Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-04, 12:05   #2461
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

GOTOWANIE

Dziewczyny na jaką zupę mogę przerobić jeszcze rosół?
Pomidorowa, barszcz, ogórkowa wiem.
Coś jeszcze?
Nagotowałam dla armii wojska chyba tego rosołu a nie chce przez 3 dni cały czas tego samego jeść
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 12:18   #2462
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
GOTOWANIE

Dziewczyny na jaką zupę mogę przerobić jeszcze rosół?
Pomidorowa, barszcz, ogórkowa wiem.
Coś jeszcze?
Nagotowałam dla armii wojska chyba tego rosołu a nie chce przez 3 dni cały czas tego samego jeść
cebulowa
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 12:34   #2463
pleaseclick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 101
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

W poniedziałek popołudniu miałam usuwaną dolną ósemkę, która tylko moze w 1/3 wyrznęła się. Mam za krótką szczękę i nie miała miejsca żeby wyjść do końca. Lekko nachodziła na siódemkę przez co pani doktor męczyła się z nią prawie godzinę. Pozszywała mnie i kazała przyjść na zdjęcie szwów i kontrolę za 7-10 dni. Przepisała mi ketonal forte i co 12h brać antybiotyk clindamycin-MIP 600. Ketonal w miarę pomaga na ok 6h, staram się przykładać chłodnym okładem. Wystąpiła lekka opuchlizna. Najgorszy jednak jest ten szczękościsk, ledwo mogę wsadzić ten antybiotyk do ust żeby połknąć. Czy są jakieś sposoby na pozbycie się go, czy pozostaje jedynie cierpliwie czekać aż sam minie? Dodatkowo wczoraj wystąpił u mnie stan podgorączkowy 37,0-37,2. Dzisiaj już normalna gorączka. W środku z tego co udało mi się dojrzeć przez ten szczękościsk to wszystko wygląda ok. Widać szwy, normalny kolor dziąsła itd. Są dwa miejsca takie kropki czerwone, może to skrzepy albo poraniona jestem, bo usuwanie było ciężkie. Wystraszyłam się, że to może początki jakiejś infekcji były, ta gorączka, ale przecież biorę już antybiotyk, delikatnie przepłukuję usta szałwią. Dzisiaj już póki co nie brałam ketonalu, już nie boli aż tak. Tylko trochę taki dyskomfort, mam wrażenie że to te szwy mnie tak ciągną, bo wzmaga się to przy jedzeniu, mówieniu. Czy to normalne?
pleaseclick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 12:54   #2464
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
Wiele dziewczyn poleca ten krem, chyba w końcu sie skuszę. On chyba nie jest drogi?
pare zł

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A posiada paraffine/gliceryne?
gliceryne
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 13:24   #2465
dekra
Rozeznanie
 
