preparaty wspomagające prostowanie- wątek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-14, 11:25   #211
paulliss
Raczkowanie
 
Avatar paulliss
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

hej dziewuszki!Ostatnio gdy bylam u fryzjera pani prostowala mi wlosy i uzyła przed jakiegos kosmetyku z LOREAL.Mowila ze wlosy nawet wytrzymuja wilgoc itp.byly super prostei lsniące.I rzeczywiscie sie to sprawdzilo.Jesli ktoras z Was uzywa "tego" kosmetyku to bardzo prosze o nazwe lub fotke tego produktu,gdyz zapomnialam ją.Z gory dziękuję
__________________
..:::: Obawiać się trzeba nie tych co
mają i nne zdanie, lecz tych, co maja inne
zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je
wypowiedzieć :::..
paulliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 11:42   #212
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez paulliss Pokaż wiadomość
hej dziewuszki!Ostatnio gdy bylam u fryzjera pani prostowala mi wlosy i uzyła przed jakiegos kosmetyku z LOREAL.Mowila ze wlosy nawet wytrzymuja wilgoc itp.byly super prostei lsniące.I rzeczywiscie sie to sprawdzilo.Jesli ktoras z Was uzywa "tego" kosmetyku to bardzo prosze o nazwe lub fotke tego produktu,gdyz zapomnialam ją.Z gory dziękuję
L'oreal ma kilka kosmetyków do prstowania - musisz podać dokładniej co to było - mleczko, spray, kolor opakowania...?
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 13:25   #213
annfas
Zakorzenienie
 
Avatar annfas
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 4 436
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Mysiamysia to jest dokładnie ten który podałaś w linku
__________________

Always look on the bright side of life...
annfas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 16:20   #214
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez polorican Pokaż wiadomość
Jezeli nadal szukacie produktow zeby nieniszczyly waszych wlosow w trakcie prostowania najleprzy jest firmy SCHWARZKOPF got2b crazy sleek hot smooth FLAT IRON & BLOW DRY LOTION. Jest wspanaliy zapobiega niszczeniu wlosow bo jest stwozony specjalnie ddo suszarek i prostownic uzywam go juz przez 2 lata i wlosy po prostowaniu sa lsniace i mile w dotyku naprawde polecam ten produkt. Jezeli niemozecie go znalezc dajcie mi znac moze wam jakos pomoge. Pozdrowionka
ja bylam dzisiaj w rossmanie gdzie maja serie got2b i niestety tego o czym piszesz na polce nie widzialam nie wiesz moze czy w Polsce jest on dostepny ?
pozdrawiam
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 09:49   #215
paulliss
Raczkowanie
 
Avatar paulliss
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez anciaahk Pokaż wiadomość
L'oreal ma kilka kosmetyków do prstowania - musisz podać dokładniej co to było - mleczko, spray, kolor opakowania...?
Bylo to mleczko,kolor opakowania bialy..dziekuje za odpowiedz
__________________
..:::: Obawiać się trzeba nie tych co
mają i nne zdanie, lecz tych, co maja inne
zdanie, ale są zbyt tchórzliwi by je
wypowiedzieć :::..
paulliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 10:03   #216
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez paulliss Pokaż wiadomość
Bylo to mleczko,kolor opakowania bialy..dziekuje za odpowiedz
O białym nie słyszałam, szukałam na KWC i nic takiego nie znalazłam. Chyba, że nie było to mleczko celowo do prostowania tylko np liss extreme (aczkolwiek nie białe):
http://www.allegro.pl/item132538231_...adza_wlos.html
Ewentualnie z serii fx:
http://www.allegro.pl/item133600941_...y_l_oreal.html.
Bo standardowe mleczka l'orela do prostowania znam dwa : różowy hot liss i czarny iron finish.
__________________
mama

Posłuchaj, jak mi prędko bije Twoje serce...
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 13:48   #217
polorican
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 5
GG do polorican
Dot.: preparaty wspomagające prostowanie:)

