Mamy marzec 2016 epizod 1 - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 05:01   #3541
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

My tez sie karmilysmy ale ja nawet nie zasypiam bo o 8 przyjezdza dziewczyna zrobic mi paznokcie
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 05:04   #3542
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

A Nina stwierdziła, że rzyg z rana na mamę obudzi ją lepiej niż kawa.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 05:18   #3543
Abii84
Rozeznanie
 
Avatar Abii84
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 947
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

dziewczyny ktore mają smoczkowe dzieci co myslicie o zabawnych smoczkach? taki np kaczy dziobek, wąsy czy duze usta z wystajacymi zebami?
Abii84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 05:31   #3544
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez Abii84 Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore mają smoczkowe dzieci co myslicie o zabawnych smoczkach? taki np kaczy dziobek, wąsy czy duze usta z wystajacymi zebami?
Mi sie nie podobają
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 06:45   #3545
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Abi Niektóre sa śmieszne ale niektóre przerażające ;-) Nie kupiłabym tego swojemu dziecku ;-)
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 06:49   #3546
Lewek
Zakorzenienie
 
Avatar Lewek
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 449
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Mój ostatnio od godz 4-5 jest niemożliwy. Kręci się stęka itp.
Moonunit nie pogodzilam się... ja się zacielam, on się zacial i tak sobie trwamy.

---------- Dopisano o 07:49 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Abii84 Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore mają smoczkowe dzieci co myslicie o zabawnych smoczkach? taki np kaczy dziobek, wąsy czy duze usta z wystajacymi zebami?
Może i śmiesznie to wygląda ale jakoś swojemu dziecku bym tego nie zrobiła ;-)
Lewek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 06:49   #3547
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Mi też się nie podobają te smoczki.
Wiem, że przewinął się już temat zakładania kolczyków u małych dziewczynek, jednak to był czas kiedy nie było mnie na forum i chciałabym wiedzieć od tych dziewczyn, które zdecydują się założyć dziecku kolczyki,w którym miesiącu to zrobicie i u kosmetyczki czy jest jakaś inna alternatywa?
Ja zdecydowałam, że założymy kolczyki w sierpniu tylko muszę znaleźć odpowiedni salon
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 07:20   #3548
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez Lewek Pokaż wiadomość
Może i śmiesznie to wygląda ale jakoś swojemu dziecku bym tego nie zrobiła ;-)
No ja też nie..
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 07:54   #3549
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Mi też się nie podobają te smoczki.
Wiem, że przewinął się już temat zakładania kolczyków u małych dziewczynek, jednak to był czas kiedy nie było mnie na forum i chciałabym wiedzieć od tych dziewczyn, które zdecydują się założyć dziecku kolczyki,w którym miesiącu to zrobicie i u kosmetyczki czy jest jakaś inna alternatywa?
Ja zdecydowałam, że założymy kolczyki w sierpniu tylko muszę znaleźć odpowiedni salon
W życiu bym nie zabrała mojego dziecka do kosmetyczki żeby przekłuć uszy. polecam zagłębić temat. np. https://youtu.be/nMdIBv8t3cM
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:07   #3550
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez Abii84 Pokaż wiadomość
nikt juz nie karmi nad ranem?
my dzis o3 sie karmilysmy



Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Mi też się nie podobają te smoczki.
Wiem, że przewinął się już temat zakładania kolczyków u małych dziewczynek, jednak to był czas kiedy nie było mnie na forum i chciałabym wiedzieć od tych dziewczyn, które zdecydują się założyć dziecku kolczyki,w którym miesiącu to zrobicie i u kosmetyczki czy jest jakaś inna alternatywa?
Ja zdecydowałam, że założymy kolczyki w sierpniu tylko muszę znaleźć odpowiedni salon
ja bede przekłuwać chyba na wakacjach ale u jubilera
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:16   #3551
darolka
Rozeznanie
 
Avatar darolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 817
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
W życiu bym nie zabrała mojego dziecka do kosmetyczki żeby przekłuć uszy. polecam zagłębić temat. np. https://youtu.be/nMdIBv8t3cM
Oglądałam filmik i powiem cie ze podpisuje sie pod dnim rękami i nogami :-D w zycuu bym maluszkowi nie przebiła uszkow. To jej uszy wiec jak bedzie chciała to sama powie. Nie widze nic w tym ladnego ale cóż....

