BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-10, 08:26   #1
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k

BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...


Wzorując się na pozostałych wątkach, założyłam kolejny - dla Wizażanek z Białegostoku. Tu będziemy mogły podzielić się spostrzeżeniami na temat róznych promocji i wyprzedaży, oraz zapytać się gdzie można kupić zieloną farbę do włosów, fioletową spódnicę w białe groszki i z żóltą falbanką itd

Ja aktualnie poszukuję zwykłego czarnego polaru, bez żadnych ozdobników, w dość rozsądnej cenie w ostateczności może być np. czarno - szary Niestety, jak to zwykle bywa - kiedy jest najbardziej potrzebny, nigdzie nie mogę go znaleźć Liczę na Waszą pomoc
Pozdrawiam
Anul
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 08:38   #2
zuziunia13
Rozeznanie
 
Avatar zuziunia13
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 613
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Fajnie, ja jestem z okolic Białego. Najprędzej polarek na rynkach znajdziesz.
pozdrawiam
__________________
Rasowa
zuziunia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 10:58   #3
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

zgadzam sie z zuziunia ostatnio nie lazilam po miescie(te upaly mnie powoli zaczynaja meczyc...) ale jak tlyko gdzies mi wpadnie w oko, powiadomie

przypomnialam sobie o świecie bawełny kiedys widzialam tam czarny sweterek
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."


Edytowane przez aneczkaa90
Czas edycji: 2006-07-10 o 18:14
aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-30, 21:25   #4
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

I znowu ja Tym razem poszukuję czarnym trampków z czarnymi czubkami, długich, rozpinanych. Rozmiary powyżej 40

EDIT:
I cieni do oczu Vollare
__________________
Kontakt tylko via mail.

Edytowane przez Anul3k
Czas edycji: 2006-07-30 o 21:51
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-10, 19:04   #5
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

a moze ktoras Bialostoczanka wie gdzie mozna kupic lakier firmy vollare??
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 12:53   #6
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90
a moze ktoras Bialostoczanka wie gdzie mozna kupic lakier firmy vollare??
do włosów czy paznokci? Jeśli do paznokci, to rozejrzyj się np. na madro, ja widziałam tam cienie
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 13:36   #7
aneczkaa90
Rozeznanie
 
Avatar aneczkaa90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Białostoczek
Wiadomości: 799
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

chodzilo o lakier do paznokci nawet nie wiedzialm ze sa lakiery do wlosow z tej firmy
dzieki Anulko, moja imienniczko, trzeba bedzie sie przejechac
__________________
"(...)jak gdybym zamknęła motyla w puszce po landrynkach i spisywała na papierze nutowym trzepot jego skrzydeł tam(...)w blaszanej ciemności, aż by nie ucichł..."

aneczkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 14:14   #8
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez aneczkaa90
chodzilo o lakier do paznokci nawet nie wiedzialm ze sa lakiery do wlosow z tej firmy
dzieki Anulko, moja imienniczko, trzeba bedzie sie przejechac
Do włosów chyba nie ma, dlatego się upewniałam Nie ma za co, polecam się na przyszłość
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:14   #9
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Znowu ja i znowu poszukuje trampków tym razem czarnych lub czerwonych, za kostkę Widziałam wyłącznie w Diverse, jednak interesują mnie raczej niższe ceny - miesiąc użytkowania i po butach
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:45   #10
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Trampki-może na Jurowieckiej?
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 13:46   #11
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Trampki-może na Jurowieckiej?
Nie ma
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 20:22   #12
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Hmmm w zwiazku z tym ze ze sklepami z ciuchami raczej u nas marnie to postanowilam zalozyc taki oto wątek w ktorym mozna pisac gdzie sie ubieracie...Moze znacie jakies inne sklepy niz te w Centrum Park,Galerii Kwadrat,Auchan, na Sienkiewicza i na Lipowej.Te wlasnie miejsca należa do mojego "maratonu po sklepach" Znacie moze jeszcze jakieś? Czy jest u nas Cropp? (kiedys byl na sienkiewicza,ale jakos latem byl remont i znikl.. :/ )
W ogole czy jestescie zadowolone z tego co mozna u nas kupic,czy chcialybyscie jakies inne sklepy albo macie jakies newsy gdzie powstal nowy sklep albo co ma powstac.Przeciez podobno buduje sie kilka centrow handlowych O wszystkim tym piszcie tutaj .Bialostoczanki laczmy sie!
No i tak pierwsze pytanie... :


