Powiększenie ust - wątek zbiorczy - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-04, 12:01   #1021
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziooreq1501 Pokaż wiadomość
To zdjęcie po zabiegu , a przed zabiegiem to poszukam i najwyrzej wstawie , dodam że gorna warga przed była prawie nie widoczna , koszt 1100 zł za 1 ml
Cytat:
Napisane przez madziooreq1501 Pokaż wiadomość
1. Zdjęcie wczoraj ( 4 godziny po zabiegu )
2. Zdjecie dzisiaj ( pare minut temu )

I co dziewczyny sądzicie ?
Cytat:
Napisane przez madziooreq1501 Pokaż wiadomość
W całokształcie to wygląda tak , dziewczyny mam fobię że mi się usta zmniejszą ... :p rosi::prosi :
faktycznie, cos sie ta gorna warga duzo zmniejszyla. Na poczatku wygladaly mega efektownie
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 22:37   #1022
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Dziewczyny Pomocy ;-( moje usta są takie jak przed zabiegiem ;-( mam pełno nie małych grudek w ustach, ogólnie czuje się jakby zostały powiększone ale wewnątrz bo czuje jak mi się wszystko ociera o zęby ;-( nie mogę się szeroko uśmiechnąć bo usta wtedy są zdeformowane w jednym miejscu większe poprzez duże grudy na całej linii warg widać zgrubienia w postaci kulek wystających ;-( strasznie wszystko nie równo,jestem załamana bo wywaliłam 1000 złoty !!!! co mam teraz zrobić ....? a naprawdę stosuje się do wszystkich zaleceń lekarza. kontur górnej wargi jest za bardzo podniesiony tak jakby preparat był poza ustami
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 23:00   #1023
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Pomocy ;-( moje usta są takie jak przed zabiegiem ;-( mam pełno nie małych grudek w ustach, ogólnie czuje się jakby zostały powiększone ale wewnątrz bo czuje jak mi się wszystko ociera o zęby ;-( nie mogę się szeroko uśmiechnąć bo usta wtedy są zdeformowane w jednym miejscu większe poprzez duże grudy na całej linii warg widać zgrubienia w postaci kulek wystających ;-( strasznie wszystko nie równo,jestem załamana bo wywaliłam 1000 złoty !!!! co mam teraz zrobić ....? a naprawdę stosuje się do wszystkich zaleceń lekarza. kontur górnej wargi jest za bardzo podniesiony tak jakby preparat był poza ustami

no wlasnie mi cos od poczatku twoje usta nie pasowaly, pisalam ze zdziwiona jestem ze tak wysoko poza kontur jest wstrzykniety preparat. Udaj sie z tymi ustami do gabinetu gdzie je robilas bo jak pisalam na poczatku ktos ci troche je spaprał.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 22:35   #1024
chiantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny W piątek moja kolej (po raz pierwszy) Mam do Was pytanie. Jak to jest z tymi grudkami w ustach? Czy to jest normalne przy powiększaniu ust, i czy kiedykolwiek można liczyć na to, że znikną?
Ja wiem, że na początek będę miała 1 ml preparatu (nie wiem jakiego, bo nie dopytałam), ale chodzi o czasowy preparat.
Madzia Twoje usta są bardzo ładne Czy 1 ml prepratu daje taki efekt?
chiantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 22:04   #1025
alexandra1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Trojmiasto!
Poszukuję sprawdzonej kliniki bądz specjalisty z Trojmiasta,
Przeczytalam praaawie wszystkie 34 strony w tym temacie ale nie znalazłam żadnej informacji o miejscowych ustoulepszaczach

Temat pilny do za 2 tygodnie mam ważną imprezę

Z góry dziękuję dziewczynki
alexandra1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 10:54   #1026
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez alexandra1978 Pokaż wiadomość
Trojmiasto!
Poszukuję sprawdzonej kliniki bądz specjalisty z Trojmiasta,
Przeczytalam praaawie wszystkie 34 strony w tym temacie ale nie znalazłam żadnej informacji o miejscowych ustoulepszaczach

