Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 20:20   #751
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziękuję za wszystkie pochwały

Cytat:
Napisane przez pearl4 Pokaż wiadomość
Hej
I tu od razu mam pytanie jak zachowują sie Wasze dzieci podczas jedzenia?
U nas podobnie jak u reszty. Interesuje je wszystko, nagle trzeba nogę do buzi wsadzić, albo lizać pasy od krzesełka, machać rękami tak, że nie można im łyżeczki wsadzić do buzi, rozglądać się na boki albo zaglądać do drugiego krzesełka co tam siora porabia ciekawego. Karmię je obie na raz, na przemian: łyżeczka dla Nadusi, łyżeczka dla Igusi. Jak im coś bardzo smakuje, to w momencie gdy kolej tej drugiej, pierwsza się drze.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:25   #752
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość


pieknie sie organizujesz. Zazdroszcze. Ja mam niby tyle wolnego i tyle planow a nie zrobilam nic. Obijam sie tylko i dziecka pilnuje Moze jak wroce do pracy to nie bede taka rozlazla.


własnie u mnie też tak było, snułam się po domu, a jak wróciłam do pracy to poprostu musiałam się ogarnąć, więc pewnie u Ciebie będzie tak samo


Kropka, super te butki co pokazałaś, i cena


Szczepankowi idą ząbki - CHYBA. Co chwile wrzeszczy
Jutro wpadnę na dlużej, padam...
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:31   #753
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość


Jeszcze się pochwalę moją pierwszą w życiu szydełkową czapą. Już na modelkach
Czapa śliczna,a modelki jeszcze śliczniejsze.

lea i biankaa Wasze dzieciaczki też cudne.

szalony buziaczek ja skończyłam karmić jakoś pod koniec sierpnia, a okres dostałam dopiero teraz w styczniu. Pod względem czasowym to tak samo jak przed ciążą,ale był o wiele bardziej lajtowy.I pod względem ilości i dolegliwości.

A moje dziecko powariowało.Padł coś po 19,po 20 min był już wyspany!Buszował po łóżku do teraz.Uśpiłam na siłę, choć się buntował.
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:33   #754
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez djerba Pokaż wiadomość

Ogólnie ostatnie 2 dni są okropne..Mała cały dzień marudzi!! Ziewa, trze oczka i wiem, że chce pójść spać..ale jak wsadzam ją do łóżeczka to ryczy.. Pobawi się 5 min i dalej ryk bo coś chce..Nie chodzi o jedzenie, nie chodzi o mnie, bo nawet jak ją chwytam to się rozbeczy..Nie wiem czy to zęby..jak pierwsze wychodziły to była masakra!
Bądź dzielna

Cytat:
Napisane przez evean Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
ja tylko na chwilkę bo padam na pyszczek
ale musze sie pochwalić
mamy pierwszy ząbek lewa dolna jedynka!!!!!
i nawet nie był mocno marudny , ani sie nie ślini


Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość

A do tego jakaś mania otwierania buzi tak na wpół nas dopadła.
Mamy to samo od jakiegoś czasu Jak jest głodna, to ładnie otwiera, ale jak zaspokoi pierwszy głód, to tak półgębkiem jemy

Fajne rajtki do raczkowania

http://www.stokkids.pl/index.php?pag...mart&Itemid=57
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:47   #755
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

evean gratki za ząbki

Ja się zastanawiam czy mojemu młodemu nic nie idzie, strasznie rozdarty i nadal nic nie chce jeść.
Ten okropny antybiotyk cały zwymiotował, dałam drugi raz i nie wiem czy dobrze zdrobiłam...

