Mamusie Listopadowe :-) część I! - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-24, 16:01   #571
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dziewczyny, ogłoszenia duszpasterskie;D spójrzcie na listę czy kogoś przez przypadek nie ominęłam, i proszę o info brakujących godzin wizyt lub OM żebym mogła uzupełnić
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:10   #572
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ogłoszenia duszpasterskie;D spójrzcie na listę czy kogoś przez przypadek nie ominęłam, i proszę o info brakujących godzin wizyt lub OM żebym mogła uzupełnić
Może zadam głupie pytanie, ale możecie mi "rozszyfrować" skrót OM ? godzinka 17.20

OM: 13.02
Ehh z tą moja pracą to na 2 razy, moje kierownictwo zaczyna mnie denerwować i stosuje swoje gierki, żeby psychicznie zestresować...
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013

Edytowane przez Soul89
Czas edycji: 2015-03-24 o 16:37
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:16   #573
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Om ostatnia miesiączka
Tp termin porodu
Dpo dni po owulacji

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Kolejne wesele w tym roku. Czerwiec. Zwariować można, od dekady mam min 2 wesela rocznie.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:27   #574
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość


Kolejne wesele w tym roku. Czerwiec. Zwariować można, od dekady mam min 2 wesela rocznie.
Ja też mam wesele. W lipcu Ja tam się cieszę, bardzo lubię chodzić na wesela

Co do objawów też nie mam właściwie żadnych, ale to pewnie dlatego, że bardzo wcześnie jeszcze jest. Pani doktor na wizycie mnie wczoraj "pocieszyła", że jeszcze wszystko przede mną Choć ja tam wcale za nudnościami i wymiotami nie tęsknię. Znam dziewczyny, które w ciąży czuły się rewelacyjnie, nie wymiotowały, nie miały mdłości itp. a urodziły zdrowiutkie dzieciaki. Także wydaje mi się, że nie ma się co przejmować brakiem "typowych" objawów ciąży, bo w końcu też każdy organizm jest inny
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:37   #575
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Też mam wesele w lipcu szwagierki wybawię się jako ciężarówka, bez alko :P
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:43   #576
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

My mamy w maju ale nie wiem czy idziemy bo wesele 200km od domu no i z małym dzieckiem to krótko byśmy byli. A z teściowa go nie zostawię
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 16:46   #577
dzikasliwka
Rozeznanie
 
Avatar dzikasliwka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 569
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja nawet pół mdłościa nie miałam, ani razu nie wymiotowałam. No nic! I tak się zdarza, wszyscy mówią, że trzeba się cieszyć, że można normalnie funkcjonować

Dziewczyny czy bierzecie coś jeszcze oprócz kwasu foliowego? Jakieś typowe witaminy dla kobiet w ciąży? Bo ja biorę tylko kwas i w sumie nie wiem czy dobrze, czy powinnam coś jeszcze. Hmm?
dzikasliwka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 16:54   #578
Sysska
Zadomowienie
 
Avatar Sysska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 781
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja biorę zestaw witamin dla kobiet w ciąży Olimp Vita-Min Plus Mama oraz tran w kapsułkach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 643-429-large.jpg (19,1 KB, 4 załadowań)
__________________
I chihuahua
Sysska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:09   #579
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja biorę witaminer prenatal kwas i luteine.
Nie moge sie doczekać piątkowej wizyty...

Co do mdlości to mam je na okrągło ale ani razu nie wymiotowałam.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

10razy sie zastanawiam zanim cos zjem bo potem jest masakra. Cos czuje ze zrzuce parę kilo w pierwszym trymestrze.
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:12   #580
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

A ja przytylam juz:P jestem jak odkurzacz, chociaz drobne mdłości tez się zdarzaja.
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:35   #581
Ol Ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 143
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej, ja jutro się wybieram na pierwszą wizytę. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać.
A jeżeli chodzi o samopoczucie to od tygodnia czuje się fatalnie nie dość, że mdłości(bez wymiotów) przez całe dnie, to jeszcze czuje sie z rana jakbym była na wielkim kacu. Ból głowy, nudności, ból krzyża, dziwny posmak w ustach, a śpię po 11 h bo nie mogę sie zebrać z łóżka i pewnie dalej bym spała gdybym się nie zmusiła żeby wstać
Na szczęście katar i temperatura przeszła.