Cytat:
Napisane przez nafie Pokaż wiadomość
ja bylam dzisiaj w rossmanie gdzie maja serie got2b i niestety tego o czym piszesz na polce nie widzialam nie wiesz moze czy w Polsce jest on dostepny ?
pozdrawiam

niewiem czy jest dostepny w Polsce ale jak bys chcila to moge Ci go wyslac ze stanow tylko musisz ze mna jakos sie skontaktowac jak chcesz to napisz do mnie na gg, pozdrowionka.
polorican jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-15, 22:28   #218
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez margotka222 Pokaż wiadomość
Kupiłam krem do prostowania Welli i musze stwierdzić, że spełnił moje oczekiwania bo włosy są proste i nienapuszone, zobaczymy jak sprawdzi się na deszczu . Musze dodać, że nie mam typowo kręconych włosów, a puszące się i wywijające. Stwierdzam również, że nie nadaje się do cienkich włosów bo nieco obciąża. I to tyle mojej recenzji
hmm, a czy on usztywnia włosy, czy tez sprawia ze stają się bardziej miękkie, wygładzone, nawilżone tak jaby ich było mniej???
Sama ma na niego chrapkę, dzisiaj nawet oglądałam go w tesco i bardzo spodobał mi się skład tzn. brak alkoholu i na 2 drugim miejscu silikon czyli soolidny wygładzacz
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 09:53   #219
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Jak go użyje to włosów jest jakby mniej, są nieco obciążone i w moim przypadku nie są tak nastroszonemiękkie też są, ale żeby uzyskać naprawde proste to musze się nieźle ze szczotką namocować Do tej pory używałam tylko Sunsilka i odżywke bez spłukiwania Pantene. Wella jest narazie najlepsza.
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 10:50   #220
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Dziewczyny, a co myślicie o "starszym" już troszkę mleczku do prostowania L'oreal Special FX Studio Straight ? Postaram się załączyć fotkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 133600941.jpg (6,8 KB, 24 załadowań)
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 21:21   #221
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez Celestia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a co myślicie o "starszym" już troszkę mleczku do prostowania L'oreal Special FX Studio Straight ? Postaram się załączyć fotkę.
oj, zdecydowanie go odradzam. Miałam to coś ładne kilka lat temu- włosy robią się po nim sztywne, matowe, tak jakby oblepione klejem, fuuj. nie polecam.
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 13:08   #222
pyska06
Zadomowienie
 
Avatar pyska06
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 149
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Jest jeszcze mleczko firmy GARNIER do wygladzania wlosow ale mi nic one nie pomoglo hmm a moze to tylko ja go nie umialam poprostu odpowiednio zastosowac

A może któraś z Was go uzywała,wiec co o nim sadzicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11237.jpg (19,2 KB, 11 załadowań)
pyska06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:11   #223
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Fluid prostujący do włosów

ja je kiedys stosowalam,moje wnioski sa nastepujace: ladnie pachnie, nie skleja wlosow, no moze troche je obciąża...

stosowalam je tylko za pomoca suszarki, nie mialam wtedy jeszcze prostownicy (teraz mam ale mleczki mi sie juz skonczylo)
moim zdaniem jest ono takie sobie

kusi mnie HOT LISS (nie wiem dokladnie jak to sie pisze) to rozowe z loreala, podobno jest swietne
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:14   #224
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
kusi mnie HOT LISS...to rozowe z loreala, podobno jest swietne
To skuś się motylku1007 - ja używam go już prawie rok i jestem zadowolona Ostatnio zamówiłam sobie z Allegro balsam Kallos do prostowania, ale powiem szczerze, że do Hot Liss ten balsam się nie umywa Z czystym sumieniem polecam mleczko Loreala!!!
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:20   #225
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Fluid prostujący do włosów

no to bomba..kupuje je na bank

szukalam go w mojej miescinie prawie pol roku i za nic nie moglam go dostac...ale w sobote jak go zobaczylam gdzies na wystawie to prawie sie do niej przyssalam hehehe
i jak na zlosc nie mialam tyle kasy przy sobie.
Juz nie moge sie doczekac go, kiedy go dotkne i uzyje hehehe mam obsesje HAHAHA
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:30   #226
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość

kusi mnie HOT LISS (nie wiem dokladnie jak to sie pisze) to rozowe z loreala, podobno jest swietne
Miałam to (jeszcze chyba nawet troszke jest ) szczerze to marne efekty, za chwile i tak się skręcają, obciąża włosy Więcej go na pewno nie kupię. Zastanawiam się nad tym fluidem z Joanny, ale znając moje włosy też pewnie nic nie da
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 13:37   #227
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Fluid prostujący do włosów

hm....jak zostalo Ci troszke to moze dasz mi na probe? hehe
moje wlosy zyja w;asny, zyciem..ale łudze sie, zwyczajnie sie łudze ze beda grzeczne i chociaz ten hot liss mi pomoze...a jesli nie to bede szukac znowu czegos nowego i tak az do smierci
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:34   #228
basienka:)
Raczkowanie
 
Avatar basienka:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: daleko stąd:)
Wiadomości: 329
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Ogólnie fluid jest kiepski na krótkie włosy. Ja mam takie do ramion i nie polecam.
Ale...
moja siostra ma długie i gęste włosy(za łopatki). Użyła tego specyfiku po umyciu (wzięła go dużo) I mimo, iż włosy nie były już takie puszyste, to włoski naprawdę były ładniutkie,Więc dużo zależy do długości i rodzaju twoich włosów
basienka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 15:49   #229
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Motylku przyyjedź do NS to Ci dam
No właśnie moje też żyją własnym życiem, można by rzec, że każdy włos sobie osobno żyje Każdy w inną strone, mam tego dość, co chwila jakieś specyfiki próbuję, ale na razie nic nie znalazłam co by mi pomogło.
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-17, 15:57   #230
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
moje wlosy zyja w;asny, zyciem..ale łudze sie, zwyczajnie sie łudze ze beda grzeczne i chociaz ten hot liss mi pomoze...a jesli nie to bede szukac znowu czegos nowego i tak az do smierci
Moje włosy też nie należą do "łatwych" w ogarnięciu. Dzięki Hot Liss prostowanie ma lepszy efekt - przede wszystkim włosy dużo łatwiej się prostują, prostownica gładko po nich się przesuwa. Dodatkowym plusem jest też według mnie ładny zapach - mi przypomina on frezję, czuć go na włosach, ale nie jest nachalny/nahalny(?). Hot Liss można kupić w drogerii "Natura" - regularna cena to coś około lub ponad 18 zł, ale co jakiś czas w tym sklepie są promocje na to mleczko i wtedy można je kupić za 12 zł z groszami
P.S. Zgadzam się z moimi przedmówczyniami, że to co dobre dla jednych włosów, dla innych może okazać się totalnym niewypałem. Ja polecam mleczko Hot Liss, bo mi ono świetnie służy i jest wydajne
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 16:12   #231
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Fluid prostujący do włosów

pisalam ze u mnie ciezko dostac bo mieszkam w malutkiej miescinie i nawet drigerii Natura nie posiadamy hehe (rossmana tez nie) ale nie szkodzi, bywam w Poznaniu to sie zaopatrze i kupie hot liss z nadzieja ze mi pomoze

my wlascicielki niegrzecznych wlosow trzymajmy sie razem. Probowalam juz wkladac na nie drogie odzywki, przemawilama czule ale efekt marny...jako tako toleruja jeszcze prostownice (chociaz troszke sie zniszczyly i stosuje teraz nafte)

nie pozwolny rzadzic wlosom

nie dajmy wejsc sobie na glowe
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 17:17   #232
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
nie dajmy wejsc sobie na glowe
Ot co
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 18:11   #233
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Fluid prostujący do włosów

A mnie ciągle kusi ten prostowacz loków welli, a zwłaszcza dimethicone w składzie Może jeszcze któraś z Was go używa;la i opisze swoje doświadczenia?
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 19:06   #234
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Arrow Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
my wlascicielki niegrzecznych wlosow trzymajmy sie razem. Probowalam juz wkladac na nie drogie odzywki, przemawilama czule ale efekt marny...jako tako toleruja jeszcze prostownice (chociaz troszke sie zniszczyly i stosuje teraz nafte)

nie pozwolny rzadzic wlosom

nie dajmy wejsc sobie na glowe
Tak trochę na marginesie - jakie efekty po nafcie? Ja kupiłam sobie jakiś czas temu, ale do tej pory nie używałam, bo przede wszystkim boję się, że nie będę tego mogła zmyć i zostaną mi takie smalcowate kudełki, no i jakoś tak ogólnie sceptycznie podchodzę do tej "kuracji". Katowałam już moje sianowato-suche włosy różnymi maskami, odżywkami, ale do nafty jakoś nie mogę się przełamać...
Tak więc motylku1007 napisz co i jak.

