MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 19:50   #3961
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

o ja pierdykam

paczajcie laseczki co mi kumpel poslal

http://www.bzdura.pl/mod/99/t/iP/cID...h/22/iID/20698

to jest BRZUSIO
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:52   #3962
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
na kościach miednicy (o ile ze mnie dobry anatom ) - z dwóch stron symetrycznie przynajmniej...

ale ja ją tylko w lustrze widzę - wyobrażałam sobie brązową pręgę. na żywo ni diabła nie dostrzegam:conf used:
doczekasz się, spokojnie....

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość


Może ja dziwna jestem, ale ten podkład to przydał mi się właściwie jak oduczaliśmy małego sikania do pieluch. Najpierw dziecko ma pieluchę cały czas i mało sika. Czasem coś przecieknie troszkę, ale to idzie w ubranie. No i miałam wrażenie, że ten materac nie oddycha przy tym podkładzie. Oczywiście na początku zamontowałam pod prześcieradłem, ale szybko też wymontowałam.
Nie jesteś dziwna, ja też jak szybko "zamontowałam" na łóżeczku tak szybko ściągałam, natomiast jak oduczaliśmy Oli od pieluch to była wówczas fajna sprawa.

Ja na razie rozstępów nie mam , jakieś stare po pierwszej ciąży, wyszły mimo używania różnych specyfików. Dlatego teraz smaruję się cały czas tym czym przed ciążą - Cetaphilem.
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 19:56   #3963
klementyna1
Zakorzenienie
 
Avatar klementyna1
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 628
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
a gdzie Ci się porobiły? Ja na razie nowych nie obserwuję (mam swoje stare na udach) I ciekawi mnie gdzie bardziej się przykładać do oliwkowania... Ale za to pępek mam wypchany już... nie jest nawet na zero tylko wystaje przed brzuch Śmieję się, że jak wchodzę do mieszkania to najpierw wchodzi pępek, potem dzidziuś, a potem dopiero ja

A macie już tą ciemną linię od łona do pępka? Czekam na nią (bez utęsknienia), ale nic nie widzę....


DZIEWCZYNY! ZDRÓWKA WSZYSTKIM SMARKATKOM!
Ja mam te kreskę, ale krzywa jak wieża w pizzie...Nad pępkiem po lewej stronie brzucha, pod po prawej;p Tż się smieje, ze jakis pojany motocyklist mi po brzuchu przejechał;p
Pępek tez mam wystający na maksa, a jak się smieje to mi sie wychyla jeszcze bardziej-jak antenka Rozstępy mam tylko stare na udach i pupie...

Dziewczyny jak jutrzejszy sylwester? Mój pod kocem z Tztem...Zakupiłam nawet szampan bezalkoholowyTylko w tv straszna nędza...;/
Zdrówka zycze chorowitkom, ja sie na razie trzymam...
klementyna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:03   #3964
ObserwujeCie
Wtajemniczenie
 
Avatar ObserwujeCie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: To tu, to tam
Wiadomości: 2 021
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
7 kg masakra
to na usg nie pokazywało, że duże dziecko?
No właśnie tak jakoś świetnie lekarz ciążę prowadził, że jej zrobił dwa na początku, a potem jak trafiła do szpitala z jakimiś bólami, to wyszło szydło z worka.

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
aha zapomniałam dopisać że mnie rozkłada :/
zdrówka ! I dla reszty też, bo coś masowo popadałyście dziewczyny.

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Nie no, ona na bank sprawdzala. Byla laborantka w szpitalu i robila takich badan mase. Ogolnie dziadek byl cukrzykiem itd i byla wyczulona. Ale fakt, pewnie jakby byc laborantem przy sciekach albo jakiejs przemyslowce, to dawaliby l4.[COLOR="Silver"]
Taaa to był właśnie zakład przemysłowy.

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
a gdzie Ci się porobiły? Ja na razie nowych nie obserwuję (mam swoje stare na udach) I ciekawi mnie gdzie bardziej się przykładać do oliwkowania... Ale za to pępek mam wypchany już... nie jest nawet na zero tylko wystaje przed brzuch Śmieję się, że jak wchodzę do mieszkania to najpierw wchodzi pępek, potem dzidziuś, a potem dopiero ja
Ja mam tam gdzie panika, miednico boczki, takie mini, no ale do tego też chyba akurat mam tendencję w genach, bo ja po okresie dojrzewania już tam miałam.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
ale ja ją tylko w lustrze widzę - wyobrażałam sobie brązową pręgę. na żywo ni diabła nie dostrzegam:conf used:
Też tak mam, dziwne, chłop widzi z oddali i ja widzę w lustrze, a jak patrzę na żywo to nie widzę.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak jutrzejszy sylwester? Mój pod kocem z Tztem...Zakupiłam nawet szampan bezalkoholowyTylko w tv straszna nędza...;/
Zdrówka zycze chorowitkom, ja sie na razie trzymam...
No ja się właśnie waham czy jechać do znajomych, bo w sumie jak i tak jestem na dietce to ani się napić, ani pojeść, mało tego jeszcze śpiąca się robię o 22 słabe zwierzę imprezowe... dodatkowo chłop nie chce jechać nigdzie bo mówi, że on woli w domu na spokojnie, niż mam się męczyć. Więc pewnie kocyk, jakieś filmy i tyle. Ale mamy decydować spontanicznie jutro !

