Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-21, 07:38   #1651
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ano właśnie, jak się układa nowy fryz? Możesz podesłać szczegóły na pw. Ja nadal nie zarezerwowałam wizyty- jednak wolałabym w sobotę, a teraz będzie montaż mebli, za tydzień pracuję i znowu zleci
Dobrze jestem z niego bardzo zadowolona
Pochwal się efektem w kuchni

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja nadal trwam w niekupowaniu z małym wyjątkiem na składniki do mineralnego podkładu- jeszcze tydzień do sukcesu
U mnie tylko OPIki, ale jeszcze się wybieram do Hebe w przyszłymt tygodniu pogrzeszyć troszkę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A co do zimy to ja jakoś jej nie odczułam w tym roku- praktycznie tylko kilka, może kilkanaście dni nie mogłam się przemieszczać rowerem
Ja się od środy przymierzam do roweru, ale jakoś codziennie rezygnuję pod jakimś pretekstem. W przyszłym tygodniu już muszę się wziąć w garść.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 16:13   #1652
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej ho! Odkopuję nasz wątek, bo coś tutaj cisza

W końcu idę we czwartek do fryzjerki Jednak podcinam włosy, ale nie na krótko. Wynalazłam ciekawą fryzurkę w typie loba, bo jednak nie chcę mieć tyłu tak krótkiego jak przy zwykłym bobie

Zakupowo u mnie cisza ostatnio, tzn. miałam być w sobotę w galeriach, ale awaria samochodu mnie uziemiła. Na szczęście auto udało się naprawić i w najbliższy weekend się wybieram
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:13   #1653
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

ano, umarło się wątkowi na chwilę
Ja intensywnie szukam piekarnika, przeglądam specyfikacje różnych modeli i idzie z tym zgłupieć
Następne w kolejce lodówka i pralka
Jestem już bardzo blisko umówienia się do fryzjera
I z zakupami nadal ok
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 08:22   #1654
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

W końcu idę we czwartek do fryzjerki Jednak podcinam włosy, ale nie na krótko. Wynalazłam ciekawą fryzurkę w typie loba, bo jednak nie chcę mieć tyłu tak krótkiego jak przy zwykłym bobie
Ja mam przedłużonego boba (z tyłu do ramion, z przodu dłużej) teraz i jest super, ale ma minusy - trzeba go układać a kosmetyki do stylizacji obciążają takie krótkie włosy. Muszę poszukać innych niż te które mam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja intensywnie szukam piekarnika, przeglądam specyfikacje różnych modeli i idzie z tym zgłupieć
Następne w kolejce lodówka i pralka
To oglądasz te sprzęty co i ja lubię ostatnio oglądać. Piekarników jest zdecydowanie za dużo do wyboru moim zdaniem. Ale żałuję, że nie mogę jeszcze ich kupować.

Ja kosmetycznie też wciąż grzecznie, wczoraj kupiłam krem Mixa z 8% gliceryny, bo mi się zapasy kurczą, a promocja była. No i mam jeszcze 3 dni, żeby to tego Hebe zajrzeć i bon wykorzystać i chyba to zrobię, silną wolę mam słabą.

I chyba nie podzielę zachwytów nad Seche Vite. Nie skraca mi co prawda lakieru, wysycha dość szybko, ale śmierdzi jak rozpuszczalnik i w ogóle nie przedłuża trwałości lakieru, o 7 dniach trwałości jak Nina pisała to nie ma mowy, a ciut się nastawiłam na to.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 19:40   #1655
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Muszę poszukać innych niż te które mam.

To oglądasz te sprzęty co i ja lubię ostatnio oglądać. Piekarników jest zdecydowanie za dużo do wyboru moim zdaniem. Ale żałuję, że nie mogę jeszcze ich kupować.

Ja kosmetycznie też wciąż grzecznie, wczoraj kupiłam krem Mixa z 8% gliceryny, bo mi się zapasy kurczą, a promocja była. No i mam jeszcze 3 dni, żeby to tego Hebe zajrzeć i bon wykorzystać i chyba to zrobię, silną wolę mam słabą.

