiæ w d³ugich spodniach latem! Mam podobne wymiary nogi, w ³ydce jakie¶ 34 cm, w udzie z 57, a jak patrzê na zdjêcia to nie jest a¿ tak fatalnie. Kole¿anka to ¶winia i siê ni± nie przejmuj!
zdjêcie by³o robione, gdy wa¿y³am jakie¶ 3-4kg wiêcej ni¿ teraz.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_1210.jpg (85,8 KB, 230 za³adowañ)
__________________

Be an advocate of joy, find your little heart's desire and follow it.
[/LEFT]

asioollka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 05:03   #32
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 540
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez asioollka Poka¿ wiadomo¶æ
Moje nogi te¿ s± moim kompleksem, ale nie ma sensu siê kisiæ w d³ugich spodniach latem! Mam podobne wymiary nogi, w ³ydce jakie¶ 34 cm, w udzie z 57, a jak patrzê na zdjêcia to nie jest a¿ tak fatalnie. Kole¿anka to ¶winia i siê ni± nie przejmuj!
zdjêcie by³o robione, gdy wa¿y³am jakie¶ 3-4kg wiêcej ni¿ teraz.
Super nogi
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam siê:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg
Lulla12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 08:36   #33
Vivienne
... choæ nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomo¶ci: 27 979
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Nie rozumiem po co autorce odpowied¼ na te pytanie. Za³ó¿my, ¿e wiêkszo¶æ napisze, ¿e ma 34 cm, i co? O czym niby to bêdzie ¶wiadczyæ?

Nie rozumiem sensu tego w±tku
__________________
Dopóki nie skorzysta³em z Internetu,
nie wiedzia³em, ¿e na ¶wiecie jest tylu idiotów

Stanis³aw Lem

Vivienne jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 09:09   #34
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomo¶ci: 27 440
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Vivienne Poka¿ wiadomo¶æ
Nie rozumiem po co autorce odpowied¼ na te pytanie. Za³ó¿my, ¿e wiêkszo¶æ napisze, ¿e ma 34 cm, i co? O czym niby to bêdzie ¶wiadczyæ?

Nie rozumiem sensu tego w±tku

Ja te¿ nie, ale autorka zawsze zak³ada w±tki pt. opowie¶ci dziwnej tre¶ci
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jeste¶ wiza¿anko
khloe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 17:26   #35
thesweetestdrug
Przyczajenie
 
Avatar thesweetestdrug
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Heh ³ydki mój odwieczny najgorszy kompleks wygl±dam komicznie, w udzie 55 cm i ³ydka 38.. rozci±gam ³ydki, æwiczê te partie i troszkê nabieraj± kszta³tu, ale samej budowy raczej nie zmieniê Echh, zazdroszczê niektórym, nawet maj± grubsze uda od moich a ³ydki takie ³adne, szczup³e *.*
Jak siê odchudza³am, w talli uby³o 10 cm, w ³ydzie - ok 3,5
__________________
find a man who will ruin your lipstick, not your mascara


thesweetestdrug jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 17:28   #36
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 12 040
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Zawsze by³am przekonana, ¿e 33-34cm w ³ydce to bardzo ma³o, to jak to w koñcu jest jak wszystkie jêcz±, ¿e "moje ³ydki nie s± najszczuplejsze, mam 33cm", to ile wy chcecie mieæ, 25 ?
__________________
Narysuj mi co¶

