Zanik okresu, brak okresu, nieregularne miesiączki- wątek zbiorczy! - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 21:04   #2671
sonia136
Raczkowanie
 
Avatar sonia136
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 300
GG do sonia136
Dot.: czy ja bylam w ciazy :(

hmm mam do was pytanie..byłam u ginekologa, gdyż mam nieregularne miesiączki no i Pani doktor przepisala mi na 3 miesiace tabletki "cilest" i powiedziala, ze mam je zaczać brać w pierwszym dniu cyklu no ale jakos tak wyszlo, ze nie wykupilam ich wczesniej no i zaczelam brac dopiero od drugiego dnia cyklu. czy to jakos wplynie na efekty? acha i czy bralyscie te tabletki, bo po przeczytaniu ulotki przestarszylam sie czytajac o tych wszystkich skutkach ubocznych ;/ za odpowiedzi z góry dziekuje.
sonia136 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 14:44   #2672
anusiaa89
Zadomowienie
 
Avatar anusiaa89
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 295
Dot.: Brak cyklu miesiaczkowego

Natix no widzisz, super wiadomosc trzymaj sie i nie stresuj
anusiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 13:05   #2673
katarzyna l.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 99
GG do katarzyna l.
brak okresu po odstawieniu tabletek

Może zacznę od początku. 9.01.2004 roku wzięłam pierwsza tabletkę logestu poźniej zażywałam go regularnie aż do grudnia 2005. Następnie miałam wypadek i musiałam przerwać branie tabletek gdyż leżałam ze złamana noga w gipsie. Od 11.12.2006 ponownie zaczęłam brać tabletki tym razem inna lekarka przepisała mi mercilon brałam je aż do 30.03.2008. Postanowiliśmy z mężem że odstawimy je żeby móc się starać o dziecko. Po odstawieniu tabletek dostałam okres 4.04.2008 trwał 4 dni następnie wystąpiło następne krwawienie 16- 19.04. Później od 30.04- 2.05 wystąpiła brązowa wydzielina. 28.05-31.05 miałam już normalny okres i od tamtego okresu nie wystąpił już żaden aż do dzisiejszego dnia to znaczy 21.07.(dalej nie ma okresu) Proszę mi powiedzieć czy jest możliwe że mogę być w ciąży, czy jest to tylko związane z odstawieniem tabletek? Jest to już 55 dni odkąd nie mam okresu. Z góry dziękuję za odpowiedź
katarzyna l. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-21, 14:17   #2674
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: brak okresu po odstawieniu tabletek

Skoro od 55 dni nie masz okresu to tym bardziej powinnaś pójść do lekarza! Jeśli to nie ciąża to przepisze Ci coś na wywołanie okresu, a jeśli tak to się przynajmniej upewnisz, że jesteś w ciąży!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 18:30   #2675
renatta19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 9
Dot.: brak okresu po odstawieniu tabletek

hej, u mnie po odstawieniu tab okres wystepowal bardzo roznie raz 40 raz 48, 54 i juz myslalam ze jestem w ciazy robilam nie jeden test a sie okazalo ze to "skutek" uboczny brania tab zrob test i wszytsko bedzie jasne
renatta19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-23, 22:52   #2676
Queen Of The Damned
Zadomowienie
 
Avatar Queen Of The Damned
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 888
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Muszę się pochwalić. Wreszcie dostałam okres, po ponad dwu letniej przerwie. Luteina nie pomogła, dopiero Agufem. Heh okres dostałam w sobotę (19-go) dzisiaj mamy środę już prawie czwartek i mam wrażenie, że chyba się nie skończy w dodatku strasznie boli mnie brzuch. Brałam No-Spę forte i nie pomaga :/
__________________
Osiągnięcie szczęścia to kwestia motywacji