I chyba nie podzielę zachwytów nad Seche Vite. Nie skraca mi co prawda lakieru, wysycha dość szybko, ale śmierdzi jak rozpuszczalnik i w ogóle nie przedłuża trwałości lakieru, o 7 dniach trwałości jak Nina pisała to nie ma mowy, a ciut się nastawiłam na to.
Natknęłam sie już na kilka dobrych opinii o tej serii Ultime i chyba cos jest w fajnej promocji w SP, ale nie przyglądałam się dokładnie nowej gazetce jeszcze, zrobię to w marcu Bo pewnie też mi się coś nowego przyda do nowej fruzury- dzisiaj znów nie miałam kiedy zadzwonić, zdążyłam tylko dwołac pilates, bo już po południu wiedziałam, że wyjdę później z pracy

Z piekarnikiem było o tyle łatwiej, że w grę wchodził tylko Electrolux (taki nam genialnie służy 12 lat, będzie kicha jak obniżyli jakość ), aczkolwiek mają chyba z 20 modeli, które potrafią się różnić 1 funkcją/opcją Zamówiliśmy taki trochę lepszy z tych podstawowych. A co do lodówki to poza wymiarami nie mam innych kryteriów. No, może takie, że nie chcę żeby miała jakiekolwiek klamki/uchwyty do otwierania, bo to się zawsze w końcu urwie I duży zamrażalnik ma mieć.

Ja powinnam poszukać jakiegoś dobrego kremu na noc na zmianę z kwasami i zupełnie nie wiem w co celować

Jutro zamierzam jeść pączki na każdy posiłek
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:13   #1656
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam przedłużonego boba (z tyłu do ramion, z przodu dłużej) teraz i jest super, ale ma minusy - trzeba go układać a kosmetyki do stylizacji obciążają takie krótkie włosy. Muszę poszukać innych niż te które mam.
Chciałabym miec teraz właśnie takiego boba. Ale ok 3 miesiące temu zdecydowałam się na grzywkę i teraz niecierpliwie czekam aż odrośnie

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość

Ja powinnam poszukać jakiegoś dobrego kremu na noc na zmianę z kwasami i zupełnie nie wiem w co celować

Jutro zamierzam jeść pączki na każdy posiłek
A jakiego kremu potrzebujesz; coś bardziej treściwego, lekkiego, na zmarszczki ?


Ja też zamierzam Mimo że nie powinnam..

Dziewczyny, mam na zbyciu oczne serum, świetny skład. Firma australijska, taka raczej naturalna itp.
Sama mam obecnie w użyciu inne serum tej firmy(i dwa inne kremy pod oczy) i nie zdążę wszystkiego zużyć, a data przydatności jest do sierpnia lub września, później sprawdzę
.
http://moogooskincare.eu/3-vitamins-eye-serum.html/
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2014-02-26 o 20:26
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 20:57   #1657
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A jakiego kremu potrzebujesz; coś bardziej treściwego, lekkiego, na zmarszczki ?

Ja też zamierzam Mimo że nie powinnam..

]Dziewczyny, mam na zbyciu oczne serum, świetny skład. Firma australijska, taka raczej naturalna itp.
Sama mam obecnie w użyciu inne serum tej firmy(i dwa inne kremy pod oczy) i nie zdążę wszystkiego zużyć, a data przydatności jest do sierpnia lub września, później sprawdzę
.
http://moogooskincare.eu/3-vitamins-eye-serum.html/
Hmm, w sumie to nie wiem Na pewno nie może mieć parafiny, olejów mineralnych, lanoliny i silikonów. I przede wszystkim denata. Mógłby być lekko masełkowy czyli trochę treściwy, otulający. Nawilżający i chyba już powinien przeciwdziałać pierwszym zmarszczkom
Coś możesz polecić fajnego? Mam skórę tłustą, ze skłonnością do trądziku i do tego odwodnioną

Tak mnie teraz olśniło- skoro służy mi serum Dermedic to z linii H3 jest taki krem na noc z pompką. I widzę też jakąś nową serię Regenist- chyba przy okazji nastęonej wizyty w SP przyjrzę się linii ARS 30 Ursolical.

Generalnie nikt nie powinien

Mam aktualnie 2 otwarte kremy pod oczy i nieprędko je zużyję Ale kusi.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 21:15   #1658
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja bardzo lubię serię H3, kremy miałam już chyba trzy, jeden nawet dwukrotnie. Jakiś z pompką też. Raczej lekki (z punktu widzenia suchara ) ale bardzo dobrze nawilżający.
A to nowa seria na pierwsze zmarszczki o której piszesz kusi mnie bardzo Tylko w uzyciu mam obecnie 4 kremy... i 3 w zapasach.


