Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-04-22, 16:50   #601
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja kupiłam:
- Maybelline Affinitone korektor
- puder brązujący Lovely (chciałam błyszczący, mam matowy, ale jest ok)
- korektor 4in1 z wibo *.* zakochałam się, bo użyłam od razu jak wróciłam do domu

Z książeczki -20:
- mój ukochany Carmex w słoiczku
- masło do ust, wiśniowe z Bielendy (zastanawiałam się między tym a masłem z Nivea, no i żałuję, że wzięłam to, kompletny bubel do tego rzadki i rozmazujący się)

Poza:
maseczkę nawilżającą (przy kasie za 1 zł)

Wpadło mi jeszcze w ręce podkład z Rimmela (za 20 zł, mała tubka, coś w rodzaju pianki, nie pamiętam nazwy), róż z Lovely i jakieś kulki z Wibo, ale nie wzięłam nic z tego, chociaż pewnie do końca tygodnia jeszcze coś zakupię.

U nas o dziwo półki pełne, chociaż Rimmel trochę wybrany
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:56   #602
my_vampiree
Rozeznanie
 
Avatar my_vampiree
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 962
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny! Piszecie o książeczkach rabatowych z rossmanna, o co z nimi chodzi? Skąd je macie?
__________________
Wymiana
my_vampiree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 16:59   #603
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez my_vampiree Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Piszecie o książeczkach rabatowych z rossmanna, o co z nimi chodzi? Skąd je macie?
Chodzi o tę promocję: http://www.rossnet.pl/inauguracje
W wybranych drogeriach: http://www.rossnet.pl/Portals/0/inau...a-drogerii.pdf

W skrócie: w drogeriach, nieopodal których znajduje się Hebe, wprowadzono akcję rabatową polegającą na wykorzystywaniu kuponów rabatowych z "książeczki". Akcja trwa od marca do sierpnia i w każdym miesiącu (za wyjątkiem marca i kwietnia) rabat rośnie, by w sierpniu osiągnąć wartość 40%. Rabat liczy się na kolorówkę, zapachy i pielęgnację twarzy, a zniżka obliczana jest także od cen promocyjnych.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:01   #604
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Ktos potwierdzil, ze sie nie laczy ta promocja z ksiazeczkami? Bo mi chyba umknelo w natloku tych postow :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:10   #605
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Nie łączy się, potwierdzam.
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:38   #606
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny polećcie mi jakiś jasny, nie różowy i nie za ciężki korektor pod oczy. Nie mam dużo do krycia w tym obszarze. Sama nie wiem na co się zdecydować.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 17:48   #607
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Dziewczyny, co to za korektor z Eveline ten 4d pod oczy? O ten chodzi: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...cy.html&next=1 ? Bo ten jest do twarzy i dlatego pytam? On jest lepszy od Art Scenic? Polecacie go??

Edytowane przez teklaem
Czas edycji: 2014-04-22 o 17:49
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 17:50   #608
Michelle_
Raczkowanie
 
Avatar Michelle_
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Wiadomości: 177
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja również juz po zakupach. W moje ręce wpadł Bourjois 123 Perfect Foundation 51 Light Vanilla, oraz bronzer czekoladka Bourjois jestem zadowolona.

Chociaż teraz się zastanawiam, czy jest w rossmannie jakiś warty polecenia korektor pod oczy??
Mam tą paletkę z wibo ale jakoś niespecjalnie przypadła mi do gustu...

A w przyszłym tygodniu muszę zapolować na tusz Bourjois Volume Glamour
Michelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 18:02   #609
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Uff ja juz po zakupach Wydałam ponad 130 zł, ale kupiłam wszystko co chciałam dla siebie i mamy wiec jestem mega zadowolona
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 18:13   #610
alex24112
Zadomowienie
 
Avatar alex24112
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 135
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi jakiś jasny, nie różowy i nie za ciężki korektor pod oczy. Nie mam dużo do krycia w tym obszarze. Sama nie wiem na co się zdecydować.
Ja dziś kupiłam korektory z Maybelline Affinitone i z wibo 4in1. 1 bardzo fajny, wzięłam najjaśniejszy, bardzo ładnie wygląda pod oczami, ale dobrze kryje tez niedoskonałości.
Co do 2 to różowy odcień jest przeznaczony właśnie pod oczy, ale powiem, że kiedy się go nałoży to wcale nie jest już różem cudownie rozjaśnia i polecam z czystym sercem. No i ma jeszcze 3 inne odcienie, więc jest bardzo uniwersalny.

