Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-23, 09:36   #601
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie papryka za 8.95 a ogórek za 7.69.
O ile cena papryki jeszcze fajna, to cena ogórka..no cóż, nie kupiłam Ostantio wodnisty i bez smaku był, nie będe ryzykować.
Czas przytargać kiszone z komórki
Dla mnie większość warzyw obecnie jest bez smaku, zwłaszcza ogórki i pomidory. Czekam z utęsknieniem na wiosnę i lato, kiedy owoce i warzywa mają smak i zapach.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:40   #602
Gingeros
Raczkowanie
 
Avatar Gingeros
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 65
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dla mnie większość warzyw obecnie jest bez smaku, zwłaszcza ogórki i pomidory. Czekam z utęsknieniem na wiosnę i lato, kiedy owoce i warzywa mają smak i zapach.
truskawki
__________________
Immerse your soul in love
Gingeros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:40   #603
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dla mnie większość warzyw obecnie jest bez smaku, zwłaszcza ogórki i pomidory. Czekam z utęsknieniem na wiosnę i lato, kiedy owoce i warzywa mają smak i zapach.
Dokladnie beda miec smak i zapach no i ceny bardziej zachecajace
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:42   #604
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Dla mnie większość warzyw obecnie jest bez smaku, zwłaszcza ogórki i pomidory. Czekam z utęsknieniem na wiosnę i lato, kiedy owoce i warzywa mają smak i zapach.
Ano, niestety.
Chociaż papryka z zeszłotygodniowej promocji była przepyszna!
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:47   #605
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

kupiłam wczoraj mix sałat z rukolą, pomidorkami cherry, sosem i wędzonym kurczakiem był też mix z roszponką, mozzarellą i sosem. Jadłyście? Będę dziś konsumowała na podwieczorek i nie wiem, czy nie wziąć ze sobą, na wszelki wypadek, czegoś sprawdzonego
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:47   #606
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie przepyszny U mnie nie ma problemu ze sklepami rybnymi, mamy w mieście ze 4 czy 5 sklepów bardzo dobrze zaopatrzonych. I nie mieszkam w nadmorskiej miejscowosci, żeby nie było hehe
Kupuje taki paczkowany pasztet chyba za 4.99 paczka 250 gram, jak się nie mylę i daję na kanapkę, albo wcinam sam. Są też takie na wagę. Widziałam taki w Le clercu np. Mi smakuje, lubie łososia, a łososia tam czuc. Nie wiem czy zasmakuje komus kto ryb nie jada.


U mnie dopiero dzis pojawiły się paczkowana rucola i roszponka, u was były wcześniej?
Mixy sałat są owszem, cały czas, ale dziś dołożyli samą rucolę i samą roszponkę.
Muszę w takim razie wypróbować ten pasztet przy najbliższej okazji.
Sklep rybny z prawdziwego zdarzenia, to jest to. Kiedyś w pobliżu mojego miejsca zamieszkania był takowy. Pamiętam, ten zapach

Obecnie z prawdziwego zdarzenia sklepów rybnych czy mięsnych jest jak na lekarstwo. Jak oglądam programy kulinarne i widzę, ogromne hale targowe w innych krajach gdzie można zakupić ryby, mięsa, owoce i warzywa, sery etc. to szczerze dziwię się dlaczego u nas nie ma takich miejsc

Odnośnie roszponki i rucoli to ja już widywałam je od dłuższego czasu.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:56   #607
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
One są rewelacyjne
O tak I to za tą cenę

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
Zjadam chrząszcze o które się bije z moim pająckiem
Dla mnie ryba to mięso- zwierzę ale ok spokój bo powstaje dyskusja nie na temat


Zależy która ryba

Iza, strzeliłaś straszną gafę z tym ssakiem, więc już może zakończmy tą dyskusję. Rozumiem, nie wiedziałaś, że ryba nie jest ssakiem tylko kręgowcem, więc daruj sobie wypisywanie o jedzeniu chrabąszczy

