Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-29, 12:07   #1831
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
dziewczyny, a to serum rose nie podrażnia wam oczek? ja zawsze jak posmaruję skore pod oczami, to mam takie pieczenie i czerwone oczy rano, jak krolik...
a i powiem Wam, że też mam jakąś gulę ostatnio, ale nie pomyślam, zeby połaczyć jej wykwit ze stosoawaniem olejku waniliowaego do mycia muszę to zbadać...
ja po olejku mam gule welgaśne
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 10:48   #1832
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Czesc dziewczyny,
wczoraj pierwszy raz uzylam hydrolatu z kocanki. i uprzedzam, ze dla milosniczek wrazen zapachowych to on nie bedzie
mowiac szczerze smierdzi skubaniec jak zaden... wczoraj przetarlam twarz, polozylam krem, czulam go caly czas! a dzis rano przy zmywaniu twarzy woda termalna znow ten smrodek sie uaktywnil
o dzialaniu nic nie moge powiedziec, bo uzylam dopiero raz. w kazdym razie przed randka nie polecam
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 14:19   #1833
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez mirra77 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny,
wczoraj pierwszy raz uzylam hydrolatu z kocanki. i uprzedzam, ze dla milosniczek wrazen zapachowych to on nie bedzie
mowiac szczerze smierdzi skubaniec jak zaden... wczoraj przetarlam twarz, polozylam krem, czulam go caly czas! a dzis rano przy zmywaniu twarzy woda termalna znow ten smrodek sie uaktywnil
o dzialaniu nic nie moge powiedziec, bo uzylam dopiero raz. w kazdym razie przed randka nie polecam

Ja uwielbiam rozmarynowy. Pachnie świeżutko, ładnie rozjaśnia... I niestety - jest go już tylko połowa...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:17   #1834
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
dziewczyny, a to serum rose nie podrażnia wam oczek? ja zawsze jak posmaruję skore pod oczami, to mam takie pieczenie i czerwone oczy rano, jak krolik...
a i powiem Wam, że też mam jakąś gulę ostatnio, ale nie pomyślam, zeby połaczyć jej wykwit ze stosoawaniem olejku waniliowaego do mycia muszę to zbadać...
Ja raczej z daleka od spojówek nakładam to serum, bo jak do oka się dostanie to rzeczywiście może podrażniać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 15:23   #1835
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ja uwielbiam rozmarynowy. Pachnie świeżutko, ładnie rozjaśnia... I niestety - jest go już tylko połowa...
rozmarynowego jeszcze nie probowalam
aaa juz wiem dlaczego. bo on do raczej tlustej cery, a moja to taka suchawa...
generalnie wszystkie te hydrolaty jakos sobie tam pachna, jedne mniej (lub nawet wcale) drugie bardziej. ale takiego smrodku jak kocankowy to zaden nie ma

PS dzis bede krecic krem liponowy. widzialyscie, ze jest juz niedostepny?
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<



Edytowane przez mirra77
Czas edycji: 2008-10-30 o 15:25
mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-30, 17:01   #1836
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
dziewczyny, a to serum rose nie podrażnia wam oczek? ja zawsze jak posmaruję skore pod oczami, to mam takie pieczenie i czerwone oczy rano, jak krolik...
a i powiem Wam, że też mam jakąś gulę ostatnio, ale nie pomyślam, zeby połaczyć jej wykwit ze stosoawaniem olejku waniliowaego do mycia muszę to zbadać...
Jezeli podraznia Ci oczy to lepiej nie aplikuj go w te okolice a najlepiej omijaj szerokim lukiem bo tego typu sera maja tez sklonnosc do migrowania.
Mnie akurat nic sie nie dzieje po serum 3xRose ale np.serum z granatem pozapychalo mnie i ogolnie jestem do niego nastawiona na nie.