Avatar dekra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 699
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez pleaseclick Pokaż wiadomość
W poniedziałek popołudniu miałam usuwaną dolną ósemkę, która tylko moze w 1/3 wyrznęła się. Mam za krótką szczękę i nie miała miejsca żeby wyjść do końca. Lekko nachodziła na siódemkę przez co pani doktor męczyła się z nią prawie godzinę. Pozszywała mnie i kazała przyjść na zdjęcie szwów i kontrolę za 7-10 dni. Przepisała mi ketonal forte i co 12h brać antybiotyk clindamycin-MIP 600. Ketonal w miarę pomaga na ok 6h, staram się przykładać chłodnym okładem. Wystąpiła lekka opuchlizna. Najgorszy jednak jest ten szczękościsk, ledwo mogę wsadzić ten antybiotyk do ust żeby połknąć. Czy są jakieś sposoby na pozbycie się go, czy pozostaje jedynie cierpliwie czekać aż sam minie? Dodatkowo wczoraj wystąpił u mnie stan podgorączkowy 37,0-37,2. Dzisiaj już normalna gorączka. W środku z tego co udało mi się dojrzeć przez ten szczękościsk to wszystko wygląda ok. Widać szwy, normalny kolor dziąsła itd. Są dwa miejsca takie kropki czerwone, może to skrzepy albo poraniona jestem, bo usuwanie było ciężkie. Wystraszyłam się, że to może początki jakiejś infekcji były, ta gorączka, ale przecież biorę już antybiotyk, delikatnie przepłukuję usta szałwią. Dzisiaj już póki co nie brałam ketonalu, już nie boli aż tak. Tylko trochę taki dyskomfort, mam wrażenie że to te szwy mnie tak ciągną, bo wzmaga się to przy jedzeniu, mówieniu. Czy to normalne?
Niestety normalne.. szczęskościsk przeczekaj. Ja miałam 4 dni później siniak itp. Ciesz się,że najgorsze dni za Tobą i postaraj się schodzić z ketonalu na rzecz Ibupromu. Jak coś pisz na prv- sama jestem po koszmarnej ósemce
dekra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 13:48   #2466
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Wspólczuje przeżyć i dzięki za odpowiedź. Kiedyś słyszałam, że ktoś komuś lekko przerysował auto na parkingu, zostawił karteczkę, a później ubezpieczalnia, jak prosiła o potwierdzenie zdarzenia, przekazała dokumenty, z których wynikało, że połowa auta była powgniatana i porysowana jak po wypadku. Nie wiem jak to się skończyło, ale też średnio przyjemna sprawa.
Dlatego trzeba zrobić zawsze zdjęcia, nawet przy zwykłej stłuczce. Zwłaszcza, że to nie problem, bo teraz w praktycznie każdym telefonie jest aparat.
Ja też mam nauczkę, bo wyjeżdżając z miejsca parkingowego pod supermarketem delikatnie dotknęłam zderzaka faceta, który na to miejsce czekał - w ogóle go nie widziałam, bo podjechał w ostatniej chwili. Nawet śladu nie było, tylko u mnie była rysa, ale gość mnie spisał, a ja w szoku jego nie i nie zrobiłam zdjęć. Po jakimś czasie zadzwonił, że cały zderzak jest do wymiany, bo jest pęknięty i że on kupi na szrocie, nie będzie miał faktury i że to będzie 600 zł, ale powinnam mu zapłacić, bo skasowanie zniżek zapłacę więcej. Jaaasne. Na szczęście mam ochronę zniżek, więc poleciłam mu się zgłosić do mojego ubezpieczyciela. Oczywiście się nie zgłosił. Ale jakbym zrobiła od razu zdjęcia, to facet by pewnie nie próbował wyłudzić.

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś sklep online gdzie można kupić ręczniki kąpielowe? Zależy mi na takich, które szybko nie stracą na "miękkości". A może kupowała któraś z Was ręczniki w Ikei?
Może Jysk? Ich ręczniki są bardzo fajne i mają sklep internetowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ubija i białko i na przykład bitą śmietanę ta trzepaczka z blendera. Od momentu gdy mamy taki blender to mikser właściwie poszedł w odstawkę Choć szczerze, to cebuli u nas sieka się sporo i za każdym razem do jednej cebulki nie chce mi się wyjmować i myć całego ustrojstwa więc kroję ręcznie
Dziś odebrałam (ten, którego zdjęcie wklejałam) i jest super Trzepaczki jeszcze nie używałam, ale to do siekania świetnie posiekało pół cebuli. Ja wiem, że czasem się nie opłaca, ale ja przy cebuli tak płaczę, że masakra

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Wspólczuje przeżyć i dzięki za odpowiedź. Kiedyś słyszałam, że ktoś komuś lekko przerysował auto na parkingu, zostawił karteczkę, a później ubezpieczalnia, jak prosiła o potwierdzenie zdarzenia, przekazała dokumenty, z których wynikało, że połowa auta była powgniatana i porysowana jak po wypadku. Nie wiem jak to się skończyło, ale też średnio przyjemna sprawa.
Dlatego trzeba zrobić zawsze zdjęcia, nawet przy zwykłej stłuczce. Zwłaszcza, że to nie problem, bo teraz w praktycznie każdym telefonie jest aparat.
Ja też mam nauczkę, bo wyjeżdżając z miejsca parkingowego pod supermarketem delikatnie dotknęłam zderzaka faceta, który na to miejsce czekał - w ogóle go nie widziałam, bo podjechał w ostatniej chwili. Nawet śladu nie było, tylko u mnie była rysa, ale gość mnie spisał, a ja w szoku jego nie i nie zrobiłam zdjęć. Po jakimś czasie zadzwonił, że cały zderzak jest do wymiany, bo jest pęknięty i że on kupi na szrocie, nie będzie miał faktury i że to będzie 600 zł, ale powinnam mu zapłacić, bo skasowanie zniżek zapłacę więcej. Jaaasne. Na szczęście mam ochronę zniżek, więc poleciłam mu się zgłosić do mojego ubezpieczyciela. Oczywiście się nie zgłosił. Ale jakbym zrobiła od razu zdjęcia, to facet by pewnie nie próbował wyłudzić.