Fajne buciki pokazujecie, ale te ceny. jednak zostaje przy tych Kropki
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:49   #756
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Ciekawe jaka cena.
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:59   #757
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez szalony Buziaczek Pokaż wiadomość
Mam pytanie po jakim czasie po przerwaniu karmienia dostałyście okres?
Czuje że jak dostanę to zaleje okolicę.
Różnie to chyba bywa bo ja np.dostałam okresu 2ch miesiącach od porodu a karmiłam i nadal karmię a ginka mówiła mi,że dopóki będę w pełni karmiła to okres nie powróci...bo prolaktyna hamuje jajniki...2 pierwsze okresy miałam takie jak odchody poprodowePrzez tydzień chodziłam w podkładach poprodowych.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 21:14   #758
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Myślałam o nich,bo też mi się spodobały.Ale jak dla mnie cena wygórowana.Na all bodajże 45zł.
Tym bardziej,że u nas tylko płytki i panele.Dziecko mi się rozjeżdżało przy każdej próbie zrobienia kroku.
W ostateczności stwierdziłam,że musi się do takich warunków przyzwyczaić.Życie nie jest łatwe. Wyrodna ze mnie matka
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:19   #759
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kaszpirek Pokaż wiadomość
Myślałam o nich,bo też mi się spodobały.Ale jak dla mnie cena wygórowana.Na all bodajże 45zł.
Tym bardziej,że u nas tylko płytki i panele.Dziecko mi się rozjeżdżało przy każdej próbie zrobienia kroku.
W ostateczności stwierdziłam,że musi się do takich warunków przyzwyczaić.Życie nie jest łatwe. Wyrodna ze mnie matka
Co???45zeta za rajtki?
Przyzwyczai się.Moja śmiga od początku w rajtkach po śliskim i coraz lepiej jej idzie,już wcale się nie rozjeżdża jak szybko raczkuje.Wcześniej owszem lądowała na paszczy jak zbyt szybko chciała pomykać.A teraz opanowała technikę pomykania po panelach i po parkiecie,wstaje w tych rajtkach i też się nie ślizga,więc je sobie daruję bo kosztują tyle co buciki.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:35   #760
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Co???45zeta za rajtki?
Przyzwyczai się.Moja śmiga od początku w rajtkach po śliskim i coraz lepiej jej idzie,już wcale się nie rozjeżdża jak szybko raczkuje.Wcześniej owszem lądowała na paszczy jak zbyt szybko chciała pomykać.A teraz opanowała technikę pomykania po panelach i po parkiecie,wstaje w tych rajtkach i też się nie ślizga,więc je sobie daruję bo kosztują tyle co buciki.

Od wczoraj już mu coraz lepiej idzie. Zrobił kilka metrów bez rozjeżdżania.Dziś było o wieeele lepiej.Sądzę,że jeszcze kilka dni i będzie popitalał.
I tak jak Ty,uważam że lepiej przeznaczyć tą kasę na buciki,np.takie jak kropka pokazywała.

A swoją drogą dziwię się firmom,że nie wpadły na pomysł,żeby na rajty w miejscach kolan "ponaklejać" takie kropeczki abesowe jak na skarpetach.
A może ja takich nie znalazłam,a są
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:42   #761
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

melduję, że żyję i czytam Was, ale na pisanie jakoś brak czasu lub weny.

gratuluję nowym gryzoniom, duże brawa w tym względzie dla Malvinki - gonicie nas ostro

cieszę się, że chorowitkom się poprawia.

butki fajniste pokazujecie, póki co powstrzymuje mnie przed zakupem fakt, że 2/3 mojej małej pensji poszło wczoraj na rachunki i nie mam z czym poszaleć...

wszystkie fotki i filmiki - miodzio

Silpe - znikający ząbek na pewno wkrótce się pojawi

u nas:
1. chrupki już nie wywołują płaczu, ale szału nie ma.
2. dolne trójki nas postraszyły, ale to był chyba fałszywy alarm. wczoraj Ewcia przestała się ślinić. (właśnie sobie uświadomiłam, że śliniła się jak dotąd prawie od zawsze )
3. od wczoraj siadanie z czworaków jest już tylko do siadu prostego i upadki w zasadzie się nie zdarzają.
4. mamy malutkie przymiarki w kierunku przemieszczania się do przodu. mobilizacja za pomocą pilotów czyni cuda
5. wózek nadal jest be. choć zaczynam podejrzewać, że to bardziej chodzi o niewolę w kombinezonie.
6. wczoraj i dziś zdarzyło się coś niesamowitego (biorąc pod uwagę fakt, jak ciężko było usypiać Ewcię w dzień, bo ona w pakiecie nie miała umiejętności samodzielnego usypiania nigdy) - dwa razy przysnęła/prawie padła w trakcie zabawy. szok. małż jak to zobaczył, to ją po prostu przełożył i zasnęła.
7. przy jedzeniu jest gryzienie pasów od fotelika, wkładanie stóp/skarpet do buzi i paluchów do miski, walka o łyżeczkę, lizanie oparcia, robienie motorka buzią, gadanie, wkładanie śliniaka do buzi (od strony, która teoretycznie jest pod szyją -zawsze tak go naciągnie, że jej się to udaje, a potem musimy się przebierać).

