Najlepsze Prostownice Do Włosów - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-12-07, 19:46   #3481
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
dziewczyny jaką prostownicę lepiej kupić Eldom czy Holden?
Żadną - to nie są profesjonalne firmy fryzjerskie, no-name'y.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 21:32   #3482
shapali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 97
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez millaa111 Pokaż wiadomość
tak- kupiłam wahl cutka. Robiłam przed zakupem mocne rozeznanie- wypada całkiem do rzeczy na tle innych. Używa go wielu fryzjerow. Ma moja koleżanka i bardzo chwali. Jak się zepsuje, nie będę wylewać łez, bo jest o polowe tańszy od tondeo. Aczkolwiek nie powiem,ze jestem w 100 % zadowolona z wyboru, dopoki nie przetestuję.

Nie martw się będziesz zadowolona
shapali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-07, 21:33   #3483
Marua:)
Zakorzenienie
 
Avatar Marua:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 330
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja chyba zamowie ta: http://www.allegro.pl/item147533439_...a_dvd_hit.html

Kusi mnie ten turmalin, mojego faceta kuzynki maja ta prostownice i podobno jest super, w skelpie internetowym znalazlam ja za 159zl jak myslicie?

I co myslicie o tej:
http://www.allegro.pl/item147850232_...ic_25_mm_.html
Marua:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 07:07   #3484
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Żadną - to nie są profesjonalne firmy fryzjerskie, no-name'y.
Ja wiem, ze nie sato jakies znane , profesjonalne firmy, ale na drozszą prostownice nie moge sobie pozwolić...a wiem, że dziewczyny używaja prostownic tych firm.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 07:25   #3485
kasiag-01
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiag-01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 912
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Magda.. Pokaż wiadomość


Ja osobiście mam tą drugą i właśnie też miałam wątpliwości, którą wybrać i sobie je porównałam i wiesz co ta pierwsza jest tylko powlekana ceramiko-turmalinem czy jakoś tak a ta druga nie (jak zapewniał sprzedawca)

Moja prostownica sprawuje sie świetnie bardzo szybko sie nagrzewa i najważniejsze fajniutko prostuje. Do tego używam odżywki kallos (ma fajne drobinki co daje połysk włosom) i jest po prostu świetnie jak dla mnie.
http://www.allegro.pl/item145842658_...ml_okazja.html

Moim zdaniem płaci sie za w większości przypadkach za firmę a nie za jakość (jak widzę po odwołaniach do TONDEO) .
Madziu!!!!!
Bardzo dziekuje za pomoc, szczerze mówiąc to nie doczytałam ze ta pierwsza jest tylko powlekana!!!
Rozumiem ze kupiłas tą prostownicę (optimum) ???ohttp://www.allegro.pl/item142150621_...a_gratis _.html
Czy ona tak jak na zdjęciu ma zołte płytki??? i czy to moze być ceramika???
mam grube wlosy, sądzisz ze da im rade???
Pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc
kasiag-01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 08:54   #3486
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Marua:) Pokaż wiadomość
Ja chyba zamowie ta: http://www.allegro.pl/item147533439_...a_dvd_hit.html

Kusi mnie ten turmalin, mojego faceta kuzynki maja ta prostownice i podobno jest super, w skelpie internetowym znalazlam ja za 159zl jak myslicie?

I co myslicie o tej:
http://www.allegro.pl/item147850232_...ic_25_mm_.html
tego babyliss'a nie polecam bo nie jest profesjonalny - nie bedziesz zadowolona z jakosci prostowania wiele osob na nia narzeka. a remington podobno niszczy wlosy chociaz nie wiem, bo mialam kiedys starszy model. no i strasznie poniszczyl mi wlosy. moze ten jest lepszy
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 10:45   #3487
mimi44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: pod100liczne okolice;P
Wiadomości: 794
GG do mimi44
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Ja wiem, ze nie sato jakies znane , profesjonalne firmy, ale na drozszą prostownice nie moge sobie pozwolić...a wiem, że dziewczyny używaja prostownic tych firm.
Wiesz co,ja dosyc często używałam prostownicy koleżanki Holden(ta bez regulacji),nawet pozwoliłam sobie na recensje na KWC Teraz nie widze większej różnicy pomiędzy Holdenem i moja Braun,koleżanka prostuje włoski po każdym umyciu juz kilka ładnych miesięcy i nie widze zeby byłe zniszczone,ona tez nie narzeka.Więc na początek moze byc i taka,jeśli kogos nie stac na prostownice za 300zł.
O Eldom sie nie wypowiadam-nie testowałam na sobie
mimi44 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 12:29   #3488
Magda..
Przyczajenie
 