Temat pilny do za 2 tygodnie mam ważną imprezę

Z góry dziękuję dziewczynki
Również się podłączam do Twojego pytania, szukam dobrego lekarza z Trójmiasta nikt na północy nie powiększa ust ?
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:56   #1027
oliwia1237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Ja również szukam kogoś z trójmiasta.Czekamy na opinie.
oliwia1237 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 21:06   #1028
sandusia
Przyczajenie
 
Avatar sandusia
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam Was dziewczyny , ja jestem z łodzi i również zastanawiam się nad powiększeniem ust , górną wargę mam malutką a jak patrze na Wasze zdjęcia to aż mnie ściska z zazdrości , tylko jeszcze nie wiem na jaki gabinet się zdecydować no i kurde żeby po opadniętej opuchliźnie nie zniknął efekt !!!
sandusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 07:46   #1029
pocahontas0505
Przyczajenie
 
Avatar pocahontas0505
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

do dziewczyn z trojmiasta....
moge wam polecic dr. magdalene kędzie ale ona przyjmuje w toruniu, ale mysle ze to maly trud aby dojechac za cene pieknych ust, sama do niej dojezdzam 80 km. juz mi 2 razy powiekszala usta i musze powiedziec ze jest super, pozdrawiam.
pocahontas0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 10:50   #1030
oliwia1237
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pocahontas0505 Pokaż wiadomość
do dziewczyn z trojmiasta....
moge wam polecic dr. magdalene kędzie ale ona przyjmuje w toruniu, ale mysle ze to maly trud aby dojechac za cene pieknych ust, sama do niej dojezdzam 80 km. juz mi 2 razy powiekszala usta i musze powiedziec ze jest super, pozdrawiam.
DziękiAle mam jeszcze prośbe,mogłabyś dać numer tel. lub nazwe gabinetu gdzie ona przymuje.No i jak miałabyś czas to może zdjęcie przed i po...
oliwia1237 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 18:33   #1031
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pocahontas0505 Pokaż wiadomość
do dziewczyn z trojmiasta....
moge wam polecic dr. magdalene kędzie ale ona przyjmuje w toruniu, ale mysle ze to maly trud aby dojechac za cene pieknych ust, sama do niej dojezdzam 80 km. juz mi 2 razy powiekszala usta i musze powiedziec ze jest super, pozdrawiam.
Rzeczywiście, warto czasami dojechać i cieszyć się z efektu niż pójść na "łatwiznę" i płakać
Mam jeszcze takie ogólne pytanie: dolna wargę mam pełną, a chciałabym jedynie dostrzyknąć sobie 0,5 ml w górną (trochę cieńszą)... Myślicie że jest sens i przyniesie to jakiś efekt ?
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-15, 20:27   #1032
pocahontas0505
Przyczajenie
 
Avatar pocahontas0505
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hej!
dr. magdalena kędzia przyjmuje w prywatnej klinice chirurgii w toruniu, na necie znajdziecie numer. Ona robi surgilipsem a on jest w ampułkach po 0.8 i 1.5 . 0.8 ml spokojnie wystarcza na obydwie wargi, takze ja mysle że o uzupełnienie jednej nie musisz się martwić
pocahontas0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 22:56   #1033
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pocahontas0505 Pokaż wiadomość
Hej!
dr. magdalena kędzia przyjmuje w prywatnej klinice chirurgii w toruniu, na necie znajdziecie numer. Ona robi surgilipsem a on jest w ampułkach po 0.8 i 1.5 . 0.8 ml spokojnie wystarcza na obydwie wargi, takze ja mysle że o uzupełnienie jednej nie musisz się martwić
A ta ampułka 0,8 to jest w cenie tej samej co 1 ml (czyli ok 1000-1200 zl ?)
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-16, 07:38   #1034
pocahontas0505
Przyczajenie
 
