Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 08:30   #2701
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

curly - gratuluje miesiecznicy
moja Mała tez jest niezła gaduła
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:41   #2702
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
POPIERAM! dziewczyny wiecej ostrożności i rozsądku!
Przecież nie było widać całego nagiego dziecka,zanurzone było w wodzie...Zdjęcia z basenu dziewczyny wklejały i nikt nie robił szumu z tego co pamiętam....Ale będę ostrożna bo nawet nie pomyślałam,że ktoś może to wykorzystywać...A przecież tak często jest.

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
moja cycowa a przesypia całą noc i zasypia w swoim łóżeczku
no,ale ja tak jak Lea konsekwentnie od początku ją tego uczyłam i obu nam jest wygodnie

z Zu mi nie wyszło niestety,dopiero w 5mcu ją spacyfikowałam po przeczytaniu tej książki
ale mamusia musi być zdesperowana i gotowa na to bo dziecko to szybko załapuje
to mamusia musi zmienić podejście-to,że dziecko płacze nie oznacza,że dzieje się mu krzywda tylko,że buntuje się przeciwko zmianom,bo nie wie co się dzieje
że nie każde dziecko umie samo zasypiać i trzeba go po prostu tego nauczyć tak jak każdej innej rzeczy
tylko tak jak Bratka pisze-jeśli już się zacznie to warto być konsekwentnym,bo po każdej próbie zakończonej niepowodzeniem będzie trudniej
Szczęsciara.Ja od dzisiaj zaczynam samodzielnego zasypiania w łożeczku i boję się tego.Nie mogę słuchać jak ona płacze....Już widzę,że będzie cięzko to zmienić.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-03-17 o 08:35
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 08:50   #2703
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Curly ucałuj malusią i piękne ma oczka
Moja córcia cały czas pięknie oglądała książki a teraz właśnie zaczęła je jeść normalnie nie wiem co z nią zrobić demoluje książki tak że dokładnie one nie wiem czy dotrwają zbyt długo Mówię i tłumaczę że nie wolno i jak zaczyna gryźć zabieram może podziała po jakimś czasie- póki co myślę że po prostu dziąsła ją bolą i się wyżywa ale chcę żeby się uczyła od małego że rzeczy się szanuje.
Moja cór też gadułą M się śmieje że on już się boi jak dorośnie bo go do słowa nie dopuścimy- bo gadulstwo ma oczywiście po mnie

Wszystkiego najlepszego dla córci
Darianna to powodzenia pierwszego dnia w pracy, mnie niedługo też to czeka

AnnLee właśnie mi się też nie otwiera

evan buziaczek dla malucha

margo my póki co eliminujemy cyca przed snem a tego się najbardziej bałam że nie uśnie beze mnie i cyca- a tu niespodzianka. M ją kąpie póki co sam- potem ja wrócę do wspólnego kąpania jak już się przyzwyczai- no i on ją usypia. I powiem szczerze że szybciej usypia jemu niż mi

Pytanko do mam chodzących na basen- bo idziemy w sobotę-co powinnam ze sobą zabrać poza dwoma ręcznikami, ciuszkami na zamianę, pieluchami- oczywiście chodzi mi o rzeczy dla małej. Suszarkę? Choć tam w sumie czepki dostaniemy na start.
Aha chciałam się pochwalić że moja córa dała radę szczoteczce Jordana- wyrywa z niej włoski muszę kupić nową bo ją uwielbia.
Ok zmykam bo majstruje przy rurach od centralnego mój zbój mały
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE