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

A i fakty Natalka miala przebijane uszy tym super nowa metodą ale kolczyki byly te "zdrowotne" i ucho sie starsznie babralo.:-\
__________________
Natalka 25.05.2009
darolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 08:33   #3552
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez malinka9191 Pokaż wiadomość
ja bede przekłuwać chyba na wakacjach ale u jubilera
U jubilera? Ale to też chyba pistoletem tam robią?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:34   #3553
darolka
Rozeznanie
 
Avatar darolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 817
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
U jubilera? Ale to też chyba pistoletem tam robią?
Nie wiedzialam nawet ze jubilerzy takie usługi wykonują :-[ ale ja w malym miescie mieszkam ;-)
__________________
Natalka 25.05.2009
darolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 08:38   #3554
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Polly dzięki za filmik Co prawda nie planuje przebijac uszu M wcześniej niż sama o to poprosi (ale na to się też nie zanosi zbyt szybko bo mówi ze nie chce) ale sama chciałam dorobić sobie kolczyka górnej części ucha Teraz już wiem żeby do kosmetyczki z tym nie iść ;-)
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:01   #3555
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Polly dzięki za filmik Co prawda nie planuje przebijac uszu M wcześniej niż sama o to poprosi (ale na to się też nie zanosi zbyt szybko bo mówi ze nie chce) ale sama chciałam dorobić sobie kolczyka górnej części ucha Teraz już wiem żeby do kosmetyczki z tym nie iść ;-)
Jak po kolczyki, to tylko salon piercingu. w studiach tatuażu też często pracują piercerzy.

Ale że mnie słaby człowiek. dopiero drugi dzień diety, a ja fantazjuje o Kinder bueno.




Cytat:
Napisane przez darolka Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam nawet ze jubilerzy takie usługi wykonują :-[ ale ja w malym miescie mieszkam ;-)
Też nie wiedziałam.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:11   #3556
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Polly-dziękuję za link do filmu. Też nie wiedziałam, że jubilerzy mają takie usługi. Chyba, że tyko we Francji tak jest.
No i fantazjować to nic złego jeszcze o takich przyjemnościach.
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:12   #3557
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez Abii84 Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore mają smoczkowe dzieci co myslicie o zabawnych smoczkach? taki np kaczy dziobek, wąsy czy duze usta z wystajacymi zebami?
Nie zrobilabym tego dziecku


Dobra,mialam sie nie wtracac bo kazdy decyduje o swoim dziecku, ale trzymajcie mnie ... kolczyki w tym wieku? Serio serio? To dziecko, ktore ma prawo zdecydowac czy tego chce czy nie i kiedy czy lalka, ktora ma slicznie wygladac?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:21   #3558
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
U jubilera? Ale to też chyba pistoletem tam robią?
Cytat:
Napisane przez darolka Pokaż wiadomość
Nie wiedzialam nawet ze jubilerzy takie usługi wykonują :-[ ale ja w malym miescie mieszkam ;-)

W Pl mieszkam na wsi, obok mam jedną małą mieścinę, gdzie jest ze 2 kosmetyczki na krzyż i jubiler. Kosmetyczki uszu nie przekłuwają, tylko właśnie można u jubilera. Pewnie w innych miejscowowsciach nie ma takiej opcji, ale przywykłam, że u nas często jest coś dziwnego

Polly nie wiem dokładnie czym, ale pewni pistoletem. Ewentualnie zostaje opcja taka jak ja miałam - pielęgniarka mi igłą przebiła

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Polly-dziękuję za link do filmu. Też nie wiedziałam, że jubilerzy mają takie usługi. Chyba, że tyko we Francji tak jest.
No i fantazjować to nic złego jeszcze o takich przyjemnościach.
Akurat o Pl pisałam nie o Francji. Tu nie wiem jak jest.
Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nie zrobilabym tego dziecku


Dobra,mialam sie nie wtracac bo kazdy decyduje o swoim dziecku, ale trzymajcie mnie ... kolczyki w tym wieku? Serio serio? To dziecko, ktore ma prawo zdecydowac czy tego chce czy nie i kiedy czy lalka, ktora ma slicznie wygladac?
Ja już kiedyś przy okazji rozmowy o kolczykach pisałam swoje zdanie i czemu się dezycduję. Powtarzać się nie będę.
Dobrze, że każdy decyduje o swoim dziecku. Ja decyzję podejmę czy raczej podjęłam z mężem i nikim więcej.