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to ryby ssakami nie są
Delfiny, orki, walenie itd. to SSAKI, nie ryby
Koniec tematu


Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość

U mnie na półce gdzie lezy seria Be Beauty kolorówka, czyli te Eveline, są ceny na błyszczyk, lakier do pzanokci, fluid i własnie na tusz. Kiedyś widziałam ze jest, ale ostatnio notorycznie nie ma.
Wzięłam wczoraj zestaw tusz i błyszczyk, ale to była resztka w wyprzedazowej.
U mnie w mieście Biedrona widocznie jest jakaś wybrakowana U mnie tuszy ani błyszczyków nie ma A w kosmetycznej części buszuję ostro
Tusze i błyszczyki ostatnio widziałam chyba przed świętami, ale to na jakiejś promocji było

Cytat:
Napisane przez Gingeros Pokaż wiadomość
truskawki
Jadłaś te Biedronkowe? Smaczne były?
Zastanawiałam się nad ich zakupem, ale w tym czasie takie owoce sezonowe są bez smaku
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 09:59   #608
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie przepyszny U mnie nie ma problemu ze sklepami rybnymi, mamy w mieście ze 4 czy 5 sklepów bardzo dobrze zaopatrzonych. I nie mieszkam w nadmorskiej miejscowosci, żeby nie było hehe
Kupuje taki paczkowany pasztet chyba za 4.99 paczka 250 gram, jak się nie mylę i daję na kanapkę, albo wcinam sam. Są też takie na wagę. Widziałam taki w Le clercu np. Mi smakuje, lubie łososia, a łososia tam czuc. Nie wiem czy zasmakuje komus kto ryb nie jada.


U mnie dopiero dzis pojawiły się paczkowana rucola i roszponka, u was były wcześniej?
Mixy sałat są owszem, cały czas, ale dziś dołożyli samą rucolę i samą roszponkę.
U mnie jest już od dawna sama rukola i roszponka. A dopiero dwa dni temu przyjechały re mixy sałatek z kurczakiem i mozzarellą.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:57 ----------

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa Pokaż wiadomość
kupiłam wczoraj mix sałat z rukolą, pomidorkami cherry, sosem i wędzonym kurczakiem był też mix z roszponką, mozzarellą i sosem. Jadłyście? Będę dziś konsumowała na podwieczorek i nie wiem, czy nie wziąć ze sobą, na wszelki wypadek, czegoś sprawdzonego
Jadłam ta z kurczakiem, smaczna, tylko ja chciałabym więcej pomidorków cherry, bo są pyszne
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:59   #609
Gingeros
Raczkowanie
 
Avatar Gingeros
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 65
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Jadłaś te Biedronkowe? Smaczne były?
Zastanawiałam się nad ich zakupem, ale w tym czasie takie owoce sezonowe są bez smaku
nie nie to było nawiązanie do świeżych warzyw w lecie
__________________
Immerse your soul in love
Gingeros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:02   #610
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
O tak I to za tą cenę
U mnie w mieście Biedrona widocznie jest jakaś wybrakowana U mnie tuszy ani błyszczyków nie ma A w kosmetycznej części buszuję ostro
Tusze i błyszczyki ostatnio widziałam chyba przed świętami, ale to na jakiejś promocji było
O patrz, a ja nie dalej jak wczoraj narzekałam że notorycznie nie ma tuszy a dzis patrzę że leżą Był pogrubiająco-rozdzielający i wydłużająco-podkręcający. Specjalnie aż się zatrzymałam. Chociaż narazie jestem dobrze zaopatrzona w tusze, ale warto wiedzieć

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
U mnie jest już od dawna sama rukola i roszponka. A dopiero dwa dni temu przyjechały re mixy sałatek z kurczakiem i mozzarellą.[COLOR="Silver"]