Avatar pocahontas0505
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

ampulka o,8ml kosztuje 800zl
pocahontas0505 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 17:37   #1035
awa704
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 63
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

szukam dobrego lekarza w Bydgoszczy lub okolicach, który mi pięknie powiększy usta. Proszę o namiary i ceny...Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz, okolice
awa704 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 10:30   #1036
agnes82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Czesc dziewczyny. Poszukuje kogos kto chcialby wstrzyknac albo dostrzyknac sobie pol ampulki czyli 0,5 ml teyosall kiss. Chcialabym dostrzyknac sobie pol ampulki ale musze kupic cala wiec reszta by sie zmarnowala... Moglybysmy podzielic sie kosztami na pol czyli po 425 zl na glowe. . Jesli jest jakas z was zainteresowana to dajcie znac Buziaki

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Dodam jeszcze ze to w Warszawie
agnes82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 13:37   #1037
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Hey! Dwa dni temu wykonałam zabieg wypełniania i nawilżania ust kwasem hialuronowym firmy stylage, który dodatkowo zawiera w sobie antyoksydanty i jestem mega zadowolona! Mimo, że jest to dopiero pierwszy dzień zmiany, nie pojawiły się u mnie ani siniaczki, ani krwiaki, nic, super. Sam zabieg był odrobinkę bolesny, nakłuwanie igłą (czego zazwyczaj najbardziej się obawiamy) nie sprawiło dyskomfortu, płyn wstrzykiwany był odczuwany jako, takie ciepło, nieprzyjemne było uciskanie ust w celu wyrównania objętości kwasu w ustach aby dobrze i równomiernie się ułożył. Teraz czekam, aż lekka opuchlizna zejdzie i będę cieszyć sie moim nowym lookiem!! Pozostaje mi pic dużo wody, przez kilka dni nie wystawiać na działanie promieni słonecznych, a co do efektów i zmian będę pisać na bieżąco. W razie pytań piszcie i opowiedzcie o swoich doznaniach!!

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

natalia132 Moim zdaniem ma to całkowity sens, miałam identyczną sytuację co Ty!! Dlatego mam wstrzykniętą znacznie większą ilość kwasu hialuronowego w górną wargę, zobaczymy jak to będzie wyglądało za 2 tygodnie!!

---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Pomocy ;-( moje usta są takie jak przed zabiegiem ;-( mam pełno nie małych grudek w ustach, ogólnie czuje się jakby zostały powiększone ale wewnątrz bo czuje jak mi się wszystko ociera o zęby ;-( nie mogę się szeroko uśmiechnąć bo usta wtedy są zdeformowane w jednym miejscu większe poprzez duże grudy na całej linii warg widać zgrubienia w postaci kulek wystających ;-( strasznie wszystko nie równo,jestem załamana bo wywaliłam 1000 złoty !!!! co mam teraz zrobić ....? a naprawdę stosuje się do wszystkich zaleceń lekarza. kontur górnej wargi jest za bardzo podniesiony tak jakby preparat był poza ustami
Cześć czasami tak się zdarza, że powstają grudki, słyszałam, ze wtedy należy usta w miejscach nierówności przycisnąć i rozmasować, powinno być wtedy ok. Mam nadzieję, że poradziłaś sobie z tym problemem. Pozdarwiam
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 16:00   #1038
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Do UPIEKSZONA- dolną wargę jakoś udało mi się rozmasować,bolało ale nie ma już wyczuwalnych grudek,natomiast jest nie równa po jednej stronie większa.Górna warga nie chce się rozmasować przez te gródki jest nie równa i zniekształcona przy uśmiechaniu się widać na całej długości ust wystające grudy dość duże,próbuje nadal ją masować może się uda ale strasznie boli jak masuje ;-( za jakiś miesiąc pójdę na dostrzyknięcie i wyrównanie ust
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 18:30   #1039
upiekszona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 14
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez aga113 Pokaż wiadomość
Do UPIEKSZONA- dolną wargę jakoś udało mi się rozmasować,bolało ale nie ma już wyczuwalnych grudek,natomiast jest nie równa po jednej stronie większa.Górna warga nie chce się rozmasować przez te gródki jest nie równa i zniekształcona przy uśmiechaniu się widać na całej długości ust wystające grudy dość duże,próbuje nadal ją masować może się uda ale strasznie boli jak masuje ;-( za jakiś miesiąc pójdę na dostrzyknięcie i wyrównanie ust
Moje usteczka są po zabiegu 4 dni, na razie nie widzę większych grudek, po jakim czasie Tobie się one pojawiły?
upiekszona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 11:52   #1040
aga113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 24
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Grudki pojawiły się po zejściu opuchlizny.wszędzie gdzie był wstrzyknięty preparat była grudka.
aga113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 16:38   #1041
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dziewczyny podpowiedzcie mi, czy po powiększaniu ust zmniejsza się optycznie przestrzeń pomiędzy górną wargą a nosem? Mam wąską górną wargę (w porównaniu do dolnej) i sporą przestrzeń między nosem , a ustami i zastanawiam się, czy korekta ust jakoś mogłaby na to wpłynąć...
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 08:10   #1042
chiantka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A ja mam do Was pytanie. Usta robiłam 2 tygodnie temu. Oprócz jednej grudki zauważyłam na górnej wardze po wewnetrznej stronie maleńkie pęcherzyki (coś jak kaszka manna). Czy Wy także coś takiego macie? Mam takie wrażenie jakbym ciągle miała na ustach zgrudkowaną pomadkę...
chiantka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 14:46   #1043
Shalo
Raczkowanie
 