P.S. Wiem, wiem - wyszukiwarka nie gryzie Pewnie o nafcie było multum wątków. Nie krzyczcie na mnie
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 20:34   #235
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Fluid prostujący do włosów

wiec ja mam wlosy za ramiona, dlugie, kiedys bardzo tluste ale prostownica i farby je wysuszyly...pomyslalam nafta 5zl co mi szkodzi....
wlzoylam je na nieumyte wlosy, ponosilam ze 2 h i przyznaje ze ciezko schodzi ale szampony Timotei sa dobre do nafty....serio
trzeba umyc je ze 3 razy ale efekt mialam taki: zero przetluszczajacych, gladkie, LSNIACE i fajne, myslalm ze bedzie gorzej
serio na wlosy zniszczone polecam, stosuje sa raz na tydzien lub 2 razy w tyg, i trzymam 2h lub dluzej

jak macie jakies pytania sluze
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 20:47   #236
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Fluid prostujący do włosów

W takim razie zdecyduję się na tę naftę... Moje włoski są - tak jak pisałam wcześniej - zniszczone, wysuszone. Od dłuższego czasu probuję je jakoś odżywić - może tym razem się uda Dzięki za odpowiedź
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:01   #237
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Ja mialam ten fluid i jak dla mnie ten produkt to totalna porazka Po 1. nie spelnial swojej podstawowej funkcji, czyli nie prostowal. Uzywalam go na wszelkie mozliwe sposoby i na prawde za kazdym razem nie dosyc, ze nie prostowal, to jeszcze bardziej skrecal moje koncowki wlosow i je niesamowicie sklejal!!! Nigdy bym nie przypuszczala, ze produkt pomagajacy "wyprostowac" wlosy moze je jeszcze bardziej skrecac... No a jednak moze... No juz nie wspominajac o zapachu ktory jest nie do zniesienia Ogolnie mi nie pasuje na calej lini :P
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:12   #238
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Ja mialam ten fluid i jak dla mnie ten produkt to totalna porazka Po 1. nie spelnial swojej podstawowej funkcji, czyli nie prostowal. Uzywalam go na wszelkie mozliwe sposoby i na prawde za kazdym razem nie dosyc, ze nie prostowal, to jeszcze bardziej skrecal moje koncowki wlosow i je niesamowicie sklejal!!! Nigdy bym nie przypuszczala, ze produkt pomagajacy "wyprostowac" wlosy moze je jeszcze bardziej skrecac... No a jednak moze... No juz nie wspominajac o zapachu ktory jest nie do zniesienia Ogolnie mi nie pasuje na calej lini :P

mowisz o tym fluidzie z joanny?
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 21:29   #239
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Cytat:
Napisane przez cypressangel Pokaż wiadomość
W takim razie zdecyduję się na tę naftę... Moje włoski są - tak jak pisałam wcześniej - zniszczone, wysuszone. Od dłuższego czasu probuję je jakoś odżywić - może tym razem się uda Dzięki za odpowiedź

zaznaczam ze nie recze za kazda nafte...ja akurat mam taka z witaminami i na opakowaniu jest kobietka co ma wlosy tak dlugie az po kostki, ta nafta wlasnie jest dla mnie super a czy inne innych firm - nie recze
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 22:11   #240
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: Fluid prostujący do włosów

Łoo matko - włosów długich do kostek to ja nie chcę Ja swoją naftę kupiłam w aptece - powiedziałam farmaceutce, że do włosów - to chyba dobrą mi sprzedała? - mam nadzieję hihi Jakby co to dam znać, jak po pierwszym razie... Pozdrawiam
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:49.