09.05.2003 - cukrzyca t.1
26.06.2012 - sarkoidoza
172cm- 53 kg
Queen Of The Damned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-25, 16:11   #2677
passionfruit1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Witam, opowiem wam moją historię 'cyklu'.
Mam 28 lat, okres dostałam jak miałam 18 lat (wiem, że późno ale
moja mama i ciocia też tak dostały). Drugi okres dostałam po 6
miesiącach, potem dłuższy czas (ok. dwóch lat) okresy miałam bardzo
rzadko, co 2-4 miesiące, czekałam, aż się to ureguluje ponieważ ponoć
przez pierwsze dwa lata okres może być nieregularny. W końcu poszłam do
lekarza. Powiedziałam co i jak. Lekarz zlecił mi m. in. cytologię,
zapytał czy zależy mi na antykoncepcji (powiedziałam, że w sumie tak).
Przepisał mi Rigevidon i tyle. I przez kolejne 3 lata (cał czas na tabletkach) oczywiście wszystko było jak w zegarku. Ale kiedy odstawiłam tabletki (chciałam zrobić sobie przerwę) okres pojawił się ze dwa-trzy razy w przerwach 1,5-2 miesiąca a potem z każdym kolejnym razem coraz bardziej się opóźniał. Po ok. roku po raz kolejny udałam się do lekarza (innego) i opowiedziałam co i jak.
Lekarz po raz kolejny zlecił mi jakieś badania typu cytologia, czystość
pochwy itp. Wszystko wyszło okey. Lekarz przepisał mi znowu tabletki
anty, takoż samo Rigevidon ponieważ poprzednio dobrze on działał i
czułam sie okey. Kolejne dwa lata na tabletce okres był oczywiście regularny. Ale już wtedy doczytałam się, że tak naprawdę tabletki anty TO NIE ŻADNE LEKARSTWO!!! Czemu żaden z obu lekarzy nie powiedział, mi że to tylko usypiało moją czujność i rozregulowało wszystko jeszcze bardziej. Odstawiłam tabletki po 2
latach. Powtórzyło się to samo co wcześniej, coraz rzadsze okresy, nawet
do 3 miesięcy przerwy. Potem jeszcze miałam epizod z dłuższym wyjazdem za
granicę i dosyć ostrym odchudzaniem i równoczesnym forsownym ćwiczeniem,
kiedy to okres zatrzymał mi się w końcu na ok. 4 miesiące. Lekarz w Anglii też miał na to jeden jedyny środek: najpierw luteina na pojawienie się okresu, potem
tabletki na utrzymanie regularności. Po trzech miesiącach brania
tabletek, które mi przepisał (Microgynon) bardzo przytyłam, przestałam je brać. Wyczytałam zresztą jakie hormony to świństwo i zaczęłam się ich bać.
Od tamtego czasu, od dwóch lat, miesiączkuję tak raz na 1,5-3 miesiące.
Przez ten czas nie poszłam do lekarza bo po co? Żaden wcześniej nie zaproponował mi badań hormonalnych, o których czytam tutaj, nie zastanowił się nad sensem przepisywania mi tabletek anty.
Po dwóch latach ciągłych obaw czy nie jestem w ciąży (miałam
stałego partnera), niewygody w powodu obowiązkowego używania prezerwatyw przez większość czasu (nigdy nie byłam pewna kiedy mam owulację) zmieniłam stan cywilny i zastanawiam się nad przyszłym macierzyństwem. Tylko jak ja mam zajść w ciążę? Po tych wszystkich nerwówkach i testach ciążowych dopiero na kursach przedmałżeńskich dowiedziałam się jak określić dni płodne metodami
naturalnymi, wybieram się do prywatnego gabinetu ginekologicznego, może
tam się ktoś mną zajmie porządnie. Bo znowu okres spóźnia mi się dwa
tygodnie a ja mam dość. Jutro robię test bo oczywiście szansa ciąży
jest. Pewnie napiszecie, że byłam długi czas niepoważna. Owszem,
podchodziłam do tego z lekkim sercem, nie przeszkadzały mi rzadkie
okresy gdy nie brałam tabletek, zwłaszcza że dwa pierwsze dni u mnie to zawsze piekło. Ale żaden z lekarzy nie podjął działań w kierunku wyjaśnienia co ze mną
jest nie tak. Szli na łątwiznę i taniochę.
Tym samym chciałam pocieszyć wszystkie kobietki, które mają problemy z cyklem, gorzej niż u mnie chyba być nie może. Chcę to zmienić, ale może jest już za późno.
passionfruit1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 09:35   #2678
MamaJulii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Witam wszystkie wizażanki. Też się borykam z nieregularnymi miesiączkami, w moim przypadku to już standardowe. Przyzwyczaiłam się już do tego, gorzej że moje miesiączki są bardzo bolesne - tak, że przed dwa dni w miesiącu jestem wyłączona z życia (biorę wolne w pracy, bo zwijam się z bólu). Czasem to taki ból, że aż tracę poczucie kiedy jest dzień, a kiedy noc.
MamaJulii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 11:59   #2679
Hippie7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Ani śladu okresu

