MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 12:37   #211
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Ale pędzicie
Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mamuśka XXL!

Jeju, ale wielka sie wydaję Kocham jednak swój brzuszek, hehe
29t4d
Super jest (;

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja przed porodem myślałam, że jakoś to będzie. Przeżyłam operację cięcia czaszki, gdzie odcinali mi nos, ściągali kawał skóry, wycinali szczękę etc. Było słabo, ale przeżyłam. Pomyślałam, że co to poród.
Teraz wiem, że co to cięcie czaszki - pikuś!!!!!!!
Ale zawsze na pocieszenie powiem, że ja to chyba naprawdę miałam ciężki poród i długi. Podobno statystycznie pierwszy w Polsce trwa 12 godzin. A tu dziewczyny 2 godziny dały radę. Ja niemal 16 więc się nie liczy.
O matyldo...
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja właśnie wczoraj o mojej torbie myslałam to musze wziasc taka wielka podrozna chyba ogromne podpaski, podklady, pudelko wkladek , reczniki, koszule itd masakra jak na tygodniowa wycieczke

dobra idę pozmywać czas najwyższy
Powodzenia

Ja w sumie mało muszę brać... ale już wiem ile za poród będę musiała dopłacić
Bo bez wskazań medycznych w szpitalu... normalnie powinien być domowy

I na dodatek ubezpieczenie potrąciło mi dwa razy premię i teraz czekam aż jedną zwrócą... ale się z tym nie spieszą...

No nic... trzeba by coś zjeść.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:38   #212
megi-megi
Zakorzenienie
 
Avatar megi-megi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 993
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to prawda, żeby do szpitala nie brać dla dzidzi jakiś najlepszych ciuszków, bo prawdopodobne jest,że mogą je pogubić, pomylić, wymienić z innymi dziećmi? Słyszałam,że lepiej wziąć jakieś gorsze ubranka.
Hmmm - no nie wiem.
Pewnie to zależy od organizacji pracy szpitala. U mnie jak mały się urodził, położne poprosiły o ubranka na ten pierwszy raz. Dałam i tyle. Ubrały. Później już sama go przebierałam w to, co miałam. Także u mnie nie było szansy coś pomieszać.
megi-megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:40   #213
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
Ja w sumie mało muszę brać... ale już wiem ile za poród będę musiała dopłacić
Bo bez wskazań medycznych w szpitalu... normalnie powinien być domowy
mogę zapytać ile ;>
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:40   #214
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja wyjeżdżałam bez mojego misia na delegacje - najdłużej nie widziałam go 3 dni. A jak wpadłam do domu, to niemal udusiłam tak tuliłam i całowałam.
Póki nie miałam dziecka, sama nie rozumiałam, o co chodzi z tą niechęcią zostawienia dziecka na kilka dni pod opieką kogoś. A teraz? Mam fiksum - dyrdum na jego punkcie.
ja myślę, że też będę świruską na tym punkcie... Jeśli teraz gdy mam koty na 2 dni zostawić to ryczeć mi się chce... to co będzie jak będzie dziecko?
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:41   #215
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
ja w te wakacje miałam takie rozstanie ze tż z Julką pojechali do babci na 2 dni bo on miał urlop i jak odjechali to ryczałam jak głupia dobrze że dopracy w dzień chodziłam bo bym zwariowała a tak też rozstań nie mieliśmy i to chyba będzie dla nas obu najcięższe do zniesienia
no ja też nie miałam dłuższych rozstań i jak byłam z ninką w ciąży to myślałam ,że nie przeżyję tych dwóch dni bez kuby ....ale nie było tak żle .... człowiek jest tak zaabsorbowany tą całą sytuacją z porodem ,że te 2 dni mijaja szybko ......
Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to prawda, żeby do szpitala nie brać dla dzidzi jakiś najlepszych ciuszków, bo prawdopodobne jest,że mogą je pogubić, pomylić, wymienić z innymi dziećmi? Słyszałam,że lepiej wziąć jakieś gorsze ubranka.
nie wiem u mnie w szpitalu zakładają maleństwu szpitalne koszulki - i swoich nie bardzo można dopiero na wyjście .
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:43   #216
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez mariolci Pokaż wiadomość
ja włąsnie sie zastanawiam jak to zrobic, bo jestem zameldowana na stary adres, mieszka tam tylko siora, a mieszkam gdzie indziej cąłkiem, a teraz jeszcze gdzie indziej bede mieszkać, takze chba w najblizsyzm zcasie bede sie pzremeldowywac bo potem zeby mały miał od razu meldunek tam gdzie bedziemy meiszkac
Mam podobnie. Też się zastanawiam, kiedy te formalności załatwić, bo pewnie zameldowanie w nowym lokum i przeprowadzka zbiegnie nam się z porodem

Cytat:
Napisane przez mooonis17 Pokaż wiadomość
Nic tylko się powiesić....


Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
ale jakby co mogę pomóc. akurat worda to mam w malym paluchu.
To ja mam pytanie. Wytłumacz mi działanie twardej spacji i niezostawianie spójników na końcu wersu Czy twarda spacja ma wpływ na ilość znaków na stronie?

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
ja właśnie wczoraj o mojej torbie myslałam to musze wziasc taka wielka podrozna chyba ogromne podpaski, podklady, pudelko wkladek , reczniki, koszule itd masakra jak na tygodniowa wycieczke

dobra idę pozmywać czas najwyższy
Nie ma co się śmiać. Podobno często dziewczyny biorą do szpitala walizeczki na kółkach...
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:45   #217
Agnjeska
Zadomowienie
 
Avatar Agnjeska
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 152
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
mogę zapytać ile ;>
Między 200 a 400 e ile dokładnie zależy od ubezpieczenia (a ja w tym roku zmieniałam i szczerze nie mam pojęcia ile wyjdzie)
No chyba że będzie potrzebna interwencja lekarska wtedy nic... ale jednak wolę żeby poszło gaładko.
__________________
23.11.2010 K.
02.02.2012 prawo jazdy

http://lb1f.lilypie.com/g6flp1.png

12.02.2013 Jasmine
Agnjeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 12:50   #218
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość

Nie ma co się śmiać. Podobno często dziewczyny biorą do szpitala walizeczki na kółkach...
to jest myśl
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:51   #219
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

po raz pierwszy ugotowalam zupe z soczewicy... mniam, pyszna wyszla

Cytat:
Napisane przez Agnjeska Pokaż wiadomość
ale już wiem ile za poród będę musiała dopłacić
Bo bez wskazań medycznych w szpitalu... normalnie powinien być domowy
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:53   #220
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Mam takie pytanie jeżeli karmiłabym butelką (oczywiście chcę piersią ale tak w razie "w") to mam w domu już butelki Aventu to czy mam karmić tylko tymi czy mogłabym jedna dokupić inną Tommee Tippee? Czy już będą miały inne smoczki i nie mieszać tak?
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 12:53   #221
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Takie coś też się może przydać:
http://allegro.pl/nowosc-przedluzacz...919060140.html
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 12:57   #222
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
w pracy na szczęście na co dzień pracowałam w excelu, ale raz w roku trzeba było napisać sprawozdanie dla biegłych, albo założenia do planu finansowego, no to wtedy klęłam na czym świat stoi (zresztą nie tylko ja, bo u nas cała ekipa excelowa była). Co ciekawe, samo pisanie szło w miarę, ale jak doszło do robienia spisu treści, to wtedy wychodziły piękne kwiatki
ja właśnie dlatego robię ręcznie a nie z automatu
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:03   #223
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Szalone jestescie z tym pisaniem!!!!


Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mamuśka XXL!

Jeju, ale wielka sie wydaję Kocham jednak swój brzuszek, hehe
29t4d
cudna jesteś

Cytat:
Napisane przez klementyna1 Pokaż wiadomość

Ja tez tak mam, połóżna w szkole rodzenia mnie tak uspokoiła, powiedziała jak rodzic, zeby nie bolało i z czego podczas porodu można korzystac, ze wcale sie nie boję...Ale na bank po zmienię zdanie-jak te, któe już rodziły. Grunt, to nie schizować