Warto zwrocic uwage,ze nie ma znaczenia czy kosmetyk drogeryjny czy samorobiony,wariacje z cera niestety dotycza w rownym stopniu choc na pewno latwiej weliminowac sprawce niz w przypadku drogeryjno-aptecznych kosmetykow.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 09:53   #1837
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja raczej z daleka od spojówek nakładam to serum, bo jak do oka się dostanie to rzeczywiście może podrażniać
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jezeli podraznia Ci oczy to lepiej nie aplikuj go w te okolice a najlepiej omijaj szerokim lukiem bo tego typu sera maja tez sklonnosc do migrowania.
Mnie akurat nic sie nie dzieje po serum 3xRose ale np.serum z granatem pozapychalo mnie i ogolnie jestem do niego nastawiona na nie.

Warto zwrocic uwage,ze nie ma znaczenia czy kosmetyk drogeryjny czy samorobiony,wariacje z cera niestety dotycza w rownym stopniu choc na pewno latwiej weliminowac sprawce niz w przypadku drogeryjno-aptecznych kosmetykow.
Dziękuję dziewczyny. No ale coś pod oczy jednak musze nakładać, a to serum ma działanie wybitnie przeciwzmarszczkowe, wiec szkoda... Swoją drogą to ciekawe, lemon, np nie piecze mnie w oczy nic a nic... ale lemon tak na zmarszczki nie podziała... z kolei krem liponowy - róznież anty-zmarch - to już od samego zapachu mi oczy łzawią przez pierwsze minuty po nałożeniu, ale nic to - po prostu omijam górną część facjaty, natomiast tego serum przeżyć nie moge...
Ps. Dodam tylko że właśnie sobie przypomniałam, że przy wykonywaniu kremu liponowego, też dodałam do niego kilka kropli rose...
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-31, 16:46   #1838
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cześc dziewczyny;-) Po testach Mazideł i Ecospa zdecydowałam się w końcu na BU:
1) Peeling cukrowy ( korzenno- cytrusowy)
2) Maseczka morska z perłami- bo jak zamawiałam spirulinę i mieszałam ją tylko z wodą i jogurtem to zapach mnie paraliżował hehe- któraś próbowała już w tym połaczeniu?
3) hydrolat z zielonej herbaty- żeby dodac do maski powyżej zamiast wody- normalnie przemywam się hydrolatem różanym
4) olejek myjący waniliowy + ylang-ylang- na to napalona czekam z niecierpliwością;D

W ogóle wydaje mi się to jakby tansze niż na mazidłach? Używała któraś z was tych produktów? Tak w skrócie to mam cerę potrądzikową ze skłonnością do wyprysków, ale i lubiącą się łuszczyc( jej normalizacja wymaga pracy;-) lat: 21
pozdrawiam !
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 16:48   #1839
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
Cześc dziewczyny;-) Po testach Mazideł i Ecospa zdecydowałam się w końcu na BU:
1) Peeling cukrowy ( korzenno- cytrusowy)
2) Maseczka morska z perłami- bo jak zamawiałam spirulinę i mieszałam ją tylko z wodą i jogurtem to zapach mnie paraliżował hehe- któraś próbowała już w tym połaczeniu?
3) hydrolat z zielonej herbaty- żeby dodac do maski powyżej zamiast wody- normalnie przemywam się hydrolatem różanym
4) olejek myjący waniliowy + ylang-ylang- na to napalona czekam z niecierpliwością;D

W ogóle wydaje mi się to jakby tansze niż na mazidłach? Używała któraś z was tych produktów? Tak w skrócie to mam cerę potrądzikową ze skłonnością do wyprysków, ale i lubiącą się łuszczyc( jej normalizacja wymaga pracy;-) lat: 21
pozdrawiam !
Peeling korzenny piękny zapach, u mnie goił krostki, bardzo go polecam
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-31, 22:55   #1840
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zainteresował mnie tonik różano-mleczny AHA 8%, jednak nie znalazłam zbyt wielu opinii na temat tego produktu. Czy mogłyby się ujawnić te osoby, które go używały? Byłabym wdzięczna
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 07:02   #1841
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Muszę potwierdzić zdanie Mirry77 - hydrolat kocankowy ma zapach okrutny Dobrze, że to tylko próbka. Jeśli ktoś liczy na przyjemne przebudzenie z hydrolatem to nie wybierajcie kocanki
Ja nadal szukam "swojego" hydrolatu. Kocanka i lawenda mi nie podeszły, oczar taki sobie, najbardziej róża przypadła mi do gustu, no ale będę próbować dalej.
Natomiast jestem baaardzo zadowolona z serum lemon, choć na początku zapach przyprawiał mnie o mdłości, ale skóra jest po nim naprawdę oczyszczona.