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 18:10   #37
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomo¶ci: 7 151
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Stace Poka¿ wiadomo¶æ
Zawsze by³am przekonana, ¿e 33-34cm w ³ydce to bardzo ma³o, to jak to w koñcu jest jak wszystkie jêcz±, ¿e "moje ³ydki nie s± najszczuplejsze, mam 33cm", to ile wy chcecie mieæ, 25 ?
Czym kto¶ wy¿szy, tym mniej widaæ cm w obwodzie ³ydki. Je¶li kto¶ ma w granicach 1,7 m i wiêcej, to 33-34 cm to bêdzie normalna ³ydka, ale je¶li kto¶ ma 1,6 m w kapeluszu, a do tego ³ydkê ok. 38-40 cm przy udzie parê cm wiêkszym, to ta ³ydka bêdzie nieproporcjonalnie du¿a. Same cm to nie wszystko - wa¿ny jest jeszcze kszta³t ³ydki, stopieñ umiê¶nienia lub ot³uszczenia czy wzrost - czym wy¿szym, tym d³u¿sza ³ydka i tym mniej widaæ wiêkszy obwód.
Elfia4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 18:21   #38
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomo¶ci: 12 040
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Poka¿ wiadomo¶æ
Czym kto¶ wy¿szy, tym mniej widaæ cm w obwodzie ³ydki. Je¶li kto¶ ma w granicach 1,7 m i wiêcej, to 33-34 cm to bêdzie normalna ³ydka, ale je¶li kto¶ ma 1,6 m w kapeluszu, a do tego ³ydkê ok. 38-40 cm przy udzie parê cm wiêkszym, to ta ³ydka bêdzie nieproporcjonalnie du¿a. Same cm to nie wszystko - wa¿ny jest jeszcze kszta³t ³ydki, stopieñ umiê¶nienia lub ot³uszczenia czy wzrost - czym wy¿szym, tym d³u¿sza ³ydka i tym mniej widaæ wiêkszy obwód.
Ale ja pisa³am o w³a¶nie 33-34cm, bo dla mnie to jest szczup³a ³ydka (da siê w ogóle mieæ mniej ?), wiadomo ¿e 38-40 to wiêcej (chyba oczywiste ), ale ja pisa³am o tamtych wymiarach i dla mnie to malutko. Kiedy¶ chyba by³ ju¿ taki w±tek z wymiarami i nie przypominam sobie ¿eby ktokolwiek mia³ mniej ni¿ chyba 32cm
__________________
Narysuj mi co¶

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 20:07   #39
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 183
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Stace Poka¿ wiadomo¶æ
Ale ja pisa³am o w³a¶nie 33-34cm, bo dla mnie to jest szczup³a ³ydka (da siê w ogóle mieæ mniej ?), wiadomo ¿e 38-40 to wiêcej (chyba oczywiste ), ale ja pisa³am o tamtych wymiarach i dla mnie to malutko. Kiedy¶ chyba by³ ju¿ taki w±tek z wymiarami i nie przypominam sobie ¿eby ktokolwiek mia³ mniej ni¿ chyba 32cm
Ja pamiêtam 32cm z fitnessu przy bardzo chudych nogach. Dla mnie 34, maksymalnie 33 i ju¿ ³ydkom wystarczy. Chude te¿ nie wygl±daj± ³adnie.
agniesikk jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 20:43   #40
MalaWredna
Zadomowienie
 
Avatar MalaWredna
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomo¶ci: 1 515
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

36cm w ³ydce, 180cm wzrostu. By³yby chudsze, gdyby nie niektóre miê¶nie od biegania na zawodach lekkoatletycznych
__________________
I znowu..
Trzymaæ kciuki, chudnê!