Edytowane przez olivka_7
Czas edycji: 2011-03-17 o 08:51
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:24   #2704
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Pytanko do mam chodzących na basen- bo idziemy w sobotę-co powinnam ze sobą zabrać poza dwoma ręcznikami, ciuszkami na zamianę, pieluchami- oczywiście chodzi mi o rzeczy dla małej. Suszarkę? Choć tam w sumie czepki dostaniemy na start.
Aha chciałam się pochwalić że moja córa dała radę szczoteczce Jordana- wyrywa z niej włoski muszę kupić nową bo ją uwielbia.
Ok zmykam bo majstruje przy rurach od centralnego mój zbój mały
U nas na basenie są suszarki w przebieralni,czepek musiałam sama kupić,pieluchy do kąpieli mam swoje.Tak dokładnie to zabieram dla małej ręcznik kąpielowy z kapturkiem,pieluchę na basen,pampersa,peluchę tetrową,sudecrem,czepek,ż el pod prysznic,kostium kąpielowy i krem bo ma suchą bużke po kąpieli na basenie.Po basenie myję małą żelem pod prysznicem,osuszam,przebi eram w to w czym przyszła,suszę głowkę i smaruję bużkę kremem to wsio.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:26   #2705
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Przecież nie było widać całego nagiego dziecka,zanurzone było w wodzie...Zdjęcia z basenu dziewczyny wklejały i nikt nie robił szumu z tego co pamiętam....Ale będę ostrożna bo nawet nie pomyślałam,że ktoś może to wykorzystywać...A przecież tak często jest.
Ciężko przewidziec, co działa na "takich" ludzi - czy widok gołych tylko pewnych części ciała, czy widok ogólnie gołego kąpiącego się malucha...
Poza tym na wizazu były juz osoby, podające sie za kogoś innego, wklejające zdjęcia nie swoich dzieci.
Może i przesadzam, ale ja tam nie wklejam w ogóle żadnych zdjęć swojego dziecka. Uważam, że tutaj ostrożności nigdy za wiele.
Ale każdy robi jak uważa.
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 09:29   #2706
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Curly ucałuj malusią i piękne ma oczka
Moja córcia cały czas pięknie oglądała książki a teraz właśnie zaczęła je jeść normalnie nie wiem co z nią zrobić demoluje książki tak że dokładnie one nie wiem czy dotrwają zbyt długo Mówię i tłumaczę że nie wolno i jak zaczyna gryźć zabieram może podziała po jakimś czasie- póki co myślę że po prostu dziąsła ją bolą i się wyżywa ale chcę żeby się uczyła od małego że rzeczy się szanuje.
Moja cór też gadułą M się śmieje że on już się boi jak dorośnie bo go do słowa nie dopuścimy- bo gadulstwo ma oczywiście po mnie

Wszystkiego najlepszego dla córci
Dziękuję.
No właśnie moja też pożera książki-śmieję się,że po TŻcie bo on też pożera książki ale oczami a gadulstwo ma chyba po teściowej.Ja też dużo mówię ale ona wymiata ze swoim gadaniem.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Ciężko przewidziec, co działa na "takich" ludzi - czy widok gołych tylko pewnych części ciała, czy widok ogólnie gołego kąpiącego się malucha...
Poza tym na wizazu były juz osoby, podające sie za kogoś innego, wklejające zdjęcia nie swoich dzieci.
Może i przesadzam, ale ja tam nie wklejam w ogóle żadnych zdjęć swojego dziecka. Uważam, że tutaj ostrożności nigdy za wiele.
Ale każdy robi jak uważa.
Masz rację dlatego ja będę usuwała wsztstkie fotki małej góra po 2ch dniach.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-03-17 o 09:35
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:03   #2707
kafuniax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 317
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

hej Dziewczyny, u nas mała katarowa masakra, nocka nie przespana, oczywiście przy odciąganiu kataru dziki wrzask, potem nie daje sie uspokoić i znów pełno kataru... ehh...
__________________

Moi chłopcy

"... bo gdy jesteś przy mnie blisko czuję, że mogę wszystko"
kafuniax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 10:14   #2708
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
z Zu mi nie wyszło niestety,dopiero w 5mcu ją spacyfikowałam po przeczytaniu tej książki
Chciałam zobaczyć jaka to książka ale niestety nie otwiera mi się ten link..
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:36   #2709
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Velluto,Margo-wsyłałam Wam na PW jeszcze raz linki,dajcie znać czy działają
jeśli nie to wpiszcie w google-każde dziecko może nauczyć się spać pdf. i powinny wyskoczyć 2 linki z chomika ,to ten drugi

metoda znana,ale dość fajnie opisane
grunt to właściwe nastawienie mamy

Margo-a kiedy chcesz odstawić? uczyć zasypiać bez cycka już możesz

w temacie bucików to ja uwielbiam takie baletki jak Darianna kupiła na chrzest i Marhalczar pokazała
fajne też są butki BOBAS
ale to takie na teraz,na wyjście,kiedy dziecko jeszcze dobrze nie chodzi
na zaś polecam Clarksy mięciutkie i stabilne ,wg.mnie THE BEST!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:40   #2710
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Olivka, ten lukier na tort, ktory kupilas to cos podobnego do masy marcepanowej? Pisalas, ze mozna go barwic nie wiesz jak jest z marcepanem?
Tutaj moge kupic mase ale nie pisza czy moge ja zabarwic..

