Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-16, 19:24   #31
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

w ogóle trochę dziwne że dziś rano były jeszcze całkiem fajne próbki a teraz hurtowo rzucili takie g***
na pewno na noc wyprzedaży, co by ludziom za dobrze nie było
Dobrze, że się załapałam na 2 próbki nowego podkładu Diora. Nie sądziłam, że tak perfidnie zmienią próbki rzeczywiście kod -20% nie wchodzi na SALE, a kiedyś wchodził
Póki co dla mnie S. górą szkoda, że ustawili taką wysoką kwotę na tego boxa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 19:40   #32
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dobrze, że się załapałam na 2 próbki nowego podkładu Diora. Nie sądziłam, że tak perfidnie zmienią próbki rzeczywiście kod -20% nie wchodzi na SALE, a kiedyś wchodził
Póki co dla mnie S. górą szkoda, że ustawili taką wysoką kwotę na tego boxa
na Stara się załapałaś ? dla mnie na bank za jasny ta próbka 020 więc nie brałam, czekam aż łaskawie pojawi się Gwiazda w D. stacjonarnym
myślę że zmienili celowo
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 19:56   #33
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Wrócił kupon w promocyjnej cenie na Payback:
bon do Douglasa 30 zł za jedyne 2400pkt.
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 20:01   #34
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
jaki puder ?
Aaaa bo to wszystko przez babkę z Douglasa . Nałożyła mi wczoraj diora stara i korektor star pod oczy i jeszcze jak na złość ten oto bronzer http://mybeautyhoard.blogspot.com/20...nith-haul.html no i przepadłam . W Douglasie nie mieli tego odcienia, stacjonarnie był ale jakaś jedna sztuka mocno zmacana . Zamówiłam z Sephory ale coś czuję, że dostanę starocia bo z tego co widzę one wyszły w 2012.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
na Stara się załapałaś ? dla mnie na bank za jasny ta próbka 020 więc nie brałam, czekam aż łaskawie pojawi się Gwiazda w D. stacjonarnym
myślę że zmienili celowo
Ja poleciałam pierwszego dnia i od razu kupiłam podkład i korektor bo jeszcze korektor razem z podkładem dali . Ja mam odcień 031 ale jestem dość opalona.
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 20:01   #35
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W D. wchodzi jeszcze kod: WRZESIEN - niespodzianka Collistar. Kliknęłam, ciekawe co to.
Korzystając z nocy zakupów nabyłam: TT, krem Shiseido + mini serum Ultimune (osławiona nowość). W sumie 4 gratisy... gdyby ten cień miał jeszcze inny kolor.

Edytowane przez kjd3
Czas edycji: 2014-09-16 o 20:31
kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 20:06   #36
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

cześć
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 20:18   #37
LonelyDay
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 297
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ja również witam w nowym wątku
LonelyDay jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 21:20   #38
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Wrócił kupon w promocyjnej cenie na Payback:
bon do Douglasa 30 zł za jedyne 2400pkt.
super , chyba kupię i wykorzystam na puder J.S.Douglas Söhne bo on teraz 45 zł , to z kuponem zapłacę tylko 25 zł
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 21:27   #39
8katharina8
Rozeznanie
 
Avatar 8katharina8
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 762
GG do 8katharina8
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

hej!
a ja siedzę i się zastanawiam czy z Tołpy zamówić podróżny niezbędnik dla kobiet II ...
__________________
Lubisz kosmetyki AVON? Zamawiasz? A chciałabyś zamawiać taniej? Skontaktuj się ze mną a założę Ci konto w Avon i dołączę do swojego zespołu. Przekonaj się sama już teraz.

https://start.avonpolska.pl/storage/...banner-1-1.png
8katharina8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 21:32   #40
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Myślę , że warto fajne kosmetyki w nim Polecam wszystkie
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 21:38   #41
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Kurcze, ja chyba nic nie zamówię w D., bo nie obejmuje MAC A te gratisowe próbki mogliby sobie darować...
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-16, 21:50   #42
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Aaaa bo to wszystko przez babkę z Douglasa . Nałożyła mi wczoraj diora stara i korektor star pod oczy i jeszcze jak na złość ten oto bronzer http://mybeautyhoard.blogspot.com/20...nith-haul.html no i przepadłam . W Douglasie nie mieli tego odcienia, stacjonarnie był ale jakaś jedna sztuka mocno zmacana . Zamówiłam z Sephory ale coś czuję, że dostanę starocia bo z tego co widzę one wyszły w 2012.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------



