Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-20, 20:08   #1561
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

moje włosy są na kuracji od lipca, wtedy trafiłam na forum, czytając w ukryciu , przetestowałam już chyba wszystkie wynalazki forumek
i chyba tylko dzięki nim mam jeszcze włosy na głowie,choć zawsze miałam puszące i łamiące się
co do rozjaśniacza to ja używałam zwykły proszek joanny a do tego wodę 3% z hurtowni fryzjerskiej
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:55   #1562
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

shade mam ten sam problem :P zastanawiam sie czy 6,1 nie bedzie za jasny a 5,11 za ciemny haha
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 20:59   #1563
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
shade mam ten sam problem :P zastanawiam sie czy 6,1 nie bedzie za jasny a 5,11 za ciemny haha
zmieszja oba to będzie coś po środku
Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
moje włosy są na kuracji od lipca, wtedy trafiłam na forum, czytając w ukryciu , przetestowałam już chyba wszystkie wynalazki forumek
i chyba tylko dzięki nim mam jeszcze włosy na głowie,choć zawsze miałam puszące i łamiące się
co do rozjaśniacza to ja używałam zwykły proszek joanny a do tego wodę 3% z hurtowni fryzjerskiej
Dobra to o pielęgnację się nie czepiam ale proszek w sensie ten porfesjonalny rozjaśniacz? czy kupiłąś poprostu farbe i zmieniłaś utleniacz?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-20, 21:03   #1564
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

no wlasnie kasy zbytnio nie mam i mi sie 2 nie chce kupowac ;p
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 10:49   #1565
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Drogie forumowiczki ja wczoraj po cichaczu rowniez kupilam mixton, ktory okazal sie po prostu zwykla farba tyle,ze w kolorze zielonym!!! godzine patrzylam na te farbe i wyliczajac : zrobic, nie zrobic. No i oczywiscie zrobilam. Zmieszalam z woda 4,5 % bo taka mi sie zostala jeszcze po tym jak wloski farbowalam HI RICHESSEM z L'oreala... Trzymalam to na wlosach okolo 20 minut i jest efekt... fakt ze mocno przyciemnilo mi wlosy. Teraz w zasadzier mam kruczo czarne ale za to bez rudosci ... gdzie niegdzie jeszcze sie przebijaja ale to dlatego ze farbe nakladalam szybko i sama ale polecam ten sposob. Ja nie mieszalam tego z zadna farba nalozylam po prostu zielona papke na glowe i juz. Powiedzialam sobie "niech sie dzieje co chce, najwyzej wezme dzien urlopu i poloze na to czarna farbe " ;-) Zobacze teraz jak to sie bedzie zmywalo ... Pytanie mam do Ciebie AMSTAFY: czy ten Twoj mixton zamawiany z internetu tez smierdzial jak normalna farbka?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

A jesli chodzi o dylematy w zwiazku z tym czy kolorek bedzie za jasny to jednak najlepeij jest zmieszac dwa kolorki ze soba. Wiem ze to wydatek ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze najfajniejszy efekt jest jesli zmiesza sie tak zwaną "podstawe" czyli kolorek np. 5,0 z Majirel ,czyli bodajze jasny brąz głęboki, ktory sam w sobie jest zimnym i pozbawionym jakichkolwiek refleksow kolorkiem z np. jasniejszym wlasnie tym z odcieneim popielu czyli 6,1 ... taka moja rada a przeciez wycisniesz po pol tubki wiec zostanie Tobie na kolejne farbowanko ...
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 15:06   #1566
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Nie poszłam do fryzjera. Wystraszyłam się... Jeszcze poczekam.

Znalazłam za to w domu 1/3 tubki Richesse 5,13
Zmieszałam to z resztką 7,11 Majirel która mi została i dodałam 3% wody.

Trzymam na głowie.