Dostaæ bana za brutaln± prawdê, to jak dostaæ w pysk za dobry uczynek dla lepszej reszty ludzko¶ci
MalaWredna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-30, 22:34   #41
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 4 413
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Nie wiem ile mam, bo nie mam miary przy sobie, ale chyba s± nadzwyczaj du¿e, bo mam problem z kupieniem obcis³ych jeansów, wszystko by³oby ok w udach, pasie tyle, ¿e nie wci±gnê ich na ³ydki
69love69 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 23:38   #42
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 9 017
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 37 cm przy wzro¶cie 163 cm, w udzie 59-60 cm
Wstydzê siê zak³adaæ sukienek, a w lato znowu bêdê mêczy³a siê w rurkach.
Powoli prze³amywa³am siê, ale kole¿anka stwierdzi³a, ¿e mam 'nie ³ydki, a ³ydy, nie uda, a udziska'.
Æwicze, ale nic nie przynosi rezultatu, mo¿e mam po prostu masywn± budowê i nic nie zdzia³am Ju¿ trace nadzieje.
A Wy ile macie cm w ³ydce/udach i przy jakim wzro¶cie?
Ja odchudza³am siê, teraz wa¿ê 65 kg przy 170 cm wzrostu i to jest waga, w której generalnie czujê siê dobrze, mam i kszta³ty, nie jestem (moim zdaniem) ani za gruba ani za chuda. Mam tyle samo w ³ydce co Ty, w udach 57 cm. Uwa¿am, ¿e to fajne wymiary. Oczywi¶cie Ty masz prawo do innego zdania, w koñcu ka¿da z nas lubi co innego, waga, w której ja siê bêdê czu³a szczup³o, Ty mo¿esz czuæ siê grubo. Ja wrêcz bardzo lubiê moje ³ydki, uwa¿am, ¿e s± szczup³e i odk±d schud³am chêtniej noszê spódnice, wrêcz na zdjêciach by³am zaskoczona, ¿e mam takie ³ydki

A kole¿anki nie s³uchaj, sorry. Ma swoje zdanie, ale przesadza z tym. To co jej siê nie podoba, komu¶ innemu siê spodoba i po co siê przejmowaæ takimi chamskimi uwagami. Mo¿e jednak spróbuj z tymi sukienkami, szkoda siê ograniczaæ, powoli staraj siê prze³amaæ, szkoda ¿ycia na kompleksy
Candy_lips jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 07:52   #43
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 051
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Lulla12 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 37 cm przy wzro¶cie 163 cm, w udzie 59-60 cm
Wstydzê siê zak³adaæ sukienek, a w lato znowu bêdê mêczy³a siê w rurkach.
Powoli prze³amywa³am siê, ale kole¿anka stwierdzi³a, ¿e mam 'nie ³ydki, a ³ydy, nie uda, a udziska'.
Æwicze, ale nic nie przynosi rezultatu, mo¿e mam po prostu masywn± budowê i nic nie zdzia³am Ju¿ trace nadzieje.
A Wy ile macie cm w ³ydce/udach i przy jakim wzro¶cie?

