Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-07-22, 21:49   #1
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Thumbs down

Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?


Będąc w 3 gimnazjum postanowiłam, że pójdę do technikum grafiki, logistyki i środowiska na grafikę komputerową. I okazało się, że mam tylko 5 dziewczyn na 27 chłopaków w klasie. I właśnie najbardziej się obawiam, że te 5 pozostałych dziewczyn świetnie będą się ze sobą dogadywać, a ja zostanę zupełnie sama(jestem nieśmiała). Wiadomo jak to jest z chłopakami - wyklinają, palą i tak dalej - a, że nie jestem z tych najładniejszych to boje się, że będą jeszcze ze mnie szydzić. Nie myślałam, że to tak będzie wyglądać, wcześniej nie zastanawiałam się nad tym jak będzie wyglądać moja klasa, po prostu zdecydowałam się, że chcę iść do tego technikum, bo interesuje się grafiką komputerową i mnie to ''kręci'', ale teraz już nie mam takiej pewności siebie.
Był ktoś w podobnej sytuacji? Jeśli tak, to jak to wyglądało?
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:59   #2
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Nie byłam w takiej sytuacji ale chodziłam do szkoły, w której było technikum. W większości klas technicznych były 2, 3 dziewczyny i wszystkie* były bardzo lubiane

* wyjątkiem była jedna, Panna Tapeta, która otwarcie mówiła, że w technikum znalazła się, żeby chłopaków podrywać. Skończyła je po pierwszej klasie.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 21:59   #3
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3 395
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Będąc w 3 gimnazjum postanowiłam, że pójdę do technikum grafiki, logistyki i środowiska na grafikę komputerową. I okazało się, że mam tylko 5 dziewczyn na 27 chłopaków w klasie. I właśnie najbardziej się obawiam, że te 5 pozostałych dziewczyn świetnie będą się ze sobą dogadywać, a ja zostanę zupełnie sama(jestem nieśmiała). Wiadomo jak to jest z chłopakami - wyklinają, palą i tak dalej - a, że nie jestem z tych najładniejszych to boje się, że będą jeszcze ze mnie szydzić. Nie myślałam, że to tak będzie wyglądać, wcześniej nie zastanawiałam się nad tym jak będzie wyglądać moja klasa, po prostu zdecydowałam się, że chcę iść do tego technikum, bo interesuje się grafiką komputerową i mnie to ''kręci'', ale teraz już nie mam takiej pewności siebie.
Był ktoś w podobnej sytuacji? Jeśli tak, to jak to wyglądało?
Nie przejmuj się na zapas. Postaraj się otworzyć i zagadywać, zeby złapać kontakt. Często bywa tak, że przy takiej opozycji dziewczyny trzymają się razem. A jeśli nie to może będzie fajna męska ekipa? Nie denerwuj się
Pomyśl co przeżywał mój nieśmiały kolega mając w klasie 25 dziewczyn i on jeden, sam, biedny rodzynek. To dopiero ciężkie starcie :P Ale dał sobie radę i był niemalże noszony na rękach, a i nabrał pewności siebie
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:00   #4
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
Będąc w 3 gimnazjum postanowiłam, że pójdę do technikum grafiki, logistyki i środowiska na grafikę komputerową. I okazało się, że mam tylko 5 dziewczyn na 27 chłopaków w klasie. I właśnie najbardziej się obawiam, że te 5 pozostałych dziewczyn świetnie będą się ze sobą dogadywać, a ja zostanę zupełnie sama(jestem nieśmiała). Wiadomo jak to jest z chłopakami - wyklinają, palą i tak dalej - a, że nie jestem z tych najładniejszych to boje się, że będą jeszcze ze mnie szydzić. Nie myślałam, że to tak będzie wyglądać, wcześniej nie zastanawiałam się nad tym jak będzie wyglądać moja klasa, po prostu zdecydowałam się, że chcę iść do tego technikum, bo interesuje się grafiką komputerową i mnie to ''kręci'', ale teraz już nie mam takiej pewności siebie.
Był ktoś w podobnej sytuacji? Jeśli tak, to jak to wyglądało?
Ty to chyba nic nie wiesz o chłopakach. Zapodajesz tu denne stereotypy. Facet też człowiek i to człowiek często bardzo fajny.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:02   #5
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Nie zakładaj od razu najgorszego scenariusza. Rozumiem Twoje obawy, ale sądzę że nie powinnaś rezygnować ze swojego wymarzonego profilu ze względu na ilość dziewczyn/chłopaków. Jeżeli wymienionych 5 dziewczyn znałoby się już wcześniej, to sytuacja mogłaby być gorsza, ale też niekoniecznie. Na pewno się z kimś zaprzyjaźnisz.
PS dlaczego zakładasz że każdy chłopak pali i przeklina?
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:07   #6
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 805
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Ja akurat miałam odwrotnie. Tylko 6 chłopaków na 20 dziewczyn, ale jest lepiej jak albo jest więcej facetów albo jest pół na pół.
Nie zakładaj najgorszego scenariusza bo bardziej prawdpodobne, że stworzycie z innymi dziewczynami paczkę i bedzie dobrze, jeżeli się z nimi aż tak nie dogadasz to właśnie masz facetów. Przecież z nimi też możesz się zakumplować, dla mnie przed technikum było abstrakcją kolegowanie się z facetami, ale to się zmieniło