No kurcze... poziom 5 + 7 MUSI chyba mi przyciemnić te wściekłe rudzielce przy skórze, nie? Ten refleks "3" może nie jest tu najlepszy ale cóż. To była desperacja.

Myślałam o sklepowych brązach, ale jednak się boję.
Kurcze.. gdzie jest Madzia?? Ona pisała o tym, że rudości lepiej pokrywa Richesse niż Majirel no nie???? Chyba zacznę kombinować spowrotem z mieszankami Richesse...
Myślałam o np. 6,01 i naturalnej 5... albo 6.

Poza tym... Muszę zacząć ratować włosy... zaczynają być w złym stanie. Wolałabym odstawić farby trwałe...
Acha... laseczki a ten zielony mixton można też do Richessa dodać czy to musi być farba????
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:16   #1567
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

viki1988 ten proszek rozjaśniający mam ze zwykłego sklepowego zestawu do rozjaśnień joanny tylko wodę słabszą3%.

j0annab nie wiem czy on śmierdział bo ja nakładałam go zmieszanego z farbami, samego nie kładłam, choć mnie kusi, bo mm jeszcze dość ciepłą poświatę, nie jest to już wprawdzie to co było , ale do ideału daleko
a ty nakładałaś na jaki kolor włosów, że aż tak ci przyciemniło???
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 17:48   #1568
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Matko Bosko Forumowa, nie było mnie parę dni i już się zgubiłam w wątku
Co to za cuda- te proszki zielone, jakaś magia?? Skąd, dlaczego dopiero teraz i .....ale ja to ich nie potrzebuję, serio, moje kochane ogłaszam, że mam chłodny brąz i nawet jak się wypłukuje to nie jest rudy, tylko chłodny.
Od czasu farbowania u mojej cudotwórczyni Ani richesskami nic nie robiłam i jestem happy. Trochę mniej z tego powodu, ze mi się moje cudne granatowe pasemka wypłukały, ale ponieważ były granatowe to wypłukane są cudnie zimne i dodatkowo ochładzają i lekko rozjaśniają kolor na reszcie włosów. Podaję, w razie pytań - miałam pół na pół zmieszane richesse 5 i 5.12, a na te pasma położony granatowy mixton, czy co to tam było.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 17:59   #1569
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Madziunia! Nareszcie....
No to ja też nakładam taką mieszaninę! Może i mi pomoże!

A dzisiejsze farbowanie uspokoiło dzikie rudości. Teraz mam te refleksy bardziej w miedź wpadające, ale już lepiej się na to patrzy.

A patrzcie jakie farby sklepowe mają za granicą!! Popielateeee!!! Wrrrrr!!!!!!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 2.jpg (20,1 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 3.jpg (14,0 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 4.jpg (13,8 KB, 106 załadowań)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:22   #1570
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, no nareszcie, bo ile można z tą paskudną rudością tuptać po świecie, wrrrr, fuj i bleee
Ja już nie kombinuję, umówiłam się już z Anią na 9 maja, na powtórkę z rozrywki, znowu będę miała piękne granatowe pasma :P. Ale, co jest dla mnie równie ważne, odkąd przestałam kombinować z farbowaniami, ruszyły mi włosy i rosną w końcu. Przed tym, jak trafiłam do Ani włosy urosły mi 0.5 cm przez prawie półtora miesiąca, a teraz już widzę dobry centymetrowy odrost, więc jestem szczęśliwa podwójnie, bo może w końcu uda mi się zapuścić włosy.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 18:30   #1571
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Shade, no nareszcie, bo ile można z tą paskudną rudością tuptać po świecie, wrrrr, fuj i bleee
Ja już nie kombinuję, umówiłam się już z Anią na 9 maja, na powtórkę z rozrywki, znowu będę miała piękne granatowe pasma :P. Ale, co jest dla mnie równie ważne, odkąd przestałam kombinować z farbowaniami, ruszyły mi włosy i rosną w końcu. Przed tym, jak trafiłam do Ani włosy urosły mi 0.5 cm przez prawie półtora miesiąca, a teraz już widzę dobry centymetrowy odrost, więc jestem szczęśliwa podwójnie, bo może w końcu uda mi się zapuścić włosy.
A powiedz mi... Richesse to w końcu szampon... Nie wypłukuje się?! Normalnie szok...
Mi już tak żal włosów... Łamią mi się więc też nie chcę więcej farb!

