Majowe Panny Młode - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-29, 08:36   #1321
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Po tym co piszecie dziewczyny to dostałam lekkiego stresa bo ja ani o fryzurze, czy makijażu nawet jeszcze nie myślę żebym tylko się nie obudziła z ręką...no wiecie gdzie hehehe... hehehe no moje dodatki, obrączki itd. też jeszcze w lesie.
ja myślę w ten sposób że tylko się zapisałam, ale nie mam żadnego konceptu ani na fryzurę, ani na makijaż ani też nie wiem jaki bukiet bo nie mam sukni na obrączki przyjdzie czas w lutym, myślę że w sam raz
W styczniu jeszcze musimy pójść zamówić zaproszenia bo plan mamy taki aby w lutym rozwozić by do marca się wyrobić

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Dzis spojrzalam sobie na Danaeee suwaczek i zostalo nam 138 dni, albo jak dziewczyny na PM2010 wola liczyc 19 tygodni i 5 dni!!! Ze spraw organizacyjnych, to 12 stycznia idziemy na pierwsza lekcje tanca, a na poczatku marca brykniemy sie na nauki przedmalzenskie, zebym juz stresa nie miala.

Tez musze tam do was zajrzec, bo ja niby mazowiecka, ale do lublina mi blizej niz warszawy


Ja fryzjera i kosmetyczke mam wybrana, nie zapisalam sie jeszcze tylko na konkretna godzine. No ale mojemu panu fryzjerowi juz od dluzszego czasu truje, moje potencjalne fryzury pewnie juz mu sie po nocach snia, wiec napewno o mnie nie zapomni
zapraszamy zapraszamy do LPM
hmm niech zgadne, okolice Radomia, Garwolina a może Siedlec?? Bo Ryki, Puławy czy Dęblin mają na początku L...?? Czy nie w tą stronę

Ja też chcę na tańce...zobaczymy co na to tż

U nas dziś 130dni
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:05   #1322
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

A ja czekam aż mi fryzjera i kosmetyczkę mamusia załatwi, bo ja nie wiem, kto tam u mnie jest, a mama ma znajomych w całym mieście (nauczycielka...)

My 1 lutego zaczynamy nauki, a w styczniu jakoś dzwonimy do Kościoła naszego, kiedy w ogóle mamy się tam zjawić na spisanie protokołu... Bo nam tam trochę daleko, więc najpierw trzeba wszystko poustalać.

I muszę w końcu buty kupić, bo mam w styczniu przymiarkę sukni i przydałoby się znać już długość

A znajoma rodziców ostatnio nam autko swoje i swoje byłe do ślubu proponowała, więc teraz musimy się na coś zdecydować... Ciężko, ciężko.

A przede mną stos nauki czeka
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 09:41   #1323
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
zapraszamy zapraszamy do LPM
hmm niech zgadne, okolice Radomia, Garwolina a może Siedlec?? Bo Ryki, Puławy czy Dęblin mają na początku L...?? Czy nie w tą stronę
No ja wlasnie dosc blisko deblina mieszkam, ale juz po drugiej stronie Wisly, wiec do lubelskiego sie nie lapie.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 11:49   #1324
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
ja wiedziałam od początku i myślałam że ty też
Umówiłam się już konkretnie na czesanie w dniu ślubu- godz. 9ta makijaż mam na 12ta... tak dla bezpieczeństwa a ślub o 16. teraz myślę że może powinnam była zapisać się na 11 na makijaż...ale nie ma najmniejszych szans na przepisanie się
Na próbną fryzurę pójdę może w kwietniu bo nie będe mieć żadnej okazji wcześniej żeby się tak wyfryzować
no ja zaklepany mam termin na czesanie, makijaż i paznkcie, bedę siedzieć od 11 do 14, ślub też mam o 16, więc myślę, że się wyrobię
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 12:25   #1325
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
no ja zaklepany mam termin na czesanie, makijaż i paznkcie, bedę siedzieć od 11 do 14, ślub też mam o 16, więc myślę, że się wyrobię
ja na paznokcie pójde w pt po południu, ale nie wie gdzie bo nie chodze nigdzie... masz może propozycje? Gdzie ty wybierasz się ?
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 16:27   #1326
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
ja na paznokcie pójde w pt po południu, ale nie wie gdzie bo nie chodze nigdzie... masz może propozycje? Gdzie ty wybierasz się ?
ja z lenistwa wybieram się niedaleko mnie i w sobote bo znając życie napweno coś zorbię w piątek i bedzie koszmar i robie wszystko w tym zakladzie- fryz, makijaż i pazury
moj wybór to incanto- na ćwiklińskiej- w sumie nie sprawdzałam jak robią ale w sumie mam to daleko i nie będę się przejmować
natomiast słyszłam o zakladzie na jana sawy- piękno coś tam coś tam za tym biurowcem przy zana, ale osobiście nie robiłam
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 21:07   #1327
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Ufff...w sumie my na szczęście nauki mamy już za sobą, termin w kościele zaklepany, aha i muszę się pochwalić zrobiłam dziś z przyszłymi szwagierkami zaproszenia ślubne już wszystkie gotowe, jeszcze tylko zawieszki na wódkę do zrobienia i koperty do kupienia hmmm...może jak zrobię jakąś fotkę to wkleję wam naszą radosną twórczość
No i pytanie na czasie jak tam dziewczyny plany na Sylwestra??
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 21:58   #1328
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