W ostateczności zawsze możesz zmienić klasę/szkołę w pierwszej klasie.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:16   #7
szukajac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 144
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja akurat miałam odwrotnie. Tylko 6 chłopaków na 20 dziewczyn, ale jest lepiej jak albo jest więcej facetów albo jest pół na pół.
Podpisuję się rękami i nogami. Faceci nie bywają tak dwulicowi jak kobiety - ja również miałam więcej dziewczyn i nasze "rodzynki" nie umiały się nadziwić, dlaczego ta nadaje na tą, dlaczego ta z tą się nie lubią, i dlaczego tworzą się takie "grupki" (klasa w ogóle nie była zgrana).
Idąc stereotypami - faceci może palą i klną. Ale kobiet to ty jeszcze nie widziałaś - uśmiechają się by cię obsmarować jak pójdziesz do wc, klną, palą, podlizują się nauczycielom i płaczą bo muszą mieć wysoką średnią
Nie bój się ludzi, płeć nie określa charakteru
__________________
- - -
Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Na pierwszym miejscu jestem jednak ja, bo facet (jak każdy inny człowiek) może odejść, a ja z samą sobą pozostanę zawsze.
szukajac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 22:32   #8
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Nie zakładaj od razu najgorszego scenariusza. Rozumiem Twoje obawy, ale sądzę że nie powinnaś rezygnować ze swojego wymarzonego profilu ze względu na ilość dziewczyn/chłopaków. Jeżeli wymienionych 5 dziewczyn znałoby się już wcześniej, to sytuacja mogłaby być gorsza, ale też niekoniecznie. Na pewno się z kimś zaprzyjaźnisz.
PS dlaczego zakładasz że każdy chłopak pali i przeklina?
Przecież nie napisałam, że każdy tylko ''wiadomo jak to jest z chłopakami'' więc nie wsadziłam wszystkich do jednego wora;-;