Aa pępek mam jeszcze w środku.
__________________
Dziedzic
ObserwujeCie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:03   #3965
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak jutrzejszy sylwester? Mój pod kocem z Tztem...Zakupiłam nawet szampan bezalkoholowyTylko w tv straszna nędza...;/
Zdrówka zycze chorowitkom, ja sie na razie trzymam...
w tv to już chyba od lat nędza w sylwestra, u nas Oliwka zdecydowała, że oglądamy transmisję z Wrocławia...więc będzie wyro, Piccolo o smaku cherry i tv
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:26   #3966
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Dziewczyny szybko do K. mam pytanie.
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 20:40   #3967
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Oglądaliśmy ostatnio z mężem jak dziewczyna nakręciła gdy maluszek kopał w brzuszku. Chcę nakręcić coś takiego dla naszego maleństwa. On jednak jest mało chętny do współpracy i gdy włączam aparat on zamiera Muszę być bardziej cwana A tu wrzucam filmik jak mały kopie http://www.youtube.com/watch?v=3o_ow1g3zA4

Ech, lenimy się cały weekend. Jemy i lenimy się dalej. Jutro jadę do rodziców, a mąż grać na imprezie. Marzy mi się fryzjer, farbowanie i w ogóle takie spa dla przyszłej mamy. Chyba sobie coś takiego zafunduję w domu )
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:01   #3968
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomości: 10 460
GG do strippi
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

oj moja bidulko kochana, tak się rozchorować zle zle.
ale pomyśl ze Z NOWYM ROKIEM obędzie ci Chorobstw
oby oby Kasiu! Bo ja już dziękuję i chyba limit wyczerpałam

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość

A macie już tą ciemną linię od łona do pępka? Czekam na nią (bez utęsknienia), ale nic nie widzę....


DZIEWCZYNY! ZDRÓWKA WSZYSTKIM SMARKATKOM!


ja mam taką delikatną, widać ją pod dobrym światłem

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość

O kurcze... no to kiepsko... to może próbuj jakoś zapobiec dalszemu rozwojowi
Przed chwilą mówili w Faktach, że grypa w natarciu... więc te mamusie których jeszcze nie dopadło - zamykajcie się w domu i nigdzie nie wychodźcie
no właśnie zakrapiam nos i wypiłam 2 kubki kakao, plus wyrko już o 20:00

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Następna To się przenosi przez forum, przydałaby się kwarantanna.
Zdrowiej
(wysłał Mąż? Bo nic nie mam-sorry za prywatę)
oj chyba coś w tym jest i kwarantannę musimy wprowadzić

Kochana nie wysłał, bo się nie wyrobiliśmy przez święta, cały czas w rozjazdach, a jak był przed świętami, to kolejna taka że na dworze ludzie stali. Jutro z samego rana wyśle priorytetem. Cały czas pamiętam o Tobie i strasznie mi głupio.

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
I ogólnie mam jedną dobrą radę - omijajcie wszystkie produkty pampers sleep&play. Jakiś koszmar. Każda inna tania marka jest lepsza. Co prawda sam pampers dla mnie to rewelka.
my używaliśmy tych pieluszek do spania u Julki jak już była większa i się sprawdzały
ale najlepsze activ baby

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
o ja pierdykam

paczajcie laseczki co mi kumpel poslal

http://www.bzdura.pl/mod/99/t/iP/cID...h/22/iID/20698

to jest BRZUSIO
tooo nie fotomontaż?

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

Dziewczyny jak jutrzejszy sylwester? Mój pod kocem z Tztem...Zakupiłam nawet szampan bezalkoholowyTylko w tv straszna nędza...;/
Zdrówka zycze chorowitkom, ja sie na razie trzymam...
my to samo
tylko że mamy pełno jedzenia, bo ja piekę ciasto jeżyka i robię jajka faszerowane, dostaniemy od moich rodziców gołąbki, krokiety, śledzie pod pierzynką, dziś dostaliśmy galaretę i mięso wędzone. Od teściów mamy dostać sałatkę i coś jeszcze, czyli kolejne 1,5 kg więcej :d hahaha

picollo już kupione

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
zdrówka ! I dla reszty też, bo coś masowo popadałyście dziewczyny.


Aa pępek mam jeszcze w środku.
oj przyda się to zdrówko!

ja też mimo olbrzymiego brzucha, mam pępek w środku

---------- Dopisano o 22:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:54 ----------

Nie chcę nic mówić, ale w linku tej babki w ciąży co wstawiła megi, jest dalsza galeria nie wiem po co weszłam by ją obejrzeć.
Bleeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:12   #3969
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

chyba się położę już do łóżeczka - może uda mi się wypatrzeć jak Młody szaleje, ost jest coraz ruchliwszy ale rzadko mi pozwoli zobaczyć jak Fale robi niegrzeczny a tak bym była pod-jarana haha

wiec słodkich snów życzę

a życzenia na Nowy rok będą Jutro
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:16   #3970
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Nie chcę nic mówić, ale w linku tej babki w ciąży co wstawiła megi, jest dalsza galeria nie wiem po co weszłam by ją obejrzeć.
Bleeeeeeeeeeeeeeeeee
ja też weszłam, wcześniej też są zdjęcia... są tez zdjęcia jej partnera.. w całości w częściach.. nie ogarniam tego.. przyszli rodzice.. bleee


U mnie TŻ chory.. jakaś epidemia albo naprawdę babeczki zarażacie przez internet

Edytowane przez Minerwa
Czas edycji: 2012-12-30 o 21:19
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 21:20   #3971
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Minerwa Pokaż wiadomość
ja też weszłam, wcześniej też są zdjęcia... są tez zdjęcia jej partnera.. w całości w częściach.. nie ogarniam tego.. przyszli rodzice.. bleee
Ja też później obejrzałam. A najdziwniejsze, że te babki całkiem całkiem a facet taki niepozorny. Ale ogólnie jakieś całkiem normalne to nie jest.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 21:39   #3972
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

No i wrocilam wlasnie z IP. Na szczescie wszystko ok. Ale juz bylam spanikowana jak drugi dzien praktycznie malego nie czulam. I TZ stwierdzil, ze jedziemy, bo jak jeszcze jutro nie bede malego czula, to kto rano mnie przyjmie... nie ma szans. To pojechalismy. OKazuje sie, ze maly w miednicy lezy, serduszko dobrze bije, cos tam sie ruszal, nawet mial czkawke. Nie wiem. Jestem szczesliwa, ze jest ok, bo juz mialam rozne rzeczy w glowie. I przy okazji Pani doktor potwierdzila chlopczyka, pwoiedziala, ze na 99% to wiecej niz te 80%, ktore normlanie dostajemy Ehhh tylko badanie ginekologiczne mi takie strasznie bolesne zrobila, mam nadzieje, ze nie bede po tym krwawic. Doceniam teraz mojego doktorka, ma jednak zlote raczki

No nic, od tych calych emocji chyba pojde spac, okropnie nagle zmecozna sie poczulam.