kilka fotek:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1260019m.jpg (46,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1290031m.jpg (32,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1290036m.jpg (42,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P2020061m.jpg (30,4 KB, 50 załadowań)
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 21:44   #762
Edzia400
Zakorzenienie
 
Avatar Edzia400
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Niebo :)
Wiadomości: 3 374
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

wszystko co napisałam skasowałam

chciałam tylko napisac sorki ze sie wam zale ale to forum i wy jestescie taka moja przyjaciółka bo ja nawet jej nie mam by tak od serca pogadac a jest mi tak strasznie zle

chce tylko napisac ze od jutra na 80% Amelka bedzie na mm ( niestety ale ostatnie dni i dzien dzisiejszy który był tym dniem kulminacyjnym zdecydowały ( w ciagu 3 godz sciagnełam z obu piersi 80 gram mleka )) a jeszcze jak przeczytałam ze wy sciagacie ponad 150 całkowicie sie załamałam

co ze mnie za mama ze nie potrafie dac swojemu dziecku mleka tż miał racje chodze tylko i sie czepiam
w dodatku znów mała ma piśke obszczypana chyba kolejny ząb idzie tak mi jej zal jedyna dobra wiadomosc to ta ze juz wyszła prawa dolna 2 i w sumie mamy juz 6 zebolków teraz chyba beda górne 2 wylazywały


dzis poczułam sie jak ktos niepotrzebny zbedny dzis sie dowiedziałam ile znacze dla kogos dla kogo poswieciłam bardzo wiele przepraszam was ze wam tu tak smiece ale naprawde nie mam komu tego napisac ani powiedziec nie bede tez pisała szczegółow i tak wam zasmieciłam tym postem strone napije sie lampke wina dzis po raz pierwszy miałam ochote na papierosa ale sie wstrzymałam nie zapaliłam
Dobranoc
__________________
Amelcia 6 MAJ 2010


http://www.zapytajpolozna.pl/compone....php?sid=69629- JULECZKA 14 marzec 2014
Edzia400 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:54   #763
kaszpirek
Raczkowanie
 
Avatar kaszpirek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 321
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
wszystko co napisałam skasowałam

chciałam tylko napisac sorki ze sie wam zale ale to forum i wy jestescie taka moja przyjaciółka bo ja nawet jej nie mam by tak od serca pogadac a jest mi tak strasznie zle

chce tylko napisac ze od jutra na 80% Amelka bedzie na mm ( niestety ale ostatnie dni i dzien dzisiejszy który był tym dniem kulminacyjnym zdecydowały ( w ciagu 3 godz sciagnełam z obu piersi 80 gram mleka )) a jeszcze jak przeczytałam ze wy sciagacie ponad 150 całkowicie sie załamałam

co ze mnie za mama ze nie potrafie dac swojemu dziecku mleka tż miał racje chodze tylko i sie czepiam
w dodatku znów mała ma piśke obszczypana chyba kolejny ząb idzie tak mi jej zal jedyna dobra wiadomosc to ta ze juz wyszła prawa dolna 2 i w sumie mamy juz 6 zebolków teraz chyba beda górne 2 wylazywały


dzis poczułam sie jak ktos niepotrzebny zbedny dzis sie dowiedziałam ile znacze dla kogos dla kogo poswieciłam bardzo wiele przepraszam was ze wam tu tak smiece ale naprawde nie mam komu tego napisac ani powiedziec nie bede tez pisała szczegółow i tak wam zasmieciłam tym postem strone napije sie lampke wina dzis po raz pierwszy miałam ochote na papierosa ale sie wstrzymałam nie zapaliłam
Dobranoc

za takie myślenie!!!Najlepsza mama, jaką może mieć Amelka!!!

Kochana, ja karmiłam tylko 3,5 miesiąca,potem już nie miałam czym.Zobacz ile Ty potrafiłaś !?
Ale rozumiem Twoje rozgoryczenie Też tak miałam.
I pewnie każda się ze mną zgodzi,że po to tu jesteśmy,żeby się pożalić i wysłuchać.
A teraz marsz do małża na lampeczkę winka.

margo,fajna ta Twoja śmieszka.