Gdzie widzialyscie w Białymstoku czapeczki patrolówki? :roll eyes: Szukam szukam i...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 05:45   #13
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Witam
Z takich rzeczy ciuchowych to wiem ze na ul.Jurowieckiej przy Rosmanie ma posstać ogromna galeria Jagielloni,i jeszcze jedna galeria usługowo-handlowa ale neistety niewiem gdzie
A powiedz..mało u nas sklepów? Nienarzekaj.
Ja ubieram sie w Bolero,czasem Preety jak jest coś fajnego, czasem Orsay,Wrangler/Lee, za ciuszkami z hausu nieprzepadam :/ W coolu można napotkać fajne rzeczy, w Beverly na ul. Grochowej, w Zielonej Kamiennicy neidaleko kościoła Rocha i dużo naprawsde duużo można by wymieniać, wiesz zależy kto co lubi a dla chcącego nic trudnego..wystarczy tylko chcieć a sklepów Ci jest u nas pod dostatkiem.Pozatym na rynku chociażby Jurowiecka/KLawaleryjska można napotkać dużo fajnych ciuchów ale trzeba tyłweczek ruszyć i poszukać prawda?:P Z czasem napewno przybędzie więcej sklepów bo miasto wciąż sie rozwija
Czapka taka niewpadła mi w oko..moze dlatego,ze sie za nią nie rozglądałam.
Pozdrawiam
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 08:31   #14
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

A może widziałyście gdzieś, w jakimś sklepie, dużą kolekcję czapek/szalików/rękawiczek? Tak żeby można było coś wybrać, chodzi mi o coś w stylu house ale nie koniecznie, wybieram się na zakupy (zimno już w Białymstoku ) a nie mam czasu chodzić po sklepach Myślałam o Galerii Kwadrat, Auchan (podobno duzo nowych butików otworzyli?) i Lipowej - tam za jednym zamachem najszybciej można znaleźć to czego się szuka
__________________
,,Nikt z nas nie zmienia się z czasem, lecz jedynie dociera bliżej istoty swej natury."
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-16, 10:30   #15
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
W ogole czy jestescie zadowolone z tego co mozna u nas kupic,czy chcialybyscie jakies inne sklepy albo macie jakies newsy gdzie powstal nowy sklep albo co ma powstac.Przeciez podobno buduje sie kilka centrow handlowych
zadowolona nie jestem, no moze dodatki jakos to rekompensuja- z tym nie ma problemu. co do galerii i centrum handlowego- galeria przy rossmanie jeszcze dlugo nie powstanie bo nie ma pozwolenia na budowe, a ten wielki plakat, ktory oglaszal szybkie jej powstanie troche sie mijal z prawda. za to zgode na budowe duzej galerii handlowej polaczonej z kinem otrzymala firma, ktora chce ja usytowac w starej fabryce kolo parku ( ulica prostopadla do mickiewicza, nigdy nie pamietam jak sie nazywa ). kolejna galeria jest juz ponoc w budowie- na ile jest to prawda nie moge powiedziec, bo praktycznie nie bywam w okolicy lesnej doliny i zielonych wzgorz (a w tym rejonie ma sie owa galeria usytuowac).

marzy mi sie H&M, kappahl, sephora, c&a, zara i pare innych, no i koniecznie ikea ale na nia to pewnie poczekamy jeszcze kilka ladnych lat.

pozostaje nam czekac i liczyc, ze to co powstanie nie bedzie kolejna 'galeria auchan'
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.