Jadłam ta z kurczakiem, smaczna, tylko ja chciałabym więcej pomidorków cherry, bo są pyszne
To u mnie jaki "postęp", rukola i roszponka dojechały dopiero dziś, razem z sałatkami z kurczakiem i mozzarella, bo tez ich do tej pory nie było
Chociaż, mnie tam one niepotrzebne do niczego, no ale dobrze mieć to co na wizażu opisujecie.
Czuję teraz jakis hm, komfort psychiczny
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:06   #611
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Gingeros Pokaż wiadomość
nie nie to było nawiązanie do świeżych warzyw w lecie
Ach, myslałam, że może się skusiłaś na te biedronkowe truskawki

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
O patrz, a ja nie dalej jak wczoraj narzekałam że notorycznie nie ma tuszy a dzis patrzę że leżą Był pogrubiająco-rozdzielający i wydłużająco-podkręcający. Specjalnie aż się zatrzymałam. Chociaż narazie jestem dobrze zaopatrzona w tusze, ale warto wiedzieć
Może u mnie też się pojawią? Choć wczoraj byłam w innej Biedronie po te pyszne deserki z sosem karmelowym i też nie było tuszy
W ogóle wczoraj pustka panowała, wszystkie te kosze ustawione na środku były puste
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 10:09   #612
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
A ile kosztuje pasta do zębów w Biedronce ? Ja wczoraj akurat zakupiłam Signal w cenie 3,49 zł, a niektóre pasty były w cenie 9 zł i wyżej. Tym sklepem nie była Biedronka.
Ja ostatnio kupiłam Signala i tak mnie ta pasta podrażniła, że szok . Normalnie płakałam przy myciu zębów, a potem miałam od wewnątrz poranione i opuchnięte wargi
Wróciłam do Blend a med i jest wszystko ok
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:16   #613
malagaw
Zakorzenienie
 
Avatar malagaw
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 402
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
U mnie dopiero dzis pojawiły się paczkowana rucola i roszponka, u was były wcześniej?
Mixy sałat są owszem, cały czas, ale dziś dołożyli samą rucolę i samą roszponkę.
U mnie są już od dłuższego czasu, ale nigdy ich nie kupuję, jakoś mixy bardziej do mnie przemawiają
__________________
Procrastinate now and panic later.
malagaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:18   #614
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Czy widziałyscie u siebie jeszcze te pendrive'y 8 gb ?
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:24   #615
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
Czy widziałyscie u siebie jeszcze te pendrive'y 8 gb ?
Nie, zeszły w jeden dzień:d
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:29   #616
joasiekp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 42
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez karateczka000 Pokaż wiadomość
Czy widziałyscie u siebie jeszcze te pendrive'y 8 gb ?
U mnie pendrive niby nie było już tego dnia kiedy się miały ukazać o godzinie 7,05. Na moje pytanie o pendrive Pani zrobiła kwaśną minę i powiedziała ze chyba już nie ma ale na moje pytanie "Jak to o tej godzinie już nie ma?" pani zawołała do innej żeby poszukała i dziwnym trafem na magazynie znalazła ostatni... Więc wątpię żeby jakiś się jeszcze gdzieś uchował
joasiekp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:33   #617
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez joasiekp Pokaż wiadomość
U mnie pendrive niby nie było już tego dnia kiedy się miały ukazać o godzinie 7,05. Na moje pytanie o pendrive Pani zrobiła kwaśną minę i powiedziała ze chyba już nie ma ale na moje pytanie "Jak to o tej godzinie już nie ma?" pani zawołała do innej żeby poszukała i dziwnym trafem na magazynie znalazła ostatni... Więc wątpię żeby jakiś się jeszcze gdzieś uchował
7.05 i już nie ma heh...
Tak samo było kiedys z kołdrą letnią, też "już" nie było zaraz po otwarciu.
Ale ja mam jeden "chłyt", zawsze mówię wtedy: "O to ja spytam pana kierownika, on pewnie będzie wiedział czy albo gdzie jeszcze są".
Wtedy się aż 4 kołdry znalazły, wzięłam dwie ja i dwie mama
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 10:55   #618
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Tak były jakieś 2 miesiące temu (przynajmniej u mnie) po ok. 9,60 zł