QRde musze przed tym szpitalem oprawic i oddac prace dyplomowe bo 19go obrona i szlag m,nie trafi!!! marginesy, lustrzane, dwustronnie, jednostronnie, wszystko mi sie przesuwa, przestawia, zmienia wrrrrrrrrrr! kij oddam tak jak mam, bo nie umiem, zeby było dobrze.... moze na cięzarna spojrzą przychylnym okiem...jade do xero, zawiezc zwolnienie i wypozyczyc z biblioteki cos miłego na szpital...wypadałoby sie ejszcze zameldowac w nowym domu, ale czy trzeba od razu zmienaic dokumenty? bo nie mam zdjęć... No i do pepco kupic wkłądki laktacyjne i nowy stanik, bo w domu chodze bez i zmieniam po 3 razy na dobe koszulki bo siara leci, stare biustonosze cisną, a w szpitalu chodzic z siarą na bluzce to siara;p!qrde i jeszcze snieg pada, 3majcie kciuki żebym szczesliwie objechała, bom marny kierowca! i wszystko załątwiła!
Ja też własnie jestem spokojna dzięki połoznym ze szkoły rodzenia.
Co do dokumentów ja już 2 rok jeżdzę na starym prawo jazdy! jakoś nie mam głowy do tego, żeby jechać i wymieniac. Ale dowód od razu wymieniłam po przeprowadzce.



Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość




a ja wczoraj wieczorem zamówiłam kilka rzeczy na allegro, i do szpitalnej torby i smoczki i butelki..
coraz częściej myślę o pakowaniu tej torby chociaż jeszcze 2 miesiące..
Ja planuje od następnego tyg. pakować torby. Torby już mam - biorę dwie mniejsze dla siebie i małej.

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
Ja przed porodem myślałam, że jakoś to będzie. Przeżyłam operację cięcia czaszki, gdzie odcinali mi nos, ściągali kawał skóry, wycinali szczękę etc. Było słabo, ale przeżyłam. Pomyślałam, że co to poród.
Teraz wiem, że co to cięcie czaszki - pikuś!!!!!!!
Ale zawsze na pocieszenie powiem, że ja to chyba naprawdę miałam ciężki poród i długi. Podobno statystycznie pierwszy w Polsce trwa 12 godzin. A tu dziewczyny 2 godziny dały radę. Ja niemal 16 więc się nie liczy.


Cytat:
Napisane przez joanna200 Pokaż wiadomość
mam to samo..

a takie pierdołki jak łapki niedrapki, 2 butelki TT, pojemniczki do mrożenia pokarmu, 2 smoczki TT uspokajające, zawieszkę do smoczka, patyczki do uszu dla bobasa, płatki kosmetyczne, wkładki laktacyjne, podkłady poporodowe Seni i bella mamma

http://allegro.pl/tommee-tippee-zawi...905188755.html
http://allegro.pl/tommee-tippee-smoc...905198867.html
http://allegro.pl/2xbutelka-260ml-to...897646644.html
http://allegro.pl/hit-lapki-niedrapk...897646576.html
Też stawiam na TT w butelkach, smoczkach...

Cytat:
Napisane przez mooonis17 Pokaż wiadomość
Cześć dziewuszki..
Wpadam do was poczytać i trochę sobie pochlipać przy kawceMój Tż wczoraj mi powiedział jak stoimy finansowo...właściwie to leżymy...po opłaceniu raty samochodu,kasy dla rodziców i zusu...nie zostaje nam nic.Zabraknie nam kasy na gaz/paliwo do samochodu i na rachunki za prąd,wodę i śmietniki.A najgorsze że ja bym chciała jakoś pomóc ale nie mogę.Od samego początku ciąży nie pracuję,bo nie mogę-mogłabym znów poronić.

Nic tylko się powiesić....


Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


no zamowiłam fotel wreszcie.
dziś jedziemy targować się o wozek. kupić materac i chyba pralke zamówić. już mam dosyć. a jak sobie przypomne ile mam jeszcze prac do szkoly do napisania to nic tylko
Brawo za fotelik!!!!
Współczuje Ci z tą szkołą! ja bym teraz nie mogła się nawet skupić na pisaniu prac
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:04   #224
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Mam podobnie. Też się zastanawiam, kiedy te formalności załatwić, bo pewnie zameldowanie w nowym lokum i przeprowadzka zbiegnie nam się z porodem







To ja mam pytanie. Wytłumacz mi działanie twardej spacji i niezostawianie spójników na końcu wersu Czy twarda spacja ma wpływ na ilość znaków na stronie?