Moja ³ydka mierzy w najszerszym miejscu 34 cm. przy wzro¶cie 163cm., wag± 53 kg. i udzie 50 cm. i nie uwa¿am jej za grub± U mnie dochodzi to, ¿e mam genetycznie (dziêkujê babciu )grube kostki, mam w kostce chyba 25 cm. (dawno nie mierzy³am i nie pamiêtam) i przez to moje ³ydki wydaj± siê bardzo masywne, takie dwa kloce/ kolumny. Ale co tam, ¶migam w spódniczkach, spodenkach, legginsach, rurkach i ma³o kto zwraca uwagê na moje nogi. Dla mnie to nie jest ¿aden kompleks, tym bardziej, ¿e nawet jakby by³ to nie mog³abym zmniejszyæ kostek
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Je¶li to jest prawdziwa przyjació³ka to nie masz o co siê baæ, choæby facet na g³owie stawa³ to ona bêdzie wierna tobie."
na wiza¿u od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 09:05   #44
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: S³upsk
Wiadomo¶ci: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Wlasnie sobie zmierzylam lydke i mam 37 cm przy wzroscie 162 cm. Udo 54 cm. Nie mam z tego powodu zadnych kompleksow, uwazam ze mam ladne nogi i pozwalam sobie na legginsy, rurki i spodniczki.
__________________
Proszê, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 12:02   #45
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomo¶ci: 7 151
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Poka¿ wiadomo¶æ
U mnie dochodzi to, ¿e mam genetycznie (dziêkujê babciu )grube kostki, mam w kostce chyba 25 cm. (dawno nie mierzy³am i nie pamiêtam) i przez to moje ³ydki wydaj± siê bardzo masywne, takie dwa kloce/ kolumny.
Wiem o czym piszesz. Mam podobnie, mo¿e z centymetr czy dwa mniej w obwodzie na wysoko¶ci kostek. Takie kostki wygl±daj± na wiecznie opuchniête. Podobaj± mi siê szczup³e kostki, bo dziêki nim ca³a noga wygl±da zgrabniej, ale u mnie to niemo¿liwe. Buty na obcasie, choæby najmniejszym wyszczuplaj± nieco kostki i ³ydki niweluj±c nieco ich grubo¶æ.
Elfia4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 20:59   #46
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 5 676
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Dziwnych rzeczy siê tu mo¿na dowiedzieæ Ja mam 36cm w ³ydce (ale po bieganiu, byæ mo¿e normalnie jest ciut mniej, nie wiem) i uwa¿am, ¿e s± szczup³e, nie chcia³abym mieæ mniej ni¿ 34! Wzrost 165 cm Co prawda uda nie mierzy³am a to te¿ jest wyznacznik, bo jak kto¶ ma chude to ³ydki wydaj± siê wiêksze...
Jestem fank± ³adnych, kszta³tnych nóg - maj± byæ miê¶nie i trochê t³uszczyku na udach, a nie patyki. Polecam nadal æwiczyæ ¿eby nie by³o 'galarety' i ¶migaæ w szortach i spódniczkach, a co
A kole¿ance bym powiedzia³a, ¿e nie ma twarzy, tylko ryj, albo co¶ w tym stylu, nie umiem byæ mi³a dla chamów
__________________


Æwiczê!
Wenress jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 22:34   #47
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

A¿ siê sama zmierzy³am
Udo 50, ³ydka 34.
Jestem trochê w szoku, bo wiêkszo¶c tu wypowiadaj±cych siê ma zupe³nie normalne ³ydki, wiêc nie wiem dlaczego czê¶æ uwaza, ¿e to za du¿o
No ale mo¿e to zale¿y od tego czy centymetry s± spowodowane miê¶niem czy jego brakiem (¿e s± po prostu grubsze?). Nie mam pojêcia. Ja mam lekko umiê¶nione ³ydki i bardzo mi siê podobaj±. Kiedy¶ nie mia³am w ogóle miê¶ni - ³ydki, owszem, by³y mniejsze, ale teraz nogi s± kszta³tne.
Nie wiedzia³am, ¿e 30-kilka cm to du¿o