Ja w ciągu ostatniego roku bardzo schudłam, mogłam się obżerać pączkami i jakoś magicznie to znikało. Tak na mnie działał system pracy.
Ale z porzuceniem tej pracy 3 miesiące temu wróciłam do normalnego cyklu życia i przyjęłam te kilogramy z powrotem.
Dlatego teraz niecierpliwie czekam na polepszenie się pogody bo chce wrocić do regularnego biegania i jazdy na rowerze.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.

Edytowane przez sleepy
Czas edycji: 2014-02-26 o 21:16
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 23:04   #1659
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię serię H3, kremy miałam już chyba trzy, jeden nawet dwukrotnie. Jakiś z pompką też. Raczej lekki (z punktu widzenia suchara ) ale bardzo dobrze nawilżający.
A to nowa seria na pierwsze zmarszczki o której piszesz kusi mnie bardzo Tylko w uzyciu mam obecnie 4 kremy... i 3 w zapasach.

Ja w ciągu ostatniego roku bardzo schudłam, mogłam się obżerać pączkami i jakoś magicznie to znikało. Tak na mnie działał system pracy.
Ale z porzuceniem tej pracy 3 miesiące temu wróciłam do normalnego cyklu życia i przyjęłam te kilogramy z powrotem.
Dlatego teraz niecierpliwie czekam na polepszenie się pogody bo chce wrocić do regularnego biegania i jazdy na rowerze.
Jeden z pompką jest na dzień, drugi na noc. Może się u mnie sprawdzić, to wpisuje na listę Tego w słoiczku obecnie używam na dzień na zmiane z filtrem i bardzo lubię, ale sam nie wystarcza, konieczne sreum pod spód.
Ja mam w zapasach tylko 3 komplety miniaturek- liczy się? I filtr
To teoretycznie kupię go pierwsza

Ja też conieco zrzuciłam przez ostatni rok, przydałoby się i w tym roku drugie tyle. Stres niestety /stety na mnie tak nie działa. Tzn może by i działał, ale mnie mało rzeczy jest w stanie zestresować
Bez roweru to ja już nie wyobrażam sobie życia w mieście, chociaż wczoraj niesłusznie zostałam nazwana głupią babą- i chyba od tego momentu jestem zwolenniczką kontroli uprawnień do prowadzenia pojazdów posiadanych przez seniorów

A w ogóle to chciałam się pochwalić kolejnym osiągniętym levelem w porannej organizacji czasu- spokojnie maluję już po 2 kreski na każdym oku- dodałam czrną na linii wodnej . I coraz częściej różne sprawy załatwiam przed pracą. Ale wyników z października od gin. jeszcze mi się nie udało odebrać
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 07:52   #1660
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Natknęłam sie już na kilka dobrych opinii o tej serii Ultime i chyba cos jest w fajnej promocji w SP, ale nie przyglądałam się dokładnie nowej gazetce jeszcze, zrobię to w marcu Bo pewnie też mi się coś nowego przyda do nowej fruzury- dzisiaj znów nie miałam kiedy zadzwonić, zdążyłam tylko dwołac pilates, bo już po południu wiedziałam, że wyjdę później z pracy
Musze przejrzeć gazetkę i zobaczyć i sobie też coś sprawić w przyszłym miesiącu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Z piekarnikiem było o tyle łatwiej, że w grę wchodził tylko Electrolux (taki nam genialnie służy 12 lat, będzie kicha jak obniżyli jakość ), aczkolwiek mają chyba z 20 modeli, które potrafią się różnić 1 funkcją/opcją Zamówiliśmy taki trochę lepszy z tych podstawowych. A co do lodówki to poza wymiarami nie mam innych kryteriów. No, może takie, że nie chcę żeby miała jakiekolwiek klamki/uchwyty do otwierania, bo to się zawsze w końcu urwie I duży zamrażalnik ma mieć.
Też bym w Electroluxa celowała w kwestii piekarnika, ja aktualnie ciułam na różnicę między tym http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/4940883 a najtańszym spełniającym wymagania, które niestety za wysokie nie są, więc różnica spora. Może do przeprowadzki uciułam, bo bardzo mi się podoba.