Edytowane przez Lalik
Czas edycji: 2006-10-16 o 10:31 Powód: literowka
Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:29   #16
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez sweetes_things Pokaż wiadomość
Ja ubieram sie w Bolero,czasem Preety jak jest coś fajnego, czasem Orsay,Wrangler/Lee, za ciuszkami z hausu nieprzepadam :/ W coolu można napotkać fajne rzeczy, w Beverly na ul. Grochowej, w Zielonej Kamiennicy neidaleko kościoła Rocha i dużo naprawsde duużo można by wymieniać, wiesz zależy kto co lubi a dla chcącego nic trudnego..wystarczy tylko chcieć a sklepów Ci jest u nas pod dostatkiem.Pozatym na rynku chociażby Jurowiecka/KLawaleryjska można napotkać dużo fajnych ciuchów ale trzeba tyłweczek ruszyć i poszukać prawda?:P Z czasem napewno przybędzie więcej sklepów bo miasto wciąż sie rozwija
Czapka taka niewpadła mi w oko..moze dlatego,ze sie za nią nie rozglądałam.
Pozdrawiam
Zalezy co kto lubi wlasnie i jak kto lubi sie ubierac i w co,a nie w co popadnie Duzo firm ma takie kolekcje gdzie nigdzie nie znajde w Białymstoku rownie czegos fajnego albo podobnego.
Bolero -nie moj styl a w Preety to tylko fajne kurteczki mieli a tak poza tym to bluzki to marnej jakosci (zwlaszcza te co po 35 zl leza przy wejsciu).W Coolu podobnie,wiekszosc bluz jest takze marnej jakosci,jak rynkowe.Jedna mialam i sprala sie po dwoch razach nie nadawala sie do noszenia.Chociaz ostatnio nabywalam tam bluze drozsza i juz sie nie sprala Jednak rzadkosc tam jakis lepszej jakosci ciuszek.
w Beverly na ul. Grochowej,nie bylam,musze sie przejechac.A gdzie dokladnie to jest i jakie tam ciuszki sprzedaja?
Rynek Jurowiecka,Kawaleryjska-wszystko bardzo slabej jakosci,poza tym stawiaja na ilosc a nie jakosc, i nie lubie jak polowa miasta ma taka sama bluze jak ja :/ Nie kupuje tam nic...no chyba ze wisiorki jakies,bransoletki i to tez rzadko itp. Jedna kupilam to sie rozpadla po kilku noszeniach ;/ Jestem nastawiona anty-rynkowo.
Jak ktos ma nieduze wymagania to powie ze duzo u nas sklepow i duzo mozna kupic,ale tak naprawde to Białystok jest taka stolica Podlasia a w kazdym innym miescie ktore sa glownym w wojewodztwie jest duzo wiecej sklepow z ciuszkami niz u nas... Przydalby sie New Yorker, H&M,Zara,Cropp,Reserved i jeszcze kilka innych ktore wypadlu mi z glowy


Satine_18 -tez szukam sklepu z szaliczkami i czapkami W Galerii Kwadrat wczoraj patrzylam i nic kompletnie nic,moze z kilka wzorow czapeczek na caly sklep i to nic mi sie nie podobalo A szukam czegos w paski....Nie wiem,moze jeszcze za wczesnie na czapki i szaliki? Hmm,ale nie wydaje mi sie...
Lalik-mi tez marzy sie Ikea..tylko narazie to ani slowa o tym nie bylo
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 21:46   #17
Satine_18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 183
GG do Satine_18
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

dzięki za info o Kwadracie, nie będę marnowała czasu :/ Jak będę coś wiedziała - a w piątek jadę na zakupy - to dam znać
__________________
,,Nikt z nas nie zmienia się z czasem, lecz jedynie dociera bliżej istoty swej natury."
Satine_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 22:03   #18
Lalik
Zadomowienie
 
Avatar Lalik
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 172
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

dziewczyny a zagladalyscie do Trolla? albo Jackpot & Cottonfield? troll ma (a przynajmniej ostatnio mial) na wystawie jakies szaliki, zreszta zawsze ma jakies fajowe skarpetki, czapy, rekawiczki, szaliki. J&C tez powinien miec spory wybor tego typu dodatkow, cenowo pewnie nie beda najtansze ale porzadne i dosc oryginalne
no i moze central- I pietro, dzial z ciuchami dla mlodziezy- pelno tam zawsze torebek, rekawiczek to moze i szalik by sie znalazl
polazcie po miescie, a cos na pewno wpadnie Wam w oko.
__________________
Nie jestem leniwa. Mam zawyżone wymagania motywacyjne.