Ja nie biorę na razie nic oprócz kwasu foliowego, ale pewnie cos dojdzie innego jeżeli zaleci mi lekarz.
Jutro po wizycie zdam relację
Ol Ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 17:39   #582
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Nie mówcie mi nawet o weselach bo właśnie wczoraj miałam chyba pierwszy ciążowy humorek i ryczałam że co teraz z naszym ślubem,że już nigdy wesela nie zrobimy bo potem jak będzie dziecko to też już są inne rzeczy ważniejsze. Poza tym mój tato bierze ślub w czerwcu i teraz tak głupio się wbić przed nim a po nich to już będą upały a ja coraz większa ;p
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 17:42   #583
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Przede wszystkim gratuluję Wam wszystkim ciąż. Ja jestem mamą prawie 16 miesięcznej dziewczynki i w piątek zobaczyłam bledziutką kreseczkę na teście. Najprawdopodobniej miałam bardzo wcześnie owulację i dzięki temu o ciąży dowiedziałam się w 23 dc (dodatkow miałam objawy implantacji dlatego testowałam tak wcześnie).
Z kalkulatora termin mam na sam początek grudnia ale ze względu na bliznowca po poprzedniej cesarce raczej na pewno będę miała kolejną a to podejrzewam na końcówkę listopada (jak dotrwamy do szczęśliwego zakończenia to będziemy mieli dwójkę dzieci z bardzo podobną datą urodzenia). Z tego też powodu zdecydowałam się napisać na tym wątku. Pierwsza wizyta dopiero po świętach, bo wolę zaczekać i usłyszeć już na wizycie serduszko.
Witaj u mnie też niestety rozwiązanie będzie przez cc, mój doktor nie pozwala na poród naturalny w ciągu 2 lat od cięcia, a tu będzie raptem 1,5 roku.
Bardzo wcześnie wyszedł test, ale co przeczucie to przeczucie, wiedziałaś kiedy testować ja też myślę, że musiałam mieć wczesną owulację, w 25 dc popołudniu już wyszła mi kreska...

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Ja właśnie wróciłam od gina, maluch ma 7 mm (cały czas jest za mały jak na wiek ciąży - lekarz powiedział, że to na 99% późne zapłodnienie, sama nie wiem już co myśleć). Ale z dobrych wiadomości to już bije maluchowi serduszko - jestem przeszczęśliwa a z drugiej strony trochę poddenerwowana. Kolejna kontrolna wizyta z tydzień we wtorek na 12.40.
Po prostu już się nie martw!! Gratulacje, niech maleństwo rośnie sobie w swoim rytmie, normy są wyliczone dla książkowych 28-dniowych cykli, owulacji w 14 dc itd. więc jak później było zagnieżdżenie to normalne, że maluszek jest mniejszy niż to mówią ramy

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny spokojnie, z tego co słyszę od znajomych,bliskich to wcale nie jest tak że dobrze rozwijającą się ciąża musi dawać objawy. To że nie macie mdłości nie znaczy że z Waszym maleństwem coś jest nie tak. Znam mnóstwo kobiet które w ciąży czuły się świetnie i urodziły zdrowe,piękne,duże,silne dzieci.
Musicie ufać lekarzom- jak lekarz mówi ze że wszystko jest dobrze to napewno tak jest!
...chociaż sama teraz się będę zmartwiac rozmiarem mojego dzieciątka...
Dokładnie sama bym sobie życzyła teraz jak oby mdłości nie przyszły

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość

Kolejne wesele w tym roku. Czerwiec. Zwariować można, od dekady mam min 2 wesela rocznie.
No nic tylko się cieszyć, że tacy wszyscy chętni do żeniaczki