Aha jeszcze jedno, ta doktorka powiedziala, ze jest na allegro takie cos jak detektor pracy serca i ze mozna sobie tym sprawdzac, czy serduszko bije. Musze sprawdzic co to wlasciwie.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Tutaj znalazlam taki detektor

http://allegro.pl/detektor-tetna-plo...879644868.html

ale jak na razie mam mieszane uczucia
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:13   #3973
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

cześć laseczki
ja dzisiaj biegałam po sklepach za potrzebnymi rzeczami na sylwka ,potem zamarynowałam mięso i takie tam - jutro tylko włożę do piekarnika , zrobię ciasta, itp.... no i ogarnę dom albo zmuszę tżta..

byłam też w sklepie z ciuszkami ... hmmm przymierzyłam parę rzeczy i stwierdziłam ,że jak mam coś kupić i "TAK" wyglądać to lepiej nic nie kupować i też tak samo "TAK" wyglądać -
ogólnie powiem delikatnie tak ,że - dla mnie -w ciąży z ciuchami "szału nie ma...."(aby nie powiedzieć ..masakra)
Trudno - to mój już 2 sylwester w tym stanie ... przyzwyczajam się .

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Zobaczcie, jakie zdjęcia laski wrzucają do sieci... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...75ffa5dad.html
Może to zdjęcia ma odstraszać nastolatki od seksu
boże........ litości ............
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
sklerozę mam i nie wiem czy pokazywałam wam łóżeczko ??

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
yhmm mowicie ze moze wage po mamie dziedziczyc - a niech dziedziczy - ja tam bylam mala i chuda 2,8 i 50cm ( i w dodatku NAPRAWDE bylam brzydkim dzieckiem - jak zobaczylam kiedys swoje zdjecie jak mialam ok 2 miesiecy to az sie wystraszylam )
no nie .... jesteś pokręcona ..... no ale podobno brzydkie kaczątko zmienia się w łabędzia ,nie? !
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
no moja ciagle pyta ''jak sie czujecie'' - '' czy maly jest zdrowy, czy kopie'' oki te pytanei rozumiem. ale jak jej mam odpisac po 2 dniach bycia na nowym mieszkaniu - jak mi sie mieszka ..?? no w balaganie jeszcze bo nie wysztko wypakowane i ze ona CHCE WIEDZIEC WSZYTSKO no sorry wszytskiego to ja jej niestety nie moge napisac ani powiedziec, bo by mi jeszcze na zawal zeszla - wazne ze ja sama sie zmagam z ta cala zaistaniala ciazowa sytuacja
wiem ze ona chce dla nas jak najlepiej i sie martwi, eh to chyab typowe dla przyszlych babci ??
.... typowe,nie typowe ..... Ty mieszkasz daleko od mamy - więc chce nadrobić kontakt przez tel. ,no i napewno się mega martwi o Was .
Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
paczajcie laseczki co mi kumpel poslal

http://www.bzdura.pl/mod/99/t/iP/cID...h/22/iID/20698

to jest BRZUSIO
..aż mi słabo.....
Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
No i wrocilam wlasnie z IP. Na szczescie wszystko ok. Ale juz bylam spanikowana jak drugi dzien praktycznie malego nie czulam. I TZ stwierdzil, ze jedziemy, bo jak jeszcze jutro nie bede malego czula, to kto rano mnie przyjmie... nie ma szans. To pojechalismy. OKazuje sie, ze maly w miednicy lezy, serduszko dobrze bije, cos tam sie ruszal, nawet mial czkawke. Nie wiem. Jestem szczesliwa, ze jest ok, bo juz mialam rozne rzeczy w glowie. I przy okazji Pani doktor potwierdzila chlopczyka, pwoiedziala, ze na 99% to wiecej niz te 80%, ktore normlanie dostajemy Ehhh tylko badanie ginekologiczne mi takie strasznie bolesne zrobila, mam nadzieje, ze nie bede po tym krwawic. Doceniam teraz mojego doktorka, ma jednak zlote raczki
no to super ,że wszytko dobrze !!!!
no i gratuluje potw.synka

wszystkiego mi nie zacytowało .....
ale :
co do podkładów-ceratek itp. ja nie używałam z powodu nie przepuszczania powietrza ... parę razy pieluszka przeciekła ale przez złe założenie .... a moje dzieci oduczyły się pieluchy ok.2- 2,5 lat w tydzień i nigdy nie nasikały do łóżka .
co do piersi - to ja normalnie mam raczej małe a w ciąży i karmiąc duże ,karmiłamkubę rok, ninkę 2 lata no i troszkę są mniej jędrne ale tragedii nie ma -tylko chce mieć większe tak na co dzień .
co do wagi urodzen. to ja w ogóle staram się nie przejmować - no bo jaki mam wpływ ???? kuba i ninka mieli po 3800 . ja też ok.tyle ,mój tż - 2800 ,a mój dziadek 6kg !!!- rodzony w domu !!!- no ale prababcia prawie umarła.
co do kreski na brzuszku to już mam - w miarę prostą
a co do pepka - to nigdy mi nie wyskakiwał

no i buziaczki i zdrówka dla wszystkich chorych mamusiek
to naprawdę epidemia jakaś ....
a dla strippi to już 100 buziaków - tyle chorujesz ,że masakra
__________________
J . N . R

Edytowane przez nestelle
Czas edycji: 2012-12-30 o 22:16
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:14   #3974
Zaciazona
Raczkowanie
 
Avatar Zaciazona
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 186
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Też słyszałam, że kiepskie są.
Wrócę jeszcze do wagi dzidziusia i matki
Ja urodziłam się z wagą 3150kg... mój syn miał dokładnie taką samą. Pewnie to przypadek
Ja stwierdzilam, ze jak mi sie zrobia takie mega rozstepy na brzuchu to uderzam do chirurga na bank. A cycki no zobaczymy.. zreszta to moja pierwsza ciaza, planuje jeszcze dwie
Zaciazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:18   #3975
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
No więc idę prasować moje drogie Mamusie jakby któraś miała jakieś pranie proszę podrzucać bo o dziwo mam chęci i siły
ja prasuję tylko jak muszę

Cytat:
Napisane przez oliwka__ Pokaż wiadomość
No i chwaląc się prezentami zapomniałam o najważniejszym moim marzeniu dosyć drogim a tż jako mikołaj je spełnił dostałam szczoteczkę do buzi jest rewelacyjna a buźka po każdym użyciu jest cudowna
gdzie to można nabyć?