cześć dziewczynki
u mnie sytuacja wygląda znacznie lepiej. Wczoraj weszłam do pierwszego salonu ślubnego i po przymierzeniu kilku sukni stwierdziłam że już znalazłam to czego szukałam. Nikt nie mógł mi uwierzyć że zrobiłam to tak szybko lecz gdy pojechałam po mamę ona także była bardzo zadowolona i uważa że suknia jest idealna dla mnie. Od razu wpłaciłam zaliczkę. Niestety nie mam żadnej foteczki, wiem tylko że suknia nazywa się Barbara, szukałam na necie ale nie mogę znalezć.
A dziś byliśmy po raz pierwszy u księdza i nasz ślub odbędzie się oczywiście 8 maja o godz. 16 00 no ..... wreszcie to wiem. Czeka nas jeszcze dwie rozmowy z księdzem. które odstawiliśmy na tydzień przed ślubem, z tego powodu, iż w Polsce będziemy dopiero 10 dni przed ślubem.
Ohhh bardzo mi ulżyło że chociaż to jest pewne.
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-29, 21:59   #1329
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez editt007 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki
u mnie sytuacja wygląda znacznie lepiej. Wczoraj weszłam do pierwszego salonu ślubnego i po przymierzeniu kilku sukni stwierdziłam że już znalazłam to czego szukałam. Nikt nie mógł mi uwierzyć że zrobiłam to tak szybko lecz gdy pojechałam po mamę ona także była bardzo zadowolona i uważa że suknia jest idealna dla mnie. Od razu wpłaciłam zaliczkę. Niestety nie mam żadnej foteczki, wiem tylko że suknia nazywa się Barbara, szukałam na necie ale nie mogę znalezć.
Gratulacje! A w którym salonie kupowałaś? We Wrocławiu?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 13:04   #1330
NiesfornaC
Raczkowanie
 
Avatar NiesfornaC
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 131
Dot.: Majowe Panny Młode