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez szukajac Pokaż wiadomość
Podpisuję się rękami i nogami. Faceci nie bywają tak dwulicowi jak kobiety - ja również miałam więcej dziewczyn i nasze "rodzynki" nie umiały się nadziwić, dlaczego ta nadaje na tą, dlaczego ta z tą się nie lubią, i dlaczego tworzą się takie "grupki" (klasa w ogóle nie była zgrana).
Idąc stereotypami - faceci może palą i klną. Ale kobiet to ty jeszcze nie widziałaś - uśmiechają się by cię obsmarować jak pójdziesz do wc, klną, palą, podlizują się nauczycielom i płaczą bo muszą mieć wysoką średnią
Nie bój się ludzi, płeć nie określa charakteru
O tym, że dziewczyny czasem bywają gorsze niż chłopcy to ja wiem - miałam w klasie takie jedne co obgadywały siebie nawzajem gdy jednej nie było w szkole, a później kumplowały się ze sobą jak gdyby nigdy nic:_:
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:42   #9
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Z mojego doświadczenia wynika, że klasy, w których jest znaczna przewaga chłopców są dużo bardziej zintegrowane, ludzie są dla siebie mniej chamscy i nie tworzą się takie zamknięte grupki...
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:46   #10
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Będzie dobrze. Czemu zakładasz, że dziewczyny Cię nie polubią? Poza tym chłopaki to nie jakiś odrębny, gorszy gatunek, ale też człowiek. Na pewno trafisz na kogoś fajnego w klasie Gorzej by było chyba gdybyś miała 30 dziewczyn i 5 chłopaków, ale to też da się przeżyć. Głowa do góry, szkoła średnia to zazwyczaj bardzo fajny okres w życiu
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 23:52   #11
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Takie klasy męskie to zazwyczaj bardzo fajne klasy, dużo lepsze są układy niż w tych "babskich" z jakimiś rodzynkami w tle.
Ty się nie nastawiaj na zapas, ludzie lubią lub nie lubią kogoś w klasie na pewno nie za urodę, a raczej za sposób bycia i cechy charakteru. Obawiasz się tak jakbyś miała wcześniej jakieś kłopoty z rówieśnikami..Skąd pomysł, że będą szydzić?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-22, 23:54   #12
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Nie mysl o tym w ten sposob. Nie mysl dziewczyny, chlopaki. Mysl o ludziach. Mozesz znalezc znajomych w klasie tej i tej plci.
Nie zamykaj sie od razu.

Ja ci zazdroszcze bo ja mialam klase gdzie 27 osob to byly dziewczyny i garstka chlopakow. Koszmar przez wielkie k.

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:16   #13
sistermorphine
Rozeznanie
 
Avatar sistermorphine
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 883
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

to dobrze, że jest więcej chłopaków. w klasie, w której przeważają laski, ciągle są jakieś spiny.
__________________
Dopóki mogę iść o własnych siłach,
pójdę tam, gdzie
zechcę.



Edytowane przez sistermorphine
Czas edycji: 2014-07-23 o 00:23
sistermorphine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 00:52   #14
weak
Zadomowienie
 
Avatar weak
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 801
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez sistermorphine Pokaż wiadomość
to dobrze, że jest więcej chłopaków. w klasie, w której przeważają laski, ciągle są jakieś spiny.
Właśnie
Wiem co to znaczy mieć w klasie same dziewczyny i tylko jednego chłopaka. Istna masakra - zero jakiegokolwiek zgrania, porozumienia, tylko obgadywanie za plecami, grupki i wieczne kłótnie.
Już lepiej w drugą stronę. Nie przejmuj się na zapas, nawet jeśli z nikim się nie zakolegujesz to co z tego? Wolisz mieć fajnych kolegów w szkole średniej i iść byle gdzie, czy uczyć się czegoś co Cię interesuje, nie przegadując lekcji z najlepszymi kumpelami? Towarzystwo jest ważne, ale nie najważniejsze. Ja bym tam poszła, trochę odwagi.
Te dziewczyny się już znają w piątkę? Może napisz do którejś z nich na jakimś facebooku przed rozpoczęciem roku, jak się wcześniej poznacie chociaż przez internet to łatwiej złapiecie potem kontakt. Możecie się na przykład umówić, że razem pójdziecie na rozpoczęcie. Zawsze to raźniej we dwie do nowego miejsca. Nie tylko Ty będziesz w takiej sytuacji
__________________

You can't change what's already happened.
I wish you could. But... You just can't.