Curly, mysle, ze na wyobraznie zboczencow dziala kazde dziecko, a te w wannie szczegolnie. Basenowe moze tez ale tam dzieci sa ubrane, z rodzicami itp...
Pewnie temat rzeka i nie na ten watek
Nie pisz za duzo, ze bedziesz usowac zdjecia bo za to chyba mozna dostac ostrzezenie
Mala sliczna. Mozesz wrzucac zdjecia do klubu

Malvinka tez od urodzenia spi w swoim lozeczku, nigdy nie spala z nami. Raz jek bylam w domu w PL spalysmy razem ale bylo nam niewygodnie wiec zostalo zakupione lozeczko turystyczne.
Byl zcas, ze sie buntowala, nie chciala zasypiac, zwlaszcz wtedy gdy nauczyla sie wstawac, plakala i krzyczala pale wieczorow ale walczylam i teraz mam pieknie spiace dziecko calutka noc.

Pies wyzdrowial.
Zajac w nocy zrzarl nam kore z jedynej jablonki. Chyba bede warty nocne prowadzic aby wystraszyc gnojka.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:42   #2711
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
d
a ja się chwalę bo mamy 2 nowe umiejętności: robimy papa i przypijamy piątkę


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
No teraz to jestem pierwsza.
Ide do pracy-na razie jestem pozytywnie nastawiona.
będzie dobrze, trzymam kciuki.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Niestety Zu ma anginę i pierwszy w jej 3,5letnim życiu antybiol
a Tosiak dzisiaj też ciepły,więc pewnie czeka ją to samo
dla ZU, i oby jednak na Tosię nie przeszło.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Przecież nie było widać całego nagiego dziecka,zanurzone było w wodzie...Zdjęcia z basenu dziewczyny wklejały i nikt nie robił szumu z tego co pamiętam....Ale będę ostrożna bo nawet nie pomyślałam,że ktoś może to wykorzystywać...A przecież tak często jest.
na basenie dzieciaczki są w pampku, a tu, mimo, że pod wodą, to jednak na golaska.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
V
w temacie bucików to ja uwielbiam takie baletki jak Darianna kupiła na chrzest i Marhalczar pokazała
fajne też są butki BOBAS
ale to takie na teraz,na wyjście,kiedy dziecko jeszcze dobrze nie chodzi
na zaś polecam Clarksy mięciutkie i stabilne ,wg.mnie THE BEST!
fajne te Bobasy, ciekawe czy by Tymkowi na stópkę weszły.
W sobotę biorę go ze sobą na zakupy, muszę mu wreszcie coś namierzyć, skoro już na tyle rozkręcił się z chodzeniem.

bydgosiu, dziekuję.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 10:46   #2712
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Curly, mysle, ze na wyobraznie zboczencow dziala kazde dziecko, a te w wannie szczegolnie. Basenowe moze tez ale tam dzieci sa ubrane, z rodzicami itp...
Pewnie temat rzeka i nie na ten watek
Nie pisz za duzo, ze bedziesz usowac zdjecia bo za to chyba mozna dostac ostrzezenie
Mala sliczna. Mozesz wrzucac zdjecia do klubu

Malvinka tez od urodzenia spi w swoim lozeczku, nigdy nie spala z nami. Raz jek bylam w domu w PL spalysmy razem ale bylo nam niewygodnie wiec zostalo zakupione lozeczko turystyczne.
Byl zcas, ze sie buntowala, nie chciala zasypiac, zwlaszcz wtedy gdy nauczyla sie wstawac, plakala i krzyczala pale wieczorow ale walczylam i teraz mam pieknie spiace dziecko calutka noc.
A jak się do tego klubu dostać.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 10:51   #2713
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
dziękuję wszystkim za rady
udało się dziś podać w nocy (23.30)mm z 2 miarkami kaszki, wcześniej było trochę histerii to postanowiliśmy załatwić sprawę na "wesoło" najpierw go naprzytulaliśmy a potem udawaliśmy, że to my pijemy mleko z butli, wydając jak najgłośniejsze odgłosy i Wiktor zaczął wyrywać butlę i mimo, że na początku się wzdrygał to po chwili pociągnął




Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość

my skończyłyśmy 13tego 9mcy i z tej okazji Tosiula postanowiła zacząć raczkować,co prawda niechętnie i rzadko,ale podpatrzyłam kilka razy,że jednak umie
nadal woli stać i chodzić,ale może wkrótce zrozumie,że szybciej dotrze na miejsce raczkując i zacznie to wykorzystywać
w każdym razie ćwiczy różne rzeczy

