Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III - Strona 21 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-11, 14:00   #601
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Hej,hej... gdzie sie podziewacie?
My juz po wizycie w Wesołym miasteczku. Było super. Dziewczyny jak wsiadły do samochodu po całym dniu szaleństw popadały jak muchy. Usnęły dosłownie w dwie minuty jak tylko ruszyliśmy. Nie było już szans na wizytę u Ciebie Kasiulko, niestety . Wróciliśmy do domu po 21-ej.
Wrzucam kilka zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03611_(1024_x_768).jpg (146,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03617_(1024_x_768).jpg (129,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03623_(1024_x_768).jpg (46,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03633_(1024_x_768).jpg (56,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03651_(1024_x_768).jpg (114,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03654_(1024_x_768).jpg (123,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03656_(1024_x_768).jpg (108,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03663_(1024_x_768).jpg (173,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03668_(1024_x_768).jpg (84,2 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03673_(1024_x_768).jpg (139,5 KB, 16 załadowań)
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 21:50   #602
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

super foty ! bylismy niedawno w miasteczku i Oliwka zaliczyła te same karuzele (oprócz tej szalonej, na której Natalka z tata jedzie ). A w beczce smiechu wcale nie było smiesznie bo Oliwka zdarła sobie skóre na brzuchu na tej twardej wykładzinie...
Za to matka czyli ja wlazłam na rollercoastera i wywrzeszczałam sie za wszystkie czasy ... darłam sie chyba najgłosniej w całej kolejce

szkoda ze nie udało sie spotkac.... moze next time, Slaskie Zoo tez jest fajne
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:14   #603
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

hop hoooop? gdzie jestescie??
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 11:12   #604
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

U mnie praca i praca. Ostatnio mam mało wolnego bo dziewczyny z pracy kończą urlopy.
Natalka z Patusią pojechały w zeszłą środę do Dziadków w Bieszczady. Wracają w tą niedzielę. Czeka na nie niespodzianka, łóżko piętrowe, którego tak nie mogły sie już doczekać .
Ja wieczorem luz, nie mogę sie przyzwyczaić do ich nieobecności. Sorki, kończę bo dziewczyny dzwonią na skypa, odezwę sie jutro...
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 20:06   #605
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Halo, gdzie Wy sie podziewacie? Skrobnijcie choć słówko ...
Agiko co u Ciebie? Płatku odezwij się, Kociulku, Haniu, Chago, Kashka, Kism, Kasiulko co u Was?

Za tydzień rozpoczyna sie nowy rok szkolny, jak dzieciaki, cieszą sie że zobaczą się z kolegami z przedszkola i szkoły? Natala nie może sie juz doczekać. Będzie chodzić do 1a z koleżanką z sąsiedztwa. Wyprawka już czeka... A Pati niespecjalnie cieszy się z pójścia do przedszkola. Wie, że nie będzie tam już Natalki. Na szczęście zostaje nadal w maluszkach.
Idę położyć dziewczynki, wróciły dziś stęsknione, tak jak i my
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 22:13   #606
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

No tak, już koniec wakacji a my jutro zaczynamy tydzień adaptacyjny w żłobku. Ale przyznam, że nie bardzo mi się to podoba, bo to ostatni tydzień wakacji, ostatnie dni z moim robaczkiem więc pewnie jutro wdepnę do żłobka i potem za tydzień. Poza tym we wtorek przyjeżdża a raczej przylatuje moja bliska rodzina zza oceanu też na kilkanaście dni więc kolejny powód do rezygnacji z adaptacji, Jejku tak bym chciała siedzieć z moim Oluniem jeszcze rok ale cóż, kasa potrzebna A jeszcze wyprawka nie kupiona dla Mateuszka, Jutro musimy to zrobić.
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 07:31   #607
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

a dla mnie wakacje własnie sie zaczynają... tzn. za 2 dni ... w srode lecimy na Krete , 2 tygodnie laby i będą to moje pierwsze dni w tym roku na odpoczynek... juz ledwo zipie.

