Pierwsza mi³o¶æ. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2008-05-30, 09:32   #1
Natalia1331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Okolice Poznania.
Wiadomo¶ci: 6
Exclamation

Pierwsza mi³o¶æ.


Witam! Nazywam siê Natalia i mam pewien problem.

Oto¿, od poniedzia³ku 26 maja do czwartku 29 maja by³am na wycieczce w górach. Spodoba³ mi siê na niej pewien ch³opak z drugiej klasy gimnazjum, która tak¿e z nami jecha³a. Widzia³am, ¿e spoglada³ na mnie przy jedzeniu.
Mój problem polega na tym, ¿e od jego siostry ''wyciagnê³am'' jego numer telefonu... i pisali¶my sms-y ze sob±. Teraz gdy jest juz po wycieczce on jak narazie siê nieodzywa. Dodam, ¿e widujemy siê w szkole, lecz nie rozmawiamy.

Moje pytanie polega na tym:
1. Po jakim czasie mam sama do niego napisaæ, je¿eli on w profilu na fotce ma napisane, ¿e nie lubi natrêtnych dziewczyn?
2. Jakiego typu sms-y wys³aæ?
3. Czy jego zachowanie mo¿e ¶waidczyæ o tym, ¿e te¿ mu siê podobam?
4. Co zrobiæ, ¿eby mnie zauwa¿y³?


Za wszyskie mi³e odpowiedzi dziêkujê, odwdziêczê siê odpowiedzi± na wasze problemy.

Pozdarwiam, Natalia

PS Dodam, ¿e kilka osób ze szko³y wie, ¿e piszemy ze sob± (nie chcê afery)
Natalia1331 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 10:08   #2
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wiza¿:)
Wiadomo¶ci: 573
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

poczekaj troche mo¿e sie w koñcu odezwie, ajesli nie to mo¿esz mu napisaæ eska co tam u ciebie slychac mo¿e jest nie¶mia³y?
*sweet dreams* jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-30, 12:11   #3
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

jest dopiero jeden dzien po wycieczce, wiec spokojnie moze chce odczekac te sztandarowe 3 dni ?:p napisz po weekendzie jesli wczesniej sie nie odezwie, mesa typu czesc, co slychac Duzo sie u¶miechaj i patrz mu w oczy
__________________





myShaczeQ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-05-31, 22:26   #4
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 518
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

1. Napisz w poniedzia³ek jesli on sie pierwszy nie odezwie
2. Zapytaj jak tam po weekendzie, czy cos w tym stylu, delikatnie flirtuj..
3. oczywiscie ze moze swiadczyc, to po zachowaniu drugiej osoby sie takie rzeczy wie. Ale chyba nie dokonca zrozumia³am to pytanie:P jesli chodzilo o to czy fakt ze patrzyl na Ciebie przy jedzeniu i odpisywa³ na esy swiadczy o tym ze mu sie podobasz, to niekoniecznie.. zalezy tez co pisa³ do Ciebie
4. No chyba juz zauwazyl, nie przyspieszaj niczego, niech mu sie wydaje ze to on Ciebie zdobywa Pokaza³as mu ze sie nim interesujesz, bo napisa³as pierwsza do niego, teraz jego ruch, no chyba ze nei za³apa³ to napisz po weekendzie
¯ycze powodzenia

A jeszcze mam pytanko, skad nazwa watku? Hehe bo to chyba za wczesnie aby powiedziec ze ejst Twoja mi³oscia
sylwiaa18 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-01, 06:34   #5
caelum
Rozeznanie
 
Avatar caelum
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 721
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

Mi³o mi Natalio .
A oto odpowiedzi.

Po jakim czasie mam sama do niego napisaæ, je¿eli on w profilu na fotce ma napisane, ¿e nie lubi natrêtnych dziewczyn?

Skoro nie lubi natrêtnych to poczekaj a¿ on pierwszy napisze.

Jakiego typu sms-y wys³aæ?
Normalne takie jakie pisa³a¶ na wycieczce.
Czy jego zachowanie mo¿e ¶wiadczyæ o tym, ¿e te¿ mu siê podobam?
Mo¿e a mo¿e fajna z Ciebie kole¿anka.

Co zrobiæ, ¿eby mnie zauwa¿y³?
U¶miechaæ siê i byæ sob± .

Jak ja lubiê takie konkretne dziewuszki .
__________________
Stañ siê lepszym cz³owiekiem. I zanim poznasz kogo¶ upewnij siê, ¿e znasz siebie i ¿e nie bêdziesz chcia³ byæ taki jak on chce, ale bêdziesz sob±.