Cytat:
Napisane przez ewanka1989 Pokaż wiadomość
Polecacie jakiś sklep online gdzie można kupić ręczniki kąpielowe? Zależy mi na takich, które szybko nie stracą na "miękkości". A może kupowała któraś z Was ręczniki w Ikei?
Może Jysk? Ich ręczniki są bardzo fajne i mają sklep internetowy.

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Ubija i białko i na przykład bitą śmietanę ta trzepaczka z blendera. Od momentu gdy mamy taki blender to mikser właściwie poszedł w odstawkę Choć szczerze, to cebuli u nas sieka się sporo i za każdym razem do jednej cebulki nie chce mi się wyjmować i myć całego ustrojstwa więc kroję ręcznie
Dziś odebrałam (ten, którego zdjęcie wklejałam) i jest super Trzepaczki jeszcze nie używałam, ale to do siekania świetnie posiekało pół cebuli. Ja wiem, że czasem się nie opłaca, ale ja przy cebuli tak płaczę, że masakra Super, że mikser już nie będzie potrzebny
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 13:49   #2467
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dziewczyny macie sprawdzony przepis na smaczna zupę cebulową?
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 13:56   #2468
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
GOTOWANIE

Dziewczyny na jaką zupę mogę przerobić jeszcze rosół?
Pomidorowa, barszcz, ogórkowa wiem.
Coś jeszcze?
Nagotowałam dla armii wojska chyba tego rosołu a nie chce przez 3 dni cały czas tego samego jeść
Krupnik może?
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 14:29   #2469
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Znacie jakieś blogi (najlepiej polskie) kobiet, które ćwiczą w domu?
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 14:36   #2470
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedz czyli powinnam wymienic ładowarkę?



ale ludzie mają pomysły:/ chore. byle tylko kasy sie nachapac...
Powinnaś iść do serwisu to przykrecic. To jest cześć w środku telefonu. Miałam tak 3x za trzecim naprawilam i sprzedalam. Bo ciągle serwis

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 15:33   #2471
DarkChocolate666
Zakorzenienie
 
Avatar DarkChocolate666
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: ;-)
Wiadomości: 4 049
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
GOTOWANIE

Dziewczyny na jaką zupę mogę przerobić jeszcze rosół?
Pomidorowa, barszcz, ogórkowa wiem.
Coś jeszcze?
Nagotowałam dla armii wojska chyba tego rosołu a nie chce przez 3 dni cały czas tego samego jeść
Serowa
__________________
All I wanna do is get high by the beach.
DarkChocolate666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 15:43   #2472
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad zakupem biżuterii z Lilou i nie wiem czy wybrać srebro czy srebro pozłacane?



Chodzi mi tu głównie o trwałość, macie może jakies doświadczenia z bizu pozłacaną? Boję się czy np złocony pierścionek nie dostanie odbarwień w kontakcie z dłonią która jednak się czasami poci, mam pierścionek z Tous pozłacany vermeil i po pierwszym założeniu dostał małych plamek stąd moje obawy..

Jakość pozłacanych jest bardzo niska. Ściera się po dwóch miesiącach. Jedyny plus, że reklamację wtedy uznają.

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Dlatego trzeba zrobić zawsze zdjęcia, nawet przy zwykłej stłuczce. Zwłaszcza, że to nie problem, bo teraz w praktycznie każdym telefonie jest aparat.
Ja też mam nauczkę, bo wyjeżdżając z miejsca parkingowego pod supermarketem delikatnie dotknęłam zderzaka faceta, który na to miejsce czekał - w ogóle go nie widziałam, bo podjechał w ostatniej chwili. Nawet śladu nie było, tylko u mnie była rysa, ale gość mnie spisał, a ja w szoku jego nie i nie zrobiłam zdjęć. Po jakimś czasie zadzwonił, że cały zderzak jest do wymiany, bo jest pęknięty i że on kupi na szrocie, nie będzie miał faktury i że to będzie 600 zł, ale powinnam mu zapłacić, bo skasowanie zniżek zapłacę więcej. Jaaasne. Na szczęście mam ochronę zniżek, więc poleciłam mu się zgłosić do mojego ubezpieczyciela. Oczywiście się nie zgłosił. Ale jakbym zrobiła od razu zdjęcia, to facet by pewnie nie próbował wyłudzić.

