Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-07, 18:31   #1
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382

Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??


Pytanie jak wyżej...Zdarza im sie? Jesli tak to co robicie, wkurza Was to?ah i jesli takie coś było to przepraszam, ale w wyszukiwarce nic nie znalazłam
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:42   #2
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez xxsmutnaxx Pokaż wiadomość
Pytanie jak wyżej...Zdarza im sie? Jesli tak to co robicie, wkurza Was to?ah i jesli takie coś było to przepraszam, ale w wyszukiwarce nic nie znalazłam
jak idziemy razem to jakos nie zauwazylam tego... za bardzo skupia sie na mnie a jak mnie nie ma to nie wiem...

chociaz po co mu to skoro ma w domu super laske
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:45   #3
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
jak idziemy razem to jakos nie zauwazylam tego... za bardzo skupia sie na mnie a jak mnie nie ma to nie wiem...

chociaz po co mu to skoro ma w domu super laske

Mój sie kiedyś oglądał, potem ja wyszłam na miasto za przeproszeniem jak dziwka, miniówka itp, potem on zapytał mnie czemu to zrobiłam... no i powiedziałam, że sie odwdzięczam, ze jak on sie będzie gapił to ja bede prowokować facetów żeby sie gapili ale ni ma chłopaka ni ma problemu..
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:48   #4
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Moj sie nie patrzy.
Zapewne wie, ze gdyby sie patrzyl, to by juz nie zaznal spokoju...
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 18:57   #5
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Nie ogląda się ale napewno widzi. Każdy facet widzi. Ja też widzę innych przystojniaków
żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:04   #6
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

nie, no takiego gapienia z wywalonym jęzorem to absolutnie nie. w sumie to mam wrażenie, że ja się bardziej na dziewczyny gapię niż on... i co jakiś czas rzucam komentarzem, jak gdzieś idziemy - jejciu, widziałeś? ale miała super fryzurę/makijaż/ciuchy/figurę a on, że nic nie zauważył^^ cóż, jak któraś wcześniej powiedziała - ma wystarczająco fajną pannę i nie musi się za innymi oglądać
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:08   #7
claire_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

właśnie zwróciłam niedawno uwagę na to, że jak idzie z naprzeciwka jakaś, no nie oszukujmy się-ładniejsza, zgrabniejsza ode mnie dziewczyna , to on nawet się nie zająknie, mówi tym samym tempem jak zanim na horyzoncie pojawiła sie 'pokusa', nawet kątem oka nie zerknie. A ja go bacznie obserwuję wtedy Więc jestem niesamowicie dumna ale za to ja, jak zobaczę kogoś interesującego to czasem gubię wątek. Ale nie uważam,że to coś strasznego jak facet spojrzy na inną laskę. Nie popadajmy w obłęd. Nam przecież też sie zdarza looknąć na jakiegoś szatyna
claire_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 19:08   #8
ONCIA86
Zadomowienie
 
Avatar ONCIA86
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 990
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
nie, no takiego gapienia z wywalonym jęzorem to absolutnie nie. w sumie to mam wrażenie, że ja się bardziej na dziewczyny gapię niż on... i co jakiś czas rzucam komentarzem, jak gdzieś idziemy - jejciu, widziałeś? ale miała super fryzurę/makijaż/ciuchy/figurę a on, że nic nie zauważył^^ cóż, jak któraś wcześniej powiedziała - ma wystarczająco fajną pannę i nie musi się za innymi oglądać
U mnie tak samo...
__________________
Wszystkiego najlepszego MAMO
26.05.2008r.
ONCIA86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:08   #9
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Mój również się nie ogląda i chwała mu za to
Wiadomo, ze nikt nie ma klapek na oczach, natomiast jak widzę przechadzającą się parę i chłopaka który kasuje co drugą dziewczynę od góry do dołu a co gorsza wręcz obraca głowę o 360 stopni to mnie szlag trafia.
Dla mnie to jest poniżej krytyki, nie lubię przedmiotowego traktowania kobiet, kojarzy mi się to, z ostatnio chyba coraz mniej popularnym-gwizdaniem i tekstami "ale dupa"...
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:09   #10
claire_b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 54
Smile Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
rzucam komentarzem, jak gdzieś idziemy - jejciu, widziałeś? ale miała super fryzurę/makijaż/ciuchy/figurę a on, że nic nie zauważył^^ cóż, jak któraś wcześniej powiedziała - ma wystarczająco fajną pannę i nie musi się za innymi oglądać
dokładnie tak trzeba myśleć
claire_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:19   #11
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
nie, no takiego gapienia z wywalonym jęzorem to absolutnie nie. w sumie to mam wrażenie, że ja się bardziej na dziewczyny gapię niż on... i co jakiś czas rzucam komentarzem, jak gdzieś idziemy - jejciu, widziałeś? ale miała super fryzurę/makijaż/ciuchy/figurę a on, że nic nie zauważył^^ cóż, jak któraś wcześniej powiedziała - ma wystarczająco fajną pannę i nie musi się za innymi oglądać
u mnie jest tak samo
i zawsze do tego mówi "nie patrzę się na inne dziewczyny mam swoją "
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-07, 19:21   #12
myilussion
Raczkowanie
 