hejka

Mam pytanie związane z brakiem okresu po zakończeniu stosowania tabletek anty. stosowałam Jasminelle (wzięłam 5 opakowan) jednak bardzo źle sie po nich czułam i postanowiłam je odstawic.. od dwoch miesiecy nie biore zadnych tabletek anty jednak okresu nie widac. czy jest powod zeby sie martwic? tzn nie mowie o ciazy, bo dokładnie brałam tabletki i wogole nie ma takiej mozliwosci.. tylko czy ze mna wsyztsko ok ze nadal nie mam okresu?? Dodam ze ostatnie dwa tygodnie spedziłam nad morzem i moze to wplynelo na rozlegulowanie miesiaczki?? z góry dziękuje za pomoc.
Hippie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 12:10   #2680
DivineDisaster
Raczkowanie
 
Avatar DivineDisaster
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczescia szczyt ;)
Wiadomości: 86
Dot.: Ani śladu okresu

Na rozregulowanie cyklu wplywa bardzo duzo czynnikow. Zatrzymanie przyjmowania hormonow to napewno jeden z nich. Dodatkowo słonce nad morzem, wysoka temperatura opozniaja cykl. jednak jezeli bralas tableki regularnie, nie widze powodow do obaw, ze to moze byc ciaza. po tabletkach anty, masz roztrojona gospodarke hormonalna w organizmie, wydaje mi sie, ze nie masz powodow do obaw
DivineDisaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 12:20   #2681
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: Ani śladu okresu

A ja i tak proponuje wybrac sie do lekarza. Brak okresu to nie zarty i nie nalezy tego ignorowac. Ja osobiscie wole miec zawsze 100% pewnosc, ze wszystko jest ok ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 12:29   #2682
maryola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 34
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

dziewczyno to zrob z tym cos!! popros gina zeby ci tabsy przepisal, hormony ci wyreguluja okres i może będzie tez mniej bolesny, przeciez tabsy wpływają na przykład na długość i obfitosc krwawienia, nie ?
__________________
baba z wozu to i koniom lżej :P
maryola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 14:13   #2683
MamaJulii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Próbowałam. Nie mogę brać tabletek hormonalnych, niestety, nie pomogłyby na bolesność miesiączki (mam tyłozgięcie macicy, antykoncepcja uregulowałaby cykl, ale ból pozostałby bez zmian) Pozostaje mi tylko leżenie w łóżku z termoforem i ketonal.
MamaJulii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 15:19   #2684
Anielina
Przyczajenie
 
Avatar Anielina
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 25
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!

Mi sie okres wyregulował dopiero po urodzeniu dziecka, tez miałam zresztą tyłozgiencie maciccy. Ketonaulu faktycznie nie ma też mi wydali raz Refastin tak samo działa.
__________________
usmiech przede wszystkim!
Anielina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:00   #2685
marinina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Nieregularne miesiączki - wątek zbiorczy!


