maluśki biuścik-buuu - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-01, 23:20   #121
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: maluśki biuścik-buuu

siemka jestem 15-latka ja mam rozmiar B.raczej torszke takie wieksze...ale uwazam ze sa male...czy one jeszcze mi urosna? bo mi sei wydaje ze nie...moze wtamtym roku mialam troszke mniejsze i widizalam roznice ze trocche urosly a teraz nei widze zadnej...nie weim co zrobic chce miec duze piersii!! P.S an zdjeciu moze troszke je widac hehe
szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 23:24   #122
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez szoopcia
siemka jestem 15-latka ja mam rozmiar B.raczej torszke takie wieksze...ale uwazam ze sa male...czy one jeszcze mi urosna? bo mi sei wydaje ze nie...mzoe wtamtym roku mialam troszke mneijszcze i widizalam roznice ze trocche urosly a teraz nei widze zadnej...nie weim co zrobic
dziewczyno, ja mam juz troche wiecej niz 18 i tez mam takie .. niepelne B.. male jest piękne pocieszam sie ze wzrost za to mam duzy przestanmy sie zadreczac , jak maja urosnac to urosna .. przynajmniej nie slyszalam zeby np. przez nacieranie mialy byc wieksze

podepne sie pod wątek.. mam 18 lat i rozdwajajace paznokcie
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 19:14   #123
MilQ
Przyczajenie
 
Avatar MilQ
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 11
GG do MilQ
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez Chezzy
Ja nie miałam kompleksów na punkcie biustu przez dłuższy czas, choc jest naprawde maly (70 A) dopuki siostra i mama nie zaczeły się ze mnie śmiać i tylko dodały mi jeszcze jeden kompleks, choć mam ich juz i tak za dużo. A tylko potrafią się mnie czepiać i pytać czemu niby mam kompleksy, a same mi je dodają.
No właśnie tak to jest. Bo ze mnie też się nabijały na początku mama z siostrą. W końcu jednak im się znudziło, a wszystko dlatego, że ja ostatnio dużo schudłam i razem z tłuszykiem pozbyłam się troche biustu (naszczeście troche też i go zostało). Ale fajnie by było mieć wiekszy...
__________________
" Nasze życie jest takim jakim uczyniły go nasze myśli"
MilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-02, 22:57   #124
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: maluśki biuścik-buuu

oddam chetnie dwa rozmiary

dziewczyny nie przejmujcie się, miałybyście duzy tez by nie pasowało małe jest piękne, sa gusta i guściki i o wiele więcej bluzek i staników na mały biust niz na duzy
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 10:30   #125
bemolka
Zakorzenienie
 
Avatar bemolka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: okolice Wrocka
Wiadomości: 3 867
Dot.: maluśki biuścik-buuu

22 lata, 75B i zero widoków na powiększenie sytuacji
dopóki nie widze jakiejs wydekoltowanej slicznej bluzki to mi to nie przeszkadza. mam "wazniejsze" kompleksy niz maly biust
bemolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 12:42   #126
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: maluśki biuścik-buuu

19 lat i niepełne B. W sumie to zalerzy jeszcze od stanika - i tym się pocieszam
I uważam że mały biuścik też może fajnie wyglądać w bluzeczce z dekoldem Wystarczy go tylko ładnie upchnąc
Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 20:57   #127
Kasiula85
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasiula85
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z pokoju ;p
Wiadomości: 2 917
GG do Kasiula85
Dot.: Re: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez tomek_rz
Zapomnialem jeszcze dodać ze sa kobiety ktore wrecz eksponuja swoj maly biust - i to z jakim skutkiem? Chyba nie trzeba daleko szukać: Naomi Campbell - rzesze jej fanow(i kochankow) rosną, Calista Flockhart - juz same imię z greckiego oznacza "piękna", a faceci na jej punkcie pomimo jej wzglednej urody szaleją... Głowa do góry bo przegapicie przypatujacych sie Wam przystojnych facetow
a ja mam cudowne A
kiedyś miałam z tym problem ale już mi przeszło
i nosze bluzki z dekoldami a co..
wole mieć swoje A niż jak moja biedna koleżanka E biedna dziewczyna
nie zauważyłam żeby facetom przeszkadzało to że mam mały biust..
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12671848 #post12671848 koreopołudniowiczki .. łączmy się

Kasiula85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-05, 18:31   #128
MilQ
Przyczajenie
 