Avatar myilussion
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 339
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

a moj tam sie nie patrzy, idzie dumnie ze mna za reke, usmiecha sie do mnie, ma takie iskierki w oczach i nie widzi niczego dookola ahhh ta skromnosc ... zreszta sam mi cos kiedys powiedzial, ze jestem jedyna w swoim rodzaju i niepowtarzalna wiec nie potrzebuje sie patrzec na inne w mojej obecnosci
myilussion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 19:31   #13
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Nie raz mialam sytuacje gdy mijalam jakas pare trzymajaca sie za raczki,a facet wisial na mnie wzrokiem,niektorzy to potrafili (idac z dziewczyna !) odwrocic sie za mna.. Wtedy to naprawde tym dziewczynom wspolczulam... Na szczescie ja na takiego taboreta nie trafilam
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:05   #14
xxsmutnaxx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 382
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

No to trzeba sie cieszyć lena ehh ale po co ludzie potem mówią "że wygląd sie nie liczy". Tak, może i nie, ale której lasce będzie potem miło mimo, że jej chłopak będzie zapewniał ją że ma cudowny charakter, gdy on obejrzy sie na ulicy za długonogą blondynka. To nie jest akt krytyki, ani wyśmiewanie, żebyscie mnie za to nie najechały, tak tylko sie zastanawiam. No i czy gyby hipotetycznie Wasi kolesie lukali na inne n ulicy np to czy byłybyscie złe na nich?
xxsmutnaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 21:12   #15
yaminishi
Zadomowienie
 
Avatar yaminishi
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: To tu...to tam...
Wiadomości: 1 224
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Ja bym była zła
Może nie tyle przez zazdrość co uczucie lekceważenia mojej osoby, czułabym się jak 5 koło u wozu, skoro mój tż idąc ze mną przez park ma potrzebę oglądania się za innymi (poza tym ciężko prowadzi się rozmowę kiedy ktoś jest do nas odwrócony tyłem)
Zapewne przy jednorazowym takim incydencie odbiłabym piłeczkę (w dość wyrafinowany sposób) gdyby się to jednak zdarzało notorycznie no cóż...nie chciałabym mieć takiego faceta.
__________________
White Lies - Bigger Than Us
yaminishi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:48   #16
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
Nie raz mialam sytuacje gdy mijalam jakas pare trzymajaca sie za raczki,a facet wisial na mnie wzrokiem,niektorzy to potrafili (idac z dziewczyna !) odwrocic sie za mna.. Wtedy to naprawde tym dziewczynom wspolczulam... Na szczescie ja na takiego taboreta nie trafilam
ja niestety taboret w postaci eksia dupeksia przewałkowałam... masakra, nie podchodzić nawet z kijem, co najwyżej z bazooką

a teraz jest TŻ. który nie widzi poza mną świata, ale on to w ogóle nie z tej epoki

dziwi mnie że żaden TŻ opisany w temacie jak na razie się nie patrzy - bo na ulicy to raczej to zachowanie częściej napotykam
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 22:56   #17
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
nie, no takiego gapienia z wywalonym jęzorem to absolutnie nie. w sumie to mam wrażenie, że ja się bardziej na dziewczyny gapię niż on... i co jakiś czas rzucam komentarzem, jak gdzieś idziemy - jejciu, widziałeś? ale miała super fryzurę/makijaż/ciuchy/figurę a on, że nic nie zauważył^^ cóż, jak któraś wcześniej powiedziała - ma wystarczająco fajną pannę i nie musi się za innymi oglądać
dokładnie tak jak u nas

Za to on ma "super" minę jak sie za mną faceci czasem oglądną
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 23:10   #18
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
dziwi mnie że żaden TŻ opisany w temacie jak na razie się nie patrzy - bo na ulicy to raczej to zachowanie częściej napotykam
tez bardzo czesto to widze... tylko czy dziewczyny tych chlopakow tego nie widza? To mnie dziwi.. Ja tam kątem oka obserwuje Tzta i on patrzy tak samo na facetow jak i na babki,nic specjalnego,jakby bezplciowo..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 04:06   #19
martna
Raczkowanie
 