Ja niestety schudłam 1 kg, dziś na wadze raptem 49kg.... Wina kiepskiego apetytu

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Matulu, zerknęłam na listę Cynamona i jestem pierwsza w kolejce, aaaa!!! to już pojutrze!!!!
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:25   #584
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja to chyba bym wolała cc termin wyznaczony i z głowy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:36   #585
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Myślę czy nie powinnam brać witaminy d. Ale ja tak sceptycznie podchodzę na razie do tej ciąży nie wiem co sie dowiem w piatek żałuję ze juz wszystkim wypaplałam a tu taka sytuacja

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Nie mówcie mi nawet o weselach bo właśnie wczoraj miałam chyba pierwszy ciążowy humorek i ryczałam że co teraz z naszym ślubem,że już nigdy wesela nie zrobimy bo potem jak będzie dziecko to też już są inne rzeczy ważniejsze. Poza tym mój tato bierze ślub w czerwcu i teraz tak głupio się wbić przed nim a po nich to już będą upały a ja coraz większa ;p
Spokojnie po porodzie wszystko zaplanujecie. Teraz stres ci niepotrzebny i przynajmniej bedziesz miec dwie najważniejsze osoby tego dnia przy sobie

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Jak to jest z porodem po cesarce? Ja bede około 2lata po i nie biorę pod uwagę zeby rodzic naturalnie. Juz sie przekonałam ze to nie dla mnie i myślałam ze z automatu idę na cc c jak beda mi robic jakies problemy?
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:51   #586
AnkaG1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 15
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Soul89, AnkaG1985, verumka, mam was wpisac na listę oczekujacych wizyt?
Cynamon jeszcze ja bardzo proszę o dopisanie do listy ja na stronie 18 troszeczkę opisałam o sobie
AnkaG1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 19:52   #587
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

AnkaG1985, ale mam Cię na liście juz, spójrz
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:44   #588
Anoula
Zakorzenienie
 
Avatar Anoula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 657
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Witaj u mnie też niestety rozwiązanie będzie przez cc, mój doktor nie pozwala na poród naturalny w ciągu 2 lat od cięcia, a tu będzie raptem 1,5 roku.
Bardzo wcześnie wyszedł test, ale co przeczucie to przeczucie, wiedziałaś kiedy testować ja też myślę, że musiałam mieć wczesną owulację, w 25 dc popołudniu już wyszła mi kreska...
ty chciałaś rodzić sn?

Ja nawet jakbym miała wybór to wolałabym cc.

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ja to chyba bym wolała cc termin wyznaczony i z głowy
Dokładnie, zwłaszcza jak słyszysz "proponujemy cesarskie cięcie" po 12 h na porodówce...

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Jak to jest z porodem po cesarce? Ja bede około 2lata po i nie biorę pod uwagę zeby rodzic naturalnie. Juz sie przekonałam ze to nie dla mnie i myślałam ze z automatu idę na cc c jak beda mi robic jakies problemy?
Chyba decyzja pacjentki. Jak chcesz rodzić cc to raczej nie będzie problemu. Czasem jednak to nawet sn nie można. Np jak są zrosty na bliźnie.

Dziewczyny cieszcie sie jak nie macie mdłości mnie w pierwszej ciąży strasznie męczyło. raz pomidorowa była ok a na drugi dzień już nie. Później miałam mdłości z głodu
Anoula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 20:55   #589
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Tak to nieee, to musi byc wtedy straszne bo namęczysz się, boli strasznie a potem i tak cc ja bym chyba wolala jak juz takie zaplanowane cc ale tak naprawdę to niewiem tylko tak sobie gdybam, synka rodzilam sn i jak mi go położyli na piersiach po tym ogromnym wysilku i bólu to jak wygrana 1 miejsce po maratonie, niewiem czy po cc tez jest takie uczucie...
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 21:07   #590
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja rodziłam cały dzień,mialam zielone wody ale dali druga kroplówkę juz mialam pełne rozwarcie ale Leos sie blokował bo miał pępowine wokół szyi. Na porodowce mówili ze jestem po dwóch porodach sn i cc.


Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
ty chciałaś rodzić sn?

Ja nawet jakbym miała wybór to wolałabym cc.

Dokładnie, zwłaszcza jak słyszysz "proponujemy cesarskie cięcie" po 12 h na porodówce...