cześć wszystkim!
u mnie jakoś tak przygotowania stanęły w miejscu. Fakt, że najważniejsze rzeczy mamy już dawno załatwione, ale zostało jeszcze tyle szczegółów, ale jakoś nie mam weny żeby się do tego zabrać... :/
Chyba już czas zamówić zaproszenia, ale jak na razie nie wiem ile, bo nie mamy jeszcze takiej na 100% pewnej listy gości. Muszę wybrać się wreszcie w poszukiwaniu butów, ale czasu mi brakuje. Nie wspomnę o garniturze dla TŻ, ale on mówi że ma jeszcze czas
Fryzjera i kosmetyczkę mam już umówioną, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy nie za późno :| Fryzjerkę mam na 10 a kosmetyczkę na 13... Ślub jest o 16, a obie są blisko mnie, więc może jednak nie będzie za późno..?
Już sama nie wiem..., chyba zaczyna mnie dopadać stres, że nie zdążymy wszystkiego załatwić...
__________________
Nasz Wielki Dzień!
22 maj 2010 rok
NiesfornaC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 18:44   #1331
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez NiesfornaC Pokaż wiadomość
cześć wszystkim!
u mnie jakoś tak przygotowania stanęły w miejscu. Fakt, że najważniejsze rzeczy mamy już dawno załatwione, ale zostało jeszcze tyle szczegółów, ale jakoś nie mam weny żeby się do tego zabrać... :/
Chyba już czas zamówić zaproszenia, ale jak na razie nie wiem ile, bo nie mamy jeszcze takiej na 100% pewnej listy gości. Muszę wybrać się wreszcie w poszukiwaniu butów, ale czasu mi brakuje. Nie wspomnę o garniturze dla TŻ, ale on mówi że ma jeszcze czas
Fryzjera i kosmetyczkę mam już umówioną, ale teraz zaczęłam się zastanawiać czy nie za późno :| Fryzjerkę mam na 10 a kosmetyczkę na 13... Ślub jest o 16, a obie są blisko mnie, więc może jednak nie będzie za późno..?
Już sama nie wiem..., chyba zaczyna mnie dopadać stres, że nie zdążymy wszystkiego załatwić...
zdążycie - grunt to pozytywne myślenie nie smuć sie i nie wpadaj w panikę, do maja jeszcze można wiele załatwić i to na spokojnie, nie w nerwach...
Ja mam 9ta a potem 12 choc wolałabym ten makijaz na 11 żeby mieć już z głowy, zwłaszcza że ja dojeżdzam do a nie panie do mnie więc będę tak krązyć po mieście... i coraz mniej mi się to uśmiecha
A teraz wklejam moje dzisiejsze kiece które mierzyłam, niestety w mojej faworytce udało mi sie tylko zdązyć pstryknąć gorę oraz calośc ale już beze mnie, pozostałe 2 to średnio mi się podobały. Dla porównania tej może 'mojej' wklejam też zdj ze stronki
opis: 1,2,3zdj - white one 3005, 4- white one 3004, 5-white one 411(kolekcja 2009)
Szukam dalej
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-30, 19:03   #1332
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
zdążycie - grunt to pozytywne myślenie nie smuć sie i nie wpadaj w panikę, do maja jeszcze można wiele załatwić i to na spokojnie, nie w nerwach...
Ja mam 9ta a potem 12 choc wolałabym ten makijaz na 11 żeby mieć już z głowy, zwłaszcza że ja dojeżdzam do a nie panie do mnie więc będę tak krązyć po mieście... i coraz mniej mi się to uśmiecha
A teraz wklejam moje dzisiejsze kiece które mierzyłam, niestety w mojej faworytce udało mi sie tylko zdązyć pstryknąć gorę oraz calośc ale już beze mnie, pozostałe 2 to średnio mi się podobały. Dla porównania tej może 'mojej' wklejam też zdj ze stronki
opis: 1,2,3zdj - white one 3005, 4- white one 3004, 5-white one 411(kolekcja 2009)
Szukam dalej
Hmmm...faktycznie ta pierwsza najładniejsza ja mam przymiarkę w lutym, więc jeszcze trochę czasu. Dziś dzwoniłam potwierdzić ciasta, tam gdzie je będziemy zamawiać.
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 19:55   #1333
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kobzalka Pokaż wiadomość
Hmmm...faktycznie ta pierwsza najładniejsza ja mam przymiarkę w lutym, więc jeszcze trochę czasu. Dziś dzwoniłam potwierdzić ciasta, tam gdzie je będziemy zamawiać.
Już ciasta? hmm myślałam, że zainteresuje się tym dopiero jakoś 2 miesiące przed.... ale może maj będzie oblegany ze względu na komunie... zadzwonię jutro i się dowiem kiedy powinnam zaklepać termin
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-30, 23:07   #1334
editt007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: katowice
Wiadomości: 69
Dot.: Majowe Panny Młode

Znalazłam tą sukienkę w Salonie w Lubinie
editt007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-31, 17:35   #1335
lady22nn
Raczkowanie
 