Z innej beczki - czy Wasze dzieci maja jeszcze mleczaki? Oliwka ma wszystkie, sa zdrowe, zadnych dziurek nic, a od 2 dni narzeka ze ją bolą.... dziwne , nic tam nie ma, bylismy na przeglądzie niedawno i wszystko bez zarzutu ... zastanawiam sie czy to normalne? A może niedługo zaczną wypadac i to dlatego?

Kostko fajnie ze Natalka sie cieszy z pojscia do szkoły... Oliwka to raczej sie nie bedzie cieszyła , ona by najchetniej w domu siedziala ... i tak przynajmniej z przedszkolem sie ostatnio poprawiło bo przed wakacjami to był koszmar, płacz, wrzask i kurczowe trzymanie sie płotu

Ch ago na pewno ciezko maluszka zostawiac.... trzymam kciuki zeby adaptacja gladko poszła ...

wczoraj Oliwce przypomniał sie sw. pamieci teść - ona go swietnie pamieta, choc mineło 3,5 roku... strasznie płakała, nie moglismy jej uspokoic. Strasznie wrażliwe to moje dziecko.

miłego dnia.
I gdzie reszta dziewczyn??
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 08:21   #608
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Cześć!

To i ja napisze co u nas

Wakacje, wakacje i po wakacjach Pati wyprawkę do szkoły już ma, a wsumie zostały tylko kapcie do kupienia. Urlop wsumie się udał, ale odpocząć to bardzo się nie dało z naszymi dziećmi . I Damian i Pati mogli by siedzić tylko w wodzie. Ostatnie weekendy oczywiście spędzaliśmy na łódce, no ale niedługo trzeba będzie ją już do domu przciągnąć.

Kostko super fotki i zabawa na wesołym miaseczku super

Kasiulko jeśli chodzi o zęby to my właśnie tydzień temu wyrwaliśmy 2 górne jedynki bo pod spodem rosła już jedna a druga się ruszała, mamy też już 2 stałe dolne jedynki. Może jej pod spodem idą stałe i dlatego ją boli Kasiulku udanego urlopu odpoczywaj i nabieraj sił, bo widzę że wesel to masz dużo a bukiety to poprostu cudeńka oglądam na bierząca na FB.

Chaga a macie państwowy żłobek czy prywatnie ja też myśle o tym żeby iść do pracy ale musiała bym ją zmienić żeby nie pracować na 2 zmiany bo od teściowej niechce żadnej pomocy.
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 21:40   #609
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Żłobek prywatny, dziś było dobrze, zobaczymy jak jutro
Mateuszek ma już trzy zęby stałe na dole 1+1+2 prawa. Górna prawa jedynka już się rusza bardzo więc niedługo będą już 4 stałe. Tylko wróżka zębuszka musi się trzymać za portfel; jeden ząbek kosztuje nas 10zł
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:21   #610
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Hej!
Nie pisałam ostatnio, bo miałam sporo pracy w szkole. Fajnie, że wątek odżył, więc i ja coś skrobnę
Jeśli chodzi o ząbki to Tomek ma stałe dwie dolne jedynki. Kiełkują mu już też dolne dwójki. Ostatnio wypadły mu górne jedynki. Wygląda bez nich komicznie, a jak mówi
Cały sierpień Tomek chodzi do przedszkola. Jest bardzo zadowolony, dzieciaki siedzą prawie cały czas w ogrodzie. Po przedszkolu jeszcze bawi się z kolegami na podwórku no i zaczęło się wzajemne odwiedzanie
Zaraz przejrzę zdjęcia i coś wrzucę, żebyście nie zapomniały jak wyglądamy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1707.jpg (119,7 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1891.jpg (143,7 KB, 12 załadowań)
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 12:58   #611
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Hej! Jak się mają nasze pierwszaki? Podoba im się w szkole?