Chyba decyzja pacjentki. Jak chcesz rodzić cc to raczej nie będzie problemu. Czasem jednak to nawet sn nie można. Np jak są zrosty na bliźnie.

Dziewczyny cieszcie sie jak nie macie mdłości mnie w pierwszej ciąży strasznie męczyło. raz pomidorowa była ok a na drugi dzień już nie. Później miałam mdłości z głodu
To moze moje mdłości tez sa z głodu?? Najgorzej mi wchodzą śniadania
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:14   #591
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Poziomkowa89, to się nacierpialas ale masz teraz swój skarb, napewno Ci wynagradza cierpienie
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-24, 21:32   #592
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Po prostu jak sobie pomyśle o powtórce to mi słabo. Ale ja od początku mialam kiepskie nastawienie, fatalnie znoszę ból i wiedziałam ze to mnie przerośnie. Całe szczęście bylam tam z mężem
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:16   #593
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Dzień dobry życzę wszystkim miłego dnia bez mdłości (no chyba że ktoś jednak woli z ;P)
Ja narazie się dziś czuje dobrze(zauważyłam że ogólnie rano się czuje super a wieczorem beznadziejnie) i pędze do pracy trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty!
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:40   #594
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Ja to chyba bym wolała cc termin wyznaczony i z głowy
Ja tak będę mieć jeżeli wszystko będzie dobrze a szkoda, bo lubię element zaskoczenia kiedy nie wiadomo kiedy się zacznie

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość

Jak to jest z porodem po cesarce? Ja bede około 2lata po i nie biorę pod uwagę zeby rodzic naturalnie. Juz sie przekonałam ze to nie dla mnie i myślałam ze z automatu idę na cc c jak beda mi robic jakies problemy?
Chyba zależy od lekarza, mój nie pozwala na poród naturalny w ciągu 2 lat od cesarki, ale znam dziewczyny, które 1,5 roku po cięciu już rodziły naturalnie... Musisz się spytać swojego gina jak to widzi

Cytat:
Napisane przez Anoula Pokaż wiadomość
ty chciałaś rodzić sn?

Ja nawet jakbym miała wybór to wolałabym cc.
Tak, pierwsze rodziłam sn i uważam, że to niezwykłe przeżycie, jedno na milion Córkę też chciałam sn, ale w 33 tc obróciła się pośladkowo i był problem... Tzn. mogłabym próbować naturalnie, ale musiałabym być praktycznie od pierwszego skurczu pod opieką lekarza i położnych, a wody odeszły mi znienacka 3 tyg. przed TP i dla bezpieczeństwa dziecka i mojego zarządzono cc teraz pewnie będę miała umawianą....

Witajcie
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 06:59   #595
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej.
Witam nowe mamy fajnie ze jest nas coraz więcej

Ja nie wypowiem się w temacie porodów bo tu będzie mój pierwszy... Tak czy siak brzmi strasznie i jedno i drugie :-P

Zbieram się do pracy. Miłego dnia
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 07:10   #596
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Trzeba to poprostu przejsc czy sn czy cc, nagroda będzie cudowna milego dnia dziewczyny! Moi chlopcy poszli do pracy/przedszkola a ja w wyrku nadal:P a co
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 08:51   #597
Poziomkowa89
Zakorzenienie
 
Avatar Poziomkowa89
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 3 044
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej! Ja próbuje wcisnać śniadanie bo zaraz wyjeżdżamy ale oczywiście mam z tym problem
__________________
Leoś 14.10.2013

Czekamy na dzidziusia
Poziomkowa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:32   #598
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Ja się tak boje porodu że wolałabym cc odrazu ;p
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:39   #599
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Cytat:
Napisane przez Słodkaaa Pokaż wiadomość
A w którym tygodniu jesteś?
z ostatniej miesiączki wynika, że 8 tydzień, ale z wieku płodu wczoraj lekarz określił na ok 6 tydzień, 5 dzień wiec uciekł nam gdzieś tydzień. Może to późne zapłodnienie. Wczoraj zaczęłam się zastanawiać, że może to ja zapisałam błędnie termin miesiączki o kilka dni nie mogę sobie przypomnieć kiedy to było. Ale lekarz kazał się na razie nie martwić więc staram się myśleć pozytwynie