Avatar lady22nn
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 213
Dot.: Majowe Panny Młode

hej dziewczynki.U mnie widac juz jakies postepy.A ostatnio jeszcze drzalam ze nigdy sukienki nie znajde ale za tydzien lece do pl i nie ma mowy chocby nie wiem co sie dzialo to musze przymierzyc wybrac i zamowic suknie. Tak panikuje bo kolejny raz kiedy bede w pl to w marcu na dwa dni aby spisac protokol i w maju 10 dni przed slubem.Moj TZ juz prawie caly w komplecie tzn garnitur kamizelka krawat i buty.Ja narazie mam buty i kolczyki wymarzone.Co do zaproszen to uwaga moi tesciowie juz zdazyli je rozdac i rozeslac.Jak dla mnie to za wczesnie nie uwazacie?Makijaz na slub robie sobie sama takze nie bede miala stresu z tego powodu a druzba tak sie ulozylo jest fryzjerem wiec oddaje sie w jego rece.
lady22nn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 14:08   #1336
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Dziewczyny, wszystkiego dobrego w 2010 roku.Oby nam się spełniły wszystkie marzenia te ślubne jak i też nieślubne oby ten rok był wspaniały i przyniósł same dobre chwile tego wam oraz też sobie życzę z całego serca
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-01, 20:59   #1337
OliwiaAnita
Raczkowanie
 
Avatar OliwiaAnita
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 478
Dot.: Majowe Panny Młode

Coraz bliżej maja My slub bierzemy 29ego i powiem , a raczej napisze że panika mnie zaczyna brać jak pomyślę ile jeszcze rzeczy do załatwienia zostało
__________________
62->61->60->59->58->57
OliwiaAnita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 18:38   #1338
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez OliwiaAnita Pokaż wiadomość
Coraz bliżej maja My slub bierzemy 29ego i powiem , a raczej napisze że panika mnie zaczyna brać jak pomyślę ile jeszcze rzeczy do załatwienia zostało
no to ślubujemy tego samego dnia
ja mam porezerwowane wszytko, ale o płaceniu myśl mnie przeraża
i to załatwianie drobiazgów

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
Już ciasta? hmm myślałam, że zainteresuje się tym dopiero jakoś 2 miesiące przed.... ale może maj będzie oblegany ze względu na komunie... zadzwonię jutro i się dowiem kiedy powinnam zaklepać termin
i co z tymi ciastami? bo jestem żywo zainteresowana?
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 18:42   #1339
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Mnie bierze panika, bo muszę buty ślubne kupić... I w styczniu mam przymiarkę...

Ale za to jesteśmy zgodni co do zaproszeń i jakoś za dwa tygodnie zamówimy
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-02, 19:01   #1340
aniielica
Zakorzenienie
 
Avatar aniielica
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 3 398
Dot.: Majowe Panny Młode

My zaproszenia już prawie wszystkie rozdaliśmy. Czekamy teraz na potwierdzenie od gości. A poza tym w sumie wszystko poza obrączkami, butami dla mnie i koszulą i krawatem dla mojego narzeczonego.
aniielica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:20   #1341
Myszulek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 196
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
no to ślubujemy tego samego dnia
ja mam porezerwowane wszytko, ale o płaceniu myśl mnie przeraża
i to załatwianie drobiazgów
mnie też

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
i co z tymi ciastami? bo jestem żywo zainteresowana?
zapomniałam zadzwonić my chyba wybierzemy Ninę bo i ciasta mają ok i torty, więc tylko tam dzwonię w przyszłym tyg, jak chcesz to napisze ci potem co i jak i jakie ceny

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mnie bierze panika, bo muszę buty ślubne kupić... I w styczniu mam przymiarkę...

Ale za to jesteśmy zgodni co do zaproszeń i jakoś za dwa tygodnie zamówimy
ja dziś oglądałam buty w Ryłko ale oczywiście rozmiarów brak, i weź to coś wybierz z niczego

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
My zaproszenia już prawie wszystkie rozdaliśmy. Czekamy teraz na potwierdzenie od gości. A poza tym w sumie wszystko poza obrączkami, butami dla mnie i koszulą i krawatem dla mojego narzeczonego.
wow gratuluje, to macie już większość zrobione, nie to co my
__________________
...Trzeba walczyć o swoje marzenia, ale trzeba też wiedzieć, które drogi są nie do przebycia i zachować siły na przejście innymi ścieżkami...
P. C.
Myszulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 22:46   #1342
Blanka 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Majowe Panny Młode

Witam wszystkie Majowe Panny Młode!
Mój ślub odbędzie się 8 maja o godzinie 16.00, te ważniejsze rzeczy jak salę, orkiestre, suknię, fotografa mam już zamówione. Czeka mnie jeszcze wybranie zaproszeń, obrączek, butów, fryzjera, kosmetyczki i pewnie wielu innych rzeczy. Duzo korzystam z tego forum i napewno wiele jeszcze tutaj znajdę infomacji.
Pozdrawiam!
Blanka 80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-02, 23:21   #1343
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość


i co z tymi ciastami? bo jestem żywo zainteresowana?
My facetke do ciast musielismy juz zaklepac duzo wczesniej, bo maj jest komuniowy i ciezko pozniej kogokolwiek znalezc, kto by sie roboty podjal (podobno).