Lalik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-17, 23:43   #19
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Lalik -a Jackpot & Cottonfield to na lipowej obok Diverse? Chyba ze cos mi sie pomylilo?
A w trollu jak bylam to nie bylo czapeczek i szaliczkow O! W centralu nie patrzylam,musze sie wybrac...
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 14:16   #20
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez mysiamysia Pokaż wiadomość
Zalezy co kto lubi wlasnie i jak kto lubi sie ubierac i w co,a nie w co popadnie Duzo firm ma takie kolekcje gdzie nigdzie nie znajde w Białymstoku rownie czegos fajnego albo podobnego.
Bolero -nie moj styl a w Preety to tylko fajne kurteczki mieli a tak poza tym to bluzki to marnej jakosci (zwlaszcza te co po 35 zl leza przy wejsciu).W Coolu podobnie,wiekszosc bluz jest takze marnej jakosci,jak rynkowe.Jedna mialam i sprala sie po dwoch razach nie nadawala sie do noszenia.Chociaz ostatnio nabywalam tam bluze drozsza i juz sie nie sprala Jednak rzadkosc tam jakis lepszej jakosci ciuszek.
w Beverly na ul. Grochowej,nie bylam,musze sie przejechac.A gdzie dokladnie to jest i jakie tam ciuszki sprzedaja?
Rynek Jurowiecka,Kawaleryjska-wszystko bardzo slabej jakosci,poza tym stawiaja na ilosc a nie jakosc, i nie lubie jak polowa miasta ma taka sama bluze jak ja :/ Nie kupuje tam nic...no chyba ze wisiorki jakies,bransoletki i to tez rzadko itp. Jedna kupilam to sie rozpadla po kilku noszeniach ;/ Jestem nastawiona anty-rynkowo.
Jak ktos ma nieduze wymagania to powie ze duzo u nas sklepow i duzo mozna kupic,ale tak naprawde to Białystok jest taka stolica Podlasia a w kazdym innym miescie ktore sa glownym w wojewodztwie jest duzo wiecej sklepow z ciuszkami niz u nas... Przydalby sie New Yorker, H&M,Zara,Cropp,Reserved i jeszcze kilka innych ktore wypadlu mi z glowy


Satine_18 -tez szukam sklepu z szaliczkami i czapkami W Galerii Kwadrat wczoraj patrzylam i nic kompletnie nic,moze z kilka wzorow czapeczek na caly sklep i to nic mi sie nie podobalo A szukam czegos w paski....Nie wiem,moze jeszcze za wczesnie na czapki i szaliki? Hmm,ale nie wydaje mi sie...
Lalik-mi tez marzy sie Ikea..tylko narazie to ani slowa o tym nie bylo
*Heh napisałas,że jeśli ktoś ma nieduże wymagania to sobie coś u nas w mieście znajde-otóż sie mylisz. Ja mam ogromne wymagania, kazdy ciuch starannie dobieram i zawsze coś sobie znajduje. Hmm..to moze własnie problem polega nie w miescie ale we własnych potrzebach co?
Ja pare razy na rynku nabyłam kilka bluzeczek i spodenek i jakoś rok w nich chodze i nadal nadają sie do użytku i są w dobrym stanie (wiec niewiem co Ty takiego wybralas ze Ci sie to wszystko rozpada spiera itp :/)
Wiesz z jakiego ja wychdze załozenia? Że dla chcącego nic trudnego,wiec jeżeli ebdziesz chciała sobie coś znaleźć..znajdziesz ale trzeba chcieć a nie z góry sie nastawiać "ee tutaj nic nie ma " no już nie popadajmy w skrajności w skrajność.
*Beverly jest niedaleko Pruszynki na ul Grochowej (dosc niedaleko jest Teatr Lalek)
*Co do szalików i rekawiczek to teraz w Auchanie jest stoisko z c zapeczkami i szaliczkami wiec moze tam coś sobie wybierzesz
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 14:28   #21
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Ej dziewczyny. Mamy juz takie wątki.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=Bia%B3ystok

