wizyta u kosmetyczki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-07-07, 10:09   #1
Iker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 87

wizyta u kosmetyczki


Mam tłustą, trądzikową cerę na której jest sposro wągrów i pryszczy.Mam zamiar udac się do kosmetyczki na oczyszczanie cery.Uważacie, że to dobry pomysł?I jeszcze jedno czy w gabinecie mogę poddać się również innym zabiegom, które mogłyby pomóc mojej skórze, jeśli tak to jakim?Będę wdzięczna za radę.
Iker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-07, 16:32   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizyta u kosmetyczki

Powinnaś iść do kosmetyczki. Ona Ci z pewnością pomoże (jeśli będzie dobrą i wykwalifikowaną kosmetyczką).[img]icons/icon12.gif[/img] Ja kiedyś też miałam taki problem jak ty. Chodziłam na oczyszczanie przez kilka miesięcy i to mi bardzo pomogło.
Kosmetczka poradzi Ci jak pielęgnować cerę i z pewnością powie Ci jakim zabiegom możesz się jeszcze poddać. Ja oprócz oczyszczania cery byłam naświetlana jakąś lampą i to też było dla mnie korzystne. [img]icons/icon40.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-08, 21:51   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: wizyta u kosmetyczki

Poczytaj moje artykuły nt. cery tłustej , trądzikowej, oraz tekst opisujący zabieg oczyszczania cery. Jeśli problem z cerą jest nasilony to radziłabym zacząć od wizyty u dermatologa.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-09, 16:52   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: wizyta u kosmetyczki

Mi chodzenie do dermatologa i kosmetyczki nie pomogly..... Na oczyszczanie chodzilam kilka lat i owszem efekt byl ale po tygodniu bylo to samo.Dzis ....mam krostki nie tylko na czole(jak to bylo na poczatku) ,ale i na nosie,brodzie i czasem policzkach .Roznioslo mi sie tpo calej twarzy ;[.Sama zdecyduj....pozdrawiam.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-07-11, 10:37   #5
dragonball
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 4
Re: wizyta u kosmetyczki

Absolutnie najpierw dermatolog, żadna kosmetyczka!!!
Ona tylko rozniesie zapalenie po twarzy i po chwilowej poprawie nastąpi znaczne pogorszenie, kosmetyczka tylko wtedy jeśli nie masz absolutnie ŻADNYCH stanów zapalnych tj. ropiejących pryszcy tylko wągry, zaskórniki, zanieczyszczoną cerę, pory- tylko wtedy. Jedynym zabiegiem kosmetycznym na trądzik któremu możesz się poddać jest AHA EKSFOLIACJA robiona np. NA bazie produktów Dermiki. Jest to jednak seria zabiegów (OK. 10-ciu, co kilka kilkanaście dni w zależności od potrzeb) w cenie jeden 50-70 zł., poprzedzona około miesięczną terapią kosmetykami zawierającymi kwasy AHA, przygotowującymi skórę do zabiegów.
dragonball jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:07.