I nie, moje dziecko nie jest lalką, która ma tylko ładnie wyglądać.

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Jeszcze południa nie ma, a mój termometr pokazuje 37 stopni
Tutaj nie moze być normalnie, albo ziąb i deszcz albo upał
Ale z dwojga złęgo wolę upały

Tak więc dziś spacer albo odpada albo popołudniu skoczymy.
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:09   #3559
milenujdka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 075
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

No właśnie każdy ma prawo mieć swoje zdanie w kwestii wychowywania dzieci
Ja jeszcze sama się zastanawiam nad przebiciem uszu. Jeśli się zdecyduję to na pewno nie wcześniej niż w sierpniu. Chciałam wiedzieć tylko czy jest jakaś alternatywa dla przebicia uszu u kosmetyczki
Aha no i moje dziecko nie jest lalką.
milenujdka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 10:24   #3560
mira81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
hmmm czy ćwiczyłyście po porodzie nat mięsnie Kegla ? Ja przed ćwiczyłam dużo, ale po porodzie nic z tego nie zostało. Przyznaję się, że z trzymaniem siku niby jest ok, ale zdarzało mi się biec do łazienki na sygnale. Bezpiecznie się nie czuję. Trzeba wrócic do ćwiczeń i zapominam :/
Cwicze ..hmm powinnam cwiczyc codziennie ale przyznaje ze to raczej jak sobie przypomne..Po porodzie niestety mialam maly problem. Teraz juz niby przeszlo ale mam to samo co Lewek wiec cwiczenia Kegla chyba juz dozywotnio bede musiala robic...
Co do pecherza jeszcze...nie wiem jak czesto chodzisz siku ale norma wg mojej poloznej to jest ok 7 razy na dobe.. Poniewaz ja od zawsze biegam duzo czesciej do ubikacji kazala mi przetrzymywac troche tzn jak jestem w domu mam nie isc do ubikacji od razu jak mi sie zachce. A to dlatego zeby pecherz mial szanse rozciagnac sie do swoich normalnych rozmiarow.

A jak kichasz lub sie smiejesz to ciagnie cie w dole??

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
mira81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:40   #3561
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Byliśmy szczepić na pneumokoki, mały waży 5780g mierzy 69 cm. Następne szczepienie Będzie 21.06 ale musimy szczepić 6 w 1, bo 5 w 1 są niedostępne. Z główką poczekamy jeszcze miesiąc i jak nic nie ruszy to na rehabilitację pójdziemy :-(
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:43   #3562
mira81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Kurcze wspolczuje wam dziewczyny ze wasi tz nie zostaja z dziecmi.. jakos nie moge pojac ze ojciec nie zostanie z wlasnym dzieckiem bo ono placze albo marudzi.. przeciez to tak samo ich dzieci jak i wasze..
Moj owszem duzo sie maya nie zajmuje ze wzgledu na swoj czas pracy, od pampersow z "wkladka" trzyma sie z daleka. I nie raz mam do noego pretensje ze za malo sie nia zajmuje. Ale normalnie z nia zostaje jak ja potrzebuje wyjsc. I wtedy nie ma ze boli, musi dac jesc, przewinac, zabawic. Maya wprawdzie jest bardzo grzeczna i niewymagajaca ale czasami tez ma gorsze dni albo cos ja boli.
Tak jak wczoraj..nie wiem co jej sie stalo..Usnela o 18h30 w lozeczku a godzine pozniej obudzila sie placzem. Maz wzial ja na rece i mala zaczela za pare minut krzyczec, ale tak przerazliwie jakby ja ze skory obdzierali. Uspokajala sie na chwile a zaraz znowu krzyk. I tak przez pol godziny. Bez wzgledu na to czy byla u mnie czy meza na rekach. Kiedys juz tak miala jak sie "zapowietrzyla" i po odbiciu przechodzilo. Wczoraj odbila, krzyk dalej, dalam jej krople na baczki chociaz sie nie prezyla i nic. Masowalam, maz nosil na przedramieniu i co chwila krzyk. W koncu dalam jej butelke godzine wczesniej. Zjadla, pierdla, odbila, zrobila kupe, pomarudzila troche i poszla spac. Ale to bylo straszne.

