skorpionice! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-22, 12:11   #241
Lena K.
Raczkowanie
 
Avatar Lena K.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 117
Talking Dot.: skorpionice!

Jeśli sie pomyliłam to poprawcie Skorpionki moje ukochane z 3-go listopada jest nas 5??????? !!!!!!!!!w tym ja oczywiście!

Kocham swój znak i nie chciałbym innego nawet kiedys o tym myślałam ehehe a ze skorpionami dogaduję się super szczególnie dziewczynami!! mój mężuś natomiast jest pół lwem pół panną raz w horoskopie jest tak raz siak, ale wydaje mi sie ze charakter pół na poł ehehe!
__________________
God gave us memories that we might have roses in December.
Lena K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:39   #242
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez Lena K. Pokaż wiadomość
Jeśli sie pomyliłam to poprawcie Skorpionki moje ukochane z 3-go listopada jest nas 5??????? !!!!!!!!!w tym ja oczywiście!(...)
Hmm... O ile ja dobrze policzyłam, to jest nas czwóreczka- Nati02, Zbójnica, Ty i ja
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:39   #243
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: skorpionice!

Zgłasza się kolejna Skorpionica.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 13:56   #244
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Następna skorpionica się zgłasza
Z 7 listopada jestem.
Charakter też skorpiona, nie da się ukryć
Też jestem z 7 listopada.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:14   #245
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Też jestem z 7 listopada.

Ooo A jaki rocznik, jeśli mogę spytać?
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 14:50   #246
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: skorpionice!

90
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 18:38   #247
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Hmm... O ile ja dobrze policzyłam, to jest nas czwóreczka- Nati02, Zbójnica, Ty i ja
Teraz to już pięć, bo ja też z trzeciego. Rocznik ten co Ty
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 18:45   #248
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
Ooo A jaki rocznik, jeśli mogę spytać?
A Ty?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 21:24   #249
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
A Ty?

z 86

Powiększa się grono skorpionic z 7 listopada
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 15:47   #250
Lena K.
Raczkowanie
 
Avatar Lena K.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 117
Talking Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Teraz to już pięć, bo ja też z trzeciego. Rocznik ten co Ty
Ehehehe a jednak wyszło na moje!!!żartuje

najgorsze ze urodziny mam 3 list. a imieniny zaraz dwa dni po czyli 5-go to jest dla mnie najgorsze jeden prezent w ciągu roku..pomijam te inne święta kiedy wszyscy coś dostają
__________________
God gave us memories that we might have roses in December.
Lena K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 16:58   #251
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez Lena K. Pokaż wiadomość
najgorsze ze urodziny mam 3 list. a imieniny zaraz dwa dni po czyli 5-go to jest dla mnie najgorsze jeden prezent w ciągu roku..
pocieszę Cię, że ja nie wiem dokładnie kiedy mam imieniny. Chyba nie muszę dodawać, że nikt ze znajomych/rodziny też tego nie wie - to się nazywa niesprawiedliwość!
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 14:23   #252
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
Teraz to już pięć, bo ja też z trzeciego. Rocznik ten co Ty
Serio? Fajnie Ciekawe która z nas jest starsza... Ja się urodziłam o 3.10 w nocy. A Ty?

Nie ochodzę imienin... Na Śląsku raczej obchodzi się tylko urodziny... A szkoda, zawsze to jedna okazja do dostania prezentów więcej
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 20:11   #253
krycha?
Raczkowanie
 
Avatar krycha?
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 101
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Serio? Fajnie Ciekawe która z nas jest starsza... Ja się urodziłam o 3.10 w nocy. A Ty?
A ja o 22:30, więc jesteś starsza. Btw - jesteś leniwa? Bo moja mama wysnuła teorię, że jestem leniwa ponieważ urdziłam się w niedzielę
Cytat:
Napisane przez Rybulka Pokaż wiadomość
Nie ochodzę imienin... Na Śląsku raczej obchodzi się tylko urodziny... A szkoda, zawsze to jedna okazja do dostania prezentów więcej
No właśnie! Jako dziecko zawsze słyszałam: "liczy się pamięć", ale dla mnie zawsze najważniejsze były prezenty
__________________
szczęście jest jak Tour de France - długo się czeka, a potem chwila i po wszystkim
krycha? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-25, 22:04   #254
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez krycha? Pokaż wiadomość
A ja o 22:30, więc jesteś starsza. Btw - jesteś leniwa? Bo moja mama wysnuła teorię, że jestem leniwa ponieważ urodziłam się w niedzielę (...)
Moi też uważają, że tzw. "niedzielne dziecko" zawsze jest leniwe i np. nie ciągnie je do robienia porządków No, ale musieli stwierdzić, że jednak zdarzają się wyjątki, bo ja uwielbiam sprzątać Bardziej od innych członków rodziny, którzy urodzili się w inne dni tygodnia
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:04   #255
MADE BY GOD
Raczkowanie
 
