Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-11-16, 21:34   #2941
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 21:36   #2942
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Boże, 15-20 razy dziennie? To ja nawet nie mam takiego kontaktu z rodzicami w ciągu całego roku. To już przegięcie i to naprawdę niezdrowe.
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 21:40   #2943
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 21:42   #2944
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
W Warszawie na tarasie widokowym na Gnojnej Górze, na Starówce.
Link do Google maps niestety wizaż wyczaszkowuje

Edytowane przez silesianna
Czas edycji: 2021-11-16 o 21:44
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 21:48   #2945
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 22:19   #2946
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Fenomenalna nazwa tego miejsca pochodzi od tego, że w dawnych czasach wywożono tam śmieci i fekalia z całej Warszawy a dziś na tej kupie g... jest taras widokowy
To dość popularne miejsce, tuż obok była kręcona "kultowa" scena prawie-pocałunku-w-deszczu w Magdzie M, no i wiele innych seriali i filmów
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-16, 22:20   #2947
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Julia pitnęła przy pierwszej lepszej okazji. Nie dziwię się. Ona już wcześniej szukała w czasie rozmów różni między nimi. Różnic nie do pogodzenia. Kwestia wyglądu to był już tylko ten ostatni kamyczek. Może się złamie i na potrzeby programu da pozornie jeszcze szansę, ale tam jest właściwie od początku pozamiatane.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 06:05   #2948
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 10:55   #2949
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 11:04   #2950
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Zaciekawiłaś mnie. Szukam. EDIT: I jakoś nie umiem znaleźć.

Ciekawe, czy dożyjemy dnia, gdy jakąś para usiądzie przed ekspertami i wprost im wygarnie, że źle ich dobrali i czego by nie robili, czy robili, to i tak by na dłuższą metę guzik dało. Czy mają zakaz takich oświadczeń. Bo przecież w przypadku kilku par od razu było widać, że absolutnie nic z tego nie będzie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2021-11-17 o 11:13
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 11:11   #2951
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 11:22   #2952
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ciekawe, czy dożyjemy dnia, gdy jakąś para usiądzie przed ekspertami i wprost im wygarnie, że źle ich dobrali i czego by nie robili, czy robili, to i tak by na dłuższą metę guzik dało. Czy mają zakaz takich oświadczeń. Bo przecież w przypadku kilku par od razu było widać, że absolutnie nic z tego nie będzie.
Nawet jeśli to by to wycięli/kazali nagrać od nowa. Eksperci są tutaj kreowani na nieomylnych.

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Czy ja dobrze zrozumiałam (w rozmowie to wyszło), że mama Kasi płakała w obawie, czy Paweł Kasię zechce? W sumie zgadzałoby się to z moimi podejrzeniami, że ci jej rodzice modlą się o to, aby w końcu kogoś sobie znalazła i trochę z nich zeszła. Bo może tej matce te codzienne rozmowy po kilka razy wcale nie są takie na rękę. Tylko nie potrafi córce odmówić. A Kasia wygląda na taką, co jak złapie zły humor, to pewnie i myszy uciekają.
Wątpię. Zwykle to toksyczni rodzice wychowują toksyczne dzieci. Znikąd się takie zachowania i dziwne poglądy nie biorą.

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Raczej w przypadku rodziców Kasi upatrywałabym się przyczyn nacisku w przeświadczeniu, że posiadanie męża i dzieci powinno być sensem życia kobiety, a Kasia już najmłodsza nie jest i swój charakterek też ma, więc wcale może jej nie być łatwo samej znaleźć kolejnego. Zwłaszcza, że pięknością też nie jest, a marzy się jej Christian Grey.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 11:24   #2953
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

To już Ewa wygarniała ekspertom, że nic się nie zgadza, a oni ją zbyli. Myślę, że po miesiącu ma się inny stosunek zupełnie do tej drugiej osoby, że nikt wprost by nie mówił, jak mu nie odpowiada przy niej samej. To, co my widzimy, jest wycinkiem, oni mają przecież wiele rozmów poza kamerami.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 11:29   #2954
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 11:36   #2955
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Jestem ciekawa powrotu Julii na wizję - czy wygarnie Tomkowi, że przesadził i to koniec, czy zachowa milczenie i spróbuje to jakoś przetrwać do końca.