Druga rzecz - czym dokładnie miałaś robione te granatowe pasemka???? Też mnie łoo kurcze zaczęło kusić. Tylko ja się obawiam, że na mnie tak pięknie ta mieszanka 5,12 i 5 nie podziała.... Ja mam masakrycznie dużo tych miedziaków...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-21, 18:58   #1572
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ooo <brawo> ale ja chyba musze majirel bo chce przyciemnic a rich mi sie wypłuka;/
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 20:04   #1573
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Shade, no nareszcie, bo ile można z tą paskudną rudością tuptać po świecie, wrrrr, fuj i bleee
Ja już nie kombinuję, umówiłam się już z Anią na 9 maja, na powtórkę z rozrywki, znowu będę miała piękne granatowe pasma :P. Ale, co jest dla mnie równie ważne, odkąd przestałam kombinować z farbowaniami, ruszyły mi włosy i rosną w końcu. Przed tym, jak trafiłam do Ani włosy urosły mi 0.5 cm przez prawie półtora miesiąca, a teraz już widzę dobry centymetrowy odrost, więc jestem szczęśliwa podwójnie, bo może w końcu uda mi się zapuścić włosy.
<jupi> w końcu się komuś udało a ja mam teraz w słońcu rudo-pomrańczowe a nie w słońcu fajny chłodny lekko fioletowy brązik farbowane farbami Intercosmo (5.0+7.82) ale ta słońcowa rudość nadal mnie denerwuje grrr... ale myśle ze zastępnym razem u fryzjera zarządam popielu to się pozbędę w końcu tego rudego:P
Shade, powiem ci szczerze ze mnie też kuszą sklepowe farby, zwłaszcza te z serii Safira kolor orientalny brąz 6/7 (czyli niby metalik szóstka)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 21:12   #1574
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Mam pytanko czy wella koleston 0/44 to chłodny odcien brązu?
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"

Edytowane przez Monisia_1331
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:20
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-21, 22:12   #1575
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Shade, kochana, ja jak poszłam do fryzjera byłam ruda, ale tak naprawdę ruda, po całości - miedziano- brązowa- wstrętne ogólnie włosy miałam - to tak na marginesie.
A richesse wypłukuje się, wypłukuje, ale u mnie nie na rudo. Poza tym, po kilku farbowaniach to wypłukiwanie się ponoć uspokaja. A co do granatowych pasemek, to jakaś l'orealowska nowość, jakieś takie mixtony, czy tonery, czy jakieś takie zwariowane kolory w richesse po prostu, m.in. błękitny, zielony, granatowy, fioletowy. Ale co to jest dokładnie to nie mam pojęcia.

Moniko, to na pewno nie jest chłodny kolor, z tego, co wiem 4 to miedź w refleksie, czyli ciepło będzie, szczególnie, że ta miedź taka pogłębiona
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2009-04-21 o 22:18
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:45   #1576
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
viki1988 ten proszek rozjaśniający mam ze zwykłego sklepowego zestawu do rozjaśnień joanny tylko wodę słabszą3%.

j0annab nie wiem czy on śmierdział bo ja nakładałam go zmieszanego z farbami, samego nie kładłam, choć mnie kusi, bo mm jeszcze dość ciepłą poświatę, nie jest to już wprawdzie to co było , ale do ideału daleko
a ty nakładałaś na jaki kolor włosów, że aż tak ci przyciemniło???

