Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 11:37   #3451
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
witam serdecznie.
skuszona wysmienitymi opiniami o serum z vitamina c z biochemii urody, chcialam takowe nabyc, jednak nie wysylaja za granice.
poszukujac jakowes alternatywy natknelam sie na to:

http://cgi.ebay.co.uk/30ml-10-Vitami...634e024b9#shId

sprzedawca prowadzi sklep z kosmetykami.
co o tym sadzicie, moze ktos mial stycznosc z tymi kosmetykami?
czy to co napisal sprzedawca jest wiarygodne, czy tylko wciskanie kitu. wiem opinie, na ogol pozytywne, ale jakos pewnosci nie mam

moze ktos wie?
Ja od BU przesyłkę tutaj otrzymałam, ale musiałam za nią zapłacić prawie 60zł. Mało opłacalne, towar był warty zaledwie dwa razy więcej. Teraz zamawiam na mazidłach, proszę o przesyłkę na adres polski i ktoś przesyła mi ją tutaj. Nie zamawiam hydrolatów itp, jeśli coś w butelkach szklanych to tych o poj 10ml, najmniejszych, są zabezpieczone tekturką, reszta jest w zabezpieczonych pojemniczkach plastikowych. Jak dotąd nic złego się nie stało, przesyłka w zabezpieczonej kopercie z bąbelkami, oczywiście towar przed wsadzeniem do koperty jest zapakowany w torebkę, żeby nic po kopercie nie latało. Kupując na mazidłach mam dużo większą pojemność półproduktów niż w gotowym zestawie na BU, na dłużej starczają.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 10:07   #3452
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziewczyny, pod koniec listopada lece po raz pierwszy do Londynu. Jakie kosmetyki warto kupic - lista 3 najlepszych waszym zdaniem!
Kiedys bylam bardzo zadowolona z kremy marki Elemis Pro collagen (kupilam w bezclowym sklepie na statku), ale teraz jak zobaczylam ceny to prawie zemdlalam, musialam wczesniej trafic na swietna promocje.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 16:22   #3453
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

proponuję:
1. odżywkę do włosów Aussie 3 Minute Miracle
2.balsam do ciała Palmers Cocoa Butter
__________________
http://www.aspoleczna.pl
Mój blog

http://www.angtest.pl
Testy z angielskiego!

http://wojnowski.net.pl
Blog o Wordpresie
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 22:30   #3454
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

nr.3 BIO-OIL najwieksza butelke-aby starczyla na dluzej
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-08, 22:49   #3455
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
nr.3 BIO-OIL najwieksza butelke-aby starczyla na dluzej
W superdrugu jest teraz zdaje sie promocja.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 02:10   #3456
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

do czego jest ten bio-oil i ile kosztuje?

ja z koleji lubię balsamy do ciała Palmers-najlepsze dla mojej suchej skóry (muszę zamówić na Allegro zapas)
ale nigdy nie stosowałam nic do twarzy z tej firmy

EDIT: znalazłam ten bio-oil w necie, orientujecie się jaka jest cena w UK? czy opłaca się kupić na Allegro?
i jeszcze jedno, jaka jest cena balsamów Palmersa w UK, bo już nie pamietam, zaopatrzyłam sie kiedyś w kilka butelek, ale to dawno było ( teraz musze zamówić z All)
[ja mam te CocoaButter for dry skin, stretch marks, kilka różnych opakować i jeden ulubiony na lato z filtrem 15 ]
MOŻE WIECIE O AKTUALNYCH PROMOCJACH W SKLEPACH (chodzi mi o bio-oil lub Palmers)

-co myślicie o szamponach TRESemme? (duże pojemności i chyba cenowo przystepne)

Edytowane przez Karlain
Czas edycji: 2009-11-09 o 02:30
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 06:42   #3457
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Palmersa produkty sa teraz kolo £5 sztuka. Co do tresseme to szampon, jak dla mnie, zadna rewelacja. Podobal mi sie ich heat defensing spray.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 10:18   #3458
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
do czego jest ten bio-oil i ile kosztuje?

ja z koleji lubię balsamy do ciała Palmers-najlepsze dla mojej suchej skóry (muszę zamówić na Allegro zapas)
ale nigdy nie stosowałam nic do twarzy z tej firmy