Olejki do mycia to już wiadomo-klasyka Przypadł mi do gustu i pomarańczowy i bezzapachowy. Obecnie dość mocno się złuszczam, mam bardzo podrażnioną skórę schodzącą płatami i olejek bezzapachowy działa naprawdę kojąco podczas mycia i nic mnie nie piecze.

Piling korzenny-rewelacja, zawsze jak go używam mam ochotę na piernik
Piling enzymatyczny z bromelainą to dla mnie z kolei największy niewypał. Działania nie zauważyłam, za to smród jest taki, że ja padam, a wszyscy domownicy uciekają po kątach zatykając nosy Na dodatek długo się ten zapach utrzymuje w powietrzu.

Olej tamanu-ja posmarowałam się kilka razy, nierozcieńczonym olejem i rzeczywiście szybciej goił. Acha, migruje mocno do oczu i piecze. Za to prawdziwą jego reklamą może być mój dziadek, któremu sprezentowałam buteleczkę. Miał poważne dolegliwości dermatologiczne i używając tamanu bardzo ładnie mu się wszystko goiło. Dziadek już mi zlecił zrobienie zapasów do jego apteczki

Dostałam próbkę oleju monoi-rzeczywiście ładnie pachnie. Początkowo wygląda jak smalec Ale od razu po kontakcie z dłońmi zmienia się w postać płynną. Trochę boję się kłąść go na twarz w obawie, że mnie zapcha dlatego na razie używam go jako balsamu na usta Nawilża i natłuszcza świetnie choć smak mógłby mieć lepszy

Mam już ukręcone ale nie wypróbowane serum granat oraz tonik migdałowy.

W kolejce do zamówienia czekają: serum rose, serum renew, hydrolat rumiankowy, maseczka z perłami-nie mogę się już doczekac kolejnego zamówienia
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-01, 08:00   #1842
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wczoraj robiłam na noc ekspresowe serum wyszło super ale składniki odmierzone tak trochę na oko . Czym wy wymierzacie np 1,5ml jakiejś żelowej substancji?;/ Nie chcę zaburzyc proporcji. Na ogół miarki zaczynają się od 10 ml
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:33   #1843
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

malamaluczka, sa takie lyzeczki miarowe 0,15 bodajze, ale na mazidlach.. w koncu takie zamowilam, bo dawniej bralam na oko i zawsze potem mialam watpliwosci co do jakosci mazidla. chociaz w serach ekspresowych zawsze biore na oko, hialuron i olej moga jak dla mnie byc sobie w jakich chca proporcjach. odmierzam na dloni i tyle
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 08:57   #1844
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Tak na szybko możesz spróbować miarki z syropu, albo strzykawki, tylko nie wiem czy żel naciągnie -zależy jaki szeroki dzióbek.
Agul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 09:00   #1845
ana761
Zakorzenienie
 
Avatar ana761
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 6 182
GG do ana761
Wink Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Najlepiej strzykawką.
spokojnie "zaciągam" Karagenian czy HA strzykawką
(p/s wszystkie strzykawki mają jednakowy wlot).

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
wczoraj robiłam na noc ekspresowe serum wyszło super ale składniki odmierzone tak trochę na oko . Czym wy wymierzacie np 1,5ml jakiejś żelowej substancji?;/ Nie chcę zaburzyc proporcji. Na ogół miarki zaczynają się od 10 ml
__________________
WĄTEK https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1115536


Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......