Odeszlam troche od tematu...w kazdym razie nie przemawia do mnie to ze facet nie chce zostac z dzieckiem bo ono placze u niego na rekach. Przeciez jak malenstwo bedzie tylko u mamy to tata bedzie zawsze "obcy".

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
mira81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:45   #3563
_Karolina_91
Rozeznanie
 
Avatar _Karolina_91
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

hej rano zaliczyłam laboratorium, zakupy do domu i padam z głodu... Daria śpi więc będę się obżerać i Was nadrabiać

My nie zakładamy kolczyków... Chce żeby moja córka sama zdecydowała gdzie chce mieć kolczyki, jakie itd niech sobie sama kiedyś ozdabia swoje ciało jak jej będzie pasowało

mam tylko nadzieje, że w wieku 10 lat po jakiś wakacjach u swojej chrzestnej (a mojej siostry) nie wróci od razu z jakimś snugiem
__________________
24.08.2013r.
Daria 13.03.2016r.
_Karolina_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:46   #3564
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez mira81 Pokaż wiadomość
Cwicze ..hmm powinnam cwiczyc codziennie ale przyznaje ze to raczej jak sobie przypomne..Po porodzie niestety mialam maly problem. Teraz juz niby przeszlo ale mam to samo co Lewek wiec cwiczenia Kegla chyba juz dozywotnio bede musiala robic...
Co do pecherza jeszcze...nie wiem jak czesto chodzisz siku ale norma wg mojej poloznej to jest ok 7 razy na dobe.. Poniewaz ja od zawsze biegam duzo czesciej do ubikacji kazala mi przetrzymywac troche tzn jak jestem w domu mam nie isc do ubikacji od razu jak mi sie zachce. A to dlatego zeby pecherz mial szanse rozciagnac sie do swoich normalnych rozmiarow.

A jak kichasz lub sie smiejesz to ciagnie cie w dole??

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
Dzieki za te informacje. Mozliwe ze tez powinnam rozciagnac pecherz, bo oddaje czesto nieduza ilosc moczu. Obwinialam za to kp, ze to przez to ze cala woda idzie na mleko, a możliwe ze to rozmiar pecherza i wtedy tez czasem biegne na sygnale z wieksza iloscia mi za to polozna mowila zeby po samym porodzie nie trzymac moczu bo to ogrzewa macice i moze dojsc do intensywniejszych krwawien.

Uczucia ciągnięcia brak.

Co do przekluwanua uszu - nie zdecydowalabym się na to tak wcześnie. Jesli juz to po roku. Szkoda mi takiego maluszka - przeklucie to ingerencja w ciało, zawsze jakies zakazenie moze być.
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.




Edytowane przez dezire
Czas edycji: 2016-06-07 o 10:55
dezire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:50   #3565
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez Abii84 Pokaż wiadomość
dziewczyny ktore mają smoczkowe dzieci co myslicie o zabawnych smoczkach? taki np kaczy dziobek, wąsy czy duze usta z wystajacymi zebami?
Nie podobaja mi sie.





Cytat:
Napisane przez milenujdka Pokaż wiadomość
Mi też się nie podobają te smoczki.
Wiem, że przewinął się już temat zakładania kolczyków u małych dziewczynek, jednak to był czas kiedy nie było mnie na forum i chciałabym wiedzieć od tych dziewczyn, które zdecydują się założyć dziecku kolczyki,w którym miesiącu to zrobicie i u kosmetyczki czy jest jakaś inna alternatywa?
Ja zdecydowałam, że założymy kolczyki w sierpniu tylko muszę znaleźć odpowiedni salon

ja polecam salon piercingu na takie cos.




Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Nie zrobilabym tego dziecku


Dobra,mialam sie nie wtracac bo kazdy decyduje o swoim dziecku, ale trzymajcie mnie ... kolczyki w tym wieku? Serio serio? To dziecko, ktore ma prawo zdecydowac czy tego chce czy nie i kiedy czy lalka, ktora ma slicznie wygladac?
to nie chrzcijmy bo wiara to dziecka wybor.
nie ubieraj ja w sukienki bo moze ona woli spodnie :p itp itd.
rodzice decyduja o dziecko.