Edytowane przez kaszpirek
Czas edycji: 2011-02-02 o 21:55
kaszpirek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:58   #764
Siala_Bala
Zakorzenienie
 
Avatar Siala_Bala
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 4 683
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczyny.. popłakałam się
w życiu bym Sebka nie nakarmiła jakby tak robił:
http://www.youtube.com/watch?v=AYt31...eature=related
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82down155vemfnqi.png
"I Panie Boże spraw żeby te wszystkie kilogramy poszły mi w cycki..."

Wzrost 175cm. Start: 90,2
Plan minimum: 70
Satysfakcja maksymalna: 61,4(max wg Dukana choć nie Dukam)

Obecnie: 74,2kg
Siala_Bala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:25   #765
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej
ale naskrobałyście przez 2 dni myślałam, że nigdy nie nadrobię i od razu przepraszam, że nie cytuję
z tego co pamiętam:
zakochałam się w paputkach, które pokazywałyście i teraz nie wiem tylko które wybrać i jaki rozmiar, czy takim maluchom dużo urośnie stópka przez jakieś 2,3 m-ce?
lea, djerba, biankaa dzieciaczki boskie
gratuluję ząbków Amelce, Malvince, Olkowi i Rafałkowi
zazdroszczę raczkowania- u nas nie dość, że się nie zanosi to jeszcze Wiktor zaczął stawać na prostych stopach i bardzo mnie to stresuje
z jedzeniem u nas podobnie: wyrywanie łyżeczki, miseczki, śliniaka, kręcenie, rozmazywanie jedzonka itd
edzia jak możesz mówić, że nie nadajesz się na matkę a malutka tak świetnie się rozwija?! odpocznij trochę, zrelaksuj się i już się o nic nie obwiniaj! bardzo długo karmiłaś Amelkę i dałaś jej to co najlepsze! ja też za jakiś miesiąc przestanę karmić ( bo tak jak ty powoli zanika, nie daję rady ściągać jak gdzieś wychodzę, czuję powoli, że to już ten moment i dla swojego zdrowia - czeka mnie 3-miesięczna kuracja na kolana bo teraz nie mogę kucać, klęczeć itd) i powoli się z tym oswajam a co do tej bliskiej osoby to niestety mogę Cię tylko wirtualnie przytulić i powiedzieć, że wiem co czujesz bo tez przeżyłam coś podobnego i wiem jak to boli ale nie damy rady uniknąć takich sytuacji. Trzymaj się kochana ps. a ten wątek jest po to byśmy się wspierały a nie tylko rozmawiały o kupkach


a mój syn dostał dziś ataku śmiechu jak tż zbijał mi kotlety może tłuczek tak mu się podobał
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 22:42   #766
sparkly
Raczkowanie
 
Avatar sparkly
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK / Grudziądz
Wiadomości: 409
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. popłakałam się
w życiu bym Sebka nie nakarmiła jakby tak robił:
http://www.youtube.com/watch?v=AYt31...eature=related
Mały cudny, ale śmiech tej kobiety okropnie denerwujący
__________________
Więc teraz serca mam ... trzy
...
I miłość po kres
I radość do łez
sparkly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:15   #767
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Dziewczyny można kupić taki klej coby robić abs dzieciom
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 07:56   #768
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

kilka fotek:
Ta stopa na ostatnim zdjęciu boska. A jaki chrupal smaczny.

Czy mnie się zdaje, czy Ewcia ma dość duże te stópki?

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość

Kropka, super te butki co pokazałaś, i cena
.
Te Paputki i tamte co Lea pokazywała to chyba najtańsze.

Inne wyglądają tak samo (tylko wzory różne), a ceny hoho... chyba od firmy (w sensie marki) zależy.

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Muszę nagrać mojego małego.