09.11.2012




Edytowane przez weak
Czas edycji: 2014-07-23 o 00:54
weak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 07:42   #15
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Będzie dobrze, za bardzo się przejmujesz
W gimnazjum byłam w klasie z 6 chłopakami i 24 dziewczynami. W liceum trafiłam do takiej z 7 dziewczynami i 23 chłopakami. W tej licealnej było o niebo lepiej. W gimnazjum tworzyły się grupki, a w liceum trzymałyśmy się razem, z chłopakami mieliśmy bardzo fajny kontakt, nie było tyle dramatów bo im więcej dziewczyn tym większe prawdopodobieństwo że coś szlag trafi Jak szłam do liceum byłam baaardzo nieśmiała i myślałam że sobie nie poradzę w kontaktach z chłopakami bo dotąd trzymałam się z dziewczynami. I muszę ci powiedzieć, że ta klasa bardzo dobrze na mnie i na te kontakty wpłynęła. Serio, nie przejmuj się, klasy z większą liczbą chłopaków są fajniejsze

Teraz moi koledzy (zresztą z tej właśnie klasy) opowiadają, jak na studiach na Automatyce np. mają z 7 dziewczyn na 200 parę osób na roku. Tam to dopiero można czuć się rodzynkiem Śmieją się że jak trafi się jakaś dziewczyna na korytarzu to wszyscy się oglądają, takie to niezwykłe zjawisko
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 10:50   #16
shinecrush
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Takie klasy męskie to zazwyczaj bardzo fajne klasy, dużo lepsze są układy niż w tych "babskich" z jakimiś rodzynkami w tle.
Ty się nie nastawiaj na zapas, ludzie lubią lub nie lubią kogoś w klasie na pewno nie za urodę, a raczej za sposób bycia i cechy charakteru. Obawiasz się tak jakbyś miała wcześniej jakieś kłopoty z rówieśnikami..Skąd pomysł, że będą szydzić?
''Kłopoty z rówieśnikami'' - już takie miałam. To znaczy nie było najgorzej, bo to były najczęściej osoby takie szczygowate co potrafiłyby się tylko kłócić. W podstawówce miałam tylko jedną koleżankę i trzymam się z nią do tej pory, w gimnazjum poznałam drugą - i to ja do niej zagadałam, spytałam się czy z kimś siedzi i tak dalej - ja wiem, że w technikum trzeba być bardziej pewnym siebie, bo może faktycznie chodzi tu o sposób bycia, bo jak się jest nieśmiałym to wszyscy widzą, że taka osoba sobie w życiu nie poradzi i, że to taki dziwiak - ale mimo tego, że mam o tym świadomość - dalej mnie to przeraża i nie wiem czy będę sobie w stanie poradzić :')
shinecrush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:14   #17
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

powiem szczerze, czeka Cię jedna z fajniejszych przygód Ja jestem po liceum profilowanym - informatyka - w klasie na 32 osoby 8 dziewczyn. Nie było żadnych spin, ŻADNYCH a ile numerów nawywijaliśmy, łomatko.


Do tej pory trzymamy się w grupie 10 osobowej w tym 3 dziewczyny Nigdzie nie zawarłam takich przyjaźni jak tam

I jeśli boisz się, że dziewczyny się na Ciebie wypną - pomyśl ilu facetów masz w klasie i ile przyjaźni możesz nawiązać ( ja siedziałam z moim przyjacielem i w ławkach obok byli też smai faceci - zeszyty trzymam do tej pory i czasem je ze sobą zabierać, zeby się pośmiać z tego jakie głupoty mi tam wypisywali )

Nie masz sie czego bać, tylko cieszyć, bo o wiele lepiej jest trafić na klasę pełną facetów, niż samych bab


hahaha a co do niesmiałości - ja, taka szara myszka, włosy w kucyk, spokojna, zero alkoholu a jak pojechaliśmy na wyjazd integracyjny dwutygodniuwy przed rozpoczęciem nauki to stałam sie królową liceum
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!

Edytowane przez Pudel123
Czas edycji: 2014-07-23 o 14:15
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 14:28   #18
Littlejackie
Zadomowienie
 
Avatar Littlejackie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Ja miałam klasę w której było 7-miu chłopaków, bardzo fajnych kolegów i mimo iż żadna z 24 dziewczyn nie miała na żadnego ochoty, to te dziewczyny, które miały z chłopakami lepszy kontakt były obgadywane, zjeżdżane od góry do dołu, ogólnie nie lubiane itd.