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------


W jakiej cenie ten ser ? U mnie na osiedlu oryginał kosztuje 3.30 zł za 270 gram

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Dostanę w Biedronce pasztet lub pieczeń z łososia? Cos podobnego do tego ?
http://forum.dieta-dukan.pl/download/file.php?id=11027

Widzialam to W delikatesach i zastanawiam sie czy w Biedronce jest a jak jest to mozę tańsze ?
chodzi pewnie o fistaszki. u mnie też były. ale takich "luźnych orzeszków" nie było przynajmniej nie w mojej biedrze

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Nie ma nic takiego.
Ja taki pasztet z łososia kupuję w typowo rybnym sklepie, mniamuśne

Wróciłam ja ze sklepu, choć iść się nie chciało, taka zawierucha wietrzna z deszczem brrr
Przytargałam ten żółty velvet, ja tam wymogów co do papieru nie mam, aby tani był Styknie

A i pojawiła sie u mnie same paczkowana rucola i paczkowana roszponka, obok mixów sałat. Ktoś tu wczoraj wspominał że by sie przydało, to oto jest
wczoraj wieczorem na wątku z podpisu DudiBoy'a pytałam się gdzie można dostać pasztet z łososia a odp znalazłam tutaj dzięki Tobie wiem że trzeba uderzać na sklep rybny, a Ervisha pisała że również w delikatesach

co do papieru to ja zawsze korzystam z promocji w kauflandzie. Jeżeli ktoś ma w poblizu to polecam sprawdzać aktualne gazetki. Papier toal. często maja w promocji niedawno kupiłam foxy jedwab, 10 rolek za ok 7-8zł, mięciutki, wytrzymały i ślicznie pachnie talkiiem jeszcze chwila i napiszę odę do tego papieru toaletowego


Cytat:
Napisane przez ca7hu Pokaż wiadomość
sałata lodowa po 5,99zł to jest przesada, ja rozumiem, że zima i nie sezon na warzywa i owoce ale te ceny mnie przerażają dosłownie i nie chcę myśleć jakie są w normalnych małych sklepikach skoro nawet w biedronce malutka sałata kosztuje 2x tyle co zwykle

ktoś wspominał o jogurtach bon creme i jakiejś wersji cytrynowej z ciasteczkami?! pewnie chodzi o jakąś wersję firmową - jaką i gdzie można to cudo znaleźć?

co do nowych past kanapkowych - faktycznie ta z mozarellą i twarożkiem odrobinę zalatuje czosnkiem ale w składzie czosnku w ogóle nie widziałam (?)
wczoraj wieczorem kupiłam sałatę lodową w inter marche za 2,49zł za sztukę!!! chyba mają obecnie jakąś promocję bo dzień wcześniej bratowa kupowała też podobno za niecałe 3zł.
przepraszam za te wstawki o innych sklepach ale myślę że mimo iż ubóstwiamy biedronkę warto czasem skorzystać z fajnych promocji gdzie indziej

ja w tej paście czuję czochacza tak ze szok i też zwróciłam uwagę że w składzie nic nie ma na ten temat ciekawe...
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:04   #619
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Nie, zeszły w jeden dzień:d
Cytat:
Napisane przez joasiekp Pokaż wiadomość
U mnie pendrive niby nie było już tego dnia kiedy się miały ukazać o godzinie 7,05. Na moje pytanie o pendrive Pani zrobiła kwaśną minę i powiedziała ze chyba już nie ma ale na moje pytanie "Jak to o tej godzinie już nie ma?" pani zawołała do innej żeby poszukała i dziwnym trafem na magazynie znalazła ostatni... Więc wątpię żeby jakiś się jeszcze gdzieś uchował
Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
7.05 i już nie ma heh...
Tak samo było kiedys z kołdrą letnią, też "już" nie było zaraz po otwarciu.
Ale ja mam jeden "chłyt", zawsze mówię wtedy: "O to ja spytam pana kierownika, on pewnie będzie wiedział czy albo gdzie jeszcze są".
Wtedy się aż 4 kołdry znalazły, wzięłam dwie ja i dwie mama
uuu to się obudziłam odpowiednio w czas
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 11:06   #620
NibyNic
Zakorzenienie
 