Jak najbardziej treściwie.
Mam 18 lat. Mój okres wygląda tak, że raz mam 40 dni a nastepnie 25. Od 7 dni do 9. Wiem, ze międzymiesiączkami są krwawienia przy owulacji, ale moje krwawienia wyglądają tak, jakbym miała okres pomieszany ze śluzem i to nawet przez 7 dni (tak było maksymalnie 3 miesiące temu). W chwili pisania tego tekstu, bardzo boli mnie lewy jajnik, ból promieniuje, mam napięty brzuch.
Współżyje, ale nie biorę tabletek (prezerwatywy).

Takie objawy mam juz od dłuższego czasu... Żeby nie powiedzieć od momentu zaczęcia współżycia, czyli od pół roku, wcześniej też były podobne objawy, ale nasiliły się.
marinina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-31, 09:37   #2686
Martusiek19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
GG do Martusiek19
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

biore tabsy od poltora roku i nigdy nie mialam opuźnień okresu a dziś czekam już drugie dzień i nic czy miała któraś z was podobną sytuacje??
I co było dalej?
Martusiek19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 10:50   #2687
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

postanowilam napisac bo zaczelam sie niepokoic. okres spoznia mi sie juz 4 dzien. nie zdarzalo mi sie to wczesniej jedynie 1-2 dniowe spoznienie. bardzo mi zalezalo zeby dostac okres w obliczonym terminie bo w poniedzialek jade nad morze i myslalam ze pojade bez okresu. a tu nic nie ma go. mam obolale piersi, boli mnie brzuch ale okresu ani widu ani slychu. czym to moze byc spowodowane?mozna jakos "wywolac" okres bo nie chce go miec na wakacjach
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 14:00   #2688
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
postanowilam napisac bo zaczelam sie niepokoic. okres spoznia mi sie juz 4 dzien. nie zdarzalo mi sie to wczesniej jedynie 1-2 dniowe spoznienie. bardzo mi zalezalo zeby dostac okres w obliczonym terminie bo w poniedzialek jade nad morze i myslalam ze pojade bez okresu. a tu nic nie ma go. mam obolale piersi, boli mnie brzuch ale okresu ani widu ani slychu. czym to moze byc spowodowane?mozna jakos "wywolac" okres bo nie chce go miec na wakacjach

ja raz mialam podobna sytuacje naczytalam sie na forum roznych spodobow i postanowilam zastosowac czyli zrobilam sobie goraca kapiel bardzo goraca ze ciezko mi bylo wejsc do wanny )) a potem wypilam 2 kieliszki podgrzanego winka czerwonego bo ponoc to tez pomaga ))) no i po tym wszystkim lekko mnie zmulilo i polozylam sie spac w nocy sie obudzilam z okresem bylam w szoku nie wiem czy to to poskutkowalo czy poprostu okres postanowil przyjsc po 2 tyg spoznienia ) ale mysle ze to mialo jakis wplyw skoro wszyscy polecaja
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-08, 20:26   #2689
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
ja raz mialam podobna sytuacje naczytalam sie na forum roznych spodobow i postanowilam zastosowac czyli zrobilam sobie goraca kapiel bardzo goraca ze ciezko mi bylo wejsc do wanny )) a potem wypilam 2 kieliszki podgrzanego winka czerwonego bo ponoc to tez pomaga ))) no i po tym wszystkim lekko mnie zmulilo i polozylam sie spac w nocy sie obudzilam z okresem bylam w szoku nie wiem czy to to poskutkowalo czy poprostu okres postanowil przyjsc po 2 tyg spoznienia ) ale mysle ze to mialo jakis wplyw skoro wszyscy polecaja
juz sie zmartwilam ale naszczescie dostalam przed chwila
a wogole to z kąpielo u mnie nie wyjdzie bo nie mam wanny
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-08, 20:28   #2690
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
juz sie zmartwilam ale naszczescie dostalam przed chwila
a wogole to z kąpielo u mnie nie wyjdzie bo nie mam wanny


to super :0 ciesze sie przynajmniej sie nie denerwujesz juz
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 10:33   #2691
matryoszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10
Question Brak okresu a anemia?

