chce być chuda - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-17, 19:02   #1
karolinka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9
Unhappy

chce być chuda


Jestem bardzo gruba mam 64 kg wagi a mierze 61m Nie wiem co mam zrobić przy moim wieku 15 lat jest nie wskazana dieta. Jeżeli ktoś wie jaką dietę mogę stosować to proszę o odpowiedż. Wiem też że istnieje odsycanie tłuszcu ile to może kosztować i kiedy moge po nią iść skorzystać czy w tym wieku można.
__________________

Edytowane przez karolinka33
Czas edycji: 2006-06-01 o 13:20
karolinka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 08:05   #2
madzia_madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: chce być chuda

,,Śniadanie jak król, obiad jak książe, a kolację jak żebrak'' i tyle na odsysanie tłuszczu jesteś stanowczo za młoda! A nawet jeśli jakiś lekarz się zgodził, to potem będziesz siłą rzeczy musiała stosować specjalną dietę także na jedno wychodzi. Pozdrawiam.

Edytowane przez madzia_madzik
Czas edycji: 2006-04-27 o 10:07
madzia_madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 09:47   #3
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Smile Dot.: chce być chuda

przede wszytskim wiecej ruchu owocow i warzyw a nie słodyczy!!
jesli dasz rade to zrezygnuj z kolacji jedz obiad np.o 15 czy 14 a potem ewentualnie jakis owoc lub jogurt, pij duzo wody,
ja poje naczczo 2 szklanki wody mineralnej z wycisnieta cała cytryna- dzieki temu organizm sie troszke oczyszcza wydaje mi sie tez ze poprawiła mi sie przez to przemiana materii.
jedz duzo błonnika - jest go ogrom w otrebach dodawaj je do jogurtu zup i do wszystkiego.
i nie napychaj sie na noc-to jest najgorsze
mnie wieczorem taki głod dopada ze zjadłabym poł lodówki, ale walcze i nie jem chociaz przez zime i tak i sie przytyło troszke ale juz z tym walcze
pozdrawiam
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 14:43   #4
Ewka:)
Przyczajenie
 
Avatar Ewka:)
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 12
Dot.: chce być chuda

Ja doskonale wiem co czujesz...Jakies dwa lata temu byłam dokładnie w takiej samej sytuacji Strasznie chciałam schudnać i na szczescie udało mi sie. Moj problem jak i wiekszości polegał na tym, ze lubiałam wieczorem siedząc przed TV wcinać co popadnie. Kiedy byłam poza domem to zapominałam o głodzie lecz kiedy tylko wrociłam to zaczynałam jesc z nudów. Postanowiiłam zmienic troszke styl swojego zycia. Starałam sie jesc o stałych porach a kolacje nie pozniej niz po 18.00. Ograniczyłam ilosc obiadu a na kolacje jadłam tylko owoce. Jesli mialam ochote na cos słodkiego to przewaznie siegałam po jabłka A czas siedzenia przed TV zaczełam spedzac ze znajomymi na grze w siatke, jezdzie rowerem, spacerami po parku i bieganiem. Teraz po prawie 2latach przyzwyczaiłam sie do tego i nawet jesli widze ze ktos smacznie wcina chipsy albo inne smakołyki to mnie nawet do tego nie ciagnie.Teraz wole zjesc sobie jablko I jak by nie patrzył to dzieki temu schudlam nie do poznania bo prawie 20 kg. A pozniej musialam przytyc pare kg bo lekarz powiedzial ze jestem za chuda a teraz jestem w sam raz Takze wierze ze Ci sie uda tylko musisz miec duzo cierpliwosci pozdrawiam
Ewka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:29   #5
karolinka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9
Dot.: chce być chuda

Hejka. Mam bardzo dużo ruchów np. jeżdże rowerem , chodze piechotą i bardzo dużo tańcze co ponoć pomaga . Wszyscy mówią , że schudłam ale ja uważam że nie wydaje mi się że jestem coraz bardziej gruba a co do Waszych zaleceń będe je stosować . Pozdrawiam
__________________
karolinka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 08:13   #6
madzia_madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: chce być chuda