Avatar Magda..
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z zielonego pokoju
Wiadomości: 13
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez kasiag-01 Pokaż wiadomość
Madziu!!!!!
Bardzo dziekuje za pomoc, szczerze mówiąc to nie doczytałam ze ta pierwsza jest tylko powlekana!!!
Rozumiem ze kupiłas tą prostownicę (optimum) ???ohttp://www.allegro.pl/item142150621_...a_gratis _.html
Czy ona tak jak na zdjęciu ma zołte płytki??? i czy to moze być ceramika???
mam grube wlosy, sądzisz ze da im rade???
Pozdrawiam i bardzo dziekuje za pomoc

Tak kupiłam prostownicę Optimum i co widzę to ta z turmalinem ma żółte płytki (jak na zdjęciu). Moja prostownica ma białe płytki i sądze że nadaje sie do twoich włosów.
__________________
carpe diem
Magda.. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 13:28   #3489
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.allegro.pl/item146047541_...a78.html#photo
http://www.allegro.pl/item146047387_...grabcia78.html
Kilka pytanek:czy One obie są dobre?którą lepiej wybrać i czym One się różnią?możecie coś powiedzieć o sprzedawcy i produkcie.Proszę bardzo,bardzo
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 14:16   #3490
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja mam bez aktywnej jonizacji. Moja znajoma ma z aktywna jonizacją, a jej siostra bez aktywnej i znajoma stwierdziła, że te prostownice niczym szczególnym sie nie róznią. Opinia mojego sprzedawcy o aktywnej jonizacji:
"Tak naprawde to do konca nikt nie jest pewny na ile pomaga jonizacja. ludzie ktorzy sie tym zajmuja od strony nauki zauwazyli pozytywny charakter jonow na odmladzanie sie włosow czyli zamykanie sie luski wlosa przez co mniej sie rozdwajają. Jedno co bardziej pewne to wlosy mniej sie elektryzują."


Aha, tondeo z aktywna jonizacja nie ma regulacji temperatury.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 17:20   #3491
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Ja mam bez aktywnej jonizacji. Moja znajoma ma z aktywna jonizacją, a jej siostra bez aktywnej i znajoma stwierdziła, że te prostownice niczym szczególnym sie nie róznią. Opinia mojego sprzedawcy o aktywnej jonizacji:
"Tak naprawde to do konca nikt nie jest pewny na ile pomaga jonizacja. ludzie ktorzy sie tym zajmuja od strony nauki zauwazyli pozytywny charakter jonow na odmladzanie sie włosow czyli zamykanie sie luski wlosa przez co mniej sie rozdwajają. Jedno co bardziej pewne to wlosy mniej sie elektryzują."


Aha, tondeo z aktywna jonizacja nie ma regulacji temperatury.
dziękuje za odpowiedz
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-08, 18:05   #3492
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

a może któraś z was się orientuje ile kosztuje tondeo z jonizacją w sklepie fryzjerskim ?? bo na allegro są po 299zł...
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 18:50   #3493
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.netan.bazarek.pl/szukaj.php 284,28
http://www.tics.pl/sklep/product_inf...&products_id=8 285

http://www.**********.pl/ tez 285

ale 10 zl mniej
jesli chcesz jeszcze taniej kupic musisz czesto zagladac na allegro bo zdarza sie ze sa taniej
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-08, 22:51   #3494
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

eeee 10zł to w sumie żadna różnica... heh...no ale nie powiem, troszkę się będe musiała na tą prostownice wykosztować..już jakimś cudem udało mi się uzbierać 135zł :P
Buziaki dziewczyny
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 08:25   #3495
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja kupiłam za 255 zł eco cerion z regulacja. Ten sam sprzedawca mial w ofercie na allegro active cerion za 265 zł. Jesli bedziesz chciala, to wysle Ci namiary na sprzedawce przez PW.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 14:19   #3496
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

http://www.allegro.pl/item148899132_...a78.html#photo
Dziewczyny rozmawiałam z tą kobietką która sprzedaje ten sprzęt powiedziała mi że prostownica jest rewelacja właśnie sama tej używa, jest pełnoceramiczna i ma jonizację,prostuje każdy rodzaj włosa nawet te najgrubsze i ma temperature do 220stopni efekt trzyma się do nastepnego umycia nawet podczas wilgotnego powietrza.Jestem w stanie ją kupić już w przyszłym tygodniu,tylko chciałabym żebyście mnie jeszcze uspokoiły i powiedziały że naprawde warto bo w końcu prawie 300zł ulicą nie chodzi,a ja jakaś niespokojna jestem.A może któraś z Was już zamawiała u tego allegrowicza jakiś sprzęt?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 15:48   #3497
Nixie
Rozeznanie
 