Avatar martna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 183
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Moj sie ogladal a jak pytalam czemu to robi jego odp.byla jedna.Mam oczy to sie patrze.Nie jako na obiekt seksualny tylko czlowieka.Skoda tylko ze patrzyl tylko na panie.Czyzby innych ludzi na swiecie nie bylo?:P
W jego przypadku mini i obcasiki nie skutkowaly.Moglam jak dziwka wyjsc na ulice a on nic.Tylko byl zagniewany czemu tak sie ubieram.A swoj preceder dalej ciagnąl
martna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 04:08   #20
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
tez bardzo czesto to widze... tylko czy dziewczyny tych chlopakow tego nie widza? To mnie dziwi.. Ja tam kątem oka obserwuje Tzta
Jest calkiem spora grupa osob, ktore nie obserwują swojej drugiej polowy tylko patrza przed siebie
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 06:03   #21
bitter
Zadomowienie
 
Avatar bitter
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 432
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak u nas

Za to on ma "super" minę jak sie za mną faceci czasem oglądną
oj tak! te jego tłumaczenia kiedy się wkurzam że jest zazdrosny nawet o naszego poczciwego pana szatniarza w Instytucie "bo ty nie widzisz jak się na Ciebie patrzą faceci na ulicy!" nie widzę. serio

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
tez bardzo czesto to widze... tylko czy dziewczyny tych chlopakow tego nie widza? To mnie dziwi.. Ja tam kątem oka obserwuje Tzta i on patrzy tak samo na facetow jak i na babki,nic specjalnego,jakby bezplciowo..
my jesteśmy od roku na etapie kiedy rozmawiamy ze sobą jak gdzieś idziemy to kombinujemy tak, żeby jak najwięcej patrzeć na siebie, a przed to tylko żeby wypadku nie spowodować

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Jest calkiem spora grupa osob, ktore nie obserwują swojej drugiej polowy tylko patrza przed siebie
albo na boki ciężko by mi było, bo ja się patrzę nawet na koleżanki kiedy gdzieś idziemy.
__________________
NIE KORZYSTAM JUŻ Z TEGO KONTA
bitter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:25   #22
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
ja niestety taboret w postaci eksia dupeksia przewałkowałam... masakra, nie podchodzić nawet z kijem, co najwyżej z bazooką
Bitter zdetonowałaś mnie tym tekstem
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:45   #23
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Mnie by szyja bolała, bo jest prawie 40 cm wyższy ode mnie... Jak się oglądam, to widzę jego klatkę i brzuch Chyba częściej ja się za kimś oglądam niż on, ale jak mówię nie wiem, za wysoko jest. Jak się za mną oglądają jemu to bardzo pasuje, podbudowuje męskie ego zdobywcy
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:55   #24
Juulkaa21
Raczkowanie
 
Avatar Juulkaa21
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 33
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

a co myślicie o takim zachowaniu faceta... idąc gdzieś razem, gdy tylko na horyzoncie pojawia się jakieś "cudo" mój TŻ od razu odwraca się w moją stronę i patrzy tak długo na mnie, aż ta piękność nas minie... trochę to dziwne z jednej strony fajnie....bo się na nia nie "gapi", a z drugiej...no jak to...przecież musiał wcześniej ujrzeć, że idzie z naprzeciwka i stwierdzić, że jest ładna (bo jak idzie "taka przeciętna" to tak nie reaguje) i że mogę sie źle poczuć jak się na nią choć troszkę spojrzy (dawniej jesli byłam pewna, że patrzył się na jakąś dziewczynę mówiłam: "ładna nie?" a on "a kto?" "ja nikogo nie widziałem" ) więc może teraz już tak na zapas odwraca się do mnie, żebym mu tak nie mówiła co?? sama już nie wiem jak to rozumieć a Wy co myślicie...drogie Wizażanki)
Juulkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:57   #25
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Zdarza mu sie
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:58   #26
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez Juulkaa21 Pokaż wiadomość
a co myślicie o takim zachowaniu faceta... idąc gdzieś razem, gdy tylko na horyzoncie pojawia się jakieś "cudo" mój TŻ od razu odwraca się w moją stronę i patrzy tak długo na mnie, aż ta piękność nas minie... trochę to dziwne z jednej strony fajnie....bo się na nia nie "gapi", a z drugiej...no jak to...przecież musiał wcześniej ujrzeć, że idzie z naprzeciwka i stwierdzić, że jest ładna (bo jak idzie "taka przeciętna" to tak nie reaguje) i że mogę sie źle poczuć jak się na nią choć troszkę spojrzy (dawniej jesli byłam pewna, że patrzył się na jakąś dziewczynę mówiłam: "ładna nie?" a on "a kto?" "ja nikogo nie widziałem" ) więc może teraz już tak na zapas odwraca się do mnie, żebym mu tak nie mówiła co?? sama już nie wiem jak to rozumieć a Wy co myślicie...drogie Wizażanki)
Ja bym się chyba źle czuła, jeśli nie bardzo źle. Wszystko , absolutnie wszystko zależy od tego jaka Ty jesteś, od waszych układów, charakterów, kompleksów, o których nawzajem wiecie. Dla mnie by to była sytuacja sztuczna, czułabym sie chyba wręcz robiona jakoś w jajo, ale to ja i mój związek, w innych może to być całkowicie inaczej odbierane.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:10   #27
Juulkaa21
Raczkowanie
 
