Sierpnióweczki 2016! - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-21, 11:20   #3361
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Juu_ Pokaż wiadomość
Ale wam zazdroszczę! Ja przytyłam juz 2.5kg i teraz pilnuje się żeby nie przekroczyć 3kg do końca 1 trymestru... Oczywiście nie odchudzam się ani nic, jem normalnie ale u mnie to brak ruchu, myślałam że będę chodzić na basen/spacery ale od 2tyg totalnie nic mi sie nie chce. Po 8h po pracy jem obiad i od 17 leżę na sofie a po 20 zasypiam -.-
Wczoraj udało mi sie wyjsć do kina (na Tarantino) i udało mi sie nie zasnąć przez te 3h ale jak tylko wróciliśmy do domu po 21 to padłam na łóżko mam nadzieje ze ten stan minie i od 2 trymestru bede mieć więcej energii i conajmniej 1kg z tych 2 to moje wielkie cycki (2 rozmiary do przodu!:O).

Powodzenia na wizytach!

Ps.
Oczywiście nie zazdroszcze wam mdłości i niechęci do jedzenia (przez co chudnięcia) ale po prostu braku przyrostu wagi bo u mnie to jak nie przypilnuje to skoczy w bardzo szybkim tempie..
ja też przytyłam około 1,5kg..też zalegam tak jak Ty i jem , jem i jem.. ale ta teoria dot biustu mi się podoba
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 11:33   #3362
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Co do rogala do spania, to ja w ciąży z synkiem miałam mega bóle kręgosłupa, dzięki tej poduszce całkiem mi one w nocy przeszły, komfort spania poprawił się o milion procent, uwielbialam ją nad zycie. Nie wyobrażam sobie nawet ukladania się zbrzuchem do spania bez niej.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 11:36   #3363
justynkie
Wtajemniczenie
 
Avatar justynkie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 276
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Ja od poczatku ciąży mam ok 3kg na plusie, jem normalnie, nie objadam się, może trochę częściej pozwalam sobie na coś słodkiego. No ale ja mam dwójeczkę to i przyrost wagi spory.
U nas na PM2014 jest dziewczyna która miała bardzo zdrową ciążę, przez wymioty chudła zamiast tyć i ostatecznie po porodzie waży -8 kg do wagi sprzed ciąży Pozazdrościć wagi!
__________________

justynkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 11:38   #3364
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Dziewczyny mam wyniki : HIV - ujemny, HCV- niereaktywny?, HBs antygen WZW- ujemny , WR- ujemny. Cukier na czczo norma 3,5-5,5 mam 5,5 czyli górna norma ale lepiej ostatni wynik bo był powyżej normy. Godzine po posiłku norma do 7,8 mam 5,3 , dwie godziny po posiłku norma do 10,2 mam 6,0. Myśle, że chyba w miare oki?? W sumie to sie nie znam ale mam taką nadzieje
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 11:52   #3365
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cześć dziewczynki ja dzisiaj byłam na pobraniu krwi troszke sie naczekałam oczywiście przez to bycie na czczo zaliczyłam kibelek ale lepiej raz dziennie niż kilka razy . Wrociłam do domku pyszne śniadanko zjadłam i poszłam sppać
Co do tycia to ja na pewno mam około 3 kilo juz na plusie same cycusie to połowa tej wagi ale nie przejmuje się tym wcale, w pierwszej ciąży przytyłam tylko 10 kilo i po porodzie od razu ubyło mi tych kilo ,mam nadzieje że i tym razem tak będzie
Jedynie co mnie teraz denerwuje to to że w nocy sie krece miejsca znaleźć nie moge ehhh jak nie siusiu to zła pozycja itp.

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizytki kochane zaciśnięte
Ja wizyte mam 29.01 wtedy założy mi położna karte i będą już wyniki z dzisiejszego pobrania.następną tą genetyczną/prenatalną mam 3.02 musze jechać aż 80 km od mojej miejscowości i yć tam na 8 rano bo jeszcze będą pobierali mi krew.