Ja bym corce przebila
__________________
______________________


W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca


misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:54   #3566
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez mira81 Pokaż wiadomość
Cwicze ..hmm powinnam cwiczyc codziennie ale przyznaje ze to raczej jak sobie przypomne..Po porodzie niestety mialam maly problem. Teraz juz niby przeszlo ale mam to samo co Lewek wiec cwiczenia Kegla chyba juz dozywotnio bede musiala robic...
Co do pecherza jeszcze...nie wiem jak czesto chodzisz siku ale norma wg mojej poloznej to jest ok 7 razy na dobe.. Poniewaz ja od zawsze biegam duzo czesciej do ubikacji kazala mi przetrzymywac troche tzn jak jestem w domu mam nie isc do ubikacji od razu jak mi sie zachce. A to dlatego zeby pecherz mial szanse rozciagnac sie do swoich normalnych rozmiarow.

A jak kichasz lub sie smiejesz to ciagnie cie w dole??

Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
Serio 7 razy na dobę jest ok? To ja duzo przekraczam normę, ale ja od zawsze często-gęsto biegałam siku. Czasem przed wyjściem to i 2-4razy potrafię pójść ze stresu


Mnie coś ostatnio zaczęło ciągnąć jak więcej chodzę

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Byliśmy szczepić na pneumokoki, mały waży 5780g mierzy 69 cm. Następne szczepienie Będzie 21.06 ale musimy szczepić 6 w 1, bo 5 w 1 są niedostępne. Z główką poczekamy jeszcze miesiąc i jak nic nie ruszy to na rehabilitację pójdziemy :-(
Ładna waga

My też 21.06 czerwca szczepienie i tez 6w1


Zrobiłyśmy sobie z Niuńką 'legowisko" z kocy na podłodze, bo tu najchłodniej a i zostawić ją na moment mogę bez obawy, że mi spadnie
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:55   #3567
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Witajcie mamusie, jestem mama listopadowa z 2015 r. Wiem, ze sprzedac na wizazu jest zakazana wiec napisze tylko ze mam do zaoferowania mleczko enfamil 1, oryginalnie zapakowane 1200 g w bardzo dobrej cenie Moj synek wlasnie przeszedl na 2ke, a ja sie troszke rozpedzilam z ostatnim zakupem i niepotrzennie. Gdyby ktoras byla zainteresowana marta.kalinowskaa@gmail.c om.
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:57   #3568
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Cytat:
Napisane przez misia880 Pokaż wiadomość
to nie chrzcijmy bo wiara to dziecka wybor.
nie ubieraj ja w sukienki bo moze ona woli spodnie :p itp itd.
rodzice decyduja o dziecko.

Ja bym corce przebila
Misia napisałaś to idealnie
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 10:58   #3569
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Na prawde, porownywanie sukienki do dziury w ciele ma sens. Yhym. Sprawianie swiadomie swojemu kilkumiesiecznemu dziecku bolu porownujmy do chrztu. To moze od razu jakis sweetasny tatuaz?



Mira
to moja od tygodnia tak ma :/ potem pada na 3godz. spac.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 11:03   #3570
mira81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1 591
Dot.: Mamy marzec 2016 epizod 1

Co do przebicia uszu..ja mojej na razie nie przekluwam, nie wyobrazam sobie mayi w kolczykach teraz. Zreszta ja mialam przeklute uszy dopiero po komunii. I wspominam to koszmarnie.. zrobilo mi sie potworne zakazenie.W dodatku wyszlo uczulenie na nikiel. Do dzis mnie trzepie jak sobie przypomne. Brr

Niech kazdy robi jak uwaza i nie ma co sie spinac. Zreszta uwazam ze nie jest to az taka wielka ingerencja zeby czekac z tym az dziecko swiadomie podejmie decyzje..w koncu to tylko dziurka w uchu a nie tatuaz na pol ramienia..



Envoyé de mon SM-G920F en utilisant Tapatalk
mira81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-21 10:44:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.