Bardzo średnio wspominam moją klasę z ogólniaka, gdyby nie parę fajnych akcji z moją grupką znajomych (głównie właśnie tych kolegów i 2 koleżanek) to moje wspomnienia z LO oscylowałyby głównie wokół intryg, obgadywania, nieprzyjemnych akcji i spojrzeń :P

Nie zamykaj się na nikogo, spróbuj też zakolegować się z dziewczynami, ale jeżeli się nie uda, to myślę że i z chłopakami znajdziesz wspólny język
Littlejackie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 16:40   #19
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez shinecrush Pokaż wiadomość
''Kłopoty z rówieśnikami'' - już takie miałam. To znaczy nie było najgorzej, bo to były najczęściej osoby takie szczygowate co potrafiłyby się tylko kłócić. W podstawówce miałam tylko jedną koleżankę i trzymam się z nią do tej pory, w gimnazjum poznałam drugą - i to ja do niej zagadałam, spytałam się czy z kimś siedzi i tak dalej - ja wiem, że w technikum trzeba być bardziej pewnym siebie, bo może faktycznie chodzi tu o sposób bycia, bo jak się jest nieśmiałym to wszyscy widzą, że taka osoba sobie w życiu nie poradzi i, że to taki dziwiak - ale mimo tego, że mam o tym świadomość - dalej mnie to przeraża i nie wiem czy będę sobie w stanie poradzić :')
Musiałam dłuższą chwilę pokumać kto to są szczygowate osoby ale na szczęście oświeciło mnie, że pewnie pochodzi to od strzygi, czyli paskudnego stwora
Nie wkręcaj sobie z tą pewnością siebie i przebojowością, uwierz, że ludzie w szkole średniej są różni, nie wszyscy obdarzeni są tupetem, a w normalnych klasach nikt nie szydzi z nieśmiałych. Nieśmiałość nie jest żadnym powodem do szyderstwa, zresztą będzie na pewno więcej spokojniejszych osób, nie nakręcaj się negatywnie, nie potrzebujesz dodatkowego stresu
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-24, 18:31   #20
Withers
Zakorzenienie
 
Avatar Withers
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 191
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Ja na Twoim miejscu bym się cieszyła, bo prawdopodobnie to będzie znacznie fajniejsza klasa niż gdyby miało być w niej więcej dziewczyn.
__________________

Wining and dining, drinking and driving

Excessive buying, overdose and dying
Withers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 18:47   #21
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Uwielbiam jak kobiety piszą że inne są konfliktowe, intrygantki, plotkary. A one to co?

Ja w gimbazie miałam 9 chłopaków i 21 dziewczyn. To była super klasa. Żadnych plot, intryg, kłótnie sie zdarzały jak w każdej grupie. Szkoła średnia to inna bajka, było po równo 10 dziewczyn i 10 chłopców. Plotkowanie, obgadywanie, intrygi, chamstwo. Prym w tym wszystkim zdecydowanie wiedli chłopaki, dziewczyny w podłości nie dorastały im do pięt.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:23   #22
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Uwielbiam jak kobiety piszą że inne są konfliktowe, intrygantki, plotkary. A one to co?