Edytowane przez ana761
Czas edycji: 2008-11-01 o 09:46
ana761 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 09:10   #1846
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziękuję dziewczęta;D do mnie trzeba tak własnie prosto i dużymi literami;D
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 11:03   #1847
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Zainteresował mnie tonik różano-mleczny AHA 8%, jednak nie znalazłam zbyt wielu opinii na temat tego produktu. Czy mogłyby się ujawnić te osoby, które go używały? Byłabym wdzięczna
ja go używam jestem bardzo zadowolona oczyszcza dobrze nawilża wręc natłuszcza
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 16:18   #1848
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

planuje zamówic jeszcze olej tamanu- dużo dobrego się naczytałam na jego temat. Chce go jednak używac rozcieńczonego na całą powierzchnię skóry.

- Polecany do pielęgnacji skóry tłustej, trądzikowej, mieszanej, zanieczyszczonej - sprzyja gojeniu wyprysków, zapobiega tworzeniu zaskórników, łagodzi stany zapalne, redukuje blizny potrądzikowe. W stanie nierozcieńczonym, może być stosowany punktowo na wypryski i blizny. W przypadku codziennej pielęgnacji twarzy zaleca się 20-50% stężenie oleju. Olej można mieszać z innymi naturalnymi olejami roślinnymi np. słonecznikowym lub stosować w formie Dwufazowego nawilżacza, w połączeniu z Żelem hialuronowym.

Myślicie że mogę go codziennnie nakładac z tym żelem hialuronowym a na to podkład? (zamiast kremu?) Boję się że mnie po tym obrzuci. ZOstało mi też pół butelki oleju słonecznikowego- jakie to będzie miało właściwości po takim mixie? Któraś stosowała? I ile ten olej tamanu ma ważności ?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-01, 22:51   #1849
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

jestem po glebbokim zluszczaniu i stosuje zel hiauronowy+serum z granatu, jak narazie super nawilzaja i goją
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-02, 08:44   #1850
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ukręciłam serum granat jutyro próby kupiłam olej sakwan wypróbowany jak narazie nie zapchał dobrze się wchłania
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 13:58   #1851
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Zrobiłam drugie zamówienie.. serum 3xrose, olejek tanamu i manoi, cellulitowy, skwalan, ponownie serum z wit C z kompleksem silikonowym (cudne!), peeling czekoladowo-miętowy, hydrolat rozmarynowy, żel hialuronowy (bo bieżący już ma siwą brodę ) oraz amlę i ecliptę do włosów

Nie mogę się już doczekać, mimo, że dopiero co kliknęłam "zamów"
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:19   #1852
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Zrobiłam drugie zamówienie.. serum 3xrose, olejek tanamu i manoi, cellulitowy, skwalan, ponownie serum z wit C z kompleksem silikonowym (cudne!), peeling czekoladowo-miętowy, hydrolat rozmarynowy, żel hialuronowy (bo bieżący już ma siwą brodę ) oraz amlę i ecliptę do włosów

Nie mogę się już doczekać, mimo, że dopiero co kliknęłam "zamów"
też chcę zamówic teraz amlę i ecliptę do włosów- próbowałas wcześniej? A olejka tanamu jak chcesz używac? ( ile razy, miejscowo czy na całą powierzchnię, rozcieńczonego?)
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 19:21   #1853
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez My Life Pokaż wiadomość
Witam Wczoraj zamówiłam na BU tonik AHA/BHA 10%. Czy mam jakos przygotować skórę przed jego zastosowaniem? Używam teraz AD (ale nie pomaga) nie wiem czy mam go odstawić i nawilżać skórę? czy mogę dalej używać AD dopóki nie przyjdzie ten tonik?
I mam jeszcze pytanie do tych, którzy używają ten tonik z kwasami AHA/BHA 10% działa??
Witam serdecznie, mój debiut na tym forum. Ja używam 10% toniku (juz go kończę) i mogę zapewnić że on działa. Ja nie czułam Effaclaru, Diacneal mnie leciutko swędział, przez 3 sekundy czułam Lysanel active (tylko jak nieopatrznie usta musnęłam to zapiekło), a ten tonik nie dość że piekł to nawet złuszczał. Wydaje mi się że dla skóry nieprzyzwyczajonej do kwasów on się nie nadaje (zrobi spustoszenie), ja używam go na twarz rzadko, ok. raz na tydzień. Znalazł jednak cudowne zastosowanie i stał się rozwiązaniem na pryszcze hmm na 4 literach.... Jest wg mnie średnio wydajny. Z innych produktów BU mam serum z zielona herbatą (zgadzam się że absolutnie niedoceniony preparat u mnie pod filtry sama rozkosz), peeling enzymatyczny (dla mnie za słaby, następnym razem dam mniej bazy, więcej bromelainy) i odsądzany od czci i wiary olejek waniliowy do mycia. Kto się nie łuszczy/ł może nie docenić, ale przy kuracji kwasowej olejki do mycia są, przynajmniej dla mojej skóry, niezastąpione. Planuję kupić w bliższej lub dalszej przyszłości: hydrolat oczarowy, cytrynowy i zielona herbata, serum z witaminą C (na pewno z silikonem bo lubię), ale waham się czy Amla czy Flavo może jakaś dobra dusza poradzi?, skwalan (skoro jest trzeba kupić) i maseczkę wulkaniczną z limonką. Pozdrawiam i przepraszam za elaborat.
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:18   #1854
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