Cytat:
Napisane przez Wenress Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem fank± ³adnych, kszta³tnych nóg - maj± byæ miê¶nie i trochê t³uszczyku na udach, a nie patyki. Polecam nadal æwiczyæ ¿eby nie by³o 'galarety' i ¶migaæ w szortach i spódniczkach, a co
Zgadzam siê.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 22:37   #48
Angry
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 488
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Ja mam 37 cm w ³ydce, du¿o z Was pisze, ¿e to wcale nie jest du¿o, ale ja nie znoszê widoku moich nóg, mo¿e dlatego, ¿e mam grube kostki, co potêguje efekt 'wielkiej ³ydy', nie licz±c osób z widoczn± oty³o¶ci± to mogê policzyæ na palcach jednej rêki znane mi dziewczyny (a nierzadko i facetów ) z tak± sam± albo grubsz±. ¬le wygl±dam w rurkach, wiêc ich nie noszê, latem kombinujê z d³ugimi, przewiewnymi spodniami albo sukienkami maxi, czasem za³o¿ê co¶ co ods³ania nogi, ale staram siê do tego mieæ wy¿sze buty. Wolê maskowaæ, bo po prostu wiem, ¿e nogi nie s± moim atutem.
Angry jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-03-31, 22:44   #49
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 542
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Angry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 37 cm w ³ydce, du¿o z Was pisze, ¿e to wcale nie jest du¿o, ale ja nie znoszê widoku moich nóg, mo¿e dlatego, ¿e mam grube kostki, co potêguje efekt 'wielkiej ³ydy',
Hm, no w³a¶nie - mo¿e tak naprawdê czê¶ci osób nie chodzi stricte o ³ydkê, ale o kostkê?
Bo tu siê zgodzê - im grubsza kostka, tym masywniej wygl±da noga.
U mnie kostka ma 20,5cm i jest szczup³a.
Chyba bo po tym w±tku ju¿ nie wiem co jest norm± a co jest przesad±
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-01, 14:48   #50
Lulla12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 540
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez karolynka90 Poka¿ wiadomo¶æ
Hm, no w³a¶nie - mo¿e tak naprawdê czê¶ci osób nie chodzi stricte o ³ydkê, ale o kostkê?
Bo tu siê zgodzê - im grubsza kostka, tym masywniej wygl±da noga.
U mnie kostka ma 20,5cm i jest szczup³a.
Chyba bo po tym w±tku ju¿ nie wiem co jest norm± a co jest przesad±
Dok³adnie. Ja mam 24 cm w kostce, wiêc u mnie to masywnie wygl±da.
Odziedziczy³am figure gruszki i chyba nic æwiczeniami nie zdzia³am.
Pozostaje tylko nadzieja, ¿e urosne jeszcze te 7 cm
__________________
Ferrari 458 Italia
Barcelona 28.06.13

Odchudzam siê:
Jest: 57 kg
Cel: 50 kg

Edytowane przez Lulla12
Czas edycji: 2013-04-01 o 14:54
Lulla12 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 15:00   #51
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9 935
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Poka¿ wiadomo¶æ
Moja ³ydka mierzy w najszerszym miejscu 34 cm. przy wzro¶cie 163cm., wag± 53 kg. i udzie 50 cm. i nie uwa¿am jej za grub± U mnie dochodzi to, ¿e mam genetycznie (dziêkujê babciu )grube kostki, mam w kostce chyba 25 cm. (dawno nie mierzy³am i nie pamiêtam) i przez to moje ³ydki wydaj± siê bardzo masywne, takie dwa kloce/ kolumny. Ale co tam, ¶migam w spódniczkach, spodenkach, legginsach, rurkach i ma³o kto zwraca uwagê na moje nogi. Dla mnie to nie jest ¿aden kompleks, tym bardziej, ¿e nawet jakby by³ to nie mog³abym zmniejszyæ kostek
Cytat:
Napisane przez Elfia4 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem o czym piszesz. Mam podobnie, mo¿e z centymetr czy dwa mniej w obwodzie na wysoko¶ci kostek. Takie kostki wygl±daj± na wiecznie opuchniête. Podobaj± mi siê szczup³e kostki, bo dziêki nim ca³a noga wygl±da zgrabniej, ale u mnie to niemo¿liwe. Buty na obcasie, choæby najmniejszym wyszczuplaj± nieco kostki i ³ydki niweluj±c nieco ich grubo¶æ.
Niestety mam ten sam problem z kostk±. Jestem do¶æ szczup³a 1,67m, udo 52, ³ydka 33,5 i kostka 23. Niestety tak kostka psuje wszystko. Nawet dowiadywa³am siê i jest sposób ¿eby je odchudziæ. Wstrzykuje siê co¶ w kostkê i t³uszcz zanika. Nie wiem czy s± jakie¶ æwiczenia ¿eby kostkê odchudziæ je¶li jakie¶ znacie to podzielcie siê.
__________________
Ciê¿ki jest los wspó³czesnej kobiety. Musi ubieraæ siê jak ch³opak,
wygl±daæ jak dziewczyna, my¶leæ jak mê¿czyzna i pracowaæ jak koñ.