Tomek ostatniego dnia "wakacyjnego" przedszkola się rozchorował i na razie siedzi w domu. Dzisiaj jest zebranie w przedszkolu. Z nowości, o których już wiem to zmiana wychowawczyni , basen i dodatkowa podstawa programowa, o której już kiedyś pisałam. Zobaczymy co jeszcze
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-04, 17:03   #612
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Cześć!

U nas pierwszy dzień w szkole ale w klasie 0 był ok. Pati zadowolona na kilka osób z przedszkola więc nie jest źle, tylko godziny takie sobie bo: pon 8-13, wt. śr. czw 12-17 i pt. 8-13 w zime będzie tragedia kończyć o 17

Kashka u nas też brak 2 górnych jedynek i śliczny uśmiech

Uciekam do mojego małego nyguska.

Pa
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 22:12   #613
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Mateuszek zadowolony z zerówki, również ma kolegów. I też nie ma górnej jedynki. Olek w żłobku, na razie nie płacze; oby tak dalej
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 09:51   #614
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Hej, hej...
A propo pierwszego dnia szkoły Natalki...
W poniedziałek w pierwszy galowy dzień, pani zaprosiła dzieci i rodziców do klasy w celu poznania sie i przekazania informacji. Kiedy spotkanie sie skończyło i wszyscy zaczęli sie rozchodzić, Natala ze łzami w oczach zadała mi pytanie: A dlaczego my sie dzisiaj nie uczymy...???
Tak więc po tygodniu Natalka jest zachwycona szkołą. Chętnie odrabia zadania w domu, nie trzeba jej pytać czy coś ma zadane, bo od razu po przyjsciu do domu siada odrobić lekcje. Mam nadzieję, że ten zapał jej nie minie.
A Patusia w przedszkolu ma nowe dwie panie. Jedna jest bardzo wymagająca i konsekwentna, trzyma dyscyplinę, a druga bardzo ciepła i miła. Pati bardzo lubi się do Niej przytulać.
Dziewczyny więc wróciły juz do rytmu szkolnego.
Co do zębów, to Natalka dwie dolne jedynki juz ma stałe, a dwie górne ostatnio wyleciały, prawie jednocześnie. Strasznie śmiesznie teraz mówi, tata nazywa ją małym wampirkiem, Natala się z tego śmieje. W każdym razie widać juz przebijające sie nowe stałe jedynki. Po wizycie u dentysty okazało sie że dziewczynki mają zdrowe ząbki i pani doktor powiedziała żeby nadal tak dobrze o nie dbały. Kolejna wizyta kontrolna za pół roku.

Ciekawa jestem co u Agiki i Płatka . Bardzo dawno Was dziewczyny nie było, skrobnijcie choć parę słów co u Was.

Zostawiam zdjęcie z pierwszego dnia szkoły
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03681_(1024_x_768).jpg (46,7 KB, 26 załadowań)
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho


Edytowane przez kostka.kr
Czas edycji: 2012-09-12 o 09:54
kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:27   #615
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Hej, hej, gdzie Wy się podziewacie?
Jak Wasze pociechy po 3 tygodniach od rozpoczęcia roku szkolnego?
Moja Natala na razie nie traci motywacji .
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:50   #616
kashka
Rozeznanie
 
Avatar kashka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 806
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Kostko, to super, że Natalce podoba się w szkole . Też jestem ciekawa jak się tam odnalazły nasze inne wątkowe dzieci. Piszcie dziewczyny
U Tomka w przedszkolu sporo zmian. Mają podręczniki (to znaczy karty pracy w formie podręczników), doszła im religia i basen. Mają nową wychowawczynię, która prowadzi z nimi bezpłatny angielski. Oprócz przedszkola Tomek chodzi - tak jak przed wakacjami - na treningi karate.

