Garnier 100% koloru odcien 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 08:39   #1
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212

Garnier 100% koloru odcien 101


Czyli ultra jasny popielaty blond to Waszym zdaniem ciepły czy zimny oddcień?

http://pl.garnier100color.com/_pl/_p...olor/index.htm

Czy farbowanie (rozjaśnianie) sprawia, iż naturalnie jasne włosy ciemnieją?
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 09:22   #2
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Witaj
Tak to jest zimny odcień,Odnosnie Twojego pytania to nie umiem udzielić Ci odpowiedzi,wiem tylko od innych,że farbowanie włosów zmienia ich naturalny kolor,ale nie pamiętam dokładnie jak to jest
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:05   #3
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Farbowałam włosy tą farbą, jest to odcień chłodny.

Co do drugiego pytania : przyciemnianie włosów nie zmienia koloru naturalnych raczej, a jeśli już to w baardzo niewielkim stopniu. Natomiast rozjaśnianie powoduje, że włosy odrastają ciemniejsze - niestety
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:13   #4
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Czyli pewnie jestem typem chłodnym skoro kolorystykę oczu, cery i włosów mam podobną do pani na foto tego odcienia? A czy to jest tak, że po pewnym czasie od zaprzestania rozjaśniania nie wracają do swojego koloru? Właśnie się zastanawiam czy wogóle zacząć ;/ chciałabym pasemka hm...
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 11:19   #5
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

a ja słyszałm że to, że odrosty wydają się być ciemniejsze jest tylko złudzeniem. przyzwyczajasz się do jasnych włosów i twoje naturalne wydają Ci się ciemne. mi moje jaśniejsze odrosty wydają się być hiper jasne
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 22:59   #6
kasiek1331
Raczkowanie
 
Avatar kasiek1331
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 125
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Włosy nie ciemnieją. Po farbowaniu/rozjaśnianiu nie są rozjaśniane przez słońce, dlatego wyglądają na ciemniejsze.
__________________
Bo ja nie mam co robić i będę głupie podpisy wymyślać
kasiek1331 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 10:53   #7
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Ojj ciemnieją, bo rozjaśnianie powoduje zmiany w strokturze włosa. Moja mama miała zawsze dość jasne blond włosy, a kiedy zaczęła rozjaśniać, odrosty były ciemne. I teraz ma włosy w kolorze b. ciemnego brązu, więc nie mówcie, że włosy pozostaną takie same. Po farbach koloryzujących mogą się nie zmienić, ale po wszelkich rozjaśniaczach- tak. Sama rozjaśniam i widzę, że mam odrosty innego koloru niż kiedyś.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 08:12   #8
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

wczoraj farbowałam wloski tym właśnie odcieniem (101) i jestem bardzo zadowolona kolor wyszedł chłodny (na odrostach) a na włsokach które miały raczej ciepły odcień zostawił dużo chłodnych refleksów co mi bardzo odpowiada no i cena malutka, tylko 11,99 Szczerze polecam
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 09:23   #9
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Sylwia a jaki mialaś wyjsciowy kolor?mialas wlosy farbowane?bo ja tez sie przymierzam do tej farbki tylko troche sie boje, ze mi nic nie wyjdzie i tylko wlosy sobie zniszcze. a jak koncówki wlosow?nie popalila ci ich ta farba?
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 09:43   #10
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

A ja mam pytanie czy od szamponu koloryzującego tez ciemnieja włosy? Bo nie wiem czy dobrze zrozumiala...Czyli jak teraz mam ciemny złoty blond a chcę zmienic kolor na rudy (i chcę to zrobić za pmocą szamponu zmywalnego po kilku umyciach) to mój kolor naturalny się nie zmieni czy tez zajdą jakieś zmiany w strukturze włosa po czym będzie ciemniejszy? - przepraszam jeśli te pytania sa głupie ale nigdy jeszcze nie zmienialam koloru włosów i troche się boję.
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 11:22   #11
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

moim zdaniem to tylko złudzenie.kiedy farbowalam wlosy na czarno to wydawało mi sie ze moje odrosty to bardzo bardzo jasny blond ( w rzeczywistości mam średni blond),a teraz robie na blond i wydaje mi sie że odrosty mam czarne .
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 19:54   #12
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Ja tez jestem za tym , że to złudzenie- przed chwilą myśląc nad tym intensywnie, sama się przekonałam, dorwałam gumkę, którą uzywałam kiedy miałam czarne farbowane włosy ( teraz już nie związuję włosów) i wyrwałam też włos z głowy ( mam teraz rozjaśniane-blond)Spostrzezenie- odrosty sa identycznego koloru.A więc wydaje się , że to złudzenie optyczne, przy ciemnych farbach odrosty wydają się być jasniejsze i odwrotnie.Nie umiem sobie wyobrazic jak farba miałaby zmienic pigment we włosie , którego jeszcze nie tknęła ( a rozjasniając wypłukujemy pigment z włosa przecież, więc jak to sie ma do tego , że odrosty mają nadal kolor??)..choc przecież mogę się mylić...
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 23:46   #13
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Ale co farba ma do genetyki? To przeciez tam mamy zaprogramowane jakiego koloru sa nasze wlosy. zresztą farba nie ma nic do cebulki włosowej - nakłada się ją na to co wystaje ponad skórę czyli martwą część włosa. poza tym włosy wypadają, ciągle rosną nam nowe i dziwnie by wyglądało jakby nowe rosły w naturalnym kolorze a rozjaśniane odrastałyby ciemniejsze. zrobiłby się odrostowy baleyage.

