Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się ! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 14:44   #91
zielonejabłuszko
Raczkowanie
 
Avatar zielonejabłuszko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 126
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

mi się tak układają jak śpię z mokrymi i je trochę do góry podniosę. :P
zielonejabłuszko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 20:21   #92
Maybebaby
Raczkowanie
 
Avatar Maybebaby
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 379
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Widać, że te włosy na końcach są cienkie.....
Moje kiedyś układały sie podobnie, jak były dłuższe.
Do kręconych włosów potrzebne jest umiejętne cieniowanie, aby takie cos uzyskać.
Maybebaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 20:46   #93
Guutek
Przyczajenie
 
Avatar Guutek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Dolaczam sie do akcji ; ) Prostuje glownie grzywke,a reszte zostawiam w spokoju.Nie mam mocno zakreconych,w sumie sa falowane.Jedynie gdy jest bardziej wilgotno to skrecaja sie mocniej : ) wloski falowane,krecono-falowane i krecone potrzebuja nawilzenia przede wszystkim...Niekorzystne jest dosc torturowanie calych wlosow wysoka temperatura,zelami,pianka mi...W koncu chemia rowniez niekorzystnie potrafi zadzialac...Ten alkohol moj sposob na ladne wloski? Pewnie NAJLEPIEJ isc do fryzjera i po prostu zaufac profesjonalnym metodom i srodkom ; ) oraz wysluchac rad... samemu sie duzo nie wykombinuje...
A jesli chodzi o glissdy skury sunsiki nivee ...ogolnie mowiac o te drogeryjne specyfiki to NIE spodziewajmy sie zadnych wiekszych efektow.Z tych hasel reklamowych juz wyroslam i nie wierze Polecam profesjonalne.Sprobujcie ALFAPARF, FAROUK, PACT, KERASTASE...Jest w czym wybierac
Guutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 21:08   #94
Selebrim 1992
Raczkowanie
 
Avatar Selebrim 1992
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 280
GG do Selebrim 1992
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja też mam a w zasadzie miałam kręcone włosy...jak je przez hmmm półroku prostowąłam, i przestałam to sie nie kręcą tylko falują...i nie wiem co zrobic by znów były takie jak dawniej...chyba jedynie czekanie az odrosną "zdrowe włoski" a zetną sie te prostowane ....może jesczez bedzie tak jak kiedyś
__________________
Selebrim
(...)zanim zniknę w chłodnej mgle,
zanim czas wymarze mnie(...)

Selebrim 1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 23:25   #95
Guutek
Przyczajenie
 
Avatar Guutek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

pewnie czekanie az cale odrosna pochlonie troche czasu ; o w sumie zeby wspomoc troszke wlosy zeby sie mocniej krecily mozna jakos przed spaniem (np) zalozyc papiloty czy walki...rano jak sie sciagnie to beda krecone : )
Guutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 23:41   #96
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
A czy znacie jakiś "patent" aby włoski kręcone układały się w ten sposób? Tzn. taka uniesiona "bombeczka" u nasady! Chyba zwykłym dyfuzrorem tak się nie da..
ja mam patent u mnie działa....polecam....spró bować możecie napewno nie zaszkodzi....daję linka,bo już późno i nie chce mi się pisać tego samego drugi raz...post 148....zajrzyjcie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65861
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:58   #97
Selebrim 1992
Raczkowanie
 
Avatar Selebrim 1992
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 280
GG do Selebrim 1992
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Guutek Pokaż wiadomość
pewnie czekanie az cale odrosna pochlonie troche czasu ; o w sumie zeby wspomoc troszke wlosy zeby sie mocniej krecily mozna jakos przed spaniem (np) zalozyc papiloty czy walki...rano jak sie sciagnie to beda krecone : )

Heh ale nie zawsze mam czas się w to bawić
__________________
Selebrim
(...)zanim zniknę w chłodnej mgle,
zanim czas wymarze mnie(...)