Avatar MilQ
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 11
GG do MilQ
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Lol. Rozmiar E ? Hmm....jakos trudno mą marną wyobraźnią pojąć taką wielkość To ja juz wole chyba pozostac przy moich rozmiarach
Ale jak to ciekawie jest ze jednym przyroda daje za malo innym za duzo?
__________________
" Nasze życie jest takim jakim uczyniły go nasze myśli"
MilQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-05, 20:17   #129
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Mogę mieć zerówkę nawet (mam 70A), ale niech te piersi chociaż okrągłe będą! Tak czytam i czytam, to wszystkie macie ładne, zgrabne malutkie piersi. A ja mam jakieś... nie wiem jak określić...trójkątne? ble... nie mogę miękkiego stanika założyć bo bym się tylko na pośmiewisko naraziła
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 07:45   #130
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez goldi89
Mogę mieć zerówkę nawet (mam 70A), ale niech te piersi chociaż okrągłe będą! Tak czytam i czytam, to wszystkie macie ładne, zgrabne malutkie piersi. A ja mam jakieś... nie wiem jak określić...trójkątne? ble... nie mogę miękkiego stanika założyć bo bym się tylko na pośmiewisko naraziła
jesli Twoj rocznik to 1989 to nie martw sie na zapas ... Na pewno jeszcze podrosna i sie ukształtują Pozdrowionka!!!
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 09:16   #131
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: maluśki biuścik-buuu

A co powiecie na ten krem http://www.bielenda.pl/index3.php?lang=pl
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-12, 09:19   #132
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Na stronie, którą podałam, należy nacisnać SEXY LOOK, a następnie nacisnąć na nr.3 PERFEKCYJNY BIUST.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 10:30   #133
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: maluśki biuścik-buuu

dziewczyny, powiem wam coś
mam bluzkę z dużym dekoltem. a ponieważ deska ze mnie niemiłosierna, to dotychczas rzucałam ją na dno szafy, a chodziła w niej kumpela z miseczką C. dopiero jak raz ją założyłam i porównałam do tego, jak ona wygląda w niej wygląda, stwierdziłam, że mój dekolt jest cudny
mały biust jest naprawdę strasznie dziewczęcy, słyszałam już to nie raz od niejednego faceta sama się o tym przekonałam. więc dziewczyny, pierś do przodu. i nie kupujcie push-upów, bo dają jedynie złudzenie
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 11:07   #134
NaStazJA
Raczkowanie
 
Avatar NaStazJA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Far Away From Home - UK
Wiadomości: 252
GG do NaStazJA
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Ja niestety nie mam się czym już pochwalić Po dochudzniu bardzo zmalał mi mój biust z pięknego C, przemienił się w małe B ;( Mogę mieć tylko nadzieję, że jeszcze wszystko się ustabilizuję i powróci do jako takiej formy...
__________________
NaSteczkA


"Miłość jest dziką siłą. Kiedy próbujemy ją okiełznać, pożera nas. Kiedy próbujemy ją uwięzić, czyni z nas niewolników. Kiedy próbujemy ją zrozumieć miesza nam w głowach."

"Zahir", Paulo Coelho
NaStazJA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 11:25   #135
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: maluśki biuścik-buuu

a ja mam malutkie a. i chwała
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-12, 11:26   #136
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: maluśki biuścik-buuu

a ja juz dawno po 20-stce jestem i nie mam co liczyc na duze piersi . mam te swoje malenstwa . jakos mi to nie przeszkadza. przyzwyczailam sie do nich . wiadomo, ze chcialabym miec wieksze, no ale coz - natura o mnie zapomniala .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:47   #137
goldi89
Raczkowanie
 
Avatar goldi89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Honolul ;]
Wiadomości: 185
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez gosiaska
jesli Twoj rocznik to 1989 to nie martw sie na zapas ... Na pewno jeszcze podrosna i sie ukształtują Pozdrowionka!!!
No to mój rocznik, ale piersi zaczęły mi rosnąć już w 3 kl podstawówki, i szczerze mówiąc to od kl 5 nie widzę ani trochę różnicy. Stanik gdyby nie to, że przerzuciłam się na usztywniane to byłby mi do teraz dobry. Tak więce wiesz, wątpie żeby po 5 latach przerwy w rośnięciu nagle się coś ruszyło... Już nawet się przyzwyczaiłam
goldi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:25   #138
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez madzia.a

Kurcze, brzmi zachęcająco W sklepach nie widzialam tego cuda i widzę, że na stronce nie można go kupić (chyba, że cuś przeoczylam) Boję się jednak, że to tylko dobra reklama a efekty mogę być marne
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:31   #139
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: maluśki biuścik-buuu