G.G. Márquez
caelum jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-01, 11:56   #6
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

ja mo¿e zajme siê pytaniem:

3. Czy jego zachowanie mo¿e ¶waidczyæ o tym, ¿e te¿ mu siê podobam?

poniewa¿ to wcale nie jest takie oczywiste, tez jestem pokoleniem gimnazjum i z tymi ch³opcami w gimnazjum to czasami ciê¿ko bywa. Zazwyczaj sami nie wiedz± czego chc±, a nawet je¶li im siê podoba jaka¶ dziewczyna, to jest im to trudno wyraziæ, bo albo siê boja, ¿e koledzy zaczn± co¶ mowic, smiaæ siê, itp, albo nie maja na tyle odwagi, ¿eby dzia³aæ, albo wydaje im siê, ¿e nie s± jednak do koñca zdecydowani. Wydaje mi siê, ¿e tutaj pole do popisu ma dziewczyna, i to w jej rêkach powinna lezeæ inicjatywa.

Ale co w tym jest najwa¿niejsze: ¿eby nie dawaæ od razu mu do zrozumienia, ¿e jest naszym wybrankiem, ¿e chcemy z nim chodzæ, itp, bo przecie¿ on siê przerazi i wycofa. Ja mia³am podobna sytuacjê co Ty Natalko, ale mialam u³atwiona sprawê, bo u mnie w gimnazjum by³o wiêcej ch³opców ni¿ dziewczyn, no i brali¶my udzia³ w przedstawieniu, i ogolnie sprawa wygladala tak, ¿e dziewczynki wybiera³y sobie partnerów, a ci, którzy zostali niewybrani, mieli partnerki z innej szkoly, no wiêc ja poprosi³am wlasnie takiego, ktory byl chyba niezdecydowany, no i w trakcie prób siê zdecydowa³)

Oczywi¶cie to jest generalne spojrzenie, przecie¿ nie wszyscy s± nie¶miali, niezdecydowani, itp napisz jak tam sytuacja, jak co¶ siê wyja¶ni! trzumamy kciuki
bombayia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-02, 21:21   #7
Natalia1331
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Okolice Poznania.
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

No wiêc tak... (dzi¶ by³ Dzieñ sportu w szkole i by³y ró¿ne zawody) Dzisiaj napisa³ mi esemesy jak tam po zawodach, itp. Widzê, ¿e jak obok niego przechodze to siê usmiecha na mój widok.... Jego koledzy Ci±gle mi sie pytaja o mnie i o niego!!! |To mnie troche denerwuje| Chcia³abym jeszcze dodaæ, ¿e widzê, ¿e coraz bardziej wiele rzeczy nas ³±czy. Zainteresowania irp.
Natalia1331 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2008-06-03, 11:08   #8
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 14 836
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

Nie mo¿esz podej¶æ i spytaæ "cze¶c, mam ochote i¶c do kina na Indianê Jonesa, ale nie mam z kim, a samej nie chce. Pojdziesz ze mn±?"

I wszystko jasne.
Taka zabawa w podchody, smsy, pytanie "co on o mnie mowil?" to dziecinada.
Ale w sumie jestes bardzo mloda. I tak bedzie najprawdopodobniej niczym wiecej niz bliskim kolega. Bo w trwale milosci w gimnazjum nie wierze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca sk³ada³ ten ¶wiat, mia³ mnóstwo znakomitych pomys³ów, jednak uczynienie go zrozumia³ym jako¶ nie przysz³o mu do g³owy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2008-06-03, 18:29   #9
bombayia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Pierwsza mi³o¶æ.

Do Elfir:
dobrze, ale jesli - sytuacja by sie potoczyla tak a nie inaczej - zaczeliby sie spotykac, itp (no wiecie co mam na mysli, ale nie chce napisac chodzic ze soba, po prostu zaczeliby tworzyc zwiazek) - to co, sugerujesz, ze osoby z gimnazjum nie moga juz tego robic, bo sa za mlode? przeciez nikt im nie kaze byc ze soba az wieko od trumny sie nie zamknie, przeciez nie mozna stworzyc powaznego zwiazku nie bedac wczesniej w innych, nawet przelotnych, chociazby tych gimnazjalnych. to nie musi byc trwala milosc, nie wnikam juz w Twoje prywatne zycie, ale mniej wiecej to zawsze wyglada tak samo, przypomnij sobie , nie bylas zadurzona jak mialas kilkanascie lat? i niewazne jak te historie sie dalej potoczyly, nie wspominasz ich ze smiechem, z rozrzewnieniem, z sentymentem? bo ja tak, to bylo slodkie, a wtedy dodatkowo...takie ekscytujace! nie pisz ze to dziecinada, dziewczyna prosi o pomoc, a Ty od razu prawie ze jedziesz po niej. przypomnij sobie jak to bylo kiedys
bombayia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.