Galerie artystyczne w internecie - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-14, 22:00   #4411
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak dla mnie to nie jest argument do zwrotu.

Myślenie nie boli. Jeżeli ta pani ma problem z czymś tak prostym jak przetwarzanie danych podanych w centymetrach, to jest jej problem, a nie Twój.

No to jak się przytyło, to trzeba schudnąć. A nie zawracać głowę komuś, kto mieszka po drugiej stronie kontynentu.

Zapłaciła chociaż za te wszystkie przesyłki?
według prawa polskiego klient ma prawo zwrócić zakupiony przedniot o ile nie byl on uzywany [przyciuchac przymierzenie jest dopuszczalne] w ciągu 10 dni. i tyle. laska miala prawo zrobic co jej sie podoba, a my musimy sie z takimi rzeczami liczyc.
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 22:06   #4412
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

clementinne ta pani akurat mieszkała w polsce i po zwrocie się ze mną skontaktowała czy nie zrobiłabym jej podobnego na jej rozmiar.... i dobrze że nie zaczęłam bo później się już nie odezwała ehhh, sweterek wrócił i został znowu udostępniony, no i go ktoś z angli zamówił .... wysłałam i znowu wrócił z tym ze musiałam zapłacić za droge powrotnom.... nie komentuje mam dość na, sweterku chyba dokonam całopalenia:P (szkoda że sama go nosić nie mogę biały a na asp nawet powietrze brudzi.... ) może wylęgarnia nie zaareagowała bo nie mogła się z tą osobą skontaktować.. kase za przesyłke mam, kase za sweterek mam, kasy za droge powrotą nie mam, sweterek mam... bilans wychodzi na zero za to mam uraz psychiczny do wysyłek zagranicznych....
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 23:02   #4413
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Darkling Pokaż wiadomość
według prawa polskiego klient ma prawo zwrócić zakupiony przedniot o ile nie byl on uzywany [przyciuchac przymierzenie jest dopuszczalne] w ciągu 10 dni. i tyle.
No tak, ma prawo... Ale trzeba być ostatnią świnią tak naprawdę, żeby świadomie kupić coś za małego, a potem zawracać głowę sprzedawcy "bo mi się przytyło, a miałam nadzieję, że się zmieszczę". No Jezu...

No niestety, ludzie są różni
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-14, 23:47   #4414
jelonek001
Raczkowanie
 
Avatar jelonek001
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 463
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

No ja tu bym się z Tobą nie zgodziła, bo wątpię, że ta kobieta "świadomie" kupiła za mały sweter - musiałaby być idiotką. To zależy od rzeczy jaką się kupuje, załóżmy że kupie sobie majtki które mają taki a nie inny obwód w biodrach i są dobre, więc kupię przez net inne z takim samym obwodem i te mnie już piją. Zależy od tego jak dana rzecz jest uszyta, z jakiego jest materiału i od tysiąca innych rzeczy.
__________________
moje raczkowanie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=262557
jelonek001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 00:43   #4415
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez jelonek001 Pokaż wiadomość
No ja tu bym się z Tobą nie zgodziła, bo wątpię, że ta kobieta "świadomie" kupiła za mały sweter - musiałaby być idiotką.
No właśnie dokładnie to samo wywnioskowałam z tego zdania:

Cytat:
(za pierwszym razem "ups chyba sie nie zmieściłam, bo mi się chyba przytyło , bo myślałam że się zmieszczę mimo że wymiary były podane" ehhhh)
Jak dla mnie to są przemyślenia właśnie jakoś w tym kierunku. Jest podane 90, ja mam 95, ale "myślałam, że się zmieszczę". Albo zapomniała się zmierzyć przed zamówieniem. (no chyba, że źle zrozumiałam cały post nanavel - dzisiaj mam potencjał intelektualny pantofelka i snuję się po domu cały dzień bez sensu i celu... :/ )