dziewczyny poradzcie
czy was nie wysuszylo po kremie liponowym?
ukrecilam kilka dni temu. uzylam chyba ze 2 razy. i mam wrazenie, ze mnie wysusza
smaruje na noc, rano skora niby rozjasniona i gladka, ale mam wrazenie ze jest taka sciagnieta. czuje dyskomfort. po innych kremach takich bardziej odzywczych skora jest taka zrelaksowana, rozpulchniona, nawilzona. a tutaj mam wrazenie ze ta gladkosc to bardziej ze sciagniecia wynika
a pod oczami wior, jak sie usmiechne to siateczka zmarszczek ktorych wczesniej nie bylo.

tez tak mialyscie? moze to poczatkowa faza? pomozcie!
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 21:31   #1855
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Przyszło moje zamówienie...

Peeling enzymatyczny - już któryś z kolei - dla mnie to niezbędnik - ślicznie odświeża, a zrobiony rano przed imprezą wieczorną robi z twarzy szklankę...

Olejek myjący omarańczowy - miłość od pierwszego powąchania - cuudny no i przede wszystkim świetnie zmył wodoodporną tapetę - bez szorowania, które sprawiałam sobie żelem Phisiogel...

hydrolaty - cytrynowy (bez fajerwerków, dodaję zawsze do peelingu enzymatycznego), oczarowy (świetnie łagodzi podrażnienia - szczególnie przy zabawach kwasowo - retinoidowych), no i po raz pierwszy, ale na pewno nie ostatni - z kwiatu pomarańczy - wcześniej miałam próbkę - dzięki której sie w nim zakochałam i ta miłość trwa dalej.

Standardowo serum Flavo-C (tym razem z silikonem - modlę się, żeby mnie nie zapchało...)

Olej monoi - bez fajerwerków niestety... zapach średni, ale dam mu jeszcze szansę.

Serum-olejek odmładzający RENEW - no cóż - dopiero zmieszałam, ale moje pierwsze wrażenie - zapachowo średniak, bo moje ulubione 3xRose pachniało jak diabli. Jutro wypróbuję, to powiem co i jak...
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 07:16   #1856
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wyprobowałam wczoraj granat, natłuszcza dobrze raczej to nocny serum
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:16   #1857
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wiecie co, ja bym nie mogła stosować samego serum czy to Granat czy Rose bez żelu hialuronowego. Byłabym "tłasta" zego nie znoszę, a z żelikiem wchłania się natychmiast.

A Wy jak stosujecie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:22   #1858
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja na noc robie bez żelu a na dzień z żelem
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 10:54   #1859
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja identycznie jak leana,zel stosuje pod filtr i makijaz na dzien
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-04, 11:46   #1860
malamaluczka87
Zadomowienie
 
Avatar malamaluczka87
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Cieszyn
Wiadomości: 1 529
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a w jakiej ilości zamawiacie żel, żeby starczyło na trochę?
__________________
Mój blog wizażowo- kosmetyczny http://www.kkkleopatra.blogspot. com/

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:00.