Avatar Shalo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Liverpool/UK
Wiadomości: 56
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez chiantka Pokaż wiadomość
A ja mam do Was pytanie. Usta robiłam 2 tygodnie temu. Oprócz jednej grudki zauważyłam na górnej wardze po wewnetrznej stronie maleńkie pęcherzyki (coś jak kaszka manna). Czy Wy także coś takiego macie? Mam takie wrażenie jakbym ciągle miała na ustach zgrudkowaną pomadkę...
Ja mialam grudke, ale zadnych pecherzykow :/ Moze jakies uczulenie?
Shalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-24, 11:26   #1044
korpiszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Powiekszylam Usta

Cytat:
Napisane przez Caramel Babe Pokaż wiadomość
Witajcie. Chcialabym opowiedziec wam jak to przebiegalo i jaki jest efekt. Byc moze komus sie to przyda? Sama szukalam takich informacji na wizazu przed zabiegiem.

Zabieg kosztowal 350 funtow, zrobiony byl w klinice Collagenics w Londynie. Wiem, chyba przeplacilam, ale do Polski sie nie wybieralam, wiec niech juz bedzie...

Pani po wypelnieniu formularzy (czy nie jestem w ciazy itp.) dala mi znieczulenie takie jak dentysta robi, dwa zastrzyki w gorna warge i dwa w dolna (od srodka). Dzieki temu zabieg nic a nic mnie nie bolal. Moja gorna warga byla mniejsza od dolnej, wiec poprosilam o powiekszenie w znacznym stopniu gornej wargi.

Wstrzyknieto mi restylane, jedna strzykawke. 70% mialam podane w gorna warge, 30% w dolna. Robila mi wiele malych wstrzykniec, intensywnie masujac moje wargi po kazdym.

Gdy pani podala mi lustro, myslalam ze spadne z tego lozka. Wygladalam koszmarnie, smiesznie. Moje usta wygladaly jakby mnie ktos piescia potraktowal, centralnie w usta. Ogromne, spuchniete w dodatku znieczulenie ciagle dzialalo, wiec bylam nieco usztywniona...

Balam sie wyjsc z gabinetu, mimo ze pani mowila, ze to tak zawsze jest, to mialam takie mysli, a noz mi tak zostanie... Jak tu jutro isc do pracy.

Ale po kilku godzinach opuchlizna zaczela schodzic. I tak schodzila przez najblizszy tydzien. Mialam ogromna gorna warge, maskowalam to makijazem, robilam bladziutkie usta by nie bylo widac kilku siniakow. Tak. siniaki sie pojawily, ale malutkie i tylko dwa.

Po tygodniu wygladalam super.

