Wymienię Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październiku :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 20:57   #1
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.

Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październiku :)


Witam wszystkie wizażanki


Zapraszam do mojego jesiennego wątku w którym mam do zaoferowania kosmetyki zarówno pielęgnacyjne jak i kolorowe

Na początek chcę jednak wspomnieć o kilku zasadach wymiany ze mną:

Kosmetyk/i wysyłam w ciągu 3 dni roboczych od daty wymiany adresów, zawsze w kopercie bąbelkowej, listem poleconym
Na wiadomości/maile odpowiadam codziennie ale po godzinie 19
Na terenie Warszawy i Piaseczna możliwy odbiór osobisty
Jeśli masz minimum 10 pozytywnych przekupek, wówczas wysyłka w tym samym czasie nie stanowi dla mnie problemu
Zastrzegam sobie prawo do wycofania kosmetyku z wymiany bez podania przyczyny. Oczywiście nie dotyczy to sytuacji gdy już wymieniłyśmy się adresami
Gwarantuję uczciwą wymianę przebiegającą w sympatycznej atmosferze
Staram się wybierać najkorzystniejszą propozycję wymiany, zatem może się zdarzyć,że negocjuję jedną rzecz z dwoma osobami

Nie posiadam sprecyzowanej wish-listy, ale ogólnie mówiąc najchętniej przygarnę:

Żele pod prysznic i/lub mydła do rąk w płynie (tylko nowe)
Płyn micelarny Bioderma Sensibio AR
Żel do mycia twarzy Avene Cleanance
Maseczki do włosów
Czarne legginsy rozm. XS (tylko nowe)
Rozkloszowane sukienki i spódnice XS (najchętniej nowe)
Koszulki, sweterki rozm. XS (najchętniej nowe)

Na pewno NIE szukam cieni do powiek, podkładu, pudru, różu etc. Mój codzienny makijaż składa się z dwóch kosmetyków i jestem im wierna

Staram się wymieniać tylko za rzeczy niezbędne, ale jeśli coś mi się bardzo spodoba to możliwe,że stanie się takim "niezbędnikiem" Także można kusić.

Oto lista kosmetyków:

Dove Silky Nourishment - jedwabiście odżywiający balsam do ciała z rozświetlającymi drobinkami. Użyty raz. Pierwotna pojemność: 250ml.
Kupiłam go w lipcu tego roku, a ważny jest 12 miesięcy od otwarcia.

Bell HYPOAllergenic - Hypoalergiczny eyeliner w płynie. Kolor czarny. Użyty dwa razy, otwarty w sierpniu 2013, ważny przez 6miesięcy od otwarcia.

L'biotica Biovax - szampon do włosów słabych ze skłonnością do wypadania. Użyty dwa razy. Data ważności: 06.2015. Pierwotna pojemność: 200ml.

Garnier Neril - tonik wzmacniający do włosów. Pozostało ponad 3/4 z 200ml. Uwaga! Brak daty ważności. Jest ryzyko,że po terminie. Kupiony na końcu 2011 albo na początku 2012 roku.

CHI jedwab - NOWY. 15ml. Uwaga! Możliwe że jest kilka miesięcy po terminie.

Garnier Fructis - szampon wzmacniający przeciw twardej wodzie. Ponad połowa z 250ml. Ważny 12 miesięcy od otwarcia, kupiony we wrześniu tego roku.

MAC Studio Fix - Podkład do twarzy w płynie. SPF 15. Odcień NW22. Uwaga! Przyznaję, że nie pamiętam czy kupiłam ten podkład w wakacje (sierpień) 2011 czy 2012 roku Jest ważny 24 miesięcy od otwarcia, czyli albo po terminie (sierpień 2013) albo jeszcze do sierpnia 2014. Pozostało ok 3/4 z 30ml.


Joico K-Pak
- Serum do rozdwajających się końcówek. Próbka o całkiem sporej pojemności - 7ml.