Wczoraj całe popołudnie chodził na dłoniach i stopach, z prostymi nogami. Nie mam pojęcia jakim cudem mu tak wygodnie.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 09:18   #769
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
wszystko co napisałam skasowałam

chciałam tylko napisac sorki ze sie wam zale ale to forum i wy jestescie taka moja przyjaciółka bo ja nawet jej nie mam by tak od serca pogadac a jest mi tak strasznie zle

chce tylko napisac ze od jutra na 80% Amelka bedzie na mm ( niestety ale ostatnie dni i dzien dzisiejszy który był tym dniem kulminacyjnym zdecydowały ( w ciagu 3 godz sciagnełam z obu piersi 80 gram mleka )) a jeszcze jak przeczytałam ze wy sciagacie ponad 150 całkowicie sie załamałam

co ze mnie za mama ze nie potrafie dac swojemu dziecku mleka tż miał racje chodze tylko i sie czepiam
w dodatku znów mała ma piśke obszczypana chyba kolejny ząb idzie tak mi jej zal jedyna dobra wiadomosc to ta ze juz wyszła prawa dolna 2 i w sumie mamy juz 6 zebolków teraz chyba beda górne 2 wylazywały


dzis poczułam sie jak ktos niepotrzebny zbedny dzis sie dowiedziałam ile znacze dla kogos dla kogo poswieciłam bardzo wiele przepraszam was ze wam tu tak smiece ale naprawde nie mam komu tego napisac ani powiedziec nie bede tez pisała szczegółow i tak wam zasmieciłam tym postem strone napije sie lampke wina dzis po raz pierwszy miałam ochote na papierosa ale sie wstrzymałam nie zapaliłam
Dobranoc
Kochana, jesteś super mamą Pewnie jakaś chwila załamania, jutro będzie lepiej

margo, Ewcia

Ceny tych rajtek faktycznie kosmos.

szaja, a jaki to klej????

Mam pytanie odnośnie zabaw z dziećmi, czy bawicie sie jakoś z nimi? U nas jest czytanie, przeglądanie książek, granie na pianinku, budowanie z klocków ( ja buduję, Luiza psuje ), turlanie piłeczki, zabawa w "gdzie to jest" ( chowam jej jakąś zabawke pod poduszke, a ona ma ja znaleźć. Nie wiem w co jeszcze się bawić.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.

Edytowane przez bydgoszczanka
Czas edycji: 2011-02-03 o 09:42
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 10:06   #770
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
wszystko co napisałam skasowałam

chciałam tylko napisac sorki ze sie wam zale ale to forum i wy jestescie taka moja przyjaciółka bo ja nawet jej nie mam by tak od serca pogadac a jest mi tak strasznie zle

chce tylko napisac ze od jutra na 80% Amelka bedzie na mm ( niestety ale ostatnie dni i dzien dzisiejszy który był tym dniem kulminacyjnym zdecydowały ( w ciagu 3 godz sciagnełam z obu piersi 80 gram mleka )) a jeszcze jak przeczytałam ze wy sciagacie ponad 150 całkowicie sie załamałam

co ze mnie za mama ze nie potrafie dac swojemu dziecku mleka tż miał racje chodze tylko i sie czepiam
w dodatku znów mała ma piśke obszczypana chyba kolejny ząb idzie tak mi jej zal jedyna dobra wiadomosc to ta ze juz wyszła prawa dolna 2 i w sumie mamy juz 6 zebolków teraz chyba beda górne 2 wylazywały


dzis poczułam sie jak ktos niepotrzebny zbedny dzis sie dowiedziałam ile znacze dla kogos dla kogo poswieciłam bardzo wiele przepraszam was ze wam tu tak smiece ale naprawde nie mam komu tego napisac ani powiedziec nie bede tez pisała szczegółow i tak wam zasmieciłam tym postem strone napije sie lampke wina dzis po raz pierwszy miałam ochote na papierosa ale sie wstrzymałam nie zapaliłam
Dobranoc
Bzdury gadasz.Jesteś super matką.Tyle czasu karmiłaś swoją niuńkę...Są matki,ktore mają dużo pokarmu i nie chcą karmić.Znam takie...boją się,że będą miały obwisłe cycki potem i nie karmiąKażdy ma gorszy dzień i czasem czuje się tak jak Ty,chyba każda z nas czasem tak ma...Nie martw się to tylko chwilowe.Amelka ma super mamę i nie wolno Ci myśleć inaczej.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:07   #771
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Basiak, wylaz z krzaczorow, masz za fajnego synka aby nim sie nie chwalic
Dzięki A z krzaczorów wyłażę co jakiś czas i ciągle mam zamiar wyłazić częściej, ale potem bywa jak zwykle

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
A propos butków po domu ze skóry...

http://www.paputki.com.pl/



Tańsze niż tamte wyżej, które pokazywałyście, bo 4 dychy z kawałkiem kosztują (na allegro 39,90). A takie same z wykonania i bardzo chwalone na forach.
Super. Też je nabędę. Te z linka Lei też fajne, ale na moje wielkostope dziecko nie ma rozmiaru.