Avatar MADE BY GOD
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Waterford :)
Wiadomości: 69
Dot.: skorpionice!

wita Was kolejna skorpionica - 17 listopada 83
Skorpionki są super, uwielbiam zdecydowane znaki zodiaku a my własnie takie jestesmy, albo mocno albo wcale i to jest to
MADE BY GOD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:40   #256
truscafka
Zadomowienie
 
Avatar truscafka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: domek-śląsk, szkoła - małopolska :)
Wiadomości: 1 096
Dot.: skorpionice!

Kolejna skorpionica.... 28 październik 1987
truscafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 08:26   #257
Śnieżka
Zakorzenienie
 
Avatar Śnieżka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 556
Dot.: skorpionice!

hej
Też jestem skorpionica-30październik 1989r
__________________
pewność siebie i radość życia.
dbam o siebie.
rozwój intelektualny/praca/mod.
Śnieżka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 23:32   #258
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 845
Dot.: skorpionice!

Treść usunięta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 12:20   #259
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: skorpionice!

Ja już się prezentowałam w tym zacnym gronie jako Skorpionica! (31 październik...przypomnę )

Przed chwilą szperałam w Internecie troszkę i znalazłam kolejną fajną charakterystykę naszego znaku...
Troszkę długaśne jest, więc najciekawsze fragmenciki:

Skorpion jest niezwykle interesującym znakiem w Zodiaku. Reprezentują go ludzie o wielkiej sile wewnętrznej, najczęściej skryci, wytrwali i nieustępliwi, a przy tym obdarzeni wielkim temperamentem i pobudliwością erotyczną. Tylko sobie znaną tajemniczą intuicją potrafi wyszukać najsłabsze cechy przeciwników, podczas gdy jego jest bardzo trudno wymanewrować. Z natury podejrzliwy, w każdym doszukuje się znamion nieuczciwości i rzadko się myli. Jest wierny jako przyjaciel i bardzo niebezpieczny jako wróg. Doznanych krzywd, lub nawet tylko przykrości nigdy nie zapomina.



Wśród Skorpionów jest ogromna ilość ludzi sukcesu, ale też jak podaje statystyka, jest najwięcej genialnych przestępców.



Żywiołem Skorpiona jest sex.

PANI SKORPION
Złośliwi twierdzą, że Skorpionki rodzą się bez cnoty.


Panie z pod tego znaku można najczęściej poznać po ubiorze podkreślającym wdzięki ciała, zadbanym uczesaniu, po uroczym uśmiechu podkreślającym urodę, a często również po jej ruchach emanujących seksem. Jeżeli jej psychika nie jest przytłumiona przez przekonania np. religijne, to Skorpionka świadoma swoich możliwości wcale nie ukrywa, że patrząc na mężczyznę niejako podświadomie ocenia jego wydajność i atrakcyjność erotyczną. Swoje rozległe potrzeby zaspakaja bez ograniczeń, uwielbia męskie towarzystwo, ciągle marzy o nowych doznaniach miłosnych. Po wielu szalonych przeżyciach, Skorpionka wybiera męża i -jest mu wierna, zawsze psychicznie i najczęściej fizycznie. Jej żądza zdobywcy przeistacza się w innym kierunku, najczęściej zawodowym. Jeżeli jednak w chwili słabości zdradzi męża z przysłowiowym listonoszem, to uczyni to tak, że nikt nigdy się o tym nie dowie, a mąż po tym fakcie będzie jej smakował jeszcze bardziej.