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ht=Bia%B3ystok
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 15:03   #22
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

plus jeszcze jeden
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=129474
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 18:12   #23
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez sweetes_things Pokaż wiadomość
Wiesz z jakiego ja wychdze załozenia? Że dla chcącego nic trudnego,wiec jeżeli ebdziesz chciała sobie coś znaleźć..znajdziesz ale trzeba chcieć a nie z góry sie nastawiać "ee tutaj nic nie ma " no już nie popadajmy w skrajności w skrajność.
Ja nastawiam sie z gory ze "tu nic nie ma"? Gdzie tak napisalam? Moze zacytujesz? Jakie skrajnosci??
Jesil wybieram sie na zakupy to odwiedzam WSZYSTKIE sklepy (tzn wszystkie te w moim stylu) na Sienkiewicza,na Lipowej,Na Rocha,w Centrum Park ,w Galerii Kwadrat i w Auchan i czasem ciezko jest cos kupic(Zwlaszcza w tym roku w wielu sklepach nawet jeszcze letnie ciuszki sa albo stare kolekcje i malo rozmiarow.Np w Housie na stronie sa ladne bluzeczki i bezrekawniki...Ide do sklepu a tu co? Nie ma ani bezrekawnikow ani tych najladniejszych bluzeczek,a bylam tuz po dostawie.Zachodze do Reportera juz i od ponad miesiaca wisi szyld ze nowa kolekcja a w srodku co?Nadal letnie ciuchy albo ubrania z tamtego sezonu..)..Wiec nie mow mi ze dla chcacego nic trudnego ,bo ja nie rzucam slow na wiatr skoro mowie ze nie moge sobie czesto znalezc fajnych ciuszkow . Teraz jestem na etapie poszukiwania patrolowki i bluzeczki z dlugim rekawem w paski zapinanej do polowy na guziczki ,bez kolnierzyka (marzy mi sie bialo brazowa ),ale nie takiej normalnej dlugosci tylko bardziej long Czasem wlasnie mam takie konkretne rzeczy ktore chce kupic i planuje,nie chodze po sklepach ot tak bez celu aby tylko cos kupic obojetnie co...Czesto ogladam sobie na stronach kolekcje firm ktorych nie ma niestety w Białymstoku (Reserved,Only,Cropp ,New Yorker, H&M,Zara itd) i znajduje ciuszek ktory bardzo mi sie podoba ale niestety w Białym nie moge wtedy znalezc chociaz czegos podobnego
A w Auchan chodzi o te szaliczki i czapeczki ktore sa na stoisku na korytarzu ? Widzialam tam bardzo duzo takich czapeczek wiazanych na uszy ,ale nie podobaja mi sie takie Szukam normalnej czapeczki i szalika w paski (mam manie paskow ostatnio )
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 20:06   #24
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Hmm..no to niewiem co mam Ci doradzić, ja jakoś sobie wszystko znajduje a niepowiem ubieram sie modnie i ja nienarzekam
No to może allegro? Tam juz niepowinnaś chyba narzekać ;>
A jeżeli moge byc lekko niemiła ( ) to wsiadaj z koleżanką/kolegą w pociag/autobus/samochód i śmigaj do wawy skoro tutaj nic ciekawego niema i tam juz powinnaś sie zadowolić.
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-18, 21:45   #25
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Cytat:
Napisane przez sweetes_things Pokaż wiadomość
A jeżeli moge byc lekko niemiła ( ) to wsiadaj z koleżanką/kolegą w pociag/autobus/samochód i śmigaj do wawy skoro tutaj nic ciekawego niema i tam juz powinnaś sie zadowolić.
Yhy,juz lece To juz wole poczekac az otworza nowe galerie (kiedyś w przyszlosci ) Znowu mnie nie czytasz dokladnie...Powiedzialam że NIC ciekawego tu nie ma?Nie,mowilam ze czasem nie moge znalezc nic dla siebie,ale czasem to sie udaje.Jako jedna z nielicznych osob jestes zadowolona z tutejszych sklepow w pelni,wszyscy dookola mowia ze jest dosyc marnie W Krakowie,Warszawie tam to mozna dopiero oczoplasu dostac na widok sklepow z ciuszkami,bylam widzialam ,jest czego pozazdroscic Zreszta nie tylko sklepow...No ale niestety Bialystok jest kompletnie niereformowalny jak widac
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 06:33   #26
sweetes_things
Rozeznanie
 
