kredyt studencki w PKO BP - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-05, 14:18   #31
Los Amigos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 30
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez aga79
ja wzięłam taki kredyt w PKO 7 lat temu, dostawałam po 400 zł/mies. Nie wiem jak jest teraz. Szczerze powiedziawszy to więcej bym tego nie zrobiła Fakt, odsetki są małe (wzięłam łącznie 12 tys a do spłacenia 13,5 tys) Teraz bujam się już ze spłatami 3 rok i zostało mi jeszcze 2 lata . Jeżeli nie musicie brać to nie bieżcie, szczerze odradzam. Póxniej nie fajnie jest oddawać co miesiąc do banku ponad 200 zł ;/
Aga, no ale wtedy te pieniądze Ci się chyba przydały, a teraz kwoty spłat miesięcznych masz przecież małe. Poza tym można spłacić jednorazowo i mieć czyste konto od razu.
Los Amigos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 14:25   #32
Mandragora21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 60
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Ja wzięłam w PKO BP w zeszłym roku jak byłam na IV, na okres 2 lat.
Dostaję co miesiąc 595 zł
Po 2 latach od skończenia stódiów będę to musiała spłacać przez 4 lata.
Ale postaram się wyjechać i te 12 tys. spłacić szybciej, bo jest taka mozliwość.
Można sie tez starać o częściowe lub całkowite umorzenie - np. za bardzo dobre wyniki w nauce, ciężką sytuację materialną lub zdrowotną.
Pozdrawiam
Mandragora21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 14:27   #33
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Smile Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Też dostałam i to jeszcze przed Wigilią zawadomienie o przyznaniu mi kreduty. Tyle tylko, iż w PKO muszę mieć 2 poręczycieli z dochodami min 1500 zł lub 3 z dochodami min.1200 zł.

Wezmę ten kredyt, poręczycielami będą rodzice. Cześć przejem, część zainwestuję.

Marta
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 10:23   #34
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Dziwią mnie te rozbieżne informacje, jakie uzyskujecie z kolejnych banków nt. kredytu. Zwłaszcza, że bank kredytujący ma prawo jedynie ustalać własne zasady nt.zabezpieczenia tego kredytu czy prowizji. Pozostałe kwestie, takie jak termin rozpoczęcia spłaty i inne, o których piszecie, są uregulowane w ustawie i roporządzeniu MENiS i banki nie mają prawa tego zmieniać.
Kredyt może na wniosek studenta być przyznany na krótszy okres niż całkowity okres studiów, wcale nie trzeba go wtedy szybciej spłacać. W każdej chwili można wystąpić z wnioskiem o zawieszenie wypłat i nie traci się prawa do preferencyjnych warunków, o ile w terminie będzie się dostarczać zaświadczenia o uzyskaniu wpisu na kolejny semestr/rok.
Jeśli macie jakieś pytania dotyczące innych waruków chętnie podpowiem .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 10:38   #35
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Dziewczyny pomózcie,bo nie wiem co mam robić...
Postanowiłam wziąć kredyt studencki w PKO i babka od udzielania informacji powiedziala mi,że wniosek mam złożyć w październiku,a pieniązki pierwsze dostane dopiero w....STYCZNIU!!!! To jak ja mam spłacić 1 semestr studiów?? A na stronie PKO jak byk napisali,że pierwszą rate dostane w październiku :

"Wypłata kredytu następuje w okresie studiów w ratach miesięcznych przez okres 10 miesięcy w roku akademickim [...] Pierwsza rata przysługuje za październik. Po podpisaniu umowy wypłacane są jednorazowo raty kredytu od października do miesiąca w którym została podpisana umowa"