Selebrim 1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 11:09   #98
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
ja mam patent u mnie działa....polecam....spró bować możecie napewno nie zaszkodzi....daję linka,bo już późno i nie chce mi się pisać tego samego drugi raz...post 148....zajrzyjcie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65861
hm.... dzis moze sprobuje
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 13:11   #99
Guutek
Przyczajenie
 
Avatar Guutek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Selebrim 1992 Pokaż wiadomość
Heh ale nie zawsze mam czas się w to bawić
no jak nie masz czasu sie w to bawic to bedziesz miec takie jakie masz ; )
Guutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 16:38   #100
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja jestem za akcja!!!! Wydaje mi sie, że teraz jest moda na takie proste geometryczne fryzurki i długaśne grzywki. Dlatego dużo pokręconych wstydzi sie wychodzić na ulice takie rozczochrane...A to błąd! Artystyczny nieład kontrolowany fal i loków jest piekny i szalenie naturalny. Oczywiście rzecz jasna włosy musza być zdrowe i zdecydowanie niesianowate. Ja po rozczesaniu mam fryzure Kopernika wiec z grzebieniem dawno sie pożegnałam. Czasem utrwalam loczki pianka Nivea do kręconych a na wielkie wyjścia mam spray rewitalizujący do loków Welli- cos pomiedzy lakierem a pianka a pryska sie tym suche włoski. Aha i konieczne dla mnie mocne wycieniowanie-bo włosy kręca mi sie na końcach wiec wole mieć koncówki na całej głowie. No i co z tego ze część włosów jest mniej a cześć bardziej poskręcana- ważne ze mogę sobie podyndac loczkami jak potrząsnę głowa!
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 17:02   #101
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Ja jestem za akcja!!!! Wydaje mi sie, że teraz jest moda na takie proste geometryczne fryzurki i długaśne grzywki. Dlatego dużo pokręconych wstydzi sie wychodzić na ulice takie rozczochrane...!
Ja się nic a nic nie wstydzę, wręcz odwrotnie ....Rozejrzyjcie się dookoła siebie...ja gdzie nie spojrzę to widzę proste włosy i prawie identyczne fryzury. Mam w pracy 16 kobiet i tylko ja jedna wśród nich mam kręcone włosy. W pubach, dyskotekach na ulicach często zaczepiają mnie obce kobiety i mówią że chciałby mieć takie włosy jak ja Mężczyznom także bardzo podobają się moje włoski, a mój TŻ nie wyobraża sobie,żebym miala proste włosy choć zdarza mi się zaszaleć z prostownicą ( bardzo rzadko ) i wtedy trochę kręci nosem. Prawda jest taka kobiety z kręconymi włosami poprostu wyróżniają sie z tłumu, bo jest ich niestety coraz mniej....
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-23, 18:40   #102
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Thumbs up Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

[quote=sandre;5358460]Ja się nic a nic nie wstydzę, wręcz odwrotnie ....Rozejrzyjcie się dookoła siebie...ja gdzie nie spojrzę to widzę proste włosy i prawie identyczne fryzury. Mam w pracy 16 kobiet i tylko ja jedna wśród nich mam kręcone włosy.


O to,to!!!! Tak trzymać! Nie będą nam prostowłose mody dyktować. A może tak sie zbuntować i wprowadzić powszechna mode na loczki pod każda postacią, niech te prostowłose sie pomęczą z wałkami?! Hmmm...cóż, moda modą a każdemu podoba sie co innego. Generalnie kręcone włosy są bardzo dziewczęce, prawda? (a to ile sie z nimi namęczymy to juz niech zostanie między nami)
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 23:07   #103
Guutek
Przyczajenie
 