Ja nakladalam na wloski takie no ... ciemny braz powiedzmy. Bo wczesniej mialam tego nieszczesnego Castinga w kolorze braz ktory w pierwszym momencie chwycil niemal na czarno ale z czerwono rudawa poswiata. Jednak po kilku myciach szamponem oczyszczajacym kolor nieco zszedl a rudosci oczywiscie uwydatnily sie no i wtedy nalozylam ten zielony mixton ktorego nie mieszalam z zadna farba i teraz mam bardzo bardzo ciemny braz ale za to bez zadnego rudego refleksu!!!!! wiec poki co przeboleje ten klolor. Zobacze jak bedzie mi sie zmywal. Mam w zanadrzu jeszcze te farbki revlona ale najpierw dam troche odpoczac wloskom i przed nalozeniem farbek zrobie chyba te delikatna kapiel rozjasniajaca no nie wiem sama

madziunia80 a jak ciemne masz teraz wloski ??
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 08:53   #1577
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
<jupi>
Shade, powiem ci szczerze ze mnie też kuszą sklepowe farby, zwłaszcza te z serii Safira kolor orientalny brąz 6/7 (czyli niby metalik szóstka)
Dziewczyny, w farbach Wellii (a Safira do takowych należy) nie ma odcieni metalicznych a "7" to refleks brąz. Czyli kolor 6/7 to nie ciemny blond metaliczny tylko w welli jest to ciemny blond brązowy.
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 11:42   #1578
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Przyszły kolejne moje pasemka na ringi... Wzięłam też dwa na klipsy - kolory przecudne, chłodne Przynajmniej na tych doczepianych będę miała namiastkę popielu hahah!

Dziś w kóńcu idę do tego fryzjera. Ciekawe czy mają kartę Richesków...
Muszę koniecznie zobaczyć te 5,12! Mi się kiedyś wydawał wpadający w borówę

O NIEEE!! Właśnie patrzę, że wycofali kolor 6,01 z Richesse!!!! Czemu akurat TEN?! Jasny gwint!!!! I co ja teraz mam zmieszać?!?! Chciałam 6,01 z 5,12!.... Buuuu!!!

Edytowane przez Shade_23
Czas edycji: 2009-04-22 o 12:24
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 13:11   #1579
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
Dziewczyny, w farbach Wellii (a Safira do takowych należy) nie ma odcieni metalicznych a "7" to refleks brąz. Czyli kolor 6/7 to nie ciemny blond metaliczny tylko w welli jest to ciemny blond brązowy.
wiedziłam ze to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe ale w takim razie "0" co oznacza?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-22, 13:46   #1580
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Joanno, ciemne, ale ja wolę ciemne, nie lubię kolorów pośrednich. Drażni mnie ciemny blond i jasny brąz, przy mojej urodzie wyglądają nijako. Mam coś pod ciemny brąz, ale kolor jest lekko rozjaśniony przez te pasma niebieskie i dodatkowo ochłodzony
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:14   #1581
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
wiedziłam ze to zbyt piękne aby mogło być prawdziwe ale w takim razie "0" co oznacza?
Zero tak jak wszędzie - głębię koloru, tzn np 6.0 - ciemny blond głęboki
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 14:46   #1582
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Joanno, ciemne, ale ja wolę ciemne, nie lubię kolorów pośrednich. Drażni mnie ciemny blond i jasny brąz, przy mojej urodzie wyglądają nijako. Mam coś pod ciemny brąz, ale kolor jest lekko rozjaśniony przez te pasma niebieskie i dodatkowo ochłodzony