A jak nie masz wymagań co do lodówki to skup się na tym, żeby była po 1. cicha, a po drugie na klasie energetycznej i tym ile prądu zżera, bo mi np. ostatnio TŻ wyliczył, że lodówka która mi się podoba kosztuje 20 zł miesięcznie więcej niż brzydsza a bardziej ekonomiczna.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja powinnam poszukać jakiegoś dobrego kremu na noc na zmianę z kwasami i zupełnie nie wiem w co celować
Może Aqualia Thermal? Albo Uriage Xemose?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Jutro zamierzam jeść pączki na każdy posiłek
Dzisiaj rano miałam spory spadek rowerowej motywacji, ale pomyślałam właśnie o tym, że dzisiaj tłusty czwartek i przyjechałam. W pracy oczywiście od drzwi pączki.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Chciałabym miec teraz właśnie takiego boba. Ale ok 3 miesiące temu zdecydowałam się na grzywkę i teraz niecierpliwie czekam aż odrośnie
Ja mam boba z grzywką.

Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
Ja w ciągu ostatniego roku bardzo schudłam, mogłam się obżerać pączkami i jakoś magicznie to znikało. Tak na mnie działał system pracy.
Ja to w pracy tylko jem i przybieram. A i stresy bardziej zajadam niż chudnę.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bez roweru to ja już nie wyobrażam sobie życia w mieście, chociaż wczoraj niesłusznie zostałam nazwana głupią babą- i chyba od tego momentu jestem zwolenniczką kontroli uprawnień do prowadzenia pojazdów posiadanych przez seniorów
Jakbyś zobaczyła jak moja mama prowadzi samochód to już dawno byś była zwolenniczką takiej kontroli. Ja też jestem.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A w ogóle to chciałam się pochwalić kolejnym osiągniętym levelem w porannej organizacji czasu- spokojnie maluję już po 2 kreski na każdym oku- dodałam czrną na linii wodnej . I coraz częściej różne sprawy załatwiam przed pracą. Ale wyników z października od gin. jeszcze mi się nie udało odebrać
za lepszą organizację czasu, ale te wyniki to gin jeszcze trzyma?
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 17:33   #1661
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Hej Podczytuje was sobie, ale kosmetycznie nie bardzo mam o czym pisać - jestem na totalnym odwyku. W 2014 wydalam w drogeriach łącznie 80 zł ale to prawie same niezbedniki jak pasta do zębów czy płyn do soczewek. I zero kolorowki do tej pory

Teraz znów jestem w Warszawie, to już połowa studiów - szybko zlecialo.

W lutym sporo pracowalam w domu ale od poniedziałku wracam do biura. Może to i lepiej bo chyba nie jestem jeszcze wystarczająco zorganizowana do takiej formy pracy
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-01, 15:58   #1662
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja mam przedłużonego boba (z tyłu do ramion, z przodu dłużej) teraz i jest super, ale ma minusy - trzeba go układać a kosmetyki do stylizacji obciążają takie krótkie włosy. Muszę poszukać innych niż te które mam.
Ja ostatecznie mam nieco iną fryzurę, tzn. bardziej na prosto i przód jest prawie niezauważalnie dłuższy od tyłu (tył chciałam zostawić ciut za ramiona, ale fryzjerka powiedziała, ze mam tam bardzo zniszczone włosy i lepiej będzie je obciąć bardziej ). A nie chciałam też całkiem tyłu ścinać, bo muszę mieć możliwość spięcia włosów gumką, także obecnie mogę zrobić tylko niewielką kitkę.
Moja fryzura też wymaga modelowania, najlepiej byłoby włosy prostować, bo inaczej odwijają mi się na zewnątrz, no ale prostownica jeszcze bardziej je zniszczy. Także póki co zostaje mi czekać aż nieco odrosną żeby zaczęły się same lepiej układać