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

O jeny, dziewczyny, powiem Wam, że przy kosmetykach -50% to kupiłabym wszystko *.* potwornie chciałabym spróbować 2 podkładów z bourjois, wake me up, podkładów z astora, ten piankowy z rimmela, ale gdybym miała kupić to wszystko to bym zbankrutowała. I ciągnie mnie lumi korektor z l'oreala ale kupiłam już 2 i tak jakoś, oja.
__________________
4 rok logopedii UW

Walczę z pcos, nt i io. Walczę o siebie!
alex24112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 18:15   #611
Moskit0
Rozeznanie
 
Avatar Moskit0
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 717
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

No to poszalałam, wzięłam tylko krem BB z Maybelline

Chciałam wziąć jeszcze podkład Manhattan Mat Powder Make Up w najjaśniejszym kolorze, 80. Czytałam na kilku blogach, że dziewczynom używającym Revlon CS 150 Buff pasował ten odcień, ale mnie się wydał bardzo ciemny

Poza tym u mnie w małym mieście dobrze się robiło zakupy, bo w sklepie były ze 4 osoby, nic nieświadome promocji. Nie brakowało testerów ani produktów.
Moskit0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 18:53   #612
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
myślałam nad tym bo w sierpniu mam rabat z książeczki -40% więc jedno opakowanie spokojnie by mi wystarczyło ale niestety akurat w tym rossmannie nie ma szafy manhattanu a szybko taka akcja się nie powtórzy więc niech leży w zapasie
Właśnie gdyby nie słaba dostępność niektórych rzeczy Sama jak wpadnę do Natury robię zapasy, bo nie mam jej w swoim mieście.

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Czy te z was, które kupiły dziś coś z Manhattanu dostałyście paragon z kodem do konkursu "Klimat Manhattanu"? Kupiłam puder, widzę, że trwa konkurs tej firmy, a kodu nie dostałam ;/
Ja nic nie mam, zwykły paragon

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
ja mam tłustą, problematyczną cerę, HM jeszcze nie miałam, ale moja koleżanka przerzuciła się z Revlona CS 150 Buff właśnie na HM 51 i mówi, że super, a też ma cerę z niedoskonałościami

CC jest bardziej brzoskwiniowy w odcieniu z tego co patrzyłam po testerach, ale jak będę miała oba w ręku to mogę porównać kolory
bardzo fajnie kryje (nie 100%, ale dla mnie super)
ma rzadką konsystencję, lekko pudrowe wykończenie, ale potrafi też podkreślić suche skórki i trzeba uważać z dotykaniem twarzy (w porównaniu do revlona dużo mniej trwały)
jakoś go polubiłam bardzo, mimo, że nie jest ideałem
CC na twarzy wygląda tak, a ja mam naprawdę dużo do ukrycia:



Co Ty gadasz masz dużo do zakrycia a tak ślicznie Ci w CC? Przekonałaś mnie, jutro lecę po niego Ja nie mam dużo niedoskonałości gdyby tylko nie to świecenie... ale sprawdzimy to się przekonamy. Revlony mam 3 ale dla mnie tylko na całonocne imprezy w innym wypadku nie daję rady, jest za ciężki.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 18:54   #613
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

A ja złapałam dwa korektory, bo nie mogłam się zdecydować :
L`Oreal, Lumi Magique, Korektor rozświetlający (odcień 1 light)


oraz
Max Factor, Mastertouch Concealer, Korektor pod oczy (odcień 303 ivory)



Nigdy ich nie miałam.