Więc o co chodzi pytam???? Nie wiem co mam robić... Czy to znaczy,że bede musiała pożegnac sie ze studiami??
bejbe_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:13   #36
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Na pierwszy semestr niestety musisz jakoś nazbierać sama, wnioski składa się do 15 listopada, następnie wysyła się dane wszystkich studentów do MEN i na tej podstawie oni ustalają maksymalny dochód na osobę w rodzinie. Ogłaszane jest to na początku grudnia. Potem wyrefikacja danych i ustalanie zabezpieczeń i wypłata następuje faktycznie w okolicach stycznia, ale z wyrównaniem od października.
W kolejnych latach wypłata już będzie następowała od października do lipca, w ratach miesięcznych, płatnych na początku każdego miesiąca.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-25, 12:26   #37
bejbe_b
Raczkowanie
 
Avatar bejbe_b
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 159
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Dziękuje anciaahk za odpowiedź
Czyli jeśli dobrze rozumiem ... Jeżeli otrzymam pierwszą rate w styczniu,to wraz z nią pieniądze za wcześniejsze miesiące tak? uffff to jeszcze nie tak źle by bylo...
bejbe_b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-25, 12:29   #38
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Dokładnie tak.
Powodzenia!
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 10:12   #39
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Wizażanki biorące kredyt studencki w PKO BP powiedzcie mi, czy też dostałyście wpłatę raty kredytu teraz w lipcu??? Bo ja dziś lookam na moje konto, a tam dziś przyszła rata kredytu Nie bardzo wiem, o co biega, przecież normalnie w lipcu i sierpniu nie było wypłat, dopiero od września wznawiali . W sumie i tak sytuację będę wyjaśniać w banku, ale czy tylko mi się to zdarzyło ??? Może to jakś pomyłka i zaraz mi ta kasa zniknie z konta ???
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:43   #40
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Kredyt wypłacany jest przez 10 miesięcy w roku - od października do lipca, więc wszystko prawidłowo .
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:11   #41
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Kredyt wypłacany jest przez 10 miesięcy w roku - od października do lipca, więc wszystko prawidłowo .
Ale w zeszłym roku miałam wypłacany do czerwca włącznie i potem od września dopiero , dlatego takie to dla mnie dziwne . I o ile dobrze pamiętam przy podpisywaniu umowy kobieta w banku też tak mówiła, czyżby w tym roku coś się zmieniło . Ciekawe .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 20:39   #42
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

To przedziwne. Kredyt nie może byc wypłacany we wrześniu, gdyż w październiku każdego roku ustalana jest wysokość raty na dany rok akademicki. Wypłata od października do lipca istnieje od początku obowiązywania ustawy o kredytach studenckich, czyli od 1998 r. . W każdym banku.
Jesteś pewna, że nic Ci się nie pomyliło?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 13:05   #43
cocacolla
Raczkowanie
 
Avatar cocacolla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 49
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Odświeżam wątek Od października zaczynam II rok studiów i od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kredytem studenckim. Mieszkam z rodzicami i nie muszę się sama utrzymywać. Ostatnio padł pomysł żeby te pieniądze włożyć na dobrze oprocentowaną lokatę i czekać aż stopniowo "będą na siebie zarabiać". Myślicie, że to dobry pomysł? Ja jestem całkowicie ciemna w tych sprawach i już sama nie wiem, czy taka opcja jest korzystna, czy to tylko strata czasu
cocacolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 16:42   #44
avonka
Raczkowanie
 
Avatar avonka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 69
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Też byłabym zainteresowana kredytem studenckim, tylko czy przysługuje mi on jeśli rozpoczynam studia magisterskie drugiego stopnia? Czy ktoś się orientuje?
avonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 18:17   #45
mysha1987
Raczkowanie
 
Avatar mysha1987
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Ja już 2 lata pobieram kredyt studencki też z zamiarem inwestowania ale oczywiście czasem co nieco podbieram Polecam to forum http://www.kredytstudencki.fora.pl/ korzystałam z niego bardzo często jak sama starałam się o kredyt i naprawdę chyba wszystkie potrzebne informacje można tam znaleźć.
__________________
Every man for himself
mysha1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 17:56   #46
joyeuxe
Wtajemniczenie
 
Avatar joyeuxe
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 862
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