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Hej Podczytuje was sobie, ale kosmetycznie nie bardzo mam o czym pisać - jestem na totalnym odwyku. W 2014 wydalam w drogeriach łącznie 80 zł ale to prawie same niezbedniki jak pasta do zębów czy płyn do soczewek. I zero kolorowki do tej pory
U mnie jest właściwie podobnie, kupuję tylko najpotrzebniejsze rzeczy Dzisiaj z zakupów wróciłam z płynem Luksja o zapachu muffinki z borówkami i sprayem Gliss Kur.
Byłam w galerii na ciuchach, ale nic a nic mi się ostatnio nie podoba. Liczyłam, że w Mohito coś będzie, bo parę rzeczy mi się podobało na stronie, jednak na żywo się rozczarowałam. Upatrzony portfel okazał się za mały, inne z kolei jakoś tak średnio mi podeszły. Mojej upatrzonej spódnicy za to w sklepie nie było A jedne ze spodni, które chciałam zmierzyć w rzeczywistości są z bardzo cienkiego i lejącego materiału. Może na lato byłyby ok, a ja chciałam coś takiego na teraz
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 18:43   #1663
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Musze przejrzeć gazetkę i zobaczyć i sobie też coś sprawić w przyszłym miesiącu.

Też bym w Electroluxa celowała w kwestii piekarnika, ja aktualnie ciułam na różnicę między tym http://www.skapiec.pl/site/cat/332/comp/4940883 a najtańszym spełniającym wymagania, które niestety za wysokie nie są, więc różnica spora. Może do przeprowadzki uciułam, bo bardzo mi się podoba.

A jak nie masz wymagań co do lodówki to skup się na tym, żeby była po 1. cicha, a po drugie na klasie energetycznej i tym ile prądu zżera, bo mi np. ostatnio TŻ wyliczył, że lodówka która mi się podoba kosztuje 20 zł miesięcznie więcej niż brzydsza a bardziej ekonomiczna.

Dzisiaj rano miałam spory spadek rowerowej motywacji, ale pomyślałam właśnie o tym, że dzisiaj tłusty czwartek i przyjechałam. W pracy oczywiście od drzwi pączki.

za lepszą organizację czasu, ale te wyniki to gin jeszcze trzyma?
No, parę rzeczy sie znajdzie i chyba pora na zapasik żeli- wreszcie promo w rossie na OSki

Ostatecznie kupiliśmy ten http://www.electrolux.pl/Products/Go...cze/EEA4545POX nie jest parowy i nie ma panelu dotykowego, ale tak samo ładnie wygląda
Niestety w połączeniu z zamówionymi meblami i płytą gazową Amica cała koncepcja nam siadła i musimy kombinować, bo się okazało, że nie ma miejsca na wężyk do gazu A zwrócić zprzętów już nie możemy, bo rozpakowane. Niby wszystko ma standardowe wymiary a potem wychodzi kicha...

Z ponad 300 modeli udało mi się zejść do 26, mózg mi paruje od tego już. Pocieszające, że tak samo jak w piekarnikach- modele bez bajerów są w naprawdę dobrych cenach
Pora zacząć wybieranie pralki

Brawo ja mam większą motywację- 2 osoby mi powiedziały, że mi się schudło chociaż sama tego jeszcze nie widzę, w tym tato, który raczej jest ostatni do zauważenia takich rzeczy
Ja pochłonęłam we zcwartek 7 pączków i koktajl truskawkowy na kefirze. A wczoraj w nocy mama smazyła domowe i do teraz z 62 sztuk zostało 6 Ale są boskie

Nie wiem, może w tym tygodniu uda się sprawdzić

Bardzo kiepsko mi poszły zużycia w lutym- tylko 5 pustych opakowań wyrzuciłam. Możeby tak przedłużyć odwyk z małym wyjątkiem na żele?

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Byłam w galerii na ciuchach, ale nic a nic mi się ostatnio nie podoba. Liczyłam, że w Mohito coś będzie, bo parę rzeczy mi się podobało na stronie, jednak na żywo się rozczarowałam. Upatrzony portfel okazał się za mały, inne z kolei jakoś tak średnio mi podeszły. Mojej upatrzonej spódnicy za to w sklepie nie było A jedne ze spodni, które chciałam zmierzyć w rzeczywistości są z bardzo cienkiego i lejącego materiału. Może na lato byłyby ok, a ja chciałam coś takiego na teraz
Też muszę, przeraża mnie to.