Avatar Guutek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

z tego co wiem to modne sa kazde wlosy ; ) blond,czarne,czerwone,fio letowe,brazowe (i inne;P),proste,krecone,fa lowane,spiete i rozpuszczone ; ) wazne zeby z polotem i fantazja...ja tam wole krecone i prostowac od czasu do czasu niz miec proste i krecic albo meczyc sie zeby oklapniete ulizane wlosy nabraly objetosci i puszystosci ; > majac wlosy falowane czy krecone (tzw pogardliwie szopa) odnosi sie wrazenie ze tych wlosow ma sie na glowie wiecej.Czego nie mozna powiedziec o ulizanych prostych drutach ha! : D
Guutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 11:16   #104
paulinka3110
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka3110
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pomerania :)
Wiadomości: 2 363
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
Ja się nic a nic nie wstydzę, wręcz odwrotnie ....Rozejrzyjcie się dookoła siebie...ja gdzie nie spojrzę to widzę proste włosy i prawie identyczne fryzury. Mam w pracy 16 kobiet i tylko ja jedna wśród nich mam kręcone włosy. W pubach, dyskotekach na ulicach często zaczepiają mnie obce kobiety i mówią że chciałby mieć takie włosy jak ja Mężczyznom także bardzo podobają się moje włoski, a mój TŻ nie wyobraża sobie,żebym miala proste włosy choć zdarza mi się zaszaleć z prostownicą ( bardzo rzadko ) i wtedy trochę kręci nosem. Prawda jest taka kobiety z kręconymi włosami poprostu wyróżniają sie z tłumu, bo jest ich niestety coraz mniej....
Jest tak mało "naturalnych" włosów na ulicach...
Nikt mi nie powie, że jak dziewczyna z burzą loków idzie ulicą to nikt nie zwróci na ni uwagi!


Cytat:
Napisane przez Guutek Pokaż wiadomość
z tego co wiem to modne sa kazde wlosy ; ) blond,czarne,czerwone,fio letowe,brazowe (i inne;P),proste,krecone,fa lowane,spiete i rozpuszczone ; ) wazne zeby z polotem i fantazja...ja tam wole krecone i prostowac od czasu do czasu niz miec proste i krecic albo meczyc sie zeby oklapniete ulizane wlosy nabraly objetosci i puszystosci ; > majac wlosy falowane czy krecone (tzw pogardliwie szopa) odnosi sie wrazenie ze tych wlosow ma sie na glowie wiecej.Czego nie mozna powiedziec o ulizanych prostych drutach ha! : D
Kiedyś zaczepił mnie pan w autobusie...I pyta się czy to moje naturalne włosy, odpowiedam że tak...A on do mnie "Bardzo ładne...Teraz to te dziewczyny wymyslaja z tymi włosami...I potem wiszą im takie ulizane strąki nad oczami"
__________________
maniaczko-fanka mundurowych

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 13:36   #105
Guutek
Przyczajenie
 
Avatar Guutek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

dokladnie
Guutek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-25, 09:49   #106
rozmarynek
Zadomowienie
 
Avatar rozmarynek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 362
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez Guutek Pokaż wiadomość
z tego co wiem to modne sa kazde wlosy ; ) blond,czarne,czerwone,fio letowe,brazowe (i inne;P),proste,krecone,fa lowane,spiete i rozpuszczone ; ) wazne zeby z polotem i fantazja...ja tam wole krecone i prostowac od czasu do czasu niz miec proste i krecic albo meczyc sie zeby oklapniete ulizane wlosy nabraly objetosci i puszystosci ; > majac wlosy falowane czy krecone (tzw pogardliwie szopa) odnosi sie wrazenie ze tych wlosow ma sie na glowie wiecej.Czego nie mozna powiedziec o ulizanych prostych drutach ha! : D
dokładnie
Cytat:
Napisane przez paulinka3110 Pokaż wiadomość
Kiedyś zaczepił mnie pan w autobusie...I pyta się czy to moje naturalne włosy, odpowiedam że tak...A on do mnie "Bardzo ładne...Teraz to te dziewczyny wymyslaja z tymi włosami...I potem wiszą im takie ulizane strąki nad oczami"
__________________
"Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie jak go wskrzesić."