EDIT: znalazłam ten bio-oil w necie, orientujecie się jaka jest cena w UK? czy opłaca się kupić na Allegro?
i jeszcze jedno, jaka jest cena balsamów Palmersa w UK, bo już nie pamietam, zaopatrzyłam sie kiedyś w kilka butelek, ale to dawno było ( teraz musze zamówić z All)
[ja mam te CocoaButter for dry skin, stretch marks, kilka różnych opakować i jeden ulubiony na lato z filtrem 15 ]
MOŻE WIECIE O AKTUALNYCH PROMOCJACH W SKLEPACH (chodzi mi o bio-oil lub Palmers)

-co myślicie o szamponach TRESemme? (duże pojemności i chyba cenowo przystepne)
nic prostszego jak wejsc na stronki http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...chTerm=bio+oil rowniez http://www.superdrug.com/bin/venda?e...search=bio-oil rowniez znajdziesz tam info o produktach palmers wystarczy wpisac nazwe w search i wszystko jasne

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aaliyah Pokaż wiadomość
W superdrugu jest teraz zdaje sie promocja.
jestes na czasie racja ceny obecnie nizsze niz w bootsie
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY

Edytowane przez agus79
Czas edycji: 2009-11-09 o 10:17
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:02   #3459
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez agus79 Pokaż wiadomość
nic prostszego jak wejsc na stronki http://www.boots.com/webapp/wcs/stor...chTerm=bio+oil rowniez http://www.superdrug.com/bin/venda?e...search=bio-oil rowniez znajdziesz tam info o produktach palmers wystarczy wpisac nazwe w search i wszystko jasne

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------


jestes na czasie racja ceny obecnie nizsze niz w bootsie
bardzo Ci dziękuję fajnie, że można wejść na stronki tych sklepów
(ja zazwyczaj proszę kogoś kto wraca z Anglii o kupno kilku rzeczy, nie wiedziałam, że mozna wszytsko na necie sprwdzić)
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 12:12   #3460
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
bardzo Ci dziękuję fajnie, że można wejść na stronki tych sklepów
(ja zazwyczaj proszę kogoś kto wraca z Anglii o kupno kilku rzeczy, nie wiedziałam, że mozna wszytsko na necie sprwdzić)
a prosze bardzo
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:43   #3461
Karlain
Rozeznanie
 
Avatar Karlain
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 950
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

no i zamówiłam z Allegro Palmers'a
szkoda, że taki mały asortyment, chciałabym wypróbować ich kremy do twarzy i te balsamy do ust, w szczególności ten wiśniowo-czekoladowy
BIO-oil na razie sobie odpuściłam, może ktoś mi przywiezie za jakiś czas ( wypróbuje skoro polecacie)
Karlain jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-10, 19:15   #3462
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Hej Babeczki

Smiesznie to zabrzmi moze, ale w Sainsbury'm do podpasek bodyform dolaczony jest blyszczyk Jemmy kid))piekne 2 kolorki )

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Jestem wizaystka, wiec polece na pewno :
1. Barry M sypkie cienie i brokaciki, swietne na mokro, piekne kolorki i smialo mozna porownac do Maca
2. Simple - tanie, dla alefgikow, naturalne kosmetyki do twarzy dostepne w Superdragu, Bootsie itp
3. John Frieda szampony i odzywki do kazdego koloru wloskow, do roznych odcieni blondu i brazu, smialo mozna postawic je obok typowych fryzjerskich marek.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 19:25   #3463
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anialobo Pokaż wiadomość
Hej Babeczki

Smiesznie to zabrzmi moze, ale w Sainsbury'm do podpasek bodyform dolaczony jest blyszczyk Jemmy kid))piekne 2 kolorki )

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Jestem wizaystka, wiec polece na pewno :
1. Barry M sypkie cienie i brokaciki, swietne na mokro, piekne kolorki i smialo mozna porownac do Maca
2. Simple - tanie, dla alefgikow, naturalne kosmetyki do twarzy dostepne w Superdragu, Bootsie itp
3. John Frieda szampony i odzywki do kazdego koloru wloskow, do roznych odcieni blondu i brazu, smialo mozna postawic je obok typowych fryzjerskich marek.
nic nie brzmi smiesznie kiedy daja darmowe prezenty ale ja niestety nie skozystam bo bodyform nie lubie i nie jestem maniaczka ani fanka kolorowki do ust niestety....ale to nie znaczy ze nie jestem kobieta a ja musze zbierac kase i na nastepne zakupy biore moja osobista wizazystke-czyli Ciebie
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 20:43   #3464
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