Jakie macie plany na nadchodzący weekend? Ja chyba z całą rodzinka wybierzemy sie do mojej siostry i przy okazji na ciuchowe zakupy bo musze dzieci poubierać bo tak mi wyrosły że masakra.
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 12:23   #3366
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

BeataAmelka pieknie zdj. za udane badanie gen


Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty .

Nie wiem ile waze hihih dopiero przed wizyta mam zamiar stanąć na wage ogolnie tez ciagle cos muszr przekasic sa to małe porcje.

Tez musze jechac po wyniki,

Aniol1985 cukier mysle ze ok szczegolnie po posilkach sa dobre wyniki. Reszta ok z tego co pamiętam z poprzedniej ciazy
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 12:25   #3367
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Mój maluszek ma juz skończone 12 tygodni

Ja schudłam 3 kg i teraz znowu przybrałam 2kg, więc powoli wracam do wagi początkowej. Mam lepszy apetyt i przeszły mi mdłości.
Muszę teraz uważać zeby sie nie przejadać.
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 12:50   #3368
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

aniula robicie test pappa?
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 12:54   #3369
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Mój maluszek ma juz skończone 12 tygodni

Ja schudłam 3 kg i teraz znowu przybrałam 2kg, więc powoli wracam do wagi początkowej. Mam lepszy apetyt i przeszły mi mdłości.
Muszę teraz uważać zeby sie nie przejadać.
Gratulacje, ja nie moge sie doczekać aż wyjde z 1 trymestru wiem ze teoretycznie zawsze może coś sie stać ale jakoś tak myśle ze po pierwszym trymestrze to jakoś sie myślenie poprawi i strach zejdzie...
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:50   #3370
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.

Edytowane przez niusiak25
Czas edycji: 2016-01-21 o 13:52
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 13:53   #3371
Talantea
Zakorzenienie
 
Avatar Talantea
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK/Wro
Wiadomości: 3 371
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
Gratulacje
__________________
11.08.2016

Talantea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 13:57   #3372
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
Gratulacje! Ja również 4razy zdawałam ale to dlatego że na starych zasadach i nie mogłam 3razy z placu wyjechać. Jak zasady sie zmieniły i na placu robiło sie tylko górke i łuk to odrazu wyjechałam na ulice i tam nie miałam problemu z parkowaniem, może dlatego że nikt nie czepiał sie kurczowo każdego milimetra koło jakiś linii . W każdym razie super że ci sie udało prawko to duży krok w samodzielność a mając dziecko to już w ogóle dobra rzecz
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:02   #3373
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

No nawet nie wiecie jaką czuję ulgę, że mam to po prostu z głowy
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:21   #3374
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

moja wizyta wczoraj poszła bardzo dobrze! dostałam skierowania na badania, lekarz normalnie ze mną pogadał i jestem trochę bardziej spokojna.
Ja od początku ciąży schudłam ok. 5kg jak nie więcej, narazie nie mam żadnych smakowych zachcianek ani wzrostu apetytu
stosujecie coś na biust? mój zwiększył już trochę swoją objętość a że z natury mam duże to boję się, że grawitacja zacznie mocno działać. narazie stosuje oliwke babydream ale czytałam w internecie o jakiś specjalnych wkladkach

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
Gratulacje!!
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:51   #3375
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
hej..gratulacje.. to wiadomo kto dziś stawia
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:52   #3376
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Ja mam tego wielkiego rogalahttp://allegro.pl/showitem/description/5643356334.html
Ale super! Już sobie wyobrażam, jak się z tym super śpi, szcególnie, że mam przepuklinę kręgosłupa w dolnym odcinku i spodziewam się atrakcji bólowych za miesiąc-dwa na najwyższym poziomie
Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość

Z dobrych wiadomości: Tżet dostał od szefa sanki (nie mogliśmy nigdzie znaleźć dla Natalki), musi je tylko trochę odświeżyć i przystosować dla naszej Gwiazdy .
Pamiętam jaka to była frajda w dzieciństwie na sankach śmigać