Niestety Zu ma anginę
i pierwszy w jej 3,5letnim życiu antybiol
a Tosiak dzisiaj też ciepły,więc pewnie czeka ją to samo
Gratki za kolejny miesiąc

Zdrówka dla dziewczyn


Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość

My dzisiaj kończymy 10mcy.
Dziecko mi się rozgadało,buzia jej się nie zamyka,oprócz sylab dada,gaga,tata,gugu,mama, daj daj,tej tej,
a tototo,a tatata i pokazuje palcem,pojawiają się jakieś dziwne ciągi sylab,których powtórzyć nie umiem.Taki smieszny ludek z niej się zrobił jak ufoludek,gada często coś po swojemu niezrozumiałym językiem i robi smieszne minki.

.


Niezła gaduła. Moja to mały leniuszek


Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
na zaś polecam Clarksy mięciutkie i stabilne ,wg.mnie THE BEST!
Śliczne, ale cenowo to mi sie nie podoba

Wczoraj wieczorem mąż sie bawił z Lusią na puzzlach. Wchodzę do pokoju, Luiza sie bawi a Krzysiek śpi

Dzisiaj wziął wolne w pracy i pojechał z Łukaszem do kardiologa. Nadal badamy jego arytmię serca, na wizytę czekaliśmy 4 miesiące.
No i muszę z nim iść do chirurga, bo okazało się, że ma dosyć dużą stulejke i chyba będzie miał zabieg. Wizytę mamy 25.03. Achhh zawsze coś
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:12   #2714
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Kafunia-współczuję ,do psikania polecam wodę morską i Euphorbium a do dociągania KATAREK dużo szybciej i lepiej

możesz też pokroić czosnek/cebulę na kawałki,zawinąć w kawałek szmatki,spiąć i powiesić nad łóżeczkiem

Velluto-Zu wcześniej nie chodziła do p-la,więc właściwie nie chorowała

no wycina mi tego linka,może nie można reklamować chomika
wrzcućcie w google

Curly-jesli się boisz to może jeszcze poczekaj?bo tu cały sukces od Ciebie zależy jak czujesz,że nie jesteś gotowa i nie jesteś do tego przekonana to tego nie rób.Dziecko wyczuwa Twój lęk czy niepewności i też się boi.Zresztą same wiecie,że dzieciom udziela się nasz nastrój
Dziecko najedzone,utulone,nie dzieje się mu krzywda.Wchodzisz co jakiś czas i tulisz albo tylko poklepujesz,mówisz słodko i z uczuciem,że kochasz,ale teraz jest pora spania i wychodzisz.To wszystko.Dziecko po jakimś czasie załapuje,że musi spać i tyle
Przecież to nie znaczy,że nie kochasz tylko,że chcesz je nauczyć spać

Olivko-gratuluję! po pierwsze tortu! bossski! napracowałaś się nad tymi kwiatkami!
po drugie metody usypiania! polecam również innym,które się boją-aby oddać tę część mężowi kolacja,kąpiel i spanie-niech to będzie tatusiowy wieczorny rytuał

Powodzenia!

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Bydgosiu-no z dwójką to już w ogóle wesoło jak nie jedno to drugie a jak nie dzieci to my
dzięki za gratki
co do Clarksów to ja mam kilka używek,no i w UK są tańsze tylko trzeba znać rozmiar

Lea-nie wiem czy ten Bobas na Tymka będzie dobry pewnie zależy od modelu,ale T.też szybko z ich rozmiarówki wyrasta,bo ma wysokie podbicie i ogólnie większe stopy niż ZU miała
teraz np.śmiga w takich baletkach 12-18mcy
a w BOTI patrzyłaś? ja tam co roku ZU kupuję trampki,fajne,miękkie za 15 albo 20zł
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:06   #2715
araczki
Zadomowienie
 
Avatar araczki
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 1 382
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
A jak się do tego klubu dostać.
Napisz wiadomosc do Szaji aby wyslala Ci zaproszenie.
__________________
IF MOMMA AIN'T HAPPY
AIN'T NOBODY HAPPY

körö körö kirkkoon
araczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:40   #2716
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25777191]na basenie dzieciaczki są w pampku, a tu, mimo, że pod wodą, to jednak na golaska.
[/QUOTE]
Nie wzięłam pod uwagę,że wyobrażnia niektorych osób jest nieograniczona w tych sprawach...Myślałam,że jak nie widać pewnych czesci ciała bo są w wodzie to jest ok.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:55   #2717
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Witam

curly gratki za miesiączki
araczki gon tego zająca

Byliśmy dzis u laryngologa - uszy w pożądku
dostalismy tylko zyrtec na katar przeciągający sie od 3 tygodni i to łzawienie oczu.