I ja polecam marke Simple. Ostatni galy mi spuchly od kremu pod oczy Ziaji i Simple mi pomogl. Teraz go ciagle uzywam. Do tego po wyzej wymienianej Ziaji lzawily mi strasznie oczy. Jak i z reszta przy wielu kosmetykach. A Simple sie dobrze sprawdza i juz nie 'placze'.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 23:46   #3465
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Piwusia5 juz odpowiadam Ci na pytania, bo dzis testowalam zakupione cienie. Kolorki sa intensywne (raczej nie do codziennego makijazu tzn zalezy kto co lubi - ja wole "naturalny" makijaz). Cienie trzymaja sie na oczkach (moze troszke ta ich "pierwsza intensywnosc" tuz po pomalowaniu oka wyparowala na koniec dnia - tak mi sie zdawalo, choc kolezanki mowily, ze cienie sie trzymaja i same polecialy po paletki do boots'a),nie szczypaly po nich oczy i makijaz nie byl po kilku godzinach taki hmmm.... nie wiem jak to okreslic - rozmazany, rozmyty - mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi. Podsumowujac jestem zadowolona z cieni.
Brzmi ciekawie dziękuje za wyczerpujące inf.

Zdecyduje się chyba (jednak) na Bourjois smoky eyes

Chaos_Girl Ja chyba dziwna jestem bo mnie krem pod oczy Simple podrażnił Oczy mi strasznie łzawiły, skóra piekła i się zaczerwieniła a górna powieka momentalnie spuchła. Pisze o tym kremie http://www.boots.com/en/Simple-Kind-...lm-15ml_53079/
Kiedyś miałam ich żel do mycia twarzy i efekt był taki że skóra w miejscach z prycholami (broda) bardzo mnie piekła a nawet nazwała bym to parzeniem (2 prychole na krzyż ale rozdrapane)
__________________
juz mnie tu nie ma

Edytowane przez piwusia5
Czas edycji: 2009-11-10 o 23:51
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 06:55   #3466
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja wlasnie taki krem mam i dla mnie jest dobry.
Ja czasem kupuje kosmetyki do cery wrazliwej i takie mnie podrazniaja, wiec nie tylko Ty jestes dziwna Akurat ten kremik mi podpasowal.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 08:38   #3467
agus79
Wtajemniczenie
 
Avatar agus79
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: 二楼的烤肉
Wiadomości: 2 077
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez piwusia5 Pokaż wiadomość
Brzmi ciekawie dziękuje za wyczerpujące inf.