Przyznam Ci się szczerze,ze ja tez dorosłam w koncu do ciemnych wlosow. Moze nie do az tak w sumie czarnych jak mam ale juz wole to niz nijako rudo czerwone. Kiedys marzyl mi sie kolor mniej wiecej taki jak ma Zmuda-Trzebiatowska i nawet chwile mialam podobny ale przy mojej ciemnej karnacji i ciemnej oprawie wygladalam blado i na zmeczona A teraz nie podoba mi sie juz ten kolor wcale!!!! Tak czy siak zazdroszzcze Ci Twojej fryzjerki bo jestem pewna ,ze u mnie zadna by mi nie zrobila takiego efektu jaki Ty masz. a swoja droga gdybys miala mozliwosc zrobienia zdjecia swoim wloskom to jestem ciekawa jak one wygladaja A jeszcze jedno pytanko mam dziewczynki, jesli juz raz zgasilo sie ten cieply odcien to wraz z myciem wlosow kolor pozostanie juz zimkny czy jest mozliwe ze wyplucze sie w koncu ( w moim przypadku ten zielony mixton) i odsloni znowu te rudzielce?! Bo taks ie zastanawiam co teraz robic zeby to utrzymac, tzn wciaz mam nadzieje ze troche mi sie jeszcze rozjasnia pod wplywem mycia ale ze juz nie beda rude !!!

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

I jeszcze odnosnie Richessek to zazdroszcze wam ze mozecie ich uzywac bo np mi kazdy kolor z nich wychodzil na rudo... do tej pory mam niemal cala tuble koloru 5 czyli po prostu brązu chyba... i wiecie , juz nawet zaczelam podejrzewac ze to wina tego rewelatora oryginalnego i zwalalam wine ze to chyba on ma w sobie jakies rudosci, bo wydaje mi sie ze ten kolorek nie mial prawa wyjsc rudo!!! juz gdzie jak gdzie ale nawet odrosty chwytaly na zloto-miedziano niewiadomo co ...
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 17:23   #1583
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja po fryzjerze - mega zadowolona, mega wycieniowana, ale nic z długości. Babka super! Najważniejsze - SŁUCHAŁA mnie.
Teraz doczepiłam jeszcze te jasne pasemka - wystają spod spodu i wygląda to jak moje własne rozjaśniane! Mrrr!!

Oglądałam paletę Richesse. Jestem zdecydowana na 100%. Użyję tych samych kolorków co Madzia. 5 & 5,12. Boskie oba!!

Nareszcie mam na siebie konkretny pomysł!

Joannab a może Ty masz po prostu ten rdzawy pigment we włosie? Jakie masz naturalne?? Chłodne??... Wątpię żeby to była wina oxydantu.....
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-22, 20:40   #1584
Monisia_1331
Rozeznanie
 
Avatar Monisia_1331
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 645
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

No to wkońcu znalazłam Wella Koleston:
Fashion - Gray Coverage
Frosty, Brown
4/71 Medium Brown
5/71 Light Brown
6/71 Dark Blonde
7/71 Medium Blonde
8/71 Light Blonde


Natural
Natural Ash
6/01 Natural Dark Ash Blonde
7/01 Natural Medium Ash Blonde
8/01 Natural Light Ash Blonde
9/01 Natural Very Light Ash Blonde
Ash
5/1 Light Ash Brown
6/1 Dark Ash Blonde
7/1 Medium Ash Blonde
8/1 Light Ash Blonde
9/1 Very Light Ash Blonde
10/1 Lightest Ash Blonde

A na głowie mam tą 44/0 się wypłukuje i widać lekką miedź,ale prawie niezauważalną...Czy któraś z Was używała tej farby z kolestonu 4/71 Medium Brown?? W ogóle palety nigdzie znaleźć nie mogę:/
__________________
10 LAT Z MOIM SKARBEM


"Dance is a universal language. Dance is freedom and dance is life...Dance4live"

Edytowane przez Monisia_1331
Czas edycji: 2009-04-22 o 20:41
Monisia_1331 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-23, 08:08   #1585
j0annab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja po fryzjerze - mega zadowolona, mega wycieniowana, ale nic z długości. Babka super! Najważniejsze - SŁUCHAŁA mnie.
Teraz doczepiłam jeszcze te jasne pasemka - wystają spod spodu i wygląda to jak moje własne rozjaśniane! Mrrr!!