Teraz nie wiem co o tym sadzic, czy sie juz przyzwyczailam, czy ten restylane wsiaknal??? Gorna warge mam tej samej wielkosci co dolna, i po zrobieniu powiekszajacego makijazu rzeczywiscie mam ladne usta.Spodziewalam sie czegos bardziej intensywnego... Nie chcialam zeby ta opuchlizna schodzila...

Efekt bardzo naturalny, nie czuje prawie ze mam cos w ustach. Zawsze bede to robic, jak tylko kasa pozwoli. Moze nastepnym razem zrobie w Polsce i wstrzykne tego wiecej???

Polecam.
kurcze laska usteczka sliczne!! wygladaja max naturalnie. az sie chce pieniazki oszczdzac ja mam takie jak Ty "przed" :-D hyyh
korpiszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-25, 18:26   #1045
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

A ja bym chciała sobie zrobić usta...Jaka cena jest rozsądna za taki zabieg?
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 11:52   #1046
betty_b
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 528
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez mysz_musli Pokaż wiadomość
A ja bym chciała sobie zrobić usta...Jaka cena jest rozsądna za taki zabieg?
A wątek przejrzałaś? Dziewczyny piszą ile płaciły za ile ml.

A do tych, które robiły powiększenie jeszcze raz zadam pytanie:

Czy po wykonaniu zabiegu zmniejsza się optycznie przestrzeń między górną wargą, a nosem?
betty_b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-27, 22:48   #1047
pipapipa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 60
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam trudno powiedzieć. Na pewno powiekszenie ust optycznie zmienia twarz, buzia wydaje się bardziej "sympatyczna", nos wydaje się mniejszy. Jeśli wstrzykuje sie w kontur ust to faktycznie wargi unosza sie troche i tak jakby rozciagaja do gory. Jednak jesli ma sie waska czerwien wargowa to cudu nie bedzie. Na pewno przy pelniejszych ustach, przestrzen miedzy warga a nosem bedzie mniejsza- czyli efekt optyczny osiagniemy. Ale tak jak mowie nie bedzie to spektakularny efekt. Oczywiscie zależy czy jest to spory mankament i wystarczy troche kosmetyki, czy wiekszy problem. W takich przypadkach wiem ze dziewczyny decyduja sie na korium czyli juz powazniejsza operacje polegajaca na wycinaniu kawalka skory tuż przy granicy konturu czerwieni wargowej i podciagnieciu calych ust do gory. Przez co usyskuje sie znacznie wiekszy obszar czerwieni wargowej. Operacja jest napewno bardziej skomplkowana i niestety moga zostac po niej blizny.
pipapipa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 00:41   #1048
dianadee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 12
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Witam Drogie Wizażystki

Długo szukałam informacji o lekarzach, preparatach, robiłam wywiad środowiskowy itd. i nareszcie jestem po.

Zabieg miałam robiony w Poznaniu.
Preparatem Princess Volume, górna warga i dolna.
Jestem mega zadowolona i przypuszczam, że niedługo odwiedze Pana Doktora ponownie, wciąga jak cholipa


Wstawiam zdjęcia, pierwsze PRZED drugie około miesiąc PO zabiegu.
Przepraszam za kiepską jakoś ale mam nadzieje, że wystarczająco widać różnice.
dianadee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:49   #1049
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dianadee Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażystki

Długo szukałam informacji o lekarzach, preparatach, robiłam wywiad środowiskowy itd. i nareszcie jestem po.

Zabieg miałam robiony w Poznaniu.
Preparatem Princess Volume, górna warga i dolna.
Jestem mega zadowolona i przypuszczam, że niedługo odwiedze Pana Doktora ponownie, wciąga jak cholipa


Wstawiam zdjęcia, pierwsze PRZED drugie około miesiąc PO zabiegu.
Przepraszam za kiepską jakoś ale mam nadzieje, że wystarczająco widać różnice.
wow! piękna metamorfoza ile zapłaciłaś i ile ml Ci podano?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:17   #1050
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Powiększenie ust - wątek zbiorczy

dianadee mam takie same usta jak Twoje przed, czyli większa dolna warga
Twoje nowe usta bardzo całuśne i sexi
podłączam się do pytania Burbery
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-27 15:25:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:07.