Bardzo się cieszę, że spodobało mu się na basenie, bo nigdy wcześniej nie chodził i trochę się bałam jak zareaguje

Jak pewnie pamiętacie wahałam się bardzo czy zostawić Tomka w przedszkolu, czy posłać go do szkoły, ale teraz cieszę się z podjętej decyzji. Jest ogromna różnica między 3 a 4 grupą, teraz dzieci robią dużo więcej. Wydaje mi się, że poza zlikwidowaniem nazwy "zerówka" niewiele się zmieniło. Czwarta grupa pozostała takim pomostem pomiędzy przedszkolem a szkołą.

Dziewczyny, jak słyszą Wasze dzieci? Jak głośno nastawiają telewizor? Reagują od razu jak je wołacie? Jak coś do nich mówicie to proszą o powtórzenie? Jak wiecie borykam się z "uszowymi" problemami Tomka od 3 lat. Badanie słuchu jest niemożliwe ze względu na permamentny katar. Laryngolog, pod którego opieką Tomek jest od kilku miesięcy twierdzi, że nie ma potrzeby robienia drenażu (stwierdził brak płynu w uszach) i usuwania 3 migdałka (Tomek nie chrapie, nie ma bezdechów, oddycha nosem). Ja jednak zaczynam się zastanawiać, czy dobrze robię słuchając go. Tomek nie słyszy dobrze . Kilka razy zdarzyła się już sytuacja, że nie usłyszał jakiegoś polecenia pani w przedszkolu i miał przez to kłopoty. Ech, ucho to bardzo delikatna konstrukcja, bardzo bym nie chciała doprowadzić do jakiegoś zaniedbania :/
__________________
kashka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 08:31   #617
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Nie ma nikogo, smutno...
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:27   #618
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Kostko smutno smutno nikt nie pisze

Ale ja coś napisze

U nas ogólnie dobrze, Pati ze szkoły zadowolona, chodzi na zajęcia taneczne -ruchowe w soboty i jest bardzo zadowolona Damian rośnie, łobuzuje w sobotę ugryzł Pati w plecy ja jestem cała podrapana i poszczypana bo to jest jego sposób wołania że coś chce i trzeba mu dać.
W ostatnią niedziele września został wkońcu ochrzczony, przespał całą msze więc było bez stresu i biegania ale za to dwóch naszych księży to bym są poprostu okropni

Kashka zapomniałam wczoraj napisać, ja problem z uszami skonsultowała bym jeszcze u innego laryngologa. Pati pomimo trzeciego migdała dobrze słyszy, no czasem udaje że nie słyszy ale jak pada hasło: "chcesz słodycz" to zawsze odpowie. A może spróbuj zrobić badanie słuchu pomimo kataru.

A to kilka fotek z imprezy, może przyciągną innych do napisania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pati349.jpg (49,1 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pati351.jpg (63,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pati352.jpg (28,9 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pati350.jpg (61,9 KB, 8 załadowań)

Edytowane przez hania024
Czas edycji: 2012-10-09 o 12:05
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 17:58   #619
agika11
Zadomowienie
 
Avatar agika11
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 749
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