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
co do chusteczek to ja tak na chłopski rozum sobie policzyłam że skoro 8 dziennie pieluch mam zmienić i do każdej tak z 3 chusteczki to jest 24szt dziennie
tylko 8? ja słyszałam że czasami do 16 dziennie dobija...

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
A macie już tą ciemną linię od łona do pępka? Czekam na nią (bez utęsknienia), ale nic nie widzę....
ja mam, ale widzę ją tylko w lustrze

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak jutrzejszy sylwester? Mój pod kocem z Tztem...Zakupiłam nawet szampan bezalkoholowyTylko w tv straszna nędza...;/
Zdrówka zycze chorowitkom, ja sie na razie trzymam...
sylwester w kapciach, może do sąsiadów zajrzymy bo też zostają na chacie. W tv nędza w sylwka od lat niestety :/
A jak Ci się "Brunet wieczorową porą" podobał?

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
No i wrocilam wlasnie z IP. Na szczescie wszystko ok. Ale juz bylam spanikowana jak drugi dzien praktycznie malego nie czulam. I TZ stwierdzil, ze jedziemy, bo jak jeszcze jutro nie bede malego czula, to kto rano mnie przyjmie... nie ma szans. To pojechalismy. OKazuje sie, ze maly w miednicy lezy, serduszko dobrze bije, cos tam sie ruszal, nawet mial czkawke. Nie wiem. Jestem szczesliwa, ze jest ok, bo juz mialam rozne rzeczy w glowie. I przy okazji Pani doktor potwierdzila chlopczyka, pwoiedziala, ze na 99% to wiecej niz te 80%, ktore normlanie dostajemy Ehhh tylko badanie ginekologiczne mi takie strasznie bolesne zrobila, mam nadzieje, ze nie bede po tym krwawic. Doceniam teraz mojego doktorka, ma jednak zlote raczki

No nic, od tych calych emocji chyba pojde spac, okropnie nagle zmecozna sie poczulam.

Aha jeszcze jedno, ta doktorka powiedziala, ze jest na allegro takie cos jak detektor pracy serca i ze mozna sobie tym sprawdzac, czy serduszko bije. Musze sprawdzic co to wlasciwie.
To dobrze że się uspokoiłaś.

Ja właśnie dziś się zeschizowałam chyba pierwszy raz w tej ciąży. Tak koło południa poczułam takie mocne twardnienie brzucha, chwila i puściło. Myślę sobie ok, już mi się zdarzało, a tu mija jakiś czas i znów brzuch jak skała. Jak zmieniałam pozycję to się rozluźniał i nic nie bolało, ale wystraszyłam się nie na żarty. Wzięłam nospę i położyłam się na kilka godzin, ale pod wieczór znów to samo. Oczywiście zaczęłam czytać w książce o tych skurczach braxtona-hicksa i to chyba to...Poszłam z sąsiadką zagadać, to też mówiła, że na tym etapie mogę coś takiego czuć. Sama już nie wiem. Jutro dzwonię do gina, niech mi mówi co mam robić w takich sytuacjach bo osiwieje z nerwów (bo nie wiem czy jechać do szpitala, jak nic nie boli). Miałyście/macie takie coś?
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:26   #3976
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Ja właśnie dziś się zeschizowałam chyba pierwszy raz w tej ciąży. Tak koło południa poczułam takie mocne twardnienie brzucha, chwila i puściło. Myślę sobie ok, już mi się zdarzało, a tu mija jakiś czas i znów brzuch jak skała. Jak zmieniałam pozycję to się rozluźniał i nic nie bolało, ale wystraszyłam się nie na żarty. Wzięłam nospę i położyłam się na kilka godzin, ale pod wieczór znów to samo. Oczywiście zaczęłam czytać w książce o tych skurczach braxtona-hicksa i to chyba to...Poszłam z sąsiadką zagadać, to też mówiła, że na tym etapie mogę coś takiego czuć. Sama już nie wiem. Jutro dzwonię do gina, niech mi mówi co mam robić w takich sytuacjach bo osiwieje z nerwów (bo nie wiem czy jechać do szpitala, jak nic nie boli). Miałyście/macie takie coś?
mi twardnieje od "latania" jak cały dzień jestem na nogach ... a jestem ciągle ..... ale jak wieczorem się położę i rozlużnię to jest ok.
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:32   #3977
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
mi twardnieje od "latania" jak cały dzień jestem na nogach ... a jestem ciągle ..... ale jak wieczorem się położę i rozlużnię to jest ok.
No to wcześniej jak "latałam" to też, ale ani wczoraj ani dziś nic takiego nie robiłam, i twardniał jak leżałam dlatego mocno się zaniepokoiłam
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:39   #3978
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
ja prasuję tylko jak muszę


gdzie to można nabyć?


tylko 8? ja słyszałam że czasami do 16 dziennie dobija...


ja mam, ale widzę ją tylko w lustrze


sylwester w kapciach, może do sąsiadów zajrzymy bo też zostają na chacie. W tv nędza w sylwka od lat niestety :/
A jak Ci się "Brunet wieczorową porą" podobał?


To dobrze że się uspokoiłaś.