A ja mam pytanie z innej beczki. Też w sumie o kredyt. Z tego co mi wiadomo można w którymś z banku wziąźć taki kredycik, ale nie z miesięczną kwotą, ale np 2-letnią(ok 10 000 ) czyli sumują miesięcznie tą kwotę razy 24. Wiecie w którym banku tak jest i co trzeba zrobić żeby go otrzymać? Czytałam na wizażu, że jedna wizażanka coś takiego dostała, ale kurdę dogrzebać się nie mogę do tego.
joyeuxe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 08:38   #47
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki. Też w sumie o kredyt. Z tego co mi wiadomo można w którymś z banku wziąźć taki kredycik, ale nie z miesięczną kwotą, ale np 2-letnią(ok 10 000 ) czyli sumują miesięcznie tą kwotę razy 24. Wiecie w którym banku tak jest i co trzeba zrobić żeby go otrzymać? Czytałam na wizażu, że jedna wizażanka coś takiego dostała, ale kurdę dogrzebać się nie mogę do tego.

Kiedyś było takie cos w PKO BP, ale z tego co mi wiadomo wycowali i teraz mają tylko normalny kredyt, ale spytaj. Może się myślę.
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:16   #48
czelsi
Raczkowanie
 
Avatar czelsi
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 451
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

a ja mam pytanie do osób, które już kredyt pobierają - czy przy podpisywaniu umowy konieczna jest obecność rodziców czy tylko poręczycieli? Tak się składa, że u mnie poręczycielami nie będą rodzice, ale nie mogę znaleźć informacji na temat tego czy i tak muszą być obecni...
Z góry dzięki za odp
czelsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 19:32   #49
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Tylko poręczyciele, jeśli rodzice nie są poręczycielami.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 11:36   #50
Ogryzia
Raczkowanie
 
Avatar Ogryzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 161
GG do Ogryzia
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Ja wzięłam kredyt studencki w PKO BP na 3 lata. Transze przelewane były co miesiąc, przez 10 miesięcy w roku. Jedna transza wynosiła 590 zł, jako, że moim poręczycielem był bank BGŻ, który od transzy zabierał mi 10 zł prowizji.
Spłatę kredytu rozpoczęłam 2 lata po ukończeniu studiów. Łączna kwota kredytu wynosi 18 tys + UWAGA! Śmiesznie niskie odsetki: 870 zł! Rata misięczna wynosi u mnie 300 zł.

Kredyt jest naprawdę świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą być niezależni.
Powiem szczerze, że ciężko go dostać, ale naprawdę się opłaca.
POLECAM

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:34 ----------

Cytat:
Napisane przez avonka Pokaż wiadomość
Też byłabym zainteresowana kredytem studenckim, tylko czy przysługuje mi on jeśli rozpoczynam studia magisterskie drugiego stopnia? Czy ktoś się orientuje?
Tak, przysługuje
__________________
The sweet is never as sweet without the sour
Ogryzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 18:51   #51
meg:*
Raczkowanie
 
Avatar meg:*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 99
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Również poważnie zastanawiam się nad tym kredytem i mam nadzieję, że zdążę do 15 ze wszystkimi zaświadczeniami.
Z jednej strony są obawy bo to jednak spore zobowiązanie i kasa, z drugiej uspokajam się, że to wszystko przecież jest dla ludzi No i pozytywnych opinii tyle się naczytałam...
Jutro pędzę do banku po szczegółowe info.

Zainteresowanym polecam: http://www.finanseosobiste.biz/student.php
__________________
tymczasowo za granicą
meg:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-04, 19:32   #52
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Masz czas do 15 listopada, jesli nic się nie zmieniło.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:28   #53
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez meg:* Pokaż wiadomość
Również poważnie zastanawiam się nad tym kredytem i mam nadzieję, że zdążę do 15 ze wszystkimi zaświadczeniami.
Z jednej strony są obawy bo to jednak spore zobowiązanie i kasa, z drugiej uspokajam się, że to wszystko przecież jest dla ludzi No i pozytywnych opinii tyle się naczytałam...
Jutro pędzę do banku po szczegółowe info.