Zapraszam



Wymienione:
Eveline Nail Therapy Professional - skoncentrowana odżywka do paznokci Total Action 8w1. Nowa, nieużywana. Zapakowana w fabryczny kartonik, prosto ze sklepu.
Uwaga: Pomimo tego,że odżywka ma mnóstwo wielbicielek, chcę Was ostrzec przed szkodliwą substancją zawartą w jej składzie - Formaldehyd.
Wellaflex - lakier do włosów, najwyższy poziom utrwalenia + objętość dla cienkich włosów. Kilka razy psiknięty. Data ważności: 08.2015. 250ml.
Equilibra - Szampon aloesowy. Pozostało ok 3/4 z 250ml. Kupiony w okolicach wakacji, ważny 12 miesięcy od otwarcia.
Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. NOWY, zapieczętowany. Data ważności: 01/2016. 250ml. HIT KWC!
SESA - kultowy olejek do włosów. Ponad 3/4 ze 180ml. Ważny przed 3 lata od daty produkcji czyli do 09.2014.
Pierre Rene Medic
- Witaminowa odżywka do rzęs i brwi. Produkt Hipoalergiczny. NOWA!
AA Therapy - Krem pod oczy i na powieki. 0% alergenów, parabenów i barwników. Ponad połowa z 15 ml, bardzo wydajny. Kupiony w lipcu/sierpniu tego roku, ważny 6miesięcy od otwarcia.
Farmona Radical - Kuracja przeciw wypadaniu włosów - Ampułki. "Innowacyjna receptura". KOMPLET! Ampułki są nowe i nieużywane. Dołączony jest również aplikator. Jedyną wadą jest fakt,że papierowe pudełko jest lekko podarte. Data ważności: 04/2014.

Ava ECO garden - certyfikowany organiczny krem z ekstraktem z pomidora. Użyty trzy razy. Pierwotna pojemność: 50ml. Data ważności: 01.2015. Uwaga: nie posiadam kartonika, krem oferuję w fabrycznym słoiczku.
L'biotica Biovax - Intensywnie regenerująca maseczka do włosów ciemnych. NOWA, zapieczętowana. 250ml. Data ważności: 01.2015.
Gliss Kur Ultimate Color - Ekspresowa Odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych i z pasemkami. Odżywka w sprayu, bez spłukiwania. Użyta kilka razy podczas tygodniowych wakacji. Kupiona w sierpniu 2013, ważna 12 miesięcy od otwarcia. UWAGA! skład produktu podany w KWC różni się od tego widocznego na opakowaniu. Dla zainteresowanych - przepiszę aktualny skład. Pierwotna pojemność: 200ml.
Ava Eco Garden - Certyfikowane organiczne serum, modelujące owal twarzy. Ubytek jedynie testowy. Data ważności: 11/2014. 30ml.
Rossmann Babydream - olejek do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. ŚWIETNY skład - idealny również do olejowania włosów NOWY, 200ml. Ważny do 09/2015. HIT KWC!
Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. Zostało ok 1/2 z 250ml. Kupiony we wrześniu, ważny 12mc od otwarcia. HIT KWC!
Pharmaceris - Nawilżający fizjologiczny żel do mycia twarzy i oczu. Została ok 1/4 opakowania ze 190ml. Żel kupiony w sierpniu tego roku, ważny przed 9 miesięcy od otwarcia.
Neutrogena - Intensywnie regenerujący balsam do skóry bardzo suchej i szorstkiej. HIT KWC! Wersja w plastikowym słoiczku. Zużycie znikome - użyty kilka razy jako krem do rąk. Otwarty w lutym-marcu tego roku, ważny 12 miesięcy od otwarcia. 200ml.
Joico K-Pak Intense Hydrator - profesjonalna odżywka/maska do włosów zniszczonych. Możliwa odlewka, maksymalnie 50ml. HIT KWC!
Glinka zielona z mikrodermabrazją - możliwa odsypka, posiadam dużą ilość. Data ważności: 05.2015.
MAC - Pompka do podkładu. NOWA, w folii. Ja używam do Studio Fix, ale może pasuje też do innych.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_0948.jpg
Wyświetleń: 60
Rozmiar:  63,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_0949.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  80,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_0951.jpg
Wyświetleń: 59
Rozmiar:  69,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_0953.jpg
Wyświetleń: 48
Rozmiar:  85,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_0954.jpg
Wyświetleń: 28
Rozmiar:  78,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  SAM_0955.jpg
Wyświetleń: 22
Rozmiar:  75,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam

Edytowane przez Namietne_Usta
Czas edycji: 2013-10-30 o 17:48 Powód: Aktualizacja
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:08   #2
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Znajdziesz coś za olejek Babydream i micel Biodermy?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:27   #3
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Przekupka: 205 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

hej coś u mnie za - MAC Studio Fix - Podkład do twarzy w płynie. SPF 15. Odcień NW22. Uwaga! Przyznaję, że nie pamiętam czy kupiłam ten podkład w wakacje (sierpień) 2011 czy 2012 roku Jest ważny 24 miesięcy od otwarcia, czyli albo po terminie (sierpień 2013) albo jeszcze do sierpnia 2014. Pozostało ok 3/4 z 30ml. i
ampułki radicala ????
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:28   #4
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Witaj, zajrzyj do mnie. Podoba mi się Ava Eco Garden, ale też innych rzeczy jestem ciekawa, tylko najpierw musze poczytać o nich zanim zdeklaruje chęć ich posiadania. Zapraszam do mojego wątku

edytuj: oraz olejek Rossmann Babydream - olejek do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży
i micele biodermy

Edytowane przez palau
Czas edycji: 2013-10-18 o 21:44
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:39   #5
Odonate
Zadomowienie
 
Avatar Odonate
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 790
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
GG do Odonate
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Hej, nadal interesują Cię kostki Dove? Podoba mi się u Ciebie Sesa i odżywka do rzęs
__________________
Odonate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:42   #6
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Przekupka: 288 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

hej, coś za micele biodermy?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723410
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 21:44   #7
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Odpisałam
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 21:46   #8
palau
Zakorzenienie
 
Avatar palau
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Wiadomości: 3 131
Przekupka: 69 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

sensibio ar to krem dla naczyniowców

Edytowane przez palau
Czas edycji: 2013-10-18 o 22:06
palau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 22:02   #9
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

cos u mnie za Lakier do włsosów,biodermę,neutroge nę i może kilka innych?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 22:06   #10
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Hej! Całkiem sporo mi się spodobało Najchętniej przygarnęłabym to wszystko hurtem, może coś jeszcze sobie u mnie wypatrzysz ? No i nadal podoba mi się ta sukienka Stradi

SESA - kultowy olejek do włosów. Ponad 3/4 ze 180ml. Ważny przed 3 lata od daty produkcji czyli do 09.2014.

Equilibra
- Szampon aloesowy. Pozostało ok 3/4 z 250ml. Kupiony w okolicach wakacji, ważny 12 miesięcy od otwarcia.

Rossmann Babydream - olejek do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. ŚWIETNY skład - idealny również do olejowania włosów NOWY, 200ml. Ważny do 09/2015. HIT KWC!

Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. NOWY, zapieczętowany. Data ważności: 01/2016. 250ml. HIT KWC!

Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. Zostało ok 1/2 z 250ml. Kupiony we wrześniu, ważny 12mc od otwarcia. HIT KWC!

Glinka zielona z mikrodermabrazją - możliwa odsypka, posiadam dużą ilość. Data ważności: 05.2015


Chcę powoli wycofać się z wymian na wizażu, bo widzę, że zbyt dużo czasu mi to pochłania, dlatego mogę oddać sporo, byle szybciej zakończyć wymiany !
__________________
* Kosmetyki


* Książki

Edytowane przez xsunny
Czas edycji: 2013-10-18 o 22:08
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 22:25   #11
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Coś za:


4. Gliss Kur Ultimate Color - Ekspresowa Odżywka regeneracyjna do włosów farbowanych i z pasemkami. Odżywka w sprayu, bez spłukiwania. Użyta kilka razy podczas tygodniowych wakacji. Kupiona w sierpniu 2013, ważna 12 miesięcy od otwarcia. UWAGA! skład produktu podany w KWC różni się od tego widocznego na opakowaniu. Dla zainteresowanych - przepiszę aktualny skład. Pierwotna pojemność: 200ml.


7. Glinka zielona z mikrodermabrazją - możliwa odsypka, posiadam dużą ilość. Data ważności: 05.2015.


13. Rossmann Babydream - olejek do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. ŚWIETNY skład - idealny również do olejowania włosów NOWY, 200ml. Ważny do 09/2015. HIT KWC!

14. Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. Zostało ok 1/2 z 250ml. Kupiony we wrześniu, ważny 12mc od otwarcia. HIT KWC!

15. Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. NOWY, zapieczętowany. Data ważności: 01/2016. 250ml. HIT KWC!

16. Joico K-Pak Intense Hydrator - profesjonalna odżywka/maska do włosów zniszczonych. Możliwa odlewka, maksymalnie 100ml. HIT KWC!


18. SESA - kultowy olejek do włosów. Ponad 3/4 ze 180ml. Ważny przed 3 lata od daty produkcji czyli do 09.2014.


20. MAC Studio Fix - Podkład do twarzy w płynie. SPF 15. Odcień NW22. Uwaga! Przyznaję, że nie pamiętam czy kupiłam ten podkład w wakacje (sierpień) 2011 czy 2012 roku Jest ważny 24 miesięcy od otwarcia, czyli albo po terminie (sierpień 2013) albo jeszcze do sierpnia 2014. Pozostało ok 3/4 z 30ml.