Używam korektora Dior, Skinflash, Radiance Pen Booster i chętnie znajdę tańszy zamiennik
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 19:02   #614
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość
No jest, jest, dlatego chciałam jakiś fajny korektor do niego, bourjois wydawał mi sie najbardziej gęsty, ale jakoś szału nie robi Ale to dopiero pierwsze użycie, w sumie źle nie jest

Jeszcze myślę o jakimś korektorze... true match? revlon colorstay w plynie, albo moze ten eveline....

a moze jednak przez neta zamowić Colletion 2000
Collection ma krycia jak ich mało.Poradzi sobie z każdym sińcem Revlona nie miałam a True Match jest dla mnie na poziomie Affinitone, w sumie oba lubię miękkie i lekkie rozjaśnienie, bo ogólnie używam do rozświetlenia różnych okolic niż samego zakrycia cieni. Eveline mam ten 8w1 i zupełnie go nie ogarniam chwila moment i go nie ma
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 19:09   #615
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Czy te z was, które kupiły dziś coś z Manhattanu dostałyście paragon z kodem do konkursu "Klimat Manhattanu"? Kupiłam puder, widzę, że trwa konkurs tej firmy, a kodu nie dostałam ;/
jak dobrze ze weszłam w ten wątek, bo nic nie wiedziałam o konkursie. Ja dziś kupowałam podkład z manhattanu i teraz sprawdziłam, ze dostałam wydruk z kodem na szczęście zbieram odruchowo paragony. Trochę sie zdziwiłam przy kasie że dostałam aż tyle świstków, ale myślałam że to dlatego, ze płaciłam kartą
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 19:38   #616
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Co Ty gadasz masz dużo do zakrycia a tak ślicznie Ci w CC? Przekonałaś mnie, jutro lecę po niego Ja nie mam dużo niedoskonałości gdyby tylko nie to świecenie... ale sprawdzimy to się przekonamy. Revlony mam 3 ale dla mnie tylko na całonocne imprezy w innym wypadku nie daję rady, jest za ciężki.
no fajnie kryje właśnie, ale ja nakładam go sporo i wklepuję

nie kupiła, bo nie było odcienia, ani CC, ani z pudru z Manhattana
wziełam tylko Healthy Mix, puder Pyłkowy zamiast prasowanego i korektor

też nie dostałam kuponu na konkurs, jutro pójdę się kłócić chyba :x
konkurs jest do jutra tylko
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:00   #617
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Collection ma krycia jak ich mało.Poradzi sobie z każdym sińcem Revlona nie miałam a True Match jest dla mnie na poziomie Affinitone, w sumie oba lubię miękkie i lekkie rozjaśnienie, bo ogólnie używam do rozświetlenia różnych okolic niż samego zakrycia cieni. Eveline mam ten 8w1 i zupełnie go nie ogarniam chwila moment i go nie ma
no wlasnie mi sie kończy Collection, czyli wszystko inne będzie tylko slabsze ?
__________________

Edytowane przez Cyska
Czas edycji: 2014-04-22 o 20:10
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:07   #618
Frezja_1
Raczkowanie
 
Avatar Frezja_1
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 463
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Temat konkursu Manhattan:
Pokaż na zdjęciu swoją stylizację w klimacie Manhattanu. Zainspiruj się lookiem Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek.
Ja rezygnuję z udziału.
Frezja_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:11   #619
teklaem
Raczkowanie
 
Avatar teklaem
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 253
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no fajnie kryje właśnie, ale ja nakładam go sporo i wklepuję

nie kupiła, bo nie było odcienia, ani CC, ani z pudru z Manhattana
wziełam tylko Healthy Mix, puder Pyłkowy zamiast prasowanego i korektor

też nie dostałam kuponu na konkurs, jutro pójdę się kłócić chyba :x
konkurs jest do jutra tylko
Wow, Twoja buzia wygląda rewelacyjnie! A ile godzin wytrzymuje tak mniej więcej?
teklaem jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-22, 20:28   #620
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Czy te z was, które kupiły dziś coś z Manhattanu dostałyście paragon z kodem do konkursu "Klimat Manhattanu"? Kupiłam puder, widzę, że trwa konkurs tej firmy, a kodu nie dostałam ;/
Dostałam Mogę Ci oddać swój jesli chcesz wziąć udział. Ja nie skorzystam.
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:45   #621
emmmm
Rozeznanie
 