Nie ma co się śmiać. Podobno często dziewczyny biorą do szpitala walizeczki na kółkach...
twarda spację stosuje sie własnie żeby spojniki nie zostały i wg mnie nie ma wpływu na ilosć znaków na stronie to jest tylko zeby się nie podzieliły wyrazy
ja to robię tak że piszę sobie tekst a potem jak mi okaże się że wiszą pojedyncze literki na końcu to dowalam twardą spację. nie stosuję za każdym w, z i spacji bo bym osiwiała. druga sprawa można tez zamiast tego jak dasz wyjustowany tekst zagęścić sobie wyrazy wtedy tez nie wiszą takie sierotki

zależy co potrzeba wiesz niektórym wiszące sierotki na końcu nie przeszkadzają

czy coś jeszcze mozna pomoc? bo rozumiem jak się robi twarda spację wiesz
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:08   #225
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Mariolci nie wiesz co trzeba mieć ze sobą na Rycerskiej dla maluszka? Bo w jednych szpitalach trzeba ciuszki, w innych nie itp i nie wiem jak tam jest?
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:13   #226
bmma
Zadomowienie
 
Avatar bmma
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kęty
Wiadomości: 1 905
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Witam
Pakujemy się już?
Podczytuję i też już dla siebie robię wyprawkę
__________________

Kinga 22-02-2013

Maciek 12-08-1997

bmma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:15   #227
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość

Ja planuje od następnego tyg. pakować torby. Torby już mam - biorę dwie mniejsze dla siebie i małej.
ja właśnie ostatnio się zastanawialam jaka torbę wziąć, bo mamy tylko walizki (ale to trochę dziwnie do szpitala) i ewentualnie mniejsze torby... I doszłam do wniosku że zrobie własnie tak jak Ty - spakuję dwie mniejsze torby... w jedną siebie, w drugą Gustawa
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:16   #228
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez bzinka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a to prawda, żeby do szpitala nie brać dla dzidzi jakiś najlepszych ciuszków, bo prawdopodobne jest,że mogą je pogubić, pomylić, wymienić z innymi dziećmi? Słyszałam,że lepiej wziąć jakieś gorsze ubranka.
u mnie w szpitalu wogóle nie trzeba mieć swoich ubranek bo dają szpitalne a co do dawania swoich to trzeba mówić jak biorą dziecko na ważenie ze to twoje ubranko ale i tak mogą przebrać wrzucic do brudów szpitalnych i ci nie oddają więc jak musisz mieć swoje ubranka to ja bym jakieś gorsze wzieła

Cytat:
Napisane przez monicca1989 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie jeżeli karmiłabym butelką (oczywiście chcę piersią ale tak w razie "w") to mam w domu już butelki Aventu to czy mam karmić tylko tymi czy mogłabym jedna dokupić inną Tommee Tippee? Czy już będą miały inne smoczki i nie mieszać tak?
mi sie wydaje ze mozesz dac jednego dnia z butelki aventu drugiego z TT no chyba że maluszek którejś nie bedzie akceptował

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Co do dokumentów ja już 2 rok jeżdzę na starym prawo jazdy! jakoś nie mam głowy do tego, żeby jechać i wymieniac. Ale dowód od razu wymieniłam po przeprowadzce.
ja już tak jeżdzę ponad 4 lata nie dość ze nazwisko inne to i adres zastanawiam sie wogóle czy to grozi jakąś karą w razie kontorli
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:18   #229
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość
Dziewczyny dajcie linka do koszul do karmienia co kupowałyście

I chcę kupić te majtki jednorazowe i np jest rozmiar 40 lub 42
i nie wiem który wybrać, bo nie ma podanych wymiarów.

majtki bierz mniejsze, one wszystkie (mam z trzech różnych firm) są makabrycznie wielkie.

koszule kupowałam te:
http://allegro.pl/koszula-nocna-ciaz...850762434.html
cena ok, jakościowo też są w porządku.
rozmiary mocno przekłamane, bierz jak największe - w biuście ciasnawe, rozmiar XL jest na mnie na styk, podobnie jak S z tchibo (ale tam znów wszystko duże )
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 13:19   #230
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez megi-megi Pokaż wiadomość
A teraz? Mam fiksum - dyrdum na jego punkcie.


Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Podobno często dziewczyny biorą do szpitala walizeczki na kółkach...
byłam na patologii i miałam walizkę na kółkach (wstydziłam się, ale w miękką torbę się nie zmieściłam a z reklamówkami ciut głupio). Na 5 osób 3 miały większe walizy niż ja. jedna porównywalną
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:22   #231
LiwkaO
Wtajemniczenie
 
Avatar LiwkaO
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2 028
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez strippi Pokaż wiadomość


Jedyny plus to że pożyczamy nosidełko od brata tż, bo ma w stanie idealnym i jego córcia (chrześnica mojego tż) ma już roczek i zmienili jej na normalny fotelik. Nie jest to cybex, a nosidełko do kompletu Tako, ale Julka też miała to nosidełko (tylko różowe i oddaliśmy dla tż siostry) i jakoś daliśmy radę. Niestety nie damy rady kupić nowego nosidełka i kupimy dopiero na 9kg -Cybexa 9-36kg.

No niestety, życie pisze różne scenariusze ehh :/ tylko smuci mnie, że akurat teraz, przed samym porodem:/
Ja też planuje kupić "lepszy" fotelik dopiero od 9 kg. Narazie wzięłam ten co jest w zestawie z wózkiem. Pytałam babki czy nie lepiej wziąc odrazu jakis ful wypas to doradzała mi własnie, że lepiej zainwestowac w lepszy od 9 kg z iso fixem a teraz brac ten "wózkowy" bo też przeszedł wszystkie testy i ma atesty więc szkoda przepłacać no chyba, że nie mam co z pieniędzmi robić

Cytat:
Napisane przez Mokka_83 Pokaż wiadomość
ja właśnie ostatnio się zastanawialam jaka torbę wziąć, bo mamy tylko walizki (ale to trochę dziwnie do szpitala) i ewentualnie mniejsze torby... I doszłam do wniosku że zrobie własnie tak jak Ty - spakuję dwie mniejsze torby... w jedną siebie, w drugą Gustawa
Myślę, że to praktyczniejsze rozwiązanie niż później grzebać w dużej torbie i szukać czegoś dla maluszka co jest np na samym dnie.

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość

ja już tak jeżdzę ponad 4 lata nie dość ze nazwisko inne to i adres zastanawiam sie wogóle czy to grozi jakąś karą w razie kontorli
Też się zastanawiałam, ale na szczęście nie miałam kontroli po ślubie
__________________
"Rączki malutkie, ale chwycą Cię za serce.
Na zawsze."
Moje 55 cm szczęścia...
Michalinka - ur. 12.02.2013r.



LiwkaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:25   #232
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość



byłam na patologii i miałam walizkę na kółkach (wstydziłam się, ale w miękką torbę się nie zmieściłam a z reklamówkami ciut głupio). Na 5 osób 3 miały większe walizy niż ja. jedna porównywalną
a ja wezmę taką na kólkach dużą jak mam się denerwować że czegos zapomniałam albo brakuje to niech się smieją ze jak na wczasy.

poza tym zrobiłam stado zrazów z mielonego
jeszcze sosik do tego kasza i mizeria
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:26   #233
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Ptaszysko, a czy twardą spację trzeba stawiać sobie w każdym wersie, gdzie zostają spójniki na końcu, czy da się to robić automatycznie (jakieś odgórne ustawienie)?
Ja na szczęście miałam promotorów, którzy aż w takie szczegóły, jak spójniki na końcu wersu, się nie zagłębiali, ale moja koleżanka ma problem.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:27   #234
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez LiwkaO Pokaż wiadomość
Ja też planuje kupić "lepszy" fotelik dopiero od 9 kg. Narazie wzięłam ten co jest w zestawie z wózkiem. Pytałam babki czy nie lepiej wziąc odrazu jakis ful wypas to doradzała mi własnie, że lepiej zainwestowac w lepszy od 9 kg z iso fixem a teraz brac ten "wózkowy" bo też przeszedł wszystkie testy i ma atesty więc szkoda przepłacać no chyba, że nie mam co z pieniędzmi robić



Myślę, że to praktyczniejsze rozwiązanie niż później grzebać w dużej torbie i szukać czegoś dla maluszka co jest np na samym dnie.