_________________________ _______________

Fiu fiu drogie Panie...Lepiej nie mogłyśmy "trafić"
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 12:37   #260
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: skorpionice!

kłania się następna skorpionic ja 5listopad '86 u mnie siostra 2 lata starsza też się urodziła 5listopada ale rodzice mieli traf hehe
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 16:58   #261
evi_motylek
Raczkowanie
 
Avatar evi_motylek
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łęczna
Wiadomości: 171
Dot.: skorpionice!

paulinka3110 no no ciekawe :P ( ja 25 pazdziernik tak dla przypomnienia )
evi_motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:15   #262
Rybulka
Zakorzenienie
 
Avatar Rybulka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 5 032
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
(...) Fiu fiu drogie Panie...Lepiej nie mogłyśmy "trafić"
No ba
Rybulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:42   #263
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: skorpionice!

paulinka3110 charakterystyka naszego zodiaku jak najbardziej trafiona
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-14, 17:25   #264
marshmallow14
Raczkowanie
 
Avatar marshmallow14
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 36
GG do marshmallow14
Dot.: skorpionice!

też jestem skorpionicą
__________________

Jakie by drogi nie wiodły do jakich by drzwi
Zachowaj się godnie gdy któraś przyniesie ci wstyd


marshmallow14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 11:40   #265
Angi76
Zakorzenienie
 
Avatar Angi76
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 585
Dot.: skorpionice!

Witam
Też jestem Skorpionicą
Jestem z 14 listopada
Pozdrawiam
__________________
...
Angi76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 11:53   #266
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: skorpionice!

Paulinka, podoba mi się charakterystyka
Po prostu jesteśmy urodzone pod najlepszym znakiem w calym zodiaku
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:16   #267
Angi76
Zakorzenienie
 
Avatar Angi76
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 585
Dot.: skorpionice!

Nom super ta charakterystyka
Co do tego niezapominania krzywd to ja tak mam
pozdrawiam
__________________
...
Angi76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:21   #268
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: skorpionice!

A tu coś ciekawego znalazłam Dość nietypowa charakterystyka najfantastyczniejszego z wszystkich znaków

Z CyberDziouchy:

Fizjologia jest u Skorpiona na pierwszym miejscu. Jego psychika jest bezpośrednio zależna od komfortu cielesnego-spożywanych pokarmów, życia seksualnego, odpowiedniej temperatury otoczenia etc. Mimo to Skorpion potrafi również znieść najcięższe warunki fizyczne i nawet na granicy wyczerpania fizycznego niby Feniks odradza się z popiołów. Ma ogromne zdolności regeneracji. Znak ten zna tylko dwa sposoby na życie: zaspokajanie potrzeb ciała lub umartwianie się- i obie uznaje za słuszne.

Musi uważać na swoją skłonność do destrukcji związaną z siłą planety Pluton. W Skorpionach może istnieć tendencja niszczenia tego co dla nich ważne, przyjaźni, miłości, rzeczy.



KARTA TAROTA - Karta XII „Śmierć”(lub inaczej „Wielka Transformacja”).

Karta ta nie oznacza śmierci fizycznej, a psychiczną. Symbolizuje zdolność człowieka do całkowitej przemiany, odrodzenia.



Temperament: Skorpion najedzony, wyspany i zaspokojony seksualnie jest zdolny do wielkich aktywności fizycznych. Nie lubi jednak nadmiernego ruchu, który wywołuje w nim niepokój. W zbyt licznym towarzystwie może się czuć wręcz osaczony.



Przyjaźnie: Skorpion przywiązuje się do ludzi, ale obawia się tego. Każda bliskość jest odbierana jako zagrożenie i skorpion niechętnie dopuszcza do siebie ludzi. Jest fascynującym przyjacielem, trudno się z nim nudzić. Jak żaden inny znak wskaże ci wszystkie twoje słabości i ukryte motywy. Jeśli ma dobry humor potrafi też obdarzyć przyjaciela bardzo trafnym komplementem. Skorpiony są jednak nieprzewidywalne, a uczucia przyjazne mieszają często z permanentną wrogością.



Miłość: Między miłością, a psychozą nie ma u Skorpiona wielkiej różnicy.

Skorpion zatraca się w partnerze całkowicie i jest wybitnie posesywny. Kocha, ale bywa, że również nienawidzi obiekt swoich uczuć, co jemu zwykle nie przeszkadza. Nie może żyć bez osoby, którą pokocha, ale jest w nim też siła, która dąży do zniszczenia związku. Ze względu na wysoki poziom lęku trudno mu wytrzymać bliskość z drugą osobą. Potwornie zazdrosny.



Seks: Seks jest dla Skorpiona częścią osobowości. Bardzo pobudliwy. Seks traktuje jako swoją podstawową potrzebę i jest zorientowany na zaspokojenie jej niezależnie od okoliczności. Traktuje seks jak jedzenie- musi się najeść, choćby byle czym jeśli jest głodny. Nie jest romantyczny. Nie wyobraża sobie żadnej bliskiej relacji bez seksu.