21. MAC - Pompka do podkładu. NOWA, w folii. Ja używam do Studio Fix, ale może pasuje też do innych.

22. Joico K-Pak
- Serum do rozdwajających się końcówek. Próbka o całkiem sporej pojemności - 7ml.


27. Farmona Radical - Kuracja przeciw wypadaniu włosów - Ampułki. "Innowacyjna receptura". KOMPLET! Ampułki są nowe i nieużywane. Dołączony jest również aplikator. Jedyną wadą jest fakt,że papierowe pudełko jest lekko podarte. Data ważności: 04/2014.
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 22:32   #12
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Jasne, rozumiem! A co w takim razie mogłabyś oddać za te legginsy z wymienionych przeze mnie rzeczy ?

P.S. A masz może jakąś "listę życzeń"? Może mogłabym coś jeszcze wyszperać u siebie
__________________
* Kosmetyki


* Książki

Edytowane przez xsunny
Czas edycji: 2013-10-18 o 22:33
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 22:39   #13
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

dziękuję za odp. a powiedz co mogłabyś oddać za LRP?
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 22:41   #14
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Dziewczyny, padam z nóg, także na dotychczasowe wpisy odpisałam natomiast reszta jutro.
Pozdrawiam i życzę miłej nocy
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 23:02   #15
xsunny
Zadomowienie
 
Avatar xsunny
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 1 325
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

A gdyby tak sesę, szampon i odsypkę glinki ? Bo Biodermy zrobiłam ostatnio mały zapas i aż tak bardzo mi na niej nie zależy.

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

W sumie wydawało mi się, że tak będzie sprawiedliwie... Sprawdzałam w necie: sesa 180ml kosztuje 35 zł, szampon 13 zł, czyli razem 48 zł. Jednego i drugiego jest ok. 3/4, czyli proporcjonalnie wychodzi ok. 36 zł. I do tego jakaś odsypka glinki (nie wiem, na ile ją wyceniasz). A legginsy kosztowały 39 zł, także myślałam, że taka kombinacja byłaby jak najbardziej sprawiedliwa.
__________________
* Kosmetyki


* Książki
xsunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 23:02   #16
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Przekupka: 222 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

a to podziękuję bo na Biodermie najbardziej mi zależało
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 00:32   #17
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

cos za
Eveline odzywka
Pompka mac
Olejek babydream
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:00   #18
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Cos u mnie za:
15. Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. NOWY, zapieczętowany. Data ważności: 01/2016. 250ml. HIT KWC!
21. MAC - Pompka do podkładu. NOWA, w folii. Ja używam do Studio Fix, ale może pasuje też do innych.
25. Pierre Rene Medic - Witaminowa odżywka do rzęs i brwi. Produkt Hipoalergiczny. NOWA!
?
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 08:32   #19
egzeme
Rozeznanie
 
Avatar egzeme
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 612
Przekupka: 24 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Coś u mnie za:


9. L'biotica Biovax - szampon do włosów
13. Rossmann Babydream
?
__________________
WYMIANA KOSMETYCZNA

Zdjęcia
egzeme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 09:19   #20
Hunting Bear
Wtajemniczenie
 
Avatar Hunting Bear
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 883
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Witaj!
Znajdziesz coś u mnie za:
Glinka zielona z mikrodermabrazją
Rossmann Babydream - olejek do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. ŚWIETNY skład - idealny również do olejowania włosów NOWY, 200ml. Ważny do 09/2015. HIT KWC!
Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. Zostało ok 1/2 z 250ml. Kupiony we wrześniu, ważny 12mc od otwarcia. HIT KWC!
Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. NOWY, zapieczętowany. Data ważności: 01/2016. 250ml. HIT KWC!