20 telefonów dziennie u Kasi to był szok. Spodziewałam się odpowiedzi: codziennie, a tutaj 20x tyle Nie wiem jak tak można wisieć na drugiej osobie, to już chyba uzależnienie emocjonalne. No i kto ma tyle czasu w ciągu dnia na ploteczki? Trzeba nie mieć życia. Nic dziwnego, że jest potem zmęczona. Co do jednego zgodzę się z Mosakiem - w życiu Kasi nie ma miejsca na męża. Z drugiej strony: czy ona go potrzebuje tak naprawdę? Ma rodziców, ma koleżanki, ma siostrzenice, swoje mieszkanie i pieska, wygląda na niezależną i zaradną. Może ona wcale żadnego partnera nie chce i nie potrzebuje, tylko została przegadana, że tak trzeba, taka kolej rzeczy.
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 11:44   #2956
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 12:17   #2957
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
I ciekawe, czy to rzeczywiście jest takie dzień w dzień. I czego dotyczą te telefony. Czy nie są zastępstwem dla smsow w stylu "a jeszcze ci zapomniałam powiedzieć", "a kup jeszcze...". Jej mama serio mi nie wygląda na taką toksyczną i przylepioną do córki. Ale wiadomo, pozory mogą mylić. Jednak widziałam po Pawle, że był mocno zdziwiony tym wyznaniem. I pytanie, czy się zdziwił z powodu samego faktu, czy dlatego że nic takiego jak dotąd nie zaobserwował. Bardziej chyba mu się dało we znaki to jej zbieranie się do wyjścia tak długo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 12:25   #2958
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 346
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Matko, Kaski nie dalo sie wczoraj ogladac. Ona naprawde zachowuje sie jak taka ciotka klotka. Moim zdaniem problem jest w niej,bo nie umie odciac sie od rodzicow. I rzeczywiscie jest tak, ze jak ona przegada wszystkie tematy z kolezankami z mama, to juz nie ma sil na rozmowy z tym Pawlem. Ogolnie caly czas cos jej nie pasuje, caly czas marudzi. Zero elastycznosci.