Też się zastanawiałam, ale na szczęście nie miałam kontroli po ślubie
jak sie trafi na złosliwca to pewnie tak. bo w świetle prawa dokument traci ważność po zmianie danych.
__________________
25.02.2010
25.04.2010.
25.10.2010. zaręczyny
15.10. 2011.
21.02.2013. Natalka 31 tc. 1190 g 40 cm

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hhaev4h7a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cdf9h7pw9dmdz.png

http://s10.suwaczek.com/20111015650114.png
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:27   #235
monicca1989
Zakorzenienie
 
Avatar monicca1989
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 644
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Dziewczyny zmierzyłam 2 raz cukier godzinę po obiedzie (brązowy ryż, filet, brokuły) i znów wyszło mi 70 to chyba nie możliwe aby drugi raz po innym jedzeniu wyszedł mi taki wynik tym bardziej 2 razy równe 70. Może ten glukometr jest zepsuty
monicca1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:27   #236
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
u mnie w szpitalu wogóle nie trzeba mieć swoich ubranek bo dają szpitalne a co do dawania swoich to trzeba mówić jak biorą dziecko na ważenie ze to twoje ubranko ale i tak mogą przebrać wrzucic do brudów szpitalnych i ci nie oddają więc jak musisz mieć swoje ubranka to ja bym jakieś gorsze wzieła
nam tez położna na szkole rodzenia mówila żeby wziąc gorsze... Ale od razu dodała, że to nie osnacza że jakieś poniszczone Tylko po prostu jesli mamy zakupione ciuszki z pepco i np. z cocodrillo, to wziąć te z pepco


A mam do Was pytanie z innej beczki - miała któraś z Was do zrobienia badania o nazwie Alat albo Bilirubina? To się robi z krwi? I jaki koszt mniej więcej?
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:30   #237
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
poza tym zrobiłam stado zrazów z mielonego
jeszcze sosik do tego kasza i mizeria
ale pyszności....

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ja na szczęście miałam promotorów, którzy aż w takie szczegóły, jak spójniki na końcu wersu, się nie zagłębiali, ale moja koleżanka ma problem.
mój miał świra na tym punkcie. Edytora tekstu w oku. Wszystko mi wyłapywał i uwagi pisał w tajnym języku korekty (te znaczki mi się po nocach śnią). Jestem mu za to bardzo wdzięczna. Dużo mi to w życiu pomogło choć upierdliwe było strasznie.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:36   #238
Chanel_Coco
Raczkowanie
 
Avatar Chanel_Coco
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: T
Wiadomości: 443
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Malpka piękne zdjęcia, córcia przeurocza modeleczka. Ślicznie wyglądasz. Zazdroszcze wzrostu, bo ja z tych nisko piennych.

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
no to macie i mnie +12 kg napewno a pewnie i więcej bo wagi w domu nie mam a biorę wagę z wizyty która byłą 2,5 tyg przed fotką oczywiście ja z tych mało fotogenicznych
12kg?? Gdzie?? Chyba za choinką schowałaś

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Chanel, jak sylwester się udał? Dużo osób w końcu gościłaś?
W rezultacie, nie zrobiliśmy wogóle sylwestra. Zaproponowałam i długo nie mogłam się doczekać od ludzi jednoznacznej odpowiedzi. Mieli milion problemów, bo to nie wiedzą z kim dzieci zostawić, to nie wiedzą czy wyzdrowieją, to się pochorowali co dopiero, to się im nie chce przebierać itp bla bla bla. Wkońcu w wigilie dałam ostateczny termin, albo tak albo nie i wynikało z tego że garstka się na 100% określiła. Więc zadecydowałam, że nie to nie, nic na siłe, ja chciałam dobrze. Odwołałam wszystko, bo powiedziałam że nie będe czekać do 30 grudnia aż się szanowne państwo określi. Bo nie znoszę pośpiechu...
I w rezultacie wylądowaliśmy na sympatycznej domówce u szwagra z przyjaciółmi z którymi spędzamy każdą wolną chwilę. Było lepiej niż się spodziewałam. Także ogólnie pozytywnie się to wszystko skończyło. A ja może za rok znowu zdecyduję się zrobić takiego sylwestra jak zrobiłam w zeszłym roku...o ile będzie mi się chciało to wszystko organizować i towarzystwo będzie bardziej określone niż w tym roku.

Cytat:
Napisane przez czarny flamaster Pokaż wiadomość
Mamuśka XXL!