Witam! Czy ewentualna anemia mogła spowodować u mnie brak miesiączki? Od razu mówię, że nie jestem w ciąży. Od ostatniego krwawienia minęło już 40 dni. Ostatnio czuję się osłabiona, mam bóle głowy, wypadają mi włosy i jestem blada + podkrążone oczy.
matryoszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:02   #2692
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Brak okresu a anemia?

Cytat:
Napisane przez matryoszka Pokaż wiadomość
Witam! Czy ewentualna anemia mogła spowodować u mnie brak miesiączki? Od razu mówię, że nie jestem w ciąży. Od ostatniego krwawienia minęło już 40 dni. Ostatnio czuję się osłabiona, mam bóle głowy, wypadają mi włosy i jestem blada + podkrążone oczy.


Tak anemia moze spowodowac brak miesiaczki
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:03   #2693
iwa163
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 17
Dot.: Brak okresu - wątek zbiorczy

mam pyt. tydzień po stosunku( z gumką i bez wytrysku) poszłam do ginekologa który wykrył zapalenie pochwy i nadżerkę i przepiasł leki brałam je 10 dni a teraz prawie 2tydzien spóżnia mi sie okres. czy ty moze byc wywołane tymi tabletkami na zapalenie i nadżerke?test robiłam tydzień po stosunku i 2tyg po stosunku i według niego nie jestem w ciąży. co sadzicie?
iwa163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 11:30   #2694
alisza
Raczkowanie
 
Avatar alisza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 237
Dot.: Brak okresu a anemia?

pewnie ze ma wplyw nawet zle odzywianie moze powodowac nieregularne miesiaczki
alisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 12:14   #2695
Margaret7
Raczkowanie
 
Avatar Margaret7
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 112
Dot.: Brak okresu a anemia?

Tak - ma ogromny wpływ
Margaret7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:27   #2696
anka1956
Raczkowanie
 
Avatar anka1956
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 173
Dot.: Brak okresu a anemia?

Anemia może być powodem braku miesiączki - mam nadzieję, że się leczysz.
anka1956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 20:04   #2697
sadza
Raczkowanie
 
Avatar sadza
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 62
GG do sadza
stres i brak miesiączki

Mam pytanie: Żyje chwilowo w dużym stresie i dość szybko i podejżewam że to jest powodem braku okresu. Ciąże wykluczam, chorób nie tropie... Ile może trwać takie przesunięcie, czy powinno się to zgłosić lekarzowi, czy powinnam się tym przejąć? Jest to pierwszy raz, zwykle miesiączki są ok. Czy jest możliwość że jeden jajnik całkiem "zaspał" i poprostu w tym miesiącu okresu nie będzie? Mam 26 lat więc to nie początki burzliwego dorastania i nie koniec :-D Na razie mam 7 dni po terminie. Macie jakieś doświadczenie w tej kwestii?
sadza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 22:23   #2698
Nathaliaczek
Raczkowanie
 
Avatar Nathaliaczek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 494
Dot.: stres i brak miesiączki

Stres może spowodować całkowite rozregulowanie cyklu, a może też sprawić, ze okres po prostu się spóźni, np. 2 tygodnie. Idź do lekarza po prostu wtedy, kiedy uznasz, że przerwa jest zbyt długa, chyba nie ma określonego czasu, jak długo powinnaś czekać. Tydzień to jeszcze nie tragedia, ale już miesiąc czy dwa dałyby mi do myślenia. Zakładając, że wykluczasz ciążę, rzecz jasna
Nathaliaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 22:52   #2699
alisza
Raczkowanie
 
Avatar alisza
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 237
Dot.: stres i brak miesiączki

mi potrafi sie spoznic z tego powodu nawet 4 tyg :/ zdarza mi sie to b czesto, takze regularnie chodze do lek. Jezeli bedzie Ci sie zdarzalo to czesciej, wybierz sie do niego
alisza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 22:55   #2700
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: stres i brak miesiączki

a moze sie odchudzasz?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.