Ja właśnie dziś się zeschizowałam chyba pierwszy raz w tej ciąży. Tak koło południa poczułam takie mocne twardnienie brzucha, chwila i puściło. Myślę sobie ok, już mi się zdarzało, a tu mija jakiś czas i znów brzuch jak skała. Jak zmieniałam pozycję to się rozluźniał i nic nie bolało, ale wystraszyłam się nie na żarty. Wzięłam nospę i położyłam się na kilka godzin, ale pod wieczór znów to samo. Oczywiście zaczęłam czytać w książce o tych skurczach braxtona-hicksa i to chyba to...Poszłam z sąsiadką zagadać, to też mówiła, że na tym etapie mogę coś takiego czuć. Sama już nie wiem. Jutro dzwonię do gina, niech mi mówi co mam robić w takich sytuacjach bo osiwieje z nerwów (bo nie wiem czy jechać do szpitala, jak nic nie boli). Miałyście/macie takie coś?
Mi sie zdarza taki twardy brzuch, ale ja ciagle nie wiem, czy to to twardnienie/stawianie sie brzucha, o ktorym sie pisze... Mi sie wydaje, ze to sa wzdecia, z ktorymi mam mega problem juz od pierwszych tygodi ciazy.... Z reszta brzuch mam twardy strasznie czesto, wiec jakby mialo to cos zlego oznaczac, to juz by cos wyszlo. A tak stwierdzilam, ze taka uroda moich jelit... Ale lepiej zadzwonic do lekarza, skoro u Ciebie to nie ejst norma. To tylko tel.
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:49   #3979
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
moja matka dzwoni codziennie i pyta co robię.. hmmmm od 5 miesięcy leżę, na serio mało się zmienia
a ojciec?! stały zestaw pytań: "Jak się czuję? czy Torres zdrowy? czy mam twardą szyjkę? i czy chłop dobrze ciążę znosi" - chciałabym być jasnowidzem i znać odpowiedzi na wszystkie pytania
nieźle u mnie jak już to jest: znowu spałaś czy dopiero będziesz? a wcale codziennie nie śpię. więcej sensownych pytań nie pamiętam

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
A macie już tą ciemną linię od łona do pępka? Czekam na nią (bez utęsknienia), ale nic nie widzę....
mamy. tą w dół mam prostą, a tą od pępka w górę krzywą i tak trochę omija pępek mąż się ze mnie śmieje.

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak jutrzejszy sylwester? Mój pod kocem z Tztem...Zakupiłam nawet szampan bezalkoholowyTylko w tv straszna nędza...;/
Zdrówka zycze chorowitkom, ja sie na razie trzymam...
sylwester u znajomych, tyle ile wytrzymamy, mam nadzieję, że damy radę do północy. ostatnio coraz częściej i wcześniej chce mi się spać. w domu siedzieć nie będę bo TŻ nie posprzątał a w bałaganie sylwestra nie spędzę.

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Aha jeszcze jedno, ta doktorka powiedziala, ze jest na allegro takie cos jak detektor pracy serca i ze mozna sobie tym sprawdzac, czy serduszko bije. Musze sprawdzic co to wlasciwie.
ja nie jestem przekonana do detektorów. to nie tak łatwo wyłapać, można tylko w większą paranoję popaść. gin nie raz sprawdzał detektorem, wcześniej ciężko było wychwycić, Młody się odwracał, słychać było ruchy, ale serduszko tylko chwilami. w dodatku ja tego nie odróżniałam. a na samą końcówkę ciąży, kiedy łatwiej to wychwycić to wydaje mi się jednak zbyt duży wydatek.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-30, 22:51   #3980
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Ja to mam Mi6ka, czasem podsluchuje małą jak sie niepokoję, raczej uzywalam tego wczesniej przed 20 tygodniem, bo wtedy jeszcze nie kopala a teraz to zawsze kilka razy na dzien zakopie. Trzeba miec zel jakis do tego,bo inaczej nie uslyszysz, zel jest dobrym przewodnikiem. Tylko, ze ja to kupilam jakos za 30zl, za 150 to sie nie oplaca na pewno. Teraz juz nie pamietam,kiedy go ostatnio uzywalam i lezy w szafie.

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
No i wrocilam wlasnie z IP. Na szczescie wszystko ok. Ale juz bylam spanikowana jak drugi dzien praktycznie malego nie czulam. I TZ stwierdzil, ze jedziemy, bo jak jeszcze jutro nie bede malego czula, to kto rano mnie przyjmie... nie ma szans. To pojechalismy. OKazuje sie, ze maly w miednicy lezy, serduszko dobrze bije, cos tam sie ruszal, nawet mial czkawke. Nie wiem. Jestem szczesliwa, ze jest ok, bo juz mialam rozne rzeczy w glowie. I przy okazji Pani doktor potwierdzila chlopczyka, pwoiedziala, ze na 99% to wiecej niz te 80%, ktore normlanie dostajemy Ehhh tylko badanie ginekologiczne mi takie strasznie bolesne zrobila, mam nadzieje, ze nie bede po tym krwawic. Doceniam teraz mojego doktorka, ma jednak zlote raczki

No nic, od tych calych emocji chyba pojde spac, okropnie nagle zmecozna sie poczulam.

Aha jeszcze jedno, ta doktorka powiedziala, ze jest na allegro takie cos jak detektor pracy serca i ze mozna sobie tym sprawdzac, czy serduszko bije. Musze sprawdzic co to wlasciwie.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Tutaj znalazlam taki detektor

http://allegro.pl/detektor-tetna-plo...879644868.html

ale jak na razie mam mieszane uczucia
Dobra dziewczyny, zbieram sie do spania, mam nadzieje ze dzisiaj przespie w koncu noc, bo od piatku spalam po kilka godzin tylko. papa Dobrej nocy wszystkim!
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/

Edytowane przez bzinka
Czas edycji: 2012-12-30 o 22:57
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 22:52   #3981
despa
Zakorzenienie
 
Avatar despa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 777
GG do despa
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

]

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
Mi sie zdarza taki twardy brzuch, ale ja ciagle nie wiem, czy to to twardnienie/stawianie sie brzucha, o ktorym sie pisze... Mi sie wydaje, ze to sa wzdecia, z ktorymi mam mega problem juz od pierwszych tygodi ciazy.... Z reszta brzuch mam twardy strasznie czesto, wiec jakby mialo to cos zlego oznaczac, to juz by cos wyszlo. A tak stwierdzilam, ze taka uroda moich jelit... Ale lepiej zadzwonic do lekarza, skoro u Ciebie to nie ejst norma. To tylko tel.
Kurcze ja tez tak podejrzewam ( co prawda z zaparciami mam problem od zawsze)- jak juz zaczyna mnie brzuch bolec zażywam nospę i u mnie skutek jest taki, że lecę biegiem do ubikacji....
despa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 05:15   #3982
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Dzień dobry! coś dzisiaj mój malutki spokojny z rana...