Przyszły moje wymienione staniki i majtki, na pewno 2 rzeczy zostawię, a co do jednego stanika to jeszcze mam wątpliwości. W dodatku napuchłam przedokresowo i nie mogę dokładnie pomierzyć :/
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 20:59   #1664
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

W temacie tuszydeł- znalazłam na rossnecie nowośc Bourjois http://www.rossnet.pl/Produkt/Bourjo...ml,340484,1647 ale nie mogę znaleźć choćby słówka na jego temat gdziekolwiek w necie
Taka nowość z UK http://www.bourjois.co.uk/catalog/ma...k_kohl_mascara
Taka z FR http://www.bourjois.fr/maquillage/ye...seduction.html

I widziałam na stoisku w markecie szczoteczkę do Miss Manga- dłuższa, ale nie grubaśna, bedzie mój
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 10:34   #1665
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No, parę rzeczy sie znajdzie i chyba pora na zapasik żeli- wreszcie promo w rossie na OSki
Nie kupuj wersji mandarynka + bazylia jeżeli jeszcze jest - okropna! Zapach słaby i nieprzyjemny (ani to mandarynka ani bazylia) a wodnisty taki, że zużyję go chyba w tydzień.

Ja mam już tylko 1 żel w zapasie, więc u mnie czas na zakupy zapasowe. W pełni usprawiedliwione.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ostatecznie kupiliśmy ten http://www.electrolux.pl/Products/Go...cze/EEA4545POX nie jest parowy i nie ma panelu dotykowego, ale tak samo ładnie wygląda
Niestety w połączeniu z zamówionymi meblami i płytą gazową Amica cała koncepcja nam siadła i musimy kombinować, bo się okazało, że nie ma miejsca na wężyk do gazu A zwrócić zprzętów już nie możemy, bo rozpakowane. Niby wszystko ma standardowe wymiary a potem wychodzi kicha...
Fajny piekarnik
Niedobrze z tym wężykiem, może da się wymienić sam wężyk na inny albo szafkę zdewastować lekko, żeby wszystko weszło?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Bardzo kiepsko mi poszły zużycia w lutym- tylko 5 pustych opakowań wyrzuciłam. Możeby tak przedłużyć odwyk z małym wyjątkiem na żele?
Mi też tak sobie, odwyk mam permanentny zaplanowany do końca roku. Ciekawe jak mi to wyjdzie, oby lepiej niż w lutym.

Na razie muszę kupić korektor, bo w końcu skończył mi się Magic, jakieś marne ostatnie kropelki wyciskam. Skuszę się chyba na Clinique Even Better w ciemno, przetestuję internetową Sephorę skoro już mnie uraczyła smsem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:36   #1666
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ice
Tylko 1? Ja mam w sumie ponad 60...
W Rossmannie są terazb Nivea 500ml po 7.99. W końcu doczekałam się zapachu klasycznego kremu Nivea
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:41   #1667
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice
Tylko 1? Ja mam w sumie ponad 60...
W Rossmannie są terazb Nivea 500ml po 7.99. W końcu doczekałam się zapachu klasycznego kremu Nivea
Kiedy Ty to zużyjesz?
Ja nie kupowałam 3 miesiące i liczba spadła, ale trzeba będzie uzupełnić trochę zapas.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:18   #1668
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kiedy Ty to zużyjesz?
Ja nie kupowałam 3 miesiące i liczba spadła, ale trzeba będzie uzupełnić trochę zapas.
Czasem TZ pomaga. Zapasy żeli mnie nie przerażają, bo schodzą w miare szybko, gorzej z balsamami (choć i tak od ok 1,5 miesiaca smaruje sie codziennie, jak nigdy).
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 13:23   #1669
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Czasem TZ pomaga. Zapasy żeli mnie nie przerażają, bo schodzą w miare szybko, gorzej z balsamami (choć i tak od ok 1,5 miesiaca smaruje sie codziennie, jak nigdy).
Mam dokładnie tak samo chociaż w mniejszych ilościach niż Ty - też mnie żele nigdy nie przerażają, bo zawsze się zużyje, ale z balsamami tragedia. Ostatnio schodzę z zapasów chyba tylko dlatego, że podorzucałam trochę zapasów do prezentów świątecznych.