Zdecyduje się chyba (jednak) na Bourjois smoky eyes

Chaos_Girl Ja chyba dziwna jestem bo mnie krem pod oczy Simple podrażnił Oczy mi strasznie łzawiły, skóra piekła i się zaczerwieniła a górna powieka momentalnie spuchła. Pisze o tym kremie http://www.boots.com/en/Simple-Kind-...lm-15ml_53079/
Kiedyś miałam ich żel do mycia twarzy i efekt był taki że skóra w miejscach z prycholami (broda) bardzo mnie piekła a nawet nazwała bym to parzeniem (2 prychole na krzyż ale rozdrapane)
no to i ja sie podpisze mam peeling z Simple i na KWC dostal odemnie bodajze 3-czke i nie jestem osobiscie zafascynowana marka Simple i nie wyprobuje juz zadnego kosmetyku w/w marki ale tak to jest dla kazdego cos innego
__________________
POSIADAM ZA***ISTY UROK OSOBISTY
agus79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:29   #3468
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Mi tez do fascynacji daleko. Jak dotad posiadam ich jeden krem i zdaje sie, kiedys mialam jakis zel pod prysznic. Niestety nie pamietam, dobry byl, czy tez nie...
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-11, 22:56   #3469
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja też się dopiszę do waszej dezaprobaty dla Simple. Miałam z tej serii: chusteczki do demakijażu, krem (ale nie pamiętam jaki), że do mycia buźki... i coś jeszcze, ale nie pamiętam - nic mnie na szczęście nie zapchało, ale zero zachwytu i jakoś tak czułam, że moja cera "krzyczy nie" dla tej serii. Z kolei koleżanka jest zachwycona tymi kosmetyki i zawsze za jej namową daję się na coś skusić. Jak się zawiodę mówię, nigdy więcej, ale jak słyszę te jej zachwyty, same achy i ochy, to znów kupuję. Może nie cała seria jest taka "be" i kiedyś trafię na jakiś produkt do którego będę wzdychać?
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-12, 13:17   #3470
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Judysia Pokaż wiadomość
Ja też się dopiszę do waszej dezaprobaty dla Simple. Miałam z tej serii: chusteczki do demakijażu, krem (ale nie pamiętam jaki), że do mycia buźki... i coś jeszcze, ale nie pamiętam - nic mnie na szczęście nie zapchało, ale zero zachwytu i jakoś tak czułam, że moja cera "krzyczy nie" dla tej serii. Z kolei koleżanka jest zachwycona tymi kosmetyki i zawsze za jej namową daję się na coś skusić. Jak się zawiodę mówię, nigdy więcej, ale jak słyszę te jej zachwyty, same achy i ochy, to znów kupuję. Może nie cała seria jest taka "be" i kiedyś trafię na jakiś produkt do którego będę wzdychać?
Też nie znalazłam nic fajnego w kosmetykach Simple. Albo zapychają albo kompletnie nic nie robią. Dawno temu był cudny samoopalacz do twarzy tej firmy, który na opakowaniu miał napisane, że nie zapycha porów i faktycznie nie zapychał (co jest rzadkością u kosmetyków podobnych cenowo) ale odkąd go nie ma naprawdę trudno mi znaleźć coś ciekawego wśród Simple.
Nie polecam też kosmetyków John Frieda, dużo lepiej zainwestować w Tresemme, zadbają o włosy a nie tylko o ich wizualny wygląd.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 13:45   #3471
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Też nie znalazłam nic fajnego w kosmetykach Simple. Albo zapychają albo kompletnie nic nie robią. Dawno temu był cudny samoopalacz do twarzy tej firmy, który na opakowaniu miał napisane, że nie zapycha porów i faktycznie nie zapychał (co jest rzadkością u kosmetyków podobnych cenowo) ale odkąd go nie ma naprawdę trudno mi znaleźć coś ciekawego wśród Simple.
Nie polecam też kosmetyków John Frieda, dużo lepiej zainwestować w Tresemme, zadbają o włosy a nie tylko o ich wizualny wygląd.
Pamietam, ze simple mialo swietny samoopalacz do twarzy do jasnej cery. Dawal bardzo naturalny, delikatny efekt i nie byl tlusty.

Co do kosmetykow John Frieda to tu sie akurat nie zgodze bo uwazam, ze sa swietne i bardzo dobrze pielegnuja wlosy. Uzywam serii dla brunetek i zawsze jak zdradze Friede dla innej marki to potem zaluje i nastepnym razem kupuje znowu Friede.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:05   #3472
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja rowniez polecam Johna Friede. Swietny krem do prostowania, maseczke do splukania, fioletowe serum frizz-ease szczegolnie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 00:59   #3473
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Moja koleżanka która teraz mieszka w Polsce ale mieszkała 4 lata w UK "szaleje" na punkcie Simple. Raz na pół roku wysyłam jej paczkę z tymi kosmetykami, teraz na święta jej "to" wioze. Ja nie wiem co Ona w tym widzi.

agus79 z simple tak już jest, jedni lubią, inni nie. Mnie osobiście odrzuca zapach. Ha ha no niby bez zapachowe ale jak dla mnie to one plastikiem trącą


Z Tresemme mogę z czystym sercem polecić spray wygładzający. Włosy mam proste ale niesforne a po nim są miękkie, gładki, lśniące , i pięknie się układają. Już nie wspomne że chroni on kłaki przed niepożądanymi skótkami suszenia i prasowania. Nie obciąża włosów i jest bardzo wydajny (małą buteleczkę mam już 4 miesiąc) Polecam

Jeśli chodzi o szampony mój faworyt to marka Charles Worthington. Kazdy znajdzie coś dla siebie w ich bogatym asortymencie. Są dostępne praktycznie wszędzie. Dla mnie fajne jest też to że można kupić małe opakowanie by wypróbować czy kosmetyk nam "podchodzi". Nie są drogie, do codziennego używania w sam raz.
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-16, 02:16   #3474
phannaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: liverpool
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

A ja chcialam dac "cynka" ze przy zakupie w Bootsie za jakas tam kwote (u mnie to bylo £15) daja voucher o wartosci £5 na przeciwzmarszczowe proukty Loreal, Olay, Nivea, Roc itd
phannaanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 20:56   #3475
emciu
Wtajemniczenie
 