Z kupowaniem ubrań przez net rzeczywiście jest problem, z powodu właśnie "braku przymierzalni", no ale jak dla mnie tutaj akurat argumenty były kiepskie.
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 08:24   #4416
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

jelonek001 wiesz wymiary były ale to wełna nie tkanina może miała nadzieje że się więcej naciągnie.

eh żalu do klientki nie mam bo sama wiem że trudno jest ciuchy przez neta kupować, mimo że z mojej strony wymiary były podane dokładnie,nie byla to niemiła sytuacja.



eh miałam gorsze sytuacje...
Sprzedały mi się kolczyki robione z muszli naturalnych, zapakowałam jak jajka co by się nic nie uszkodziło, poszły.... po miesiącu (!) dostaje nie formularz reklamacyjny, a meila od wylęgarni (!?) że kolczyki klientka dostała uszkodzone i że kasa zostaje jej zwrócona.... domagałam się wyjaśnień czemu nie odbywa się to formularzem i czemu tak późno... nie otrzymałamwyjaśnienia więc zmieniłam taktykę, upierdliwie domagałam się przesłania zdjęcia w jakim stanie kolczyki doszły ( ponieważ co się okazało klientka kasę otrzymała ale ja nawet tych uszkodzonych kolczyków nie więc zaczynało mi to śmierdzieć na odległość) Wkońcu zdjęcie otrzymałam, jeden kolczyk strzaskany fakt ale wiecie co jakoś mi się wierzyć nie chce że kolczyki szły aż miesiąc (chyba ze wylęgarnia też z reklamacją i klijentką sobie w kólki poleciała i tak się ślimaczyła) ponato jeśli jeden był w tkim opłakanym stanie drugi raczej by cało z tego nie wyszedł, jak dla mnie ktoś to młotkiem walnął... cholernie mi sie przykro zrobiło a muszle które na kolczyki przywiozłam z nad moża oddałam koledze do akfarium i powiedziałam że w życiu już z muszli nic robić nie będę (muszelki były z mórz ciepłych, te gróbsze nie te pseudo muszle z nad bautyku)

Dochodze do wniosku że po prostu mam niesamowitego pecha chyba ze sprzedażą w wylęgarni. Chociaż klika takich niemiłych sytuacji w stosunku do ilości przediotów jakie sprzedałam nie wygląda źle to jednak mogłoby się bez nich obyć.

Jeszcze jedna przestroga nigdy nie ufajcie pani w okienku na poczcie, jak macie 2 paczki to dawajcie pojedyńczo. Pani która mnie raz obsługiwała widocznie stwierdziła ze jest omnibusem i chciała obsłużyć 2 naraz i pomyliła kwitki przy tym naklejając je na napisane przezemnie adresy (zawsze pisze drugi raz) no i paczki poszły w świat i kijentki dostały nie te bluzki które zamówiły.... szlak mnie trafił bo w oczach wylęgarni to ewidentna moja wina więc to odkręciłam i przepraszałam jak mogłam . Ale pani na poczcie chyba nieprzytomna była, ja daje sobie rękę uciąć że podałam jej dobrze eh eh teraz podaje listy i paczki pojedyńczo nawet jak się na mnie z okienka krzywo patrzą, a co mam do tego prawo, i jeszcze mnie strasznie denerwuje że czasem nie naklejają znaczków jak kolejka jest duża tylko zostawiają "na później" gry gry gry


Co do rezerwacji, czy możliwe jest że ktoś codziennie ją przedłuża ? Bo mam naszyjnik zarezerwowany non stop od piętnastu dni, już go nawet przeceniłam zeby sie wkońcu ktoś zdecydował i miał "wysyłkę free" ale lipa nadal rezerwacja. Mogą 2 osoby rezerwować i wtedy rezerwacje się sumują?? Bo ja już tego nie kapuję, podobno na 24godziny można rezerwować.....
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 09:41   #4417
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez nanavel Pokaż wiadomość
jelonek001 wiesz wymiary były ale to wełna nie tkanina może miała nadzieje że się więcej naciągnie.