Mój TŻ tylko mydło, najlepiej szare.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 13:48   #1670
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mój mydłem musi umyć stopy I nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 14:30   #1671
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój mydłem musi umyć stopy I nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego
Każdy ma jakieś wariacje.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:01   #1672
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój mydłem musi umyć stopy I nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego


Kliknęło mi się wczoraj zamówienie na Helfy.pl Muszę moje biedne włosiska odżywić, tym razem wybrałam olejek Sesa i odżywkę z rosyjskich kosmetyków: Bajkalski odżywczy balsam do włosów suchych i farbowanych. Wrzuciłam do koszyka jeszcze mydło Alepp.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 23:26   #1673
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Nie kupuj wersji mandarynka + bazylia jeżeli jeszcze jest - okropna! Zapach słaby i nieprzyjemny (ani to mandarynka ani bazylia) a wodnisty taki, że zużyję go chyba w tydzień.
Ja mam już tylko 1 żel w zapasie, więc u mnie czas na zakupy zapasowe. W pełni usprawiedliwione.

Fajny piekarnik
Niedobrze z tym wężykiem, może da się wymienić sam wężyk na inny albo szafkę zdewastować lekko, żeby wszystko weszło?

Mi też tak sobie, odwyk mam permanentny zaplanowany do końca roku. Ciekawe jak mi to wyjdzie, oby lepiej niż w lutym.

Na razie muszę kupić korektor, bo w końcu skończył mi się Magic, jakieś marne ostatnie kropelki wyciskam. Skuszę się chyba na Clinique Even Better w ciemno, przetestuję internetową Sephorę skoro już mnie uraczyła smsem.
Coś w stylu brytyjskiej truskawki? Chyba i tak muszę, bo mi nałóg nie pozwoli ominąć żadnej wersji Mi zostało tylko 7w zapasie i 1 na wykończeniu w użyciu

Tak, szafka jako pierwsza pójdzie do zdewastowania, niestety wysoce prawdopodobne, że spód płyty gazowej również i to będzie dopiero operacja chirurgiczna

Mi chyba nie wyjdzie- muszę do Sephory koniecznie nowe błyszczyki pooglądać http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...usion/P1703069, przy okazji jakieś coś limitowane zauważyłam wczoraj http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/R...Blush/P1703047
I jeszcze tego nie znam http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...omadka/P407019
Nie wiem czy w końcu nie ulegnę C. Bottom Lashes- nie było 30% na koniec roku więc chyba nie ma co dłużej zwlekać. I mi przypomniałaś kwestię korektorów pod oczy- z drogeryjnych chyba nic nie wybiorę. Magikiem kusicie od lat, ten Even Better chcesz pod oczy? Taka nowość chyba jest teraz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...concealer.html. Ale chyba nie zdążę się przyjrzeć do końca promocji. Jest w ogóle szansa na odlewkę korektora do testów w S. lub D.?
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Kliknęło mi się wczoraj zamówienie na Helfy.pl Muszę moje biedne włosiska odżywić, tym razem wybrałam olejek Sesa i odżywkę z rosyjskich kosmetyków: Bajkalski odżywczy balsam do włosów suchych i farbowanych. Wrzuciłam do koszyka jeszcze mydło Alepp.
Umówiłam się na jutro rano na ścięcie wreszcie, nie mogę się doczekać
Moje siostry zgłębiają mtemat samorobionych kosmetyków, naturalnych mydeł, olejów do włosów, ale mi po latach eksperymentów z kupnymi specyfikami jakoś wcale się nie pali do kolejnych testów na sobie Za mydła najprędzej się zabiorę, Provegol i Hydrain3 chyba bedą ostatnimi żelami z apteki jakie wypróbuję i jeśli mi nie podejdą to nie będę szukac dalej.

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Mój mydłem musi umyć stopy I nie potrafi mi odpowiedzieć dlaczego
Zapomniałam- ja też stopy tylko mydłem mogę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 07:50   #1674
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Coś w stylu brytyjskiej truskawki? Chyba i tak muszę, bo mi nałóg nie pozwoli ominąć żadnej wersji
Nie miałam tej truskawki, zapach mi się nie podobał.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
I mi przypomniałaś kwestię korektorów pod oczy- z drogeryjnych chyba nic nie wybiorę. Magikiem kusicie od lat, ten Even Better chcesz pod oczy? Taka nowość chyba jest teraz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...concealer.html. Ale chyba nie zdążę się przyjrzeć do końca promocji. Jest w ogóle szansa na odlewkę korektora do testów w S. lub D.?
Pod oczy
Ciekawy ten Clarins, ale w Sephorze nie ma. Może jak Even Better się nie sprawdzi to się skuszę.