Avatar emciu
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 266
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez phannaanna Pokaż wiadomość
A ja chcialam dac "cynka" ze przy zakupie w Bootsie za jakas tam kwote (u mnie to bylo £15) daja voucher o wartosci £5 na przeciwzmarszczowe proukty Loreal, Olay, Nivea, Roc itd
ojj... ja kocham robic zakupy w bootsie Nie drogi sklep kosmetyczny i maja tam niemal wszystko
emciu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-19, 22:10   #3476
Natalica
Raczkowanie
 
Avatar Natalica
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 128
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hej,
tak się zastanawiam,bo w końcu zbliżają się święta, zwrot podatku w końcu dotarł więc dzień w dzień biegam po necie i szleję od tych świątecznych promocji. mam takie pytanie w co opłaca się zainwestować żeby posłużyło i żeby dawało naprawdę rewelacyjny efekt? głównie chodzi mi kosmetyki pielęnacyjne i całą kolorówke ( szczególnie podkład, puder,roż , pędzlek do pudru - który???). na liście mam już standardowo palmersa, krem do twarzy botanicsa sensitive, neutrogene,chyba double wear lauder,...co jeszcze?
Aha i jeszcze jedno czy mi się wydaje czy pefrumy wcale nei są tańsze niż w Polsce?

p.s. mam suchą skórę....

a może coś spoza kosmetyków warte jest uwagi
__________________
Natalica
Natalica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 00:08   #3477
piwusia5
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: .
Wiadomości: 787
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Natalica Pokaż wiadomość
hej,
tak się zastanawiam,bo w końcu zbliżają się święta, zwrot podatku w końcu dotarł więc dzień w dzień biegam po necie i szleję od tych świątecznych promocji. mam takie pytanie w co opłaca się zainwestować żeby posłużyło i żeby dawało naprawdę rewelacyjny efekt? głównie chodzi mi kosmetyki pielęnacyjne i całą kolorówke ( szczególnie podkład, puder,roż , pędzlek do pudru - który???). na liście mam już standardowo palmersa, krem do twarzy botanicsa sensitive, neutrogene,chyba double wear lauder,...co jeszcze?
Aha i jeszcze jedno czy mi się wydaje czy pefrumy wcale nei są tańsze niż w Polsce?

p.s. mam suchą skórę....

a może coś spoza kosmetyków warte jest uwagi
Rozumie że mieszkasz w PL a zakupki robisz w UK ?? Ja kolorówki nie polecę bo się za bardzo nie znam ale kosmetyki do pielęgnacji The Body Shop z całego serca polecam. Mają piękne naturalne zapachy. Np masełko do ciała o zapachu czereśni pachnie jak dżem czereśniowy Identycznie, nie chemicznie. Jeśli chodzi o działanie to też nie narzekam nawilża nieźle i jest dość wydajne. Oprócz masełek polecam też scruby do ciała. Ja mam malinowy, wcześniej miałam mango i też byłam zadowolona

Perfumy czy są tańsze... jak się trafi to są Dużej różnicy nie ma. Za to szybcie są na rynku wszelkie nowości

Spoza kosmetyków .... ciuszki i sprzęt elektroniczny (palmtopy szczególnie)
__________________
juz mnie tu nie ma
piwusia5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 10:27   #3478
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie
 
Avatar dorotka z krainy ozz
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: skąd inąd, czyli zróżnąd
Wiadomości: 116
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Miłe Wizażanki, właśnie spędzam weekend na wyspach i oczywiście szykuję się na jakieś skromne zakupy kosmetyczne
Póki co mam na liście odżywkę i szampon John Frieda do brązowych włosów, balsam do ust Burt's Bees oraz zastanawiam się nad czymś z serii Botanics. Tu moje pytanie, czy która z Was używała może Botanics Sensitive Oil Free Moisturiser? Będę wdzięczna za wszelkie opinie
dorotka z krainy ozz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 20:45   #3479
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Na zakupy to ja bym radzila wybrac sie po swietach. Beda takie wyprzedaze ze mozg sie lasuje
Zestawy kosmetykow bedzie mozna kupic za pol ceny albo i jeszcze taniej.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-21, 21:36   #3480
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Ja mysle, ze krotko przed samymi swietami juz sie wyprzedaze zaczna. Do tego juz malo ludzi lata po sklepach i mozna w spokoju zrobic zakupy.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.