elizka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 16:47   #52
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomo¶ci: 7 151
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy s± jakie¶ æwiczenia ¿eby kostkê odchudziæ je¶li jakie¶ znacie to podzielcie siê.
Podobno bieganie, bieganie i raz jeszcze bieganie
Nie przepadam za bieganiem, wiêc nie wiem czy naprawdê daje efekty, ale nie znam biegacza, który mia³by grub± kostkê, nawet, je¶li ³ydka jest mocno umiê¶niona, to kostka jest szczup³a. Muszê podpytaæ o to biegaczy
Elfia4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 17:00   #53
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie
 
Avatar Krystaliczne szczescie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 1 051
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem o czym piszesz. Mam podobnie, mo¿e z centymetr czy dwa mniej w obwodzie na wysoko¶ci kostek. Takie kostki wygl±daj± na wiecznie opuchniête. Podobaj± mi siê szczup³e kostki, bo dziêki nim ca³a noga wygl±da zgrabniej, ale u mnie to niemo¿liwe. Buty na obcasie, choæby najmniejszym wyszczuplaj± nieco kostki i ³ydki niweluj±c nieco ich grubo¶æ.
Cytat:
Napisane przez Angry Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam 37 cm w ³ydce, du¿o z Was pisze, ¿e to wcale nie jest du¿o, ale ja nie znoszê widoku moich nóg, mo¿e dlatego, ¿e mam grube kostki, co potêguje efekt 'wielkiej ³ydy', nie licz±c osób z widoczn± oty³o¶ci± to mogê policzyæ na palcach jednej rêki znane mi dziewczyny (a nierzadko i facetów ) z tak± sam± albo grubsz±. ¬le wygl±dam w rurkach, wiêc ich nie noszê, latem kombinujê z d³ugimi, przewiewnymi spodniami albo sukienkami maxi, czasem za³o¿ê co¶ co ods³ania nogi, ale staram siê do tego mieæ wy¿sze buty. Wolê maskowaæ, bo po prostu wiem, ¿e nogi nie s± moim atutem.
Cytat:
Napisane przez elizka1987 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety mam ten sam problem z kostk±. Jestem do¶æ szczup³a 1,67m, udo 52, ³ydka 33,5 i kostka 23. Niestety tak kostka psuje wszystko. Nawet dowiadywa³am siê i jest sposób ¿eby je odchudziæ. Wstrzykuje siê co¶ w kostkê i t³uszcz zanika. Nie wiem czy s± jakie¶ æwiczenia ¿eby kostkê odchudziæ je¶li jakie¶ znacie to podzielcie siê.
Czyli nie jestem sama Wydaje mi siê,¿e nie ma æwiczeñ na wyszczuplenie kostki, bo kostka zawiera bardzo ma³o t³uszczu. Moim zdaniem je¶li kto¶ chcia³by "wyprofilowaæ" swoje nogi to móg³by jedynie rozbudowaæ ³ydkê, a wtedy kostka wydawa³aby siê chudsza.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Poka¿ wiadomo¶æ
Podobno bieganie, bieganie i raz jeszcze bieganie
Nie przepadam za bieganiem, wiêc nie wiem czy naprawdê daje efekty, ale nie znam biegacza, który mia³by grub± kostkê, nawet, je¶li ³ydka jest mocno umiê¶niona, to kostka jest szczup³a. Muszê podpytaæ o to biegaczy