hej dziewczyny,
oj ciężko powrócić i ciężko coś sensownego napisać. Może napiszę co aktualnie u nas: gonitwa, wiecznie gonimy. Ale pewnie podobnie wam dni mijają. Adi bez żadnego problemu przystosował się do przedszkola, zwłaszcze, ze znał już to miejsce i panie. Jest szczęśliwy, że są razem z Kamilem. Kamil traci coraz to nowe zęby, nowe rosną, a co najgorsze to ze nowe 6 już mają jakieś bruzdy. Jesteśmy na etapie cotygodniowych wizyt udentysty i jak Adi daje sobie bez problemu robić 15 min i już jest plomba, tak Kamil masakra - dziś pani mu rozwierciła i przez 45 min nie dał sobie dokończyć, chodzi z dziurą. Nie mam sił do niego.
JA własnie mam chore gardło i od wczoraj jestem na zwolnieniu (do dziś). To już 2 raz w ciągu ostatnich 2 miesięcy. Jak wróciliśmy z wakcji to tez miałam zapalenie gardła.
HAniu - ale elegancki Damian, nie wierzę, ze gryzie i szczypie My też chrzciliśmy Adasia jak skończył rok. Ale miałam trochę biegania po ołtarzu.
Kaskha u nas nie ma problemów ze słuchem, był u Kamila 3 lata temu, ale po wycięciu migdałów jest ok. Gorzej ze sluchaniem rodziców - czasem bunt.
Kostko - jak tam Natalka nadal pełna zapału? Bo Kamil to mnie chyba wyprowadzi z równowagi,15 min usiedzieć w miejscu i coś porabić przekracza jego możliwosci. Kostko, a jak u ciebie z pracą?
Jeśli chodzi o wakacje to my pojechaliśmy do Chorwacji i było cudnie pod każdym względem i finansowo też fajnie. Bardzo wróciliśmy zadowoleni i nabrałam chęci na nieorganizowane wyjazdy. MArzy nam się Hiszpania w przyszłym roku.
Kasiulko a jak wasz wyjazd?
Idę ciasto czekoladowe ze sliwkami wyciągnąć z piekarnika - która wpadnie na ciepłe z kawusią?
Zapraszam
I jedno z ostatnich zdjęć chłopców - z grzybobrania, gdzubów sztuk zero, ale tylko malż miał cel , ja zbierałam korę na dekoracje i miły spacer.

A
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg chlopcy.jpg (40,9 KB, 14 załadowań)
__________________
Papatki

Edytowane przez agika11
Czas edycji: 2012-10-19 o 18:31
agika11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-24, 09:40   #620
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Haniu, ładne zdjęcia. Damianka wyobrażałam sobie jako małe dzieciątko jeszcze, a tu już duży chłopak. I fakt niezły elegancik .

Agiko cieszę się, że się odezwałaś. Świetne zdjęcie chłopaków. Fajnie, ze wakacje wam się udały. Mnie też bardzo podobało sie w Chorwacji. Mam nadzieję, ze kiedyś tam jeszcze pojedziemy.
A Natalka owszem, dobrze się uczy lecz ostatnio stwierdziła że w szkole jest nuda bo wszystko czego sie uczą to ona już umie. Prosiła, żebym ją przepisała do II klasy .
W sensie zachowania, stwierdziliśmy z małżem, ze Natalka należy do ekscentryków. Lubi sie uczyć i umie sie skupić, a jednocześnie potrafi sie zawiesić na dobrą chwilę i odpłynąć gdzieś i wtedy nic do niej nie dociera, jakby była samym ciałem. Jak się ocknie to ma się wrażenie jakby wróciła z dalekiej podróży. Często się zastanawiam o czym w takiej chwili Natalka tak rozmyśla. Kiedy ją o to pytam, słyszę ... a takie tam moje... .
Jesli chodzi o moją pracę to nadal walczę w Biedronce... to juz 2 lata... niesłychane. Byłam na kilku rozmowach, ale śmiechu warte jakie proponują warunki, w sensie rodzaju umowy i finansowym. Dlatego nadal jestem gdzie jestem i nie narzekam.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho


Edytowane przez kostka.kr
Czas edycji: 2012-10-24 o 09:46
kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 13:05   #621
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Cześć!

Fajnie że napisałyście.