Albert Einstein


rozmarynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 12:01   #107
..::LoLi::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LoLi::..
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kwiat Lilii Wodnej ...
Wiadomości: 170
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Chociaż prostuję to Odświeżam
__________________
________
______
"Jeśli potrafisz
śmiać się z siebie'
- to najlepszy dowód,
ze masz poczucie humoru."
..::LoLi::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 17:11   #108
Kudłata:)
Raczkowanie
 
Avatar Kudłata:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NS i ZG
Wiadomości: 78
GG do Kudłata:) Send a message via Skype™ to Kudłata:)
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez sandre Pokaż wiadomość
Ja się nic a nic nie wstydzę, wręcz odwrotnie ....Rozejrzyjcie się dookoła siebie...ja gdzie nie spojrzę to widzę proste włosy i prawie identyczne fryzury. Mam w pracy 16 kobiet i tylko ja jedna wśród nich mam kręcone włosy. W pubach, dyskotekach na ulicach często zaczepiają mnie obce kobiety i mówią że chciałby mieć takie włosy jak ja Mężczyznom także bardzo podobają się moje włoski, a mój TŻ nie wyobraża sobie,żebym miala proste włosy choć zdarza mi się zaszaleć z prostownicą ( bardzo rzadko ) i wtedy trochę kręci nosem. Prawda jest taka kobiety z kręconymi włosami poprostu wyróżniają sie z tłumu, bo jest ich niestety coraz mniej....
tak, tak, popieram! wszedzie takie same proste, fryzury... nawet jak sie czyms roznia - to i tak nikt nie zauwaza... a nasz piekne loczki od razu rzucają sie w oczy... juz tyle sie nasluchalam o moich "ladnych wlosach, fajnych loczkach, itp"
kiedys tez prostowalam raz czy 2 razy... ale po 1. nie pasowaly mi, po 2. nie moglam sie przyzwyczaic do płaskich włosów, ktorych bylo 5x mniej po 3. ludzie mnie nie poznawali na ulicy

tak wiec wszystkie Kręcone, łączmy sie
__________________
Świadoma siebie
uśmiechnięta sobie
wykluczająca świat.
Kudłata:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-17, 19:03   #109
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Hej dziewczyny! W końcu jakiś wątek o loczkach wrócił do ŁASKI No więc chyba się powtarzam ale nie chce mi się szukać odpowiedzi na to pytanie ;]
Czym pielęgnujecie swoje loczki..? Macie jakieś sposoby..? Tzn, chodzi mi o odżywki, takie żebyz włosków nie było SIANKA a śliczne loczki ;] No i jescze jedno mam pytanko...Bo ja rano nie mam czasu na układanie moich włosów, a jak je zostawiam mokre na noc to wyglądają tak hmm...znośnie, ale nie tak ślicznie jak rano umyję włosy..Czy macie na to jakieś sposoby? Noo i dziewczyny, wklejajcie zdjęcia swoich loków, pochwalmy się swoimi włoskami, bo mało kto ma takie śliczne włoski, jak osoby posiadające kręciołki
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-17, 20:12   #110
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

nie dyskryminować mi tu prostych włosów ! To po pierwsze.
Po drugie przyłącza się wielbicielka loczków.
posiadam prościutkie wosy,ale je kręcę czasem,bo bardzo lubię loki,
Są dziewczęce,toteż nie wiem,czy nadaję się do wątku
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-18, 11:26   #111
Kudłata:)
Raczkowanie
 
Avatar Kudłata:)
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NS i ZG
Wiadomości: 78
GG do Kudłata:) Send a message via Skype™ to Kudłata:)
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
nie dyskryminować mi tu prostych włosów ! To po pierwsze.
Po drugie przyłącza się wielbicielka loczków.
posiadam prościutkie wosy,ale je kręcę czasem,bo bardzo lubię loki,
Są dziewczęce,toteż nie wiem,czy nadaję się do wątku
hmm.. wydaje mi sie ze mozemy Cie przyjac do tego wątku