Po za tym ząbek dalej wychodzi niestety okupiony bólem i gorączką . i to konkretnym bólem...

Zakupilśmy też Gabi 2 pary butów na wiosne
pózniej dam foty .
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:57   #2718
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

LEA - WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!
spełnienia zawodowych marzeń i pociechy z wszystkich trzech chłopaków


AnnLee - planuję odstawić w lipcu, bo mam wolny cały miesiąc w pracy, o ile sama się nie odstawi wcześniej, ale nic na to nie wskazuje. a usypiać bez cyca chciałabym wcześniej, ale muszę pomyśleć jak poprzestawiać posiłki, żeby karmić przed kąpielą. i boję się tego kładzenia do łóżeczka Ewci, która nie śpi, bo będzie siadać, wstawać i co tam jeszcze, że o płaczu nie wspomnę muszę to z małżem obgadać i nastawić go do tych zmian, żeby mnie zastępował w tym czasie przy niej. widzę, że nie potrzebuje jeść tak dużo w nocy. dziś były pobudki 23, potem przed 2 i tu próbowałam uśpić bez cyca, ale płakała i uległam, bo mam w domu gościa przez najbliższe 3 tygodnie i nie chciałam, żeby się obudził. a pociągnęła tylko kilka łyków, reszta to ciamkanie. kolejna pobudka była koło 5 i też dostała jeść, pospała do 6.40.

muszę Ewcię pochwalić za dzisiejsze drzemki.
pierwsza 50 minut.
druga jeszcze trwa i też już jest 50 minut. zjadłam i mam jeszcze czas poklikać.
jak wstanie po 14 to już raczej do wieczora spać nie pójdzie, choć dziś taka pogoda, że może jednak padnie jeszcze raz.
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek

Edytowane przez margo80
Czas edycji: 2011-03-17 o 13:02
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:00   #2719
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Tymek sobie chodzi: szedł sobie od ściany, na której gniazdko jest, ale zanim pobiegłam z aparatem przed niego, to już był w połowie drogi.

http://www.youtube.com/watch?v=XjHVrIOrZGU

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

dzięki, margo.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 13:12   #2720
margo80
Zakorzenienie
 
Avatar margo80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 514
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25780490]Tymek sobie chodzi: szedł sobie od ściany, na której gniazdko jest, ale zanim pobiegłam z aparatem przed niego, to już był w połowie drogi.

http://www.youtube.com/watch?v=XjHVrIOrZGU

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

dzięki, margo. [/QUOTE]
to z dziś? ładnie popyla
taki prezencik dla mamusi na urodzinki
__________________
jesteś tym, co czujesz, jesteś tym, co wiesz,
jesteś tym, co potrafisz, jesteś tym, kim być chcesz

Ewcia
Przemek
margo80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:17   #2721
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość
to z dziś? ładnie popyla
taki prezencik dla mamusi na urodzinki
z wczoraj. nie umiem nic dłuższego nakręcić, bo nim się od niego zdystansuje, to on już za mną drepcze.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 13:49   #2722
basiak
Raczkowanie
 
Avatar basiak
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 480
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Czy u Was też na topie jest oglądanie książeczek? Luiza pół dnia je ogląda, ja muszę jej czytać, albo mówic, co w nich jest. Najulubieńsza to ze zwierzętami z całego świata. Potrafi pokazać niektóre zwierzaki.
U nas niestety jest tylko chwila oglądania/mojego czytania, a później gryzienie/wyrywanie mi z rąk w celu pogryzienia

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ide do pracy-na razie jestem pozytywnie nastawiona.


Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Zajac w nocy zrzarl nam kore z jedynej jablonki. Chyba bede warty nocne prowadzic aby wystraszyc gnojka.
pogoń dziada (pewnie biedak głodny tylko śnieg wkoło...)

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25780490]Tymek sobie chodzi: szedł sobie od ściany, na której gniazdko jest, ale zanim pobiegłam z aparatem przed niego, to już był w połowie drogi.

http://www.youtube.com/watch?v=XjHVrIOrZGU[COLOR="Silver"]
[/QUOTE]

Ależ to słodziak jest!

