Efekty olejowania paznokci - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-31, 09:43   #4711
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kokila Pokaż wiadomość
A gdzie można dostać ten olej z róży? Co do włosów to nie wiem czy umiałabym sobie dobrać, bo są strasznie kapryśne, ale może kiedyś spróbuję.
Tutaj np. http://www.helfy.pl/twarz/oleje/olej...FUfLtAodE0oAFQ
lub w sklepach z półproduktami http://ecospa.pl/produkt/olej-z-rozy...ej-ekologiczny
A arganowy nadaje się też do włosów
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 10:44   #4712
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Dzięki. Wiem, wiem, że się nadaje, ale nie używam.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 16:27   #4713
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja chyba zniszczyłam sobie przyrost A nawet nie wiedziałam, że go mam.
Spiłowałam dziś pazury na totalne ZERO, bo przy sprzątaniu niestety mi się pozadzierały. I pomimo że wydaje mi się, że nie opiłowałam płytek krócej niż zwykle, to na 2 lub 3 paznokciach wygląda to tak trochę jakby mi mięso wystawało spod spodu (z "odciśniętym" wgłębieniem po krawędzi paznokcia), nie boli, ale wygląda nieciekawie...
Chyba pora odzwyczaić się od piłowania "na dzidziusia"
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 17:02   #4714
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja też spiłowałam dzisiaj na zero i też mi się pozadzierały przy sprzątaniu

pozadzierały się, bo końcówki tu i tam się rozwarstwiały. postanowiłam, że bez sensu chodzić z takimi paznokciami, ścięłam i mimo, że sa krótkie, to zaraz je sobie pomaluję i będę o nie dbać

już nawet zaczęły mi się podobać, ale takie pozadzierane to bez sensu trzymać..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 17:05   #4715
dzikihamster
Raczkowanie
 
Avatar dzikihamster
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 172
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Rękawiczki?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
dzikihamster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 17:15   #4716
kretencja
Zakorzenienie
 
Avatar kretencja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 758
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Przy moim kalectwie rękawiczki nic nie pomogą. Najgorszy zadzior zrobiłam sobie, gdy wieszałam pranie na balkonie i wylazł mi na niego kot. Ponieważ nie jest kotem wychodzącym, zgarnęłam go i wrzuciłam do domu. Zgarniając przypieprzyłam dwoma paznokciami w szorstką ścianę na balkonie. Co robię nagminnie (należę do osób, które wiecznie się o coś uderzają). Tak że rękawiczki w tym przypadku nic by nie zmieniły, bo w kluczowym momencie i tak bym ich nie miała (do wieszania prania?? )
__________________

RAZEM OD 5.03.2000.


Optymista uważa, że świat stoi przed nim otworem. Pesymista... wie, co to za otwór

TYMEK - 26.11.2010
kretencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 20:22   #4717
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Efekty olejowania paznokci

pokruszone mam paznokcie, muszę wrócić do olejowania - pomoże mi?
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-31, 20:42   #4718
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez kretencja Pokaż wiadomość
Przy moim kalectwie rękawiczki nic nie pomogą. Najgorszy zadzior zrobiłam sobie, gdy wieszałam pranie na balkonie i wylazł mi na niego kot. Ponieważ nie jest kotem wychodzącym, zgarnęłam go i wrzuciłam do domu. Zgarniając przypieprzyłam dwoma paznokciami w szorstką ścianę na balkonie. Co robię nagminnie (należę do osób, które wiecznie się o coś uderzają). Tak że rękawiczki w tym przypadku nic by nie zmieniły, bo w kluczowym momencie i tak bym ich nie miała (do wieszania prania?? )
Skąd ja to znam. Ja wiecznie uderzam paznokciami w umywalkę podczas mycia rąk (jak ja to robię?!) albo w ścianę właśnie. Ale najsmutniej to mi było, kiedy zrobiłam sobie zadziora o zamek kurtki i takie długie zdrowiutkie paznokcie musiałam piłować praktycznie na zero.