U nas się na to anoreksja mówi...
madzia_madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:22   #7
karolinka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9
Wink Dot.: chce być chuda

Raczej nie bo bym była chuda. A tak jestem gruba. Zamieżam nie jeść przez 3 dni . Jestem ciekawa czy mi to pomoże .
__________________
karolinka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-27, 10:06   #8
madzia_madzik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12
Dot.: chce być chuda

Chciałabym zauważyć, że anorektyczki zawsze sobie wmawiają, że są grube a rzeczywistość jest zupełnie inna... niejedzenie przez 3 dni nic Ci nie da... a poza tym <nie obraź się> plączesz się w zeznianiach :P w pierwszym swoim poście napisałaś, że żadna dieta nie wchodzi w grę, bo się jeszcze rozwijasz, a teraz nagle z głodówką wyskakujesz? na zdrowie Ci to na pewno nie wyjdzie...
madzia_madzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:17   #9
karolinka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9
Dot.: chce być chuda

Ale wtedy nie wchodził w gre chłopak. Jakbym schudła ( zrzuciła pare kilo z siebie np. 19) spojrzał by na mnie . I byśmy może byli razem. Nawet słyszałam od jego kumpla , że Tomek powiedział " jak zrzuci pare kilo to z nią będe bo jest ładna tylko troche gruba " . Musze z tym coś zrobić bo nie wytrzymam.Mi bardzo na nim zależy.
__________________
karolinka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 15:52   #10
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: chce być chuda

Cytat:
Napisane przez karolinka33
Ale wtedy nie wchodził w gre chłopak. Jakbym schudła ( zrzuciła pare kilo z siebie np. 19) spojrzał by na mnie . I byśmy może byli razem. Nawet słyszałam od jego kumpla , że Tomek powiedział " jak zrzuci pare kilo to z nią będe bo jest ładna tylko troche gruba " . Musze z tym coś zrobić bo nie wytrzymam.Mi bardzo na nim zależy.
Bez sensu jest Twoja teoria. Schudnąc, bo chcę mnie tego jedynego faceta, a mało ich na świecie?!
Po prostu nie przejmuj się tym, co mówią inni, a jeśli Tobie zależy na lepszym samopoczuciu, które zaowocuje dzięki schudnięciu, to czemu nie, byle nie po trupach.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 21:12   #11
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: chce być chuda

Cytat:
Napisane przez karolinka33
Ale wtedy nie wchodził w gre chłopak. Jakbym schudła ( zrzuciła pare kilo z siebie np. 19) spojrzał by na mnie . I byśmy może byli razem. Nawet słyszałam od jego kumpla , że Tomek powiedział " jak zrzuci pare kilo to z nią będe bo jest ładna tylko troche gruba " . Musze z tym coś zrobić bo nie wytrzymam.Mi bardzo na nim zależy.
hmm...nie zawracaj sobie głowy takim chłopakiem
a szczególnie, jesli kumpel powiedział, ze on powiedział...
jesli ktoś nie chce z Toba być z powodu tych kilku kilo, to odchudzanie się nic nie da. Nie zakładaj, że schudniesz i Twoje zycie się zmieni, bo się nie zmieni. Zejdziesz rozmiar czy dwa w spodniach, ale nie staniesz się nagle inna osobą. nie warto chudnąc dla kogoś, warto tylko dla siebie
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 10:36   #12
BunnyZukino333
Rozeznanie
 
Avatar BunnyZukino333
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kontownia koło kielc
Wiadomości: 819
GG do BunnyZukino333
Dot.: chce być chuda

Hej moja droga wiecej ruchu i jeszcze raz ruchu, w kazdej postaci,polecam aqwaaerobic(super efekty),a dieta moze byc przy okazji, ale ja nie stosuje i efekty saa wole sie poruszac niz sie glodzicpozdrawiam i zycze powodzenia!
BunnyZukino333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 10:58   #13
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: chce być chuda