Avatar Nixie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 986
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Wiesz, jak na dworze jest mżawka albo bardzo wilgotno, to włosy nigdy nie wytrzymaja Ci do nastepnego mycia. Ja mam własnie tą prostownicę, jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo, ze cudów nie czyni. Żadna prostownica nie sprawi, ze po wilgoci wlosy ani troche sie nie powywyjaja. Wczesniej mialam Eurolux-nie dorasta do pięt Tondeo. Reasumujac-warto wydac te pieniadze.
Nixie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 16:17   #3498
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Wiesz, jak na dworze jest mżawka albo bardzo wilgotno, to włosy nigdy nie wytrzymaja Ci do nastepnego mycia. Ja mam własnie tą prostownicę, jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo, ze cudów nie czyni. Żadna prostownica nie sprawi, ze po wilgoci wlosy ani troche sie nie powywyjaja. Wczesniej mialam Eurolux-nie dorasta do pięt Tondeo. Reasumujac-warto wydac te pieniadze.
Superw takim razie jestem już pewna wyboru,że będzie to Tondeo tylko teraz się gryze czy lepiej eco-cerion czy activ,poprosze o jakieś opinie szczęśliwych posiadaczek i activ i eco-cerion(W szczególności tych które zamawiały u Grabci) aczkolwiek będę szalenie wdzięczna za wszystkie opinie
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r



Edytowane przez LoLcIa123
Czas edycji: 2006-12-09 o 17:03
LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 17:39   #3499
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam dziewczyny!
Jestem tu pierwszy raz, a skłonił mnie do bycia tu oczywiście wybór dobrej prostownicy

Lolcia widze, że mamy ten sam problem Ja od wczoraj borykam się nad wyborem trzech prostownic i nie wiem, którą zamówić (u Grabci78 z allegro oczywiście) A oto one: 1. GA.MA z reg. temp. 2. TONDEO eco-cerion z reg. temp. 3. EFALOCK FLAT FINGER Rozmawiałam rano z Grabcią i do moich włosów doradziła mi TONDEO (zresztą naczytałam się samych pozytywnych opinii na temat tej firmy) ale ja jak zwykle mam los-dylematos Co poradzicie???
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-09, 18:37   #3500
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez isis80 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Jestem tu pierwszy raz, a skłonił mnie do bycia tu oczywiście wybór dobrej prostownicy

Lolcia widze, że mamy ten sam problem Ja od wczoraj borykam się nad wyborem trzech prostownic i nie wiem, którą zamówić (u Grabci78 z allegro oczywiście) A oto one: 1. GA.MA z reg. temp. 2. TONDEO eco-cerion z reg. temp. 3. EFALOCK FLAT FINGER Rozmawiałam rano z Grabcią i do moich włosów doradziła mi TONDEO (zresztą naczytałam się samych pozytywnych opinii na temat tej firmy) ale ja jak zwykle mam los-dylematos Co poradzicie???
To jest nas 2 ja jednak chyba zamówie Tondeo eco-cerion bo mysle że czasem może mi się przydać wyższa temperatura,gdyby nie to że active nie ma regulacji temperatury to pewnie bym ją wzięła,moje włosy są dosyć gęste i ni lokowane ni proste,suche i puszyste także lipa jest.Chociaż słyszałam również bardzo wiele pozytywnych opini co do EFALOCKA FLAT FINGER moja przyjaciółka ma tą prostownice i sobie ją szalenie chwali także myśle że i z tego i z tego byłabyś zadowolona
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 19:47   #3501
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Ja miałam długie włosy ale ostatnio byłam u fryzjerki i ścięła mi tak do ramion, dość mocno pocieniowała i zrobiła grzywkę (mam gęste, grube,falowato-sianowate włosy), prostowała mi włosy własnie Efalockiem flat fingerem i efekt był aż do kolejnego mycia (3-4 dni, żadna wilgość czy deszcz nie wpłynęły na wyprostowane włosy) Jedyne co mnie zniechęca do tej prostownicy to to, że nie ma ona płytki pełnej ceramicznej tylko powłokę ceramiczną, która po jakimś czasie się ściera (wiem z doświadczenia koleżanek) Więc chyba jednak zdecyduję się na TONDEO i zaraz zmykam na allegro ją zakupić, bo jak będę się zastanawiać nie wiadomo ile to dalej będę chodzić z szopą na głowie! Jak już ją wypróbuję to dam znać czy jestem faktycznie zadowolona
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-09, 20:04   #3502
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Witam! Ja mam od roku tondeo active cerion,moja siostra tondeo bez regulacji a wspolokatorka game bez regulacji...powiem szczerze ze wszystko to jedno i to samo,nie widac roznicy..ja jestem bardzo zadowolona,nie wyobrazam sobie zycia bez niej polecam goraco!!
bethi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 02:10   #3503
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Bethi-odpowiedz mi proszę czy dzieje się coś u Ciebie z płytkami?Tzn.czy nie schodzi ceramika itd....