LEA 100 LAT!!!
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/wff22n0ayfdjpnfn.png

Szymek 16.04.2010
basiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:02   #2723
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Lea najlepszego
Tymek jak zwykle- the best

mam pytanko - Ty chyba podawałaś Tymkowi zyrtec - przyjmował to bez problemu mamy krople i same czy rozmieszane powodują u Gabi odruch wymiotny - zwymiotowała juz podczas dwóch prób podania . Nie wiem jak jej to dawac .


ok pochwale sie kilkoma rzeczami kupionymi ostatnio dla małej , buty nabyliśmy dziś .
po kolei

1. Buty elefanten - juz sie zakochałam w tej firmie - w cenach troche mniej
2. Buty na cieplejsze dni z coccordrillo - w rzeczywistości nie są aż tak srebne , tak mi na focie wyszły .
3. Bluzka 5 10 15
4. Bluzka Takko
5. Komplet F&F z tesco, lampa zrobiła mi taki odblask przy tym granacie że białych rekawów nie widac
6. Bluza polar z 5 10 15
7. Bluza F&F z tesco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00269.jpg (60,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00271.jpg (45,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00272.jpg (36,7 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00273.jpg (47,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00275.jpg (74,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00277.jpg (52,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00278.jpg (56,3 KB, 17 załadowań)
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:07   #2724
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25771546]

tak, książeczki sa fajne. Tymek ma dwie w łóżeczku- zmieniam codziennie na inne , jak się obudzi, to ogląda sobie sam. W ten sposób jak wstaje z południowej drzemki, to jeszcze 30-40 minut w łóżeczku książeczkami się zajmuje, zanim zacznie mnie "wołać".

[/QUOTE]
Najlepsze życzenia

Swietny pomysl z tymi ksiazeczkami w lozeczku, wlasnie mu podrzucilam, zobaczymy co bedzie jak sie obudzi z drzemki

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość


ałła u nas raczkowanie wygląda identycznie
Jak tak beda raczkowac to daleko nie zajda

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dzień dobry,
No teraz to jestem pierwsza.
Ide do pracy-na razie jestem pozytywnie nastawiona.
I jak Ci pierwszy dzien w pracy minal ??

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość



dokładnie to ten sprzedawca, którego wkleiła ałła
Ja kupuję tylko od sprzedawców, którzy maja legalnie działające sklepy, wystawaiaja faktury lub paragony. Wtedy takie zakupu niewiele roznia sie od takich zwyklych w sklepie.
Co do kupowania jedzenie, to skoro to nie jest cos, co mogłoby sie popsuć (np. wędliny) w czasie transportu lub ewentulanie uszkodzic/stłuc, to wg mnie nie ma powodu obawiac sie takich zakupów. Dodatkowo jeśli kupuje sie u legalnie dziłającego sprzedawcy, to wiadomo, że żywność pochodzi z pewnego źródła, a akurat w przypadku tych kaszek (sa szwajcarskie ) pochodzą od oficjalnego dystrybutora na rynek polski. Ja kupiłam, jestem zadowolona i mam zamiar kupić jeszcze
No i oczywiście nie zdecydowałam bym sie na zakupy od jakiegos niepewnego sprzedawcy, który biega z torba przez granice, robi tam zakupy, a potem sprzedaje to na allegro

Co do raczkowania to u nas jest tak samo Natalia bez problemu przyjmuje pozycje zarówno do raczkowania jak i czworakowania, potrafi wytrzymac w tej pozycji dosc długo, tylko ciągle nie moze załapać, że wystarczy ruszac naprzemiennie raczkami i nóżkami, żeby przemieścić sie do przodu
AA u tego sprzedawcy kupowalas? Moze tez sie jednak skusze


[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25780490]Tymek sobie chodzi: szedł sobie od ściany, na której gniazdko jest, ale zanim pobiegłam z aparatem przed niego, to już był w połowie drogi.

http://www.youtube.com/watch?v=XjHVrIOrZGU

[/QUOTE]

O rany, jak to cudnie wyglada, jak takie male stworzonko na dwoch nogach zasuwa
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:24   #2725
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez kafuniax Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny, u nas mała katarowa masakra, nocka nie przespana, oczywiście przy odciąganiu kataru dziki wrzask, potem nie daje sie uspokoić i znów pełno kataru... ehh...
współczuję, dużo zdrówka w takim razie niech katar idzie precz

Cytat:
Napisane przez araczki Pokaż wiadomość
Olivka, ten lukier na tort, ktory kupilas to cos podobnego do masy marcepanowej? Pisalas, ze mozna go barwic nie wiesz jak jest z marcepanem?
Tutaj moge kupic mase ale nie pisza czy moge ja zabarwic..