Mam dylemat z sylwestrem... najchętniej zostałabym w domu ale tż nie chce wymyśliliśmy więc że pojedziemy do mojego domu rodzinnego, on sobie będzie siedział ze wszystkimi a ja bez żadnego skrępowania poszłabym się trochę przespać jak mnie senność dopadnie. Niestety wczoraj zadzwoniła mama i powiedziała, że wszyscy się pochorowali, mnie też chyba coś zaczyna brać i nie wiem co robić... jechać? czy nie jechać? boję się, że jak tam nie pojedziemy to tż będzie chciał gdzieś indziej pójść gdzie będę się tylko męczyć

Cytat:
Napisane przez jolanT Pokaż wiadomość
hej mamusie!

ja na chwilkę tylko
chciałam prosić Was bardzo o nie wiązanie wagi urodzeniowej rodziców z wagą bobasa!
mój lekarz mówił, że nie mam się tym sugerować ale zaczął się śmiać po czym miał strach w oczach...
ale dlaczego miał strach w oczach?
widać co lekarz to opinia, bo mój powiedział że genetyka ma duży wpływ

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Z gimnastyką mam tak samo
Nie strasz, już kilka osób mi powiedziało, szanuj się i uważaj a ja do pracy nadal chodzę...
ja też jeszcze chodzę do pracy chyba muszę przestać spotykać się z ludźmi, bo co gdzieś wyjdę to ktoś musi naopowiadać jakichś strasznych rzeczy

wczoraj szwagierka powiedziała, że jej koleżanka urodziła już dziecko a termin miała na połowę lutego. wszystko jest w porządku, tylko maleństwo musi zostać w szpitalu aż dojdzie do jakiejś tam wagi. miało tylko 1,7kg

Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
Na jakimś wątku wyczytałam, że jakaś dziewczyna z cukrzycą jak rodziła, to na porodówce była też jakaś dziewczyna ze wsi, którą lekarz nie wysłał na to badanie i dziecko urosło do 7 kg... no ale finał nie był szczęśliwy.


a tak w ogóle to ciekawi mnie czy jak teraz nie ma cukrzycy to może się jeszcze rozwinąć? bo później już chyba nie robi się badań w tym kierunku...

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość

A macie już tą ciemną linię od łona do pępka? Czekam na nią (bez utęsknienia), ale nic nie widzę....
mi się pojawiła w tamtym tygodniu, ale tylko od pępka w dól i widać że jakaś nieśmiała, bo taka jaśniutka, że ledwo widać, do tego przerywana na początku myślałam, że to jakiś brudek albo że odcisnęło się od czegoś
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 06:19   #3983
Mi6ka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 694
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Dzień dobry! coś dzisiaj mój malutki spokojny z rana...

Mam dylemat z sylwestrem... najchętniej zostałabym w domu ale tż nie chce wymyśliliśmy więc że pojedziemy do mojego domu rodzinnego, on sobie będzie siedział ze wszystkimi a ja bez żadnego skrępowania poszłabym się trochę przespać jak mnie senność dopadnie. Niestety wczoraj zadzwoniła mama i powiedziała, że wszyscy się pochorowali, mnie też chyba coś zaczyna brać i nie wiem co robić... jechać? czy nie jechać? boję się, że jak tam nie pojedziemy to tż będzie chciał gdzieś indziej pójść gdzie będę się tylko męczyć
Ja bym nie szla, podobno teraz wiele osob chorych i wcale nie tak lekko. No trudno, tak to juz jest w ciazy, jak nie trzeba lepiej sie nie pchac. Jak sobie przypomne moja ponad 3 tygodniowa meke z grypka- a i tak byla bez temp i boli stawow, ale katar, gardlo i kaszel, to az sie slabo robi, przed ciaza nigdy na takie badziewie tak mocno nie cierpialam. Odpornosc obnizona jednak ...

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Ja to mam Mi6ka, czasem podsluchuje małą jak sie niepokoję, raczej uzywalam tego wczesniej przed 20 tygodniem, bo wtedy jeszcze nie kopala a teraz to zawsze kilka razy na dzien zakopie. Trzeba miec zel jakis do tego,bo inaczej nie uslyszysz, zel jest dobrym przewodnikiem. Tylko, ze ja to kupilam jakos za 30zl, za 150 to sie nie oplaca na pewno. Teraz juz nie pamietam,kiedy go ostatnio uzywalam i lezy w szafie.
No moj tez cos tam zakopal lekko pare razy. Ale dalam mu tak jeden dzien, ale drugi dzien znowu tak samo i sie wystraszylam, ze moze slabnie lub cos takiego, ze w cos tam sie zaplatal itd. Wiec dlatego sie tak zastanawiam, czy warto takie cos, bo w zasadzie to wiedzialam, ze maly zyje, serduszko bije, bo sie cos tam ruszal. I dlatego w zasadzie nic by mi to nie dalo... ehhh Dzis rano, tez cos tam raz czy 2 razy poczulam. Normalnie to juz cala seria dosyc mocna byla. Nie wiem, niby uspokojona po wizycie na IP, ale nie podoba mi sie taki dlugi odpoczynek ;(

---------- Dopisano o 07:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
nieźle u mnie jak już to jest: znowu spałaś czy dopiero będziesz? a wcale codziennie nie śpię. więcej sensownych pytań nie pamiętam



mamy. tą w dół mam prostą, a tą od pępka w górę krzywą i tak trochę omija pępek mąż się ze mnie śmieje.



sylwester u znajomych, tyle ile wytrzymamy, mam nadzieję, że damy radę do północy. ostatnio coraz częściej i wcześniej chce mi się spać. w domu siedzieć nie będę bo TŻ nie posprzątał a w bałaganie sylwestra nie spędzę.