Czasem, gdy odzywają się jego skłonności do umartwiania się popada w ascezę seksualną. Bywa też perwersyjny, a w skrajnych przypadkach łączy seks z mordem. Ma skłonność do fetyszyzmu, zwłaszcza związanego z częściami ciała.



Strefy erogenne: Skorpiona podniecają przede wszystkim genitalia. Jest też wrażliwy na owłosione partie skóry. Lubi to, co naturalne.



Rodzina: Płodzenie traktuje Skorpion, jak inne potrzeby fizjologiczne. Chce mieć małżonka (lub kilku), a także gromadkę dzieci.



Praca: Odnosi sukces we wszystkich zawodach związanych z inwigilacją i szpiegowaniem. Ze względu na wybitną zdolność rozpoznawania tego co ukryte, np. podświadomych motywów kierujących pojedynczymi ludźmi i całymi grupami jest utalentowanym psychologiem, psychiatrą, czy specjalistą od reklamy. Preferuje pracę, w której może mieć wpływ na ludzi( najlepiej całe społeczności) ale działając z ukrycia.



Symbole: Dzień tygodnia-wtorek; kolor-ciemnoczerwony, czarny; metal-żelazo, siarka; kamień szlachetny: granat, rubin.



Mocne Strony: Wysoka przenikliwość. Nic nie ukryje się przed jego bystrym okiem. Duża zdolność wpływania na innych ludzi. Wrażliwość na problemy społeczne i skłonność do podejmowania walki o wyższe cele.



Słabe Strony: Wysoki poziom lęku i agresji. Skłonności destrukcyjne. Fanatyzm. Jeśli jest osobą o niskim poziomie rozwoju osobistego może mieć skłonność do wykorzystywania i niszczenia zarówno siebie jak i otoczenia.



Jak Zdobyć Sympatię Skorpiona - Zwracaj na niego uwagę ale go nie osaczaj. Reszta jest kwestią wyboru Skorpiona- jeśli zauważy, że chcesz wywrzeć na niego wpływ-ucieknie lub ukąsi.



Jak Zrazić do Siebie Skorpiona – Okazuj mu wylewną sympatię. Rób wokół siebie dużo hałasu i odnoś się bez szacunku do tego na co ma ochotę Skorpion. Mów mu co ma robić, jakby był dzieckiem. Na widok jego pełnego złości spojrzeni, zaśmiej się i poklep go po ramieniu.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 19:48   #269
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: skorpionice!

Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość
W zbyt licznym towarzystwie może się czuć wręcz osaczony.

Święta prawda. Wolę przebywać w nielicznym, za to dobrym towarzystwie. A spotkania we dwójkę zazwyczaj są dla mnie tymi najmilszymi
Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość

Praca: Odnosi sukces we wszystkich zawodach związanych z inwigilacją i szpiegowaniem. Ze względu na wybitną zdolność rozpoznawania tego co ukryte, np. podświadomych motywów kierujących pojedynczymi ludźmi i całymi grupami jest utalentowanym psychologiem, psychiatrą, czy specjalistą od reklamy. Preferuje pracę, w której może mieć wpływ na ludzi( najlepiej całe społeczności) ale działając z ukrycia.

To śmieszne, ale jako jeszcze parę lat temu moim największym marzeniem było zostać agentem FBI
Cytat:
Napisane przez goldfish3000 Pokaż wiadomość

Jak Zdobyć Sympatię Skorpiona - Zwracaj na niego uwagę ale go nie osaczaj. Reszta jest kwestią wyboru Skorpiona- jeśli zauważy, że chcesz wywrzeć na niego wpływ-ucieknie lub ukąsi.

Jak Zrazić do Siebie Skorpiona – Okazuj mu wylewną sympatię. Rób wokół siebie dużo hałasu i odnoś się bez szacunku do tego na co ma ochotę Skorpion. Mów mu co ma robić, jakby był dzieckiem. Na widok jego pełnego złości spojrzeni, zaśmiej się i poklep go po ramieniu.
Oj, tu też się zgadza. Już parę chłopaków zraziło mnie do siebie, gdy po kilku dniach znajomości byli zbyt... "mili"

Taka prawda, że w moim przypadku sporo rzeczy z tych ogólnych charakterystyk znaków zodiaku pokrywa się z charakterkiem a u Was?
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-15, 19:49   #270
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Thumbs up Dot.: skorpionice!

Zgłasza się Skorpionica z 29 października.
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:58.