Avatar emmmm
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 872
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Temat konkursu Manhattan:
Pokaż na zdjęciu swoją stylizację w klimacie Manhattanu. Zainspiruj się lookiem Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek.
Ja rezygnuję z udziału.
Ale lipa, myślałam, że wystarczy tylko zarejestrować kod i będzie losowanie. W takim razie też mogę oddać kod jak ktoś chętny
emmmm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:53   #622
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez teklaem Pokaż wiadomość
Wow, Twoja buzia wygląda rewelacyjnie! A ile godzin wytrzymuje tak mniej więcej?
on nie jest zbyt trwały, trudno powiedzieć ile godzin, bo ja zawsze używam go z pudrem bambusowym, często z fiksującym z Artdeco
ale ma tendencję do ścierania się przy dotknięciu dłonią twarzy, zostaje na telefonie itd

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Frezja_1 Pokaż wiadomość
Temat konkursu Manhattan:
Pokaż na zdjęciu swoją stylizację w klimacie Manhattanu. Zainspiruj się lookiem Carrie Bradshaw i jej przyjaciółek.
Ja rezygnuję z udziału.
oo to dzięki za cynk, też się nie będę wygłupiać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:25   #623
LadyMag
Raczkowanie
 
Avatar LadyMag
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Q
Wiadomości: 302
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

dziewczyny, ja mam ten korektor EVELINE, odcień toffi, i jak dla mnie to kryje kiepsko.
może dlatego, ze jest dla mnie za ciemny, ale nie kupowałam go lecz dostałam i po pierwszym użyciu się pożegnaliśmy. jakby ktoś chciał na wymiankę to dajcie znać chętnie go odstąpię. otworzony w kwietniu.

Edytowane przez LadyMag
Czas edycji: 2014-04-22 o 21:29
LadyMag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:32   #624
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Pudry i korektory Synergen rownież wchodzą na -49%. Tak samo jak podklady stojace na dziale z pielegnacja twarzy z firm Soraya,AA, Lirene itd. Na czytniku bedzie jednak pokazywac sie cena regularna, bo na te produkty rabat nalicza tylko kasa.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:35   #625
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 536
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

o a ja dzisiaj kupiłam puder synergen po normalnej cenie, zobaczyłam dopiero w domu
5287fbd816f6100f127b74ceb000e25853ab3de7_5f7a53f2a8770 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:37   #626
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
Dziewczyny polećcie mi jakiś jasny, nie różowy i nie za ciężki korektor pod oczy. Nie mam dużo do krycia w tym obszarze. Sama nie wiem na co się zdecydować.
Temat przewijał się na głównym wątku. Zastanawiam się, czy korektory Eveline są tak faktycznie mało wydajne czy też tak dobrze się sprawują, że szybciej zużywamy.

Eveline Art Scenic 04 Light - 6,59 po zniżce:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rt-scenic.html
Eveline 4D 8w1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ietlajacy.html
Ewentualnie L'oreal https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...concealer.html

Cytat:
Napisane przez karcia2501 Pokaż wiadomość
o a ja dzisiaj kupiłam puder synergen po normalnej cenie, zobaczyłam dopiero w domu
Możesz reklamować na podstawie paragonu. Podobno naprawili ten błąd i już nalicza na kasie głównej.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2014-04-22 o 21:47
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:43   #627
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Dobrze rozumiem, że żaden vkupon nie jest potrzebny żeby skorzystać z rabatu -49%?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:44   #628
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiem, że żaden vkupon nie jest potrzebny żeby skorzystać z rabatu -49%?
Żaden
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:48   #629
anczyka
Raczkowanie
 
Avatar anczyka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 64
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Ms_E Pokaż wiadomość
Nikt jeszcze nie próbował skorzystać jednocześnie z -20% z książeczki?
Ja korzystałam,brałam maseczki i peelingi przy okazji i rabat naliczyło tylko właśnie na te produkty.
anczyka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:23   #630
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja dziś kupiłam:

Healthy Mix nr 53
róż Bourjois nr 39 rose mandarine
korektor Eveline Professional Art Make-up nr 2almond taki w grubej wykrecanej kredce (na wypryski coś potrzebowałam) ma ktoś dobry jest?

chciałam kupic ten puder https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ny.html&next=1 ale nie było czy może on juz nie jest dostępny

Jesli jest ktos z GDYNI proszę o info czy w Szperku na pogórzu jest szafa Revlona i Bourjois .

Jutro bede testowac Healthy Mixa bo nigdy nie miałam a cere mam tłustą , też mało było testerów podkładów z Bourjois wziełam nr 53 bo 54 nie było testera ....
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.