Anete i Roberta, szczerze? Bardzo ciezko sie oglada. Zarowno on jak i ona emocje stonowane, poziom - 10. Dziwnie to wyglada. Niby sie ciesza, ale nie widac radosci. Aneta chce byc na sile taka opanowana. Juz wiecej charakteru i emocji miala w tych pierwszych odcinach.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 12:32   #2959
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
(...)
Anete i Roberta, szczerze? Bardzo ciezko sie oglada. Zarowno on jak i ona emocje stonowane, poziom - 10. Dziwnie to wyglada. Niby sie ciesza, ale nie widac radosci. Aneta chce byc na sile taka opanowana. Juz wiecej charakteru i emocji miala w tych pierwszych odcinach.
To samo pomyślałam. Ja mam spore wątpliwości co do Anety - czy ona sama wie co czuje, czy tylko sobie wgrywa to co powinna czuć. Im się pewnie uda na chwilę obecną, ale czy to rokuje na dłuższą metę to nie wiem. W Anecie... nie ma radości. Dowcipkuje, mówi to, czego spodziewamy się usłyszeć, tylko czy to jest prawdziwe. I nie, nie w sensie tego, że jest fałszywa, tylko jakiejś takiej kreacji jaka powinna być. Robert sie fajnie dostosowuje, tylko cholera - a co będzie gdy się kiedyśz czymś jednak nie zgodzi?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-11-17, 12:53   #2960
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Co do Anety i Roberta to moim zdaniem oni ustalili między sobą że będą tacy spokojni przed kamerami, założę się że tam się dzieje dużo bez ekipy (jak winko się leje po ścianach)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 13:00   #2961
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Co do Anety i Roberta to moim zdaniem oni ustalili między sobą że będą tacy spokojni przed kamerami, założę się że tam się dzieje dużo bez ekipy (jak winko się leje po ścianach)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak sądzę, poza kamerami się u nich na pewno mnóstwo dzieje i trudno ich oceniać na podstawie tego, co widzimy. Natomiast widoczne jest to, że chętnie się dotykają, jest tam chemia, przypuszczam, że jak są sami, to jest inaczej niż my to widzimy
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 13:36   #2962
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 346
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To samo pomyślałam. Ja mam spore wątpliwości co do Anety - czy ona sama wie co czuje, czy tylko sobie wgrywa to co powinna czuć. Im się pewnie uda na chwilę obecną, ale czy to rokuje na dłuższą metę to nie wiem. W Anecie... nie ma radości. Dowcipkuje, mówi to, czego spodziewamy się usłyszeć, tylko czy to jest prawdziwe. I nie, nie w sensie tego, że jest fałszywa, tylko jakiejś takiej kreacji jaka powinna być. Robert sie fajnie dostosowuje, tylko cholera - a co będzie gdy się kiedyśz czymś jednak nie zgodzi?
Mam podobne odczucia do Twoich, myslalam, ze tylko ja tak odbieram te pare. Wlasnie kreacja to dobre slowo w kontekscie Anety i Roberta, ja tam wyczuwam jakas sztucznosc. takie to wszystko zbyt poprawne, ulozone. Dltego nie wiem czy ona udaje czy ja tak kamery krepuja czy jednak obawia sie opini i nie chce do konca otworzyc.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Też tak sądzę, poza kamerami się u nich na pewno mnóstwo dzieje i trudno ich oceniać na podstawie tego, co widzimy. Natomiast widoczne jest to, że chętnie się dotykają, jest tam chemia, przypuszczam, że jak są sami, to jest inaczej niż my to widzimy
Wiesz co, nie wiem. Ona caly czas wydaje mi sie taka spieta i napieta przy Robercie. niby fajnie, ale nie do konca. W moim odczuciu robi dobra mine do zlej gry. Nie widac w niej tej radosci i tego wszystkiego. Mi cos tutaj sie nie skleja.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 13:44   #2963
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez starlit Pokaż wiadomość
Co do Anety i Roberta to moim zdaniem oni ustalili między sobą że będą tacy spokojni przed kamerami, założę się że tam się dzieje dużo bez ekipy (jak winko się leje po ścianach)
Jeżeli tak jest, to by sporo wyjaśniało. Bo tam jest jakoś tak miejscami sztucznie. I może serio ona taka ciągle zmęczona przez winko i to co po winku.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 22:02   #2964
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Też tak sądzę, poza kamerami się u nich na pewno mnóstwo dzieje i trudno ich oceniać na podstawie tego, co widzimy. Natomiast widoczne jest to, że chętnie się dotykają, jest tam chemia, przypuszczam, że jak są sami, to jest inaczej niż my to widzimy
Znowu się z Tobą zgadzam
ja tam widzę u Anity radość, połączoną właśnie z takim czymś, że boi się/ krępuje tego okazać (nie wiem czy ogólnie, czy tylko przed kamerami).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-17, 22:53   #2965
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Dla mnie Aneta mocno wyważa to, co pokazuje przed kamerami, może zna już program i boi się, jak to zostanie zmontowane i zmanipulowane i woli powiedzieć tak, żeby nic nie powiedzieć i nic nie pokazać.
Świetnym przykładem jest rozmowa w samochodzie, kiedy Robert mówi, że "kto ma zimne ręce ten... Sprawdź w googlu". Ona sprawdza i widać że nie wie jak zareagowac. Dobra, oni są parę lat młodsi ode mnie, jak byłam na studiach wszyscy wiedzieli że chodzi o to że jest dobry w łóżku, Robert też się wywodzi ze środowiska muzycznego, jak ja, widac te suchary nie giną ale w montazu chwilę potem jest setka, w której pytają Anetę i ten tekst i ona bardzo mocno waży słowa i mówi że nie wie o co chodzi. I teraz przypomnijcie sobie 2 edycję, gdzie w podróży poślubnej Grzesix w setce powiedział ze nie powie, co robili w nocy bo mu Ania zabroniła, a sekundę później w kolejnej setce Ania chichocze i pyta "co Grześ wam powiedział??" na tej podstawie internety orzekły, że na pewno seksy były.
Myślę że Aneta świetnie rozumie i interpretuje mechanizm telewizji i umiejętnie się przed nim broni. I tak wykopki ocenią ją jako "mimoze bez charakteru", ale nie jako "puszczalską" (jakby to było jakieś faux pas iść do łóżka z kimś, kogo zna się dwa dni lub dwa tygodnie. Ale ludzie tak to będą oceniać i będą o tym pamiętać na wieki).
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-18, 08:11   #2966
starlit
catch me if I fall.
 
Avatar starlit
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 15 517
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Z tymi zimnymi rękami to nie chodzi o to że się jest dziewicą/prawiczkiem a nie że dobry w łóżku? ale może są różne wersje 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
starlit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-18, 08:26   #2967
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-18, 08:40   #2968
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Ja znam, że dobry w łóżku i też jestem pewna, że miedzy Anetą a Robertem "coś" zaszło, ale z wiadomych przyczyn nie chcą chwalić się w telewizji.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-18, 08:42   #2969
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

A ja nie znam żadnej wersji z zimnymi rękoma.
Aneta i Robert są dla mnie nudni, ale uważam, że po prostu mało pokazują przed kamerami.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-11-18, 09:13   #2970
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Ślub od pierwszego wejrzenia-program Tvn część lll

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-29 16:41:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:37.