Avatar NibyNic
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: III piętro
Wiadomości: 17 137
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

widzialam w mojej biedronce kawior abba - sloiczek po 8,49 - jedliście, porobowaliscie? dobre to?
dzis kupilam kapustę, deserki ("bonti"?), pastę łososiową, dżem "papaja maracuja" i bluzkę synowi (bralam rozmiar 110, nie chcivlam rozrywac opakowania i w domu okazalo sie ze bardzo duza jest)
__________________
Pamiętamy dobre czasy i złe czasy, zapominając, że większość nie jest ani dobra, ani zła. Po prostu jest.

NibyNic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:07   #621
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atatoja Pokaż wiadomość
chodzi pewnie o fistaszki. u mnie też były. ale takich "luźnych orzeszków" nie było przynajmniej nie w mojej biedrze
a u mnie nadal są i to nawet w dobrych cenach )

Cytat:
co do papieru to ja zawsze korzystam z promocji w kauflandzie. Jeżeli ktoś ma w poblizu to polecam sprawdzać aktualne gazetki. Papier toal. często maja w promocji niedawno kupiłam foxy jedwab, 10 rolek za ok 7-8zł, mięciutki, wytrzymały i ślicznie pachnie talkiiem jeszcze chwila i napiszę odę do tego papieru toaletowego
a mnie ostatnio w K. oszukali wlasnie na papierzer toaletowym !! :P o całe 3 zlote. kupowalam velvet ten super dlugi i za opakowanie zamiast 6.99 jak bylo napoisane zaplacilam 9.99 a skapnelam sie dopiero w domu :P

Cytat:
wczoraj wieczorem kupiłam sałatę lodową w inter marche za 2,49zł za sztukę!!! chyba mają obecnie jakąś promocję bo dzień wcześniej bratowa kupowała też podobno za niecałe 3zł.
przepraszam za te wstawki o innych sklepach ale myślę że mimo iż ubóstwiamy biedronkę warto czasem skorzystać z fajnych promocji gdzie indziej
ja ogolnie czasami polecam sie przejsc do intermarche, szczegolnie po produkty z chemii z ich logo. np. plyn do prania zarowno do bialego jak i koloru za dwa litry place ok. 9 zł i naprawde nie moge na niego narzekac
ppodobnie jest z mleczkami do mycia kabin prysznicowych - 6 zł za psikane albo za mleczko do wanny jakies 3,50

Cytat:
ja w tej paście czuję czochacza tak ze szok i też zwróciłam uwagę że w składzie nic nie ma na ten temat ciekawe...
kurcze. a ja tak lubie czosnek a tam ni w zab nie czuje nic z niego. te pasty zostja na polkach czy znikaja z regularnej sprzedazy po tej gazetce??
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:20   #622
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Gingeros Pokaż wiadomość
(...)
a te parówki biedronkowe nie są robione przez sokołów?
parówki owszem dobre, ale przy moim dziecku zmuszona jestem kupować mu kiełbasę śląską cienką dla niego to jest właśnie parówka
A nie wiem, nie chce mi się iść do lodówki

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez sowaaaaa Pokaż wiadomość
pierwsze słyszę żeby im się coś robiło :P u mnie nie raz leżały ok 7 dni i nic im nie było może dlatego że trzymam je w tej dolnej szufladce na warzywa i owoce albo nie wiem jak to wytlumaczyć
Od tego soku(?) takie się robią z wierzchu..
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:22   #623
atatoja
Rozeznanie
 