Uważam że to tylko kolejny mit.
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 08:53   #14
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

rozjaśniałam jakiś czas temu włosy i wcale nie odrastaja ciemnniejsze! mialam ciemny brąz a teraz jak widze moje naturalne to sa średnim blondem.(!) wydaje mi się ze zmiana koloru nie jest podyktowana rozjasnianiem ( wiele moich kolezanek mialo w przedszkolu jasne blond wlosy a teraz sa np szatynkami- nie mowie oczywiscie o farbowaniu a o naturze ))
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 12:13   #15
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

oczywiście, ze nie zmienia to tylko złudzenie! a co do farby, to bardzo mnei zawiodla farbowalam nią odrosty i zamiast popilatego blondu wyszedl mi złoty wpadający w rudy. moje naturalne włosy to ciemny blond, jednak jestem typem wiosny i może dlatego wyszly w kolorze cieplym? nie mam pojecia, najwyrazniej duzo zalezy od wyjsciowego koloru naszych wlosow. teraz farbuje garnier nutrisse nr 111 i jest super
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 12:24   #16
_cleooo_
Raczkowanie
 
Avatar _cleooo_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 382
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Cytat:
Napisane przez Dorotka Z Oz
oczywiście, ze nie zmienia to tylko złudzenie! a co do farby, to bardzo mnei zawiodla farbowalam nią odrosty i zamiast popilatego blondu wyszedl mi złoty wpadający w rudy. moje naturalne włosy to ciemny blond, jednak jestem typem wiosny i może dlatego wyszly w kolorze cieplym? nie mam pojecia, najwyrazniej duzo zalezy od wyjsciowego koloru naszych wlosow. teraz farbuje garnier nutrisse nr 111 i jest super

Dorotka jak myslisz czy ten odcień 111 wyszedłby na moich włosach? kolor moich włosów jest jaśniejszy niż na obrazku ale ciut ciemniejszy niż na drugim (coś pomiedzy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif blond.gif (10,5 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: gif blond1.gif (10,6 KB, 14 załadowań)
__________________
_cleooo_


_cleooo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 12:32   #17
o000agus
Zadomowienie
 
Avatar o000agus
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław
Wiadomości: 1 249
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Dorotka Z Oz - skoro jesteś typem ciepłym to czemu starasz się zafarbować włosy na chłodno? nie lepiej by ci było z ciepłym kolorku?
o000agus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 11:32   #18
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Cytat:
Napisane przez _cleooo_
Dorotka jak myslisz czy ten odcień 111 wyszedłby na moich włosach? kolor moich włosów jest jaśniejszy niż na obrazku ale ciut ciemniejszy niż na drugim (coś pomiedzy)
Mysle, ze tak bo moje naturalne wlosy sa ciemniejsze i odrosty mi zafarbowala ta farba elegancko
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 11:38   #19
Dorotka Z Oz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 116
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Cytat:
Napisane przez o000agus
Dorotka Z Oz - skoro jesteś typem ciepłym to czemu starasz się zafarbować włosy na chłodno? nie lepiej by ci było z ciepłym kolorku?
Na poczatku chciałam zafarbowac włosy na chłodno, bo po wcześneijszym nie udanym farbowaniu mialam żółte włosy. A farbuje włosy tak, ze mimo, iz sa one jasne to pozostawiają lekko ciepły odcień. Nie fabuje włosów na żadne złote blondy bo na moich włosach zawsze kończyłoby się to kurczakiem na głowie
Dorotka Z Oz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-15, 12:53   #20
netka09
Raczkowanie
 
Avatar netka09
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z komputera^^
Wiadomości: 140
GG do netka09
Dot.: Garnier 100% koloru odcien 101

Heh...ja juz sama nie wiem..mialam pasemka rozjasniane..no i faktycznie w porownaniu ze zdjeciami zrobiły mi sie ciemniejsze..no ale coż teraz to juz za poznohehe
__________________
Jak rdza zjada żelazo,tak zazdrosnych zjada własne usposobienie.


Antystenes
netka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:39.