Cytat:
Napisane przez karolinka33
Raczej nie bo bym była chuda. A tak jestem gruba. Zamieżam nie jeść przez 3 dni . Jestem ciekawa czy mi to pomoże .
Powodzenia w niejedzeniu przez 3 dni. Moja kumpela bedac w twoim wieku tez wpadla na ten genialny pomysl skonczylo sie okropnym bolem zoladka, wymiotami i omdleniem. Akurat nie jedzenie w wieku 15 lat kiedy organizm, dojrzewa i dzieje sie tam burza hormonow i wszystkiego innego - nie jest dobrym pomyslem. Po prostu ogranicz slodkosci, zazywaj ruchu tak jak dotychczas. Przeksztalcasz sie w mloda kobiete - wiec jest to naturalna kolej rzeczy. Zapytaj swoja mame, jak wygladala w twoim wieku a jak wygladala pozniej. Ja mialam tak samo - tez mam 161 cm i tez w twoim wieku nagle utylam dokladnie tez 64 kilo. Trwalo to dwa lata - bo nagle po tej calej burzy moja waga zmniejszyla sie do 53 kg i tak jest do teraz a mam 30 lat.
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 12:10   #14
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: chce być chuda

wcale nei chcialabys byc chuda. chudsza, zgrabniejsza - tak. ale nei chuda.
Ja mam taki urok - bycia chuda. jem co popadnie w ilosciach duzych lub bardzo duzych. jestem malo aktywna fizycznie (głownie przez prace i malo wolnego czasu). jadam wysokokaloryczne rzeczy, tak, aby dostarczyc jak najwiecej kalorii do organizmu. jak wiadomo ich nadmiar przetwarzany jest w taknke zapasową, ktora powoduje tycie.
Niestety u mnie wszystko zostaje przerobione (jak.. lekarz mi nie pomógł).
jestem chuda, bo przy 1,68/9 waże zaledwie 48 kg. To bardzo malutko. Mam ok. 10 kg niedowagi. ale tak mam od zawsze... z chęcią bym przytyła tak jak miliony ludzi chce schudnąc. Ale nawet diet nie ma dl atakich jak ja
Wiec ciesz sie, z kazdego kg mniej i staraj sie zachowac zdrowy rozsądek przy dietach.

Ktoś wyzej napisał, ze zamienil sloycze na owoce - BRAWO! a telewizor na ruch. Gratuluję. I gratuluję efektów. a teraz mamy wiosne, zbliza sie lato wiec pora idealna na zdrowe jedzenie duzo swiezych owoców i warzyw, ladna pogoda sprzyjająca aktywnosci fizycznej.
Zyczę powodzenia
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:37   #15
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: chce być chuda

Ło matko czasem człowieka przekreca jak czyta takie posty
Po 1. 64 kg przy wzroscie 161 cm to nie jest tragedia
Po 2. Jesli ktoś Cię ma pokochać, to taką jaką jestes a nie taką jaką chciałby żebys była.
Po.3 Faceci nie lubią przytulac sie do kości
Po 4 Bycie za szczupła tez nie jest zdrowe
Po 5 Skorzystaj z rad dziewczyn piszących wczesniej


Najgorsze co możesz zrobic to się głodzić, to bardzo spowalnia metabolizm później to dopiero bedziesz miała problemy.