eh żalu do klientki nie mam bo sama wiem że trudno jest ciuchy przez neta kupować, mimo że z mojej strony wymiary były podane dokładnie,nie byla to niemiła sytuacja.



eh miałam gorsze sytuacje...
Sprzedały mi się kolczyki robione z muszli naturalnych, zapakowałam jak jajka co by się nic nie uszkodziło, poszły.... po miesiącu (!) dostaje nie formularz reklamacyjny, a meila od wylęgarni (!?) że kolczyki klientka dostała uszkodzone i że kasa zostaje jej zwrócona.... domagałam się wyjaśnień czemu nie odbywa się to formularzem i czemu tak późno... nie otrzymałamwyjaśnienia więc zmieniłam taktykę, upierdliwie domagałam się przesłania zdjęcia w jakim stanie kolczyki doszły ( ponieważ co się okazało klientka kasę otrzymała ale ja nawet tych uszkodzonych kolczyków nie więc zaczynało mi to śmierdzieć na odległość) Wkońcu zdjęcie otrzymałam, jeden kolczyk strzaskany fakt ale wiecie co jakoś mi się wierzyć nie chce że kolczyki szły aż miesiąc (chyba ze wylęgarnia też z reklamacją i klijentką sobie w kólki poleciała i tak się ślimaczyła) ponato jeśli jeden był w tkim opłakanym stanie drugi raczej by cało z tego nie wyszedł, jak dla mnie ktoś to młotkiem walnął... cholernie mi sie przykro zrobiło a muszle które na kolczyki przywiozłam z nad moża oddałam koledze do akfarium i powiedziałam że w życiu już z muszli nic robić nie będę (muszelki były z mórz ciepłych, te gróbsze nie te pseudo muszle z nad bautyku)

Dochodze do wniosku że po prostu mam niesamowitego pecha chyba ze sprzedażą w wylęgarni. Chociaż klika takich niemiłych sytuacji w stosunku do ilości przediotów jakie sprzedałam nie wygląda źle to jednak mogłoby się bez nich obyć.

Jeszcze jedna przestroga nigdy nie ufajcie pani w okienku na poczcie, jak macie 2 paczki to dawajcie pojedyńczo. Pani która mnie raz obsługiwała widocznie stwierdziła ze jest omnibusem i chciała obsłużyć 2 naraz i pomyliła kwitki przy tym naklejając je na napisane przezemnie adresy (zawsze pisze drugi raz) no i paczki poszły w świat i kijentki dostały nie te bluzki które zamówiły.... szlak mnie trafił bo w oczach wylęgarni to ewidentna moja wina więc to odkręciłam i przepraszałam jak mogłam . Ale pani na poczcie chyba nieprzytomna była, ja daje sobie rękę uciąć że podałam jej dobrze eh eh teraz podaje listy i paczki pojedyńczo nawet jak się na mnie z okienka krzywo patrzą, a co mam do tego prawo, i jeszcze mnie strasznie denerwuje że czasem nie naklejają znaczków jak kolejka jest duża tylko zostawiają "na później" gry gry gry


Co do rezerwacji, czy możliwe jest że ktoś codziennie ją przedłuża ? Bo mam naszyjnik zarezerwowany non stop od piętnastu dni, już go nawet przeceniłam zeby sie wkońcu ktoś zdecydował i miał "wysyłkę free" ale lipa nadal rezerwacja. Mogą 2 osoby rezerwować i wtedy rezerwacje się sumują?? Bo ja już tego nie kapuję, podobno na 24godziny można rezerwować.....
No z tymi muszelkami to przegięcie miałaś :/