ja nie jestem przekonana do detektorów. to nie tak łatwo wyłapać, można tylko w większą paranoję popaść. gin nie raz sprawdzał detektorem, wcześniej ciężko było wychwycić, Młody się odwracał, słychać było ruchy, ale serduszko tylko chwilami. w dodatku ja tego nie odróżniałam. a na samą końcówkę ciąży, kiedy łatwiej to wychwycić to wydaje mi się jednak zbyt duży wydatek.
No wlasnie, tez tak sie zastanawiam. Ale ja to w ogole nie wiedzialam, ze cos takiego istnieje - tylko ja chyba taka ciemna jestem Tak sie zastanawiam wlasnie, co ja ciagle na tym internecie robie, ze nawet takich rzeczy nie wyszukalam
Mi6ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 06:50   #3984
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

hej
witajcie w ostatni dzień starego roku, już jutro 2013 to już coraz bliżej wielkiego dnia
zaczełam czytać ale Jula wstałą więc pewnie reszta później
Cytat:
Napisane przez ObserwujeCie Pokaż wiadomość
chodziło mi o pierwszą ciążę. Ale już wyjaśniłaś. A czym się wtedy to odklejenie objawiało ?
u mnie polała się krew i to takie dobre wiadro krwi bym powiedziała nikomu nie życzę dobrze że byłam już w szpitalu bo będąc w domu marne szanse mogły być. Ze to było w nocy to jak poczułam pod sobą mokro byłam pewna ze to wody tak chlusneły
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:28   #3985
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

bry mamusie
daaawno się nie udzielałam, ale cały czas Was podczytywałam!
wiem wszystko na bieżąco
w pracy meksyk, koniec roku w szkołach w przeciągu 12 miesięcy kalendarzowych mamy 2 końca roku które wiążą się z maaasą pierdół do roboty - wrrrrr... masakra jakaś

oczywiście zrobiła mi się opryszczka - jak zawsze, a w sylwestra to chyba coroczne świętowanie ... dramat jakiś... mam już plasterki complet i kleję na zabicie, licząc że szybko to dziadostwo zlezie ...
my dziś sylwester na białej sali tj. kocyk, tv, szampan picollo o smaku truskawkowym szarpną się i zrobię na kolację shaormę a co! rodzice ida na imprezę z znajomymi więc my świętujemy sami we trójkę

sławny pasek na brzuszku jest - ale co dziwne - widzę go tylko ja i tylko w lustrze urojenia? hihihi...

Mała skacze i pływa, niestety nie aż tyle co ja bym chciała - czyli 24 godzinne walenie po żebrach ale cóż cieszę się z absolutnie każdego kopniaka mniejszego czy większego ... kochana moja... już się nie mogę doczekać jak ją przytulę!!!
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:37   #3986
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dobra znowu ja mam pytanie z serii głupich, a mianowicie taka ceratka pod prześcieradlo w łóżeczku żeby materac nie przemókł to jak sie fachowo nazywa? a najlepiej linka poproszę ze zdj
już dziewczyny odpisałay ale i ja powiem ze ja kupowałam w aptece te podkłady ale na łóżeczko kładłam jak uczyłam spać bez pieluchy a tak to na przewijak kładłam sobie

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
A macie już tą ciemną linię od łona do pępka? Czekam na nią (bez utęsknienia), ale nic nie widzę....
ja mam ale całkiem niedawno mi sie zrobiła

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość


I ogólnie mam jedną dobrą radę - omijajcie wszystkie produkty pampers sleep&play. Jakiś koszmar.
ja kiedyś przy Julce dostałąm próbkę tych papmpersów i mi przeciekły a biedronkowe które używałam nigdy

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
No i wrocilam wlasnie z IP. Na szczescie wszystko ok. Ale juz bylam spanikowana jak drugi dzien praktycznie malego nie czulam. I TZ stwierdzil, ze jedziemy, bo jak jeszcze jutro nie bede malego czula, to kto rano mnie przyjmie... nie ma szans. To pojechalismy. OKazuje sie, ze maly w miednicy lezy, serduszko dobrze bije, cos tam sie ruszal, nawet mial czkawke. Nie wiem. Jestem szczesliwa, ze jest ok, bo juz mialam rozne rzeczy w glowie. I przy okazji Pani doktor potwierdzila chlopczyka, pwoiedziala, ze na 99% to wiecej niz te 80%, ktore normlanie dostajemy Ehhh tylko badanie ginekologiczne mi takie strasznie bolesne zrobila, mam nadzieje, ze nie bede po tym krwawic. Doceniam teraz mojego doktorka, ma jednak zlote raczki

No nic, od tych calych emocji chyba pojde spac, okropnie nagle zmecozna sie poczulam.

Aha jeszcze jedno, ta doktorka powiedziala, ze jest na allegro takie cos jak detektor pracy serca i ze mozna sobie tym sprawdzac, czy serduszko bije. Musze sprawdzic co to wlasciwie.

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Tutaj znalazlam taki detektor

http://allegro.pl/detektor-tetna-plo...879644868.html

ale jak na razie mam mieszane uczucia
no to dobrze ze cie uspokoili na IP

i ja też życze wszystkim zdrówka My z Julką nadal obie kaszlemy i mamy katar A przy kaszleniu brzuch mnie boli i wkurza mnie że mi się popuszcza Najlepsze że osłuchowo obie czyste jesteśmy a już tyle czasu męczy to dziadostwo

a co do Sylwka to my idziemy do znajomych szczerze mówiąc nie chce mi się ale tż chce a i Julka się ciągle wypytuje o to kiedy jedziemy bo ma tam 2 starsze ciut koleżanki
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:47   #3987
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

Cytat:
Napisane przez Mi6ka Pokaż wiadomość
No i wrocilam wlasnie z IP. Na szczescie wszystko ok.
uf...