Pies wyzdrowial.
Zajac w nocy zrzarl nam kore z jedynej jablonki. Chyba bede warty nocne prowadzic aby wystraszyc gnojka.
Szczerze mówiąc nie wiem ale przypuszczam że tak- z tego co czytałam to generalnie barwnikami spożywczymi można barwić różne masy kremy itp więc wydaje mi się ze masę marcepanową również a jest na pewno smaczniejsza

Skurczybyk pewnie się przegłodził nieźle przez tą długą zimę
Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość

Dzisiaj wziął wolne w pracy i pojechał z Łukaszem do kardiologa. Nadal badamy jego arytmię serca, na wizytę czekaliśmy 4 miesiące.
No i muszę z nim iść do chirurga, bo okazało się, że ma dosyć dużą stulejke i chyba będzie miał zabieg. Wizytę mamy 25.03. Achhh zawsze coś
Napisz po wizycie jak tam, trzymam kciuki żeby było ok

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Olivko-gratuluję! po pierwsze tortu! bossski! napracowałaś się nad tymi kwiatkami!
po drugie metody usypiania! polecam również innym,które się boją-aby oddać tę część mężowi kolacja,kąpiel i spanie-niech to będzie tatusiowy wieczorny rytuał
A dziękuję nie było aż tak źle użyłam takich specjalnych foremek wykrawaczek- kupionych również tam a myślę że się przydaszą nie raz jeszcze bo największą której nie używałam można np fajne ciastka wykrawać

No co prawda na razie usypia ją na łóżku i jak już prawie śpi przenosi- ale po kolei, małymi kroczkami i tak już to że bez cyca usypia było dnia mnie szokiem i miłą niespodzianką
Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Byliśmy dzis u laryngologa - uszy w pożądku
dostalismy tylko zyrtec na katar przeciągający sie od 3 tygodni i to łzawienie oczu.

Po za tym ząbek dalej wychodzi niestety okupiony bólem i gorączką . i to konkretnym bólem...

Zakupilśmy też Gabi 2 pary butów na wiosne
pózniej dam foty .
Fajnie że to nie uszka i miejmy nadzieję że ten ząb już wylezie a pozostałę jednak nie będą okupiona aż takimi mękami

Czekamy na foty.
Cytat:
Napisane przez margo80 Pokaż wiadomość

muszę Ewcię pochwalić za dzisiejsze drzemki.
pierwsza 50 minut.
druga jeszcze trwa i też już jest 50 minut. zjadłam i mam jeszcze czas poklikać.
jak wstanie po 14 to już raczej do wieczora spać nie pójdzie, choć dziś taka pogoda, że może jednak padnie jeszcze raz.
Zazdraszczam długości spania
[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;25780490]Tymek sobie chodzi: szedł sobie od ściany, na której gniazdko jest, ale zanim pobiegłam z aparatem przed niego, to już był w połowie drogi.

http://www.youtube.com/watch?v=XjHVrIOrZGU[COLOR="Silver"][/B][/QUOTE]
Tymek widać że mu to straszną frajdę sprawia

Wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń

Zmykam bo mój marud mnie podgryza po nogach- już mam pełno siniaków na nogach i rękach.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:26   #2726
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Lea-Wszystkiego co NAJ...! żeby chłopaki Ci rosły mądre i szybkie jak do tej pory a małż grzeczny był i dużo kasiory zarabiał

Tymek jak zwykle idzie jak burza!

Tosiula chodzi sobie pomiędzy meblami jesli tylko jest coś w zasięgu ręki co może chwycić i się podeprzeć to robi to

ale chyba niestety ją coś wzięło,bo śpi już drugi raz 2h a dawno tak nie było ... no i marud straszny
jak zwykle na weekend się rozkłada

Silpe-super butki! ja coccodrillo też lubię

Lea-w cocco też popatrz,może Tymkowi coś przypasuje.WYdaje mi się,że tam takie szersze są
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:30   #2727
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Velluto ja się skuszę na te kaszki i nie tylko bo widzę że ten sprzedawca ma kilka innych fajnych produktów np musli dla dzieci- czy my już możemy takie podawać rozmoczone? Chyba tak jeśli dziecko już dobrze gryzie- u nas nie ma z tym problemu i się zastanawiam.

