Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-06, 16:42   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Question

Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?


.

Edytowane przez shinecrush
Czas edycji: 2015-05-08 o 15:36
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 16:50   #2
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Być może problem wydaje się z pozoru głupi, ale chciałabym się doradzić jak rozmawiać z chłopakiem, którego niedawno poznałam. Pisaliśmy trochę, rozmowa kleiła się średnio. Brakuje nam tematów, pytałam go już co lubi oglądać, czego słucha, jakie technikum wybrał, co go interesuje. No i chce, żebym do niego zadzwoniła. Pewnie jak spytam ''jak tam'' to rozmowa sama pójdzie, ale jakoś tak się obawiam trochę. Wcześniej miałam same koleżanki, więc no trochę mi trudno;-; Najgorzej będzie jak zabraknie nam tematów i zapadnie niezręczna cisza - do tego właśnie nie chciałabym dopuścić. Problem też jest w tym, że jestem nieśmiała, jak się stresuję to zaczynam się jąkać, a to *brzydko wygląda*. Chłopak wygląda na miłego, więc nie powinno być większych problemów, tylko właśnie chodzi o samą rozmowę. Jak mam z nim rozmawiać? Tak, tak to taka pierdoła, ale jednak proszę o pomoc c:
Zamień słowa PISALIŚMY i DZWONILIŚMY na ROZMAWIAMY (w cztery oczy) a będzie lepiej zapewniam.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 17:59   #3
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?

Hmmm

Ale dlaczego Ty masz do niego dzwonić?
On nie ma środków na koncie?

Pomijając powyższe to najlepiej byłoby w 4 oczy się spotkać.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:00   #4
pankasztan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 765
Dot.: Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?

Przypomnij sobie jak rozmawiasz z koleżanką i spróbuj odtworzyć ten schemat.
pankasztan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:02   #5
Rocker
Raczkowanie
 
Avatar Rocker
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 164
Dot.: Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?

Och, tematów jest mnóstwo, tym bardziej że się dopiero poznajecie. Jakoś nie potrafię podać Ci konkretnie jak masz nawiązać temat ale przecież zawsze jest o czym pogadać - muzyka, filmy, rodzina, znajomi, imprezy, dzieciństwo, wspomnienia, sny, planowanie przyszłości, zainteresowania (sport, samochody, no co kto lubi).
Ja na ostatnim spotkaniu z nowo poznaną osobą zaczęłam chyba od matury a później sami zeszliśmy na przeróżne tematy - architektura, miasta, podróże, różne kultury, prawo jazdy, wspomnienia z jego technikum, plany po szkole, praca, rodzina, sport, samochody, przejmowanie się opinią innych ludzi i jeszcze wiele wiele )
To zależy z kim rozmawiasz, naprawdę. I pamiętaj że chwila ciszy, od której wszyscy tak stronią nie jest niczym niezręcznym i głupim, wiadomo, jeśli się przedłuża to trochę taaak, ale nie rozumiem dlaczego ludzie gadanie o pierdołach - byle gadać - nie uważają za niezręczne, a ciszę już tak. Można się do siebie pouśmiechać czy razem posłuchać muzyki. Mam za sobą kilka takich milczących chwil z jedną osobą i bardzo miło je wspominam
Rocker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 21:05   #6
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Jak rozmawiać z nowo poznanym chłopakiem?

Mówisz, że piszecie ze sobą i dzwonicie. A dlaczego nie rozmawiacie normalnie, w cztery oczy? Jakaś duża odległość Was dzieli? Może problem tkwi w tym, że nie macie ze sobą bezpośredniego kontaktu. Brakuje wspólnych przeżyć i doświadczeń, a tym samym zaczyna brakować też tematów do rozmów. Real, real, real
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-06 22:05:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:42.