Oglądałam paletę Richesse. Jestem zdecydowana na 100%. Użyję tych samych kolorków co Madzia. 5 & 5,12. Boskie oba!!

Nareszcie mam na siebie konkretny pomysł!

Joannab a może Ty masz po prostu ten rdzawy pigment we włosie? Jakie masz naturalne?? Chłodne??... Wątpię żeby to była wina oxydantu.....


Kurcze juz tez tak myslalam... naturalny mam taki w sumie sredni braz i chyba wlasnie raczej cieply ... nikt mi nie moze uwierzyc ze mam natuyralnie calkiem jasne wlosy poniewaz mam dosc ciemna karnacje, ciemna oprawe oczu i same oczy ciemno brazowe czyli co... farby beda mi sie zmywaly na rydo?!: ) hehe
A troche odbiegajac od tematu to fantastyczna sprawa na odzywienie wloskow sa takie ampulki z KERASTASE - VITA CIMENT. Jedna taka kapsulka kosztuje chyba okolo 28 zl ale ja nie zuzywam jej calej tylko skrapiam w sumie najbardziej koncowki. Zawijam wlosy w recznik na 15 minut potem nim splucze lekko emulguje i jeszcze tak z pol minuty rozprowadzam po calych wlosach te pozostalosc no i splukuje... wloski po tym sa mega blyszczace i naprawde czuc ze sa odbudowane... robie taka kuracje raz na dwa miesiace, czasem rzadziej. Generalnie jak widze ze wloskom juz by sie przydalo cos mocniejszego niz maseczka czy odzywka. po tych naszych wszystkich zabiegach mysle ze wloskom przyda sie cos takeigo
j0annab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 12:56   #1586
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Dziewczyny witam ponownie. Madziunia gratuluje chlodnych wloskow
Ja mialam juz takie odrosty (bo ten szampon CHI mi ich nie złapał) ze wczoraj kupilam Majirela 5,11 i 5,71. Efekt - jak ostatnio - chłodny, ciemny, pewnie za pare myc bedzie wiele jasniejszy ale chlodny. Dziewczyny nie bójcie sie ciemnych kolorow - jesli chcecie uzyskac ladny zimny kolor pewnie bedziemcie musialy sprobowac z jakas 5...Przeciez farba sie po jakims czasie wyplucze a lepiej zafarbowac raz, niz 10 razy coraz to ciemniejszym odcieniem, a nóż złapie. Przez to włosy sie niszcza i zadna farba juz nie bedzie sie na nich trzymała tak jak powinna

Pozdrawiam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-25, 14:13   #1587
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ja siedze z szaponetka na włosach oby póżniej zaden refleks nie został "
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 08:22   #1588
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
ja siedze z szaponetka na włosach oby póżniej zaden refleks nie został "
i jak Ci wyszło? i co to za szamponetka?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 08:42   #1589
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

kawowy braz joanny który wyszedł bardzo jasno;/ przy skórze rudy a tak to chłodny.. juz chce sie jej pozbyc
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-26, 14:27   #1590
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Tak czytam i czytam i zastanawiam sie: po co tyle kombinowac Rozumiem bo sama lubie cos tam pomajstrowac z wlosami, no ale jesli zalezy Wam tak naprawde na chlosnym brazie bez rudosci kupcie tego Majirela metalicznego i zmieszajcie z popielatym - ja tak zrobilam i naprawde mam chlodny ten odcien. Przeciez wlosy od farbowania staja sie mocno przetrawione i teraz to juz nie wina farby jak Wam nie lapie a zmienionej struktury wlosa (chodzi mi tu nawet o wzgledy chemiczne budowy wlosa jak tez biologiczne ; nie bede sie zaglebiala)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:35.