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Co do rogala do spania, to ja w ciąży z synkiem miałam mega bóle kręgosłupa, dzięki tej poduszce całkiem mi one w nocy przeszły, komfort spania poprawił się o milion procent, uwielbialam ją nad zycie. Nie wyobrażam sobie nawet ukladania się zbrzuchem do spania bez niej.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Skorzystam z doświadczenia już zdobytego przez inne

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość

Jakie macie plany na nadchodzący weekend? Ja chyba z całą rodzinka wybierzemy sie do mojej siostry i przy okazji na ciuchowe zakupy bo musze dzieci poubierać bo tak mi wyrosły że masakra.
Jutro przyjeżdża na weekend moja mam więc dziś sprzątanie łazienki Ale za to w sob. i nd. pyszne śniadanka i obiadki mnie czekają, bo mamie się wydaje, że ja nic nie jem i w ogóle się zaniedbuję więc wpada w szał w kuchni w godzinach bardzo porannych

Cytat:
Napisane przez Talantea Pokaż wiadomość
Mój maluszek ma juz skończone 12 tygodni

Ja schudłam 3 kg i teraz znowu przybrałam 2kg, więc powoli wracam do wagi początkowej. Mam lepszy apetyt i przeszły mi mdłości.
Muszę teraz uważać zeby sie nie przejadać.
dla malucha
Ja z kolei zważyłam się raz, ze 2 tyg. temu, zobaczyłam na wadze 75kg i sie przeraziłam. Od tego czasu na wage nie weszłam ale nie czuję, żebym przytyła Zważą mnie przy wizycie 09/02.

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
Gratulacje! Pamiętam, jak się cieszyłam po zdaniu prawka A teraz....nie prowadziłam chyba z 2 lata i będę musiała niedługo pomyśleć o jakichś lekcjach przypominających, bo chcę móc wozić malucha

Pon. i wt. spędzę w wa-wie na prośbę szefowej. Będę musiała jej wtedy powiedzieć, bo plany jakie ma w stosunku do mojej osoby są zdecydowanie nie do pogodzenia z macierzyństwem

Z zupełnie innej bajki - wczoraj odkryliśmy z Tż, że nasz kot ma tylko 4 (słownie: cztery) zęby. Reszta mu wypadła Za jakieś 2-3 miesiące powinien mieć już komplet zębów stałych, ale tak sobie pomyslałam, że u kota to tak bezboleśnie przebiegło i w ogóle, a za nie tak długi czas pewnie będzie dziecięcy dramat w tym samym temacie
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 14:54   #3377
BeataAmelka
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataAmelka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 880
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Heyka!Muszę się wam pochwalić dzisiaj zdałam prawko w końcu to było moje 4 podejście już się śmiałam że prędzej urodzę niż zdam :P
Za wszystkie wizyty oczywiście trzymam kciuki
Gratulacje
__________________
15.11.
11.12. serduszko synek
7.02. ostatnia wizyta u dr P.
TP: 28.07. Oliwierek
cudzie trwaj
BeataAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 15:04   #3378
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
hej..gratulacje.. to wiadomo kto dziś stawia
Jasne zapraszam na Dolny Śląsk co wolicie kakao czy świeżo wyciśnięty soczek z pomarańczy

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Z zupełnie innej bajki - wczoraj odkryliśmy z Tż, że nasz kot ma tylko 4 (słownie: cztery) zęby. Reszta mu wypadła Za jakieś 2-3 miesiące powinien mieć już komplet zębów stałych, ale tak sobie pomyslałam, że u kota to tak bezboleśnie przebiegło i w ogóle, a za nie tak długi czas pewnie będzie dziecięcy dramat w tym samym temacie[/QUOTE]

Jeśli chodzi o to może być faktycznie ciężko
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 15:21   #3379
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Ale super! Już sobie wyobrażam, jak się z tym super śpi, szcególnie, że mam przepuklinę kręgosłupa w dolnym odcinku i spodziewam się atrakcji bólowych za miesiąc-dwa na najwyższym poziomie