Cytat:
Napisane przez honecka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! W końcu jakiś wątek o loczkach wrócił do ŁASKI No więc chyba się powtarzam ale nie chce mi się szukać odpowiedzi na to pytanie ;]
Czym pielęgnujecie swoje loczki..? Macie jakieś sposoby..? Tzn, chodzi mi o odżywki, takie żebyz włosków nie było SIANKA a śliczne loczki ;] No i jescze jedno mam pytanko...Bo ja rano nie mam czasu na układanie moich włosów, a jak je zostawiam mokre na noc to wyglądają tak hmm...znośnie, ale nie tak ślicznie jak rano umyję włosy..Czy macie na to jakieś sposoby? Noo i dziewczyny, wklejajcie zdjęcia swoich loków, pochwalmy się swoimi włoskami, bo mało kto ma takie śliczne włoski, jak osoby posiadające kręciołki
ja obecnie uzywam mleczka Sunsilka do wlosow kreconych... nie wiem czy cos to daje ale chociaz ma ladny zapach
honecka ja wlasnie jak umyje wieczorem, wgniotę TROSZKE pianki w nie i zostawie - to na drugi dzien są ładne loczki a jak użyje suszarki - z dyfuzorem czy bez- to mam taką straszną szope... jakis tydzień temu bylam wlasnie u fryzjera - i tak mocno mi pocieniowała -i dzięki temu troche się podniosły "u nasady"
jak znajde jakas ladna fotke to wrzuce
__________________
Świadoma siebie
uśmiechnięta sobie
wykluczająca świat.
Kudłata:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:41   #112
kachna115
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 29
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

moje naturakne wlosy sa proste, jednak jestem milosniczka kreconych a znudzona codziennym podkrecaniem zafundowalam sobie trwala ondulacje. Robilam ja w piatek lecz po umyciu loki zmienily sie w lekkie fale.Czy mozecie mi doradzic jakąś pianke,szampon czy odzywke ktora nada im mocniejszy skret? Pozdrawiam
kachna115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:51   #113
olimpja84
Przyczajenie
 
Avatar olimpja84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
GG do olimpja84
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja mam loki naturalne i bardzo mocno mi się kręcą po szamponie i odżywce do włosów kręconych Goldwella'a (Curl Definition), zdecydowanie polecam. Nie wiem ile kosztuje w sklepie, ja kupilam w hurtownii za ok.30zł jeden produkt. Z tańszych to Nivea dobrze działa do loków i fal chyba sie nazywa. Dbaj teraz szczególnie o włosy, bo po ondulacji mogą być zniszczone, właśnie te szampony są do delikatnych i pomagają
pozdrawiam
__________________
olimpja84
olimpja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:52   #114
olimpja84
Przyczajenie
 
Avatar olimpja84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
GG do olimpja84
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
moje naturakne wlosy sa proste, jednak jestem milosniczka kreconych a znudzona codziennym podkrecaniem zafundowalam sobie trwala ondulacje. Robilam ja w piatek lecz po umyciu loki zmienily sie w lekkie fale.Czy mozecie mi doradzic jakąś pianke,szampon czy odzywke ktora nada im mocniejszy skret? Pozdrawiam
Ja mam loki naturalne i bardzo mocno mi się kręcą po szamponie i odżywce do włosów kręconych Goldwella'a (Curl Definition), zdecydowanie polecam. Nie wiem ile kosztuje w sklepie, ja kupilam w hurtownii za ok.30zł jeden produkt. Z tańszych to Nivea dobrze działa do loków i fal chyba sie nazywa. Dbaj teraz szczególnie o włosy, bo po ondulacji mogą być zniszczone, właśnie te szampony są do delikatnych i pomagają
pozdrawiam
__________________
olimpja84
olimpja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 20:56   #115
olimpja84
Przyczajenie
 