Co do detektora to w szpitalu położne nie raz miały problem z wychwyceniem serduszka dziecia - ja bym na zawał zeszła, jakby się nie udało. Więc mam takie zdanie jak Monika.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
ogólnie powiem delikatnie tak ,że - dla mnie -w ciąży z ciuchami "szału nie ma...."(aby nie powiedzieć ..masakra)
hehe ja mam jeden sweter, jedną krótką kieckę, kieckę, legginsy i bluzkę. aaa jeszcze gacie ciążowe i rajstopy. i taki szał... ale ja mało wychodzę, więc uważam, że styknie.

Cytat:
Napisane przez moni_ka.g Pokaż wiadomość
w domu siedzieć nie będę bo TŻ nie posprzątał a w bałaganie sylwestra nie spędzę.
pięknie postawiona kwestia
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 07:48   #3988
Zaciazona
Raczkowanie
 
Avatar Zaciazona
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 186
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

[QUOTE=kwiatuszekkk21;3836 4332]


ja też jeszcze chodzę do pracy chyba muszę przestać spotykać się z ludźmi, bo co gdzieś wyjdę to ktoś musi naopowiadać jakichś strasznych rzeczy

Ja tez chodze jeszcze do pracy. Co prawda mnie bierze jak pomysle, ze od srody znowu, ale z drugiej strony w domu bym sie zanudzila. Zreszta jeszcze tylko 5.5tyg.

Dziewczyny wy przesadzacie z tymi skurczami. Jezeli sa niebolesne i nieregularne, a jeszcze w dodatku ma sie szyjke ponad 2cm to naprawde nie ma co panikowac. Ja mialam szyjke juz od 20 tyg krotsza, czesto twardnienie brzucha, ale niebolesne i szyjka jak byla tak jest dluga na okolo 25mm. Jak sie skroci 2 mm to tez nie ma co panikowac. Takze jak lekarz wam ja 2 razy skontroluje i ona sie za bardzo nie zmiena to cieszyc sie zyciem a nie panikowac.
Zaciazona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 08:13   #3989
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

aaaaaaaaaaa... zapomniałam dodać .. otóż okazało się że zapoczątkowałam 'dzieciową lawinę' w rodzinie i pośród znajomych hihihi... tak samo było z ślubem myśmy zapowiedzieli termin potem hurtownie (dosłownie hurtownie) polecały zaproszenie ok 10ciu osób na własny ślub... myśmy zaszli w ciąże i tak co miesiąc/2 miesiące słyszymy że ktoś jest w ciąży hihihi... śluby mieli Ci najbardziej zagorzali z stanem wolnym a dzieci mają ci którzy zarzekali się że dzieci mieć nie będą bo 'za dużo kosztują i jest wygodniej bez' - tego nie skomentuję, ale kazdy ma prawo wyboru... widać im się zdania zmieniły

i przy okazji 'kolędy;' widziałam się z kuzynką jest już w 4msc ... rozmawiamy i z tematu na temat pyta mnie jak u nas z seksem / sprawami łóżkowymi ...
no ok... dla mnie to nie jest temat tabu ale jednak nie mam zamiaru spowiadać się z takich rzeczy w gronie znajomych + naszych rodziców ... chyba nabrałam kolorów jak kameleon - moja mama uratowała sytuację, żartując że drzwi do pokoju na noc zamknięte więc żadnych problemów w tym temacie być nie powinno ...
oczywiście i tak mnie ten babsztyl dorwał w kuchni (gdzie dzięki bogu byłyśmy już same) i dalej dopytywał - ale teraz już wiem dlaczego.. otóż u nich zbliżeń praktycznie wcale nie ma ... wiecie takie wielkie ZERO... przed kochali się średnio ok 2razy w tygodniu (są z sobą 4 czy 5 lat) a teraz nic... kurde no to jej powiedziałam, że u nas tez się zmieniło - to chyba oczywiste że nie skaczemy na siebie i 'ogień' ... mój mąż w ogóle uważa żebyśmy gdzieś małej za dużo nie 'wybujali' , ale że no jednak do zbliżeń do chodzi... nie z taką częstotliwością jak wcześniej... a ta w ryk, że pewnie jaj A. już nie kocha itd. ... no zgłupiałam ...
tłumaczę, jej że to nie tak, że się pewnie boi itd. i oczywiście poleciłam jej ZARAZ PO PRZYJŚCIU DO DOMU POROZMAWIAĆ Z MĘŻEM... kurde co ja wróżka jestem żeby wiedzieć dlaczego oni się nie kochają...

Edytowane przez myaja
Czas edycji: 2012-12-31 o 08:15
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 08:19   #3990
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. IV

8... (32w1d)

Hej! wróciłam do świata żywych! my po weselu z TŻ więc nie miałam nawet w sobotę czasu wejść i poczytać a wczoraj po poprawinach odsypiałam! spałam już o 20 i do 8 rano więc pobiłam swój rekord 12 godzin!

Współczuje chorób i przeziębień! Mnie ciągle zatoki męczą...

Dragusia - co do wagi Florka to myślę, że aż o tyle szybciej się nie urodzi jak Ci powiedziano teraz - 8 luty - to chyba nawet nie będzie ciąża donoszona?
więc albo będzie ważył koło 4 kg przy urodzeniu albo przystopuje teraz. Coś dziwnie też z tymi pomiarami, że w ciągu kilku dni niby pół kilo mu przybyło. Nie ma co się przejmować to tylko przypuszczalne pomiary.
Mi moja gin nigdy nie mówi i przesunięciach terminów żeby nie wprowadzać chaosu. Trzymamy się od początku tego z OM.

Co do wózka - zamówiłam w sklepie u siebie w mieście bo wychodzi taniej niż na allegro! poza tym w razie "w" i jakiś napraw, usterek - to reklamacje na miejscu.

Kreska - mi się pojawiła ale tylko poniżej pępka i praktycznie niewidoczna

No i po świętach i weselu jestem tak objedzona, że mi guzik z płaszcza odpadł haha! muszę je w końcu przeszyć
----------------------------------------------------

Dziś biorę się za prasowanie ciuszków bo już dwie pralki na mnie czekają...
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.




Edytowane przez LiwkaO
Czas edycji: 2012-12-31 o 08:21
LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:30.