Jeju, ale wielka sie wydaję Kocham jednak swój brzuszek, hehe
29t4d
Ślicznie Naprawdę pięknie wyglądasz z tym brzuszkiem

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Takie coś też się może przydać:
http://allegro.pl/nowosc-przedluzacz...919060140.html
O jakie fajne Nie wiedziałąm że takie coś istnieje wogóle.

Cytat:
Napisane przez bmma Pokaż wiadomość
Witam
Pakujemy się już?
Podczytuję i też już dla siebie robię wyprawkę
Już??? Nie straszcie, że poważnie się już pakujecie...bo ja jestem w lesie z kompletowaniem wyprawki...

Dziś byłam się pytać o sesję z brzuszkiem u zaprzyjaźnionego fotografa. I za 12 wywołanych zdjęć w form 13x18 powiedzieli mi 150 zł. Plus płytka z tymi 12stoma zdj. Za 20 zdj ok 200zł.
Myślicie że to dobra cena?? Bo w sumie to nie wiem...
Mam też koleżankę co robi takie foty, ona powiedziała mi 200 zł tylko ja mądra nie zapytałam za ile zdjęć, ale podejrzewam że pewnie więcej niż 20. Sama nie wiem na kogo się zdecydować?

A jeszcze odnośnie butelek. Bo widzę że dziś to na topie. To dwie na początek wystarczą?? Ja wstępnie sobie umyślałam z TT antykolkowe z rurką jedna 150 ml druga 260?? Dobry mam tok myślenia??

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Jak któraś zbiera punkty payback to jest tam fajny zestwa startowy z aventu, koleżanka ma i poleca.
https://www.payback.pl/pb/id/27528/index.html
Mi akurat sporo punktów brakuje...
__________________
30.06.2011 --> dwie kreseczki
1.03.2013 --> tp
7.03.2013 --> KSAWERY
Chanel_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:37   #239
Mokka_83
Wtajemniczenie
 
Avatar Mokka_83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: duży pokój
Wiadomości: 2 154
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość
Dziś byłam się pytać o sesję z brzuszkiem u zaprzyjaźnionego fotografa. I za 12 wywołanych zdjęć w form 13x18 powiedzieli mi 150 zł. Plus płytka z tymi 12stoma zdj. Za 20 zdj ok 200zł.
Myślicie że to dobra cena?? Bo w sumie to nie wiem...
Mam też koleżankę co robi takie foty, ona powiedziała mi 200 zł tylko ja mądra nie zapytałam za ile zdjęć, ale podejrzewam że pewnie więcej niż 20. Sama nie wiem na kogo się zdecydować?

A jeszcze odnośnie butelek. Bo widzę że dziś to na topie. To dwie na początek wystarczą?? Ja wstępnie sobie umyślałam z TT antykolkowe z rurką jedna 150 ml druga 260?? Dobry mam tok myślenia??
moim zdaniem niezła cena Gdybym w takiej u profesjonalnego fotografa znalazła to bym się zdecydowała
__________________
Leonek
Mokka_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:43   #240
bzinka
Zadomowienie
 
Avatar bzinka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Wiadomości: 1 733
Dot.: MAMUSIE MARZEC i KWIECIEŃ 2013cz. V

Cytat:
Napisane przez Chanel_Coco Pokaż wiadomość

[/COLOR]Jak któraś zbiera punkty payback to jest tam fajny zestwa startowy z aventu, koleżanka ma i poleca.
https://www.payback.pl/pb/id/27528/index.html
Mi akurat sporo punktów brakuje...
Ja je zamówiłam właśnie z PayBack i ten termometr beurer (wrzucam fotę).

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
a ja wezmę taką na kólkach dużą jak mam się denerwować że czegos zapomniałam albo brakuje to niech się smieją ze jak na wczasy.
Hehe ja chyba tez wezmę walizkę, jak do hotelu na wczasy wydaje mi się, że będzie wygodniejsza niż miękka torba.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 72247202.jpg (260,8 KB, 35 załadowań)
__________________
Nasza kochana córeczka Hania
04.04.2013

Mój BLOG, zapraszam http://blogagimamy.blogspot.com/

Edytowane przez bzinka
Czas edycji: 2013-01-07 o 13:44
bzinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.