Avatar olimpja84
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7
GG do olimpja84
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
moje naturakne wlosy sa proste, jednak jestem milosniczka kreconych a znudzona codziennym podkrecaniem zafundowalam sobie trwala ondulacje. Robilam ja w piatek lecz po umyciu loki zmienily sie w lekkie fale.Czy mozecie mi doradzic jakąś pianke,szampon czy odzywke ktora nada im mocniejszy skret? Pozdrawiam
Ach i zapomnialabym. Zdecydowanie na tak, pianka ze Schwarzkopa pomarańczowa taka got2be, curled-up. Niedużą ilość wmasowuję we włosy i ich nie suszę. Suszarka wrogiem loków! a z tej samej serii jest lakier nabłyszczający, to też fajnie działa, przynajmniej nie są matowe
__________________
olimpja84
olimpja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-23, 11:15   #116
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Cytat:
Napisane przez honecka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! W końcu jakiś wątek o loczkach wrócił do ŁASKI No więc chyba się powtarzam ale nie chce mi się szukać odpowiedzi na to pytanie ;]
Czym pielęgnujecie swoje loczki..? Macie jakieś sposoby..? Tzn, chodzi mi o odżywki, takie żebyz włosków nie było SIANKA a śliczne loczki ;] No i jescze jedno mam pytanko...Bo ja rano nie mam czasu na układanie moich włosów, a jak je zostawiam mokre na noc to wyglądają tak hmm...znośnie, ale nie tak ślicznie jak rano umyję włosy..Czy macie na to jakieś sposoby? Noo i dziewczyny, wklejajcie zdjęcia swoich loków, pochwalmy się swoimi włoskami, bo mało kto ma takie śliczne włoski, jak osoby posiadające kręciołki
żeby nie było sianka używam Kerastase Oleo Curl maseczkę taką w pomarańczowym plastikowym słoiczku i do tego szampon z tej samej serii....po myciu używam jeden z dwóch specyfików o których piszę niżej...i podstawowa zasada! nigdy nie chodzę spać z mokrą głową,bo to co rano widzę w lustrze to jest masakra....burza loków ale każdy w inną stronę, wtedy tylko miotła i jazda .... jak nie mam czasu siedzieć i czekać aż wyschną mi włosy to suszę je suszarką, trzymając głowę w dół....moje loki na zdjęciu http://www.fotomotywy.pl/foto/61090,_.htm

Cytat:
Napisane przez kachna115 Pokaż wiadomość
moje naturakne wlosy sa proste, jednak jestem milosniczka kreconych a znudzona codziennym podkrecaniem zafundowalam sobie trwala ondulacje. Robilam ja w piatek lecz po umyciu loki zmienily sie w lekkie fale.Czy mozecie mi doradzic jakąś pianke,szampon czy odzywke ktora nada im mocniejszy skret? Pozdrawiam
ja używam spray do włosów Schwarzkopf Osis+ Bounce Curl Liquid poprawiający skręt włosów i jestem z niego bardzo zadowolona, mam już chyba 5-te opakowanie, co najważniejsze nie obciąża włosów i nie skleja ich .... bardzo dobry jest też krem Tigi Catwalk Curls Rock taki w niebieskiej butelce
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 15:41   #117
Inez17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 59
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja nie posiadam loków, jednak do akcji się przyłączam. Sama jak patrzę na włosy mojej koleżanki (ma prześliczne loki) to chciałabym mieć takie
Inez17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 17:32   #118
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Jeszcze w wakacje miałam falowano-kręcone włoski. Po farbowaniach i 2 miesiącach brania antybiotyków rozprostowały się Włosy przy twarzy,które były praktycznie nie do rozprostowania prostownicą,teraz są gładziutkie bez niczego.Jestem w trakcie regeneracji i wzmacniania i liczę na to,że odrastające włosy będą takie jak przedtem.Nie ma to jak loki i fale
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 19:02   #119
piątka5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
GG do piątka5
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Ja się przyłączam!!! Mam kręcone włosy od niedawna(i tak jescze nie całkiem, mam co niektóre pasemka proste) I jestem całkowicie za podkreślaniem!!! Używam pianki do włosów kręconych Sunsilk i jestem zadowolona. Ale koleżanka używa Nivea i też niczego sobie. Pozdrowionka!
__________________

piątka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 20:49   #120
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 62
Dot.: Akcja LOCZEK MOIM PRZYJACIELEM Przyłącz się !

Dziewczyny, jutro muszę kupić sobie piankę do moich włosków kręconych, bo moja już się kończy. Miałam Wella Shockwaves Superskręt czy jakoś tak i powiem wam, że taka średnia Ona jest...Czy macie godne polecenia jakies bardzo dobre pianki, które podkreślają ładnie skręt loczków? I jescze mam jedno pytanie, czasem zauważam, że niektóre włosy nie kręcą sie od nasady..; Tylko tak przy głowie są oklapnięte..:/ Co zrobić, żeby od nasady się kręciły?
Z góry dziękuję za odp. na pytania
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.