Powinnaś dostać bez problemu, ja kilka razy brałam do testów.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 21:42   #1675
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Mam nowe włoski
Rozjaśniłam ciut, zmiana w kolorze delikatna, ale widoczna. Cięcie do obojczyków z minimalnym dłuższym przodem. Grzywka lekko skośnie wyprofilowana, na razie nie dało się zrobić jak na zdjęciu JLD. Z obsługi jestem bardzo zadowolona- profesjonalne podejście. No i dostałam próbeczki- saszetkę odżywki z drobinkami i mini szamponik (50ml) Mythic Oil

Pierwsze zakupy już za mną- zamówiłam błyszczyk Oriflame Powershine
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 09:52   #1676
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam nowe włoski
Rozjaśniłam ciut, zmiana w kolorze delikatna, ale widoczna. Cięcie do obojczyków z minimalnym dłuższym przodem. Grzywka lekko skośnie wyprofilowana, na razie nie dało się zrobić jak na zdjęciu JLD. Z obsługi jestem bardzo zadowolona- profesjonalne podejście. No i dostałam próbeczki- saszetkę odżywki z drobinkami i mini szamponik (50ml) Mythic Oil
To miłego modelowania cieszę się, że jesteś zadowolona z salonu

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

W ogóle to pisałyśmy kiedyś o tej serii do paznokci L'Oreal https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...nicure-L-Oreal a ja już wtedy miałam w szufladzie ten 7 in 1 Saviour - dostałam go na otwarciu Rossmanna jakiś czas temu, wrzuciłam do szuflady i nie popatrzyłam nawet co to, ostatnio dopiero trafiłam na pudełeczko z tą odżywką. Ale nie używałam jeszcze.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 10:26   #1677
witch_18
Zakorzenienie
 
Avatar witch_18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11 059
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Ja muszę w końcu wybrać się do fryzjera,ale jeszcze nie bardzo wiem co chcę z włosami zrobić ale jest postęp,bo już je chociaż pomalowałam

I szuka dobrej odżywki do paznokci,bo moje ostatnio są bardzo miękkie i ciągle się rozdwajają
__________________
książki: 27/100 w 2018
blog: inulec reads
instagram: inulec87
zapraszam
witch_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:37   #1678
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Polecam Ci Eveline. Używana z rozsądkiem potrafi zdziałać cuda.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 12:44   #1679
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
I szuka dobrej odżywki do paznokci,bo moje ostatnio są bardzo miękkie i ciągle się rozdwajają
Na paznokcie to najlepiej od środka - ja łykam tran i popijam olej lniany i odkąd odrosło to co było wcześniej słabe i łamliwe to paznokcie mam jak skała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 00:11   #1680
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - XIV część kosmetycznych szaleństw :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
To miłego modelowania cieszę się, że jesteś zadowolona z salonu

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 09:39 ----------

W ogóle to pisałyśmy kiedyś o tej serii do paznokci L'Oreal https://wizaz.pl/Pielegnacja/Nowosci...nicure-L-Oreal a ja już wtedy miałam w szufladzie ten 7 in 1 Saviour - dostałam go na otwarciu Rossmanna jakiś czas temu, wrzuciłam do szuflady i nie popatrzyłam nawet co to, ostatnio dopiero trafiłam na pudełeczko z tą odżywką. Ale nie używałam jeszcze.
Wzajemnie
Tylko się zastanawiam jak się za to zabrać w ogóle, bo ja myje włosy na noc i jak mi się ułożą takie już zostaną :d

Byłaś na otwarciu tego rossa koło Lidla i Pepco za Widokiem? Duży jest?

Chyba rozdziewiczałam wieczorem testery do nowych pomadek Bourjois- kolory są rewelacyjne, wszystkie może jutro rano mi się uda je pooglądać w świetle dziennym i wyeliminować chciaż kilka
I była też nowa wersja podkładu Infaillible- to nowość czy tylko opakowanie zmienione?
I nie rozumiem zamieszania z tym nowym tuszem Bourjois- na rossnecie są już recenzje, napisane, że promocja 28.02-9.03 a na zdjęciu napis "już wkrótce" i nie było go na standzie z nowościami

Nie kupiłam jeszcze żeli, bo chcę 4, a nie było wszystkich więc muszę pozaglądać które są w którym sklepie żeby trafnie sparować

Jejku, jak ja dawno nie byłam w drogerii, zapomniałam jaka to zabawa
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-05 20:08:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.