Też uważam, że zdjęcia to konieczność w razie w. Ale często gęsto w stresie się o tym zapomina. A niektórzy tylko patrzą jak tu kogoś wystraszyć
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 15:53   #2473
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Się mi pytań uzbierało:

1. Czy widziałyście gdzieś stacjonarnie leginsy z taką zapiętką, pętelką na stopę? Nie wiem jak to nazwać

2. Szminki nude, jasny róż. Jakieś firmy i kolory polecacie? Jakieś zasady, jak dobrać kolor do swojej kolorystyki czy tylko metoda prób i błędów?

3. Zakładanie firm w Czechach. Czytam, że ludziom się to "opłaca". Czy na prawdę się opłaca? Czemu? Jakie są korzyści?

Edytowane przez 201604301943
Czas edycji: 2016-02-04 o 15:55
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:08   #2474
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Wiem, że już pisałam. Do kiedy pracodawca musi wypłacić mi za urlop?
Kasy nadal brak a niby do końca umowy musi zapłacić. Jutro idę do biura, upomnieć się o to? Może tak być że myślą że ja nie wiem iż coś mi się należy i nie zamierzają zapłacić?
Pracodawca musi się z Tobą rozliczyć w ostatnim dniu zatrudnienia. Więc ekwiwalent za urlop też powinien Ci wypłacić w ostatnim dniu oraz wydać świadectwo pracy.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:14   #2475
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;55132811]Pracodawca musi się z Tobą rozliczyć w ostatnim dniu zatrudnienia. Więc ekwiwalent za urlop też powinien Ci wypłacić w ostatnim dniu oraz wydać świadectwo pracy.[/QUOTE]
Po świadectwo pracy jutro idę. Dziś nie miałam jak tam podjechać.
Wypłatę miałam na konto, wiec to też będzie w ten sposób?
Za pranie ubrań dawali pieniądze do ręki.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:24   #2476
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
Po świadectwo pracy jutro idę. Dziś nie miałam jak tam podjechać.
Wypłatę miałam na konto, wiec to też będzie w ten sposób?
Za pranie ubrań dawali pieniądze do ręki.
Tak, jeśli miałaś wynagrodzenie przelewane na konto to ekwiwalent też w ten sposób powinien przyjść.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:37   #2477
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
GOTOWANIE

Dziewczyny na jaką zupę mogę przerobić jeszcze rosół?
Pomidorowa, barszcz, ogórkowa wiem.
Coś jeszcze?
Nagotowałam dla armii wojska chyba tego rosołu a nie chce przez 3 dni cały czas tego samego jeść
W zasadzie każdą zupę możesz zrobić na rosole - ja tak robię. Grzybowa, kapuśniak, grochowa, szpinakowo-brokułowa, kalafiorowa, z czerwonej soczewicy...
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:50   #2478
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Hej, czy ktoras z was sie orientuje czy jadac autobusem musze kasowac bilet za wozek dzieciecy?
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 16:54   #2479
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Się mi pytań uzbierało:

1. Czy widziałyście gdzieś stacjonarnie leginsy z taką zapiętką, pętelką na stopę? Nie wiem jak to nazwać

2. Szminki nude, jasny róż. Jakieś firmy i kolory polecacie? Jakieś zasady, jak dobrać kolor do swojej kolorystyki czy tylko metoda prób i błędów?

3. Zakładanie firm w Czechach. Czytam, że ludziom się to "opłaca". Czy na prawdę się opłaca? Czemu? Jakie są korzyści?
3. W Czechach są ogólnie niższe składki niż w PL /minimalnie niecałe 2000 CZK czyli jakieś +/- 300 PLN/. No więc mniej państwo zabiera przedsiębiorcom. Tylko teraz jest tam aferka, bo przedsiębiorcy z pierwszej fali po rewolucji idą na emeryturę i zdziwieni ze dostają marne grosze /chyba około 6K, za co w Czechach się wyżyć nie da/.

Takze wszystko ma swoje plusy i minusy, niby možná płacić mniej państwu a na te emeryturę oszczędzać samemu.