takie kremy to przeważnie pic na wodę. głowy sobie uciąć nie dam, bo nie próbowałam (i nie zamierzam ), ale myślę, że widoczne efekty może dać tylko operacja.
the magus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 09:45   #140
czekoladka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: moje miasto;P
Wiadomości: 1 073
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez the magus
takie kremy to przeważnie pic na wodę. głowy sobie uciąć nie dam, bo nie próbowałam (i nie zamierzam ), ale myślę, że widoczne efekty może dać tylko operacja.
No właśnie. Też mi się tak coś wydaje. To pewnie kolejna ściema, ale jeśli któraś przetestuje kremik, niech da znać
__________________
DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE SĄ PSY
Dla jednych ważne są wieloryby,
dla innych drzewa, a dla nas Psy.
Te duże i te małe. Obronne i bezbronne.
Rasowe i kundelki.
Dla nas ważne są psie drzwiczki,
psie smutki i psie marzenia.
czekoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 14:58   #141
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Kremik pewnie tak skuteczny jak wszystkie herbatki na powiększenie biustu Widziałam na allegro, pytałam chyba z 20 osób, które kupiły. Po miesiącu nie widziały żadnego efektu, a wg sprzedawcy, efekty widać już po dwóch tygodniach. Więc moim zdaniem, jedyne co jest skuteczne na powiększenie biustu, to ćwiczenia, które go podniosą i tym samym będzie się wydawał większy, operacja i push-upy
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 19:58   #142
adzia03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 18
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Ojj, ja też mam kompleks na tym punkcie. Każdy na okrągło powtarza, że faceci wolą większe i nie ma co się czarować. ;/ Nienawdzię tego jak jakaś koleżanka powtarza, że nie chciałaby mieć takich małych jak ja. To jest straszne ... ;/
adzia03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 20:04   #143
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Cytat:
Napisane przez adzia03 Pokaż wiadomość
Ojj, ja też mam kompleks na tym punkcie. Każdy na okrągło powtarza, że faceci wolą większe i nie ma co się czarować. ;/ Nienawdzię tego jak jakaś koleżanka powtarza, że nie chciałaby mieć takich małych jak ja. To jest straszne ... ;/
Czemu się przejmujesz koleżankami?
Są różni faceci, a więc i różne preferencje- jedni wolą małe, inni większe. Nie ma co szufladkować, ze wszyscy lubią duże, bo nie wszyscy
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-16, 17:50   #144
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: maluśki biuścik-buuu

zgadzam się z Vivienne to tak jakby powiedzieć ze faceci wola jak dziewczyna ma proste włosy a nie kręcone, w takich sprawach nie ma co sugerować się opinia koleżanek bo każdy facet jest inny i ma inne upodobania
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:06   #145
benia1984r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Witam Was , ja też niestety mam mały piersiaczki, ogólnie ich kształt mi sie podoba ale jednak są troszke za małe, mój facet mi mowi ,że mogłyby mi podrosnąc, bo do duzych nie należa -tak mnie to wkurza.
Może któraś z Was mi powie, czy stosowałyście masaże piersi, (100-300 dziennie) , takie ruchy okręzne-gdzies to wyczytalam , ze to nautralny sposob stosowany od wielu lat na powiekszenie piersi, ponoć pomaga ale trzeba byc cierpliwą i regularnie sobie go robić, oczywiscie jesli nie wystepuja zadne guzki i inne dolegliwosci
Pozdrawiam
benia1984r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:56   #146
Sexy_Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 106
Dot.: maluśki biuścik-buuu

Na początek dodam, że też mam mały biust, ale w moim przypadku nie pasowałby duży bo ogólnie jestem drobna. Mam rozmiar albo duże A albo małe B zresztą dokładnie nie wiem. Nigdy nie akceptowałam moich malutkich i zawsze się ich wstydziłam, ale odkąd jestem ze swoim Tż (a to już kilka lat) to pokochałam je gdyż mój ukochany ciągle prawi mi komplementy na temat moich piersi, mówi że są ładne i jedrnę iii duże (!). Dlatego nie warto się dołować z powodu wielkości...małe jest piękne Kobieta z małymi piersiami też może być kobieca.


Cytat:
Napisane przez benia1984r Pokaż wiadomość
Witam Was , ja też niestety mam mały piersiaczki, ogólnie ich kształt mi sie podoba ale jednak są troszke za małe, mój facet mi mowi ,że mogłyby mi podrosnąc, bo do duzych nie należa -tak mnie to wkurza.
Może któraś z Was mi powie, czy stosowałyście masaże piersi, (100-300 dziennie) , takie ruchy okręzne-gdzies to wyczytalam , ze to nautralny sposob stosowany od wielu lat na powiekszenie piersi, ponoć pomaga ale trzeba byc cierpliwą i regularnie sobie go robić, oczywiscie jesli nie wystepuja zadne guzki i inne dolegliwosci
Pozdrawiam
Co do tych ruchów okrężnych to myślę, że jednak podnosi i modeluje to biust, sama podczas kremowania robiłam takie ruchy i lekko się podniosły a bynajmniej wydają się być większe
__________________
Zapuszczam naturalne włosy...
34-35-36-37-38-39- 40-41-42-43-44- 45 - ... - 50 cm

nie prostuję włosów --- 34 dni
nie farbuję włosów --- 5 i pół m-ca -> naturalne włosy = 9 cm
Sexy_Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.