Avatar sweetes_things
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 860
Dot.: Białostoczanki!Co gdzie znaleźć w sklepach.

Heh czytam Cie dokładnie ale tak dajesz do zrozumienia ze gdzie niepójdziesz to nic dla siebie niemozesz znaleźć..ja to poprostu podsumowuje ;>
Napisałaś również że jestem nieliczna która jest zadowolona z tych sklepów..a tutaj rzeczywiście siedzi ok 350.000 ludzi i pisze że niejest zadowolona ze sklepów z Bstoku Tutaj raptem wypowiedziało sie kilka wizażanek więc nieogólniaj, dziewczyny które znam tak jak ja nienarzekają na brak sklepów. No ale Ci napisałam,ze jeżeli jest taka tragedia jak mówisz,że brak u nas sklepów z fajnymi ciuchami itp etc itd to wsiadasz w samochód 2 godz i jesteś w Wawie..no przecież tego chcesz bo przeciez desperacko w naszym mieście szukasz czegoś fajnego ;> Wiec skoro "nie masz zamiaru" gdzieś jechać po ciuchy to nienarzekaj-to Twój wybór.
Pozatym co Ty porównuejsz stolice do miasta wojewódzkiego, to takie samo porównanie jak New York i Wawa. Wiadomo ze w stolicy i w wiekszych miastach będzie wiekszy wybór..to proste i oczywiste.
Tak apropos chociażby w Chicago w New York taaaam są dobie ciuchy, Wawa i każde inne miasto sie nie ima do nich
No cóż ja Ci moge życzyc byś jakoś dotarła do wawy i sobie coś znalazła <lekka zgryźliwość>
__________________
Nikt mnie nie poznał i nie zna mnie za dobrzE
Nie ważne co osiągnę,co stworzę,co zrobiĘ
Dla ślepych głupców pozostanę taka samA
Nigdy przed nikim głowy nie złożĘ
Nigdy przed nikim nie padnę na twarZ
Tutaj..czy w piekle..do końca z honoreM
Taka już jestem..i to właśnie jA
by Sweetes_things
sweetes_things jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:03   #27
rob4cz3q
Zadomowienie
 
Avatar rob4cz3q
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 298
GG do rob4cz3q
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

podbijam:
szukam swetra do ud - najlepiej zielonego przewiązywanego w talii, zapinanego na duże guziki, w raczej niższej cenie
kurtki zimowej za pupe - może coś ala katana?, zielonej , czarnej lub brązowej - z kapturem, bez puszku.
Może komuś coś takiego wpadło w oko? i wie gdzie znaleźć?
rob4cz3q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:14   #28
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Robaczku, może Orsay? Jest tam sporo swetrów, w różnych kolorach. Możesz też sprawdzić w Top Secret.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:16   #29
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Kurtki też są w orsay-pachnie reklamą
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-19, 12:17   #30
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: BIAłYSTOK, wątek zbiorczy - gdzie znajdę...

Co do trampek-nie wiem czy nie za późno.. Widziałam różne w Housie, niestety nie w Białym, ale w mniejszym mieście, więc tu też powinny być.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.