Cytat:
Napisane przez sparkly Pokaż wiadomość

Jeszcze się pochwalę moją pierwszą w życiu szydełkową czapą. Już na modelkach


I jeszcze co pamiętam:

Buziaczku - szacun wielki za wytrwałość w ściąganiu...podziwiam!
A co do wyswatania dzieciów ja jestem otwarta na wszelkie propozycje, tym bardziej, że my z tych samych okolic jak idzę

Lea - Twoje chłopaki świetne są i jak zwykle jestem zszokowana tempem ich rozwoju, a jak zobaczyłam filmik z Maksiem, który zapitalał na nogach będąc w wieku obecnym mojego syna to poprostu padłam

Margo - Ewcia jak zwykle cudna

Edzia - nosek do góry. Dobrze będzie!

----------------------------------------
U nas marud zębowy. Górne jedynki prześwitują, ale nadal nie wylazły.

A dzieciaczki rewlacyjne wszystkie i te na fotach i te na filmach
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:16   #772
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cześć

Co do karmienia to moja Ala też łapie za łyżeczkę i wytrąca mi miseczke z ręki,pluje i smieje się kiedy ma akurat pełną buzię i jedzenie ląduje na mnie albo na niej.Muszę ją bandażować do jedzenia pieluchą,żeby nie machała rękami i można było ją nakarmić.Jakbym tego nie robiła to chyba nic by nie zjadła.Wszystko ją interesuje,wkłada stopy do buzi podczas jedzenia.Jest coraz gorzej.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:21   #773
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
h
e Wiktor zaczął stawać na prostych stopach i bardzo mnie to stresuje
Czemu?
blanka też staje na prostych stopach i zawsze tak stawała

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;24813965]Dziewczyny można kupić taki klej coby robić abs dzieciom [/QUOTE]
Do paneli ten klej ?

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość


Mam pytanie odnośnie zabaw z dziećmi, czy bawicie sie jakoś z nimi? U nas jest czytanie, przeglądanie książek, granie na pianinku, budowanie z klocków ( ja buduję, Luiza psuje ), turlanie piłeczki, zabawa w "gdzie to jest" ( chowam jej jakąś zabawke pod poduszke, a ona ma ja znaleźć. Nie wiem w co jeszcze się bawić.
My się bawimy w 'gonimy Tolę' gdzie jest oczko i uszko u misia, ale Blanka zazwyczaj bawi sie sama
Tzn bawi.. teraz jej głownym zainteresowaniem jest wstawanie i chodzenie

Oo a ostatnio daje je spinacze takie do prania w plastikowym pudełku, ona wysypuje, ja chowam i tak w kółko
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:23   #774
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
chce tylko napisac ze od jutra na 80% Amelka bedzie na mm ( niestety ale ostatnie dni i dzien dzisiejszy który był tym dniem kulminacyjnym zdecydowały ( w ciagu 3 godz sciagnełam z obu piersi 80 gram mleka )) a jeszcze jak przeczytałam ze wy sciagacie ponad 150 całkowicie sie załamałam

co ze mnie za mama ze nie potrafie dac swojemu dziecku mleka
Co Ty wygadujesz! Przestań bo w dupę dam.

Karmiłaś 8 miesięcy, mała ma już Twoje przeciwciała, wszystko co mogłaś jej dać już jej dałaś. Ciesz się z tego kobieto, bo karmiłaś naprawdę długo. Ja nawet nie miałam tyle w planach, a wyszło całkiem do bani, bo karmiłam 5 tygodni.

Najważniejsze i decydujące pół roku minęło. Nic jej na MM nie będzie. Teraz to bardziej Twój psychiczny problem. Weź się w garść i ciesz zdrowym, dobrze odkarmionym maluchem.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:25   #775
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Edziu, bo ci napiszę niecenzuralnie, babo jedna dobra matka jestes koniec, kropka.

