suchy szampon - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-18, 13:49   #121
salopette
Raczkowanie
 
Avatar salopette
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 91
Dot.: Suchy Szampon

Na krótki okres bez wody taki kosmetyk rzeczywiście działa cuda. jest wiele całkiem niezłych szamponów ale ze względu na to, że będziesz w podroży polecam ten z sephory (mniejsze opakowanie - spokojnie zmieści się w torebce). na dodatkowy plus zaliczam mu to, że nie ma białego proszku który trzeba wyczesywać (część suchych szamponów go ma). Ten tutaj jest zupełnie przeźroczysty a efekt tak samo dobry - czyste, pełne objętości włosy.
salopette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 17:58   #122
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Suchy Szampon

ja miałam rossmanowy suchy szampon i dla mnie był super
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-19, 14:34   #123
lenkaq
Przyczajenie
 
Avatar lenkaq
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4
Dot.: Suchy Szampon

Moje włosy także są przyzwyczajone do codziennego mycia, suchy szampon pomaga, ale jest on (przynajmniej dla mnie) skuteczny na max 1 dzien, nie oczekuj cudow bo taki szampon ratuje tylko na kilka godzin
__________________
" Bądź prawdziwy, doceń prostotę, bo życie to nie fotel, na którym siedzisz z pilotem! "
lenkaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:54   #124
jadzka7
Raczkowanie
 
Avatar jadzka7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 54
Dot.: Suchy Szampon

Sama muszę codziennie myć głowę, więc wiem jakie to jest utrapienie w takich sytuacjach. Bardzo często ostatnio latałam samolotami i byłam w podróży, więc włosy jednak też nie zawsze wyglądały dobrze... potrzebowałam produktu, który zmieści się w 100ml do samolotu do podręcznego bagażu: kupiłam go w sephorze(ok 30zł), był rewelacyjny, tak jak dziewczyna przede mną wspomniała, nie zawiera talku czy produkto-podobnego świństwa i nie widać nic na włosach, wystarczy je przeczecać. Następny jaki miałam okazję sposować był so z Syoss'a(ok 15 zł) - spryskujesz włosy i przecierasz je potem, bądź wmasowywujesz ręcznikiem. efekt troszkę gorszy od sephorowego szamponu, ale wciąż warty polecenia. Najlepszy jaki stosowałąm natomiast produkt, był to szampon suchy marki John frieda(ok 50zł) i był naprawdę rewelacyjny i z ręką na sercu go polecam każdej dziewczynie!
jadzka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:13   #125
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: suchy szampon

Dziewczyny, z mojej strony krótka piłka!

Która z Was miała do czynienia z suchymi szamponami : ISANA i SYOSS - bardzo prosiłabym o króciutkie porównanie i odpowiedź - który specyfik lepiej unosi włosy, nadaje objętości?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 10:57   #126
Siwaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8
Dot.: suchy szampon

A jak to w ogóle działa? Jak to możliwe, że włosy mają być teoretycznie czyste? Daje on taki sam efekt jak zwykły szampon? Ile mozna wytrzymac bez zwykłego mycia włosów z takim szamponem,?
Siwaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 18:17   #127
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: suchy szampon

suchy szampon mycia nie zastapi tylko moze przedluzyc swierzosc wlosow
ja to tlumacze tak, ze ten proszek/skrobia poprostu wchlania wilgoc, tluszcz, a potem wyczesujesz ten proszeo i juz
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-26, 19:39   #128
xactive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Arrow SUCHY SZAMPON- Jak używać?

Jadę za parę dni w długą podróż i chciałabym aby moje włosy wytrzymały 2 pełne dni bez mycia. Normalnie myję włosy codziennie, bo niestety szybko mi się przetłuszczają. Dlatego zdecydowałam się na suchy szampon i stąd moje pytanie- jak go używać?

Czy mam go użyć dopiero po jednym dniu jak włosy będą już trochę tłuste, czy w czasie podróży co parę godzin czy jak? Jestem kompletnie zielona w tym temacie, bo nigdy nie używałam suchego szamponu tak więc byłabym wdzięczna za pomoc
xactive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-26, 19:59   #129
dobbinka
Zakorzenienie
 
Avatar dobbinka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 477
Dot.: SUCHY SZAMPON- Jak używać?

Cytat:
Napisane przez xactive Pokaż wiadomość
Jadę za parę dni w długą podróż i chciałabym aby moje włosy wytrzymały 2 pełne dni bez mycia. Normalnie myję włosy codziennie, bo niestety szybko mi się przetłuszczają. Dlatego zdecydowałam się na suchy szampon i stąd moje pytanie- jak go używać?

Czy mam go użyć dopiero po jednym dniu jak włosy będą już trochę tłuste, czy w czasie podróży co parę godzin czy jak? Jestem kompletnie zielona w tym temacie, bo nigdy nie używałam suchego szamponu tak więc byłabym wdzięczna za pomoc
Na szamponie będzie instrukcja obsługi. Jak włosy będą już trochę tłuste. Wstrząsasz, pryskasz, masujesz, czeszesz. ta da
dobbinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 10:31   #130
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Suchy szampon a zdrowe włosy

Witam, mam pytanie odnośnie suchych szamponów, a konkretnie tego. Może niszczyć/wysuszac włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b_500x640.jpg (30,3 KB, 1 załadowań)
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 17:55   #131
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Suchy szampon a zdrowe włosy

mi nie zniszczyl i nie wysuszyl po dlugim stosowaniu dostalam lekki lupiez tylko,
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.