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Mnie bierze panika, bo muszę buty ślubne kupić... I w styczniu mam przymiarkę...

Ale za to jesteśmy zgodni co do zaproszeń i jakoś za dwa tygodnie zamówimy
No to czekamy na zdjecia:zaproszen, butow i z przymiarki

Cytat:
Napisane przez Blanka 80 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Majowe Panny Młode!
Mój ślub odbędzie się 8 maja o godzinie 16.00, te ważniejsze rzeczy jak salę, orkiestre, suknię, fotografa mam już zamówione. Czeka mnie jeszcze wybranie zaproszeń, obrączek, butów, fryzjera, kosmetyczki i pewnie wielu innych rzeczy. Duzo korzystam z tego forum i napewno wiele jeszcze tutaj znajdę infomacji.
Pozdrawiam!
Witamy w naszych skromnych progach
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 08:29   #1344
gospella
Wtajemniczenie
 
Avatar gospella
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 606
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Myszulek Pokaż wiadomość
mnie też


zapomniałam zadzwonić my chyba wybierzemy Ninę bo i ciasta mają ok i torty, więc tylko tam dzwonię w przyszłym tyg, jak chcesz to napisze ci potem co i jak i jakie ceny


ja dziś oglądałam buty w Ryłko ale oczywiście rozmiarów brak, i weź to coś wybierz z niczego


wow gratuluje, to macie już większość zrobione, nie to co my
hm, ja mam zanotowaną inną cukiernie chyba- nie pamiętam, ale chętnie usłyszę ceny niny, ale kiedy to trzeba sie zapisac?
co do butów tez nie mam, rylko nic mi się nie podoba, poza tym ceny z kosmosu ale byłam w sklepie na narutowicza, taki w bramie schowany, niedaleko tego skrzyzowania z okopową i tam sa tylko buty ślubne, ceny rózne ale i za 100zł można kupić- co zamierzam uczynić, chyba , ze dojde do wniosku że będe potem chodzić w moich ecru butach (a mam takie spodnie ecru) to może się szarpnę, ale wątpie

a jak z zaproszeniami? kiedy rozdajecie i ile czasu dajecie gościom na potwierdzenie przybycia? ja to bym chciała z miesiąc, ale się chyba nie da...

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez aniielica Pokaż wiadomość
My zaproszenia już prawie wszystkie rozdaliśmy. Czekamy teraz na potwierdzenie od gości. A poza tym w sumie wszystko poza obrączkami, butami dla mnie i koszulą i krawatem dla mojego narzeczonego.
my krawat mamy, ale ani garnituru, ani koszuli ani butów
__________________
nie obiecuję Ci wiele, bo tyle prawie co nic,
najwyżej wiosenną zieleń i pogodne dni,
najwyżej uśmiech na twarzy i pomocną dłoń,
nie obiecuję Ci wiele, bo tylko po prostu siebie.
gospella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 09:28   #1345
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez gospella Pokaż wiadomość
a jak z zaproszeniami? kiedy rozdajecie i ile czasu dajecie gościom na potwierdzenie przybycia? ja to bym chciała z miesiąc, ale się chyba nie da...
My musimy dać potwierdzenie do końca marca Chodzi o noclegi. To jest ośrodek wypoczynkowy, który w ciepłych miesiącach odwiedza bardzo dużo osób, więc o domkach trzeba powiedzieć wcześniej...
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 09:47   #1346
mainstreet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 10
Dot.: Majowe Panny Młode