Z małą bawię się bardzo dużo śpiewając - jadą, jadą misie, stary donald farmę miał, mąż trzyma małą na rękach a ja ich gonię, odwrotnie też - oni mnie gonią, kładę się na łóżku, mała koło mnie siedzi i wspina się na mnie, oczywiście akuku jest. Ale muszę rozszerzyć pomysły

A klej do abs to źle napisałam - silikon w każdym budowlanym znajdziecie.
A w ogóle to w pracy jestem, okienko mam
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:30   #776
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
u nas nie dość, że się nie zanosi to jeszcze Wiktor zaczął stawać na prostych stopach i bardzo mnie to stresuje
Przyłączam się do pytanie... Czemu?

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zabaw z dziećmi, czy bawicie sie jakoś z nimi? U nas jest czytanie, przeglądanie książek, granie na pianinku, budowanie z klocków ( ja buduję, Luiza psuje ), turlanie piłeczki, zabawa w "gdzie to jest" ( chowam jej jakąś zabawke pod poduszke, a ona ma ja znaleźć. Nie wiem w co jeszcze się bawić.
U nas na porządku dziennym jest latanie. Albo zabawa w chowanie czegoś i naprzemienne wystawianie zza jakiegoś roku. Wycwanił się już i wie, z której strony zaraz ta rzecz się pojawi.
A poza tym kiepsko. Daniela nic dłużej nie interesuje. Lubi się jak go chapsa w szyję coś tam opowiadając, albo jak mu się zjada stópki, a poza tym nie można go niczym zająć. Próbujemy czytać, ale on książkę zamyka i do paszczy wkłada.
Budowanie nie ma sensu, bo jak tylko element A położę na element B to on mi ten drugi zaraz zabiera i po budowie.

Robi kosi kosi, ale próbowałam się pobawić w sroczka kaszkę ważyła i klops, przy trzecim palcu już jest nuuuuda.
__________________

"Masz świra to go hoduj."




Edytowane przez kropka75
Czas edycji: 2011-02-03 o 10:32
kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:37   #777
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Robi kosi kosi, ale próbowałam się pobawić w sroczka kaszkę ważyła i klops, przy trzecim palcu już jest nuuuuda.
Blanka też robi koci koci ale jak chce się pobawić w 'tu kokoszka dziobała' ta juz rękę zabiera i tyle
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:48   #778
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Margo fajne fotki
My się bawimy w kosi kosi łapki,a ku ku,garnuszkiem na klocuszek,pieskiem,w dzień szukamy tatymówię,gdzie jest tata a Ala patrzy na drzwi wejsciowe i leci do nich z takim poważnym wzrokiem,że taty przecież nie ma,że robił papa i poszedł...Robimy papa do lustra,gramy na pianinie a raczje walimy w nieSpiewamy sobie.Mówię by mi coś podała,żeby mnie goniła a ja uciekam i mnie szuka po domu.chowam się w łazience,wołam Ala gdzie jest mama i Ala przychodzi do mnie i się smieje.Też muszę coś nowego powymyślać.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:02   #779
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

kilka fotek:


Cytat:
Napisane przez Edzia400 Pokaż wiadomość
chciałam tylko napisac sorki ze sie wam zale ale to forum i wy jestescie taka moja przyjaciółka bo ja nawet jej nie mam by tak od serca pogadac a jest mi tak strasznie zle
żal się ile chcesz, my wysłuchamy.
ale te wszystkie bezsensowne myśli odgoń precz!!!!

Cytat:
Napisane przez Siala_Bala Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. popłakałam się
w życiu bym Sebka nie nakarmiła jakby tak robił:
http://www.youtube.com/watch?v=AYt31...eature=related
miło Cię widzieć.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Mam pytanie odnośnie zabaw z dziećmi, czy bawicie sie jakoś z nimi? U nas jest czytanie, przeglądanie książek, granie na pianinku, budowanie z klocków ( ja buduję, Luiza psuje ), turlanie piłeczki, zabawa w "gdzie to jest" ( chowam jej jakąś zabawke pod poduszke, a ona ma ja znaleźć. Nie wiem w co jeszcze się bawić.
mniej więcej tak samo.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 12:07   #780
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej
Superowe butki te skórkowe, na pewno zamówię dla Adama takie A dzisiaj mój królewicz po raz pierwszy podciągnął się z moich kolan do panelu grającego i stanął na prostych stópkach oczywiście nie na długo, ale stanął
i tyle zdążyłam napisać, bo właśnie się wybudził...będę potem
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.