Avatar atatoja
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 937
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez As_kaa Pokaż wiadomość
a u mnie nadal są i to nawet w dobrych cenach )



a mnie ostatnio w K. oszukali wlasnie na papierzer toaletowym !! :P o całe 3 zlote. kupowalam velvet ten super dlugi i za opakowanie zamiast 6.99 jak bylo napoisane zaplacilam 9.99 a skapnelam sie dopiero w domu :P



ja ogolnie czasami polecam sie przejsc do intermarche, szczegolnie po produkty z chemii z ich logo. np. plyn do prania zarowno do bialego jak i koloru za dwa litry place ok. 9 zł i naprawde nie moge na niego narzekac
ppodobnie jest z mleczkami do mycia kabin prysznicowych - 6 zł za psikane albo za mleczko do wanny jakies 3,50



kurcze. a ja tak lubie czosnek a tam ni w zab nie czuje nic z niego. te pasty zostja na polkach czy znikaja z regularnej sprzedazy po tej gazetce??
no niestety trzeba zwracać uwagę na paragony.. i przyglądać się uważnie w K. czego dotyczy promocja, bo czasem jest tak ze np sok jabłkowy jakiejś firmy przecenią, ale pomarańczowego już nie a stoją razem na takim specjalnym promocyjnym regale, który sugeruje, ze promocja dotyczy obu smaków. Ceny pomarańczowego "przypadkiem" nie ma i człowiek się nabiera... tak samo mogło być z papierem, albo po prostu brzydko mówiąc Cię orżnęli

wszędzie idzie znaleźć coś ciekawego. inter marche mam neistety blisko tylko jak przyjeżdzam do rodziców. u siebie mam za daleko byb po coś tam jechać ;P w kauflandzie lubię bvyć wieczorem bo czesto mają fajne promocje na warzywa i owoce jeśli wiedzą ze następnego dnia maja dostawę. takim sposobem jakiś miesiąc temu kupiłam piękne pieczarki 2,50zł za kg (a wszędzie były za conajmniej 8zł)

wybaczcie mi ten off top po raz kolejny

co do past to może są rózne serie..? bo ja czosnek czuję aż za wyraźnie choc bardzo lubię
co do tego czy sa na stałe czy tylko chwilowo zdania są podzielone mi się wydaje ze chwilowo (niestety) ale DudiBoy zakłada ze wchodzą na stałe mieliśmy dyskusję na ten temat parę stron wstecz

zaraz zjem kanapkę z pastą (tą z mmozarellą) kiełkami rzodkiewki (też z B.) i jakąś wędliną z Lidla
__________________
Jeśli chcesz tęczę, musisz pogodzić się z burzą
atatoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:23   #624
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
(...)
Iza, strzeliłaś straszną gafę z tym ssakiem, więc już może zakończmy tą dyskusję. Rozumiem, nie wiedziałaś, że ryba nie jest ssakiem tylko kręgowcem, więc daruj sobie wypisywanie o jedzeniu chrabąszczy

Co do drugiej części Twojej wypowiedzi, to ryby ssakami nie są
Delfiny, orki, walenie itd. to SSAKI, nie ryby
Koniec tematu
(...)
1. Łza
2. Gafy nie strzeliłam
3. Przepraszam jaśnie Panią, że odważyłam się zażartować. Uniżony sługa więcej tego nie zrobi...
4. Nie komentuje.
5. Na przyszłość proszę abyś doczytała resztę moich postów jeśli znów Cię najdzie chęć robić z kogoś idiotę


Ogółem- czemu tylko Ty się czepiasz? Jakoś reszta osób przyjęła do wiadomości, że ryby to zwierzęta i wg mnie jem wtedy mięso. Tak, nie komentuj więcej bo każdy może mieć SWOJE zdanie na dany temat
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:24   #625
Agoorka
Zadomowienie
 
Avatar Agoorka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: My room
Wiadomości: 1 859
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Pędzicie z wątkiem, nie ma co . Aż się boję, co będzie jak wskoczą tu skany gazetki urodowej , nie nadąży się z czytaniem




Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
Pojawil sie u was balsam garniera za 14 z czyms w zielonej butelce?
Nie jest w stalej sprzedazy i nie bedzie,w gazetce zadnej nie bylo go i nie wiem skad sie wzial
U mnie są, ale nie wiem po ile, aż się zainteresuję przy okazji. Stoją na półce z kosmetykami

Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
A czy są w Biedronce jakieś płyny do płukania ust?
Jest jeden, nawet trochę go używałam, ale coś moim dziąsłom nie podpasował
__________________
"Być zagadką, której nikt nie zdąży zgadnąć, nim minie czas"


Agoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:29   #626
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez lza_slonca Pokaż wiadomość
1. Łza
2. Gafy nie strzeliłam
3. Przepraszam jaśnie Panią, że odważyłam się zażartować. Uniżony sługa więcej tego nie zrobi...
4. Nie komentuje.
5. Na przyszłość proszę abyś doczytała resztę moich postów jeśli znów Cię najdzie chęć robić z kogoś idiotę


Ogółem- czemu tylko Ty się czepiasz? Jakoś reszta osób przyjęła do wiadomości, że ryby to zwierzęta i wg mnie jem wtedy mięso. Tak, nie komentuj więcej bo każdy może mieć SWOJE zdanie na dany temat
Nie, rzeczywiście wcale nie strzeliłaś idąc w zaparte, że ryba to ssak Masz rację, komentować nie ma co, może po prostu wypadało by pewne rzeczy z Twojej strony się dowiedzieć albo doczytać, a nie takie brednie wypisywać
Idioty z nikogo nie robiłam. Pretensje możesz mieć tylko do samej siebie, że pewnych rzeczy się nie douczyłaś
Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale wybacz, są rzeczy stałe i nie zmienisz tego, że ryby należą do kręgowców
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:30   #627
marta19877
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 31
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Mam pytanie a propo twarogu Presidenta, który jak mniemam dopiero niedawno pojawił się w mojej biedronce Czy ktoś może kupował ten twaróg delikatny śmietankowy Presidenta: http://www.lactalis.pl/product,products,232.html ?
Jaką on ma konsystencję? Jest kremowy, czy taki ziarnisty jak twaróg biały w klinku (bo za takim niestety nie przepadam)?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
marta19877 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:35   #628
Gingeros
Raczkowanie
 
Avatar Gingeros
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ZG
Wiadomości: 65
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Forget_me Pokaż wiadomość
Nie, rzeczywiście wcale nie strzeliłaś idąc w zaparte, że ryba to ssak Masz rację, komentować nie ma co, może po prostu wypadało by pewne rzeczy z Twojej strony się dowiedzieć albo doczytać, a nie takie brednie wypisywać
Idioty z nikogo nie robiłam. Pretensje możesz mieć tylko do samej siebie, że pewnych rzeczy się nie douczyłaś
Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale wybacz, są rzeczy stałe i nie zmienisz tego, że ryby należą do kręgowców
czyżby nieliczni nie wyczuli ironii w słowach lza_slonca

ryby są rybami ssaki, tak samo jak ryby są kręgowcami

coś serio podeszłaś do całej sprawy, większość potraktowała to jak żart
__________________
Immerse your soul in love

Edytowane przez Gingeros
Czas edycji: 2012-02-23 o 11:39
Gingeros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:37   #629
Forget_me
Zakorzenienie
 
Avatar Forget_me
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Schrimm :)
Wiadomości: 19 516
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Gingeros Pokaż wiadomość
czyżby nieliczni nie wyczuli ironii w słowach lza_slonca
No tak, niektórym tylko ironia zostaje skoro pewne rzeczy w szkole przespali
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu
idiotów."
S. Lem
Forget_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:39   #630
As_kaa
Raczkowanie
 
Avatar As_kaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z łóżka.
Wiadomości: 428
Dot.: Biedronka - produkty godne polecenia cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Agoorka Pokaż wiadomość

U mnie są, ale nie wiem po ile, aż się zainteresuję przy okazji. Stoją na półce z kosmetykami
u mnie tez sa, podajze za 14.29, ale stoja w koszach, nie na polce z kosmetykami.
Cytat:
Jest jeden, nawet trochę go używałam, ale coś moim dziąsłom nie podpasował
mi tez nie , strasznie podraznil i troche zostawial osad.
As_kaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.