Zainteresowanym polecam: http://www.finanseosobiste.biz/student.php
ja wszystkie zaswiaczenia zalatwilam doslownie w niecala godzine, zaswiaczenie z uczelni wydaja od reki, a zaswiadczenie z urzedu skarbowego to tez kwestia chwili, gdyz zanioslam od razu wnioski o wydanie zaswiadczeni o uzyskanym dochodzie wszystkich czlonkow mojej rodziny

zaswiadczenie o dochodach poreczyciela dostarcza sie dopiero w momencie podpisnia umowy
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 18:15   #54
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Witam Złożyłam wniosek w tym roku, oczywiście do 15...
Rozpatrzenie miało być w grudniu... no i w związku z tym mam pytanie: jak dowiem się, czy udzielono mi tego kredytu czy nie?

Pozdrawiam
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 09:19   #55
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Witam Złożyłam wniosek w tym roku, oczywiście do 15...
Rozpatrzenie miało być w grudniu... no i w związku z tym mam pytanie: jak dowiem się, czy udzielono mi tego kredytu czy nie?

Pozdrawiam

ja również brałam kredyt w PKO BP, w tym roku rozpoczęłam już spłatę

umowę podpisałam pod koniec stycznia, a pieniądze wypłacono mi w lutym z wyrównaniem od października
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:34   #56
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Ja też korzystałam z tego kredytu w PKO BP. Miałam jednego poręczyciela, a drugim moim poręczycielem był bank BGK. Była taka możliwość jeśli ktoś nie mógł znaleźć dwóch poręczycieli. BGK brał za to jakieś grosze od każdej transzy(mniej niż 1PLN o ile sie nie mylę) Na ostatnim roku chciałam wstrzymać wypłatę, ale pan w banku mi poradził, że lepiej brać dalej kasę i włożyć na lokatę, albo zainwestować, bo bardziej się opłaca. Nawet żebym miała to wybrać za parę lat i spłacić hurtem parę rat żeby mi było lżej, gdybym była chwilowo w trudnej sytuacji. Oczywiście tak tez zrobiłam, 2 raty wpłaciłam na konto oszczędnościowe ale i tak wszystko się rozeszło, bo nie potrafię oszczędzać. ZA 10 miesięcy zacznę spłacać kredyt
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:07   #57
goraca_czekolada
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 207
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
umowę podpisałam pod koniec stycznia, a pieniądze wypłacono mi w lutym z wyrównaniem od października
z wyrównaniem? ja myślałam, że wypłata się zaczyna od lutego..
czyli co? kasa za minione cztery miesiące + luty?
goraca_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:09   #58
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez goraca_czekolada Pokaż wiadomość
z wyrównaniem? ja myślałam, że wypłata się zaczyna od lutego..
czyli co? kasa za minione cztery miesiące + luty?
dokładnie
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:21   #59
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
ja również brałam kredyt w PKO BP, w tym roku rozpoczęłam już spłatę

umowę podpisałam pod koniec stycznia, a pieniądze wypłacono mi w lutym z wyrównaniem od października
Dopiero? :szok:
Mi Pani w banku powiedziała, że w grudniu lub styczniu już dostanę... Kurcze, te pieniądze są mi potrzebneTeraz, a nie w lutym
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 08:33   #60
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomości: 1 428
Dot.: kredyt studencki w PKO BP

Cytat:
Napisane przez nieprzytomna Pokaż wiadomość
Dopiero? :szok:
Mi Pani w banku powiedziała, że w grudniu lub styczniu już dostanę... Kurcze, te pieniądze są mi potrzebneTeraz, a nie w lutym
naprawde tak Ci powiedziala?
ja tez skladalam wniosek i mi powdziala ze dopiero w lutym sa podpisywane umowy
__________________
"A żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć" -Antoine de Saint-Exupéry

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2gb8h75rh.png

Yummy Mummy





niuniaaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-27 11:54:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:48.