Agika u nas u dentysty problem jest ze znieczuleniem Pati wszystko ma robione bez bo niedaje sobie zrobić znieczulenia

U nas niestety w domu smutek, żal i płacz W sobotę zmarł mój teść, szkoda słów bo stało się to tak nagle, szybko Do tego Pati się jeszcze rozchorowała.
Ale nie będe już smucić uciekam Pa
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:18   #622
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Haniu bardzo mi przykro .. czy tesc chorował? jejku PAti pewnie to odczuje.. moj tesc zmarł jak Oliwka miała 3 lata - uwierzycie ze ona do tej pory czasem za nim płacze?
fajnie Agiko ze napisałas, dawno Cie tu nie było. Jak to mozliwe ze nie nazbieraliscie grzybów? ja byłam 2 tygodnie temu pod opolem, w sumie niedaleko do Wrocka. nazbieralismy jakies 6-7 kilo

moje wakacje - a kiedy to było?
wydaja sie tak odległe... ale było cudownie, jak zawsze na Krecie. Za rok jak bedzie kasa pojedziemy też ale sami, bez biura podróży
Chetnie zobaczyłabym fotki z Chorwacji

Kostko to juz 2 lata mineły, szok jak to leci... ja tez dalej tyram na 2 etaty ale sił juz pomału brak ... a biznes rozwija sie słabo, perspektywy na przyszłosc niepewne

co do zębów, Oliwka ma wszystkie zdrowe, nie miała jeszcze zadnej dziurki - i wszystkie mleczne, wcale nie chcą wypadac
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 09:05   #623
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Cześć!

Kasiulko teść miał tylko cukrzyce ale z tym było wszystko wporządku, bo sprawdzał cukier i podawał sobie insuline. Niestety śmierć nastąpiła bardzo nagle i szybko w sobotę w domu. Mąż go jeszcze reanimował potem lekarze, ale niestety się nie udało W piątek robił sobie jeszcze grila bo miał taką ochote na kiełbaski, w sobotę byli z teściową na rowerach, wrócił zjadł obiad wypił nawet piwo i chwile potem odszedł

Agiko ja też chętnie zobacze zdjęcia z Chorwacji.

Pa
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 19:37   #624
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Haniu, przykro mi
To smutne...
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 09:14   #625
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Boże to straszne ... taka nagła smierc to zawsze jest straszny szok...
HAniu b. mi przykro, naprawdę, trzymajcie się
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 16:18   #626
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Haniu bardzo mi przykro Przedwczoraj zmarł i mój sąsiad i mimo, że nie rodzina też mi smutno; też odszedł nagle. Więc doskonale rozumiem Twój ból. Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 15:29   #627
hania024
Zadomowienie
 
Avatar hania024
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Sulejówek
Wiadomości: 1 031
GG do hania024
Unhappy Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Dzięki dziewczyny

Jak na razie jakoś się trzymamy, wczoraj minął tydzień, tydzień bieganiny załatwiania, teraz jak już wszystko zostało załatwione będzie pewnie gorzej. Pomnik już stoi, co nas cieszy że daliśmy radę przed 1 listopada.

Uciekam do mojego łobuziaka bo ostatnio dostał poprostu szaleju.
hania024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-08, 18:35   #628
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

hop hooop? jest tu kto? odezwijcie sie dziewczyny
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 06:53   #629
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

pusto, nie ma nikogo
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 17:44   #630
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Dzieciaczki lutowo-marcowe 2006 i przyjaciele cz. III

Ja jestem, choć rzadziej ale jestem .
Haniu bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego teścia. Jak się teraz czujecie?

U nas powoli do przodu. Natalka miała ostatnio w szkole spotkanie z Panią Ewą Chotomską (córką pisarki Wandy Chotomskiej), ciotką Klotką. U Pati z kolei był w przedszkolu fotograf i robił zdjęcia do kalendarza na przyszły rok. Pati była przebrana za kominiarza. Jak zrobię zdjęcie zdjęcia to wkleję .
A propo, dziewczyny wklejcie zdjęcia swoich dzieciaczków, póki co ja wklejam swoich, w miarę aktualne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03830_(1024_x_768).jpg (55,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03831_(1024_x_768).jpg (70,3 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03834_(1024_x_768).jpg (54,9 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03837_(1024_x_768).jpg (92,5 KB, 16 załadowań)
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho


Edytowane przez kostka.kr
Czas edycji: 2012-11-11 o 17:46
kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.