Pozdrawiam
Jedna z tych większych szczęśliwych
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 15:35   #16
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: chce być chuda

O matko! Odsysanie tłuszczu w wieku 15 lat? To już ruszać Ci się nie chce?! Nie obraź się, ale jesteś poprostu LEŃ...
Więcej ruchu, mniej jedzenia. Zamiast słodyczy owoce. Jedz to co lubisz tylko że w mniejszych ilościach i za każdym razem powtarzaj sobie że nie zjesz tego bo chcesz być szczupła.
Ja mam 15 lat, 177 cm i 54 kg i nie posądzajcie mnie o anoreksję
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 16:16   #17
misia2v
Raczkowanie
 
Avatar misia2v
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: O-c :)
Wiadomości: 238
Dot.: chce być chuda

Chuda to pojęcie względne. Najlepiej ostatni posiłek jedz 17:30, śniadanie 2małe kanapeczki, a obiad rozłóż sobie np. pierwsze danie ok 14:30, a drugie jako kolacja o 17:30 więcej ruchu i nie myśl o jedzeniu, a przede wszystkim o słodyczach bo Cię zgubią I nie rób tego dla nikogo innego jak dla siebie bo czasmi nie warto się tak poświęcać na schudnięcie potrzeba czasu bo nic nie dziej się od razu. Najpierw trzeba przyzwyczaić się do takiego trybu jedzenia i zmienić stare przyzwyczaienia Życzę silnej woli
__________________
( `v¨`)
`-.¸.-` KOCHAM



misia2v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 12:17   #18
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: chce być chuda

dziewczyno rok temu mając 15 lat 165cm ważyłam 70 i poprzez odstawienie słodyczy i chipsów oraz codzienne jeżdzenie na rowerze, codzienne ćwiczenia rano i weiczorem ok. godziny schudłam 10kg w 4 mies w tym roku mam zamiar to kontynuować i schudnąć jeszcze 5 kg i robię to ddla własnego samopoczucia, bo ludzie mi mówią że nie muszę się odchudzać. ale poczekaj aż będzie cieplej bo np ja nie mogę sięodchudzać gdy jest zimno. jak możesz to wracaj na piechotę ze szkoły do domu ja tak robię a mam 4 km więc weź się w garść a powiem Ci że nie problem w Twojej wadze tylko w psychice i braku pewności siebie... no to powodzenia życzę
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 13:19   #19
karolinka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9
Smile Dot.: chce być chuda

No ja dla siebie też to robię. Bo nawet tertaz zauważyłam,że się ze mnie koleżanki śmieją i mnie obgadują. A ja się nie leniuchuje bo chodze codziennie piechotą ze szkoły i do. A rower to wspaniały pomysł sama o tym myślałam. Musze tylko w te wakacje schudnąć do 44 kg żeby być chudym Mi się by to opłacało. A wogóle wszyscy w kółko mi mówią : ,, Ludzie Chudzi są szczęśliwi . Ale nimi są tylko wybrani, a ty się do nich nie zaliczasz "
Pozdrawiam
__________________
karolinka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 13:39   #20
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: chce być chuda

Cwicz cwicz i jeszcze raz cwicz! Codziennie biegaj po 30 minut-godzine. 3 razyw tyg na silownie.codzineie sie rozciagaj.to daje dobre efekty.i wsmarowywuj w siebie balsamy ujedrniajace i bierz kapiele z solą.I nie obzeraj sie slodyczami .mysle ze to wystarczy.a nie jakas dieta...Zycze pwoodzenia.
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:30   #21
agnieha_bb
Raczkowanie
 
Avatar agnieha_bb
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 72
GG do agnieha_bb
Dot.: chce być chuda

łoszzz matko, co to musi byc za facet jak tak mówi.... ja waze 69kg ale mam 172cm wzrostu i wcale nie przejmuje sie tym co o mnie mowia, bo sama sie dobrze w swojej skorze czuje jutro mam randeczke z cudownym facetem ty tez lepiej poszukaj takiego, ktory bedzie ciebei wart
__________________
agnieha_bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 18:55   #22
shikai
Raczkowanie
 
Avatar shikai
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 247
Dot.: chce być chuda

no każdy może być szczęśliwy a jeśli mały rozmiar jest powodem czyjegoś szczęścia to mu szczerze wspólczuję
shikai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 06:41   #23
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: chce być chuda

nic dodać i nic ująć.
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 08:39   #24
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: chce być chuda