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ogłoszenia duszpasterskie;D spójrzcie na listę czy kogoś przez przypadek nie ominęłam, i proszę o info brakujących godzin wizyt lub OM żebym mogła uzupełnić
OM 29.01
koljena wizyta 31 marca godzina 12:40

Cytat:
Napisane przez dzikasliwka Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy bierzecie coś jeszcze oprócz kwasu foliowego? Jakieś typowe witaminy dla kobiet w ciąży? Bo ja biorę tylko kwas i w sumie nie wiem czy dobrze, czy powinnam coś jeszcze. Hmm?
mi wczoraj lekarz kazała brać tylko kwas, powiedział, że teraz to wciskają we wszystkich te wszystkie witaminy, suplementy, itp. kiedyś kobiety tylko na kwasie leciały i było dobrze. Powiedział, że od 1 tygodnia zmienimy witaminy.

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Co do mdlości to mam je na okrągło ale ani razu nie wymiotowałam.
10razy sie zastanawiam zanim cos zjem bo potem jest masakra. Cos czuje ze zrzuce parę kilo w pierwszym trymestrze.
łączę się w bólu! ja co rano i co wieczór mam mega mdłości! na szczęście bez wymiotów
U mnie działa to, że nie dopuszczam do głodu (nawet małego) jem o ścisłych godzinach i mdłości mi przechodzą, ale tylko zapomnę o posiłku i zjem go pół godziny później i jest już dramat! może spróbuj tak

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Po prostu już się nie martw!! Gratulacje, niech maleństwo rośnie sobie w swoim rytmie, normy są wyliczone dla książkowych 28-dniowych cykli, owulacji w 14 dc itd. więc jak później było zagnieżdżenie to normalne, że maluszek jest mniejszy niż to mówią ramy
masz rację, już się nie martwię! staram się pozytywnie myśleć i cieszyć

Cytat:
Napisane przez Poziomkowa89 Pokaż wiadomość
Hej! Ja próbuje wcisnać śniadanie bo zaraz wyjeżdżamy ale oczywiście mam z tym problem
biedna

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:36 ----------

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja się tak boje porodu że wolałabym cc odrazu ;p
ja na razie o tym kompletnie nie myślę. kiedyś też podchodziłam do tematu, że tylko cc teraz marze żeby maluch był zdrowy i dobrze się rozwijał. Jakoś damy radę, tyle kobiet przed nami rodziło i jakoś przeżyły więc i my ewentualnie damy radę
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-25, 10:20   #600
Dzika Ropucha
Zadomowienie
 
Avatar Dzika Ropucha
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 301
GG do Dzika Ropucha
Dot.: Mamusie Listopadowe :-) część I!

Hej dziewczyny
Wczoraj nie działał mi net a tu już tyle mam do nadrobienia Doczytałam Was uff

U mnie ok. Od rana dobrze, od 14 pieką mnie cyce, od 15 mnie mdli (bez wymiotów) a ogólnie całe dnie słabo się czuję. Od 4 dni budze się równo 6 rano i spać nie mogę już.
Jestem u mamusi Oddycham świeżym powietrzem i od razu mnie głowa nie boli! Niestety dziś muszę wracać.

O weselach też nie gadajcie. W lipcu szwagier ślubuje. Także ja beczka już będę. Mam taką figurę, że tyje cała, chudnę cała. I w ciąży będę na bank potężną kulką

A mi moja gin kazała brać Pregna plus 5 składników w tym kwas foliowy tyle ile w jednej tabletce i nie kazała mi brać osobno kwasu bo w tym już jest. I tak biorę... Dobrze chyba...

Fajnie że nas tu tyle będziemy się łączyć w tym cudownym czasie i późniejszym bólu
__________________
13.08.2010- Razem
09.2011- Zaręczyny
29.06.2013- Ślub

12.03.2015 II Kreski
Dzika Ropucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-24 10:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.