Jutro przyjeżdża na weekend moja mam więc dziś sprzątanie łazienki Ale za to w sob. i nd. pyszne śniadanka i obiadki mnie czekają, bo mamie się wydaje, że ja nic nie jem i w ogóle się zaniedbuję więc wpada w szał w kuchni w godzinach bardzo porannych



Pon. i wt. spędzę w wa-wie na prośbę szefowej. Będę musiała jej wtedy powiedzieć, bo plany jakie ma w stosunku do mojej osoby są zdecydowanie nie do pogodzenia z macierzyństwem

Z zupełnie innej bajki - wczoraj odkryliśmy z Tż, że nasz kot ma tylko 4 (słownie: cztery) zęby. Reszta mu wypadła Za jakieś 2-3 miesiące powinien mieć już komplet zębów stałych, ale tak sobie pomyslałam, że u kota to tak bezboleśnie przebiegło i w ogóle, a za nie tak długi czas pewnie będzie dziecięcy dramat w tym samym temacie
ja już mam atrakcje związane z plecami..nie wiem co to może byc..przed ciążą czasem czułam , że mnie łupie w plecach , ale nie zwracałam na to uwagi...a teraz jakaś masakra..dziwny ból na dole pleców, troche w kierunku miednicy..nawet nie wiem gdzie dokładnie boli

korzystaj z maminych specjałów..

to się szefowa zdziwi jeżeli mówisz, że ma jakieś plany wobec Ciebie..ale mam nadzieję, że dobrze przyjmie tą informacje
Cytat:
Napisane przez niusiak25 Pokaż wiadomość
Jasne zapraszam na Dolny Śląsk co wolicie kakao czy świeżo wyciśnięty soczek z pomarańczy

--
ja tam jestem na Dolnym Śl dla mnie wirtualne kakao może być
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-21, 15:35   #3380
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Piernik mnie tez plecy bola, poniżej pasa, z tyłu. Czasami jakby mi ktoś igły w pośladki wbijał.
dziś mnie pobolewa brzuch.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:01   #3381
aniula83
Rozeznanie
 
Avatar aniula83
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: dolnosląskie
Wiadomości: 998
GG do aniula83 Send a message via Skype™ to aniula83
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
aniula robicie test pappa?
tak mi sie wydaje że to to badanie ,ponoć tydzień na wynik będe czekała. Jade do tego ośrodka na badanie.
http://www.zdrowiekobiety.net/4.php
__________________
Dziecko to Boży znak , że życie powinno toczyć się dalej
[*]14.12.2010[*]
Mój Aniołek
[*]12.05.2014[*]
Drugi Aniołek
aniula83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:01   #3382
Nadia_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 49
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Hej

Jestem po wizycie u ednokrynologa, wyniki idealne tsh - 0,98; ft4- 1,60 przeciwciała super generalnie podejrzenie Hasimoto wykluczone jednak na pewno przez pierwszy trymestr muszę przyjmować najmniejszą dawkę leku żeby Maluszek miał tyle ile potrzeba - mega się cieszę bo mi spadło z 3,5 a wiem że w ciązy czesto rośnie. Za miesiąc wizyta więc zobaczymy czy dalej leczenie będzie konieczne czy nie, generalnie ciąża namieszała.

Co do objawów pisałyście jakiś czas temu, że jeśli są wymioty, mdłości itd to dobrze tzn że to dobry objaw dla ciąży - dziewczyny nic bardziej mylnego na ostatniej wizycie rozmawiałam na ten temat z gin roześmiała się że takie pogłoski chodzą, generalnie chodzi o to że każdy organizm reaguje inaczej na hormony i nie ma zależności że jak są wymioty i mdłości to super i jest wszystko oki, a jeśli brak objawów to coś się dzieje. Nieprawda. Po prostu te które nie mają objawów (w tym ja) to szczęściary i można zazdrościć - tak powiedziała mi moja gin, a niestety reszta musi się pomęczyć.
Nadia_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:01   #3383
Aniol1985
Zadomowienie
 