Podpytaj Ale chodzi na pewno o kostkê? Bo kostka jak ju¿ wspomnia³am ma ma³o t³uszczu a du¿o ko¶ci. Je¶li kostka jest szczup³a to ju¿ inaczej siê ca³a noga komponuje, jest taka smuk³a.
No nic muszê pocieszyæ siê moimi kolumnami, dobre i to
__________________
Cytat:
Napisane przez Narrhien
"Je¶li to jest prawdziwa przyjació³ka to nie masz o co siê baæ, choæby facet na g³owie stawa³ to ona bêdzie wierna tobie."
na wiza¿u od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 18:01   #54
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomo¶ci: 7 151
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Poka¿ wiadomo¶æ
Podpytaj Ale chodzi na pewno o kostkê? Bo kostka jak ju¿ wspomnia³am ma ma³o t³uszczu a du¿o ko¶ci. Je¶li kostka jest szczup³a to ju¿ inaczej siê ca³a noga komponuje, jest taka smuk³a.
No nic muszê pocieszyæ siê moimi kolumnami, dobre i to
Chodzi mi o tê doln± czê¶æ ³ydki tu¿ nad kostk± - wokó³ samej kostki niewiele zdzia³asz, ale u mnie np. z ty³u tu¿ nad piêt± i w dolnej czê¶ci ³ydki jest taka oporna masa, która powoduje, ¿e nogi wygl±daj± masywnie - tak jakby pomiêdzy kostk±, a miê¶niem brzuchatym ³ydki by³o zbyt ma³e "wciêcie", wiêc nogi wygl±daj± jak klockowate kolumny (mam nadziejê, ¿e zrozumiecie o co mi chodzi...) Kiedy¶ obi³o mi siê o uszy, ¿e bieganie dobrze wp³ywa na wysmuklenie tego obszaru.
Gdyby to dzia³a³o gotowa by³abym ruszyæ ty³ek i zacz±æ biegaæ dla takiego efektu
Elfia4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 21:56   #55
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9 935
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez Krystaliczne szczescie Poka¿ wiadomo¶æ
Czyli nie jestem sama Wydaje mi siê,¿e nie ma æwiczeñ na wyszczuplenie kostki, bo kostka zawiera bardzo ma³o t³uszczu. Moim zdaniem je¶li kto¶ chcia³by "wyprofilowaæ" swoje nogi to móg³by jedynie rozbudowaæ ³ydkê, a wtedy kostka wydawa³aby siê chudsza.

Podpytaj Ale chodzi na pewno o kostkê? Bo kostka jak ju¿ wspomnia³am ma ma³o t³uszczu a du¿o ko¶ci. Je¶li kostka jest szczup³a to ju¿ inaczej siê ca³a noga komponuje, jest taka smuk³a.
No nic muszê pocieszyæ siê moimi kolumnami, dobre i to
Jak tak macam moj± kostkê to ona ma du¿o t³uszczu... Chyba zacznê ja maltretowaæ masa¿erem .
__________________
Ciê¿ki jest los wspó³czesnej kobiety. Musi ubieraæ siê jak ch³opak,
wygl±daæ jak dziewczyna, my¶leæ jak mê¿czyzna i pracowaæ jak koñ.

elizka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-01, 21:58   #56
mm444
W³adca Wiza¿u
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 17 366
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Tre¶æ usuniêta
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg stopa-508-☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠.jpg (20,5 KB, 33 za³adowañ)
mm444 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 10:45   #57
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 9 935
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Cytat:
Napisane przez mm444 Poka¿ wiadomo¶æ
Tre¶æ usuniêta
__________________
Ciê¿ki jest los wspó³czesnej kobiety. Musi ubieraæ siê jak ch³opak,
wygl±daæ jak dziewczyna, my¶leæ jak mê¿czyzna i pracowaæ jak koñ.

elizka1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-02, 19:42   #58
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 5 676
Dot.: Ile macie cm w ³ydce?

Z tym bieganiem to co¶ mo¿e byæ, zawsze mia³am grubsze kostki i stopy bez widocznych ¿y³ i ko¶ci, teraz mam tamte miejsca nieco ko¶ciste co prawda sporo schud³am z ca³ego cia³a, wiêc nie wiem czy jakbym nie biega³a tylko robi³a co¶ innego to nie by³oby identycznie, ale warto spróbowaæ
__________________


Æwiczê!
Wenress jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Forum plotkowe


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:27.