W ogóle ostatnio przez chyba 2 czy 3 miesiące piłowałam na kwadraty (zakochałam się w tym kształcie patrząc na niektóre Wasze zdjęcia), ale nie służyło mi to i ciągle się coś rozwarstwiało. Wróciłam do migdałków z bólem serducha. Ale marzę, że pewnego dnia uda mi się ogarnąć te moje pazury i utrzymać takie śliczne kwadraty jak Wasze (chlip chlip).
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-31, 22:53   #4719
ANUSIA023
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Gdynia City :)
Wiadomości: 598
Dot.: Efekty olejowania paznokci

hej dziewczyny,
ja nadal dzielnie olejuję , paznokcie może są nieco twardsze ale jakos spektakularnych efektów nadal nie widzę, dalej się rozdwajają i łamią ,
chciałam Was zapytac o ten pilniczek
http://www.rossnet.pl/Produkt/Ewa-Sc...szt,98846,4940

pilniczek laserowy z rossmanna ma któraś? zaciekawił mnie, tylko myśle czy by sie nadawał do tak osłabionych paznokci ...
ANUSIA023 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 09:59   #4720
FelekBezSzelek
Rozeznanie
 
Avatar FelekBezSzelek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 785
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi się znowu wskazówki rozdwoiły (i to dość mocno), więc oprócz częstszego olejowania muszę w końcu zacząć pić skrzypokrzywę. Mam nadzieję, że pomoże, bo chciałabym mieć już ładne paznokcie
__________________
Poomoc.pl
FelekBezSzelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-01, 16:32   #4721
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tyle sie naczytałam i naoglądałam, że postanowiłam przyłączyć się do olejowania! Zaczęłam trzy dni temu i póki co daje rade Tak wiem, śmiechu warte, ale dla mnie to sukces! Mam nadzieje, że przestaną mi się rozdwajać i pękać! :/
Zaczynam od tego co widać na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1401636737998.jpg (64,9 KB, 133 załadowań)
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-01, 16:37   #4722
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ten laserowy pilniczek to dla mnie nowość. Aż musiałam poczytać co to jest. Ciekawe, choć na tą chwilę nie wiem czy niezbędne Ponawiam pytanie Anusi, któraś z Was się już skusiła?
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 09:48   #4723
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja od wielu lat używam tylko szklanego.

Dziewczyny, nie piłujcie zupełnie na zero, zostawcie chociaż milimetr wolnego brzegu.

Ja też miałam kiedyś kwadraty i zdarzało im się zadrzeć po bokach albo popękać, od niedawna zaokrąglam brzegi i jest inna bajka.

Ja muszę znowu zacząć codziennie olejować, bo od cofnięcia przyrostu zarzuciłam i raz na jakiś czas tylko olejuję, ale też się muszę za to porządnie zabrać. Także o wytrwałość walczymy razem.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 12:37   #4724
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja jestem wierna papierowym pilniczkom. Miałam kiedyś szklany, ale czułam się jakbym darła pazurami po tablicy więc szybko oddałam go mamusi
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 17:56   #4725
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Pierwsze sukcesy olejowania! chyba..

chociaż pewnie raczej powrotu do Eveline. Nareszcie udało mi się uhodować dłuższe bez ukruszenia się. Obecnie rozdwaja mi się znacząco tylko jeden (serdeczny! dajcie zdrowia! ), ale na szczęście się nie kruszy. Mogłam wreszcie spiłować w migdał, który kocham ja i mój ukochany, ale który nie jest (z tego co czytałam) najwytrzymalszym kształtem. Starałam się nie przesadzać z piłowaniem boków... jeszcze

I muszę przyznać, że jak na razie sama siebie zaskakuję systematycznością olejowania. Zwykle jest to moja słaba strona. Może udzieli mi się to na inne dziedziny życia?

Aha, pod dwoma paznokciami miałam coś jakby przyrost - był, ale się zmył ale przyznam, że nie wypatruję go jakoś z niecierpliwością, owszem, byłby mile widziany przy długich paznokciach ze względy na łatwość utrzymywania higieny, ale ja i tak nie mam jakiejś przestrzeni pod paznokciem, nie wiem za bardzo jak coś mogłoby tam wejść..
Napiszcie mi proszę po co wam przyrost, bo może czegoś nie łapię?
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:03   #4726
chillin0411
Zadomowienie
 
Avatar chillin0411
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 195
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Ja chcialabym miec przyrost zeby to ladnie wygladalo,bo obecnie mam takie dzieciece palce i lopatki..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Serce ma swoje racje ,których nie widzi rozum...
Teraz mam motywacje i uśmiecham się częściej."