Ach no i VAT w CZ to 21%.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-04, 16:57   #2480
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hej, czy ktoras z was sie orientuje czy jadac autobusem musze kasowac bilet za wozek dzieciecy?
Z dzieckiem nie, bez dziecka jest jak duży bagaż, trzeba bilet.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:03   #2481
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Mogę mieć takie rzeczy w podpisie jak kody promocyjne do Ubera i mytaxi? Żadnego wizażowego regulaminu nie łamię?
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:08   #2482
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Mogę mieć takie rzeczy w podpisie jak kody promocyjne do Ubera i mytaxi? Żadnego wizażowego regulaminu nie łamię?


A czy to już nie jest mikro reklama, którą należy na wizażu opłacić?
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:29   #2483
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;55136481]A czy to już nie jest mikro reklama, którą należy na wizażu opłacić?[/QUOTE]
reklama, bo osiąga się z tego zyski
z drugiej strony, czy wątek z referalami z różnych ofert ogółem (bo nie tylko apki na taxi pozwalają na polecenia i obustronne zysku), byłby legalny?

Miałyście perfumy od Korsa? Dobrze się utrzymują? Intryguje mnie Michael, zastanawiam się, czy warto, na KWC opinie świetne
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:37   #2484
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Jak przeliczyć rozmiar 6 na rozmiar eu? Rozmiar 38 39 jak wtedy bedzie rozmiar usa?

Edytowane przez assiuci
Czas edycji: 2016-02-04 o 17:40
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 17:52   #2485
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Głupie pytanie, czy surowe obrane ziemniaki (w wodzie oczywiście) mogą stać do jutra?
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:00   #2486
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, czy surowe obrane ziemniaki (w wodzie oczywiście) mogą stać do jutra?
u mnie stoja czasem nawet i 3 doby,i je sobie potem odgotowujemy i nadal żyję takze jak jedna noc postoją,to nic im się nie powinno stać
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:03   #2487
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Też uważam, że zdjęcia to konieczność w razie w. Ale często gęsto w stresie się o tym zapomina. A niektórzy tylko patrzą jak tu kogoś wystraszyć
Wiem, dlatego nie krytykuję. Sama o tym nie pomyślałam w stresie. Ale warto pamiętać na przyszłość.

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Jak przeliczyć rozmiar 6 na rozmiar eu? Rozmiar 38 39 jak wtedy bedzie rozmiar usa?
Zależy czy damski, czy męski http://www.zappos.com/c/shoe-size-conversion

Cytat:
Napisane przez _Aneta Pokaż wiadomość
Głupie pytanie, czy surowe obrane ziemniaki (w wodzie oczywiście) mogą stać do jutra?
Mogą. Ale chyba lepiej, żeby nie stały w cieple?
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:07   #2488
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Powinnaś iść do serwisu to przykrecic. To jest cześć w środku telefonu. Miałam tak 3x za trzecim naprawilam i sprzedalam. Bo ciągle serwis

Wyciśnięte z jeżynki
Dziękuję
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:07   #2489
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
u mnie stoja czasem nawet i 3 doby,i je sobie potem odgotowujemy i nadal żyję takze jak jedna noc postoją,to nic im się nie powinno stać
Ok dzięki
Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Mogą. Ale chyba lepiej, żeby nie stały w cieple?
Do lodówki wsadze. Miałam jeść obiad, ale się najadlam pączków
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-04, 18:13   #2490
ostracebula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 42
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Witam, pracuję na co dzień w szpitalu no i przydałby mi się nowy mundurek gdyż stary zupełnie już mi się znudził (biała bluza rozpinana, błękitne spodnie). Wybrałem dwa (w załączniku znajduje się wygląd obu mundurków) co o nich sądzicie? Są przyzwoite czy raczej szukać czegoś innego. No i jeszcze jedno pytanie, na stronie jest napisane iż w tych kompletach rozmiarówki są "amerykańskie" oznacza, że są rozmiary dwa razy większe. Zamawiał ktoś już was ciuchy właśnie z amerykańską rozmiarówką? Proszę o pomoc.

Moje wymiary 184/80
Zazwyczaj nosze ciuchy w rozmiarze L

http://pielegniarski.pl/komplety/61-...owy-jc125.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg komplet-medyczny-uniwersalny-kawowy-jc125.jpg (11,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg komplet-medyczny-uniwersalny-granatowy-jc125.jpg (12,0 KB, 8 załadowań)
ostracebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:24.