No co do podawania paczek pojedynczo to się zgodzę! Też kiedyś nadawałam 2 przesyłki i wypisałam 2 kwitki, z tym że ostatecznie 1 przesyłkę ubezpieczałam i musiałam wypisać co innego. Więc dałam pani 1 paczkę i 1 kwitek na polecony. Spojrzała się na kwitek i jakby jej coś przez chwilę nie pasowało, no ale podbiła okleiła, zapłaciłam i poszłam wypisywać druczek na przesyłkę ubezpieczoną..... i coś mi nie gra..... patrzę na kwitki - no tak - dałam babce nie ten kwitek na polecony - i ona mi go podbiła, choć na kopercie był zupełnie inny adres niż na tym kwitku! Poszła do okienka i wyjaśniłam - i wszystko poszło dobrze nadane i ja miałam dobry kwitek podbity..... ale jakbym nie zauważyła?? Normalnie masz rację, panie na poczcie chyba śpią....
Każdy może zarezerwować na 24 godziny, ale można się ustawić w kolejce.. i jak jedna rezerwacja się skończy ty to zaraz jest następna..... możliwe że ludzie zapominają, odmyślają się i tak dalej... no ale 15 dni to dluuugo.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 14:36   #4418
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Wysmarowałam maila do Wyla z moimi sugestiami odnośnie funkcjonowania tej galerii...
Zapraszam innych do uczynienia tego samego, w grupie siła
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 15:29   #4419
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Wysmarowałam maila do Wyla z moimi sugestiami odnośnie funkcjonowania tej galerii...
Zapraszam innych do uczynienia tego samego, w grupie siła
ja wysmarowalam dwa dni temu. odpowiedz miala poltorej linijki i bylo to mniej wiecej tyle: pani przelew zostani eywslany dzisiaj.
zenada.
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 15:32   #4420
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez Darkling Pokaż wiadomość
ja wysmarowalam dwa dni temu. odpowiedz miala poltorej linijki i bylo to mniej wiecej tyle: pani przelew zostani eywslany dzisiaj.
zenada.
Buhahaha...
Nie znoszę tego...
Często jak piszę reklamacje (a często piszę), naprodukuję się, nawymyślam...
A tam mi ktoś odpowiada jedną linijką standardowego tekstu...
Wrrrr...
To mnie nigdy nie uspokaja, tylko jeszcze bardziej wku...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 15:33   #4421
pati7624
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 619
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

no wiem, że to nic wielkiego, ale dostałam się do Prototypu
pati7624 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 15:49   #4422
_morlinka_
Raczkowanie
 
Avatar _morlinka_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Dziewczyny, jakiś czas temu nawiązałam współpracę z Decobazaar, stąd mojej pytanie. Mianowicie: Jak długo czeka się na zaakceptowanie kolekcji ?
Pati, gratulacje !
A ja zastanawiałam się nad wylęgarnią ale chyba nie ma sensu nawiązywac z nimi wspólpracy skoro mają niepoważny stosunek do "artystów" jak oni to okreslają.
_morlinka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 15:51   #4423
pati7624
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 619
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

dzięki Morlinka
pati7624 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:37   #4424
Rosemary
Zakorzenienie
 
Avatar Rosemary
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 006
GG do Rosemary
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Również dostałam wiadomość z W. taką jak Dark i inni. Dzisiaj mam przelew na koncie.
__________________
Ucho też człowiek!
Rosemary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:44   #4425
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

A czy ja nie dostalam bo nic nie napisalam?
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:45   #4426
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Wysmarowałam pokaźnego maila do wyl, mam głęboką nadzieję, że napiszą coś więcej niż jedno zdanie
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 17:46   #4427
nanavel
Raczkowanie
 
Avatar nanavel
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: łódź -kalisz
Wiadomości: 93
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Nie rozumiem filozofii wylęgarni, skoro mają problemy z wpłatą na czas to mogli by wysłać wiadomość do wszystkich, poinformować określić się czemu i dlaczego no i przeprosić. Przynajmniej byłybyśmy spokojne a tak przelew się spóźnia, my się wściekamy, wylęgarnia milczy, a nam się współpracy odechciewa..... ehhh
nanavel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 18:22   #4428
zuzka92
Zadomowienie
 