28.06.11
chillin0411 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:05   #4727
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Pierwsze sukcesy olejowania! chyba..

chociaż pewnie raczej powrotu do Eveline. Nareszcie udało mi się uhodować dłuższe bez ukruszenia się. Obecnie rozdwaja mi się znacząco tylko jeden (serdeczny! dajcie zdrowia! ), ale na szczęście się nie kruszy. Mogłam wreszcie spiłować w migdał, który kocham ja i mój ukochany, ale który nie jest (z tego co czytałam) najwytrzymalszym kształtem. Starałam się nie przesadzać z piłowaniem boków... jeszcze

I muszę przyznać, że jak na razie sama siebie zaskakuję systematycznością olejowania. Zwykle jest to moja słaba strona. Może udzieli mi się to na inne dziedziny życia?

Aha, pod dwoma paznokciami miałam coś jakby przyrost - był, ale się zmył ale przyznam, że nie wypatruję go jakoś z niecierpliwością, owszem, byłby mile widziany przy długich paznokciach ze względy na łatwość utrzymywania higieny, ale ja i tak nie mam jakiejś przestrzeni pod paznokciem, nie wiem za bardzo jak coś mogłoby tam wejść..
Napiszcie mi proszę po co wam przyrost, bo może czegoś nie łapię?
Po pierwsze gratuluję i dziekuję bo Twój sukces to dla mnie dodatkowa motywacja Zaczęłam pare dni temu więc jedyne co zauważyłam to to, że pazurki nie są już przesuszone.
Co do przyrostu to myśle, że chodzi o zachowanie czystości, ale też i o wygląd. Niby jak tipsy, ale naturalne. I od komplementów uśmiech na twarzy
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 18:33   #4728
asia10933
Rozeznanie
 
Avatar asia10933
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 977
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Mi jeden się złamał ostatnio i chodzę z jednym tipsem ha ha. Musze znowu zacząć moczyć je bo widzę że kolejny się łamie. Ale są tak twarde, że jak ten jeden się złamał i chciałam go obciąć nożyczkami to nie mogłam, musiałam piłować.
__________________
Facet jest jak burak cukrowy co z tego że słodki jak i tak burak

http://jzabawa11.blogspot.com/
asia10933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-02, 20:43   #4729
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Też miałam tipsa na urodzinach w marcu i do teraz mam troszke płytki naderwanej "jakby była rozdwojona" jutro zrobie zdjecie i pokaze.Ale kiedys była na tym różowym a teraz jest na końcówce paznokcia i jeszcze troche i zniknie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Ps.Przepraszam jestem na tel i słownik coś mnie nie slucha....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 20:49   #4730
waid
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 81
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ANUSIA023 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,
ja nadal dzielnie olejuję , paznokcie może są nieco twardsze ale jakos spektakularnych efektów nadal nie widzę, dalej się rozdwajają i łamią ,
chciałam Was zapytac o ten pilniczek
http://www.rossnet.pl/Produkt/Ewa-Sc...szt,98846,4940

pilniczek laserowy z rossmanna ma któraś? zaciekawił mnie, tylko myśle czy by sie nadawał do tak osłabionych paznokci ...
ja mam, naczytałam sie dobrych opini o szklanym pilniczku z rossa, więc poleciałam i oczywiście łapnęłam nie ten polecany tylko ten Ewa... ale nie żałuję mam już 3 miesiące i jak nowy.
A tak wogóle to olejuje już 4 miesiące i przyrost widzę że jak najbardziej jest - tylko na kciukach jakoś nie bardzo , mocniejsze tez trochę ale jeszcze rewelacji nie ma, łamią się ale rzadziej prawie się nie rozdwajają a więc do dzieła a właściwie do olejowania
marzy mi się kokosowy jeszcze olej ale -przyniosła mi koleżanka końcówkę rafinowanego żebym zobaczyła i on okrutnie śmierdzi więc nie wiem jaki już mam zakupić
olejuje alterra m+p, bfm, z drzewa herbacianego kapsułki gal i obowiązkowo potem kremik na łapki (noszę non stop pomalowane bo jak ostatnio chciałam powietrzyć to kosz na pranie rzucił się na moje bezbronne paznokienki )
__________________
Spokojnie dążyć do celu, ach tylko żebym dała radę...
04.06.2006
11.08.2007
02.05.2012 Basia