Ja poleciałam pierwszego dnia i od razu kupiłam podkład i korektor bo jeszcze korektor razem z podkładem dali . Ja mam odcień 031 ale jestem dość opalona.
a no tak faktycznie pisałaś wczoraj chyba o tym pudrze
ja dziś dzwoniłam do swojego Douglasa to jeszcze czekają na Stara. Wezmę go na pewno dla Mamy, sama będę musiała go przetestować bo ja żem trochę wybredna co do podkładów
szukam na zimę czegoś z trochę lepszym kryciem bo mam wrażliwą cerę więc wiatr/zimno/mróz i to wszystko u mnie widać a latem to BB mi starczy


ten puder jest świetny

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
W D. wchodzi jeszcze kod: WRZESIEN - niespodzianka Collistar. Kliknęłam, ciekawe co to.
Korzystając z nocy zakupów nabyłam: TT, krem Shiseido + mini serum Ultimune (osławiona nowość). W sumie 4 gratisy... gdyby ten cień miał jeszcze inny kolor.
a od jakiego progu wchodzi ten wrzesień ?
ciekawa jestem co dodadzą


w ogóle szał próbkowy w D. trwa - dermika, dax, yoskine, Douglas


EDIT: KOD WRZESIEN wchodzi od 119 zł zrobiłam symulacje
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2014-09-16 o 21:59
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 00:11   #43
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

na clinique są nowe miniatury , chce tusz i chubby stick Zamawiam :p
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 06:10   #44
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
a no tak faktycznie pisałaś wczoraj chyba o tym pudrze
ja dziś dzwoniłam do swojego Douglasa to jeszcze czekają na Stara. Wezmę go na pewno dla Mamy, sama będę musiała go przetestować bo ja żem trochę wybredna co do podkładów
szukam na zimę czegoś z trochę lepszym kryciem bo mam wrażliwą cerę więc wiatr/zimno/mróz i to wszystko u mnie widać a latem to BB mi starczy


ten puder jest świetny
Który puder świetny, ten co zamówiłam? .

Star kryje zacnie więc koniecznie przetestuj .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:05   #45
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
na Stara się załapałaś ? dla mnie na bank za jasny ta próbka 020 więc nie brałam, czekam aż łaskawie pojawi się Gwiazda w D. stacjonarnym
myślę że zmienili celowo
tak dla mnie pewnie będzie za ciemny

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:33 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
na clinique są nowe miniatury , chce tusz i chubby stick Zamawiam :p
Dzięki za info zamówiłam mini zestawik nawilżający i gratisowy tusz i chubby stick, tyle dobra za 49zł zastanawiam się jeszcze nad drugim zamówieniem... Polecam krem CC Clinique (ten, który jest w darmowych miniaturach), mam go z pół roku i przy codziennym używaniu jeszcze trochę go zostało. Ładnie wyrównuje kolor skóry, trochę rozświetla i kryje małe niedoskonałości

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Są 2 próbki podkładów Clarinsa w D. Szkoda, że takie ciemnie odcienie (Honey) Pojechali z tymi próbkami, męskie są super, ale damskie do .upy

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Pomalowałam się dziś po raz pierwszy miniaturowym tuszem Collistar Shock. Na razie jestem zadowolona, ładnie wydłuża i pogrubia, trochę podkręca rzęsy nie lubię wygiętych szczoteczek, ale z tą nie miałam problemów. Mam nadzieję, że wieczorem się nie osypie... Ciekawe na ile wystarczy ta miniatura te malutkie mini tusze od Estee z S. wystarczały mi na miesiąc codziennego używania, więc od Collistara oczekuję co najmniej 2 m-cy
Ciekawa jestem też tego gratisowego mini - tuszu z Clinique nazwa sugeruje, ze raczej spektakularnego efektu nie będzie, pewnie taki codzienny zwyklaczek
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:14   #46
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
na clinique są nowe miniatury , chce tusz i chubby stick Zamawiam :p
Ajjajaj Wy kusicielki:-D Tylko ja bym chciała 4 miniatury - płyn do demakijażu i CC do tego;-)

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Jestem taka zła, że się na micel Tołpy nie załapałam:-/ Byłam akurat przy paczkomacie:-/
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:25   #47
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Ajjajaj Wy kusicielki:-D Tylko ja bym chciała 4 miniatury - płyn do demakijażu i CC do tego;-)

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Jestem taka zła, że się na micel Tołpy nie załapałam:-/ Byłam akurat przy paczkomacie:-/
jeszcze będzie niejedna okazja na micel

A co do Clinique to też bym wzięła z miniatur jeszcze ten płyn, ale waham się z drugim zamówieniem. Może S. wypuści fioletowe pudła, muszę mieć zapas gotówki w razie czego W Clinique mogliby zwiększyć liczbę darmowych miniatur do 3-4 nie mają na razie żadnych gratisów, a to by na pewno zachęciło do zakupów
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:37   #48
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
jeszcze będzie niejedna okazja na micel