Avatar zuzka92
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 073
GG do zuzka92
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
A czy ja nie dostalam bo nic nie napisalam?
ups, ja też nie

po prostu śmiechu warte z tą galerią
zuzka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-15, 19:57   #4429
Beacia87
Zadomowienie
 
Avatar Beacia87
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 265
GG do Beacia87
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja maila wysłałam do wylęgarni, ale odpowiedzi ani kasy nie ma. Widocznie mnie postanowili olać kompletnie.
__________________
Proszę, mów mi Beata.
Beacia87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-15, 21:45   #4430
Tońka
Zakorzenienie
 
Avatar Tońka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 702
GG do Tońka
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Psioczą wszyscy na Wyla, a mi na złość akurat teraz kolczyki poszły. Ale licze na to, że się poprawią. W końcu ileś czasu są na rynku, więc zasady jakieś mogą mieć. A to może być przejściowe zjawisko. Oby.
Tońka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 03:04   #4431
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Patrz, Tonka - miesiac temu dokladnie tak samo mialam - i 2 miesiace temu tez. W ten sposob czekam do tej pory na kase za kolce ktore sprzedaly sie w lipcu
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 09:28   #4432
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja maila wysmarowałam, a odpowiedzi i kasy ani widu ani słychu...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 09:38   #4433
Darkling
Wtajemniczenie
 
Avatar Darkling
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk/Toruń/Vienna
Wiadomości: 2 323
GG do Darkling
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

tak samo jak Rose, po tej smiesznej odpowiedzi dostałam kase..
__________________
Uważaj czego sobie życzysz, bo przy odrobinie pecha może się spełnić...
Moja biżu

FORZA FERRARI!
Darkling jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 12:54   #4434
Interbeta
Raczkowanie
 
Avatar Interbeta
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 324
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Wiem, że w porównaniu do Trendymanii to nic, ale ja dostałam dzisiaj moją pierwszą propozycję współpracy od Kufer Art. Może kiedyś spróbuję też do innych, ale jak narazie skupię się na Kuferku
Interbeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 13:29   #4435
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Ja napisałam coś w stylu, czy jedyną możliwością otrzymania pieniędzy jest wycofanie swoich prac etc. No to dostałam odpowiedź, że dzisiaj zostały wysłane i że wysyłają je sukcesywnie :/ Jakbym się nie zorientowała.
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 13:50   #4436
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

U mnie nadal nic...

Edit: Ja myślę, że oni w pierwszej kolejności płacą faktury, czyli osoby z DG...
__________________

Edytowane przez KarmazynowyKamyk
Czas edycji: 2008-09-16 o 15:40
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 17:56   #4437
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
Edit: Ja myślę, że oni w pierwszej kolejności płacą faktury, czyli osoby z DG...
Moje doświadczenia raczej przeczą tej teorii :-(

m.
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:19   #4438
aisah
Zakorzenienie
 
Avatar aisah
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraina zwana Tarnowskimi Górami :)
Wiadomości: 4 460
GG do aisah
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Nie no, ja w końcu pieniądze dzisiaj dostałam. aby tyle
__________________

aisah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:34   #4439
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

Wygląda to trochę tak, jakby Wylęgarnia była na permanentnym minusie, i wypłaty za poprzedni miesiąc robi z bieżących wpłat. Ile uzbiera na bieżąco, tyle wypłaca. To kiepsko wróży na przyszłość...
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-16, 19:37   #4440
Anula1410
Raczkowanie
 
Avatar Anula1410
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 461
GG do Anula1410
Dot.: Galerie artystyczne w internecie

To wręcz cuchnie plajtą, za duże koszty mają, za mały dochód, ot co.
Chociaż nie wiem jakie koszty poza utrzymaniem strony może mieć galeria, i to chodliwa galeria...
__________________
Zapraszam do oglądania i komentarzy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=274222
Anula1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.