Edytowane przez waid
Czas edycji: 2014-06-06 o 20:51 Powód: ort
waid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 22:45   #4731
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Tylko i wyłącznie kokosowy nierafinowany -obłędny zapach (i smak ). Dziwne rafinowany ojej nie powinien posiadać zapachu, chyba był zjełczały.
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 23:02   #4732
euforia_euforia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty olejowania paznokci

ja od lat wierna byłam kwadratowym paznokciom. Dziś dokonałam rewolucji (a co, na dzień przed urodzinami można) i spiłowałam je na kształt migdałów. Zaraz zabieram się za malowanie, ciekawa jestem czy przyjmę tę nowość
__________________
<ciach reklama>
euforia_euforia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 23:16   #4733
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez euforia_euforia Pokaż wiadomość
ja od lat wierna byłam kwadratowym paznokciom. Dziś dokonałam rewolucji (a co, na dzień przed urodzinami można) i spiłowałam je na kształt migdałów. Zaraz zabieram się za malowanie, ciekawa jestem czy przyjmę tę nowość
Ja nosiłam kwadraty ostatnio przez dłuższy czas i po spiłowaniu na migdałki jest mi o wiele wygodniej, a paznokcie mają się lepiej, bo nie zaczepiam nimi co chwila o coś.

Wszystkiego najlepszego!
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-06, 23:34   #4734
euforia_euforia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 7
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja nosiłam kwadraty ostatnio przez dłuższy czas i po spiłowaniu na migdałki jest mi o wiele wygodniej, a paznokcie mają się lepiej, bo nie zaczepiam nimi co chwila o coś.

Wszystkiego najlepszego!
Dziękuję u mnie kwadraty zawsze musiały być krótkie, bo wystarczy, że wychodziły milimetr za opuszek i już mnie strasznie drażniły i zawsze o coś zadarłam. Może teraz uda mi się je nieco zapuścić.
__________________
<ciach reklama>
euforia_euforia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 10:59   #4735
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie
 
Avatar SnowWhitesPoisonBite
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 993
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez euforia_euforia Pokaż wiadomość
ja od lat wierna byłam kwadratowym paznokciom. Dziś dokonałam rewolucji (a co, na dzień przed urodzinami można) i spiłowałam je na kształt migdałów. Zaraz zabieram się za malowanie, ciekawa jestem czy przyjmę tę nowość

Tez sie zastanawiam czy nie spilowac,bo od zawsze mam kwadraty.
Wszystkiego najlepszego


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
04.2014 bloguję

15.12.13 olejuję paznokcie

04.2014 prowadzę gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 12:42   #4736
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Może głupie pytanie, ale jak wygląda przyrost na paznokciach? Ja po prostu co jakiś czas zauważam, że różowa część jest krótsza, dłuższa albo nierówna..
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 13:01   #4737
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
Może głupie pytanie, ale jak wygląda przyrost na paznokciach? Ja po prostu co jakiś czas zauważam, że różowa część jest krótsza, dłuższa albo nierówna..
Najprościej - mięsko Ci przyrasta do paznokcia od spodu
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 15:07   #4738
Effervescing Elephant
Zadomowienie
 
Avatar Effervescing Elephant
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 375
Dot.: Efekty olejowania paznokci

A to jeszcze mam pytanie jak dbacie o skórki

tzn ja raz pięknie wycięłam cały interes i olejowałam. Dopóki o nie dbałam, to jako tak było, odrosły, ale nie narastały. Innym razem nie wycinałam ich, olejowałam, ale one i tak zrobiły się suche i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zaczęły odpadać...

czy samo odsuwanie ma sens?
Effervescing Elephant jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 16:06   #4739
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Efekty olejowania paznokci

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
A to jeszcze mam pytanie jak dbacie o skórki

tzn ja raz pięknie wycięłam cały interes i olejowałam. Dopóki o nie dbałam, to jako tak było, odrosły, ale nie narastały. Innym razem nie wycinałam ich, olejowałam, ale one i tak zrobiły się suche i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu zaczęły odpadać...

czy samo odsuwanie ma sens?
ja stosuję co kilka dni preparat saly hansen do usuwania skórek i nie mam z nimi problemu tzn. ich nie ma bo preparat je rozpuszcza
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-07, 16:54   #4740
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Okąd używam olejków wystacza samo odsuwanie Wyglądają naprawdę w porządku -nie mam swoich zdjęć ale wystarczy popatrzeć na zdjęcia założycielki wątku, uzyskałam dokładnie ten sam efekt jeśli chodzi o skórki
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-30 20:54:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:18.