Ja w gimbazie miałam 9 chłopaków i 21 dziewczyn. To była super klasa. Żadnych plot, intryg, kłótnie sie zdarzały jak w każdej grupie. Szkoła średnia to inna bajka, było po równo 10 dziewczyn i 10 chłopców. Plotkowanie, obgadywanie, intrygi, chamstwo. Prym w tym wszystkim zdecydowanie wiedli chłopaki, dziewczyny w podłości nie dorastały im do pięt.
A u mnie w klasie było więcej dziewczyn - 24 i tylko 3 chłopaków. Serio, nie wspominam tego dobrze. Moja koleżanka przez rok była w klasie z ok 20 chłopaków i 5 dziewczyn i... wypisała się po roku, miała serdecznie dosyć. Ja uważam, że ludzie są różni, ale lepiej, jak w klasie nie ma znaczącej przewagi żadnej z płci. Dziewczyny zachowują się inaczej w towarzystwie dziewczyn niż w towarzystwie chłopaków (no są wg mnie bardziej wredne) i z chłopakami jest tak samo.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:35   #23
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez cottan Pokaż wiadomość
A u mnie w klasie było więcej dziewczyn - 24 i tylko 3 chłopaków. Serio, nie wspominam tego dobrze. Moja koleżanka przez rok była w klasie z ok 20 chłopaków i 5 dziewczyn i... wypisała się po roku, miała serdecznie dosyć. Ja uważam, że ludzie są różni, ale lepiej, jak w klasie nie ma znaczącej przewagi żadnej z płci. Dziewczyny zachowują się inaczej w towarzystwie dziewczyn niż w towarzystwie chłopaków (no są wg mnie bardziej wredne) i z chłopakami jest tak samo.
To wszystko zalezy zwyczajnie od tego na jakich ludzi trafisz. Moja koleżanka chodziła do klasy sama z 20 chłopakami i wspomina to bardzo dobrze. Natomiast u mnie w szkole był przypadek że w jednej klasie było ok 25 chłopaków i jedna dziewczyna. Po półtora roku się przepisała do innej szkoły bo nie mogła z nimi wytrzymać. Tu nie o płeć chodzi ale o to jakim jest się człowiekiem.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:40   #24
201607111042
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 889
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
To wszystko zalezy zwyczajnie od tego na jakich ludzi trafisz. Moja koleżanka chodziła do klasy sama z 20 chłopakami i wspomina to bardzo dobrze. Natomiast u mnie w szkole był przypadek że w jednej klasie było ok 25 chłopaków i jedna dziewczyna. Po półtora roku się przepisała do innej szkoły bo nie mogła z nimi wytrzymać. Tu nie o płeć chodzi ale o to jakim jest się człowiekiem.
Owszem, ale większość znanych mi osób będących w klasach, gdzie była znaczna przewaga jednej płci, bardzo narzekała na atmosferę. Piszę na podstawie własnych obserwacji i z nich wynika, że wobec przedstawicieli tej samej płci ludzie zachowują się inaczej, na ogół czuć większą rywalizację, zawiść, a że płeć nie determinuje cech osobowości i zdarzają się świetne klasy samych chłopaków czy dziewczyn - to wiem. Aczkolwiek po 12 latach edukacji nie znam takiego przypadku, naprawdę. Jeśli miałaś inne doświadczenia - zazdroszczę.
201607111042 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 19:54   #25
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

oprócz mnie w mojej klasie w liceum były jeszcze 3 dziewczyny, a facetów 30. Bardzo miło wspominam ten czas. Wszystkie między sobą się lubiłyśmy, ale chyba każda z nas w ławce siedziała z kumplem. Z gimnazjum pamiętam grupki, babskie fochy, intrygi i różne nieciekawe zagrania, tutaj zupełnie tego nie było, może właśnie przez to, że było nas mało.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 20:32   #26
Katiya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 25
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez Faxu Pokaż wiadomość
Z mojego doświadczenia wynika, że klasy, w których jest znaczna przewaga chłopców są dużo bardziej zintegrowane, ludzie są dla siebie mniej chamscy i nie tworzą się takie zamknięte grupki...
Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Takie klasy męskie to zazwyczaj bardzo fajne klasy, dużo lepsze są układy niż w tych "babskich" z jakimiś rodzynkami w tle.
Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Ja akurat miałam odwrotnie. Tylko 6 chłopaków na 20 dziewczyn, ale jest lepiej jak albo jest więcej facetów.
W podstawówce byłam w klasie gdzie było więcej dziewczyn, w Gimnazjum po równo, a w Liceum razem ze mną było 7 dziewczyn i 17 chłopaków.
Najlepiej wspominam Gimnazjum. A najgorzej? W podstawówce miałam dość kilku dziewczyn, a w Liceum większości chłopaków, bo zawsze musieli coś narobić, a potem cierpiała cała klasa. Także nie generalizowałabym tak.
Inna druga klasa z naszego rocznika z podobnym stosunkiem miała całkiem dobry kontakt i najlepsze oceny, ale najbardziej lubianą klasą wśród nauczycieli oczywiście była ta gdzie była znaczna przewaga dziewczyn. Wszystko zależy od ludzi, a nie od płci, może będę w porządku, a może nie. Zawsze możesz znaleźć znajomych w innych klasach
__________________
ramiona:
42/38/36,5/25
biust:
122/122/120/??
talia:
82/74/70/69
biodra:
123/119/115/100
pupa:
111/116/115//??
uda:
71/67.5/65.5/59
??/47/39
łydki
43,43/40,41.5/40,41/38,39/35,35
Katiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 22:38   #27
moemoe
Rozeznanie
 