Silpe piękne te ciuszki, a te buciki sama się zakochałam, ja jutro się wybieram na zakupy m.in. po butki- a ile większe kupiłaś?

Później jak mała pójdzie spać napiszę Wam dwa przepisy jakie znalazłam w książce "Od piersi do talerza" pisze niby że dla dzieci od 9-12 mc-a ale ja mam dylemat, bo tam jest smażenie na patelni co prawda beztłuszczowe ale jednak. Mała kończy 24tego 11 miesięcy może to nie za wcześnie na takie dania? Sama nie wiem co o tym myśleć- dziwi mnie taki przepis.
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:39   #2728
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

olivka- obie pary są chyba tak do 1 cm wieksze od stópki Gabi i obie pary fantastycznie lezą na stopach. Naprawde super dopasowane
rozmiarowo to te różowe są na 19cm. te jasne na 20cm chyba. - nie pamietam

elefanten jak i coccodrillo - mają duży wybór butków i naprawde zakochałam sie w obu firmach - a jaka jakośc
cenowo też podobnie - pierwsze 89zł drugie 99zł.
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:50   #2729
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez basiak Pokaż wiadomość
U
Ależ to słodziak jest!

LEA 100 LAT!!!
dziękujemy.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Lea najlepszego
Tymek jak zwykle- the best

mam pytanko - Ty chyba podawałaś Tymkowi zyrtec - przyjmował to bez problemu mamy krople i same czy rozmieszane powodują u Gabi odruch wymiotny - zwymiotowała juz podczas dwóch prób podania . Nie wiem jak jej to dawac .


ok pochwale sie kilkoma rzeczami kupionymi ostatnio dla małej , buty nabyliśmy dziś .
dziękujemy.
zakupy fajniste,
Zyrtec dawałam na łyżeczce, zjadał bez problemu.
Ale moje dzieci- jesli o lekarstwa chodzi- wszystko wciągną.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia

O rany, jak to cudnie wyglada, jak takie male stworzonko na dwoch nogach zasuwa
dziękujemy.

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość
Tymek widać że mu to straszną frajdę sprawia

Wszystkiego najlepszego spełnienia najskrytszych marzeń

Zmykam bo mój marud mnie podgryza po nogach- już mam pełno siniaków na nogach i rękach.
dziękujemy.
a Tymek ma hopla na punkcie skarpetek, jak doriwe od Maksia zwinięte w kłebek, to łazi z nimi po całej chałupie. Kto do mnie przyjdzie, to mu skarpetki dziecko ściąga. Jak piorę pranie i z kosza na ziemię wysypie, to on zaraz jakies skarpety podprowadza i ucieka.

Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
Lea-Wszystkiego co NAJ...! żeby chłopaki Ci rosły mądre i szybkie jak do tej pory a małż grzeczny był i dużo kasiory zarabiał

Tymek jak zwykle idzie jak burza!

Lea-w cocco też popatrz,może Tymkowi coś przypasuje.WYdaje mi się,że tam takie szersze są
dziękujemy.
jedziemy za butkami w sobotę do marketu, gdzie jest: Bata, Daichmann, Boti, CCC, coccodrillo, Bartek, Go Sport, Dechatlon, 5-10-15.. mam nadzieje, że gdzieś mu coś na łapkę wejdzie.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
elefanten jak i coccodrillo - mają duży wybór butków i naprawde zakochałam sie w obu firmach - a jaka jakośc
cenowo też podobnie - pierwsze 89zł drugie 99zł.
tylko ta cena...
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:38   #2730
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Raczkujemy,ząbkujemy i już bardzo chodzić chcemy! Dzieci V-VI 2010r. cz.IV. :-

Cytat:
Napisane przez olivka_7 Pokaż wiadomość

Napisz po wizycie jak tam, trzymam kciuki żeby było ok
Wszystko jak na razie na EKG wyszło ok. Następna wizyta w październiku ( Holter), listopad ( próba wysiłkowa ), styczeń ( wizyta u lekarza ).

silpe, śliczne zakupy. Butki Oglądałam u nas te Elefanten, ale nie było rozmiaru na Lusię. No i trochę cena nie teges Muszę zajrzeć do CCC.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.