Też kupiłam activ cerion,ale może z 7-9dni temu....no i już zaczynam się lekko denerwować.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 08:21   #3504
isis80
Raczkowanie
 
Avatar isis80
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 67
GG do isis80 Send a message via Skype™ to isis80
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Nobuko myślę, że nic nie powinno się dziać, ponieważ ta prostownica ma pełnoceramiczne płytki i nic nie będzie się ścierać

Ja wczoraj zakupłam Tondeo Eco-Cerion z reg. temp. i czekam niecierpliwie na przesyłkę

Edytowane przez isis80
Czas edycji: 2006-12-10 o 11:13
isis80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 18:37   #3505
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Dziewczyny, zwracajcie uwagę jeszcze na pwien techniczny szczegół - moc - dobra prostownica powinna mieć co najmniej 60W, inaczej mocno sie nameczycie przy prostowaniu, a sprzet moze sie przepalic. Warto by miała takze regulacje temperatury!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 18:46   #3506
aguniabuzkaa
Przyczajenie
 
Avatar aguniabuzkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 24
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Nixie Pokaż wiadomość
Bestseller nazywa sie sprzedawca, a firma z której jest prostownica to optimum
wiem wiem w sumie to nie wiem czego tak napisałam chyba się rozkojarzyłam , ale co tam heh
aguniabuzkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 19:08   #3507
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez isis80 Pokaż wiadomość
Nobuko myślę, że nic nie powinno się dziać, ponieważ ta prostownica ma pełnoceramiczne płytki i nic nie będzie się ścierać

Ja wczoraj zakupłam Tondeo Eco-Cerion z reg. temp. i czekam niecierpliwie na przesyłkę
Czy grabcia mówiła CI ile to wszystko może potrwać? bo ja dopiero w środe będe miała pieniądze i zastanawiam sie kiedy już u niej zamówić.Jeżeli uzyskałaś jeszcze jakieś ciekawe informacje dotyczące tej prostownicy to będę wdzięczna jeżeli podzielisz się nimi ze mną
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 19:31   #3508
Nobuko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 143
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Mój activ-cerion zamówiony u Grabci78 we wtorek,doszedł w piątek rano.

W chwili obecnej jestem tą prostownicą zachwycona.
Nobuko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 19:38   #3509
LoLcIa123
Zakorzenienie
 
Avatar LoLcIa123
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 8 486
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez Nobuko Pokaż wiadomość
Mój activ-cerion zamówiony u Grabci78 we wtorek,doszedł w piątek rano.

W chwili obecnej jestem tą prostownicą zachwycona.
3dniszybko może lepiej będzie jeżeli zamówie w poniedziałek to pewnie jakoś w czwartek będzie bo ja jestem z Katowic a pamiętasz może ok.której godziny dostałaś przesyłke? i oczywiście płaciłaś za prostownice dopiero jak ją przywieźli do Ciebie?
__________________
"Wielkość człowieka polega na jego postanowieniu, by być silniejszym niż warunki czasu i życia."

Tymoteusz
23.11.2014r


LoLcIa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-12-10, 20:33   #3510
aneczka8
Zadomowienie
 
Avatar aneczka8
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 244
Dot.: Najlepsze Prostownice Do Włosów

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dziewczyny, zwracajcie uwagę jeszcze na pwien techniczny szczegół - moc - dobra prostownica powinna mieć co najmniej 60W, inaczej mocno sie nameczycie przy prostowaniu, a sprzet moze sie przepalic. Warto by miała takze regulacje temperatury!

Nie do konca prawda. Tondeo activ cerion ma tylko 35 W. Nagrzewa sie w kilka sekund i wogole nie mecze sie przy prostowaniu. Jedna wizazanka ma ja juz rok i jakos jej sie nie przepalila.
aneczka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.