Avatar moemoe
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 741
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Ja bylam 3 lata liceum z samymi, 30stoma babami w klasie i wolalabym sto razy bardziej byz w klasie z samymi chlopakami! Czemu od razu zakladasz najgorszy scenariusz? Nawet jesli nie bedziesz sie z nimi kolegowac to z chlopakami zawsze jest sie o wiele latwiej dogadac niz z dziewczynami. Dlaczego zaraz chlopaki pija, przeklinaja i sie bija? Chyba nie mialas zbyt wielu kolegow, ze takie bzdury mowisz. Bedzie dobrze, zobaczysz! W sumie to ci zazdroszcze
__________________
my own heart is my temple, my philosophy is kindness
moemoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-24, 23:30   #28
xniji
Raczkowanie
 
Avatar xniji
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 291
GG do xniji
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Szczerze, to im więcej chłopaków w klasie, to tym mniej głupich kłótni, krzywych spojrzeń i ogólnie chorej atmosfery. Faceci mówią co myślą. Ja sama byłam na mat-infie, gdzie chłopaków było minimalnie więcej od dziewczyn. Atmosfera w klasie była na prawdę super. I przy okazji - zobaczysz jak bardzo różni się gimnazjum od szkoły średniej. I jak takie głupki z podstawówki potrafią zmienić się w normalnych chłopaków.
Nie ma czego się bać! (;
xniji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 19:43   #29
Rosie Ross
Raczkowanie
 
Avatar Rosie Ross
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 256
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Cytat:
Napisane przez xniji Pokaż wiadomość
Szczerze, to im więcej chłopaków w klasie, to tym mniej głupich kłótni, krzywych spojrzeń i ogólnie chorej atmosfery.
Dokładnie tak, sama miałam w LO tylko 8 panów na 24 dziewczyny i to był koszmar... Zrobienie czegokolwiek całą klasą było kompletną katorgą, nie wspominając o tym co się działo przed studniówką
Natomiast równoległy mat-fiz z 4 paniami i 20kilkoma panami miał się świetnie.
__________________
uczę się programowania
Rosie Ross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-25, 21:09   #30
Muirinn
Raczkowanie
 
Avatar Muirinn
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 267
Dot.: Czy poradzę sobie w klasie z 5 dziewczynami?

Kiedy szłam do liceum, miałam bardzo podobne obawy do Twoich. Może nie tyle 'palą i klną', co po prostu - nigdy nie trzymałam z chłopakami, zawsze więcej gadałam z dziewczynami i zastanawiałam się, jak to w ogóle będzie, jak będę miała tylko kilka dziewczyn, z którymi będę mogła się kumplować.
Liceum minęło, minęły studia, w których byłam jedną z dwóch dziewczyn w grupie. Przyszła praca - jestem jedyną dziewczyną w firmie. Z perspektywy tych kilku lat mogę z całą pewnością powiedzieć, że zdecydowanie wolę męskie towarzystwo, szczególnie jeśli mam w nim przebywać na co dzień.
Teraz dużo swobodniej czuję się w towarzystwie facetów; pewnie kwestia przyzwyczajenia No i dochodzi jeszcze takie poczucie bycia wyjątkową i zauważaną - jeśli jest was kilka, dużo częściej można usłyszeć jakieś komplementy, wszyscy bardzo chętnie pomagają. Ot, troszczą się
Muirinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-25 22:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:37.