Hej wszystkim
my na szczęście powolutku sobie wszystko organizujemy - tak, żeby potem nie zwaliło się wszystko naraz na głowę i żeby nie wpaść w panikę.
Ostatnio zakupiliśmy zaproszenia, a w Sylwestra wybraliśmy obrączki - do odebrania pod koniec stycznia.
Zaraz przed świętami kupiliśmy wódeczkę i innego rodzaju alkoholu (dokładnie whisky i winko).
Ja mam już suknię i buty - w marcu mam przymiarkę, więc nie jest źle.
Mamy oczywiście salę, zespół, fotografa (kamerzysty nie, bo nie chcemy).
Wybraliśmy także cukiernię - mmmm pyszne mają ciasteczka
Ja teraz zastanawiam się nad detalami swojego wyglądu (ale do wyboru biżuterii poczekam az wybiorę ostatecznie welon - bo to też jest jeszcze kwestia dygresyjna).
Jestem z Rzeszowa - 23-24 stycznia mamy tutaj Targi Ślubne, na które się wybieram i liczę, że tam znajdę takie rzeczy jak: makijażystka (fryzjera już prawie mam wybranego), dekoratorkę i jakąś zniżkę na garnitury dla mojego narzeczonego.
Pozdr
mainstreet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 11:55   #1347
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Ale się rozpisałyście majóweczki
Po pierwsze witam Blankę w naszym gronieślubujemy w jednym dniu, tylko ja godzinkę wcześniej
po drugie my ciasta też już zaklepaliśmy, no bo tak jak dziewczyny pisały komunie i te sprawy po Wielkanocy mamy się odezwać i szczególiki dopiąć. Hmm...co tam jeszcze....stroju dla Tżta to nie mamy jeszcze nic, za obrączkami się dopiero rozglądamy, w tygodniu idę kupić te moje srebrne buciki i nie rusza mnie już to, że bez palców, że srebrne i takie tam duperele w lutym mam pierwszą przymiarkę i wiem jak to strasznie zleci. Aha i wklejam zdjęcia wykonanych własnoręcznie z pomocą przyszłych szwagierek zaproszeń, które mamy zamiar rozdać gdzieś w połowie marca zaproszenia są różne, ale to same zobaczycie
buziaki dla was wszystkich i szczęścia w tym 2010 roku!!!
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:34   #1348
Blanka 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 7
Dot.: Majowe Panny Młode

Ale slubować będziemy niedaleko (okolice Tarnowa) i ja tez chciałam godzinę 15, ale była już zajęta. Miałam do wyboru godzinę 14 lub 16 więć wyrałam tę druga i teraz myśle że nawet dobrze, przynajmniej zdąże ze wszystkim.
Fajnie że jest tu troche Panien Młodych z maja, bo już nieraz słyszałam "co w maju?", a tu się okazuje że nie ja jedna .
Zaproszenia bardzo ładne, ale ja raczej takich talentów nie mam więc zamówie na allegro.
Blanka 80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 13:48   #1349
kobzalka
Raczkowanie
 
Avatar kobzalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 207
Dot.: Majowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Blanka 80 Pokaż wiadomość
Ale slubować będziemy niedaleko (okolice Tarnowa) i ja tez chciałam godzinę 15, ale była już zajęta. Miałam do wyboru godzinę 14 lub 16 więć wyrałam tę druga i teraz myśle że nawet dobrze, przynajmniej zdąże ze wszystkim.
A możesz napisać dokładnie jakie to okolice Tarnowa??
__________________

kobzalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-03, 21:21   #1350
lawish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 91
Dot.: Majowe Panny Młode

kurcze , tak czytam ,że u Was Kobiety ciągle postępy a ja daleko w tyle :/ troche zaczyna mnie to martwić. za jakieś 2 tyg zamówię zaproszenia i w lutym bedę je rozdawać. do połowy kwietnia czekam na potwierdzenia, więc daję gościom jeszcze miesiąc zapasu przed ślubem na zmianę zdania. obrączki to pojęcia nie mam kiedy kupimy ciasta pieczemy sami także tym martwić sie nie muszę. mam same talenty w rodzinie więc będzie pysznie. a kwestia torta jest kompletnie w polu :/ w lutym trzba sie wybrać po stanik i buty czyli same wydatki. ehhh
Kobzalko, piękne masz te zaproszenia, naprawde. Tylko pogratulować wyobraźni i talentu Szwagiereczkom
ja sama a raczej przyjeciel, będzie mi robił winietki i zawieszki na wódkę, myślę ze w lutym to zrobimy, więc na pewno wrzucę zdjęcia.
i oczywiście kolejna warzna kwestia to powitanie kolejnej Majóweczki Nasze grono ciągle rośnie
pozdrawiam
lawish jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.