Cytat:
Napisane przez karolinka33
Jestem bardzo gruba mam 64 kg wagi a mierze 61m Nie wiem co mam zrobić przy moim wieku 15 lat jest nie wskazana dieta. Jeżeli ktoś wie jaką dietę mogę stosować to proszę o odpowiedż. Wiem też że istnieje odsycanie tłuszcu ile to może kosztować i kiedy moge po nią iść skorzystać czy w tym wieku można.
To smutne co piszesz, bo jeśli chcesz zmienić swój wygląd w głównej mierze dla faceta, który stwierdził, że byłby z Tobą gdybyś była szczuplejsza. Ciekawe jaki warunek postawi, gdy już schudniesz? Może, że byłby z Tobą gdybyś była wyższa, albo gdybyś miała mniejsze stopy itd. I co wtedy zrobisz? Wiem, że jesteś młodą dziewczyną i patrzysz na sprawy damsko-męskie z innej perspektywy niż dorosła kobieta. Jeśli chcesz coś w sobie zmienić, zrób to wyłącznie dla siebie - nie dla chłopaka, czy koleżanek. I nie zwracaj uwagi na chłopaków, którzy Cię nie akceptują takiej jaka jesteś.

Odnośnie diety to jestem przekonana, że wyeliminowanie z niej słodyczy, przekąsek typu chipsy, orzeszki, fast foodów i odrobina zwiększonej aktywności fizycznej powinny załatwić sprawę.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 12:33   #25
Sonia1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 122
GG do Sonia1982
Dot.: chce być chuda

NO nie moge... a daj Ty sobie spokoj z takim facetem, widocznie mu na Tobie nie zalezy skoro przeszkadzaja mu twoje kg. Malo tego kwiatu jest za Ziemi, zobaczysz znajdziesz kogos kto Cie pokocha taka jaka jestes. A on niech sobie znajdzie jakas sztuczna wysuszona blondi:d
Pozdeawiam!
Sonia1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 14:37   #26
lokusia-16
BAN stały
 
Avatar lokusia-16
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraśnik
Wiadomości: 1
GG do lokusia-16
Dot.: chce być chuda

matko boska co wy tu wypisujecie niektóre to szokkk nie róbcie tragedi dobrze bedzie dużo ruchu owoców i wody (niegazowanej)i spoko bedzie mam 161wysokości i waże 48/49kg tez mi sie wydaje ze jestem gruba ale wali mnie to szczerze co inni pomyslą sobie o mnie grunt to myśleć że jesteś ładna zgrabna i te de :Pto tyle pozdrawiam i za te co chcą sie odchudzać trzymam kciuki
lokusia-16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-01, 12:12   #27
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: chce być chuda

gadanie gadanie,

nikt nigdy nie będzie wyglądał jak chce,,, bo nikt nie jest idealny, ale chude to naprawde uwierszcie mi nie chcecie wcale byc ! ! ! Ciągłe uwagi " ty anorektyczko" to potrafi tak zdołowac ze szok, nie wpomne o ciuchach,,, poprostu nie robią takich małych ja mam 161 cm i ważę 40, ale niw wygladam wcale jak anorektyczka
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:55   #28
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 221
Dot.: chce być chuda

Hm ja proponuję Ci dużo ruchu, zero słodyczy i innych bomb. Ja mam 16 lat 162 wz i waze 45 kg.... tutaj jest wątek o zbiorowym odchudzaniu, zawsze to raźniej http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post2234379
45e3bde63f48e77c45e96500fd2ed8d5ea7cdd58_6407d02e15973 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:32   #29
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: chce być chuda

karolinka po co ci te cyferki na wadze.. wazniejsze są cm !!! podaj swoje wymiarki bo waga nie jest równa cm
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-10, 18:46   #30
karolinka33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 9
Unhappy

Wole nie mówić cm bo to jest tragedia Ale jeżeli chcecie to oki. Mam 85 cm w pasie , to jest tragedia
__________________
karolinka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.