Jak uszyć bluzeczki na lato? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-06, 15:06   #61
mo0oniczka
Rozeznanie
 
Avatar mo0oniczka
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 569
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

ta niebieska jest bardzo fajniutka, podobaja mi sie te cekinki sama sie zastanawiam nad ich kupnem tylko ejscze nie wiem do jakiej bluzki przyczepie szyc to ja nei umie ale moze cos tam wyjdzie
mo0oniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 15:17   #62
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

Asia napisał(a):
>
> Wklejam moje bluzeczki(mam jeszcze pare,jak zrobie zdjęcia to tez wkleje


O rany REWELACYJNE!
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 16:07   #63
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

Najwięcej to mam wkrojów bluzek klasycznych - zarówno z zaszewkami, jak i takie bardziej koszulowe, znalazłam też jakieś wiązane w pasie, a i te topy z nowego numeru "Szycie krok po kroku". Kurzce wydawało mi się, że przerabia się z wykroju bluzki podstawowej - widać znowu się myliłam

Oj wiem, że was męczę - ale w podobnych bluzkach zakochałam się jak tylko je zobaczyłam ( w serialu ) i raczej nie mam nadziei na spotkanie takich cudów w polskich sklepach Stąd moja mania nauczenia się szycia bez wykrojów

Z tym zamkiem też mi się tak wydawało Bo mały biust to raczej nie u mnie

Wiem, że Was męczę Ale jak już opanuję podstawy - to potem zluzuję (troszkę ) Na szczęście wykroje spodni wyglądają na łatwe do przeróbek to odetchniecie ode mnie

Bardzo gigantyczny
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 16:11   #64
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

Asia

Szczerze to Ci powiem, że Ci nie wierzę W to, że jesteś "początkująca"

Dwie pierwsze podobają mi się najbardziej
To ja chcę jeszcze bardziej się tego wszystkiego nauczyć i też będę takie cudeńka robić
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 17:00   #65
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

To powiedz jeszcze, czy chcesz, żeby dół był luźniejszy, taki bardziej rozkloszowany jak w tej bez rękawów? Czy raczej przylegający? Co prawda to sprawa marginalna, ale tak jakos wolę wiedzieć? Przy dekolcie tak troszkę portfelowo założone, czy nie?
A materiał już masz?
Może jutro spróbuję coś napisać (jesli nikt mnie nie wyręczy), bo dziś czuję się intelektualnie zgnębiona i nie dam rady.
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 18:12   #66
lucille
Wtajemniczenie
 
Avatar lucille
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 559
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

elimaj napisał(a):
> To powiedz jeszcze, czy chcesz, żeby dół był luźniejszy, taki bardziej rozkloszowany jak w tej bez rękawów? Czy raczej przylegający?

A może coś pośrodku

>Przy dekolcie tak troszkę portfelowo założone, czy nie?

Uwaga tym Cię rozbroję - oba mi się podobają
ale skłaniałabym się w kierunku lekkiego założenia

> A materiał już masz?

Bo nie wiem czy podołam, czy muszę jeszcze poćwiczyć To zależy od stopnia komplikacji


> Może jutro sprubuję coś napisać (jesli nikt mnie nie wyręczy), bo dziś czuję się intelektualnie zgnębiona i nie dam rady.

Ale spoko I tak podziweiam Cię, że wytrzymujesz z moimi licznymi i pewnie mało inteligentnymi pytaniami Ale tak to już jest z laikami

> Pozdrawiam!

Kuruj się "intelektualnie"

PS, a może masz fotki swoich dzieł w podobnym stylu- hę, z chęcią popatrzę na dzieła mojego mistrza
lucille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-06, 19:15   #67
elimaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 177
GG do elimaj
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

Mistrza???
Nie szyłam chyba nigdy niczego w tym stylu. Więc nie mam doświadczenia w takich krojach. Z wielu względów preferuję raczej bluzeczki skromniejsze (zawsze mam manię, żeby szyć rzeczy, które da się też nosić do szkoły/pracy; a w pracy dekolty odpadają, bo podnoszą pacjentom ciśnienie ).
Postaram sie pomyśleć i jutro coś spróbuję podpowiedzieć.
Do ćwiczenia nowych krojów polecam łaszki z taniej odzieży, wybierasz ciuch w możliwie dużym rozmiarze, rozcinasz i masz małym kosztem na czym trenować. Mnie się często zdarza kupować w lumpeksach wielgachne rzeczy, ale z ładnych materiałów i z tego szyć sobie ciuszki (np. moja bluzeczka sylwestowa ). Wychodzi tanio, no i takiego samego nikt na całym świecie nie będzie miał!!!
Pozdrawiam!
elimaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-10, 09:06   #68
monicia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 17
GG do monicia
Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

A JA ZROBIŁAM KIEDYŚ TAK, ŻE ROZPRUŁAM NA CZĘŚCI MOJĄ ULUBIONĄ BLUZECZKĘ,KTÓRĄ NIESTETY POPAPRAŁAM (nieodwracalnie!!!)..., każdą "część wyprałam i wyprasowałam...a później od tego wykroiłam nową bluzkę z materiału - no i to był mój pierwszy wykrój.Może to jest jakiś pomysł...moze warto poszperać właśnie gdzieś w lumpeksie i znaleźć coś fajnie uszytego - po to żeby z tego zrobić wzór...
monicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 05:27   #69
eldrin83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 442
Dot.: Jak uszyć bluzeczki na lato?

potrzebuje konkretnego wzoru na wlasnie taki typ bluzeczek jakie pokazala aha 19 jakie uszyla jak zric te marszczenia na biuscie i z jakiego wykroju uszyc dol?
eldrin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 08:04   #70
NIESIA03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Jak uszyć bluzeczki na lato?

cześć zaczynam dopiero szyć i jak narazie wychodzi ok tylko mam kłopoty ze znalezieniem kroju na bluzkę letnią koniecznie z dekoldem w szpic.gdybyś mogła mi jakoś pomóc byłoby świetnie
NIESIA03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:50.