ZAPRASZAM
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post82545656

Wymianka kosmetyki
Too Faced, korektory MAC, podkład Smashbox
Hunting Bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 09:29   #21
aleksandrajoanna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 353
Przekupka: 3 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Coś u mnie?
aleksandrajoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 09:41   #22
VenetianGlass
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 076
Przekupka: 101 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Hej
Bardzo chętnie wymienię się kolejny raz. Może znajdziesz coś jeszcze dla siebie, dorzuciłam kilka rzeczy Mam jeszcze kilka żeli YR poza wątkiem, więc gdybyś miała na nie ochotę, chętnie odstąpię Podobają mi się u Ciebie:
10. L'biotica Biovax - Intensywnie regenerująca maseczka do włosów ciemnych. NOWA, zapieczętowana. 250ml. Data ważności: 01.2015.
15. Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. NOWY, zapieczętowany. Data ważności: 01/2016. 250ml. HIT KWC!
27. Farmona Radical - Kuracja przeciw wypadaniu włosów - Ampułki. "Innowacyjna receptura". KOMPLET! Ampułki są nowe i nieużywane. Dołączony jest również aplikator. Jedyną wadą jest fakt,że papierowe pudełko jest lekko podarte. Data ważności: 04/2014.
Ewentualnie jeszcze
12. Equilibra - Szampon aloesowy. Pozostało ok 3/4 z 250ml. Kupiony w okolicach wakacji, ważny 12 miesięcy od otwarcia.
14. Bioderma Sensibio H2O - Płyn micelarny. Zostało ok 1/2 z 250ml. Kupiony we wrześniu, ważny 12mc od otwarcia. HIT KWC!
VenetianGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 10:01   #23
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Witaj cos u mnie za
9. L'biotica Biovax - szampon do włosów słabych ze skłonnością do wypadania. Użyty dwa razy. Data ważności: 06.2015. Pierwotna pojemność: 200ml.
10. L'biotica Biovax - Intensywnie regenerująca maseczka do włosów ciemnych. NOWA, zapieczętowana. 250ml. Data ważności: 01.2015.
13. Rossmann Babydream - olejek do pielęgnacji ciała dla kobiet w ciąży. ŚWIETNY skład - idealny również do olejowania włosów NOWY, 200ml. Ważny do 09/2015. HIT KWC!
14/15 Bioderma sensibio - plyn micelarny.
18. SESA - kultowy olejek do włosów. Ponad 3/4 ze 180ml. Ważny przed 3 lata od daty produkcji czyli do 09.2014.
27. Farmona Radical - Kuracja przeciw wypadaniu włosów - Ampułki. "Innowacyjna receptura". KOMPLET! Ampułki są nowe i nieużywane. Dołączony jest również aplikator. Jedyną wadą jest fakt,że papierowe pudełko jest lekko podarte. Data ważności: 04/2014.
?
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 10:43   #24
marylinda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15 127
Przekupka: 181 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Cytat:
Napisane przez Namietne_Usta Pokaż wiadomość
Hej,
na ten moment podoba mi się tylko https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1381311909
Zrobiłam dokładkę w wątku - może dobierzesz coś tak żebysmy mogły wymienić się za wybrane przeze mnie kosmetyki?
marylinda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 10:58   #25
Namietne_Usta
Zakorzenienie
 
Avatar Namietne_Usta
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 7 390
Przekupka: 81 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

ODPISANE

Dodałam Mini Wish-listę w pierwszym poście
__________________
Zapraszam do wymiany:

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:11   #26
camilleanne
Rozeznanie
 
Avatar camilleanne
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 605
Przekupka: 38 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Pewnie już nic u mnie nie znajdziesz, ale interesują mnie u Ciebie 7, 9, 12, 13, 14, 15 i 27, więc zapraszam do rozejrzenia się
__________________
SZUKAM

UBRANIA
camilleanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:11   #27
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Ojj koszt przesyłki by był zbyt duzy zeby mi sie opłacało zele wysyłać. Moze cos ijnnego?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:15   #28
guniagusia
Zakorzenienie
 
Avatar guniagusia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 526
Przekupka: 153 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

hej kochana rozumiem, że zrezygnowalas z sukienki? moze zajrzyj do mnie bo robilam dokladki. Pozdr
guniagusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:26   #29
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Przekupka: 57 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

a może coś jeszcze byś wypatrzyła u mnie?
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 11:36   #30
VenetianGlass
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 076
Przekupka: 101 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Bioderma,Joico,Biovax,Ses a,Radical, MAC i wiele innych - zapraszam w październ

Najbardziej interesują mnie Bioderma Sensibio H2O nowy płyn micelarny i Farmona Radical kuracja przeciw wypadaniu włosów - ampułki.
Reszta kosmetyków tak na dokładkę, żeby wysyłka nam się bardziej opłacała. Możemy się wymienić w późniejszym terminie, o ile żele będą wolne. Nie robię rezerwacji na drobiazgi typu 2 żele , bo rozumiem, że tylko żele Cię interesują.
VenetianGlass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:16.