A co do Clinique to też bym wzięła z miniatur jeszcze ten płyn, ale waham się z drugim zamówieniem. Może S. wypuści fioletowe pudła, muszę mieć zapas gotówki w razie czego W Clinique mogliby zwiększyć liczbę darmowych miniatur do 3-4 nie mają na razie żadnych gratisów, a to by na pewno zachęciło do zakupów
Dokładnie tak Dziewczyny a to chubby stick ma bardzo czerwony kolor? Ja mam duże usta i wolę je przykrywać mało krzykliwymi kolorami
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:51   #49
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dokładnie tak Dziewczyny a to chubby stick ma bardzo czerwony kolor? Ja mam duże usta i wolę je przykrywać mało krzykliwymi kolorami
Nie bój się Chubby Sticków one praktycznie nie dają koloru, tylko super nawilżają usta. Miałam ciemno fioletową kredkę i na ustach wyglądała baaaaaaardzo delikatnie teraz mam różową i wg mnie w ogóle nie daje koloru tylko nawilżenie. Więc nie sugeruj się opakowaniem ja też nie lubię krzykliwych ust, wolę akcentować oczy
Znowu jest NIESPODZIANKA w D. od 99zł. W ogóle mnie to nie kręci

Edytowane przez maarthusia
Czas edycji: 2014-09-17 o 08:54
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 08:53   #50
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6 118
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie bój się Chubby Sticków one praktycznie nie dają koloru, tylko super nawilżają usta. Miałam ciemno fioletową kredkę i na ustach wyglądała baaaaaaardzo delikatnie teraz mam różową i wg mnie w ogóle nie daje koloru tylko nawilżenie. Więc nie sugeruj się opakowaniem ja też nie lubię krzykliwych ust, wolę akcentować oczy
Uff;-) Czyli warto?:-D
Pollinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:00   #51
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

wróciły fajne próbki w Dougim
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:06   #52
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Uff;-) Czyli warto?:-D
Jasneeeee!!

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
wróciły fajne próbki w Dougim
Za to zagranie mają u mnie wielkiego minusa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:13   #53
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W D. niespodzianka do każdego zamówienie powyżej 99 zł kod; NIESPODZIANKA i -20% na produkty do pielęgnacji z Collistara kod:TWARZ
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."


Edytowane przez aniyam
Czas edycji: 2014-09-17 o 09:15
aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:17   #54
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Dziewczyny, ile idzie paczka z Clinique?

Edit: Już wiem, 3-5 dni

Edytowane przez xPoziomkax
Czas edycji: 2014-09-17 o 09:22
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:19   #55
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ta akcja z próbkami w D. wywołała u mnie taką refleksję, że sklep internetowy zaczyna się upodabniać do stacjonarek. Niedługo pewnie próbki będzie można wybrać tylko dla zamówień powyżej 100zł...

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile idzie paczka z Clinique?
Ze 2-3 dni, bo magazyn maja w Niemczech Chyba, że coś się ostatnio zmieniło
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:24   #56
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Czy obecnie jest jakiś kod do drogerii super koszyk? Potrzebuję kupić kilka rzeczy do domu.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:25   #57
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Czy obecnie jest jakiś kod do drogerii super koszyk? Potrzebuję kupić kilka rzeczy do domu.
JEST! Darmowa dostawa do 19.09 kod SK14253TS
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:26   #58
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ta akcja z próbkami w D. wywołała u mnie taką refleksję, że sklep internetowy zaczyna się upodabniać do stacjonarek. Niedługo pewnie próbki będzie można wybrać tylko dla zamówień powyżej 100zł...

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------



Ze 2-3 dni, bo magazyn maja w Niemczech Chyba, że coś się ostatnio zmieniło
Dzięki A że jeszcze zapytam... Czy te miniaturki tuszu i Chubby Stick to będą jeszcze przez jakiś czas? Bo myślę nad zamówieniem, ale nie będzie mnie w domu.. I do kiedy by można było się załapać
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:29   #59
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dzięki A że jeszcze zapytam... Czy te miniaturki tuszu i Chubby Stick to będą jeszcze przez jakiś czas? Bo myślę nad zamówieniem, ale nie będzie mnie w domu.. I do kiedy by można było się załapać
Trudno przewidzieć podejrzewam, że mogą szybko zniknąć, jak tusz High Impact, ale któż to wie ile maja tych miniatur na stanie ja nie ryzykowałam i raniutko złożyłam zamówienie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-17, 09:41   #60
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
JEST! Darmowa dostawa do 19.09 kod SK14253TS
Dziękuję
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.