Avatar Aniol1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 107
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Lece ze szwagierka do gina wiec mocniutko 3majcie kciuki za szwagierke i moze troszke za mnie bede później
Aniol1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:07   #3384
Nadia_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 49
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Aniol1985 Pokaż wiadomość
Lece ze szwagierka do gina wiec mocniutko 3majcie kciuki za szwagierke i moze troszke za mnie bede później
Trzymam !
Nadia_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:11   #3385
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Piernik mnie tez plecy bola, poniżej pasa, z tyłu. Czasami jakby mi ktoś igły w pośladki wbijał.
dziś mnie pobolewa brzuch.

A masz przy tym bólu takie uczucie rozlewająxego się gorąca? Jeśli tak, to może być rwa kulszowa. Strasznie mnie wymordowała w poerwszej ciąży własnie na tym etapie. Teraz na szczęście spokój.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:20   #3386
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Piernik mnie tez plecy bola, poniżej pasa, z tyłu. Czasami jakby mi ktoś igły w pośladki wbijał.
dziś mnie pobolewa brzuch.
masakra..najpierw myślałam, że to może od źle dobranego stanika, bo bufet mi wywaliło na początku o 2 rozmiary, więć zanim dobrałam właściwy namiot to chwilę trwało, podejrzewałam też pracę siedzącą, ale jak dłużej pochodzę to też boli - u mnie taki tępy ból,bardziej z lewej strony, choć z prawej też..będziesz coś z tym robić?
Cytat:
Napisane przez Nadia_2 Pokaż wiadomość
Hej

Jestem po wizycie u ednokrynologa, wyniki idealne tsh - 0,98; ft4- 1,60 przeciwciała super generalnie podejrzenie Hasimoto wykluczone jednak na pewno przez pierwszy trymestr muszę przyjmować najmniejszą dawkę leku żeby Maluszek miał tyle ile potrzeba - mega się cieszę bo mi spadło z 3,5 a wiem że w ciązy czesto rośnie. Za miesiąc wizyta więc zobaczymy czy dalej leczenie będzie konieczne czy nie, generalnie ciąża namieszała.

Co do objawów pisałyście jakiś czas temu, że jeśli są wymioty, mdłości itd to dobrze tzn że to dobry objaw dla ciąży - dziewczyny nic bardziej mylnego na ostatniej wizycie rozmawiałam na ten temat z gin roześmiała się że takie pogłoski chodzą, generalnie chodzi o to że każdy organizm reaguje inaczej na hormony i nie ma zależności że jak są wymioty i mdłości to super i jest wszystko oki, a jeśli brak objawów to coś się dzieje. Nieprawda. Po prostu te które nie mają objawów (w tym ja) to szczęściary i można zazdrościć - tak powiedziała mi moja gin, a niestety reszta musi się pomęczyć.
brawo za wizytę
też czytałam o tym co piszesz i wkurzają mnie te internetowe artykuły , których jest od zatrzęsienia wg których to objawy typu wymioty to dobry znak, powodują tylko stres u tych niewymiotujących..tak samo jak wszytskie info o pierwszych objawach ciąży, że mdłości, awersja do zapachów itp..a ja właśnie się się zorientowałam,że jestem w ciąży bo nie miałam objawów tak jak wszytskie poprzednie cykle.. ale jak już potwierdziłam to też się tym przejełam, że nic mi nie dolega..
Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
A masz przy tym bólu takie uczucie rozlewająxego się gorąca? Jeśli tak, to może być rwa kulszowa. Strasznie mnie wymordowała w poerwszej ciąży własnie na tym etapie. Teraz na szczęście spokój.



Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
otrzymałas jakąś pomoc w związku z tą rwą?u mnie to chyba coś innego
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:27   #3387
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
masakra..najpierw myślałam, że to może od źle dobranego stanika, bo bufet mi wywaliło na początku o 2 rozmiary, więć zanim dobrałam właściwy namiot to chwilę trwało, podejrzewałam też pracę siedzącą, ale jak dłużej pochodzę to też boli - u mnie taki tępy ból,bardziej z lewej strony, choć z prawej też..będziesz coś z tym robić?

brawo za wizytę
też czytałam o tym co piszesz i wkurzają mnie te internetowe artykuły , których jest od zatrzęsienia wg których to objawy typu wymioty to dobry znak, powodują tylko stres u tych niewymiotujących..tak samo jak wszytskie info o pierwszych objawach ciąży, że mdłości, awersja do zapachów itp..a ja właśnie się się zorientowałam,że jestem w ciąży bo nie miałam objawów tak jak wszytskie poprzednie cykle.. ale jak już potwierdziłam to też się tym przejełam, że nic mi nie dolega..

otrzymałas jakąś pomoc w związku z tą rwą?u mnie to chyba coś innego

Wiesz co, w ciąży to nic nie można praktycznie, znalazłam na youtube tutorial z masażem dla kobiet w ciąży, pokazałam go kumplowi- masażyście, ktry powiedział, że jest ok, więc mąż się nauczył i mnie masował, a do tego kupiłam sobie dużą piłkę do siedzenia i malą pod plecy, do ćwiczeń. Plus rogal do spania. I przeszło.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:29   #3388
Nadia_2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 49
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

brawo za wizytę
też czytałam o tym co piszesz i wkurzają mnie te internetowe artykuły , których jest od zatrzęsienia wg których to objawy typu wymioty to dobry znak, powodują tylko stres u tych niewymiotujących..tak samo jak wszytskie info o pierwszych objawach ciąży, że mdłości, awersja do zapachów itp..a ja właśnie się się zorientowałam,że jestem w ciąży bo nie miałam objawów tak jak wszytskie poprzednie cykle.. ale jak już potwierdziłam to też się tym przejełam, że nic mi nie dolega..[/QUOTE]

Dokładnie, to moja pierwsza ciąża i też już się zestresowałam tym że nie mam objawów, czuję się bardzo dobrze a tu dziewczyny piszą, że jak nie było obajwów to poronienie albo źle dziecko się rozwija, hormonów za mało itd wyssane z palca ! Moja gin jak jeszcze nie zdąrzyłam zapytać powiedziała "pewnie Pani się martwi że objawów nie ma" na to ja że tak bo słyszałam... i powtórzyłam te głupoty a ona się zwyczajnie roześmiała wyjaśniała i powiedziała żebym nie czytała internetu
więc mam nadzieję że z moim Szczęściem dalej będzie wszystko dobrze pomimo braku objawów Także dziewczyny nie dajmy się zwariować bo w necie można napisać wszystko - przeczucia, przekazać naszą "wątpliwą" wiedzę ale z rozsądkiem do wszystkiego !
Nadia_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:38   #3389
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

Nic mnie nie grzeje. Ale już raz ból mnie powalił, trochę bardziej w boku niż kręgosłup, ale nim znalazłam pozycję ze puścił to trochę czasu minęło. Gdyby nie Bobo to tabletkę bym wzięła.

Ja mdlosci miałam przez jakieś 2 tyg, ale spokojnie dało się żyć. Mniej mi dokuczały niż senność. Każdy lekarz kazał się z tego cieszyć. Gdybym wymiotowała i to jeszcze po kilka razy to bym się odwodnienia bała itp.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez aniula83 Pokaż wiadomość
tak mi sie wydaje że to to badanie ,ponoć tydzień na wynik będe czekała. Jade do tego ośrodka na badanie.
http://www.zdrowiekobiety.net/4.php
U mnie krew pobierają równy tydzień przed USG. Szkoda bo myślalam ze będzie można po USG.
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-21, 16:45   #3390
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Sierpnióweczki 2016!

a codziennie was bolą plecy? mnie bolały wczoraj tak, że aż miałam problemy z chodzeniem a dzisiaj rano wstałam i baja- ani brzuch ani plecy mnie nie bolą.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 16:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:56.