Avatar Juulkaa21
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 33
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Wiesz pushit ...jesteśmy ze sobą bardzo blisko (nie mamy przed sobą żadnych sekretów, czy jakichś skrywanych kompleksów). Od półtora roku mieszkamy razem, w sierpniu bierzemy slub, więc ogólnie jest bardzo dobrze. Ale te jego zachowanie (jesli chodzi o te "laski") jest takie faktycznie takie sztuczne i nie szczere, albo np. jak w telewizji leci jakaś reklama z laskami np. w bieliznie, itp, itd, to albo "akurat" idzie zapalić albo przełącza na inny kanał. A ja jak każda dziewczyna (chyba?) mam zastrzeżenia co do mojego wyglądu (zdarza mi sie, że moja pewność siebie jest bardzo mała, co jest spowodowane kompleksami) i on o tym wszystkim wie, wie jakie mam kompleksy i zapewnia, że to tylko moje wymysły, że dla niego jestem najpiękniejsza
Juulkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:12   #28
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

moj sie nie oglada, a przynajmniej tego nie pokazuje moze jest dobrym aktorem chyba wie, ze lepiej nie ryzykowac
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:18   #29
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Cytat:
Napisane przez Juulkaa21 Pokaż wiadomość
Wiesz pushit ...jesteśmy ze sobą bardzo blisko (nie mamy przed sobą żadnych sekretów, czy jakichś skrywanych kompleksów). Od półtora roku mieszkamy razem, w sierpniu bierzemy slub, więc ogólnie jest bardzo dobrze. Ale te jego zachowanie (jesli chodzi o te "laski") jest takie faktycznie takie sztuczne i nie szczere, albo np. jak w telewizji leci jakaś reklama z laskami np. w bieliznie, itp, itd, to albo "akurat" idzie zapalić albo przełącza na inny kanał. A ja jak każda dziewczyna (chyba?) mam zastrzeżenia co do mojego wyglądu (zdarza mi sie, że moja pewność siebie jest bardzo mała, co jest spowodowane kompleksami) i on o tym wszystkim wie, wie jakie mam kompleksy i zapewnia, że to tylko moje wymysły, że dla niego jestem najpiękniejsza
Może więc dlatego stara się Ci aż na siłę pokazywać, że one go nie interesują, a ze wychodzi sztucznie, cóż faceci są czasem nieporadni
Mój by akurat takim zachowaniem wzbudził we mnie kompleksy, a nie z nich wyleczył. Bardziej działa "przecież jesteś do niej ładniejsza, nie słodzę ci, to fakt, sama popatrz"
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:30   #30
Juulkaa21
Raczkowanie
 
Avatar Juulkaa21
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 33
Dot.: Czy Waszym TŻtom zdarza sie oglądać Za Laskami Na Ulicy??

Masz rację...jak mój by mi tak powiedział od razu bym sie o niebo lepiej poczuła tylko, że mój nie jest za bardzo wylewny, tzn. mówi mi komplementy ale chyba tylko "od święta" czasem sama się musze o nie upomnieć :P hehe wiesz, jak sie nie mieszkało razem, było inaczej tzn bardziej się "randkowało" ze sobą, więcej spędzało czasu razem (to śmieszne i absurdalne, ale czasem to prawda), a teraz (nie mówię, że sie nie cieszę, że zamieszkaliśmy razem) ale to juz nie to samo, praca, nauka, domowe obowiązki brakuje mi czasu TYLKO dla Nas, staram się rozmawiać o tym z moim Lubym ale on uważa, że nic sie nie zmieniło...a mi jednak czegoś brakuje Dawniej marzyło się o chwili sam na sam, to rodzice, to rodzeństwo, a teraz mieszkamy sami i jakoś o dawne pożądanie się zmniejszyło. Ale tak to chyba jest z czasem:P
Juulkaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.